Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Συζητήσεις για τα εθνικά θέματα της Ελλάδας, τα στρατιωτικά ζητήματα και τις ένοπλες δυνάμεις.
Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 14 Απρ 2020, 13:52

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Απρ 2020, 13:49
Kauldron έγραψε:
14 Απρ 2020, 12:56
Πάρτε και το βίντεο απ' τη Σάμο.



"ειχαν να ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ πάνω από ενάμιση μήνα" λέει :smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
Πώς δεν απαίτησαν τα δεδουλευμένα τους?

Φαντάζομαι οτι τώρα τους έχουν ταυτοποιήσει όλους, και τους έχουν επιβάλει πρόστιμα. Τί, όχι?
δεν ξέρω, το θεωρώ κατάντια για τη χώρα αυτό το πράγμα
άκου εκεί είχαν να πληρωθούν
η χώρα που γράφει στα @@ της τα παιδιά της και από την άλλη παρέχει μισθό άνευ εργασίας σε όποιον μπουκάρει παράνομα
εσύ ΓΑΛΗ για το είχαν να πληρωθούν ενάμιση μήνα τι λες;
Όλη η παράνοιά σας ξεκινάει από τον εθνοκεντρισμό σε μία εποχή που ευτυχώς ο κόσμος διεθνοποιείται.
Άκου εκεί "τα παιντιά της". Πώς τα γράφει πρώτα απ' όλα στα @@ της; Αυτά μεταναστεύουν με τη σειρά τους στο εξωτερικό, όπου υπάρχει πολύ πιο υψηλό βιοτικό επίπεδο.

Και φυσικά, πρέπει να πάρουν χρήματα αυτοί οι άνθρωποι γιατί είναι ταλαιπωρημένοι και έχουν χάσει τα σπίτια τους.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70558
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Απρ 2020, 13:53

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Απρ 2020, 13:49
Kauldron έγραψε:
14 Απρ 2020, 12:56
Πάρτε και το βίντεο απ' τη Σάμο.



"ειχαν να ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ πάνω από ενάμιση μήνα" λέει :smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
Πώς δεν απαίτησαν τα δεδουλευμένα τους?

Φαντάζομαι οτι τώρα τους έχουν ταυτοποιήσει όλους, και τους έχουν επιβάλει πρόστιμα. Τί, όχι?
δεν ξέρω, το θεωρώ κατάντια για τη χώρα αυτό το πράγμα
άκου εκεί είχαν να πληρωθούν
η χώρα που γράφει στα @@ της τα παιδιά της και από την άλλη παρέχει μισθό άνευ εργασίας σε όποιον μπουκάρει παράνομα
εσύ ΓΑΛΗ για το είχαν να πληρωθούν ενάμιση μήνα τι λες;
Ότι στην επιδοματική πολιτική, με την παρούσα κατάσταση, συμφέρει να είσαι λάθρο.

Είναι επαρκώς σαφές ή να στο ζωγραφίσω; :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21543
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 14 Απρ 2020, 13:58

Highlander έγραψε:
14 Απρ 2020, 13:52

Και φυσικά, πρέπει να πάρουν χρήματα αυτοί οι άνθρωποι γιατί είναι ταλαιπωρημένοι και έχουν χάσει τα σπίτια τους.
να τους πληρώσεις από τη τσέπη σου ρε μπρούκλη
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21543
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 14 Απρ 2020, 14:01

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Απρ 2020, 13:53
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Απρ 2020, 13:49
Kauldron έγραψε:
14 Απρ 2020, 12:56
Πάρτε και το βίντεο απ' τη Σάμο.



"ειχαν να ΠΛΗΡΩΘΟΥΝ πάνω από ενάμιση μήνα" λέει :smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
Πώς δεν απαίτησαν τα δεδουλευμένα τους?

Φαντάζομαι οτι τώρα τους έχουν ταυτοποιήσει όλους, και τους έχουν επιβάλει πρόστιμα. Τί, όχι?
δεν ξέρω, το θεωρώ κατάντια για τη χώρα αυτό το πράγμα
άκου εκεί είχαν να πληρωθούν
η χώρα που γράφει στα @@ της τα παιδιά της και από την άλλη παρέχει μισθό άνευ εργασίας σε όποιον μπουκάρει παράνομα
εσύ ΓΑΛΗ για το είχαν να πληρωθούν ενάμιση μήνα τι λες;
Ότι στην επιδοματική πολιτική, με την παρούσα κατάσταση, συμφέρει να είσαι λάθρο.

Είναι επαρκώς σαφές ή να στο ζωγραφίσω; :lol:
εγώ προσωπικά πάντως ήλπιζα πως ο Μητσοτάκης θα σταματήσει την επιδοματική πολιτική
σε αυτό το τομέα συνεχίζει στη πορεία του συριζα
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 14 Απρ 2020, 14:03

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Απρ 2020, 13:58
Highlander έγραψε:
14 Απρ 2020, 13:52

Και φυσικά, πρέπει να πάρουν χρήματα αυτοί οι άνθρωποι γιατί είναι ταλαιπωρημένοι και έχουν χάσει τα σπίτια τους.
να τους πληρώσεις από τη τσέπη σου ρε μπρούκλη
Τα περισσότερα χρήματα δίνονται από την ΕΕ, αλλά και μόνο η ελληνική κοινωνία να τα έδινε, είναι υποχρεωμένοι όλοι να παράσχουν οικονομική βοήθεια στους αδύναμους και όχι κατ' επιλογή.

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 14 Απρ 2020, 14:04

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Απρ 2020, 14:01
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Απρ 2020, 13:53
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Απρ 2020, 13:49


δεν ξέρω, το θεωρώ κατάντια για τη χώρα αυτό το πράγμα
άκου εκεί είχαν να πληρωθούν
η χώρα που γράφει στα @@ της τα παιδιά της και από την άλλη παρέχει μισθό άνευ εργασίας σε όποιον μπουκάρει παράνομα
εσύ ΓΑΛΗ για το είχαν να πληρωθούν ενάμιση μήνα τι λες;
Ότι στην επιδοματική πολιτική, με την παρούσα κατάσταση, συμφέρει να είσαι λάθρο.

Είναι επαρκώς σαφές ή να στο ζωγραφίσω; :lol:
εγώ προσωπικά πάντως ήλπιζα πως ο Μητσοτάκης θα σταματήσει την επιδοματική πολιτική
σε αυτό το τομέα συνεχίζει στη πορεία του συριζα
Οποιοσδήποτε στοιχειωδώς πολιτισμένος άνθρωπος σέβεται τις στοιχειώδεις ανάγκες ταλαιπωρημένων ανθρώπων και τους βοηθά.
Όποιος είναι ναζί ή δε θέλει να βοηθά πολύ πιο αδύναμους από τον ίδιο ανθρώπους ας πήξει.

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6686
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 14 Απρ 2020, 14:06

Highlander έγραψε:
14 Απρ 2020, 14:03
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Απρ 2020, 13:58
Highlander έγραψε:
14 Απρ 2020, 13:52

Και φυσικά, πρέπει να πάρουν χρήματα αυτοί οι άνθρωποι γιατί είναι ταλαιπωρημένοι και έχουν χάσει τα σπίτια τους.
να τους πληρώσεις από τη τσέπη σου ρε μπρούκλη
Τα περισσότερα χρήματα δίνονται από την ΕΕ, αλλά και μόνο η ελληνική κοινωνία να τα έδινε, είναι υποχρεωμένοι όλοι να παράσχουν οικονομική βοήθεια στους αδύναμους και όχι κατ' επιλογή.
Πρώτα βοηθάς τους αδύναμους πολίτες σου με ότι πόρους έχεις και μετά αν μπορείς τον κάθε πικραμένο . Δεν έχει υποχρέωση κανένα κράτος να βοηθά κάποιον άλλον μόνο και μόνο γιατί πήρε αεροπλάνο για την Πόλη κατέβηκε και πέρασε τα σύνορα.
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70558
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Απρ 2020, 14:15

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Απρ 2020, 14:01
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Απρ 2020, 13:53
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Απρ 2020, 13:49


δεν ξέρω, το θεωρώ κατάντια για τη χώρα αυτό το πράγμα
άκου εκεί είχαν να πληρωθούν
η χώρα που γράφει στα @@ της τα παιδιά της και από την άλλη παρέχει μισθό άνευ εργασίας σε όποιον μπουκάρει παράνομα
εσύ ΓΑΛΗ για το είχαν να πληρωθούν ενάμιση μήνα τι λες;
Ότι στην επιδοματική πολιτική, με την παρούσα κατάσταση, συμφέρει να είσαι λάθρο.

Είναι επαρκώς σαφές ή να στο ζωγραφίσω; :lol:
εγώ προσωπικά πάντως ήλπιζα πως ο Μητσοτάκης θα σταματήσει την επιδοματική πολιτική
σε αυτό το τομέα συνεχίζει στη πορεία του συριζα
Το να σταματήσει την επιδοματική πολιτική, είναι κάτι που δεν μπορεί να κάνει γιατί αφορά και σε κονδύλια της εε για το συγκεκριμένο θέμα.

Η γνώμη μου είναι ότι αν και έπαιζε πλεονάζων πολιτικαλικορεκτισμός στο κέντρο της νδ, από τα γεγονότα στον Έβρο και μετά, άλλαξε δραματικά τόσο το ρητορικό πλαίσιο (που θεωρώ πολύ σημαντικό) όσο και τα νομοθετημένα βήματα. Και θεωρώ ότι θα συνεχίσουν σε αυτόν τον δρόμο. Το σίγουρο είναι ότι πρέπει να κρατηθούν και οι ισορροπίες.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΓΑΛΗ την 14 Απρ 2020, 14:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία ή θυμηδία.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48998
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 14 Απρ 2020, 14:16

Τα περισσότερα χρήματα δίνονται από την ΕΕ
Μάλλον οχι, αφού από το λινκ που έβαλε ο ΚΑDYRΟV, δήλωνε, αρχες Μαρτίου η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ, οτι θα κοπούν τα επιδόματα. Με δεδομένο οτι δεν μπορείς να κόψεις κάτι που δεν δίνεις εσύ, αλλά δίνει κάποιος άλλος (αν και, ακόμα και τα "κονδύλια της ΕΕ", είναι σ' ένα ποσοστό ΕΛΛΗΝΙΚΑ χρήματα, αφού συμβάλλουμε κι εμείς), είναι ασφαλές να υποθέσουμε οτι ΔΕΝ τα δίνει η ΕΕ.
Οποιοσδήποτε στοιχειωδώς πολιτισμένος άνθρωπος σέβεται τις στοιχειώδεις ανάγκες ταλαιπωρημένων ανθρώπων και τους βοηθά.
Ναι? Για πές εσύ ποιόν συμπολίτης σου βοήθησες, που δεν είσαι "ναζί"?
Θα σου εξηγούσα για τη "σπανιότητα των πηγών", αλλά σ' έναν άνθρωπο που πιστεύει οτι τα λεφτά φυτρώνουν στα δέντρα (κι έχει κι έναν τέτοιο γι' άβαταρ, αν δεν το 'μαθες αποσύρθηκε ο Μπέρνι, btw), αυτά είναι μάλλον λεπτομέρειες.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Kauldron την 14 Απρ 2020, 14:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 14 Απρ 2020, 14:16

hades έγραψε:
14 Απρ 2020, 14:06
Highlander έγραψε:
14 Απρ 2020, 14:03
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
14 Απρ 2020, 13:58


να τους πληρώσεις από τη τσέπη σου ρε μπρούκλη
Τα περισσότερα χρήματα δίνονται από την ΕΕ, αλλά και μόνο η ελληνική κοινωνία να τα έδινε, είναι υποχρεωμένοι όλοι να παράσχουν οικονομική βοήθεια στους αδύναμους και όχι κατ' επιλογή.
Πρώτα βοηθάς τους αδύναμους πολίτες σου με ότι πόρους έχεις και μετά αν μπορείς τον κάθε πικραμένο . Δεν έχει υποχρέωση κανένα κράτος να βοηθά κάποιον άλλον μόνο και μόνο γιατί πήρε αεροπλάνο για την Πόλη κατέβηκε και πέρασε τα σύνορα.
Φυσικά και την έχει αυτήν την υποχρέωση, μιλάμε για καταταλαιπωρημένους ανθρώπους που έχουν περάσει τα πάνδεινα.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48998
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 14 Απρ 2020, 14:17

Το να σταματήσει την επιδοματική πολιτική, είναι κάτι που δεν μπορεί να κάνει γιατί αφορούν και σε κονδύλια της εε για το συγκεκριμένο θέμα.
Kαι τότε γιατί το ανακοίνωσε το Μάρτιο?
Τέλος τα επιδόματα και η φιλοξενία σε πρόσφυγες που έχουν πάρει άσυλο
https://www.kathimerini.gr/1067973/arti ... arei-asylo
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 14 Απρ 2020, 14:19

Kauldron έγραψε:
14 Απρ 2020, 14:16
Τα περισσότερα χρήματα δίνονται από την ΕΕ
Μάλλον οχι, αφού από το λινκ που έβαλε ο KADYROV, δήλωνε, αρχες Μαρτίου η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ, οτι θα κοπούν τα επιδόματα. Με δεδομένο οτι δεν μπορείς να κόψεις κάτι που δεν δίνεις εσύ, αλλά δίνει κάποιος άλλος (αν και, ακόμα και τα "κονδύλια της ΕΕ", είναι σ' ένα ποσοστό ΕΛΛΗΝΙΚΑ χρήματα, αφού συμβάλλουμε κι εμείς), είναι ασφαλές να υποθέσουμε οτι ΔΕΝ τα δίνει η ΕΕ.
Οποιοσδήποτε στοιχειωδώς πολιτισμένος άνθρωπος σέβεται τις στοιχειώδεις ανάγκες ταλαιπωρημένων ανθρώπων και τους βοηθά.
Ναι? Για πές εσύ ποιόν συμπολίτης σου βοήθησες, που δεν είσαι "ναζί"?
Θα σου εξηγούσα για τη "σπανιότητα των πηγών", αλλά σ' έναν άνθρωπο που πιστεύει οτι τα λεφτά φυτρώνουν στα δέντρα (κι έχει κι έναν τέτοιο γι' άβαταρ, αν δεν το 'μαθες αποσύρθηκε ο Μπέρνι, btw), αυτά είναι μάλλον λεπτομέρειες.
Τα περισσότερα χρήματα δίνονται από την ΕΕ, αυτό είναι fact. Φυσικά, είναι τελείως σκατοψυχία να παραπονιέσαι ότι ένα μονοψήφιο ποσοστό αυτών των χρημάτων που δίνονται σε καταταλαιπωρημένους ανθρώπους προέρχονται και από την ελληνική κοινωνία.

Εγώ πρώτον δεν παραπονιέμαι για τη φορολόγησή μου για να βοηθηθούν αδύναμοι άνθρωποι, κατηγορώντας τους ως παράσιτα, και δεύτερον συχνά συμμετέχω σε φιλανθρωπικές δράσεις, συλλογές τροφίμων, ρούχων κλπ.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48998
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 14 Απρ 2020, 14:20

Τα περισσότερα χρήματα δίνονται από την ΕΕ, αυτό είναι fact.
A, τώρα είναι "τα περισσότερα". Καλά πάμε.

Δεν ξέρω τί είναι σκατοψυχιά, αλλά προσωπικά εγώ δεν είμαι διατεθειμένος να αφήσω να έχουν κι άλλα κορίτσια την τύχη που είχε η Μυρτώ, απλά και μόνο για να είμαι της μόδας και να κάνω το κομμάτι μου ως ανθρωπιστής. Κατάλαβες?
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
hades
Δημοσιεύσεις: 6686
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:47
Phorum.gr user: hades

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hades » 14 Απρ 2020, 14:21

Highlander έγραψε:
14 Απρ 2020, 14:16
hades έγραψε:
14 Απρ 2020, 14:06
Highlander έγραψε:
14 Απρ 2020, 14:03


Τα περισσότερα χρήματα δίνονται από την ΕΕ, αλλά και μόνο η ελληνική κοινωνία να τα έδινε, είναι υποχρεωμένοι όλοι να παράσχουν οικονομική βοήθεια στους αδύναμους και όχι κατ' επιλογή.
Πρώτα βοηθάς τους αδύναμους πολίτες σου με ότι πόρους έχεις και μετά αν μπορείς τον κάθε πικραμένο . Δεν έχει υποχρέωση κανένα κράτος να βοηθά κάποιον άλλον μόνο και μόνο γιατί πήρε αεροπλάνο για την Πόλη κατέβηκε και πέρασε τα σύνορα.
Φυσικά και την έχει αυτήν την υποχρέωση, μιλάμε για καταταλαιπωρημένους ανθρώπους που έχουν περάσει τα πάνδεινα.
Δεν ισχύει .Το μόνο που ξέρουμε για αυτούς είναι ότι πέρνανε παράνομα τα σύνορα με την βοήθεια των τουρκικών σωμάτων ασφαλείας .Δνε υπάρχει κίνδυνος για αυτούς στην Τουρκία .Όχι μεγαλύτερος από ότι έχουν γενικά στην Ευρώπη.
"Υπάρχουν στιγμές στις οποίες ένας λαός οφείλει ,αν θέλει να μείνει μεγάλος ,να είναι ικανός να πολεμήσει ...Έστω και χωρίς ελπίδα νίκης. Μόνο διότι πρέπει "

Άβαταρ μέλους
Highlander
Δημοσιεύσεις: 17451
Εγγραφή: 24 Ιούλ 2018, 16:43

Re: Σάμος:Κοντέινερ Τουρκίας, και συνωστισμός "μεταναστών" χύμα στην πόλη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Highlander » 14 Απρ 2020, 14:22

Kauldron έγραψε:
14 Απρ 2020, 14:20
Τα περισσότερα χρήματα δίνονται από την ΕΕ, αυτό είναι fact.
A, τώρα είναι "τα περισσότερα". Καλά πάμε.

Δεν ξέρω τί είναι σκατοψυχιά, αλλά προσωπικά εγώ δεν είμαι διατεθειμένος να αφήσω να έχουν κι άλλα κορίτσια την τύχη που είχε η Μυρτώ, απλά και μόνο για να είμαι της μόδας και να κάνω το κομμάτι μου ως ανθρωπιστής. Κατάλαβες?
Ε τότε να διώξουμε και όλους τους Έλληνες, γιατί κάποιοι από αυτούς είναι βιαστές. :smt017

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εθνικά Θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών