Προβλήματα με την σχέση μου

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
περαστικος
Δημοσιεύσεις: 1528
Εγγραφή: 22 Δεκ 2019, 18:29

Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστικος » 03 Ιουν 2020, 14:49

Γεια σας! Το όνομα μου είναι Ορέστης και είμαι 35 χρονών και η ιστορία του προβλήματος που θα σας αφηγηθώ διαδραματίστηκε πριν από έναν χρόνο όταν είχαμε πάει με την κοπέλα μου, την Αναστασία, με την οποία έχω -ή μάλλον είχα- σχέση εδώ και τέσσερα υπέροχα χρόνια, σε ένα ξενοδοχείο στην Χαλκιδική, κοντά στην Καλλιθέα, μιας και θέλαμε ένα πολυσύχναστο μέρος για τις καλοκαιρινές μας διακοπές και η κατάλευκη αμμουδιά της Καλλιθέας με τα κρυστάλλινα νερά και τα ποικίλα μπαρ, εστιατόρια και τις εγκαταστάσεις για θαλάσσια σπορ φαινόντουσαν κατάλληλος καλοκαιρινός προορισμός αν και η Αναστασία αρχικά δεν επιθυμούσε να πάμε εκεί λόγω του ότι είναι περισσότερο άνθρωπος του βουνού και θα προτιμούσε σίγουρα περισσότερο μια ορειβασία στο Φαλακρό ή στο Καιμακτσαλάν καθότι αθλητικός τύπος (σε αντίθεση με εμένα). Είχαμε μια μίνι διαφωνία στην αρχή αλλά τελικά πείστηκε να με ακολουθήσει Χαλκιδική καθώς με αγαπούσε πολύ και δεν μου χάλαγε χατήρι, όπως και εγώ άλλωστε. Από την πρώτη στιγμή που γνώρισα την Αναστασία είχα μείνει άφωνος με την απίστευτη, σέξι και σπάνια ομορφιά της, όταν την γνώρισα ήταν 25 χρονών (την γνώρισα στο νυχτερινό) κα τώρα είναι 29 αλλά μοιάζει με εικοσάρα. Είχα πασχίσει πολύ για να την ρίξω αφού δεν ήμουν ο μόνος που την κυνηγούσε και αυτή η πανέμορφη και απείρου κάλλους γυναίκα είχε ύψος 1,75, αδύνατη περίπου 70 κιλά, μακριά ξανθά ίσια μαλλιά προς το νορβηγικό που έφταναν μέχρι σχεδόν κάτω στην ίσια και στενή της μέση και μάτια γαλανά και μια γαλλική, λεπτοκαμωμένη μυτούλα και μια οδοντοστοιχία κατάλευκη σαν να διαφήμιζε οδοντόπαστα. Γενικότερα, είχε ένα όμορφο προσωπάκι σαν γατούλα αλλά το δυνατό της σημείο ήταν οι καμπύλες της που αν φορούσε ρούχα που αναδεικνύουν ή έστω δεν κρύβουν το σώμα της τότε όταν την δει κάποιος -ειδικά πρώτη φορά- πέφτει σίγουρα κάτω ξερός. Είχε κάτι γλουτούς που αν έκανε το λάθος και φορούσε καμιά φόρμα ή κανένα κολάν για να βγει έξω από το σπίτι γινόταν χαμός από σφυρίγματα στον δρόμο, όμως πιστεύω ότι το δυνατό σημείο δεν ήταν ο τουρλωτός της κώλος αλλά το τεράστιο στήθος της που αν στο έδινε στο πιάτο χωρίς σουτιέν θα πάθαινες βουλιμικό σοκ. Μιλάμε για τεράστια στήθη (αν λάβουμε υπόψιν τα κιλά της), να φανταστείτε δεν μπορούσα να κρύψω τις ρόγες της με τις παλάμες μου γιατί ξεχείλιζαν από τα χέρια μου... Αν μάλιστα φορούσε καμιά ελαφρώς ανοιχτή μπλούζα τότε η Αναστασία μαγνήτιζε όλα τα αντρικά βλέμματα και άκουγε πλήθος επιφωνημάτων του στυλ <<Θεέ μου, τι πεπόνια είναι αυτά>> και <<ωω ρεε κάτι μπαλκόνια που περνάνε>> αλλά εγώ τα ανεχόμουν γιατί ήξερα ότι η κοπέλα μου ήταν απολύτως πιστή και δεν κοίταζε δεξιά και αριστερά άλλους άντρες. Είχαμε αποφασίσει μάλιστα να κάνουμε ακόμη και παιδί (κανένας μας δεν ήθελε γάμο, μόνο ένα απλό σύμφωνο συμβίωσης) αν και επί χρόνια ολόκληρα προσπαθούσαμε δίχως αποτέλεσμα. Δεν το βάζαμε όμως κάτω. Εγώ έλεγα στην Αναστασία όταν ήταν να πάω σπίτι της να φορέσει πρόστυχα εσώρουχα για να με ανάψει γιατί γενικά αντιμετωπίζω στυτική δυσλειτουργία (κοινώς, μου σηκώνεται δύσκολα) και εκείνη βέβαια δεν μου χάλαγε ποτέ χατήρι. Αυτό ήταν το καλό με την Αναστασία, ότι μπορεί να δυσκολεύτηκα πολύ μέχρι να την ρίξω (βασικά μου πήρε πολλούς μήνες) αλλά αφού την έριξα μετά έπινε νερό στο όνομα μου. Και εγώ όμως την είχα σαν βασίλισσα προσφέροντας τις όλες τις ανέσεις, με βοηθούσε και η μάνα μου. Τέλος πάντων, τα τέσσερα αυτά χρόνια της σχέσης ήταν υπέροχα σαν θυμαρίσιο μέλι αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι δεν κάναμε εύκολα σεξ.
Η ιστορία που θα σας διηγηθώ διαδραματίστηκε πέρυσι σε εκείνο το ξενοδοχείο στην Χαλκιδική όπου πήγαμε διακοπές. Την πρώτη μέρα που πήγαμε μαλώσαμε με την Αναστασία, εκείνη γκρίνιαζε για τα κουνούπια (δεν είχαμε σκεφτεί να πάρουμε μαζί μας αντικουνουπικό) αλλά και για το πράσινο μπραζίλ μαγιό που ήθελε να φορέσει σε συνδυασμό με το σέξι επάνω μαγιό μπικίνι που θα την έκανε την πιο καυτή γυναίκα του ξενοδοχείου αλλά ευτυχώς την έπεισα να μην φορέσει το μπραζίλ αλλά ένα πιο σεμνό κάτω μαγιό που θα έκρυβε τον κώλο της γιατί και μόνο το θέαμα του πάνω μαγιό να πιέζει το στήθος της που ήταν έτοιμο να ξεχειλίσει από το μαγιό ήταν αρκετό για να τραβήξει όλα τα αντρικά βλέμματα. Και εγώ φυσικά το σιχαινόμουν αυτό, το να την κοιτάει ο κάθε χλιμίτζουρας λιγούρης αλλά και πάλι δεν έδινα σημασία μιας και ήξερα ότι εκείνη την κορμάρα μονάχα εγώ μπορούσα να την αγγίξω και κανείς άλλος. Την πρώτη μέρα που πήγαμε στην πισίνα του ξενοδοχείου πολλοί πελάτες έτρεξαν να μας γνωρίσουν αλλά μέχρι εκεί εκτός από τρία χωριάτικα κωλόπαιδα που από ότι κατάλαβα ήταν μια παρέα άξεστων και ανάγωγων εικοσάχρονων αγοριών που είχανε βγει πρώτη τους φορά από το μποστάνι τους και αποφάσισαν να πάνε Χαλκιδική και μάλιστα ήταν στο διπλανό δωμάτιο με εμάς και μόλις μας είδαν έτρεξαν ευθύς αμέσως να μας καλωσορίσουν λέγοντας στην κοπέλα μου ότι χάρηκαν πολύ για την γνωριμία αλλά μόλις εμφανίστηκα από το μπαράκι του εστιατορίου με δύο μοχίτο στο χέρι και η Αναστασία με σύστησε σε αυτούς και έμαθαν ότι είμαι το αγόρι της, εκείνοι φάνηκαν απογοητευμένοι. Παρόλα αυτά δεν πτοήθηκαν και κατσικώθηκαν πάνω από το κεφάλι μας. Όποτε μας έβλεπαν κοντά στην πισίνα του ξενοδοχείου ή στο εστιατόριο ή στο μπαρ του εκείνοι τραβούσαν τις ξαπλώστρες ή τις καρέκλες τους δίπλα σε εμάς και μας μιλούσαν με τις ώρες. Εγώ και η Αναστασία είχαμε βαρεθεί αφάνταστα και κάθε τόσο η Αναστασία μου ψιθύριζε να βρω μια δικαιολογία να φύγουμε γρήγορα ενώ τα βλέμματα των τριών κωλόπαιδων (όπως τα αποκαλούσε αργότερα η κοπέλα μου) δεν έλεγαν να ξεκολλήσουν από το στήθος της που το αποκάλυπτε ελαφρώς η μπλούζα της με το μικρό άνοιγμα που είχε στο πάνω μέρος. Τα βλέμματα τους όλο εκεί έπεφταν και δεν τους ένοιαζε που τους είχα πάρει πρέφα, έβλεπαν τα στήθη της Αναστασίας τα οποία ήσαν παγιδευμένα και καλά κρυμμένα μέσα στην μπλούζα της που φούσκωνε και έπαιρνε το σχήμα των βυζιών της και εκείνοι κοιτούσαν το θέαμα και ξελιγώνονταν σαν το μικρό παιδί που βλέπει μπροστά μια λαχταριστή σοκολάτα. Τελικά μια μέρα η Αναστασία έφυγε νωρίτερα για το δωμάτιο της με την δικαιολογία ότι νυστάζει ώστε να τους αποφύγει και εγώ την ακολούθησα μετά από κανά δεκάλεπτο. Τότε της είπα:
<<Άτιμο θηλυκό, καλά έφυγες εσύ αλλά εμένα δεν με σκέφτηκες που έμεινα μόνος με αυτούς τους τρεις>>
<<Μα τι να έκανα βρε αγάπη μου, αφού αυτά τα βλαχόπαιδα είναι πολύ βαρετά, άσε που μου την έπεφταν και με κοιτούσαν συνέχεια όσο μου μιλούσαν στο στήθος μου. Πρώτη φορά γνωρίζω στην ζωή μου τέτοια κωλόπαιδα>>.
Και μακάρι η γνωριμία μας με αυτούς τους τρεις να είχε τελειώσει εκεί αλλά πού τέτοια τύχη... Όπου πηγαίναμε και όπου στεκόμασταν είτε στην πισίνα είτε στην τραπεζαρία του φαγητού τα τρία κωλόπαιδα βρίσκονταν μπροστά μας, ακόμη και στην παραλία της Καλλιθέας είχαν μάθει που πηγαίνουμε και μας ακολουθούσαν και κάθονταν δίπλα μας τελείως απρόσκλητοι και μας κερνούσαν κιόλας φρούτα και σάντουιτς. Αφού τρεις μέρες μετά την διαμονή μας στο ξενοδοχείο είχαμε ξενερώσει απίστευτα πολύ εξαιτίας που δεν μας άφηναν ποτέ σε ησυχία, μόνο τα βράδια στο δωμάτιο μας μπορούσαμε να μείνουμε λίγο μόνοι αλλά και πάλι αν κάναμε να βγούμε έξω εκείνοι οι τρεις μας άκουγαν και έβγαιναν και εκείνοι από το δωμάτιο για να μας ακολουθήσουν και να μας γίνουν στενός κορσές. Την τρίτη ημέρα η Αναστασία πρότεινε:
<<Πάμε να φάμε σε κανένα εστιατόριο έξω γιατί αν φάμε στο ξενοδοχείο αυτά τα κωλόπαιδα θα κάτσουν πάλι δίπλα μας και θα μας πρήξουν>>
<<Ναι έχεις δίκιο αγάπη μου>> της είπα και πήγαμε σε μια ταβέρνα της περιοχής. Αλλά και πάλι, μετά από λίγη ώρα εμφανίστηκαν μπροστά μας και τότε κατάλαβα ΄τι δύσκολα θα ξεφεύγαμε από την ενοχλητική παρέα τους. Φυσικά τα πρόστυχα υπονοούμενα προς την Αναστασία δεν έλειπαν και σήμερα. Σε κάποια φάση νευρίασα πολύ όταν καθώς μας κερνάγανε συνέχεια και συνέχεια ούζα και μεθύσαμε, η Αναστασία σαν πιο άμαθη στο πιοτό άρχισε να γελάει με το παραμικρό, γενικά είχε γίνει πίτα, και ήξερα ότι αν έπινε πολύ γινόνταν άλλος άνθρωπος και από σωστή και συγκρατημένη κοπέλα μετατρέπονταν σε μια γυναίκα που ήταν ικανή να χορεύει για ώρες και την άλλη μέρα δεν θυμόταν τίποτα, για αυτό αποφεύγαμε να πίνουμε γενικώς και όταν πίναμε φροντίζαμε να είμαστε μόνοι, απλά εκείνη την φορά το ούζο ήταν βαρύ και μας χτύπησε κατευθείαν, εε μας χτύπησαν και λίγο τα κωλόπαιδα στον εγωισμό πως εμείς της πόλης δεν το σηκώνουμε το ποτό και έτσι εμείς πεισμώσαμε και έγινε το ανάποφευκτο, είχαμε γίνει πίτα... Σε κάποια φάση έβαλαν χωρίς να το καταλάβω τσιφτετέλια στο μαγαζί και τότε ο Τάκης, το ένα από τα τρία κωλόπαιδα, είπε στην Αναστασία:
<<Άντε κούκλα, σήκω και χόρεψε, αμαρτία τέτοια γυναίκα να μην χορεύει>>
<<Όχι, δεν είμαι του τσιφτετελιού και είμαι και ζαλισμένη>> απάντησε η Αναστασία.
<<Αα καλά, εσείς οι πρωτευουσιάνες είστε τελικά πολύ ξενέρωτες τύπισσες, καλά σας λένε κρυόκωλες>>
Τότε πάτησαν (χωρίς να το ξέρουν; θα σας γελάσω) την Αναστασία στον εγωισμό της και ξαφνικά την είδα να σηκώνεται επάνω στο τραπέζι και να λικνίζεται στον ρυθμό της μουσικής και εγώ δεν πίστευα στα μάτια μου. Ευτυχώς δεν φορούσε καμια φούστα αλλά και το κολάν που φόραγε και η μπλούζα με το ντεκολτέ ήταν υπεραρκετά για να τραβήξουν στο τραπέζι μας όλα τα αντρικά βλέμματα του μαγαζιού που χάρις στην Ανστασία μετατράπηκε από ταβέρνα σε μπουζουξίδικο και με πρώτους και καλύτερους να απολαμβάνουν το θέαμα τα τρία κωλόπαιδα και ο ταβερνιάρης ο οποίο είχε έρθει στο τραπέζι μας και βάραγε παλαμάκια στην Αναστασία και μίλαγε με τον Τάκη τον οποίον -από ότι κατάλαβα- γνώριζε.
Αφού όλοι θαύμασαν για κανά εικοσάλεπτο την Αναστασία να χορεύει πάνω στο τραπέζι με τα τσιφτετέλια παραγγελία του μαγαζάτορα να διαδέχονται το ένα το άλλο (τι Γιώργος Μαργαρίτης ακούστηκε, τι Μαρία Δεικτά και τι Δήμητρα Νικολάου) μετά η Αναστασία κουράστηκε και έκατσε επιτέλους κάτω στον κώλο της παρόλο που εγώ από την αρχή του χορού της φώναζα να κατέβει κάτω και να σηκωθούμε να φύγουμε αλλά εκείνη δεν με άκουγε. Τότε ο Τάκης έκατσε δίπλα της και της είπε:
<<Έλα, Αναστασία μου φάε ένα αγγουράκι τώρα, είναι δυναμωτικό το χρειάζεσαι...>>
<<Όχι, δεν τρώω άλλο, προσέχω την σιλουέτα μου>>
<<Μα γιατί; Μια χαρά είσαι, μετά από τόσο χορό που έριξες πρέπει να φας γιατί θα ρέψεις>>
<<Όχι, σου λέω, μια χαρά είμαι!>> είπε η Αναστασία κοφτά και απότομα.
<<Αα κατάλαβα, δεν σου αρέσουν τα αγγούρια, θα προτιμάς τα λουκάνικα και για αυτό οι βυζόμπαλες σου μεγάλωσαν και έγιναν σαν μικρά πεπόνια>> και τότε οι άλλοι δύο φίλοι του άρχισαν να γελάνε και ο Τάκης άρπαξε ένα πιρούνι και τσίμπησε με αυτό ένα κομμάτι λουκάνικο και της είπε κάνοντας μια κίνηση με το χέρι του προς τα χείλη της:
<<Έλα, φάε να δεις τι νόστιμο που είναι! Φάε να συντηρήσεις τα πεπόνια σου!>>
Η Αναστασία τότε πετάχτηκε πάνω λέγοντας του:
<<Τι να σου πω, λυπάμαι για την αγωγή που είχες από το σπίτι σου...>>
<<Δεν ντρέπεστε να προσβάλλετε την κοπέλα μου έτσι;>> τους είπα απειλητικά και σηκώθηκα και εγώ και έφυγα και τους παρατήσαμε εκεί ενώ αυτοί μας παρακαλούσαν να γυρίσουμε πίσω και ότι τους παρεξηγήσαμε και ότι μας ζητούσαν συγνώμη. Την επόμενη μέρα σηκωθήκαμε με πονοκέφαλο και η Αναστασία μου είπε:
<<Αγάπη μου, δεν αντέχω άλλο αυτό το μέρος με αυτά τα τρία κωλόπαιδα, πάμε να φύγουμε σήμερα, σε παρακαλώ>>
<<Έχεις δίκιο, μωρό μου, αλλά τώρα θα φύγουμε που βρήκαμε την ευκαιρία να τους ξεφορτωθούμε; Μετά από αυτό να είσαι σίγουρη ότι δεν θα μας ξαναενοχλήσουν...>>
<<Έλα, γιατί μου το κάνεις αυτό τώρα; Αφού ξέρω πως και εσύ θέλεις να φύγουμε γιατί με τιμωρείς έτσι; Μήπως επειδή χόρεψα για λίγο;>>
<<Τι λίγο; Όλο το μαγαζί ξεσήκωσες μόλις σηκώθηκες στο τραπέζι .>>
<<Τι; πλάκα κάνεις έτσι;>>
<<Όχι βέβαια αλήθεια σου λέω>>
<<Όχι Ορέστη μου πες μου ότι δεν είναι αλήθεια, μη μου πεις οτι έδωσα τέτοια χαρά στα λιγούρια να με δουν να χορεύω;>>
<<Κι όμως τους την έδωσες για είκοσι λεπτά>>
<< Τι ! Γιατι δεν με σταμάτησες ρε Ορέστη; Αφού το ξέρεις ότι όταν πίνω δεν ξέρω τι κάνω και δεν είμαι ο εαυτός μου!>>
<<Σου έλεγα να σταματήσεις και δεν με άκουγες...>>
<<Κάλα τέλος πάντων δεν θα πιω ποτέ ξανά μετά από αυτό το ρεζιλίκι ,τουλάχιστον ας δούμε τη θετική πλευρά .>>
<<και ποιά είναι αυτή;>> ρώτησα εγώ.
<<Οτι όλοι κοιτούσαν και θαύμαζαν το σώμα μου αλλά ξέρουν ότι ποτέ δεν θα αγγίξουν ή ακουμπήσουν ένα τέτοιο σώμα.>>
<<Δίκιο έχεις μωρό μου αυτό το σώμα μόνο εγώ μπορώ και το αγγίζω ,έτσι δεν είναι;>>
<<γιατί μωρό μου έχεις αμφιβολίες;αφού ξέρεις πώς μόνο εσένα αγαπάω και δεν έχω αφήσει ποτέ άλλον άντρα να με ακουμπήσει>>
<<Το ξέρω μωρό μου όμως μου ορκίζεσαι πως θα ήμαστε και στο μέλλον έτσι για πάντα μέχρι να γεράσουμε ;>>
<<Φυσικά και στο ορκίζομαι μωρό μου ,εσύ;>>
<<Εννοείτε κούκλα μου>>
Μέτα απο αυτό κάναμε έρωτα που είχαμε χρόνια να κάνουμε σεξ για τόση ώρα και τόσο καλά αφού κάναμε σεξ για 10 λεπτά χωρίς σταματημό,φυσικά η κοπέλα μου όπως πάντα δεν αναστέναζε καθόλου ,δυστυχώς στο σεξ η Αναστασία ήταν πολύ ήσυχη, δεν φώναζε καθόλου σαν να μην της έκανα τίποτα αλλά το υπέροχο σώμα της κάλυπτε και με το παραπάνω αυτό το μικρο ελάττωμα της.
Στη συνέχεια το απόγευμα πήγαμε στην παραλία και εκεί που καθόμασταν ξαφνικά ήρθε το ένα κωλόπαιδο ο Τάκης και άρχισε να μας ζητάει συγγνώμη και έλεγε πως παραφέρθηκε και πως δεν θα μας ξαναενοχλήσει αν δεν μας αρέσει η παρέα του ,εμείς του δείχναμε πως ακόμα είμαστε θιγμένοι και βουτήξαμε στη θάλασσα για μπάνιο ενώ αυτός έμεινε έξω ,εμείς είπαμε ωραία λογικά δεν θα ξέρει κολύμπι γι αυτό δεν μας ακολούθησε. Σε κάποια φάση κάπου στα βαθιά που κολυμπούσαμε και η Αναστασία ήταν μπροστά μιας και ήταν αθλητικός τύπος και ασχολούνταν πολύ με τη γυμναστική ενώ εγώ την ακολουθούσα μιας και γυμνάζομαι λίγο αλλά την έχω την κοιλίτσα μου,σε κάποια φάση λοιπόν είδα κάποιον με στολή δύτη να περνάει από κάτω μας και μετά από λίγο ακούω τη Αναστασία να τσιρίζει
<<ααααααχ βοήθεια αγάπη μου ,κάτι κόλλησε πάνω στο πόδι μου και με τσιμπάει αααααα!>>
Εγώ δεν ήξερα τι να κάνω βούτηξα και είδα ότι είχε κάτι στο πόδι της σαν βδέλλα αλλά δεν κατάλαβα τι ακριβώς και αν και προσπάθησα δεν μπορούσα να της το βγάλω ενώ αυτή ούρλιαζε από πόνο.
<< ααααααααα βοήθεια Ορέστη κάνε κάτι πονάω πολύ!>>
Και εκείνη την ώρα είχε πανικοβληθεί τόσο πολύ που άρχισε να βουλιάζει και έπινε συνεχώς νερό απ το στόμα ενώ εγώ προσπαθούσα να τη βγάλω έξω στην παραλία αλλά δεν μπορούσα δεν ήξερα καλό κολύμπι ίσα που ήξερα να επιπλέω και έτσι όπως η Αναστασία είχε γαντζωθεί από πάνω μου αρχίσαμε να βουλιάζουμε μαζί μιας και δεν είμαι ιδιαίτερα δυνατός άντρας είμαι 1.60 και 90 κιλά (κυρίως λίπος) και έτσι όπως αρχίσαμε να βουλιάζουμε πίστεψα πως θα πνιγούμε και έσπρωχνα τη κοπέλα μου μου από πάνω μου για να μην με πνίξει και άρχισα να φωνάζω βοήθεια και πριν προλάβω καλά καλά να φωνάξω δυό φορές βλέπω έναν άντρα να κολυμπάει σαν δελφίνι και να πιάνει τη Αναστασία κάπως από πίσω και να την βγάζει στα ριχά με μεγάλη ευκολία ενώ εγώ ακολουθούσα και μετά κατάλαβα ότι εκείνος ο άντρας ήταν ο Τάκης!και φρίκαρα που ήξερε τόσο καλό κολύμπι και σε δύο λεπτά είχε βγάλει τη Αναστασία έξω και άρχισε ξαφνικά να της πιάνει το στήθος και να της το ζουλάει σαν πλαστελίνη ενώ ταυτόχρονα την φιλούσε στο στόμα!
Εγώ όταν το είδα αυτό ήμουν έτοιμος να εκραγώ από τη ζήλια και βγήκα γρήγορα απ τη θάλασσα και του όρμισα και άρχισα να τον χτυπάω λέγοντάς του -Τι κάνεις εκεί στη κοπέλα μου ρε κωλόπαιδο! και αυτός γύρισε και μου τράβηξε μια αγκωνιά στη μύτη και έπεσα κάτω για λίγο και μετά σηκώθηκα και είχε μαζευτεί κόσμος και ο Τάκης το κωλόπαιδο συνέχισε να της πιέζει το βυζί και να τη φυλάει στο στόμα, όταν όμως είδα καλύτερα είδα πως δεν τη φιλούσε αλλά φυσούσε αέρα μέσα στο στόμα της .Τότε μου είπε κάποιος από τους ξένους που κοιτούσαν πως της κάνει τεχνητή αναπνοή. και μετά απο δευτερόλεπτα η Αναστασία άρχισε να βήχει και έφτυσε λίγο νερό απ το στόμα της και μετά συνήλθε και αφού έφυγαν όλοι, μείναμε μονάχα εγώ, η Αναστασία και ο Τάκης και η Αναστασία φώναζε <<αααα πονάει το πόδι μου πολύ, βοηθήστε με να βγάλω αυτό το πράγμα από πάνω μου!>> και τότε ο Τάκης με δύο κινήσεις το έβγαλε απ το πόδι της σαν να ήταν παιχνιδάκι ενώ εγώ μέσα στη θάλασσα δεν μπορούσα να το βγάλω ούτε και τώρα...
<<Σε ευχαριστώ πολύ Τάκη για τη βοήθεια, με έσωσες! χίλια ευχαριστώ!>> είπε η Αναστασία με θαυμασμό ενώ εμένα με κοίταξε με ένα βλέμμα περιφρόνησης και απογοήτευσης και μετά της λέει ο Τάκης:
<<Μη με παρεξηγήσεις ,για να δω το στήθος σου το αριστερό μήπως σου το τραυμάτισα γιατί όταν σου έκανα μαλάξεις σε πίεζα πολύ δυνατά>>.και άρχισε να της το πιάνει το βυζί και να της το χουφτώνει με την μεγάλη παλάμη του και της έλεγε -πονάς έτσι που το πιέζω ;
<<Αααα λίγο ναί>>
<<Πρέπει να σου το τραυμάτισα λίγο με συγχωρείς (και σταμάτησε να της το πιάνει το βυζί), αλλά συνήθως έτσι γίνετε δεν είχα άλλη επιλογή αν δεν το έκανα μπορεί να πνιγόσουν>>
-Όχι παρακαλώ τι είναι αυτά που λες, με έσωσες!>>
Του είπε η Λένα και φύγαμε βιαστικά για το γιατρό ο οποίος μας είπε οτι όλα είναι εντάξει και ότι δεν κινδύνεψε να πνιγεί αλλιώς θα είχε πάρει νερό έστω και λίγο στους πνεύμονες αλλά απλά έπαθε κάτι σαν πανικό και νόμιζε ότι πνιγόταν και πως η τεχνητή αναπνοή ήταν περιττή.
<<Αλλά δεν πειράζει, μια τεχνητή αναπνοή είναι πάντα ευπρόσδεκτη για εσάς τους νέους>> είπε ο γιατρός γελώντας...
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Οκτ 2020, 22:16
Το μόνο τραγούδι που αξίζει να ακουστεί για να τιμήσει το 21, θα είναι τα ουρλιαχτά των Τούρκων όταν θα πέφτουν στο κεφάλι τους τα πυρηνικά στις μεγαλύτερες τους πόλεις.

Άβαταρ μέλους
περαστικος
Δημοσιεύσεις: 1528
Εγγραφή: 22 Δεκ 2019, 18:29

Re: Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστικος » 03 Ιουν 2020, 16:21

Αφού φύγαμε από το ιατρείο η Αναστασία μου μουρμουρούσε συνέχεια:
<< Καλά είσαι πολύ χέστης πώς είναι δυνατόν η κοπέλα σου να σου ζητάει να τη βγάλεις από τη θάλασσα και να σε παρακαλάει να τη βοηθήσεις και εσύ να την σπρώχνεις απο πάνω σου σαν να ήταν σκουπίδι ;μόνο τον εαυτό σου σκέφτηκες δεν σε ένοιαξε που πνιγόμουν>>
<<Δεν είναι έτσι μωρό μου και βέβαια προσπάθησα να σε βοηθήσω αλλά δεν τα κατάφερα>>
<<Ναι δεν μπορούσες εσύ ο τριανταπεντάρης και μπόρεσε το παιδάκι το εικοσάχρονο ο Τάκης;Που ευτυχώς που ήρθε το παιδί και μας βοήθησε γιατί αν δεν ήταν και αυτός τώρα θα είχα πνιγεί>>
<<Μωρό μου δεν έχει σχέση η ηλικία σε αυτά τα πράγματα απλά έτυχε ο Τάκης να ξέρει κάλο κολύμπι ενώ εγώ δεν ξέρω αυτά είναι όπως μάθεις από μικρός>>
Της έλεγα διάφορα τέτοια προσπαθώντας να δικαιολογηθώ, να δικαιολογήσω τα αδικαιολόγητα, και κάποια στιγμή σταμάτησε τη μουρμούρα και απλά μου κράταγε μούτρα .Την άλλη μέρα της πρότεινα να πάμε μια βόλτα να ξεχάσουμε και το συμβάν αλλά αυτή αρνήθηκε και έτσι πέρασε μια ολόκληρη μέρα χωρίς να γυρίσει να με κοιτάξει. Φαινότανε απογοητευμένη κάπως παρόλο που της ζητούσα συνέχεια συγγνώμη και τελικά κατά το βραδάκι αφού της ζήτησα χίλιες φορές συγγνώμη και της είπα πως από εδώ και πέρα θα την στηρίζω και δεν θα την εγκαταλείψω σε κανένα κίνδυνο τελικά επιτέλους με συγχώρεσε. Μετά από λίγο πέσαμε να κοιμηθούμε νωρίς ,το μόνο καλό που είχε συμβεί αυτή τη μέρα ήταν πώς ο Τάκης και οι φίλοι του συμμορφώθηκαν και δεν μας ενόχλησαν καθόλου όλη τη μέρα ,στη συνέχεια με έπιασε ο ύπνος και κάποια στιγμή μες τη νύχτα ακούω την Αναστασία να ουρλιάζει για άλλη μια φορά -ααααααα τι πόνος !ααααα βοήθεια Ορέστη! Εγώ πετάχτηκα αμέσως να τη βοηθήσω τι ρώτησα που πονάει ,τι έπαθε;
και μου είπε-αααα κάτι με τσιμπάει πολύ δυνατά στον πισινό
Εγώ έτοιμος να επανορθώσω για χθες κατευθείαν της βγάζω το κολλητό σορτσάκι με προσοχή και βλέπω ένα περίεργο έντομο πολύ μικρό να έχει σφηνωθεί στο δεξί κολωμέρι της Λένας και της λέω
-Κάτι σε τσιμπάει στο κολωμέρι !
-Βγάλτοοο γρήγοραααά .τσίριξε η Αναστασία τρομαγμένη ενώ εγώ προσπαθούσα να το βγάλω αλλά ήταν σφηνωμένο το κεφάλι του εντόμου μέσα στο κωλομέρι της κοπέλας μου και δεν μπορούσα να το βγάλω γιατί την πόναγε και πολύ και ήταν τόσο μικρό που με το ζόρι το έβλεπα δεν μπορούσα να το πιάσω καλά γιατί δεν είχα νύχια και άρχισα να ψάχνω κάτι μυτερό για να το μαγκώσω και να το βγάλω.
-Γρήγορα βγάλτο απο πάνω μου δεν αντέχω άλλο αααααα πονάω πάρα πολύ κάνε κάτι γρήγορααααά!
τότε χτυπάνε την πόρτα του δωματίου μας ο Τάκης και ο ένας απ τους δύο φίλους του ο Μίλτος και τότε εγώ κατευθείαν βάζω το σορτσάκι στη γυναίκας μου ξανά για να μην δουν τα ζωντόβολα τον κώλο της γιατί φορούσε στρινγκ.
-Τι πάθατε; σε όλο το ξενοδοχείο ακούγεστε!
-Κάτι με τσιμπάει αααααα!
- Να σας βοηθήσουμε; χρειάζεστε βοήθεια;
εγώ τους λέω -όχι μπορώ να τα καταφέρω βγείτε έξω μόνο γιατι πρέπει να της βγάλω το σορτσακι και θα τη δείτε γυμνή
-Καλά
Της ξαναβγάζω το κολλητό σορτσάκι με προσοχή ενώ συνεχίζω να προσπαθώ να το βγάλω ενώ το έντομο έχει μεγαλώσει για κάποιο λόγο που δεν ήξερα
-αααααα πονάω κάνε κάτι επιτέλους φώναξε ένα γιατρό αν δεν μπορείς μόνος σου ααααααα πονάω γρήγορα!
τότε ενώ προσπάθούσα να βγάλω το έντομο ακούω τη φωνή του Τάκη έξω από το δωμάτιονα μου λέει
-Δεν μπαίνω μέσα αλλά πες μου για να σε βοηθήσω ξέρω από έντομα τι έντομο τι τσιμπάει .
-Δεν ξέρω

-Τελείωνε επιτέλους Ορέστη δεν αντέχω άλλο ο πόνος δυναμώνει συνέχεια!
-Πως είναι το έντομο;
ρώτησε ο Τάκης
-Είναι πολύ μικρό και καφέ και έχει χώσει όλο το κεφάλι μέσα στο δέρμα της και σαν να μεγάλωσε λίγο από πριν.
-Ωχ περίμενε φίλε μην κάνεις τίποτα πρέπει να είναι τσιμπούρι ξέρω από αυτά. Άσε με να μπω μέσα!
εγώ δεν τον άκουσα και συνέχισα να προσπαθώ αλλά τίποτα
-αααααααα φώναξε ένα γιατρό επιτέλους βλάκα πονάω δεν αντέχω άλλο αααααα!
Φώναζε η κοπέλα μου
και τότε μπαίνει μέσα ο Τάκης αιφνιδιαστικά στο δωμάτιο μας και για ένα δευτερόλεπτο πάγωσε καρφώνοντας το βλέμμα του στον κώλο της Αναστασίας και αφού νόμιζα θα του ερχόταν συγκοπή (αποκλείεται να είχε ξαναδεί τέτοιο κώλο από κοντά στη ζωή του, βασικά η μόνη φορά που θα είχε δει κώλο αυτός ως τότε θα ήταν σε τίποτα τσόντες)
του λεώ-Βγές έξω η κοπέλα μου είναι γυμνή και με μια κίνηση της ξανά ανεβάζω το σορτσάκι της για να κρυφτούν τα κωλομέρια της
-αααααα πονάω φωνάξτε επιτέλους γιατρό!
-Άσε με να βοηθήσω ξέρω από τσιμπούρια.
-Καλά πες μου τι να κάνω εσύ δεν θα ακουμπάς
-εντάξει
και ξαναβγάζω το σορτσάκι και η Λένα για κακή μας τύχη μένει με σχεδόν όλο τον κώλο γυμνό μπροστά σε άλλον άντρα αφού φορούσε μόνο ένα κόκκινο στρινγκ κάτω από το σορτσάκι
-Λοιπόν προσπάθησε να το βγάλεις χωρίς να μείνει το κέφάλι μέσα
-αααααααα τελείωνε επιτέλους πονάω !
και εκεί που προσπαθούσα μου λέει ο Τάκης -Όχι έτσι θα μείνει το κεφάλι μέσα και θα μολυνθεί!
-τι ωχ όχι φωνάξτε γιατρό γρήγορα αααααα!
-ο γιατρός μέχρι να έρθει θα είναι αργά, Τέο φέρε μου λίγο λάδι φαγητού .Και ο Τέο, ο άλλος κοκορόμυαλος φίλος του Τάκη ήρθε τρέχοντας μέσα στο δωμάτιο φέρνοντας το λάδι, η πρώτη αντίδραση και αυτού ήταν ίδια μόλις είδε τον κώλο της κοπέλας μου μόνο με το στρινγκ κάρφωσε το βλέμμα του επάνω της λέγοντας -πω πω αυτό είναι πολύ σοβαρό που έπαθε
-Δώσε μου το λάδι. είπε ο Τάκης και στη συνέχεια με έσπρωξε και μου είπε -Κάνε πιο κεί άνθρωπε, μου άσε τις ζήλιες θες να γίνει καλά η φίλη σου ή όχι .
Και μετά έριξε λίγο λάδι επάνω στο κωλομέρι της κοπέλαςμου εκεί που ήταν το έντομο και μετά το έριξε όλο το λάδι στο κωλομέρι της και άρχισε να το αλείφει με κυκλικές κινήσεις απλώνοντας το σε όλο το κωλομέρι της!
και του λέω αμέσως τυφλωμένος απο ζήλεια -Τι βλακείες κάνεις εκεί στη κοπέλα μου!
-Βλακείες; κοιτα και θα δείς πως θα το βγάλω αμέσως
-αααααααα κάνε γρήγορα πονάω!
και έτσι όπως το άλειφε επάνω στο κωλομέρι της γυναικάς μου το λάδι ο Τάκης το κωλόπαιδο λέει στον Τέο πιέζοντας το κωλομέρι της Αναστασίας η οποία συνέχιζε να ουρλιάζει απ τον πόνο -Τέο έλα και κράτα το έτσι όπως το κρατάω εγώ τώρα για να μπορέσω να το βγάλω .
Και τότε του λέω -Όχι άσε θα το κρατήσω εγώ
-όχι δεν ξέρεις εσύ απ αυτά εμείς ξέρουμε γιατί το έχουμε κάνει αμέτρητες φορές στα ζωντανά των γονιών μας στο χωριό .
και τότε ο Τέο πλησίασε και έπιασε το κωλομέρι της Λένας σφιχτά με τη χερούκλα του σαν να το χουφτώνει συνεχόμενα και τότε ο Τάκης έπιασε το έντομο και με μια κίνηση το έβγαλε και τώρα στο κωλομέρι της γυναίκας μου εμφανίστηκε ένα σπυράκι
και αυτη φώναξε -Επιτέλους τέλειωσε το μαρτύριο !
και η Αναστασία πήγε να σηκωθεί και τότε της λέει ο Τάκης -Όχι μη περίμενε πρέπει να το αλείψουμε με λάδι και με ιώδιο για να μην μολυνθεί, σε ένα λεπτό θα τελειώσουμε ,έλα συνέχισε να το κρατάς σφιχτά για να ρίχνω εγώ επάνω στην πληγή ιώδιο και λάδι .
και τότε ο Τέο άφησε και ξαναέπιασε πιο σφιχτά το κωλομέρι τη κοπέλας μου
και η Αναστασία είπε -Αχ τσούζει
Και ο Τάκης της λέει-Για το καλό σου .Μέτα σε κάποια φάση η Αναστασία ξεφύσησηξε και τίναξε τα μακριά μαλιά της πίσω απ τη μια πλευρά και γύρισε το κεφάλι και μας κοίταξε και μετά απο λίγο ξανα γύρισε το κεφάλι της μπροστά ,τότε εγώ πήγα μπροστά της την κοίταξα και της είπα οτι τελειώνουμε και αυτή με αγριοκοίταξε.
Έτσι όπως τους έβλεπα να πιάνουν συνεχώς το κωλομέρι της κοπέλας μου και να περνάνε τις δαχτύλες τους πάνω απο τη σχισμή του κώλου της Αναστασίας κόντευα να εκραγώ από τη ζήλεια αλλά έκανα υπομονή λόγο της κατάστασης,μετά από λίγο περίμενα περίμενα και αυτοί δεν έλεγαν να σταματήσουν να χαιδεύουν το κωλομέρι της κοπέλας μου αλείφοντας λάδι με ιώδιο επάνω του ώσπου μετά από πέντε λεπτά δεν άντεξα πια να τους βλέπω πια άλλο να πιάνουν τον κώλο της γυναίκας μου τους είπα -Τι γίνετε τελειώσατε επιτέλους;
-Ναί τελειώσαμε τώρα εντάξει ξεπέρασε πιστεύω τον κίνδυνο μόλυνσης, Αναστασία τώρα πονάς καθόλου;
-Οχι καθόλου και τράβηξε απο μόνη της το σορτσάκι της και το φόρεσε και αφού γύρισε μπροστά τους συμμαζεύοντας τα στήθη της που είχαν βγει λίγο έξω απο το φανελάκι και μέτα τους είπε -Χίλια ευχαριστώ παιδιά για τη βοήθεια !
-Μην το ξανα πείς πάνω απ όλα είμαστε άνθρωποι δεν κάναμε τίποτα σπουδαίο!
-Ε πως δεν κάνατε αν περίμενα απ τον Ορέστη σώθηκα ,και λέγοντας αυτά μου έριξε ένα περιφρονητικό βλέμμα που πρώτη φορά έβλεπα να διαγράφεται στο προσωπό της.
-δεν ξέρω ειλικρινά πως να σας ευχαριστήσω που με βοηθήσατε για άλλη μια φορά.
-Δεν χρειάζεται να μας ευχαριστήσεις .Είπε ο Τάκης και εκείνη την ώρα σηκώθηκαν να φύγουν και τότε φάνηκε στο καβάλο και των δύο ένα τεράστιο φούσκωμα που μόλις το είδε η Αναστασία ξεροκατάπιε και τους κοιτούσε στο καβάλο με γουρλωμένα μάτια για ένα δευτερόλεπτο και μετά χαιρέτησαν και έφυγαν.
Μετά η Αναστασία μου είπε - Καλά ε δεν περίμενα πραγματικά να είσαι τόσο άχρηστος που να μην μπορείς ούτε ένα έντομο να βγάλεις από πάνω μου ,τι να σου πω;
-Τι να έκανα ρε μωρό μου τόση ώρα προσπαθούσα και δεν μπορούσα να το βγάλω.
-Κάλα που ο Τάκης και ο Τέο ήξεραν και με βοήθησαν αλλιώς ακόμα θα πονούσα και θα πάθαινα και καμία μόλυνση.
Μέτα απο αυτό η γυναίκα μου δεν μου κρατούσε πια μούτρα αλλά δεν γύριζε καν να με κοιτάξει την επόμενη μέρα ,το μεσημέρι που πήγαμε για φαγητό η Αναστασία φόρεσε ένα σιέλ κόλαν και μία άσπρη κολλητή μπλούζα με τιράντα με λίγο ανοιχτό ντεκολτέ και φαίνονταν λίγο τα βυζία της απο το πάνω μέρος και δεν μου μιλούσε σχεδόν καθόλου το μεσημέρι φάγαμε μαζί με τον Τάκη και τους δύο φίλους του ,και μάλιστα μας κάλεσαν μετά το φαί να πάμε στο δωμάτιο τους να πέξουμε κανένα χαρτί εγω δεν ήθελα καθόλου, και επειδή ήξερα και πως ούτε η Αναστασία τους χώνευε τους είπα
-Μπα όχι παιδία ευχαριστούμε αλλά είμαστε πτώματα συνήθως μετά το φαγητό θα πάμε για ένα μεσημεριανό ύπνο.Και τότε πετάγεται η Αναστασία και λέει-Οχι εγώ ευχαρίστως θα το έπαιζα ένα χαρτάκι
-Δεν μπορώ ρε μωρό μου σήμερα νυστάζω δεν μπορώ να παίζω χαρτιά μεσημεριάτικα.
-Οχου ρε Ορέστη σαν γέρος κάνεις κάνε οτι θέλεις έγω θα πάω να παίξω κανένα χαρτί δεν νυστάζω καθόλου.
Και έτσι και έγινε η Αναστασία πήγε για χαρτι και γώ για ύπνο ήθελα πάρα πολύ να της το απαγορεύσω αλλά δεν μπορούσα τόσο θυμωμένη που ήταν μαζί μου μετά θα με μισούσε .Ομως όσο κι αν προσπαάθησα να κοιμηθώ δεν τα κατάφερα όλο στριφογύριζε η σκέψη στο μυαλό μου πως η Αναστασία θα είναι σε ένα δωμάτιο μόνη με τρείς άντρες και έτσι σηκώθηκα να πάω και γω για χαρτί,καθώς πλησίασα πολύ στο δωμάτιο πριν χτυπήσω την πόρτα άκουσα κάτι πνιχτά βογγητά που με το ζόρι ακούγονταν και αντί να χτυπήσω έβαλα το μάτι μου στην κλειδαρότρυπα και τι να δώ έπαθα σόκ μόλις κοίταξα μέσα στο δωμάτιο ,γιατί το θέαμα που έβλεπα ήταν αποκρουστικό, δύο εικοσάχρονοι ο Τάκης και ο Τέο να κάνουν έρωτα ολόγυμνοι με μια τριαντάρα γκόμενα και μάλιστα πιά τη Αναστασία τη κοπέλα μου! της είχαν βγάλει τα ρούχα και την είχαν αφήσει μόνο με το σουτιέν και το στρίνγκ και ο Τάκης την είχε βάλει στα τέσσερα και της έπιανε τα κωλομέρια σφιχτα και χουφτώνοντας τα κυκλικα όπως έκανε χθες το κάθαρμα με το λάδι τάχα για να τη γιατρέψει και ο Τέο της είχε κλείσει το στόμα με το πέος του για να μην μπορεί να φωνάξει βοήθεια και ταυτόχρονα της χούφτωνε με το άλλο χέρι μιά το ένα βυζί και μία το άλλο και πότε τη βρίζανε πότε της έκανα πρόστυχα κοπλιμέντα λεγωντας ο Τακης -Παρτων μου ολον ξεκωλιαρα ! παρτον ολον βαθια γυναικάρα μου ! Μου ηθελες και χαρτι μωρή παρε τωρα την λουκανικαρα μου ! και εκεινη ελεγε οταν καποια στιγμη της αφησε το στομα ο Τέο για να της βγαλει το σουτιεν για να της πιανει τα βυζια με πιο πολυ ανεση αυτη ελεγε-Αχχχ αχ αχ αχ αχ αχ αχ αχ αχ αχ αχ σταματα επιτελους αλητη θα με ξεσκισεις τελειως!αχ αχ αχ αχ αχ μμμμμμμμμμ αχ !
-Αχχχ μωρό μου αν δεν σε ξεσκισω δεν σταματαω να σε πηδάω! και της εχωνε τον πουλί του τερμα μεσα... Αφου οι όρχεις του χτυπουσαν στο αιδοίο της Αναστασίας και ακουγοταν εκωφαντικα το πατ πατ. Εν τω μεταξύ το πουλί του πρεπει να ηταν διπλασιο απ τον δικο μου και ετσι καταλαβαινα και λιπομουνα τη Αναστασία γιατι ειχε συνηθησει το δικο μου πουλί και τωρα θα πεθαινε απ τον πονο που της εβαζε το γουρουνι τοσο μεγαλο πουλί στο στενο και τρυφερο της αιδοίο ,και οντως οσο εβλεπα το τεράστιο και χοντρό γουρουνίσιο πουλί του να σκιζει το τρυφερο και στενο αιδοίο της κοπέλας μου μου ερχοταν να κλαψω και σκεφτομουν τι πονο να νιωθει αυτη η κοπέλα απορω πως αντεχει και δεν λυποθυμαει απ τον πονο ακομα ,σε καποια φαση αργοτερα της λεει ο Τακης -Ωρε κουκλαρα μου τι κωλαρα ειναι αυτη που εχεις ! τι κωλαρα! πατ πατ! και της βαρουσε δυνατα σφαλιαρες ποτε στο αριστερο και ποτε στο δεξι κωλομερι της Αναστασίας και αυτη του ειπε-αχ αχ αχ αχ αχ παλιο αλητη με ξεσκιζεις με ξεσκιζεις!αχ αχ αχ αχ αχ !
-πω πω Τέο μην της κλεινεις το στομα αστην να την ακουμε την π....να βογγαει ωραια η ξεκ....ρα με αναβει περισσοτερο ετσι
- αχ αχ αχ αχ αχ αλητες μου ξεσκιζεται το μ...νι αχ αχ πιο σιγα αχ αχ μμμμμμ αχ αχ αχ αχ αχ .τοτε η κοπέλα μου αρχησε να ουρλιαζει !-Αχ δεν το πιστευω αχ αχ αχ αχ αχ
-Τη ρουφιανα μας πλημηρησε με τα υγρα της.
-Αχ αχ τι σκληρός και κακός π...σος ειναι αυτος !τι κακός π...σος ειναι αυτη που με γ...άει! τι σκληρός π...σος με γ...άει!αχ αχ αχ αχ αχ !
-ωχ παρτα π...να μου παρτα ολα ξεκ...ρα μου !πω πω τι κωλαρα ειναι αυτη που χουφτωνω !πατ πατ και της βαρουσε μπατσοκολια πολυ δυνατα και της ειχε κοκκινησει τα κωλομερια.
ενω η γυναικα μου ειπε-αχ αχ αχ αχ αχ πιο σιγα Τακη πίο σιγα θα με ξεσκισεις ετσι !αχ αχ αχ αχ αχ !και λεγοντας αυτα αρχησε να δαγκωνει τα χειλει της και στη συνεχεια να τα γλυφει προφανως απ τον πονο, και μετα ακολουθησε ενας πολυ δυνατος αναστεναγμος της γυναικας μου που φαινοταν να ποναει ξαφνικα περισσοτερο μαλλον -Αχχχχ αχ αχ αχ αχ παλι!δεν το πιστευω !αχ ! ερχεται ! αχ αχ αχ αχ αχ αχ αχ αχ καιγονται τα βυζια μου !αχ αχ οι ρογες μου !αχ αχ το μ...νι μου καιγετε!καιγεται!σκιζεται αχ!ανοιγει στα δυο αχ! αχ αχ αχ σκιστε με ! σκιστε με !αχ αχ αχ αχ αχ.Πανω στον πονο η Αναστασία μου τα ειχε χασει, και αντι να πει μη με σκιζετε μπερδευτικε πανω στην ζαλαδα που της προκαλουσε ο αφορυτος πονος και ειπε σκιστε με.
-καυλιαρα μου οι ρογιτσες απ τις βυζαρες σου σκληριναν πολυ καυλωνεις και συ με το πήδημα που σου κανουμε εεεε!παρτα καρ...λα!παρτα π...να!
Και οσο τα ελεγε ο Τέο επιανε τα βυζια της κοπέλας μου και ενω τοση ωρα τα ζουλουσε τα εσφιγγε και τα χουφτωνε δυνατα ,τωρα αρχησε και να τα χτυπαει σφαλιαρες και να λεει -Πω πω μαλακα Τακη δεν ξερεις τι χανεις!κοιτα τι βυζαρες πιανω !κοιτα τι βυζαρες εχει η π...να δε χωρταινω να τις πιανω και να τις χουφτωνω .Και λεγωντας αυτα αρχισε να κοπαναει με ολη του τη δυναμη με την εξωπραγματικα μεγαλη ψωλη του τα βυζια της Αναστασίας μου και την ειχε τοσο μεγαλη που η γυναικα μου ουρλιζε απ τον πονο που ενιωθε απο τα πουτσοσαμπιλα που της εριχνε στα βυζια της,και μετα ο Τέο ειπε -Πωωωω μαλακα κοιτα πως της κοκκινησα τις βυζαρες της της π...νας απο τις σφαλιαρες που της δινω !Παρτα π...να !παρτα καρ...λα! δεν ξερεις τι χανεις μιλαμε η καρ...λα εχει τεραστιες βυζαρες !
και ο Τακης που πηδούσε τη Αναστασία εδω και τοση ωρα στα τεσσερα και τωρα το τελευταιο δεκαλεπτο την ειχε ανασηκωσει με μια κινηση σαν να ηταν ψευτικη κουκλα και την πήδαγε σαν να της κανει καρεκλατο ,δηλαδη ηταν αυτος καθιστως και η Αναστασία ηταν καθισμενη πανω στα ποδια του με τον κωλο της να ακουμπαει στα ποδια του και το πέος του να ειναι καρφωμενος μεσα στο αιδοίο της ,αυτο το σκηνικο μου δημιουργησε μια ζαλαδα γιατι ηταν αποκρουστικο ,ολη η εικονα να βλεπω τη κοπέλα μου να καθεται με το ζορι ολογυμνη πανω στα ποδια ενος ολογυμνου γυμνασμένου μετέφηβου ο οποιος της εχωνε τον τερατωδη π...σο του στο μ...νι της και την ανεβοκατεβαζε επανω του και την τρανταζε ολοκληρη και τα στήθη της Αναστασίας πηγαιναν ΄πανω κατω συνεχεια , με την γραμμωτή κοιλιά του να ακουμπαει μονιμως την τρηφερη και αψεγαδιαστη πλατουλα της Αναστασίας , ενω ο αλλος φίλος του να ειναι απο μπροστα της και ενω τοση ωρα της χουφτωνε τα στηθη τωρα ειχε εδω και ωρα αρχησει να της τα κοπαναει τα με το πουλί του !και η γυναικα μου μαλλον δεν αντεχε τον πονο στα στηθη και του ειπε του Τέου - Αχ αχ με πονας !μου εχεις κοκκινηση τα βυζια μου !με την ψ...λη σου!αχ αχ εισαι πολυ κακος!αχ αχ !
ενω αυτος της απαντησε αισχρα -Ποιος σου ειπε να εχεις τετοιες βυζαρες ; ξερεις ποσους αντρες κανεις να υποφερουν που τα βλεπουν καυλωνουν και δεν μπορουν να τα πιασουν γιατι δεν τους αφηνεις ! Ωρα λοιπον να τιμωρηθεις απο εμενα! και συνεχησε να χαστουκιζει τα βυζια της ποτε με τα χερια του και ποτε με την ψωλη του.
καταλαβαινετε γιατι αποκρουστικο και συχαμερο θεαμα μιλαμε! γι αυτο και ζαλιστηκα για λιγο βλεπωντας ολα αυτα και να μην μπορω να αντιδρασω αλλα τελικα συνηλθα γρηγορα και τοτε μου ηρθε η ιδεα να τους παγιδευσω και να τους κλεισω μεσα στη φυλακη τους αλητες και ετσι εβγαλα το κινητο μου και αρχησα στα κρυφα να τραβαω βιντεο τα κωλόπαιδα που βιαζαν τη γυναικα μου!ημουν αποιφασισμενος να τραβιξω βιντεο μεχρι τελους για να τους εχω στο χερι μετα και να μπουνε φυλακη σιγουρα . Εν το μεταξυ ο Τέο αφου βαρεθηκε επιτελους να βαραει χαστουκια με τα χερια και με το πουλί του τα στηθη της Αναστασίας τωρα της χουφτωσε καλα με το ενα χερι του το ενα βυζι της και με το αλλο χερι το αλλο βυζι και τα ενωσε ενω εβαλε τον πουλί του αναμεσα στα βυζια της Αναστασίας και αρχησε να της γ...άει τα βυζια με πολυ μεγαλη ταχυτητα και σταματησε πια τα χαστουκια και να τη χτυπαει,μπορει και να την λυπηθηκε μετα απο αυτο που του ειπε η Λενα οτι πονανε τα βυζια της απ τα χαστουκια.
Μετα απο κανα εικοσαλεπτο ακουσα τον Τέο που γαμουσε ακομα τα βυζια της Λενας να λεει -Ωχ π...άνα με εχουν τρελανει οι βυζαρες σου ωχ δεν αντεχω αλλο!χυνω !χυνω πορνη !χυνω! και αρχησε να βγαινει ενα πολυ πυχτο σπερμα απ το πουλί του Τέο και ολο πεταγωτανε στο προσωπο της κοπέλας μου και απορουσα πως ειναι δυνατον να βγαινει ο που...κέφαλος του και να εξεχει τοσο πολυ απο τα βυζια της Αναστασίας πρεπει να τον ειχε πανω απο εικοσι ποντους γιατι εγω που τον εχω μετριο περιπου δηλαδη δεκα ποντους οταν κανα δυο φορες ειχα καταφερει με πολλα παρακαλια να πεισω τη Λενα να μου κανει ισπανικο με τις βυζαρες της, το πουλί μου χανοτανε μεσα στα μεγαλα βυζια της και οταν εχυνα το χυση μου επεφτε ολο στα βυζια της μιας και μου δεν προεξυχε καθολου απο τα βυζια της Αναστασίας.Επισης επαθα σοκ οταν εβλεπα αυτο το καθαρμα να χυνει τη γυναικα μου και να μην σταματαει μιλαμε εχυνε για ενα λεπτο σχεδον και της γεμισε ολο το προσωπο με χυσια τα οποια ηταν τοσα πολλα που αρχησαν να σταζουν και να πεφτουν πάνω στα βυζια της Λενας,μετα απο αυτο ο Τέο συνεχησε για λιγο να γαμαει τα βυζια της κοπέλας μου με μια ορεξη λες και δεν ειχε χυσει!και σε καποια φαση σταματησε και αφησε τα βυζια της Αναστασίας απομακρυνοντας το πουλί του απο αυτα και τοτε ειπα επιτελους κουραστηκε και μετα τον ακουσα να λεει:
-Πω πω κουκλαρα μου εχω να δω και να καυλωσω με βυζαρες πολλα χρονια !μια φορα ειχα παει με μια πόρνη που ειχε ετσι μεγαλες και ομορφες και φυσικες βυζαρες χωρις συλικονη σαν εσενα αλλα εκεινη ηταν γεματουλα ενω εσυ εισαι και κορμαρα εχεις καλυγραμο σωμα !εχεις και βυζαρες !πως γινετε αυτο !Πωωω και απ οτι βλεπω εχεις και μια κωλαρα ρε κουκλαρα μου ! γι αυτο μαλακα Τακη δεν μιλας πηδάς εσυ το μ...άκι της πιανεις και την κολαρα και εγω ασχολουμαι μονο με τις βυζαρες της!
-Γιατι εχεις παραπονο ; του λεει ο Τακης
-Οχι αλλα πρεπει και γω να γ...ήσω ,αντε τελειωνε καμια ωρα τοση ωρα τη γ...άςτο μ...νί ασε με και εμενα να τη γαμησω λιγο !
-Δεν μπορω ρε φιλε με εχει τρελανει η καρ...λα δεν μπορω να χωρτασω τη μ...άρα της !χρονια εχω να γ...ήσω τοσο σφυχτο μ...άκι!τη χυνω και δεν χωρταινω!
-Καλα γυρνα την να την γ...ήσω απο τον κωλο οσο εσυ θα της γ...άς το μ...νί!
Ο Τάκης μολις το ακουσε αυτο χωρις να περασει ουτε δσευτερολεπτο με δυο κινησης αφηνει τα κωλομερια της κοπέλας μου που τοση ωρα της τα χουφτωνε με τις παλαμες του και την πιανει απ τη μεσουλα της και με δυο κινησης χωρις να βγαλει το πουλί του απο το αιδοίο της την γυρησε απ την μπροστινη πλευρα του σωματος της και απορω πως την γυρισε τοσο γρηγορα ο μπάσταρδος και τωρα αρχησε να την πηδάει απο την μπροστα πλευρα το αιδοίο και μετα απο λιγο ξαπλωσε ανασκελα χωρις να βγει απο μεσα της με αποτελεσμα η γυναικα μου να βρεθει απο πανω του και τωρα ο Τακης ετσι οπως την ειχε απο πανω του και της γαμουσε το μουνι αρχησε να της γλυφει και να της πιπιλαει της ρογες και να της ρουφαει τα βυζια και να τα φυλαει σαν τρελος λεγοντας
-Ωχ μαλακα Τέο ειχες δικιο εκτος απο κωλαρα η π...άνα εχει και τις τελειες βυζαρες !φοβερες βυζαρες !την καναμε λαχειο σημερα με το καυλιαρικο μωρό που μας ετυχε τετοια π...άνα δεν θα ξαναβρουμε!γι αυτο γαματη οσο μπορεις !ξεκωλιασε την την καρ...λα που μας βασανιζε τοσες μερες εδω με τις βυζαρες της και με την κωλαρα της και δεν μας αφηνε να την χουφτωσουμε !
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Οκτ 2020, 22:16
Το μόνο τραγούδι που αξίζει να ακουστεί για να τιμήσει το 21, θα είναι τα ουρλιαχτά των Τούρκων όταν θα πέφτουν στο κεφάλι τους τα πυρηνικά στις μεγαλύτερες τους πόλεις.

Άβαταρ μέλους
rums to let
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 21 Μάιος 2020, 01:43

Re: Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από rums to let » 03 Ιουν 2020, 16:23

περαστικος έγραψε:
03 Ιουν 2020, 14:49
Γεια σας! Το όνομα μου είναι Ορέστης και είμαι 35 χρονών

:smt122
Custom_F έγραψε:
13 Ιουν 2020, 19:59
Όταν έχεις το όπλο μες τα πόδια σου, ενδεχομένως κάποια περίεργη στιγμη να στη δώσει κ να το χρησιμοποιήσεις χωρίς ιδιαίτερη σκέψη

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9903
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 03 Ιουν 2020, 16:30

a.k.a.
"Μου ξεσκίσανε την γυναίκα μου στο κάμπινγκ" :lol:
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 03 Ιουν 2020, 16:48

Καλύτερη ιστορία αγάπης από του Αλέξη και της Μπέττυς για να είμαι ειλικρινής

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 03 Ιουν 2020, 16:51

Τελικά ποιο είναι το πρόβλημα στη σχέση;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 03 Ιουν 2020, 16:57

6/10

Άβαταρ μέλους
περαστικος
Δημοσιεύσεις: 1528
Εγγραφή: 22 Δεκ 2019, 18:29

Re: Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστικος » 03 Ιουν 2020, 17:15

Naida έγραψε:
03 Ιουν 2020, 16:51
Τελικά ποιο είναι το πρόβλημα στη σχέση;
Μου βιασαν την κοπελα μου και εκεινη δεν τολμαει να το ομολογησει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος περαστικος την 03 Ιουν 2020, 17:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Οκτ 2020, 22:16
Το μόνο τραγούδι που αξίζει να ακουστεί για να τιμήσει το 21, θα είναι τα ουρλιαχτά των Τούρκων όταν θα πέφτουν στο κεφάλι τους τα πυρηνικά στις μεγαλύτερες τους πόλεις.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24853
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 03 Ιουν 2020, 17:17

Υπήρχαν κάτι περιοδικά τη δεκαετία του 70, που δημοσίευαν τέτοιες ιστορίες
Τσοντοπεριοδικα χωρίς εικόνες

Ο μύθος ήθελε να συνεργάζονται και να γράφουν ιστορίες γνωστοί συγγραφείς
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
rums to let
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 21 Μάιος 2020, 01:43

Re: Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από rums to let » 03 Ιουν 2020, 17:20

1451 έγραψε:
03 Ιουν 2020, 16:57
6/10
ελπίζω να εννοείς σε κλίμακα κριντζαρίσματος :-?
Custom_F έγραψε:
13 Ιουν 2020, 19:59
Όταν έχεις το όπλο μες τα πόδια σου, ενδεχομένως κάποια περίεργη στιγμη να στη δώσει κ να το χρησιμοποιήσεις χωρίς ιδιαίτερη σκέψη

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 03 Ιουν 2020, 17:24

Η Αναστασία ποια είναι;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
rums to let
Δημοσιεύσεις: 364
Εγγραφή: 21 Μάιος 2020, 01:43

Re: Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από rums to let » 03 Ιουν 2020, 17:27

Naida έγραψε:
03 Ιουν 2020, 16:51
Τελικά ποιο είναι το πρόβλημα στη σχέση;
ότι αναβλήθηκε λόγω εμβολίου
Custom_F έγραψε:
13 Ιουν 2020, 19:59
Όταν έχεις το όπλο μες τα πόδια σου, ενδεχομένως κάποια περίεργη στιγμη να στη δώσει κ να το χρησιμοποιήσεις χωρίς ιδιαίτερη σκέψη

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 24853
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 03 Ιουν 2020, 17:37

Naida έγραψε:
03 Ιουν 2020, 16:51
Τελικά ποιο είναι το πρόβλημα στη σχέση;
Ότι χάθηκε, σαν άμμος που κύλησε μέσα από τη χούφτα του
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11456
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 03 Ιουν 2020, 17:39

Μπορεί κάποιος να κάμει μια περίληψι σε 5 σειρες να καταλαβομε τι πρόβλημα εχει το παληκαρι;
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Προβλήματα με την σχέση μου

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 03 Ιουν 2020, 17:48

Beria έγραψε:
03 Ιουν 2020, 17:37
Naida έγραψε:
03 Ιουν 2020, 16:51
Τελικά ποιο είναι το πρόβλημα στη σχέση;
Ότι χάθηκε, σαν άμμος που κύλησε μέσα από τη χούφτα του
Εικόνα
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών