Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 22 Μάιος 2020, 12:19

θα αποτολμησω να κανω κι εγω τον ντετεκτιβ του πληκτρολογιου: νεοτερες πληροφοριες αναφερουν πως ηταν δυο γυναικες με μαυρα ρουχα στο σημειο του εγκληματος. Ποιος φοραει μαυρα πρωι πρωι με τετοια ζεστη; Πως γινεται και οι δυο να φορεσαν μαυρα, οταν μαλιστα ειναι ενα ευδιακριτο χαρακτηριστικο που τις περιγραφει; Μηπως λοιπον οι δυο γυναικες πενθουσαν καποιον/α και αυτο σχετιζεται με καποιον τροπο με το εγκλημα;

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 22 Μάιος 2020, 12:21

Daje έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:14
Παντως, ειναι κατι παραπανω απο εξοργιστικο να μπορει κανεις να κανει τετοιου ειδους επιθεση, να καταστρεψει ζωες και να πληρωσει τετοιο μικρο τιμημα.
Το τιμημα μπορει να ειναι μικρο σε ποινικο επιπεδο, σ επιπεδο αστικης αποζημιωσης ομως μπορει να ειναι τεραστιο. Αλλα ας μην προτρεχουμε, ας περιμενουμε να τις πιασουνε πρωτα.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20327
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 22 Μάιος 2020, 12:22

blackpaint έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:19
θα αποτολμησω να κανω κι εγω τον ντετεκτιβ του πληκτρολογιου: νεοτερες πληροφοριες αναφερουν πως ηταν δυο γυναικες με μαυρα ρουχα στο σημειο του εγκληματος. Ποιος φοραει μαυρα πρωι πρωι με τετοια ζεστη; Πως γινεται και οι δυο να φορεσαν μαυρα, οταν μαλιστα ειναι ενα ευδιακριτο χαρακτηριστικο που τις περιγραφει; Μηπως λοιπον οι δυο γυναικες πενθουσαν καποιον/α και αυτο σχετιζεται με καποιον τροπο με το εγκλημα;
Kάτσε ρε, τα μαύρα δεν είναι φάση "περνάω απαρατήρητος;"
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 22 Μάιος 2020, 12:27

Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:22
blackpaint έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:19
θα αποτολμησω να κανω κι εγω τον ντετεκτιβ του πληκτρολογιου: νεοτερες πληροφοριες αναφερουν πως ηταν δυο γυναικες με μαυρα ρουχα στο σημειο του εγκληματος. Ποιος φοραει μαυρα πρωι πρωι με τετοια ζεστη; Πως γινεται και οι δυο να φορεσαν μαυρα, οταν μαλιστα ειναι ενα ευδιακριτο χαρακτηριστικο που τις περιγραφει; Μηπως λοιπον οι δυο γυναικες πενθουσαν καποιον/α και αυτο σχετιζεται με καποιον τροπο με το εγκλημα;
Kάτσε ρε, τα μαύρα δεν είναι φάση "περνάω απαρατήρητος;"
θα ηταν σε καποιο γκοθ κλαμπ η στα μπουζουκια η στη μεση του χειμωνα. Απ οτι βλεπεις, τωρα ειναι βασικο στοιχειο της περιγραφης τους. Τωρα εικαζω οτι φτανει να βρεθει το συγκεκριμενο ρουχο στην γκαρνταρομπα τους, που ενδεχεται και να φερει ιχνη της ουσιας για να ταυτοποιηθουν,, δεδομενου οτι γραφεται πως αυτοπτης μαρτυρας τις ειδε.
Το πενθος ηταν μια υποθεση. Μπορει να ειναι μεταλλουδες η ν αποφασισουν να βαλουν μαυρα για να ειναι πιο τρομακτικες.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20327
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 22 Μάιος 2020, 12:29

blackpaint έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:27
Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:22
blackpaint έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:19
θα αποτολμησω να κανω κι εγω τον ντετεκτιβ του πληκτρολογιου: νεοτερες πληροφοριες αναφερουν πως ηταν δυο γυναικες με μαυρα ρουχα στο σημειο του εγκληματος. Ποιος φοραει μαυρα πρωι πρωι με τετοια ζεστη; Πως γινεται και οι δυο να φορεσαν μαυρα, οταν μαλιστα ειναι ενα ευδιακριτο χαρακτηριστικο που τις περιγραφει; Μηπως λοιπον οι δυο γυναικες πενθουσαν καποιον/α και αυτο σχετιζεται με καποιον τροπο με το εγκλημα;
Kάτσε ρε, τα μαύρα δεν είναι φάση "περνάω απαρατήρητος;"
θα ηταν σε καποιο γκοθ κλαμπ η στα μπουζουκια η στη μεση του χειμωνα. Απ οτι βλεπεις, τωρα ειναι βασικο στοιχειο της περιγραφης τους. Τωρα εικαζω οτι φτανει να βρεθει το συγκεκριμενο ρουχο στην γκαρνταρομπα τους, που ενδεχεται και να φερει ιχνη της ουσιας για να ταυτοποιηθουν,, δεδομενου οτι γραφεται πως αυτοπτης μαρτυρας τις ειδε.
Το πενθος ηταν μια υποθεση. Μπορει να ειναι μεταλλουδες η ν αποφασισουν να βαλουν μαυρα για να ειναι πιο τρομακτικες.
Ή απλά βάλανε κάνα πεντόκιλο με την καραντίνα. :003: Κι εγώ που έφαγα το φαγάκι μου, τα ίδια κάνω.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 22 Μάιος 2020, 12:31

Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:29
blackpaint έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:27
Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:22

Kάτσε ρε, τα μαύρα δεν είναι φάση "περνάω απαρατήρητος;"
θα ηταν σε καποιο γκοθ κλαμπ η στα μπουζουκια η στη μεση του χειμωνα. Απ οτι βλεπεις, τωρα ειναι βασικο στοιχειο της περιγραφης τους. Τωρα εικαζω οτι φτανει να βρεθει το συγκεκριμενο ρουχο στην γκαρνταρομπα τους, που ενδεχεται και να φερει ιχνη της ουσιας για να ταυτοποιηθουν,, δεδομενου οτι γραφεται πως αυτοπτης μαρτυρας τις ειδε.
Το πενθος ηταν μια υποθεση. Μπορει να ειναι μεταλλουδες η ν αποφασισουν να βαλουν μαυρα για να ειναι πιο τρομακτικες.
Ή απλά βάλανε κάνα πεντόκιλο με την καραντίνα. :003: Κι εγώ που έφαγα το φαγάκι μου, τα ίδια κάνω.
dressed to kill :8)

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20327
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 22 Μάιος 2020, 12:39

blackpaint έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:31

dressed to kill :8)
:smt005: Kρατήθηκα πολύ, ήτο μακάβριο :smt005::smt005:
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21185
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 22 Μάιος 2020, 12:46

Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 11:40
Εμπεδοκλής έγραψε:
22 Μάιος 2020, 09:06
Ασέβαστος έγραψε:
22 Μάιος 2020, 08:33


παρομοια ζημια θα μπορουσε να της κανει ακομη και με βραστο νερο. λες και αυτο να μην πρεπει να ειναι προσβασιμο στον καθενα;

ποτε δεν φταιει το "οπλο" αλλα αυτος που το χρησιμοποιει.
Επίσης και το ακουαφόρτε. Να το απαγορεύσουμε και να πάθει καμία λοίμωξη ο κώλος μας από το μη σωστό καθαρισμό του καμπινέ;
Δεν χρειάζεται άκουα φόρτε για τον καμπινέ. Άσε που διαλύεις βασικά τον καμπινέ. Σιγά σιγά θα αρχίσει να εμφανίζει ζημιά στη βάση.
Δεν παθαίνει τίποτα. Αντίθετα, αν δεν ρίξεις, παίζει να διαλύσεις τον κώλο σου από τα κωλοβακτιρίδια...

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20327
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 22 Μάιος 2020, 12:48

Εμπεδοκλής έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:46

Δεν παθαίνει τίποτα. Αντίθετα, αν δεν ρίξεις, παίζει να διαλύσεις τον κώλο σου από τα κωλοβακτιρίδια...
Δεν ισχύει καλό μου. Ρίξε χλωρίνη και τέλος. Α και καθάριζε και το βουρτσάκι πιο συχνά και άλλαζέ το και συχνά. Κακώς χρησιμοποιείς άκουα φόρτε. Να μη σχολιάσω τη ζημιά που κάνουμε στο περιβάλλον (και με τη χλωρίνη).


Επίσης δεν καταλαβαίνω, βάζεις άκουα φόρτε εκεί που κάθεσαι; ΠΑΣ ΚΑΛΑ;;;; Μέσα το βάζουν. Ρε θα καείς. Αλλιώς πώς επηρεάζεται ο κώλος σου, όταν δεν βάλεις; Πού έχεις δει γραμμένο ότι τα κωλοβακτηρίδια πεθαίνουν αποκλειστικά με άκουα φόρτε; :smt005: Οτιδήποτε διαλύει την μεμβράνη τους, τα σκοτώνει, δεν είναι ανάγκη να διαλύσεις το καμπινέ όλο, για να τα σκοτώσεις.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32851
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 22 Μάιος 2020, 12:52

Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 11:36
Υδράργυρος έγραψε:
22 Μάιος 2020, 09:23
Δεν είναι εύκολο να βρεις πυκνά οξέα στην αγορά. Προορίζονται για επαγγελματίες χρήστες. Άμα πας στο άσχετο και ζητήσεις το πιο πιθανό να μη σου δώσουν. Εκτός και αν έχεις κάποιο γνωστό και στο δώσει στη ζούλα. Δεν είναι κάτι που παίρνεις από το ράφι.
Μια χαρά στο δίνουν, σου ζητάνε μια ταυτότητα συνήθως. ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΣΠΙΤΙ. Κανείς δεν μου ζήτησε ταυτότητα ΤΕΕ ή κάτι τεσπα να αποδεικνύω ότι είμαι Χημικός Μηχανικός. Σε ένα ονλάιν συμπλήρωσα τα στοιχεία μου, θυμάμαι είχε αριθμό ταυτότητας και ήταν τελείως αθώο αυτό που είχα πάρει, για να φτιάξω κάτι αντισηπτικά. Τεσπα έχω πάρει κατά καιρούς ένα κάρο μαλακίες από τόσα άλλα έτσι, χωρίς δυσκολία.

Επίσης ακόμα χειρότερη η κατάσταση στα λιπάσματα.
απο χημεια δε σκαμπαζω, αλα βλεπω γυρω μου πολλα που ειναι τσαμπουκαλεμενα και κυκλοφορουν ελευθερα, υγρα φρενων, καυστικη ποτασσα, υγρα ξεβουλωματος....
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20327
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 22 Μάιος 2020, 12:54

Ασέβαστος έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:52

απο χημεια δε σκαμπαζω, αλα βλεπω γυρω μου πολλα που ειναι τσαμπουκαλεμενα και κυκλοφορουν ελευθερα, υγρα φρενων, καυστικη ποτασσα, υγρα ξεβουλωματος....
Νταξ, τώρα που είπες υγρά ξεβουλώματος. Το στέρεο μίστερ μάσκλ (ΟΧΙ ΤΟ ΥΓΡΟ), είναι ό,τι πιο ΤΟΥΜΠΑΝΟ κυκλοφορεί, αν δεν πεθάνεις από τις αναθυμιάσεις.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25542
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 22 Μάιος 2020, 12:56

blackpaint έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:21
Daje έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:14
Παντως, ειναι κατι παραπανω απο εξοργιστικο να μπορει κανεις να κανει τετοιου ειδους επιθεση, να καταστρεψει ζωες και να πληρωσει τετοιο μικρο τιμημα.
Το τιμημα μπορει να ειναι μικρο σε ποινικο επιπεδο, σ επιπεδο αστικης αποζημιωσης ομως μπορει να ειναι τεραστιο. Αλλα ας μην προτρεχουμε, ας περιμενουμε να τις πιασουνε πρωτα.
Αμα δεν εχει τιποτα στο ονομα της απλα θα γελαει στα δικαστηρια με το παραμορφωμενο προσωπο της πρωην ομορφης

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25542
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 22 Μάιος 2020, 12:58

Ασέβαστος έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:52
Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 11:36
Υδράργυρος έγραψε:
22 Μάιος 2020, 09:23
Δεν είναι εύκολο να βρεις πυκνά οξέα στην αγορά. Προορίζονται για επαγγελματίες χρήστες. Άμα πας στο άσχετο και ζητήσεις το πιο πιθανό να μη σου δώσουν. Εκτός και αν έχεις κάποιο γνωστό και στο δώσει στη ζούλα. Δεν είναι κάτι που παίρνεις από το ράφι.
Μια χαρά στο δίνουν, σου ζητάνε μια ταυτότητα συνήθως. ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΣΠΙΤΙ. Κανείς δεν μου ζήτησε ταυτότητα ΤΕΕ ή κάτι τεσπα να αποδεικνύω ότι είμαι Χημικός Μηχανικός. Σε ένα ονλάιν συμπλήρωσα τα στοιχεία μου, θυμάμαι είχε αριθμό ταυτότητας και ήταν τελείως αθώο αυτό που είχα πάρει, για να φτιάξω κάτι αντισηπτικά. Τεσπα έχω πάρει κατά καιρούς ένα κάρο μαλακίες από τόσα άλλα έτσι, χωρίς δυσκολία.

Επίσης ακόμα χειρότερη η κατάσταση στα λιπάσματα.
απο χημεια δε σκαμπαζω, αλα βλεπω γυρω μου πολλα που ειναι τσαμπουκαλεμενα και κυκλοφορουν ελευθερα, υγρα φρενων, καυστικη ποτασσα, υγρα ξεβουλωματος....
Ειναι τσαμπουκαλεμενα αλλα δεν εχουν τοσο αμεσο αποτελεσμα οσο τα θειικο νιτρικο υδροχλωρικο οξεα.
Δηλαδη προφταινεις να πλυθεις πριν σου κανει μη αναστρεψιμη βλαβη

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20327
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 22 Μάιος 2020, 12:59

Υδράργυρος έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:56


Αμα δεν εχει τιποτα στο ονομα της απλα θα γελαει στα δικαστηρια με το παραμορφωμενο προσωπο της πρωην ομορφης
Μισό λεπτάκι, το έχω απορία αυτό. Αν τελικά εκδικασθεί αποζημίωση και η άλλη ΔΕΝ έχει να την πληρώσει, δεν μπαίνει φυλακή;
Υδράργυρος έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:58
Ασέβαστος έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:52
Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 11:36


Μια χαρά στο δίνουν, σου ζητάνε μια ταυτότητα συνήθως. ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΕΧΩ ΑΓΟΡΑΣΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΣΠΙΤΙ. Κανείς δεν μου ζήτησε ταυτότητα ΤΕΕ ή κάτι τεσπα να αποδεικνύω ότι είμαι Χημικός Μηχανικός. Σε ένα ονλάιν συμπλήρωσα τα στοιχεία μου, θυμάμαι είχε αριθμό ταυτότητας και ήταν τελείως αθώο αυτό που είχα πάρει, για να φτιάξω κάτι αντισηπτικά. Τεσπα έχω πάρει κατά καιρούς ένα κάρο μαλακίες από τόσα άλλα έτσι, χωρίς δυσκολία.

Επίσης ακόμα χειρότερη η κατάσταση στα λιπάσματα.
απο χημεια δε σκαμπαζω, αλα βλεπω γυρω μου πολλα που ειναι τσαμπουκαλεμενα και κυκλοφορουν ελευθερα, υγρα φρενων, καυστικη ποτασσα, υγρα ξεβουλωματος....
Ειναι τσαμπουκαλεμενα αλλα δεν εχουν τοσο αμεσο αποτελεσμα οσο τα θειικο νιτρικο υδροχλωρικο οξεα.
Δηλαδη προφταινεις να πλυθεις πριν σου κανει μη αναστρεψιμη βλαβη
Η καυστική ποτάσα σου γαμά τα πρέκια άμεσα.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25542
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Επίθεση με βιτριόλι σε 34χρονη γυναίκα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 22 Μάιος 2020, 12:59

Cecily Anne έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:59
Υδράργυρος έγραψε:
22 Μάιος 2020, 12:56


Αμα δεν εχει τιποτα στο ονομα της απλα θα γελαει στα δικαστηρια με το παραμορφωμενο προσωπο της πρωην ομορφης
Μισό λεπτάκι, το έχω απορία αυτό. Αν τελικά εκδικασθεί αποζημίωση και η άλλη ΔΕΝ έχει να την πληρώσει, δεν μπαίνει φυλακή;
Τις αστικες αποζημιωσεις οχι

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών