Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
Antares
Δημοσιεύσεις: 7883
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 10:46
Phorum.gr user: Ακταία

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Antares » 31 Μάιος 2020, 12:19

vatraxos έγραψε:
31 Μάιος 2020, 11:18
Zhukov έγραψε:
31 Μάιος 2020, 10:51
Τα forum τεχνολογίας είναι τα μόνα που αντέχουν στον χρόνο.
Πράγμα εντελώς αντιφατικό βέβαια αν σκεφτεί κανείς ότι η τεχνολογία είναι αυτή που προσφέρει εναλλακτικούς τρόπους επικοινωνίας, καθιστώντας τα φορα παρωχημένα :)
Όποιος είναι πίσω από την τεχνολογία τα βλέπει διαφορετικά. Δεν βλέπει το φαντεζί περιτύλιγμα.
Τα fora είναι ένας τρόπος επικοινωνίας που δίνει την δυνατότητα για ανταλλαγή απόψεων, εμπεριστατωμένων ή μη.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 31 Μάιος 2020, 12:22

Πάντως καλού κακού, κακού καλού εγώ λέω να βάλουμε τα δυνατά μας να γράφουμε νήματα στα οποία νικάει ο Σύριζα.
Αλλοιώς δεν ξέρεις τι γίνεται.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40690
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 31 Μάιος 2020, 12:37

ΠΑΓΧΡΗΣΤΟΣ έγραψε:
31 Μάιος 2020, 08:46
Η ολιγοήμερη διακοπή λειτουργίας του PHORUM βλέπω ότι τροφοδότησε αυτομάτως κάποιες δίκοπες διεργασίες και βγήκαν διαφορουμικές αντιπαλότητες στην επιφάνεια (το ιστορικό των οποίων αγνοώ). Πολύ κακή πάντως εντύπωση μου έκαναν τα σχόλια που διάβασα στο ELEFTHERO, το οποίο ψιλοαγνοούσα.

Ίσως έχει ενδιαφέρον να ξεκαθαριστούν αρμοδίως κάποια πράγματα ή να ανοίξουν οι υπεύθυνοι του PHORUM κάποιο νήμα σχετικό, δεν ξέρω... πάντως κάπως μου ήρθε να διαβάζω ότι εδώ που γράφω συχνάζουν «ποινικοί»...

«Περσέα, αν ποτέ ασχοληθεί εισαγγελέας με το εν λόγω σάιτ, έχει πολλά και διάφορα να δει. Ειλικρινά σου το λέω. Κι εμένα δεν με ενδιαφέρει να κλείσει, όπως διαδίδουν κάποιοι μαζί με άλλα ψευδή που βγάζουν από τον κώλο τους (αν το ήθελα πραγματικά, θα είχα κάνει προ πολλού ενέργειες και γνωρίζω πολύ καλά τί είδους ενέργειες), αλλά πάντα αργά ή γρήγορα βρίσκεται κάποιος θιγόμενος που θα τους κυνηγήσει.

Και στο παλιό έγραφαν τέρατα, τα οποία οι διαχειριστές δεν τα εσβηναν (πιθανόν να είχαν ειδοποιηθει και από τις αρχές και να μην έκαναν τίποτα) και είδες την κατάληξη. Εσύ νομίζεις ότι κάποιος, που πχ απειλείται διαρκώς η σωματική του ακεραιότητα ή καθυβρίζεται η οικογένεια του, είναι απίθανο να πάρει την απόφαση να κινηθεί νομικά κατά των δραστών;

Για μένα καλό είναι να υπάρχει χώρος όπου μαζεύονται οι ποινικοί και δεν τρώμε τη φρίκη να σπαταλάμε όλο το χρόνο μας να σβήνουμε και να μπανάρουμε εδώ, όπως συνέβη πριν 2 χρόνια. Αυτό το πράγμα δεν μου έχει ξανασυμβεί σε κανένα φόρουμ που είχα, από το 2003 μέχρι σήμερα. Να μην προλαβαίνεις δηλαδή να σβηνεις και να μπαναρεις από το πλήθος των παράνομων ποστ.»

https://elefthero.net/viewtopic.php?f=2 ... &start=490
Ο διαχειριστής του Ελεύθερου είναι παθολογικός ψεύτης. Ουδέποτε συνέβη αυτό που λέει. Ότι και καλά έσβηνε παράνομα ποστ και μπάναρε γι' αυτόν τον λόγο. Τίποτα παράνομο δεν γράφτηκε ποτέ. Απλά έσβηνε ό,τι δεν του άρεσε και φυσικά ό,τι μπαν έριξε το έριξε χωρίς καμμιά παραβίαση κανόνων του φόρουμ, πόσο μάλλον παρανομία.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12488
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 31 Μάιος 2020, 14:19

να πω μονο οτι ο ιδδιος admin που εκλεισε τα πμ του φορουμ του επι μηνες "λογω διασπορας ιων" ανακαλυψε οτι δεν υπηρχε τεχνικο προβλημα εδω αλλα το φορουμ κατεβηκε επιτηδες "για να μην υπαρχουν ποινικες συνεπειες" :smt005::smt005::smt005:

για να μην πω για την υπερτατη καφριλα να μην μπορεις να γραψεις μια συγκεκριμενη λεξη (κανονικη λογοκρισια δλδ επειδη ετσι γουσταρουμε)
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27005
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 31 Μάιος 2020, 14:55

Kauldron έγραψε:
30 Μάιος 2020, 22:47
dna replication έγραψε:
30 Μάιος 2020, 22:18
μπήκε ο Νandros και ξεκατινιαζόταν μαζί με μερικούς άλλους για πρόσωπα και καταστάσεις του εδώ phorum.com.gr
απηύδησε και το insomnia...
Ναι, εμένα έβριζε βασικά. Μ' είχε πεί "αποδεδειγμένα νεοναζί" και κάτι άλλα. Κι όλα αυτά γιατί κάποιος του είχε πεί πως τον μπάναραν λόγω ρατσιστικών σχολίων.
Υπάρχουν κι άλλα ράμματα για την γούνα σου με τις συκοφαντίες σου!

Εικόνα


Για πες μας, στις επόμενες εκλογές, ποιον θα ψηφίσεις;

Αυτόν;

ή αυτόν;
:smt077:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27005
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 31 Μάιος 2020, 15:08

Ερμής έγραψε:
31 Μάιος 2020, 11:48
Πρόκειται για καθυστερημένους. Μην ασχολείσαι. Πραγματικά νομίζω ότι υπάρχει σοβαρό ψυχολογικο/ψυχιατρικό θέμα σε μερικούς από αυτούς.
Δεν τα είπες όλα στο προηγούμενο ποστ σου με τους "ιούς" που τους κουβάλησες από το παρόν φόρουμ.
Αποδείχτηκε ότι οι σταλίνες παρακολουθούσαν τα θεωρούμενα ως απόρρητα ΠΜ και ενεργοποιήθηκαν αμέσως μόλις άρχισε η ανταλλαγή ΠΜ για το παρόν, μπλοκάροντας τα.
Έστησαν ένα νέο τείχος του Βερολίνου για να μην τους ξεφύγουν οι πρόσφυγες το παλιού.
Μια φορά σταλίνας, πάντα σταλίνας. :011:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23252
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 31 Μάιος 2020, 16:07

Κοίτα σε εκείνο το θέμα με έπιασαν γιατί απλά υπερτίμησα την ευφυια του μπιζελιου, καλός μλκς και εγώ. Δε θα με καταλάβαιναν ποτέ. Δεν τους κόβει και ιδιαίτερα. Γι'αυτό και είναι σε αυτή τη μοίρα βέβαια
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

bizeli
Δημοσιεύσεις: 1095
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 18:26

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bizeli » 31 Μάιος 2020, 17:07

Αγαπητοί πρώην συμφορουμίτες, έφυγα από δω ήρεμα και ωραία χωρίς να ενοχλήσω κανέναν. Χωρίς να πω τίποτα το παραμικρό.
Χωρίς να δημιουργήσω την παραμικρή ένταση.
Χωρίς να μεταφέρω έχθρες και διχόνοιες στο νέο φόρουμ που πήγα κακολογώντας το παρόν φόρουμ. Δεν ξανασχολήθηκα μαζί σας. Κουβάλησα τις όποιες πικρίες μέσα μου και τελείωσε το θέμα χωρίς να ζαλίζω κανέναν. Ούτε εδώ ούτε στο καινούριο φόρουμ που πήγα.
Τους λόγους για τους οποίους έφυγα δε θα ήθελα να τους αναλύσω (αν και σας αφορούν). Για μένα αυτός ο κύκλος στο παρόν φόρουμ έχει κλείσει πλέον και δεν πρόκειται να ξαναγράψω εδώ ποτέ ξανά και είναι δικαίωμα μου.
Από κει και πέρα όμως θεωρώ άτιμο χρήστες, όπως έκανε ο Ερμής πιο πάνω, αλλά και άλλοι στο παρελθόν (αφού είχα φύγει) να με κακολογούν ξέροντας ότι εγώ δεν μπορώ να απαντήσω. Αν και μπορούσα να μπω να απαντήσω δεν το έκανα και έδινα τόπο στην οργή ας πούμε.
Συγγνώμη για τη γλώσσα που θα χρησιμοποιήσω αλλά δεν μπορώ να βρω άλλη λέξη. Όταν κακολογείς και προσβάλλεις κάποιον πίσω από την πλάτη του ξέροντας ότι αυτός δε θα σου απαντήσει το θεωρώ τουλάχιστον "πούστικο" και "κατινίστικο". Αυτός είναι ο λόγος που παρενέβη για πρώτη και τελευταία φορά.

Δε θέλω να τρέφω άλλο αυτή την αιώνια έχθρα αλλά όταν κάπου εμπλέκεται το όνομά μου έχω δικαίωμα να παρεμβαίνω και να υπερασπίζω τον εαυτό μου.

Ερμή, πρόσεχε πώς μιλάς αδερφέ για άτομα που δεν είναι παρόντα και δε συμμετέχουν στο φόρουμ και σταμάτα να τους προσβάλλεις.
Σου έχω φερθεί πολύ τίμια. Δεν έχω αναφερθεί ποτέ στο όνομά σου, ούτε και κανενός και πάντα ό,τι είχα να πω το έλεγα στα ίσια.
Σταμάτα να κακολογείς κόσμο ψάχνοντας υποστηρικτές.
Κούρασες.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 31 Μάιος 2020, 17:14

bizeli έγραψε:
31 Μάιος 2020, 17:07
Αγαπητοί πρώην συμφορουμίτες, έφυγα από δω ήρεμα και ωραία χωρίς να ενοχλήσω κανέναν. Χωρίς να πω τίποτα το παραμικρό.
Χωρίς να δημιουργήσω την παραμικρή ένταση.
Χωρίς να μεταφέρω έχθρες και διχόνοιες στο νέο φόρουμ που πήγα κακολογώντας το παρόν φόρουμ. Δεν ξανασχολήθηκα μαζί σας. Κουβάλησα τις όποιες πικρίες μέσα μου και τελείωσε το θέμα χωρίς να ζαλίζω κανέναν. Ούτε εδώ ούτε στο καινούριο φόρουμ που πήγα.
Τους λόγους για τους οποίους έφυγα δε θα ήθελα να τους αναλύσω (αν και σας αφορούν). Για μένα αυτός ο κύκλος στο παρόν φόρουμ έχει κλείσει πλέον και δεν πρόκειται να ξαναγράψω εδώ ποτέ ξανά και είναι δικαίωμα μου.
Από κει και πέρα όμως θεωρώ άτιμο χρήστες, όπως έκανε ο Ερμής πιο πάνω, αλλά και άλλοι στο παρελθόν (αφού είχα φύγει) να με κακολογούν ξέροντας ότι εγώ δεν μπορώ να απαντήσω. Αν και μπορούσα να μπω να απαντήσω δεν το έκανα και έδινα τόπο στην οργή ας πούμε.
Συγγνώμη για τη γλώσσα που θα χρησιμοποιήσω αλλά δεν μπορώ να βρω άλλη λέξη. Όταν κακολογείς και προσβάλλεις κάποιον πίσω από την πλάτη του ξέροντας ότι αυτός δε θα σου απαντήσει το θεωρώ τουλάχιστον "πούστικο" και "κατινίστικο". Αυτός είναι ο λόγος που παρενέβη για πρώτη και τελευταία φορά.

Δε θέλω να τρέφω άλλο αυτή την αιώνια έχθρα αλλά όταν κάπου εμπλέκεται το όνομά μου έχω δικαίωμα να παρεμβαίνω και να υπερασπίζω τον εαυτό μου.

Ερμή, πρόσεχε πώς μιλάς αδερφέ για άτομα που δεν είναι παρόντα και δε συμμετέχουν στο φόρουμ και σταμάτα να τους προσβάλλεις.
Σου έχω φερθεί πολύ τίμια. Δεν έχω αναφερθεί ποτέ στο όνομά σου, ούτε και κανενός και πάντα ό,τι είχα να πω το έλεγα στα ίσια.
Σταμάτα να κακολογείς κόσμο ψάχνοντας υποστηρικτές.
Κούρασες.
Μπορείς σε παρακαλώ πολύ να δώσεις μερικά φιλάκια στον Χέηρ από μένα;
Τια.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21051
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 31 Μάιος 2020, 17:15

Έχω τη μικρή υποψία ότι κάποιοι είστε χωρισμένα ζευγάρια...

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23252
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 31 Μάιος 2020, 17:21

bizeli έγραψε:
31 Μάιος 2020, 17:07
Αγαπητοί πρώην συμφορουμίτες, έφυγα από δω ήρεμα και ωραία χωρίς να ενοχλήσω κανέναν. Χωρίς να πω τίποτα το παραμικρό.
Χωρίς να δημιουργήσω την παραμικρή ένταση.
Χωρίς να μεταφέρω έχθρες και διχόνοιες στο νέο φόρουμ που πήγα κακολογώντας το παρόν φόρουμ. Δεν ξανασχολήθηκα μαζί σας. Κουβάλησα τις όποιες πικρίες μέσα μου και τελείωσε το θέμα χωρίς να ζαλίζω κανέναν. Ούτε εδώ ούτε στο καινούριο φόρουμ που πήγα.
Τους λόγους για τους οποίους έφυγα δε θα ήθελα να τους αναλύσω (αν και σας αφορούν). Για μένα αυτός ο κύκλος στο παρόν φόρουμ έχει κλείσει πλέον και δεν πρόκειται να ξαναγράψω εδώ ποτέ ξανά και είναι δικαίωμα μου.
Από κει και πέρα όμως θεωρώ άτιμο χρήστες, όπως έκανε ο Ερμής πιο πάνω, αλλά και άλλοι στο παρελθόν (αφού είχα φύγει) να με κακολογούν ξέροντας ότι εγώ δεν μπορώ να απαντήσω. Αν και μπορούσα να μπω να απαντήσω δεν το έκανα και έδινα τόπο στην οργή ας πούμε.
Συγγνώμη για τη γλώσσα που θα χρησιμοποιήσω αλλά δεν μπορώ να βρω άλλη λέξη. Όταν κακολογείς και προσβάλλεις κάποιον πίσω από την πλάτη του ξέροντας ότι αυτός δε θα σου απαντήσει το θεωρώ τουλάχιστον "πούστικο" και "κατινίστικο". Αυτός είναι ο λόγος που παρενέβη για πρώτη και τελευταία φορά.

Δε θέλω να τρέφω άλλο αυτή την αιώνια έχθρα αλλά όταν κάπου εμπλέκεται το όνομά μου έχω δικαίωμα να παρεμβαίνω και να υπερασπίζω τον εαυτό μου.

Ερμή, πρόσεχε πώς μιλάς αδερφέ για άτομα που δεν είναι παρόντα και δε συμμετέχουν στο φόρουμ και σταμάτα να τους προσβάλλεις.
Σου έχω φερθεί πολύ τίμια. Δεν έχω αναφερθεί ποτέ στο όνομά σου, ούτε και κανενός και πάντα ό,τι είχα να πω το έλεγα στα ίσια.
Σταμάτα να κακολογείς κόσμο ψάχνοντας υποστηρικτές.
Κούρασες.
Χαίρομαι που έχω καλό δόλωμα στη φαρέτρα μου. Δεν έχω κάτι μαζί σου αλλά θυμάσαι ποιος ήταν ο λόγος που με έπιασαν.
Οσο για το πουστικο που λες, στα είχα πει και όταν έγραφες εδώ, στα λέω και τώρα που όπως βλέπεις δεν υπάρχει κανείς να σου εγκρίνει η Όχι τη δημοσίευση. Άρα κόψε τις γελοιότητες ότι δε μπορείς να απαντήσεις. Απέδειξες και μόνη ότι μια χαρά απαντάς. Θυμάσαι λοιπόν τι είχε γίνει και έκλεισαν τα πμ; Ναι η οχι; και Ναι στο ξαναλέω υπερτίμησα την αντίληψη σου. Σαρεσει δε σαρεσει. Ουτε ειπα οτι επαιξες πουστικα ουτε οτι εισαι ατιμη, νομιζω καταλαβαινεις τη διαφορα του ενος με το αλλο. Το ελπίζω δηλαδή.
Όταν έχω στείλει σε όλους πμ τότε και είσαι η μόνη που δε το ανοίγει, σου λεω διακριτικα να δεις τα πμ σου και αντ'αυτού αναφέρεις δημόσια πως " τι είναι αυτό που μου έστειλες σε πμ;", ακόμη και οι καθυστερημένοι συντονισταδες εκει θα καταλάβουν τι παίζει.
Οσο για τους άλλους ήμουν ο πρώτος που τους ευχαριστούσα για τη φιλοξενία τους, όταν όμως άρχισαν να διαδίδουν ψέμματα και να με περμαμπαναρουν γιατί έτσι, τότε θα τους τα λέω από την καλή και την ανάποδη.
Άκου να δεις, γνωρίζομαι προσωπικά με καμία εικοσαριά πχωρουμιτες, έχω φιλικές επαφές με πολλούς από αυτούς και με κάποιους έχουμε μοιραστει πολλά παραπάνω πράγματα.
Αν ψάχνεις για κόσμο που φοβάται να εμφανιστεί και ότι δε μιλάει στα ίσα, σε λάθος πόρτα χτυπάς.
Αυτό για τους υποστηρικτές που λες. Εμένα με ξέρουν irl ποιος είμαι, για τους περισσότερους δεν είμαι απλά μια ανώνυμη περσονα.
Όμορφα; όμορφα.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

bizeli
Δημοσιεύσεις: 1095
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 18:26

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bizeli » 31 Μάιος 2020, 17:37

Ερμής έγραψε:
31 Μάιος 2020, 17:21


Χαίρομαι που έχω καλό δόλωμα στη φαρέτρα μου. Δεν έχω κάτι μαζί σου αλλά θυμάσαι ποιος ήταν ο λόγος που με έπιασαν.

Οσο για τους άλλους ήμουν ο πρώτος που τους ευχαριστούσα για τη φιλοξενία τους, όταν όμως άρχισαν να διαδίδουν ψέμματα και να με περμαμπαναρουν γιατί έτσι, τότε θα τους τα λέω από την καλή και την ανάποδη.
Άκου να δεις, γνωρίζονται προσωπικά με καμία εικοσαριά πχωρουμιτες, έχω φιλικές επαφές με πολλούς από αυτούς και με κάποιους έχουμε μοιραστει πολλά παραπάνω πράγματα.
Αν ψάχνεις για κόσμο που φοβάται να εμφανιστεί και ότι δε μιλάει στα ίσα, σε λάθος πόρτα χτυπάς.
Αυτό για τους υποστηρικτές που λες. Εμένα με ξέρουν irl ποιος είμαι, για τους περισσότερους δεν είμαι απλά μια ανώνυμη περσονα.
Όμορφα; όμορφα.
Κοίταξε δε με ενδιαφέρει ποιος είσαι και ποιος δεν είσαι, ποιοι σε ξέρουν και ποιοι δε σε ξέρουν, με ποιους έχεις προηγούμενα και με ποιους δεν έχεις.
Αυτά είναι δικά σου θέματα.
Σίγουρα είσαι ένα πολύ τέλειο άτομο όπως θες να περνιέσαι και εμείς οι υπόλοιποι κατώτεροι σου.
Αλλά όταν αναφέρεσαι στο δικό μου όνομα και μάλιστα υποτιμητικά, έχω δικαίωμα να πάρω θέση.
Όμορφα; Όμορφα.

Και όσο για το δόλωμα... χαλάρωσε ρε.
Πού νομίζεις ότι παίζεις; Σε καμιά ταινία του james bond;
Σε ένα απλό φόρουμ γράφεις. Πολύ πατριωτικά το έχεις πάρει το θέμα να υπερασπίζεσαι την τιμή και τη δόξα τούτου του φόρουμ.

Ποιος ήταν ο λόγος που σε έπιασαν Ερμή; Επειδή μου έστειλες μήνυμα και καρφώθηκες και φταίει η μειωμένη ευφυία μου;
Ξαναλέω. Σταμάτα να νομίζεις ότι παίζεις σε ταινία και σε "έπιασαν" οι κακοί.
:smt005:
Το χεις κάνει αστυνομικό σίριαλ το θέμα.
Ο καλός Ερμής που έπεσε στο βωμό του καθήκοντος ...
Χαλάρωσε και μην με αναγκάσεις να ξαναμπώ να γράψω εδώ.
Είναι κάτι που δε με ευχαριστεί καθόλου.

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 31 Μάιος 2020, 17:39

Ποιές ήταν οι διαφορές που ανέκυψαν μεταξύ πχόρουμ α' και "elefthero" ;
Εκείνη την εποχή πρέπει να ήταν η εποχή προ κωλοτούμπας Σύριζα ή αρχές μετακωλοτουμπικής εποχής.
Όλοι είμαστε Σύριζα και Αλέξης τότε και επίσης υποστηρίζαμε και Πάνο Καμένο και "καραμανλική πτέρυγα".
Τι έπαιξε ;
Εμένα μου έβαζε μπαν τότε ο Ιανός για ψύλου πήδημα και γι αυτό δεν θυμάμαι.
Τη μία φορά είχα βάλει μία φωτογραφία μιάς παλιάς σέξυ σταρ με μπικίνι και έγραψε "αυτός διαδίδει ... πορνογραφία" !
Την άλλη κάποιος του την έπεφτε -του Ιανού- και επεμβαίνω εγώ και λέω "ε όχι, για να λέμε τα σύκα-σκάφη, ο Ιανός έχει δίκιο επ' αυτού του θέματος" αλλά και πάλι βρήκε κάποια λέξη μου σαν δικαιολογία ο Ιανός και μου έριξε μπαν επί τόπου.
Έτσι λοιπόν δεν ξέρω ακριβώς τι έγινε.
Ήταν η διάσπαση ΛΑΕ - Πλ.Ε. μήπως η αιτία ;
ΛΑΕ και Πλ.Ε. το κρατάνε ακόμα μανιάτικο με το Παπαδημουλικό ;
Για διαφωτίστε.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 31 Μάιος 2020, 17:59

Εμπεδοκλής έγραψε:
31 Μάιος 2020, 17:15
Έχω τη μικρή υποψία ότι κάποιοι είστε χωρισμένα ζευγάρια...
Πουτάνα ξενιτιά.
:D
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23252
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πχόρουμ lockdown και άλλα πχόρουμ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 31 Μάιος 2020, 18:00

bizeli έγραψε:
31 Μάιος 2020, 17:37
Ερμής έγραψε:
31 Μάιος 2020, 17:21


Χαίρομαι που έχω καλό δόλωμα στη φαρέτρα μου. Δεν έχω κάτι μαζί σου αλλά θυμάσαι ποιος ήταν ο λόγος που με έπιασαν.

Οσο για τους άλλους ήμουν ο πρώτος που τους ευχαριστούσα για τη φιλοξενία τους, όταν όμως άρχισαν να διαδίδουν ψέμματα και να με περμαμπαναρουν γιατί έτσι, τότε θα τους τα λέω από την καλή και την ανάποδη.
Άκου να δεις, γνωρίζονται προσωπικά με καμία εικοσαριά πχωρουμιτες, έχω φιλικές επαφές με πολλούς από αυτούς και με κάποιους έχουμε μοιραστει πολλά παραπάνω πράγματα.
Αν ψάχνεις για κόσμο που φοβάται να εμφανιστεί και ότι δε μιλάει στα ίσα, σε λάθος πόρτα χτυπάς.
Αυτό για τους υποστηρικτές που λες. Εμένα με ξέρουν irl ποιος είμαι, για τους περισσότερους δεν είμαι απλά μια ανώνυμη περσονα.
Όμορφα; όμορφα.
Κοίταξε δε με ενδιαφέρει ποιος είσαι και ποιος δεν είσαι, ποιοι σε ξέρουν και ποιοι δε σε ξέρουν, με ποιους έχεις προηγούμενα και με ποιους δεν έχεις.
Αυτά είναι δικά σου θέματα.
Σίγουρα είσαι ένα πολύ τέλειο άτομο όπως θες να περνιέσαι και εμείς οι υπόλοιποι κατώτεροι σου.
Αλλά όταν αναφέρεσαι στο δικό μου όνομα και μάλιστα υποτιμητικά, έχω δικαίωμα να πάρω θέση.
Όμορφα; Όμορφα.

Και όσο για το δόλωμα... χαλάρωσε ρε.
Πού νομίζεις ότι παίζεις; Σε καμιά ταινία του james bond;
Σε ένα απλό φόρουμ γράφεις. Πολύ πατριωτικά το έχεις πάρει το θέμα να υπερασπίζεσαι την τιμή και τη δόξα τούτου του φόρουμ.

Ποιος ήταν ο λόγος που σε έπιασαν Ερμή; Επειδή μου έστειλες μήνυμα και καρφώθηκες και φταίει η μειωμένη ευφυία μου;
Ξαναλέω. Σταμάτα να νομίζεις ότι παίζεις σε ταινία και σε "έπιασαν" οι κακοί.
:smt005:
Το χεις κάνει αστυνομικό σίριαλ το θέμα.
Ο καλός Ερμής που έπεσε στο βωμό του καθήκοντος ...
Χαλάρωσε και μην με αναγκάσεις να ξαναμπώ να γράψω εδώ.
Είναι κάτι που δε με ευχαριστεί καθόλου.
Σου έγραψα ακριβώς τι έγινε και έκλεισαν τα πμ. Διάβασε το μερικές φορές ακόμη και θα καταλάβεις αν και τα λέω ακριβώς όπως έγιναν.
Τι να μη σε αναγκασω;
Θες να γράψεις, γράφεις, δε θες, δε γράφεις. Δε σε λογοκρίνει κανεις. Τώρα το τι σε ενοχλεί και τι όχι είναι άσχετο. Όταν έχω να πω κάτι θα το πω. Αν θέλει ο άλλος να είναι μπροστά ας είναι. Δεν έχω μάθει να μασάω τα λόγια μου και να το παίζω γλυκούλης.
Τώρα κάτι άλλες αστειότητες που λες επιβεβαιώνουν το λόγο που είπα και σε έκανε να έρθεις.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών