Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 06 Ιούλ 2020, 12:20

vatraxos έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 12:11
Συμφωνώ ότι δεδομένου πως η έρευνα είχε αποδώσει καρπούς επί ΣΥΡΙΖΑ, είναι τουλάχιστον περίεργο που βγαίνουν ΤΩΡΑ αυτά στη φόρα.

Αλλά τέτοια κυκλώματα δεν τα ξηλώνεις έτσι όταν εξυπηρετούν κι εσένα. Είναι..διακομματικά φαίνεται :)
Δεν ειναι καθολου περιεργο αφου ο συριζα ειναι εκτεθειμενος σε τοσα πραγματικα σκανδαλα.
Απλα προσπαθει να στησει μια γραμμη αμυνας η οποια ειναι προφανως αστεια.
Και αν το θες,θα φανε περισσοτερο τα μουτρα τους αν δωσουν το ονομα και ο Κυριακος τον απομακρυνει απο το κομμα τη στιγμη που οι ζαιοι υπερασπιζονται τον Παππα και τον Παπαγγελοπουλο.

Υποθετουμε τωρα οτι ειναι πραγματικα αυτα που βγαζει ο Μπαξμπανης.

Η ουσια του κυκλωματος ειναι οτι ενας απο αυτους μιλουσε για μια κοπελα με ενα στελεχος της ΝΔ ;
Ο ΝΔτης μπορει να μην ειχε ιδεα για τα πραγματικα νταλαβερια του μπραβου.Εδω προκυπτει οτι ο μπραβος κανονιζε παρτουζες και ο αλλος ειπε οτι ειναι εκφυλη.Ουτε πορνεια,ουτε ερχομαι στην παρτουζα.
Ο Τσιπρας ομως ειχε εικονα για τις πραγματικες δουλειες του κυκλωματος και τους συνεργατες του κυκλωματος στην ΕΛΑΣ δεν τους πειραξε.
Και μενει να δουμε πως διερρευσε η ερευνα στον ανελιτη που ειδοποιησε το κυκλωμα.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7967
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 06 Ιούλ 2020, 12:21

Otto Weininger έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 12:11
Όχι, εσύ βρίσκεσαι στο φάσμα του αυτισμού που επαναλαμβάνεις την ίδια φράση συνέχεια.
Είμαι στο βαθμό που είναι οι νεοδημοκράτες οι οποίοι επαναλαμβάνουν συνέχεια την ίδια φράση περί ναζί, αφού ό,τι γράφω εγώ είναι απάντηση σε αυτή τους την αναφορά.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Γάταρος την 06 Ιούλ 2020, 12:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 06 Ιούλ 2020, 12:21

Μετά είναι ο Οικονομίδης υπερβολικός στις ταινίες του; Ε, ρε, τζουμάκι που θέλει να πέσει...
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49281
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 06 Ιούλ 2020, 12:22

Otto Weininger έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 12:04
Γάταρος έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 12:01
under έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 11:55
Και οι ναζι και οι ζαιοι.
Αφού λες για ναζί, εσύ που ψηφίζεις το κόμμα του Καραμανλή, καιρός είναι τώρα να μας πεις και για μπράβους της νύχτας, υπόκοσμο και παιδεραστές.
Ο Αυτισμός είναι αναπτυξιακή διαταραχή, που χαρακτηρίζεται από μειωμένη κοινωνική αλληλεπίδραση και επικοινωνία, καθώς και από περιορισμένη, επαναλαμβανόμενη και στερεότυπη συμπεριφορά.
Eννοείς δηλαδή οτι κάποιος που επαναλαμβάνει συνέχεια τη φράση νεοναζί και συριζαυγίτης είναι αυτιστικός? Συμφωνώ.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9795
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 06 Ιούλ 2020, 12:23

Σάπιοι ως το μεδούλι. Δημόσιος ευνουχισμός και κρεμάλες στις πλατείες.

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7967
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 06 Ιούλ 2020, 12:30

Δηλαδή οι νεοδημοκράτες φτωχοποιούν τον κόσμο και μετά πηδάνε τα φτωχά παιδάκια με τους μπράβους φίλους τους.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25725
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 06 Ιούλ 2020, 12:33

παρεπιμπτοντως το χαρτι της ΥΕΠ μιλαει για "υπαλληλους υπουργειων"

πως οι συριναζι καταληξαν οτι ειναι υπουργος ( ανωνυμος παντα, μην τυχον και μπορεσει κανεις να μας διαψευσει);

Άβαταρ μέλους
Γάταρος
Δημοσιεύσεις: 7967
Εγγραφή: 05 Σεπ 2018, 03:12
Phorum.gr user: Φορουμίτης ο Δίκαιος

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γάταρος » 06 Ιούλ 2020, 12:35

Εδώ ο άλλος ο Γεωργιάδης μας έλεγε να ψηφίσουμε νδ και μετά πήγαινε κι έβαζε πούτσες ανήλικων στο στόμα με το οποίο μας έλεγε να ψηφίσουμε νδ. Γι' αυτό δεν μπορώ να πάρω στα σοβαρά όποιον μου λέει να ψηφίσω νδ, γιατί, παβλοφικά αντανακλαστικά και τα ρέστα.
Η αλήθεια είναι μίσος γι' αυτούς που μισούν την αλήθεια.

Marios
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: 13 Φεβ 2019, 14:41
Phorum.gr user: Μάριος

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Marios » 06 Ιούλ 2020, 12:37

Philip Mortimer έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 11:50
Το ντοκουμέντο θυμίζει όλο και περισσότερο μακελειό.

Δεν είναι τυχαίο που το παραθέτουν πλέον όλο και περισσότερα άτομα ακροδεξιών πεποιθησεων. Προφανως, μετά το "ανοιγμα" βαξεβανη.
Η ΕΥΠ είναι με τον Βαξεβανη;Δεν υπάρχει χειρότερο κόμμα από το κόμμα του φιλοαριστερου Κούλη του κεντροαριστερου και της συμμορίας του.Παίζει να είναι χειρότεροι και από τον ΣΥΡΙΖΑ και το ΚΙΝΑΛ μαζί.

Άβαταρ μέλους
vatraxos
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 10393
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 22:26
Τοποθεσία: Ειδυλλιακή

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vatraxos » 06 Ιούλ 2020, 12:38

adon99 έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 12:19
Και εντελως τυχαια ο κολλητος της πρωην κυβερνησης ειναι ο μονος που βρηκε τα στοιχεια τις δικογραφιας..

μιλαει για παραδικαστικο οταν παιρνει στην ζουλα δηλαδη δικογραφιες που δεν θα επρεπε βαση νομου να εχει :smt005::smt005:
Γιατί, ποιά δικογραφία που βγαίνει στη φόρα, βγαίνει νομίμως; Δυστυχώς είναι πάγια πρακτική και δυστυχώς δεν τιμωρείται κανένας.
Όποιος δε θέλει να ζυμώσει, είκοσι χρόνια σεχταρίζει

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 06 Ιούλ 2020, 12:38

17 χρονών ήταν λέει.
Δηλαδή σε δύο χρόνια που θα ήταν 19 θα γινόταν διευθύντρια του κατηχητικού της αγίας Ζηνοβίας.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Πορφύριος Εξαρχίδης
Δημοσιεύσεις: 9795
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 10:03
Phorum.gr user: Πορφύριος Εξαρχίδης

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πορφύριος Εξαρχίδης » 06 Ιούλ 2020, 12:39

Ανωμαλία και διαστροφή. Ο κόσμος να ξεσηκωθεί και να τους σύρει έξω από τα πολυτελέστατα γραφεία τους. Θα τους χώσει μέσα στα ακριβά τους αυτοκίνητα και θα τους βάλει φωτιά. Ναμουνα 25 χρόνια νεότερος ευχαρίστως θα έκανα τον δήμιο και χωρίς κουκούλα για αυτά τα βδελυρά σκουπίδια.

Άβαταρ μέλους
vatraxos
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 10393
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 22:26
Τοποθεσία: Ειδυλλιακή

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vatraxos » 06 Ιούλ 2020, 12:39

under έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 12:20
vatraxos έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 12:11
Συμφωνώ ότι δεδομένου πως η έρευνα είχε αποδώσει καρπούς επί ΣΥΡΙΖΑ, είναι τουλάχιστον περίεργο που βγαίνουν ΤΩΡΑ αυτά στη φόρα.

Αλλά τέτοια κυκλώματα δεν τα ξηλώνεις έτσι όταν εξυπηρετούν κι εσένα. Είναι..διακομματικά φαίνεται :)
Δεν ειναι καθολου περιεργο αφου ο συριζα ειναι εκτεθειμενος σε τοσα πραγματικα σκανδαλα.
Απλα προσπαθει να στησει μια γραμμη αμυνας η οποια ειναι προφανως αστεια.
Και αν το θες,θα φανε περισσοτερο τα μουτρα τους αν δωσουν το ονομα και ο Κυριακος τον απομακρυνει απο το κομμα τη στιγμη που οι ζαιοι υπερασπιζονται τον Παππα και τον Παπαγγελοπουλο.

Υποθετουμε τωρα οτι ειναι πραγματικα αυτα που βγαζει ο Μπαξμπανης.

Η ουσια του κυκλωματος ειναι οτι ενας απο αυτους μιλουσε για μια κοπελα με ενα στελεχος της ΝΔ ;
Ο ΝΔτης μπορει να μην ειχε ιδεα για τα πραγματικα νταλαβερια του μπραβου.Εδω προκυπτει οτι ο μπραβος κανονιζε παρτουζες και ο αλλος ειπε οτι ειναι εκφυλη.Ουτε πορνεια,ουτε ερχομαι στην παρτουζα.
Ο Τσιπρας ομως ειχε εικονα για τις πραγματικες δουλειες του κυκλωματος και τους συνεργατες του κυκλωματος στην ΕΛΑΣ δεν τους πειραξε.
Και μενει να δουμε πως διερρευσε η ερευνα στον ανελιτη που ειδοποιησε το κυκλωμα.
Διαβασε το λινκ που παρέθεσα, ο παρτουζιάρης ειναι τίποτα.

Όλα αυτά υπό την προϋπόθεση ότι αφορούν υπαρκτές ηχογραφήσεις κι όχι μυθεύματα του αριστερού Χίου.
Όποιος δε θέλει να ζυμώσει, είκοσι χρόνια σεχταρίζει

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49281
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 06 Ιούλ 2020, 12:39

talaipwros έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 12:33
παρεπιμπτοντως το χαρτι της ΥΕΠ μιλαει για "υπαλληλους υπουργειων"

πως οι συριναζι καταληξαν οτι ειναι υπουργος ( ανωνυμος παντα, μην τυχον και μπορεσει κανεις να μας διαψευσει);
Otto Weininger έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 12:11
Γάταρος έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 12:09
Otto Weininger έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 12:04
Ο Αυτισμός είναι αναπτυξιακή διαταραχή, που χαρακτηρίζεται από μειωμένη κοινωνική αλληλεπίδραση και επικοινωνία, καθώς και από περιορισμένη, επαναλαμβανόμενη και στερεότυπη συμπεριφορά.
Δηλαδή όταν κάποιος γράφει συνέχεια για ναζί όπως ο under, βρίσκεται μέσα στο φάσμα του αυτισμού;
Όχι, εσύ βρίσκεσαι στο φάσμα του αυτισμού που επαναλαμβάνεις την ίδια φράση συνέχεια.
Είσαι ένα βήμα πριν γίνεις Εθνι ν.2 και έχεις καταφέρει να μην σε παίρνει σοβαρά ούτε το πληκτρολόγιο σου.

Αφού σου αρέσει, συνέχισε.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49281
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Έχω ένα παρτουζάκι ανήλικο, να σου φύγει το μυαλό

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 06 Ιούλ 2020, 12:41

Otto Weininger έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 12:11
Γάταρος έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 12:09
Otto Weininger έγραψε:
06 Ιούλ 2020, 12:04
Ο Αυτισμός είναι αναπτυξιακή διαταραχή, που χαρακτηρίζεται από μειωμένη κοινωνική αλληλεπίδραση και επικοινωνία, καθώς και από περιορισμένη, επαναλαμβανόμενη και στερεότυπη συμπεριφορά.
Δηλαδή όταν κάποιος γράφει συνέχεια για ναζί όπως ο under, βρίσκεται μέσα στο φάσμα του αυτισμού;
Όχι, εσύ βρίσκεσαι στο φάσμα του αυτισμού που επαναλαμβάνεις την ίδια φράση συνέχεια.
Είσαι ένα βήμα πριν γίνεις Εθνι ν.2 και έχεις καταφέρει να μην σε παίρνει σοβαρά ούτε το πληκτρολόγιο σου.

Αφού σου αρέσει, συνέχισε.
Δηλαδή όταν οι δικοί σου επαναλαμβάνουν αδιάκοπα τη φράση συριναζί, συριζαυγίτες, ναζί, και τέτοιες μαλακίες, είναι όλα οκ. Αυτισμός είναι όταν σας απαντούν οι άλλοι. Εμείς είμαστε υποχρεωμένοι να ακούμε τις ίδιες μαλακίες, και να μην απαντάμε ποτέ.
Δε σας τα 'πανε καλά. Ποιοί νομίζετε οτι είσαστε, οι δεξιοί?
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών