ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
1451
Δημοσιεύσεις: 1914
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 10:46
Phorum.gr user: Nikos1451
Τοποθεσία: Ελλάδα

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 1451 » 10 Αύγ 2020, 19:56

Δεν παραπονιέμαι όταν βλέπω φωτογραφίες ημίγυμνων κι ελκυστικών γυναικών.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 10 Αύγ 2020, 19:57

Kiki mat έγραψε:
10 Αύγ 2020, 19:49
Τώρα έχω και μία οδηγεια για 6 χιλιόμετρα ημερησίως περπάτημα για το άλλο σύνδρομομε χαρακτηριστικά την υπερευλυγισια και την υπερκινητικότητα των αρθρώσεων
Κι εγώ το έχω αυτό κι έπρεπε να κάνω ασκήσεις για μία ώρα την ημέρα (δεκαπέντε λεπτά για κάθε γόνατο και δεκαπέντε για κάθε αστράγαλο). Όταν άρχισαν να πονούν κι οι αγκώνες είπα "δε γαμιέται" κι απλά επέλεξα να το αγνοώ. Μέχρι στιγμής καλά πάει, εκτός από τις φάσεις που λέω "χα καλά πάει" κι εκεί συνειδητοποιώ ότι αν δώσω σημασία πονάω.
Μήπως όμως να τα λέγαμε στο "τι σκέφτεσαι τώρα" αυτά; :p2:
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21050
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 10 Αύγ 2020, 19:59

Τι έγινε; Δεν είχε mad walk φέτος και μας το παίζει επανάσταση;

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 10 Αύγ 2020, 20:04

Βλήμα έγραψε:
10 Αύγ 2020, 19:57
Kiki mat έγραψε:
10 Αύγ 2020, 19:49
Τώρα έχω και μία οδηγεια για 6 χιλιόμετρα ημερησίως περπάτημα για το άλλο σύνδρομομε χαρακτηριστικά την υπερευλυγισια και την υπερκινητικότητα των αρθρώσεων
Κι εγώ το έχω αυτό κι έπρεπε να κάνω ασκήσεις για μία ώρα την ημέρα (δεκαπέντε λεπτά για κάθε γόνατο και δεκαπέντε για κάθε αστράγαλο). Όταν άρχισαν να πονούν κι οι αγκώνες είπα "δε γαμιέται" κι απλά επέλεξα να το αγνοώ. Μέχρι στιγμής καλά πάει, εκτός από τις φάσεις που λέω "χα καλά πάει" κι εκεί συνειδητοποιώ ότι αν δώσω σημασία πονάω.
Μήπως όμως να τα λέγαμε στο "τι σκέφτεσαι τώρα" αυτά; :p2:
Ρε βλήμα τι έχεις;,εμένα μου βγάλε ο φυσιοθεραπευτής 6 χιλιόμετρα ημερησίως περπάτημα στο ταρτάν για τους πόνους στην μεση,και η ορθοπεδικός με έστειλε για ορθοσωμικη και ενδυμωση κοινώς βαρακια .
Ναι άμα σταματάς να μιλάς πονάς εεε;

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 10 Αύγ 2020, 20:06

Και κάτι για τα γυμναστήρια το pilates είναι θεραπευτική γυμναστική για την μέση και την σπονδυλική στήλη. Μας στέλνουν οι γιατροί για pilates όχι οι ινφλουενσερς

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 10 Αύγ 2020, 20:10

Kiki mat έγραψε:
10 Αύγ 2020, 20:04
Ρε βλήμα τι έχεις;,εμένα μου βγάλε ο φυσιοθεραπευτής 6 χιλιόμετρα ημερησίως περπάτημα στο ταρτάν για τους πόνους στην μεση,και η ορθοπεδικός με έστειλε για ορθοσωμικη και ενδυμωση κοινώς βαρακια .
Ναι άμα σταματάς να μιλάς πονάς εεε;
Όχι, όταν σταματώ να μιλώ, όταν το θυμάμαι. Πήγαινα γυμναστήριο χωρίς να ξέρω ότι το έχω, στην αρχή αγνοούσα τους πόνους, έφαγα κι έναν μήνα σε θεραπεία ενός πανάχρηστου ορθοπεδικού κι όταν πήγα στον φυσικοθεραπευτή έφριξε, πρησμένος ήμουν.
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Kiki mat
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 08:20
Phorum.gr user: Dela

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kiki mat » 10 Αύγ 2020, 20:15

:goodpost:
Βλήμα έγραψε:
10 Αύγ 2020, 20:10
Kiki mat έγραψε:
10 Αύγ 2020, 20:04
Ρε βλήμα τι έχεις;,εμένα μου βγάλε ο φυσιοθεραπευτής 6 χιλιόμετρα ημερησίως περπάτημα στο ταρτάν για τους πόνους στην μεση,και η ορθοπεδικός με έστειλε για ορθοσωμικη και ενδυμωση κοινώς βαρακια .
Ναι άμα σταματάς να μιλάς πονάς εεε;
Όχι, όταν σταματώ να μιλώ, όταν το θυμάμαι. Πήγαινα γυμναστήριο χωρίς να ξέρω ότι το έχω, στην αρχή αγνοούσα τους πόνους, έφαγα κι έναν μήνα σε θεραπεία ενός πανάχρηστου ορθοπεδικού κι όταν πήγα στον φυσικοθεραπευτή έφριξε, πρησμένος ήμουν.
Αα εγω ήμουν μαστουρωμενη όταν πήγα φυσικοθεραπευτή έπαιρνα αντιψυχωτικα και παυσίπονα υγρής μορφής.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29694
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 10 Αύγ 2020, 20:24

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
10 Αύγ 2020, 19:41
Ο πολιτισμός είναι η βαρειά βιομηχανία της ελλάδος
Για αυτό και πάμε τόσο καλά έχοντας επενδύσει εκεί.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 10 Αύγ 2020, 20:26

Εμπεδοκλής έγραψε:
10 Αύγ 2020, 19:59
Τι έγινε; Δεν είχε mad walk φέτος και μας το παίζει επανάσταση;
:003::003:
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20858
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 10 Αύγ 2020, 20:36

Αφηστε τους haters να λενε .... Ολοι αγαπαμε mairiboo



Γιατί όλο το ίντερνετ κράζει τη Μαίρη Συνατσάκη!
https://www.mycampus.gr/giati-olo-inter ... aki-video/

Η Μαίρη Συνατσάκη είναι γνωστή σε όλους μας. Την έχουμε γνωρίσει μέσα από την τηλεόραση και τώρα πια ασχολείται, επαγγελματικά θα λέγαμε, με τα vlog στο Youtube. Και τα πάει καλά! Ο κόσμος την αγαπάει :g030: και την στηρίζει. Μήπως όμως προσπαθεί να το εκμεταλλευτεί αυτό; :smt018

Βλέποντας διάφορα βίντεο πέσαμε πάνω σε ένα πρόσφατο vlog της Μαίρης, στο οποίο εμφανίζεται και η αδερφή της. Στο εν λόγω βίντεο, οι δύο αδερφές αποφασίζουν να περάσουν μαζί τη Κυριακή τους και να πάνε για pancakes. Τι καλύτερο ε;

Στην αρχή του βίντεο τους καλεί μια φίλη τους, η οποία “έχει χάσει το σκυλάκι της” :a040: . Μέσα στην προσπάθεια τους να βοηθήσουν συνειδητοποιούν πως δεν υπάρχει τυπογραφείο ανοιχτό για να εκτυπώσουν αφίσες και να τις τοιχοκολλήσουν. Μα πώς το έφερε η τύχη; Η Μαίρη τυχαίνει να κρατάει πάνω της σελοτέιπ, μαρκαδόρο, κόλλες Α4 αλλά και έναν εκτυπωτή τσέπης :102: . Όλα αυτά φέρνουν την λύση στο πρόβλημα τους, υποτιμώντας ταυτόχρονα την νοημοσύνη μας. :o

Το πράγμα ξεφεύγει όταν στο τέλος του βίντεο τους καλεί ξανά η φίλη τους έχοντας βρει το σκυλάκι. Από που; Την κάλεσε κάποιος που είδε την αφίσα κολλημένη στον δρόμο. Σε μια από τις 5-6 αφίσες που τοιχοκολλήθηκαν στην Αθήνα.

Δεν μπορούμε να πούμε ότι είναι κατακριτέο να βγάζει κάποιος χρήματα από τα social media. Με γεια του με χαρά του! Αλλά ακόμη και η αυτούσια διαφήμιση και παρουσίαση προϊόντων είναι πια αποδεκτή και πολλές φορές ενδιαφέρουσα. Ένα παραπάνω όταν είναι κάποιος “δημόσιο” πρόσωπο! Έστω όμως ότι κάποιος θέλει να είναι έμμεση η διαφήμιση. Ακόμη κι εκεί, η τακτική του να φτιάξεις μια φανταστική ιστορία και να προσπαθήσεις να ευαισθητοποιήσεις το κοινό σου :smt018 για να πετύχεις μια καλύτερη προώθηση, είναι κατακριτέα και δεν περνάει απαρατήρητη. Όσοι δεν το πιστεύουν αυτό θα πεισθούν από τα σχόλια του συγκεκριμένου vlog στο Youtube. Ευτυχώς που δεν μας απογοήτευσαν κι αυτά!
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..


Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 10 Αύγ 2020, 20:47

Βλήμα έγραψε:
10 Αύγ 2020, 19:17
Πάλι τον δικηγόρο του διαβόλου θα κάνω :102: .
Όταν λέει κάποια με το σώμα της Συνατσάκη "φωτογραφίζομαι αφιλτράριστη για να αντικρίσω την δική μου ντροπή" είμαστε σίγουροι ότι προωθεί το body positivity; Θέλω να πω αυτή την κυτταρίτιδα πρέπει να έχεις μεγεθυντικό φακό για να την εντοπίσεις. Καταλαβαίνω ότι στόχος της είναι να πούνε οι γυναίκες "α, έχει κι αυτή κυτταρίτιδα, άρα κι εγώ που έχω δεν χρειάζεται να ντρέπομαι", αλλά πόσες περισσότερες είναι αυτές που θα πούνε "αν αυτή με τέτοιο σώμα έχει ντροπή να αντιμετωπίσει, η δικιά μου ντροπή είναι αναντιμετώπιστη";
Κόφ της βαθμό.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8709
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 10 Αύγ 2020, 20:58

μια χαρά είναι η Μαίρη και μια χαρά τα λέει επίσης
fear as night can’t be shut off

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 20858
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 10 Αύγ 2020, 21:01

adon99 έγραψε:
10 Αύγ 2020, 19:24
Κανα βιντεακι σαν την τουνη εχει βγαλει η αδικα μπηκα στο θεμα
Εικόνα............Εικόνα........

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος georgebi την 10 Αύγ 2020, 21:02, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: ΜΑΙΡΗ ΣΥΝΑΤΣΑΚΗ μια influencer με κοινωνική συνείδηση !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 10 Αύγ 2020, 21:02

Fluffy έγραψε:
10 Αύγ 2020, 20:39
ζηλευετε καθολου;
Τι παπάρας είσαι όμως !

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών