Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Πολιτικά θέματα εκτός Ελλάδας
Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 09 Σεπ 2020, 20:58

Σενεκα πρέπει να καταλάβεις πως ο πρόεδρος οφείλει να ενδιαφέρεται για το γενικό καλο περισσότερο από όσο ενδιαφέρεται για την αλήθεια .

Αν λέγοντας την αλήθεια, πληγώνεται ο κόσμος, χίλιες φορές να πεις ψέματα.

Και δεν γαμιεται, ας γίνεις στόχος κριτικής μετά, το σημαντικό είναι να σώσεις το λαό σου. Όχι η εικόνα σου .

Πολύ μπροστά ο Τραμπ
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15051
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 09 Σεπ 2020, 20:58

Otto Weininger έγραψε:
09 Σεπ 2020, 20:57
Σενέκας έγραψε:
09 Σεπ 2020, 20:55
Otto Weininger έγραψε:
09 Σεπ 2020, 20:54
Έχεις φλιπάρει τελείως.
άσε με εμένα. Το ηχητικό σχολίασε. Σαν επιστήμονας υγείας που είσαι, φαντάζομαι θα σε έχει εξοργίσει
Όχι δε με έχει εξοργίσει. Για μια σειρά από λόγους.
αναπάντεχο
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11450
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 09 Σεπ 2020, 20:58

Σενέκας έγραψε:
09 Σεπ 2020, 20:55
Otto Weininger έγραψε:
09 Σεπ 2020, 20:54
Έχεις φλιπάρει τελείως.
άσε με εμένα. Το ηχητικό σχολίασε. Σαν επιστήμονας υγείας που είσαι, φαντάζομαι θα σε έχει εξοργίσει
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 09 Σεπ 2020, 21:02

4D Chess ο Πρόεδρος
ΠΟΝΑΤΕ
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15051
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 09 Σεπ 2020, 21:10

Prepon έγραψε:
09 Σεπ 2020, 20:55
Φαντάσου λοιπόν ποιο θα ήταν το αποτέλεσμα αν ο κόσμος πανικοβαλλονταν κι όλας .....
Το αποτέλεσμα, και αυτό μπορεί να το καταλάβει οποιοσδήποτε άνθρωπος με νοημοσύνη λίγο κάτω του μετρίου, θα ήταν να βάζει ο κόσμος μάσκες αντί η μάσκα να γίνει αντικείμενο πολιτικής διαμάχης, να μαζεύεται ο κόσμος στα σπίτια του, και οι κυβερνήτες θα έπαιρναν εξ αρχής τα μέτρα που έπρεπε να πάρουν, αφού δε θα υπήρχε η ντιρεκτίβα να παριστάνουν ότι ο ιός είναι μια ακίνδυνη γριπούλα που θα εξαφανιστεί μαζικά απο μόνη της.

Αυτά χοντρά χοντρά...είπαμε, για όποιον έχει μια στοιχειώδη αντιληπτική ικανότητα
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
vatraxos
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 10383
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 22:26
Τοποθεσία: Ειδυλλιακή

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vatraxos » 09 Σεπ 2020, 21:17

Σενέκας έγραψε:
09 Σεπ 2020, 21:10
Prepon έγραψε:
09 Σεπ 2020, 20:55
Φαντάσου λοιπόν ποιο θα ήταν το αποτέλεσμα αν ο κόσμος πανικοβαλλονταν κι όλας .....
Το αποτέλεσμα, και αυτό μπορεί να το καταλάβει οποιοσδήποτε άνθρωπος με νοημοσύνη λίγο κάτω του μετρίου, θα ήταν να βάζει ο κόσμος μάσκες αντί η μάσκα να γίνει αντικείμενο πολιτικής διαμάχης, να μαζεύεται ο κόσμος στα σπίτια του, και οι κυβερνήτες θα έπαιρναν εξ αρχής τα μέτρα που έπρεπε να πάρουν, αφού δε θα υπήρχε η ντιρεκτίβα να παριστάνουν ότι ο ιός είναι μια ακίνδυνη γριπούλα που θα εξαφανιστεί μαζικά απο μόνη της.

Αυτά χοντρά χοντρά...είπαμε, για όποιον έχει μια στοιχειώδη αντιληπτική ικανότητα
Πρέπει πάντα να λαμβάνουμε υπόψη ότι οι Αμερικάνοι είναι από τους πλέον καθυστερημένους πολιτικά λαούς. Ίσως έχει δίκιο ο Τραμπ, που να τους έλεγε για καραντίνες, μεταδοτικότητα και μέτρα προστασίας; Θα ξεκινούσε ο εμφύλιος μήνες νωρίτερα.
Όποιος δε θέλει να ζυμώσει, είκοσι χρόνια σεχταρίζει

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 09 Σεπ 2020, 21:19

Σενέκας έγραψε:
09 Σεπ 2020, 20:58
Otto Weininger έγραψε:
09 Σεπ 2020, 20:57
Σενέκας έγραψε:
09 Σεπ 2020, 20:55


άσε με εμένα. Το ηχητικό σχολίασε. Σαν επιστήμονας υγείας που είσαι, φαντάζομαι θα σε έχει εξοργίσει
Όχι δε με έχει εξοργίσει. Για μια σειρά από λόγους.
αναπάντεχο
Για σένα που έχεις υποτροπιασει μπορεί. Οι λόγοι που δε με σοκάρει, επιγραμματικά, είναι:

1. Ο ΠΟΥ που κορόιδευε τον πλανήτη και κατ'επέκταση όλοι οι ηγέτες έλεγαν ότι δεν τρέχει τίποτα στην αρχή.(στα αρχίδια σου)

2. Ο Τραμπ έκανε ban τις πτήσεις από Κίνα τέλος Γενάρη, οι Δημοκρατικοί σκουζανε και καλούσαν κόσμο να πάει στην Chinatown και να δείξει ότι δεν είναι ρατσιστές. Πόσο μάλλον ότι ζήτησαν κάποιο μέτρο και ο Τραμπ αρνήθηκε.(στα αρχίδια σου)

3. Έγινε lockdown. (στα αρχίδια σου)

4. Ο Τραμπ πίεσε (κυριολεκτικά) να φτιάξουν όσους περισσότερους αναπνευστήρες γίνεται. (στα αρχίδια σου)

5. Ο Δήμαρχος Νέας Υόρκης τα έκανε πουτανα όλα με αποτέλεσμα την τρελή αύξηση νεκρών ηλικιωμένων.
(στα αρχίδια σου)

6. Η Αμερική είναι σε καλύτερη φάση από πολλές Ευρωπαϊκές χώρες που γαμηθηκαν και γαμιουνται ακόμα, αλλά τσιμουδια εκεί. (στα αρχίδια σου)

Μέχρι να μου πεις λοιπόν τι φαντάζεσαι ότι έπρεπε να κάνει παραπάνω και ενώ μπορούσε δεν το έκανε, δεν έχει νόημα καμία κουβέντα.

Λες για τις μάσκες και ότι έγινε πολιτική διαμάχη. Εδω γίνεται πολιτική διαμάχη για τις θεραπείες. Έφτασαν να βγάλουν 100% ψεύτικη έρευνα. Πρώτη φορά στα χρονικά. Κλείνουν το μάτι σε πολύμηνες φασαρίες
Οι μάσκες ήταν το θέμα σου εσένα;

Βγάζουν ηχητικά λόγω εκλογών, λες και αν αρχίσεις να ηχογραφείς κάθε πολιτικό τι λέει of the record θα σου αρέσουν αυτά που θα ακούσεις.

Είπε λοιπόν ότι δεν ήθελε να προκαλέσει πανικό, και μιλάς για ειδικά δικαστήρια σε ημιτρελη κατάσταση.
Ξαναρωτω: τι έπρεπε/μπορούσε να κάνει παραπάνω και δεν το έκανε;


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11450
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 09 Σεπ 2020, 21:22

Εδώ να προσθέσουμε ότι προμόταρε και ψεύτικα φάρμακα ο μπρόεδρος, αλλά και εκεί στα αρχίδια σου. :D
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 09 Σεπ 2020, 21:23

Λεγεών έγραψε:
09 Σεπ 2020, 21:22
Εδώ να προσθέσουμε ότι προμόταρε και ψεύτικα φάρμακα ο μπρόεδρος, αλλά και εκεί στα αρχίδια σου. :D
Εδώ να πούμε ότι λες μαλακιες.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 09 Σεπ 2020, 21:24

talaipwros έγραψε:
09 Σεπ 2020, 20:49

Το άκουσα με τα αυτάκια μου πριν μια ωρα στον LBC
το ηχητικό ή να λένε πως υπάρχει ηχητικό και θα βγεί στο επόμενο βιβλίο πρώην συνεργάτη του Φλιουμπφ :102:

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15051
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 09 Σεπ 2020, 21:29

vatraxos έγραψε:
09 Σεπ 2020, 21:17
Σενέκας έγραψε:
09 Σεπ 2020, 21:10
Prepon έγραψε:
09 Σεπ 2020, 20:55
Φαντάσου λοιπόν ποιο θα ήταν το αποτέλεσμα αν ο κόσμος πανικοβαλλονταν κι όλας .....
Το αποτέλεσμα, και αυτό μπορεί να το καταλάβει οποιοσδήποτε άνθρωπος με νοημοσύνη λίγο κάτω του μετρίου, θα ήταν να βάζει ο κόσμος μάσκες αντί η μάσκα να γίνει αντικείμενο πολιτικής διαμάχης, να μαζεύεται ο κόσμος στα σπίτια του, και οι κυβερνήτες θα έπαιρναν εξ αρχής τα μέτρα που έπρεπε να πάρουν, αφού δε θα υπήρχε η ντιρεκτίβα να παριστάνουν ότι ο ιός είναι μια ακίνδυνη γριπούλα που θα εξαφανιστεί μαζικά απο μόνη της.

Αυτά χοντρά χοντρά...είπαμε, για όποιον έχει μια στοιχειώδη αντιληπτική ικανότητα
Πρέπει πάντα να λαμβάνουμε υπόψη ότι οι Αμερικάνοι είναι από τους πλέον καθυστερημένους πολιτικά λαούς. Ίσως έχει δίκιο ο Τραμπ, που να τους έλεγε για καραντίνες, μεταδοτικότητα και μέτρα προστασίας; Θα ξεκινούσε ο εμφύλιος μήνες νωρίτερα.
Όχι. Ξεκάθαρα όχι.

αν παρακολουθείς την κατάσταση μ'αυτόν τον τύπο εδώ και 5 χρόνια, ξέρεις(ακόμα και εδώ στο πχορουμ φαίνεται, απο άτομα που δεν ζουν η ψηφίζουν αμερική) ξέρεις ότι είναι κάποιου είδους αρχηγός σέχτας που οι οπαδοί του τον ακολουθούν τυφλά σαν να ήτα μεσσιανική φιγούρα. Αν τους έλεγε την αλήθεια, έπαιρνε τα μέτρα που έπρεπε και ξεκαθάριζε την κατάσταση, θα τον άκουγαν χωρίς 2η σκέψη. Απο τη στιγμή που αποφάσιε να πάει με τη γραμμή "κορονοϊός"= hoax των δημοκρατικών, η σέχτα του, απο τους κυβερνήτες των πολιτειών μέχρι τους απλούς ψηφοφόρους, τον ακολούθησε, με τα αποτελέσματα που βλέπουμε.

Πολιτικά, το να κάνει το α) ήταν και η πιο λογική επιλογή. Ο Κορονοϊος, όπως συμβαίνει συνήθως με τέτοιες κρίσεις, ήταν βούτυρο στο ψωμί του Τραμπ. Αν έκανε ο,τι έπρεπε να κάνει , θα είχε αυτή στιγμή δημοτικότητα στο 70%, και είναι ο Τραμπ. Απλά δες πόσο θετική επίδραση είχε για τις περισσότερες κυβερνήσεις αν τον κόσμο. Ειδικά σε περίοδο εκλογών, άνετα μπορούσε να τον ξανκουβαλήσει ο ιός στον Λευκό Οίκο.

αντίθετα πήγε με τη γραμμή του hoax για 3 λόγους: γιατί μέχρι τότε η δύναμή του ήταν τα νούμερα στο χρηματιστήριο και πανικοβλήθηκε ότι θα του τα χαλάσει ο ιός, οπότε περίμενε ότι η ζημια θα είναι μικρότερη αν παριστάνει ότι είναι όλα μια χαρά, β) οι χρηματοδότες του προφανώς άσκησαν πιέσεις για να μη γίνει κανένα lockdown ή έστω περιοριστικά μέτρα που που θα έβλαπταν τα κέρδη τους, και γ) έπαιξε ρόλο η αλλοπρόσαλλη εριστική προσωπικότητά του: οι δημοκρατικοί επέμεναν ότι είναι σοβαρό ζήτημα οπότε έπρεπε να τους πάει κόντρα γιατί έτσι, γιατί αυτό έκανε πάντα.

Συνταγή για καταστροφή
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
NewModelArmy
Δημοσιεύσεις: 5060
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:39

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από NewModelArmy » 09 Σεπ 2020, 21:32

Ε και τι εγινε;Θα το ακουσει καποιος βλαχοαμερικανος απο το Αινταχο και θα πει "ρε τον ξεφτιλα,επαιξε με τη ζωη μας' και θα αλλαξει την ψηφο του;Oχι ειναι η απαντηση.Απο τη στιγμη που μιλαμε για μια αιρεση,αυτη του Τραμπισμου,τετοιες ειδησεις που για οποιονδηποτε νορμαλ πολιτικο θα αποτελουσαν σκανδαλο,πλεον περνανε στο ντουκου.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 09 Σεπ 2020, 21:33

Τι σκέφτεται ο Τραμπ και τι ο Αμερικανικός λαός - απόψε στις 23:00, με τον Σενέκα


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15051
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 09 Σεπ 2020, 21:34

Otto Weininger έγραψε:
09 Σεπ 2020, 21:19
Σενέκας έγραψε:
09 Σεπ 2020, 20:58
Otto Weininger έγραψε:
09 Σεπ 2020, 20:57


Όχι δε με έχει εξοργίσει. Για μια σειρά από λόγους.
αναπάντεχο
Για σένα που έχεις υποτροπιασει μπορεί. Οι λόγοι που δε με σοκάρει, επιγραμματικά, είναι:

1. Ο ΠΟΥ που κορόιδευε τον πλανήτη και κατ'επέκταση όλοι οι ηγέτες έλεγαν ότι δεν τρέχει τίποτα στην αρχή.(στα αρχίδια σου)

2. Ο Τραμπ έκανε ban τις πτήσεις από Κίνα τέλος Γενάρη, οι Δημοκρατικοί σκουζανε και καλούσαν κόσμο να πάει στην Chinatown και να δείξει ότι δεν είναι ρατσιστές. Πόσο μάλλον ότι ζήτησαν κάποιο μέτρο και ο Τραμπ αρνήθηκε.(στα αρχίδια σου)

3. Έγινε lockdown. (στα αρχίδια σου)

4. Ο Τραμπ πίεσε (κυριολεκτικά) να φτιάξουν όσους περισσότερους αναπνευστήρες γίνεται. (στα αρχίδια σου)

5. Ο Δήμαρχος Νέας Υόρκης τα έκανε πουτανα όλα με αποτέλεσμα την τρελή αύξηση νεκρών ηλικιωμένων.
(στα αρχίδια σου)

6. Η Αμερική είναι σε καλύτερη φάση από πολλές Ευρωπαϊκές χώρες που γαμηθηκαν και γαμιουνται ακόμα, αλλά τσιμουδια εκεί. (στα αρχίδια σου)

Μέχρι να μου πεις λοιπόν τι φαντάζεσαι ότι έπρεπε να κάνει παραπάνω και ενώ μπορούσε δεν το έκανε, δεν έχει νόημα καμία κουβέντα.

Λες για τις μάσκες και ότι έγινε πολιτική διαμάχη. Εδω γίνεται πολιτική διαμάχη για τις θεραπείες. Έφτασαν να βγάλουν 100% ψεύτικη έρευνα. Πρώτη φορά στα χρονικά. Κλείνουν το μάτι σε πολύμηνες φασαρίες
Οι μάσκες ήταν το θέμα σου εσένα;

Βγάζουν ηχητικά λόγω εκλογών, λες και αν αρχίσεις να ηχογραφείς κάθε πολιτικό τι λέει of the record θα σου αρέσουν αυτά που θα ακούσεις.

Είπε λοιπόν ότι δεν ήθελε να προκαλέσει πανικό, και μιλάς για ειδικά δικαστήρια σε ημιτρελη κατάσταση.
Ξαναρωτω: τι έπρεπε/μπορούσε να κάνει παραπάνω και δεν το έκανε;
Δε χρειάζεται νομίω να ψάξω για να θυμηθώ αν είχες κάνει παρόμοιο σχόλιο προς υπεράσπιση του Τσίπρα για το σόου στο Μάτι
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29834
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Τραμπ: Ξέρω ότι δεν είναι γριπούλα αλλά τους ζήτησα να τον υποτιμούν

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 09 Σεπ 2020, 21:39

Σενέκας έγραψε:
09 Σεπ 2020, 21:34

Δε χρειάζεται νομίω να ψάξω για να θυμηθώ αν είχες κάνει παρόμοιο σχόλιο προς υπεράσπιση του Τσίπρα για το σόου στο Μάτι
Για να παραφράσω και την γνωστή ρήση, καλύτερα να μην ποστάρεις και να νομίζουν ότι είσαι ηλίθιος πάρα να ποστάρεις και να το επιβεβαιώνεις.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Διεθνής πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών