Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7980
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 22 Ιουν 2020, 21:17

Azuka έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:09
Τα θαλάσσια σύνορα δεν μπορείς να τα κλείσεις έτσι εύκολα.Σε κάθε περίπτωση εγώ δεν είμαι του να μπάινει κάποιος παράνομα στην χώρα.Όσοι θέλουν να μεταναστεύσουν ας το κάνουν νόμιμα όπως έκαναν και οι γονείς μου.Για εσένα όμως άλλο είναι το θέμα.Έχεις πρόβλημα με όλους τους μετανάστες είτε μουσουλμάνοι Πακιστανοαραβες είτε χριστιανοί μαύροι είτε ινδουιστές ινδοί.Δεν σου αρέσουν όσοι δεν είναι έλληνες.
Απάντησα για τα θαλάσσια σύνορα.
Όταν λέμε ότι μια χώρα ανοίγει τα σύνορά της δεν εννοούμε ότι ανοίγει κάποια πόρτα, εννοούμε είτε ότι επιτρέπει την είσοδο στους λαθρομετανάστες, είτε ότι δεν τους απελαύνει. Άρα όπως μπορούν ν' ανοίξουν τα σύνορα έτσι μπορούν και να κλείσουν.
Εσείς είστε υπέρ της αντικατάστασης πληθυσμού, εγώ είμαι ενάντια στην αντικατάσταση πληθυσμού.

Εικόνα
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49575
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 22 Ιουν 2020, 21:19

Bandit59 έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:09
Ρε Νάνδρε πρέπει να είσαι βαρετό πρόσωπο μέχρι αηδίας. Εχουμε βαρεθεί να βλέπουμε τις ίδιες μαλακίες χρόνια και χρόνια. Ειλικρινά νομίζεις ότι καταφέρνεις κάτι; :102:
Το είχε δηλώσει κάπου οτι θεωρεί πως κάνει αγώνα.
Γάταρος έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:17
Azuka έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:09
Τα θαλάσσια σύνορα δεν μπορείς να τα κλείσεις έτσι εύκολα.Σε κάθε περίπτωση εγώ δεν είμαι του να μπάινει κάποιος παράνομα στην χώρα.Όσοι θέλουν να μεταναστεύσουν ας το κάνουν νόμιμα όπως έκαναν και οι γονείς μου.Για εσένα όμως άλλο είναι το θέμα.Έχεις πρόβλημα με όλους τους μετανάστες είτε μουσουλμάνοι Πακιστανοαραβες είτε χριστιανοί μαύροι είτε ινδουιστές ινδοί.Δεν σου αρέσουν όσοι δεν είναι έλληνες.
Απάντησα για τα θαλάσσια σύνορα.
Όταν λέμε ότι μια χώρα ανοίγει τα σύνορά της δεν εννοούμε ότι ανοίγει κάποια πόρτα, εννοούμε είτε ότι επιτρέπει την είσοδο στους λαθρομετανάστες, είτε ότι δεν τους απελαύνει. Άρα όπως μπορούν ν' ανοίξουν τα σύνορα έτσι μπορούν και να κλείσουν.
Εσείς είστε υπέρ της αντικατάστασης πληθυσμού, εγώ είμαι ενάντια στην αντικατάσταση πληθυσμού.

Εικόνα

Α, μπράβο. Αυτό το απλό πράγμα προσπαθώ τόσον καιρό να τους εξηγήσω, και περιμένω να μου απαντήσουν πώς θ' αποτραπεί. Και το μόνο που έχουν να πούν είναι για ναζί και μαλακίες.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
vatraxos
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 10393
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 22:26
Τοποθεσία: Ειδυλλιακή

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vatraxos » 22 Ιουν 2020, 21:19

Kauldron έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:53
vatraxos έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:44
Kauldron έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:40
Εσύ που τα 'χεις στριμωγμένα τα πράγματα στο δικό σου κεφάλι, πές μου πόσο μπορεί να συνεχιστεί αυτή η ιστορία με την αύξηση του πληθυσμού των μωαμεθανών στην Ελλάδα, και τη μείωση του πληθυσμού των Ελλήνων. Γιατί όπως πάμε θα γίνουμε ισλαμική χωρα, μ' ό,τι αυτό συνεπάγεται.
Θα συνεχιστεί όσο υπάρχουν αιτίες που δημιουργούν προσφυγικές και μεταναστευτικές ροές. Αλλά για την ταμπακιέρα τσιμουδιά. Κλασική δεξιά αντιμετώπιση των φαινομένων. Επιδερμικά και ως προς τα συμπτώματα. Ποτέ ως προς την αιτία.
Οι αιτίες υπήρχαν και σε παλιότερες δεκαετίες. Και τη δεκαετία του 80, πχ υπήρχαν πόλεμοι και πείνα, αλλά δεν είχε ξαμολυθεί όλη η Αφρική και όλη η Ασία να έρθει στην Ευρώπη. Όσο για τη "φτώχεια" τους, αναρωτιέμαι πώς ένας που δεν έχει δήθεν να φάει, έχει για το πιο σύγχρονο κινητό, τα πιο μοδάτα ρουχαλάκια, και 5 χιλιάρικα για να πληρώσει τον Τούρκο να τον πάει απέναντι. Μάλλον παραστριμώχτηκαν τα πράγματα στο κεφάλι σου, μου φαίνεται.
Κακό πράγμα η αλαζονεία. Φιλικά.
Τα μεταναστευτικά κύματα είναι περίπου τόσο παλιά όσο η ανθρωπότητα. Υπάρχουν όμως ιστορικές περιόδοι όπου αυτά τα κύματα είναι διογκωμένα.

Η αναφορά σου σε φανταιζύ μετανάστες (από Συρία κυρίως) αφορά σε κόσμο που μεταναστεύει από θέατρα πολέμου όπου μια χαρά ζούσε, δεν έρχεται για καλύτερο μεροκάματο.

Κακό πράγμα η άγνοια.
Όποιος δε θέλει να ζυμώσει, είκοσι χρόνια σεχταρίζει

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27415
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 22 Ιουν 2020, 21:20

Bandit59 έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:15
Nandros έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:16
Bandit59 έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:09
Ρε Νάνδρε πρέπει να είσαι βαρετό πρόσωπο μέχρι αηδίας. Εχουμε βαρεθεί να βλέπουμε τις ίδιες μαλακίες χρόνια και χρόνια. Ειλικρινά νομίζεις ότι καταφέρνεις κάτι; :102:
Νέος φαν των νεοναζί;

Αν σε ενοχλώ στα @@ μου.
Δεν με ξέρεις και καλό είναι να αποφεύγεις τους χαρακτηρισμούς. Βρες εσύ και το κόμμα σου άκρη με τις βρωμιές που ακούγονται στην προανακριτική κι άσε τον Κασιδιάρη.
Να τον αφήσουμε στο απυρόβλητο επειδή ο ΚΛασιδιάρης είναι νεοναζί; Θα σας τα κοπανάμε στα μούτρα, αρέσει δεν αρέσει.
Δεν είμαι κομματόσκυλο και ειδικά ζαιόσκυλο.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
vatraxos
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 10393
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 22:26
Τοποθεσία: Ειδυλλιακή

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vatraxos » 22 Ιουν 2020, 21:20

Γάταρος έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:55
vatraxos έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:47
Δε μπορείς να κλείσεις τα σύνορα, το μεγαλύτερο μέρος τους είναι στη θάλασσα.

Και όχι, δε σου λέω να λύσετε τα παγκόσμια προβλήματα, αλλά ότι δεν βγάζετε ΚΙΧ για αυτά. Μάλλον σας βολεύει, αν σκεφτεί κανείς πόσο χέρι-χέρι πάνε τα ποσοστά σας πανευρωπαϊκά με την όξυνση των κοινωνικών προβλημάτων που δημιουργεί η μετανάστευση.
Όταν λέμε ότι μια χώρα ανοίγει τα σύνορά της δεν εννοούμε ότι ανοίγει κάποια πόρτα, εννοούμε είτε ότι επιτρέπει την είσοδο στους λαθρομετανάστες, είτε ότι δεν τους απελαύνει. Άρα όπως μπορούν ν' ανοίξουν τα σύνορα έτσι μπορούν και να κλείσουν.

Η όξυνση των κοινωνικών προβλημάτων που δημιουργεί η μετανάστευση, όσο και η μετανάστευση αυτή καθαυτή, βολεύει τα δικά σας ποσοστά, γι' αυτό υποστηρίζετε τ' ανοιχτά σύνορα που δημιουργούν τον άνεργο στη Δραπετσώνα, επειδή τα ποσοστά σας ενδιαφέρουν περισσότερο από τον άνεργο στη Δραπετσώνα.

Εικόνα
Πώς ακριβώς βολεύει τα ποσοστά οποιουδήποτε κόμματος η παρουσία προσφύγων και μεταναστών; Έχουν δικαίωμα ψήφου όσοι διαβιούν π.χ. στη Μόρια; Για πες, με ενδιαφέρει.
Όποιος δε θέλει να ζυμώσει, είκοσι χρόνια σεχταρίζει

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15729
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 22 Ιουν 2020, 21:21

Γάταρος έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:17
Εικόνα
χρυσαυγίτης το 'γραψε, έτσι;
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 9001
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 22 Ιουν 2020, 21:22

Kauldron έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:19
]


Α, μπράβο. Αυτό το απλό πράγμα προσπαθώ τόσον καιρό να τους εξηγήσω, και περιμένω να μου απαντήσουν πώς θ' αποτραπεί. Και το μόνο που έχουν να πούν είναι για ναζί και μαλακίες.

Τι πάει να πει "αντικατάσταση πληθυσμού";
Απο που κι ως που αν έρθουν μετανάστες αυτό λεγεται "αντικατάσταση πληθυσμού";

Οι μόνοι που δεν είχαν μετανάστευση και ανάμιξη με άλλους πληθυσμούς είναι κάτι ομάδες ιθαγενών σε νησάκια που βρίσκονται στην εποχή του λίθου.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7980
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 22 Ιουν 2020, 21:25

vatraxos έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:19
Τα μεταναστευτικά κύματα είναι περίπου τόσο παλιά όσο η ανθρωπότητα. Υπάρχουν όμως ιστορικές περιόδοι όπου αυτά τα κύματα είναι διογκωμένα.

Η αναφορά σου σε φανταιζύ μετανάστες (από Συρία κυρίως) αφορά σε κόσμο που μεταναστεύει από θέατρα πολέμου όπου μια χαρά ζούσε, δεν έρχεται για καλύτερο μεροκάματο.

Κακό πράγμα η άγνοια.
Στην Τουρκία απ' όπου έρχονται δεν κινδυνεύουν από κανένα πόλεμο. Κινδυνεύουν αφήνοντας την ασφάλεια της Τουρκίας κι όταν τζογάρουν τις ζωές των παιδιών τους με το να τα βάζουν μέσα σε βάρκες έχοντας ως μοναδικό κίνητρο το πώς θα φτάσουν στη χώρα που θα μασαμπουκώσουν τα περισσότερα επιδόματα.

Όταν η ποιότητα ενός ανθρώπου είναι τέτοια που φτάνει στο σημείο να τζογάρει τις ζωές των παιδιών του με μοναδικό κίνητρο τα λεφτά, ούτε που θέλω να φανταστώ τι μπορεί να κάνει στα ξένα παιδιά αν του παρουσιαστεί το ίδιο κίνητρο.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49575
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 22 Ιουν 2020, 21:25

vatraxos έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:19
Kauldron έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:53
vatraxos έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:44


Θα συνεχιστεί όσο υπάρχουν αιτίες που δημιουργούν προσφυγικές και μεταναστευτικές ροές. Αλλά για την ταμπακιέρα τσιμουδιά. Κλασική δεξιά αντιμετώπιση των φαινομένων. Επιδερμικά και ως προς τα συμπτώματα. Ποτέ ως προς την αιτία.
Οι αιτίες υπήρχαν και σε παλιότερες δεκαετίες. Και τη δεκαετία του 80, πχ υπήρχαν πόλεμοι και πείνα, αλλά δεν είχε ξαμολυθεί όλη η Αφρική και όλη η Ασία να έρθει στην Ευρώπη. Όσο για τη "φτώχεια" τους, αναρωτιέμαι πώς ένας που δεν έχει δήθεν να φάει, έχει για το πιο σύγχρονο κινητό, τα πιο μοδάτα ρουχαλάκια, και 5 χιλιάρικα για να πληρώσει τον Τούρκο να τον πάει απέναντι. Μάλλον παραστριμώχτηκαν τα πράγματα στο κεφάλι σου, μου φαίνεται.
Κακό πράγμα η αλαζονεία. Φιλικά.
Τα μεταναστευτικά κύματα είναι περίπου τόσο παλιά όσο η ανθρωπότητα. Υπάρχουν όμως ιστορικές περιόδοι όπου αυτά τα κύματα είναι διογκωμένα.

Η αναφορά σου σε φανταιζύ μετανάστες (από Συρία κυρίως) αφορά σε κόσμο που μεταναστεύει από θέατρα πολέμου όπου μια χαρά ζούσε, δεν έρχεται για καλύτερο μεροκάματο.

Κακό πράγμα η άγνοια.
Συμφωνώ.
Εικόνα

Το να φεύγει κάποιος από θέατρο πολέμου, δεν τον καθιστά αμέσως αμέσως αθώο. Με τη δική σου λογική, τα ές ές που πετούσαν τη στολή και φορούσαν πολιτικά ρούχα, ήταν αυτομάτως αθώοιπολίτες που έτρεχαν να σωθούν από τη φρίκη του πολέμου. Στην περίπτωση της Συρίας, μια που ανέφερες την περίπτωση, οι ηττημένοι είναι αληταράδες του ισλαμικού κράτους και Τουρκόσποροι του FSA.
Μάντεψε ποιού το πρόσωπο είναι στην πλάτη του "αθώου πρόσφυγα":
Εικόνα
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7980
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 22 Ιουν 2020, 21:26

Nandros έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:20
Να τον αφήσουμε στο απυρόβλητο επειδή ο ΚΛασιδιάρης είναι νεοναζί; Θα σας τα κοπανάμε στα μούτρα, αρέσει δεν αρέσει.
Δεν είμαι κομματόσκυλο και ειδικά ζαιόσκυλο.
Είσαι ένα κομματόσκυλο που υποστηρίζει τους Νεοδημοκράτες ναζί
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Bandit59
Δημοσιεύσεις: 2550
Εγγραφή: 02 Σεπ 2018, 19:57

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bandit59 » 22 Ιουν 2020, 21:27

Nandros έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:20
Bandit59 έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:15
Nandros έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:16
Νέος φαν των νεοναζί;

Αν σε ενοχλώ στα @@ μου.
Δεν με ξέρεις και καλό είναι να αποφεύγεις τους χαρακτηρισμούς. Βρες εσύ και το κόμμα σου άκρη με τις βρωμιές που ακούγονται στην προανακριτική κι άσε τον Κασιδιάρη.
Να τον αφήσουμε στο απυρόβλητο επειδή ο ΚΛασιδιάρης είναι νεοναζί; Θα σας τα κοπανάμε στα μούτρα, αρέσει δεν αρέσει.
Δεν είμαι κομματόσκυλο και ειδικά ζαιόσκυλο.
Μου 'κανες τα μούτρα κρέας, τι να λέμε τώρα...... :a040:

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7980
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 22 Ιουν 2020, 21:29

vatraxos έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:20
Γάταρος έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:55
Εικόνα
Πώς ακριβώς βολεύει τα ποσοστά οποιουδήποτε κόμματος η παρουσία προσφύγων και μεταναστών; Έχουν δικαίωμα ψήφου όσοι διαβιούν π.χ. στη Μόρια; Για πες, με ενδιαφέρει.
Οι μετανάστες αργά ή γρήγορα αποκτούν δικαίωμα ψήφου, έτσι ενώνετε τη φωνή σας με τη φωνή του Κόκκαλη και υποστηρίζετε τ' ανοιχτά σύνορα γιατί θεωρείτε ότι αυτό θα σας ενισχύσει κομματικά.

Κι εδώ να πούμε ότι στην Ελλάδα δεν είναι κανείς πρόσφυγας εκτός κι αν μπορεί ν' αποδείξει ότι η ζωή του βρισκόταν σε κίνδυνο από την Τουρκία που ήρθε.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7980
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 22 Ιουν 2020, 21:34

Philip Mortimer έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:22
Τι πάει να πει "αντικατάσταση πληθυσμού";
Αυτό.

Εικόνα
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 22 Ιουν 2020, 21:41

Σενέκας έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:21
Γάταρος έγραψε:
22 Ιουν 2020, 21:17
Εικόνα
χρυσαυγίτης το 'γραψε, έτσι;
Eίναι meta. Tribute στον Julius Evola.

μλκ μου. ΠΟΣΟ ΑΝΕΚΔΟΤΑ;
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38292
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Διαγγελμα δημιουργιας νεου κασιδιαροκομματος

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 22 Ιουν 2020, 21:42

vatraxos έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:46
Γάταρος έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:41
vatraxos έγραψε:
22 Ιουν 2020, 20:36
Δεν είπα αυτό, είπα ότι βρίζετε πακιστανούς και αλγερινούς και ταυτόχρονα ψηφίζετε πακιστανόφατσες και αλγερινόφατσες. Να το κοιτάξετε.
Περίεργο που το γράφεις αυτό εσύ, γιατί γνωρίζουμε ότι βρίζετε πλούσιους την ίδια ώρα που ψηφίζετε Εκαλιώτες με πισινάρες.


Επίσης, δεν ψηφίζω Κανέλλη, ούτε με ενδιαφέρει ο πισινός της, όσο μεγάλος κι αν είναι :)
Μερακλής..
:003:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών