Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 23 Ιουν 2018, 23:04

Uppercut έγραψε:
23 Ιουν 2018, 22:55
Golden Age έγραψε:
23 Ιουν 2018, 22:47
Uppercut έγραψε:
23 Ιουν 2018, 20:36


Το τι συνδράμει σε ακροτηριασμό μακροπρόθεσμα δεν το κρίνει κανένας στρατιωτικός και δε δικαιούται να συλλάβει πολιτικούς. Είναι παράνομο για αυτό και διώκεστε. Αλλά άσχετα από αυτό μια και αυτά είναι δύσκολα για σένα. Σε ρωτάω κάτι απλό και υπεκφεύγεις. Είναι έτσι όπως το λες ας πούμε. Πείτε το. Άδικα διώκεται ο βουλευτής. Σκευωρία είναι. Είναι παράνομη η δίωξη. Πείτε το, γιατί δεν το λέτε;

Σου λέω εγώ. Γιατί είστε κοτοπουλάκια.

Ρε μανία με τους στρατιωτικούς. Το Σύνταγμα επιβάλλει σύλληψη της πολιτικής ηγεσίας, όπως και οποιουδήποτε επιδώξει εδαφικό ακροτηριασμό της πατρίδος.

Μετά τη συμφωνία η DW (οι """φίλοι""" μας οι Γερμανοί που πίεζαν κιόλας για συμφωνία με τα Σκόπια και που πιο παλιά στην εποχήψ του δημοψηφίσματος η Μέρκελ έκανε συναντήσεις με τον Γκρούεφκσυ και του υποοσχόταν ένταξη σε ΝΑΤΟ κι ΕΕ) παρουσίασε χάρτη της "ενιαίας Μακεδονίας" και στο καπάκι έβγαλε τον Σφέλτσα να μιλά δήθεν "μακεδονικά" και να δηλώνει "Μακεντόσνκι".

Το πράγμα είναι ολοφάνερο για το που πάει και ποιοι το οδηγούν.

Κι απο που κι ως που υπεκφεύγω; Άδικα διώκεται ο Μπαρμπαρούσης, σκευωρία είναι, είναι ή διωξή του είναι παντελώς παράνομη, υποκινούμενη απο αντεθνικές δυνάμεις, αντισυνταγματική και ασποτελεί ένα ακόμη στυαδιακό βήμα προς την κατάλυσή της δημοκρατίας, στα πλαίσια ενός αντεθνικού πραξικοπήματος, το οποίο αποσκοπεί στην διάλυση της Ελλάδος.
Tίποτα δεν έχει ακρωτηριαστεί και δεν έχει καμία σημασία τι χάρτες παρουσίασε ποιος. Καμία εκτίμηση ενός στρατιωτικού για τους κινδύνους του μέλλοντος δεν του επιτρέπει να συλλάβει τον πρωθυπουργό.

Αλλά τι σημασία έχει; Εγώ λέω είναι έτσι. Γιατί κάνετε μόκο ρωτάω. Γιατί αυτά που γράφεις εσύ ανώνυμα δεν τολμά να τα πει η αρχηγός σου. Απλή είναι η ερώτηση. Εκεί υπεκφεύγεις. Λέτε κάτι νόμιμο λες, σκευωρία η δίωξη λες, σταδιακό βήμα στην κατάλυση της δημοκρατίας, αλλά το βουλώνετε και συμμορφώνεστε.

Κοτ, κοτ, κοτ οι πουλάδες.

Δεν είπε ότι έχει γίνει κάτι, είπα ότι μεθοδεύεται. Δεν έχει σημασία τί προβάλλει τη Νοίτσε Βέλλε; Το πιο επίσημο μέσο του κατεστημένου της Γερμανίας; Πλάκα μου κάνεις; Τη μία μέρα δημοσίευαν χάρτη της "ενιαίας Μακεοδονίας" και την επόμενη έβγαζαν το Σφέλτσα να κάνει προπαγάνδα κατά της Ελλάδος, αλλά όλα αυτά "δεν είναι τίποτα". Δεν βρέχει....

Αλλά τί σου λέω, εσείς έχετε τον Αντωνιάδη που πηγαίνει σε πανηγύρια σκοπιανοφρόνων και χορεύει τραγούδια για την ψευτομακεδονία όπως την εννοούν οι Σκοπιανοί.



Ο Μπαρμπαρούσης αυτά που δήλωσε και με τον τρόπο που τα δήλωσε, όπως παραδέχτηκε και ο ίδιος, τα αξιοποίησε το κατστημένο για να στήσει σκευωρία. Δεν θα μπει το κόμμα σε περιπέτιες για μια δήλωση που την διατρεύλωσε το κατεστημένο για να την αξιοποιήσει κατα το δοκούν.

Uppercut

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 23 Ιουν 2018, 23:19

Βρε αγορίνα μου, απλό είναι το ερώτημα, γιατί πνίγεσαι; Αυτά που λες εσύ γιατί κιοτεύει να τα πει το κόμμα σου;

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41296
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 24 Ιουν 2018, 03:56

Uppercut έγραψε:
23 Ιουν 2018, 22:55
Μετά τη συμφωνία η DW (οι """φίλοι""" μας οι Γερμανοί που πίεζαν κιόλας για συμφωνία με τα Σκόπια και που πιο παλιά στην εποχήψ του δημοψηφίσματος η Μέρκελ έκανε συναντήσεις με τον Γκρούεφκσυ και του υποοσχόταν ένταξη σε ΝΑΤΟ κι ΕΕ) παρουσίασε χάρτη της "ενιαίας Μακεδονίας"
Απολύτως ψευδές.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 24 Ιουν 2018, 04:25

hellegennes έγραψε:
24 Ιουν 2018, 03:56
Μετά τη συμφωνία η DW (οι """φίλοι""" μας οι Γερμανοί που πίεζαν κιόλας για συμφωνία με τα Σκόπια και που πιο παλιά στην εποχήψ του δημοψηφίσματος η Μέρκελ έκανε συναντήσεις με τον Γκρούεφκσυ και του υποοσχόταν ένταξη σε ΝΑΤΟ κι ΕΕ) παρουσίασε χάρτη της "ενιαίας Μακεδονίας"
Απολύτως ψευδές.


"Φωτομοντάζ" και "βιντεομοντάζ" όλα:
Η Μέρκελ παρεμβαίνει τώρα και στο Σκοπιανό!

14 Φεβρουαρίου 2012

Εικόνα



Να βρεθεί άμεση λύση στο ζήτημα της ονομασίας κάλεσε η Άνγκελα Μέρκελ Αθήνα και Σκόπια.

Σε συνέντευξη τύπου που παραχώρησε η γερμανίδα καγκελάριος, μετά τη συνάντησή της με τον πρωθυπουργό των Σκοπίων, Νίκολας Γκρούεφσκι τάχθηκε υπέρ του να βρεθεί λύση στο ζήτημα.

«Το ζήτημα της ονομασίας πρέπει να διευθετηθεί. Γι' αυτό και εγώ θα συνέχιζα οπωσδήποτε τις διαπραγματεύσεις με την Ελλάδα και θα προσπαθούσα να βρω μια λύση. Στην Ευρωπαϊκή Ένωση είμαστε όλοι συνηθισμένοι στους συμβιβασμούς, διαφορετικά η Ένωση δεν θα μπορούσε να επιβιώσει», τόνισε η καγκελάριος.

Πάντως, η Μέρκελ δήλωσε ότι στηρίζει την επιθυμία των Σκοπίων να ενταχθεί στην ΕΕ και το ΝΑΤΟ, διευκρινίζοντας όμως ότι «στην Ευρωπαϊκή Ένωση δεν μπορούν να γίνουν εκπτώσεις αν δεν πληρούνται συγκεκριμένοι όροι» και προσέθεσε ότι η ένταξη στο ΝΑΤΟ προϋποθέτει την διευθέτηση του θέματος.

Από την πλευρά του, ο Γκρούεφσκι υποστήριξε ότι τα Σκόπια εργάζονται εντατικά για να ανταποκριθούν στις προϋποθέσεις της ΕΕ και σημείωσε ότι έχουν εκπληρωθεί όλα τα κριτήρια που αφορούν την ένταξη στο ΝΑΤΟ.

Σύμφωνα με τον Γκρούεφκι, τα Σκόπια περιμένουν τη θετική απάντηση του ΝΑΤΟ κατά τη διάρκεια της Συνόδου Κορυφής που θα διεξαχθεί το Μάιο στο Σικάγο, ενώ χαρακτήρισε τη διαφορά για το όνομα «εικονική», παραπέμποντας στην πρόσφατη απόφαση του Δικαστηρίου της Χάγης.

https://www.newsbomb.gr/ellada/ethnika/ ... o-skopiano

DW: Macedonia: What's in a name?

Εικόνα



DW: Селцас: Македонците во Грција се радуваат на договорот
Единствениот пратеник во грчкиот парламент кој се изјаснува како етнички Македонец, во интервју за ДВ вели дека потпишувањето на договорот го поздравуваат сите Македонци во Грција
Μετάφραση:
Σέλτσας: Οι Μακεδόνες στην Ελλάδα είναι ικανοποιημένοι με τη συμφωνία

Ο μοναδικός βουλευτής στο ελληνικό κοινοβούλιο, ο οποίος δηλώνει τον εαυτό του ως Μακεδόνα, σε συνέντευξή του στην DW, λέει ότι η υπογραφή του συμφώνου καλωσορίζεται από όλους τους Μακεδόνες στην Ελλάδα.
------------------------------

Μας "αγαπά" η Γερμανία, δεν μπορείς να πεις...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41296
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 24 Ιουν 2018, 04:54

Το άρθρο το διάβασες ή παραθέτεις μια εικόνα και νομίζεις ότι μπορεί να περάσει η ψευτιά που λες; Χάρτη ενιαίας Μακεδονίας δείχνει το άρθρο; Αλήθεια; Είσαι τόσο ψεύτης ή δεν ξέρεις να διαβάζεις αγγλικά;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9911
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 24 Ιουν 2018, 16:34

Golden Age έγραψε:
23 Ιουν 2018, 17:46
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
23 Ιουν 2018, 11:19
Golden Age έγραψε:
23 Ιουν 2018, 04:38


Δεν περιμένω να πάρω τίποτε απο εσένα κι απο κανέναν. Απλά, το "τίποτα" που προτείνεις, δεν είναι λύση.
Κάνεις λάθος. Προτείνω πολλά πράγματα. Ένα από αυτά είναι η αξιολόγηση όλων των βουλευτών που πληρώνονται από τους φόρους μου - είναι δηλαδή υπάλληλοι μου - και η εξάρτηση της συνέχισης της θητείας τους από αυτή την αξιολόγηση.
Πρόσεξε. Μιλάω για πραγματικό έργο, μετρήσιμο. Όχι για λόγια. Δεν είμαι οπαδός ούτε ονόματος ούτε χρώματος ούτε ιδεοληψίας.
Σε πλήρη αντίθεση εσύ βλέπω ότι τρέχεις να μπαλώσει κάθε πισωγύρισμα και κωλοτούμπα της χα αγκιστρωμένος από την ελπίδα ότι αυτοί είναι αδιάφθοροι, δίκαιοι, περισσότερο Έλληνες η οτιδήποτε. Και τι προτείνεις στην ουσία; Να γίνουμε και εμείς οπαδοί. Να τους ψηφίσουμε. Η πραγματικότητα είναι ότι μας προτρέπεις να ψηφίσουμε στην καλύτερη καιροσκόπους και στην χειρότερη στυγνούς ψυχοπαθείς βλαμμένους ουρακοτάγκους. Σου λέω λοιπόν, επειδή και μόνο επειδή μου είσαι συμπαθής, ότι τα χαρακτηριστικά που τους προσδίδει σ - αν όντως δεν είσαι μισθωτός - δεν υπάρχουν.
Προτείνεις διάφορα άσχετα, αλλά όχι πρόταση κινήματος. Και δεν είναι ότι προτείνεις το τίποτα, είναι ότι εγκαλείς και κάποιον που προτείνει τη μόνη αξιόπιστη λύση.

Γιατί άσχετα; Τι είναι σχετικό; Να προτείνω να ξεκοιλιάζουμε κακόμοιρους πακιστανούς; Εσύ γνωρίζεις τι έχουν κάνει τόσα χρόνια όλοι αυτοί οι βουλευτές που αγαπάς και πληρώνεις; Έχεις κάτι να μας πεις για το έργο τους; 'Η είσαι μόνο εδώ για νταματζ κοντρόλ;

Uppercut

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 24 Ιουν 2018, 16:50

hellegennes έγραψε:
24 Ιουν 2018, 03:56

Απολύτως ψευδές.
Φτιάξε το κουότ σου, φαίνεται σα να το έγραψα εγώ.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 24 Ιουν 2018, 17:12

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
24 Ιουν 2018, 16:34
Golden Age έγραψε:
23 Ιουν 2018, 17:46
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
23 Ιουν 2018, 11:19


Κάνεις λάθος. Προτείνω πολλά πράγματα. Ένα από αυτά είναι η αξιολόγηση όλων των βουλευτών που πληρώνονται από τους φόρους μου - είναι δηλαδή υπάλληλοι μου - και η εξάρτηση της συνέχισης της θητείας τους από αυτή την αξιολόγηση.
Πρόσεξε. Μιλάω για πραγματικό έργο, μετρήσιμο. Όχι για λόγια. Δεν είμαι οπαδός ούτε ονόματος ούτε χρώματος ούτε ιδεοληψίας.
Σε πλήρη αντίθεση εσύ βλέπω ότι τρέχεις να μπαλώσει κάθε πισωγύρισμα και κωλοτούμπα της χα αγκιστρωμένος από την ελπίδα ότι αυτοί είναι αδιάφθοροι, δίκαιοι, περισσότερο Έλληνες η οτιδήποτε. Και τι προτείνεις στην ουσία; Να γίνουμε και εμείς οπαδοί. Να τους ψηφίσουμε. Η πραγματικότητα είναι ότι μας προτρέπεις να ψηφίσουμε στην καλύτερη καιροσκόπους και στην χειρότερη στυγνούς ψυχοπαθείς βλαμμένους ουρακοτάγκους. Σου λέω λοιπόν, επειδή και μόνο επειδή μου είσαι συμπαθής, ότι τα χαρακτηριστικά που τους προσδίδει σ - αν όντως δεν είσαι μισθωτός - δεν υπάρχουν.
Προτείνεις διάφορα άσχετα, αλλά όχι πρόταση κινήματος. Και δεν είναι ότι προτείνεις το τίποτα, είναι ότι εγκαλείς και κάποιον που προτείνει τη μόνη αξιόπιστη λύση.

Γιατί άσχετα; Τι είναι σχετικό; Να προτείνω να ξεκοιλιάζουμε κακόμοιρους πακιστανούς; Εσύ γνωρίζεις τι έχουν κάνει τόσα χρόνια όλοι αυτοί οι βουλευτές που αγαπάς και πληρώνεις; Έχεις κάτι να μας πεις για το έργο τους; 'Η είσαι μόνο εδώ για νταματζ κοντρόλ;
Άσχετα και γελοίες δικαιολογίες. Ούτε πρότεινε η Χρυσή Αυγή να ξεκοιλιάζουμε Πακιστανούς. Αυτά τα λέτε εσείς, τα κομματόσκυλα της ΝΔ (ικανοποιημένα με αυτήν ή ανικανοποίητα απο αυτήν (όπως εσύ καλή ώρα...)).

Φυσικά και γνωρίζω τους Συναγωνιστές μου χρόνια. Δεν ανακάλυψα τη Χρυσή Αυγή το '12. Όταν εσύ έτριβες με το σφουγγαρόπανο τα παπούτσια κάποιου κομματοδίαιτου της ΝΔ την ώρα μάλιστα που αυτός υποστήριζε κάποια προδοπτική πολιτική για λαθρομετανάστευση ή ελληνοτουρκικά ή σκοπιανό, εγώ ήμουν στη Χρυσή Αυγή.

Άβαταρ μέλους
NikosVy
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 21:31

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NikosVy » 24 Ιουν 2018, 17:20

Golden Age έγραψε:
24 Ιουν 2018, 17:12
Φυσικά και γνωρίζω τους Συναγωνιστές μου χρόνια. Δεν ανακάλυψα τη Χρυσή Αυγή το '12. Όταν εσύ έτριβες με το σφουγγαρόπανο τα παπούτσια κάποιου κομματοδίαιτου της ΝΔ την ώρα μάλιστα που αυτός υποστήριζε κάποια προδοπτική πολιτική για λαθρομετανάστευση ή ελληνοτουρκικά ή σκοπιανό, εγώ ήμουν στη Χρυσή Αυγή.
Δεν είχες πάει στην κηδεία του Μάλλιου γιατί ήσουν μικρός ή δεν είχες γεννηθεί. Πήγες στην κηδεία του Ιωαννίδη. Υποθέτω ότι θα πήγες επίσης στις κηδείες και στα μνημόσυνα των Παπαδόπουλου-Παττακού-Ρουφογάλη-Λαδά-Καρδαμάκη-Ντερτιλή-Θεοφιλογιαννάκου-Χατζηζήση-Εμμανουηλίδη-Γκοτζαμάνη.

Ξέχασα κάποιον;
Συζητάμε ελεύθερα την Ιστορία μας.Εθνικιστικά ψέματα (που βοηθούν μόνο σε εμφάνιση φιλόδοξων δικτατόρων μαθητών της Σ. Ευελπίδων & ανεμπόδιστες αποβάσεις Τούρκων στην Κύπρο) θα τα απορρίψουμε!

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 24 Ιουν 2018, 17:27

NikosVy έγραψε:
24 Ιουν 2018, 17:20

Ξέχασα κάποιον;

Δεν ξέρω τί θυμάσαι εσύ. Αυτό που ξέρω είναι ότι στις επόμενες αυτοδιοικητικές εκλογές ο μεγαλειότατος που είναι στρατιωτική και πολιτική ιδιοφυία και έχει τελειώσει ταυτόχρονα τρεις στρατιωτικές σχολές μέσα σ εμόλις δυο χρόνια, θα κατατροπώσει τον Καμίνη σου.

Άβαταρ μέλους
NikosVy
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: 11 Απρ 2018, 21:31

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NikosVy » 24 Ιουν 2018, 17:36

Golden Age έγραψε:
24 Ιουν 2018, 17:27
NikosVy έγραψε:
24 Ιουν 2018, 17:20

Ξέχασα κάποιον;

Δεν ξέρω τί θυμάσαι εσύ. Αυτό που ξέρω είναι ότι στις επόμενες αυτοδιοικητικές εκλογές ο μεγαλειότατος που είναι στρατιωτική και πολιτική ιδιοφυία και έχει τελειώσει ταυτόχρονα τρεις στρατιωτικές σχολές μέσα σ εμόλις δυο χρόνια, θα κατατροπώσει τον Καμίνη σου.
Ο Κασιδιάρης τι έγινε, έχασε το θάρρος του; Τι του είπατε μωρέ στις συνάξεις της Πλατείας Βαρνάβα; Μια χαρά άνδρας είναι, χαστούκια σε γυναίκες ρίχνει, τι τον σταματάει στην πορεία του για την κατάκτηση του αξιώματος του Δημάρχου;

Αλλά αν ο ίδιος νομίζει ότι είναι ανεπαρκής υπάρχει εφεδρεία άξιων αγωνιστών όπως είναι ο Κύριος Εγέρθητος. Τουλάχιστον ο Εγέρθητος πλησίασε πιο κοντά στο να αγγίξει τον Καμίνη, από ότι έχει καταφέρει μέχρι σήμερα να τον πλησιάσει ο Κασιδιάρης.

Δεν κάνετε δημοσκόπηση των χρυσαυγιτών να δείτε ποιον θέλουν για υποψήφιο Δήμαρχο;
Συζητάμε ελεύθερα την Ιστορία μας.Εθνικιστικά ψέματα (που βοηθούν μόνο σε εμφάνιση φιλόδοξων δικτατόρων μαθητών της Σ. Ευελπίδων & ανεμπόδιστες αποβάσεις Τούρκων στην Κύπρο) θα τα απορρίψουμε!

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27371
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 24 Ιουν 2018, 18:59

Υδράργυρος έγραψε:
19 Ιουν 2018, 08:14
Καλά του κάνανε και τον κυνηγήσανε και τον ξεφτιλίσανε. Δε μπορεί η προδοτολογία να γίνεται κυρίαρχος πολιτικός λόγος.
Ρε ζαίε σε βλέπουνε ρε :lol:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9911
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 24 Ιουν 2018, 22:00

Golden δεν κατάλαβα την απάντησή σου. Ρωτάω τι έκανε όλα αυτά τα χρόνια που πληρώνεται από τους φόρους μου η χα για την κοινωνία και μου απαντάς ότι είσαι παλιος χαυγίτης;

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29989
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 25 Ιουν 2018, 02:23

Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
24 Ιουν 2018, 22:00
Golden δεν κατάλαβα την απάντησή σου. Ρωτάω τι έκανε όλα αυτά τα χρόνια που πληρώνεται από τους φόρους μου η χα για την κοινωνία και μου απαντάς ότι είσαι παλιος χαυγίτης;
Δεν ρώτησες αυτό, άλλα πράγματα ρώτησες. Αλλά απο άνθρωπο που ζέχνει ΝουΔίλα απο μακρυά, δεν περίμενα ειλικρινή διάλογο.

Η Χρυσή Αυγή έκανε αυτό και πολλά άλλα:

http://www.xryshaygh.com/enimerosi/view ... -spot-ston

Γιωργης

Re: Κότα ο Καραϊσκάκης/Μπαρμπαρούσης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιωργης » 25 Ιουν 2018, 06:57

Εχεις κατι. Εκατομμυρια σλαβους, αραβες, αλβανους, τουρκους, ρυιους, βορειοαφρικανους. Ονομαζονται ελληνες, κανενα προβλημα. Εχεις κατι εκατομμυρια σλαβους που θελουν να ονομαζονται μακεδονες. ΟΧΙ ΜΑ ΑΥΤΟ ΕΊΝΑΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ. φεκ λοτζικ δηλαδη.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών