ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 19 Μάιος 2020, 22:50

Πρετεντέρης έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:42
jason έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:38
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:18
αστειο που μπηκε ο σερβος χαρντεν και ο ισπανος θεατρινος στην δωδεκαδα για διαφορετικους λογους ο καθε ενας
Εννοείται ότι αξίζει ο Ναβαρο ρε, εδώ έβαλαν τον ξυλοκόπο τον Χαινς
Ξυλοκόπος ήταν ο Τσέκος που υπέγραψε για 50 εκ. δρχ σε σας. Ο Χαίνς είναι παιχταράς.
Ο τσεκος ο αληταρας δεν έμπαινε στην καλύτερη δεκαδα ούτε της ομάδας μας απ τους 12 που έπαιζαν
Αλλά όχι και να υποτιμούμε τον ναβαρο επειδή γαμουσε ελλαδα, βαζελο και γαύρο όπου τους εβρισκε
Τεράστια παικτουρα, βιαστής της Ελλάδας

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11735
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 19 Μάιος 2020, 23:00

Ζαποτέκος έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:44
Πρετεντέρης έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:40
Ζαποτέκος έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:13

Ε, και ; Ο Διαμαντίδης είναι ο μοναδικός που μπήκε στην καλύτερη δεκάδα και το 2000 - 2010 και το 2010 - 2020.
Μου είπες κάτι παπαριές για την Κούλα και πήρες την απάντησή σου. Ο Διαμαντίδης πού κολλάει;
Δεν έβαλες τον Σπανούλη για να μου δείξεις πως είναι καλύτερος απ' τον Διαμαντίδη ; :p2:

Η παράθεση της καλύτερης δεκάδας ως αντεπιχείρημα στο ότι η ΑΕΚ έχει 5 τίτλους και ο ΟΣΦΠ μηδέν που κολλάει ; :smt017
Στο ότι δεν μπορείς να απομονώνεις δύο χρόνια, επειδή βολεύει το αφήγημά σου.

Εγώ σου έφερα ένα αντιπαράδειγμα: δεν είχαμε πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο για 10 χρόνια, όταν η Κούλα έπαιρνε τίτλους.

Δες λοιπόν τη μεγάλη εικόνα: πόσους τίτλους έχει η Κούλα και πόσους ο Θρύλος ο δυνάστης σου; :8)

Και ναι ο Σπανούλης είναι καλύτερος από τον Διαμαντίδη:

Είχε τα @@ να αφήσει εσάς και να επιτύχει με μας. Δε θα το έκαναν πολλοί αυτό. Ο Διαμαντίδης είχε δίπλα του ρόστερ πολύ καλύτερο από αυτό που είχαμε εμείς: είχατε φτασμένους παίκτες όπως Γιασκεβίτσιους, Φώτση, Μπατίστ, ενώ ο Μπίλαρος βρήκε τους Πρίντεζη Σλούκα πιτσιρικάδες και τους πήρε από το χεράκι.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11735
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 19 Μάιος 2020, 23:01

jason έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:50
Πρετεντέρης έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:42
jason έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:38


Εννοείται ότι αξίζει ο Ναβαρο ρε, εδώ έβαλαν τον ξυλοκόπο τον Χαινς
Ξυλοκόπος ήταν ο Τσέκος που υπέγραψε για 50 εκ. δρχ σε σας. Ο Χαίνς είναι παιχταράς.
Ο τσεκος ο αληταρας δεν έμπαινε στην καλύτερη δεκαδα ούτε της ομάδας μας απ τους 12 που έπαιζαν
Αλλά όχι και να υποτιμούμε τον ναβαρο επειδή γαμουσε ελλαδα, βαζελο και γαύρο όπου τους εβρισκε
Τεράστια παικτουρα, βιαστής της Ελλάδας
Τον Τσέκο τον ανέφερα σε σχέση με τον Χάινς. Ο Ναβάρο ήταν παιχταράς, αλλά προτιμώ Γιούλ.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 19 Μάιος 2020, 23:04

Όχι ρε, ντροπή
Σαν να θεωρείς τον παταβουκα ανώτερο του γκαλη
Ντρέπομαι για το τι μπάσκετ βλέπετε

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 19 Μάιος 2020, 23:06

jason έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:38
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:18
αστειο που μπηκε ο σερβος χαρντεν και ο ισπανος θεατρινος στην δωδεκαδα για διαφορετικους λογους ο καθε ενας
Εννοείται ότι αξίζει ο Ναβαρο ρε, εδώ έβαλαν τον ξυλοκόπο τον Χαινς
στην δωδεκαδα της δεκαετιας 00-10 ναι,την επομενη οχι

καλυτερος σεντερ απο τον χαινς περαν του ουντο δεν υπηρξε

ο τυπος εχει παρει 4 ευρωλιγκες κουβαλωντας μονος του την θεση 5 σε οσφπ-τσκκα και παιζει καθε χρονο στο φαιναλ φορ τα τελευταια 10 χρονια
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 19 Μάιος 2020, 23:10

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
19 Μάιος 2020, 23:06
jason έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:38
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:18
αστειο που μπηκε ο σερβος χαρντεν και ο ισπανος θεατρινος στην δωδεκαδα για διαφορετικους λογους ο καθε ενας
Εννοείται ότι αξίζει ο Ναβαρο ρε, εδώ έβαλαν τον ξυλοκόπο τον Χαινς
στην δωδεκαδα της δεκαετιας 00-10 ναι,την επομενη οχι

καλυτερος σεντερ απο τον χαινς περαν του ουντο δεν υπηρξε

ο τυπος εχει παρει 4 ευρωλιγκες κουβαλωντας μονος του την θεση 5 σε οσφπ-τσκκα και παιζει καθε χρονο στο φαιναλ φορ τα τελευταια 10 χρονια
Χεστηκαμε
Ρολιστακος είναι, αν οι άλλοι απλώνονται στους Σπανουληδες και τους Ντεκολο χαίρεται ο κάθε Χαινς
Καλός παίκτης αλλά είπαμε

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 19 Μάιος 2020, 23:16

ρολιστακος ενας παικτης που επαιζε μονος του την θεση 5,με τεσσερις ευρωλιγκες χωρις να εχει χασει φαιναλ φορ την τελευταια δεκαετια δεν υπαρχει

και ο πεκοβιιτς στα καλα του ηταν καλυτερος του μπατιστ οπως και ο ουντο του χαινς αλλα εδω κρινεται η παρουσια του στην ευρωλιγκα διαχρονικα

και ο βεσελι μια χρονια ηταν mvp αλλα το βαρομετρο που ηταν ο χαινς δεν ηταν

οι συγχρονοι ψηλοι δεν ειναι σαμπονις και βρανκοβιτς να κατασκηνωνουν στο ζωγραφιστο και να σκοραρουν,να δημιουργουν ή να ταπωνουν μανιωδως πλεον

πλεον σημασια δινεται στο ποσο καλοι ειναι στις αλλαγες,στην πλευρρικη αμυνα,τις βοηθειες και τις τοποθετησεις τους μαζι με ορισμενα χαρακτηριστικα που εχουν οι ψηλοι διαχρονικα

τωρα αν εχεις και τεχνικη εισαι ο ντειβις η ο εμπιντ και παιζεις nba
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Eθνικοκοινωνιστης την 19 Μάιος 2020, 23:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 19 Μάιος 2020, 23:18

Το έπαιζε μόνος του τη θέση τι σημαίνει, ο Τζόρνταν είναι δεν γινόταν αλλαγή ;

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 19 Μάιος 2020, 23:22

jason έγραψε:
19 Μάιος 2020, 23:18
Το έπαιζε μόνος του τη θέση τι σημαίνει, ο Τζόρνταν είναι δεν γινόταν αλλαγή ;
σημαινει οτι αυτοι που επαιζαν απο πισω του (κατι κρεατα τυπου πετγουει,καουν,σερμαντινι) ηταν παντελως ανυπαρκτοι για αυτο το επιπεδο

αντε ειχε 2 χρονια πισω του τον χαντερ που στα μισα δεν επαιζε
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Ζαποτέκος
Δημοσιεύσεις: 8974
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 17:08

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζαποτέκος » 20 Μάιος 2020, 00:07

Πρετεντέρης έγραψε:
19 Μάιος 2020, 23:00
Ζαποτέκος έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:44
Πρετεντέρης έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:40


Μου είπες κάτι παπαριές για την Κούλα και πήρες την απάντησή σου. Ο Διαμαντίδης πού κολλάει;
Δεν έβαλες τον Σπανούλη για να μου δείξεις πως είναι καλύτερος απ' τον Διαμαντίδη ; :p2:

Η παράθεση της καλύτερης δεκάδας ως αντεπιχείρημα στο ότι η ΑΕΚ έχει 5 τίτλους και ο ΟΣΦΠ μηδέν που κολλάει ; :smt017
Στο ότι δεν μπορείς να απομονώνεις δύο χρόνια, επειδή βολεύει το αφήγημά σου.

Εγώ σου έφερα ένα αντιπαράδειγμα: δεν είχαμε πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο για 10 χρόνια, όταν η Κούλα έπαιρνε τίτλους.

Δες λοιπόν τη μεγάλη εικόνα: πόσους τίτλους έχει η Κούλα και πόσους ο Θρύλος ο δυνάστης σου; :8)

Και ναι ο Σπανούλης είναι καλύτερος από τον Διαμαντίδη:

Είχε τα @@ να αφήσει εσάς και να επιτύχει με μας. Δε θα το έκαναν πολλοί αυτό. Ο Διαμαντίδης είχε δίπλα του ρόστερ πολύ καλύτερο από αυτό που είχαμε εμείς: είχατε φτασμένους παίκτες όπως Γιασκεβίτσιους, Φώτση, Μπατίστ, ενώ ο Μπίλαρος βρήκε τους Πρίντεζη Σλούκα πιτσιρικάδες και τους πήρε από το χεράκι.
Είπες στον ΑΕΚτζή κοροϊδευτικά πως έχει για παρηγοριά το Χάντμπολ και το τάβλι. Σου έδειξα πως δεν χρειάζεται τέτοια παρηγοριά γιατί τα 2 τελευταία χρόνια σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ πήρε κούπες, ενώ εσύ όχι. Άρα την παρηγοριά την χρειάζεσαι εσύ.

Ο Θρήνος δεν μπορεί να είναι δυνάστης μου γιατί εγώ έχω διαχρονικά περισσότερους τίτλους . Μετά από εμένα έρχεται ο Πανελλήνιος και ο Θρήνος είναι τρίτος και καταϊδρωμένος .

Ο Σπανούλης δεν είναι καλύτερος απ' τον Διαμαντίδη γιατί α) ο 3D τον περνάει στις περισσότερες στατιστικές κατηγορίες β) στην ομάδα μας ήταν τρίτος πίσω απ' τον Διαμαντίδη , αλλά και πίσω απ' τον Γιασικεβίτσιους γ) ο Σπανούλης δεν μπήκε στην καλύτερη δεκάδα του 2000 - 2010 , ενώ ο Διαμαντίδης είναι στο best10 για μια εικοσαετία, φαινόμενο μοναδικό.

Ο Διαμαντίδης έχει σηκώσει ευρωκούπα και το 2007 , όταν δεν υπήρχαν Γιασικεβίτσιους και Φώτσης. Ούτε το 2011 υπήρχε Γιασικεβίτσιους. Και στα δύο αυτά ευρωπαϊκά ήταν το πρώτο βιολί της ομάδας. Μάλιστα το 2011 ο Διαμαντίδης σήκωσε ευρωκούπα όταν είχε για συμπαραστάτες στο 1 τον Τέπιτς και τον άβγαλτο Καλάθη. Την ίδια χρονιά ο Σπανούλης είχε μαζί του συμπαραστάτες τους Τεόντοσιτς και Παπαλουκά. Μάντεψε τι πήρε. Σωστά : 2 @@.
… εις μικράς μεν ατυχίας ευρεθήσεται φίλος, εις μεγίστην δε και επιμένουσαν συμφοράν μηδείς σε πλανήση , φίλος ουκ έσται . ( Στρατηγικόν Κεκαυμένου )

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11735
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 20 Μάιος 2020, 10:29

Ζαποτέκος έγραψε:
20 Μάιος 2020, 00:07
Πρετεντέρης έγραψε:
19 Μάιος 2020, 23:00
Ζαποτέκος έγραψε:
19 Μάιος 2020, 22:44

Δεν έβαλες τον Σπανούλη για να μου δείξεις πως είναι καλύτερος απ' τον Διαμαντίδη ; :p2:

Η παράθεση της καλύτερης δεκάδας ως αντεπιχείρημα στο ότι η ΑΕΚ έχει 5 τίτλους και ο ΟΣΦΠ μηδέν που κολλάει ; :smt017
Στο ότι δεν μπορείς να απομονώνεις δύο χρόνια, επειδή βολεύει το αφήγημά σου.

Εγώ σου έφερα ένα αντιπαράδειγμα: δεν είχαμε πρωτάθλημα στο ποδόσφαιρο για 10 χρόνια, όταν η Κούλα έπαιρνε τίτλους.

Δες λοιπόν τη μεγάλη εικόνα: πόσους τίτλους έχει η Κούλα και πόσους ο Θρύλος ο δυνάστης σου; :8)

Και ναι ο Σπανούλης είναι καλύτερος από τον Διαμαντίδη:

Είχε τα @@ να αφήσει εσάς και να επιτύχει με μας. Δε θα το έκαναν πολλοί αυτό. Ο Διαμαντίδης είχε δίπλα του ρόστερ πολύ καλύτερο από αυτό που είχαμε εμείς: είχατε φτασμένους παίκτες όπως Γιασκεβίτσιους, Φώτση, Μπατίστ, ενώ ο Μπίλαρος βρήκε τους Πρίντεζη Σλούκα πιτσιρικάδες και τους πήρε από το χεράκι.
Είπες στον ΑΕΚτζή κοροϊδευτικά πως έχει για παρηγοριά το Χάντμπολ και το τάβλι. Σου έδειξα πως δεν χρειάζεται τέτοια παρηγοριά γιατί τα 2 τελευταία χρόνια σε ποδόσφαιρο και μπάσκετ πήρε κούπες, ενώ εσύ όχι. Άρα την παρηγοριά την χρειάζεσαι εσύ.

Ο Θρήνος δεν μπορεί να είναι δυνάστης μου γιατί εγώ έχω διαχρονικά περισσότερους τίτλους . Μετά από εμένα έρχεται ο Πανελλήνιος και ο Θρήνος είναι τρίτος και καταϊδρωμένος .

Ο Σπανούλης δεν είναι καλύτερος απ' τον Διαμαντίδη γιατί α) ο 3D τον περνάει στις περισσότερες στατιστικές κατηγορίες β) στην ομάδα μας ήταν τρίτος πίσω απ' τον Διαμαντίδη , αλλά και πίσω απ' τον Γιασικεβίτσιους γ) ο Σπανούλης δεν μπήκε στην καλύτερη δεκάδα του 2000 - 2010 , ενώ ο Διαμαντίδης είναι στο best10 για μια εικοσαετία, φαινόμενο μοναδικό.

Ο Διαμαντίδης έχει σηκώσει ευρωκούπα και το 2007 , όταν δεν υπήρχαν Γιασικεβίτσιους και Φώτσης. Ούτε το 2011 υπήρχε Γιασικεβίτσιους. Και στα δύο αυτά ευρωπαϊκά ήταν το πρώτο βιολί της ομάδας. Μάλιστα το 2011 ο Διαμαντίδης σήκωσε ευρωκούπα όταν είχε για συμπαραστάτες στο 1 τον Τέπιτς και τον άβγαλτο Καλάθη. Την ίδια χρονιά ο Σπανούλης είχε μαζί του συμπαραστάτες τους Τεόντοσιτς και Παπαλουκά. Μάντεψε τι πήρε. Σωστά : 2 @@.
Πώς χρειάζομαι παρηγοριά, όταν είμαι πολυνίκης στο ποδόσφαιρο; Και πώς συγκρίνεις ανόμοια πράγματα, δηλ. τις Ευρωλίγκες του Θρύλου με τις κούπες της Κούλας;

Ο Θρύλος είναι ο δυνάστης σου στο ποδόσφαιρο θες δε θες. 10 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα είστε, να τα εκατοστήσετε. Ο Πανελλήνιος είναι αστείο επιχείρημα, γιατί οι τίτλοι του π.χ. στο στίβο δεν ενδιαφέρουν κανέναν. Κάνε μια ερώτηση στην Αγγλία: ποια ελληνική ομάδα γνωρίζουν; Τον Πανελλήνιο; :smt005: Εδώ δε γνωρίζουν εσένα. :lol:

Ο Σπανούλης είναι καλύτερος του Διαμαντίδη για τον εξής λόγο: έφυγε από εσάς, δηλ. από μια ομάδα που κέρδιζε τίτλους, αλλά ήταν πίσω από τον Διαμαντίδη και ήρθε σε μας, τον αιώνιο αντίπαλό σας, και μας ξαναέκανε μεγάλους. Άφησε τη σιγουριά και ρίχτηκε σε μια περιπέτεια, επειδή είχε τα κότσια και την προσωπικότητα.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
lafkiotis
Δημοσιεύσεις: 4447
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 01:08

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lafkiotis » 20 Μάιος 2020, 12:25

Πώς χρειάζομαι παρηγοριά, όταν είμαι πολυνίκης στο ποδόσφαιρο;
Το ειπαμε και το ξαναλεμε.

Δε μετρανε οι νικες τα τελευταια 20 χρονια διοτι ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ πια οι αγωνες σας ηταν στημενοι και προιοντα της εγκληματκης οργανωσης.

Οποτε οι νικες σας σταματανε καπου στο 1988 (αφου απο εκει και υστερα, με τα κλοπιμαια του Ντεταρι, ολα ηταν παρανομα).
"Να πάτε να πνιγείτε. Δεν κάνετε ούτε για χαρτιά υγείας στον Ρέντη."

"Με τη Ντιναμό σαν κότες, με τη Λαμία με έπαρση, πλέον θα μας βρείτε μπροστά σας"

Άβαταρ μέλους
Ζαποτέκος
Δημοσιεύσεις: 8974
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 17:08

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζαποτέκος » 20 Μάιος 2020, 13:00

Πρετεντέρης έγραψε:
20 Μάιος 2020, 10:29

Πώς χρειάζομαι παρηγοριά, όταν είμαι πολυνίκης στο ποδόσφαιρο; Και πώς συγκρίνεις ανόμοια πράγματα, δηλ. τις Ευρωλίγκες του Θρύλου με τις κούπες της Κούλας;

Ο Θρύλος είναι ο δυνάστης σου στο ποδόσφαιρο θες δε θες. 10 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα είστε, να τα εκατοστήσετε. Ο Πανελλήνιος είναι αστείο επιχείρημα, γιατί οι τίτλοι του π.χ. στο στίβο δεν ενδιαφέρουν κανέναν. Κάνε μια ερώτηση στην Αγγλία: ποια ελληνική ομάδα γνωρίζουν; Τον Πανελλήνιο; :smt005: Εδώ δε γνωρίζουν εσένα. :lol:

Ο Σπανούλης είναι καλύτερος του Διαμαντίδη για τον εξής λόγο: έφυγε από εσάς, δηλ. από μια ομάδα που κέρδιζε τίτλους, αλλά ήταν πίσω από τον Διαμαντίδη και ήρθε σε μας, τον αιώνιο αντίπαλό σας, και μας ξαναέκανε μεγάλους. Άφησε τη σιγουριά και ρίχτηκε σε μια περιπέτεια, επειδή είχε τα κότσια και την προσωπικότητα.
Πολυνίκης στις μαϊμούδες είσαι. :smt005: Κι εγώ έχω υπερδιπλάσια πρωταθλήματα απ' την ΑΕΚ και εννεαπλάσια απ' τον ΠΑΟΚ. Αυτό δεν αναιρεί πως έχουν πάρει πιο πρόσφατα τίτλους από μένα, και έτσι εγώ είμαι στην πίκρα και αυτοί όχι. Το ίδιο ισχύει και για σένα.

Μπορεί να έχεις περισσότερα τρόπαια από μένα, αλλά είναι μαϊμούδες. Εγώ έχω ευρωεπιτυχίες ( 1 τελικό , 2 ημιτελικούς και 4 προημιτελικούς ) που φανερώνουν του λόγου το αληθές και εσύ έχεις ευρωξεφτίλες ( και 2 μόνο προημιτελικούς ) σε 60 χρόνια ευρωπαϊκής παρουσίας. Και η Λίβερπουλ είχε 30 χρόνια να πάρει πρωτάθλημα , αλλά παραμένει η καλύτερη ομάδα στην Αγγλία.

Αν ήταν τόσο τρομερός ο Σπανούλης θα είχε κάνει την διαφορά απ' τον πρώτο χρόνο με Παπαλουκά και Τεόντοσιτς στην ομάδα σας. Απλούστατα εσείς τον κάνατε "θεό σας" γιατί θέλατε το αντίπαλο δέος για τον Διαμαντίδη. Το ίδιο κάνατε παλαιότερα με τον Παπαλουκά. Στην πραγματικότητα ο Σπανούλης είχε παικταράδες δίπλα του : Σλούκας ( + 1 ευρωλίγκα το 2017 ), Παπανικολάου ( παίκτης του NBA ), Πρίντεζης ( φτασμένος παίκτης με 9 χρόνια καριέρα ήδη στον ΟΣΦΠ [ 2001 - 2009 ] ), Άντιτς ( NBAer και + 1 ευρωλίγκα το 2017 ), Χάινς ( + 2 ευρωλίγκες το 2016 και 2019 ) και Περπέρογλου ( + 2 ευρωλίγκς το 2009 και το 2011 ).
… εις μικράς μεν ατυχίας ευρεθήσεται φίλος, εις μεγίστην δε και επιμένουσαν συμφοράν μηδείς σε πλανήση , φίλος ουκ έσται . ( Στρατηγικόν Κεκαυμένου )

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11735
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 20 Μάιος 2020, 13:50

Ζαποτέκος έγραψε:
20 Μάιος 2020, 13:00
Πρετεντέρης έγραψε:
20 Μάιος 2020, 10:29

Πώς χρειάζομαι παρηγοριά, όταν είμαι πολυνίκης στο ποδόσφαιρο; Και πώς συγκρίνεις ανόμοια πράγματα, δηλ. τις Ευρωλίγκες του Θρύλου με τις κούπες της Κούλας;

Ο Θρύλος είναι ο δυνάστης σου στο ποδόσφαιρο θες δε θες. 10 χρόνια χωρίς πρωτάθλημα είστε, να τα εκατοστήσετε. Ο Πανελλήνιος είναι αστείο επιχείρημα, γιατί οι τίτλοι του π.χ. στο στίβο δεν ενδιαφέρουν κανέναν. Κάνε μια ερώτηση στην Αγγλία: ποια ελληνική ομάδα γνωρίζουν; Τον Πανελλήνιο; :smt005: Εδώ δε γνωρίζουν εσένα. :lol:

Ο Σπανούλης είναι καλύτερος του Διαμαντίδη για τον εξής λόγο: έφυγε από εσάς, δηλ. από μια ομάδα που κέρδιζε τίτλους, αλλά ήταν πίσω από τον Διαμαντίδη και ήρθε σε μας, τον αιώνιο αντίπαλό σας, και μας ξαναέκανε μεγάλους. Άφησε τη σιγουριά και ρίχτηκε σε μια περιπέτεια, επειδή είχε τα κότσια και την προσωπικότητα.
Πολυνίκης στις μαϊμούδες είσαι. :smt005: Κι εγώ έχω υπερδιπλάσια πρωταθλήματα απ' την ΑΕΚ και εννεαπλάσια απ' τον ΠΑΟΚ. Αυτό δεν αναιρεί πως έχουν πάρει πιο πρόσφατα τίτλους από μένα, και έτσι εγώ είμαι στην πίκρα και αυτοί όχι. Το ίδιο ισχύει και για σένα.

Μπορεί να έχεις περισσότερα τρόπαια από μένα, αλλά είναι μαϊμούδες. Εγώ έχω ευρωεπιτυχίες ( 1 τελικό , 2 ημιτελικούς και 4 προημιτελικούς ) που φανερώνουν του λόγου το αληθές και εσύ έχεις ευρωξεφτίλες ( και 2 μόνο προημιτελικούς ) σε 60 χρόνια ευρωπαϊκής παρουσίας. Και η Λίβερπουλ είχε 30 χρόνια να πάρει πρωτάθλημα , αλλά παραμένει η καλύτερη ομάδα στην Αγγλία.

Αν ήταν τόσο τρομερός ο Σπανούλης θα είχε κάνει την διαφορά απ' τον πρώτο χρόνο με Παπαλουκά και Τεόντοσιτς στην ομάδα σας. Απλούστατα εσείς τον κάνατε "θεό σας" γιατί θέλατε το αντίπαλο δέος για τον Διαμαντίδη. Το ίδιο κάνατε παλαιότερα με τον Παπαλουκά. Στην πραγματικότητα ο Σπανούλης είχε παικταράδες δίπλα του : Σλούκας ( + 1 ευρωλίγκα το 2017 ), Παπανικολάου ( παίκτης του NBA ), Πρίντεζης ( φτασμένος παίκτης με 9 χρόνια καριέρα ήδη στον ΟΣΦΠ [ 2001 - 2009 ] ), Άντιτς ( NBAer και + 1 ευρωλίγκα το 2017 ), Χάινς ( + 2 ευρωλίγκες το 2016 και 2019 ) και Περπέρογλου ( + 2 ευρωλίγκς το 2009 και το 2011 ).
Πώς να είμαι πικραμένος, όταν φέτος πάω για το 45ο, είμαι στο Γιουρόπα έχοντας αποκλείσει την Άρσεναλ και παίζω καλό ποδόσφαιρο; Εσύ, είπαμε, υπομονή να έρθουν οι Κινέζοι. :smt005:

Οι μαϊμούδες είναι στη φαντασία σου. Και σε τελική ανάλυση από τους 44 τίτλους πόσοι είναι μαϊμούδες,1,2,3,4, 5; Ε λοιπόν, πάλι από κάτω είσαι.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Άβαταρ μέλους
Πρετεντέρης
Δημοσιεύσεις: 11735
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 14:13
Phorum.gr user: Φωτιά στα τόπια
Τοποθεσία: Μακεδονία ξακουστή

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πρετεντέρης » 20 Μάιος 2020, 13:53

lafkiotis έγραψε:
20 Μάιος 2020, 12:25
Πώς χρειάζομαι παρηγοριά, όταν είμαι πολυνίκης στο ποδόσφαιρο;
Το ειπαμε και το ξαναλεμε.

Δε μετρανε οι νικες τα τελευταια 20 χρονια διοτι ΑΠΟΔΕΔΕΙΓΜΕΝΑ πια οι αγωνες σας ηταν στημενοι και προιοντα της εγκληματκης οργανωσης.

Οποτε οι νικες σας σταματανε καπου στο 1988 (αφου απο εκει και υστερα, με τα κλοπιμαια του Ντεταρι, ολα ηταν παρανομα).
:smt005::smt005::smt005:

Ο Κοσκωτάς χρησιμοποίησε τον Θρύλο, όχι ο Θρύλος τον Κοσκωτά. Σε τελική ανάλυση, ο Θείος Σωκράτης έκανε ρύθμιση χρεών και πλήρωσε το χρέος.

Εγώ λέω ότι λες και λίγα για τα κλεμμένα. Αφού ο Ζαποτέκος απέδειξε ότι η χούντα ευνόησε τον Θρύλο, πρέπει να αφαιρέσεις και άλλα. :smt005:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον Τσιπρισμό.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών