Ελλάδα.

Ταξίδια, εκδρομές, περιγραφές, αναμνήσεις, πληροφορίες και νέες οργανώσεις!
Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 18 Αύγ 2020, 19:36

Φέτος η Ελλάδα μου άρεσε πολύ. Κατ΄αρχάς τη βρίσκω πολύ προχωρημένη, σε ποιότητα εξυπηρέτησης. Το μεγάλο μείον, η κυκλοφορία με όχημα, λόγω των απροσάρμοστων και ηλίθιων οδηγών. Στα μαγαζιά, πολλά χρόνια πιο μπροστά από τον άλλο δυτικό κόσμο. Στις υπηρεσίες, άψογοι, ευγενικοί. Επίσης άρεσε στο γιο μου, μου λέει, μπαμπά, όλα τα καλύτερα στην Ελλάδα είναι. Φαγητό θάλασσα, άνθρωποι, κλπ. Μπράβο. Συνεχίστε έτσι, και θα με έχετε στο πλευρό σας.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 18 Αύγ 2020, 19:43

Δε θέλουμε θλιμμένους στη γιορτή μας.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34333
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 18 Αύγ 2020, 19:45

Cavaliere έγραψε:
18 Αύγ 2020, 19:36
Στα μαγαζιά, πολλά χρόνια πιο μπροστά από τον άλλο δυτικό κόσμο.
:o

runner
Δημοσιεύσεις: 2610
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 21:11

Re: Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από runner » 26 Σεπ 2020, 00:36

Cavaliere έγραψε:
18 Αύγ 2020, 19:36
μπαμπά, όλα τα καλύτερα στην Ελλάδα είναι. Φαγητό θάλασσα, άνθρωποι, κλπ.
:e040::e040::e040:

Georg Von Balkanen
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: 04 Σεπ 2019, 11:33

Re: Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Georg Von Balkanen » 26 Σεπ 2020, 00:42

Cavaliere έγραψε:
18 Αύγ 2020, 19:36
Φέτος η Ελλάδα μου άρεσε πολύ. Κατ΄αρχάς τη βρίσκω πολύ προχωρημένη, σε ποιότητα εξυπηρέτησης. Το μεγάλο μείον, η κυκλοφορία με όχημα, λόγω των απροσάρμοστων και ηλίθιων οδηγών. Στα μαγαζιά, πολλά χρόνια πιο μπροστά από τον άλλο δυτικό κόσμο. Στις υπηρεσίες, άψογοι, ευγενικοί. Επίσης άρεσε στο γιο μου, μου λέει, μπαμπά, όλα τα καλύτερα στην Ελλάδα είναι. Φαγητό θάλασσα, άνθρωποι, κλπ. Μπράβο. Συνεχίστε έτσι, και θα με έχετε στο πλευρό σας.
Το σέρβις είναι καλύτερο όντως στην Ελλάδα γιατί υπάρχει αυτή η δουλικότητα. Τρέχει ο κόσμος να εξυπηρετήσει. Δεν υπάρχει η φλόγα αυτή της λεφτεριας που έχει ο Ευρωπαίος.

Άβαταρ μέλους
περαστικος
Δημοσιεύσεις: 1528
Εγγραφή: 22 Δεκ 2019, 18:29

Re: Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστικος » 26 Σεπ 2020, 00:54

Georg Von Balkanen έγραψε:
26 Σεπ 2020, 00:42
Cavaliere έγραψε:
18 Αύγ 2020, 19:36
Φέτος η Ελλάδα μου άρεσε πολύ. Κατ΄αρχάς τη βρίσκω πολύ προχωρημένη, σε ποιότητα εξυπηρέτησης. Το μεγάλο μείον, η κυκλοφορία με όχημα, λόγω των απροσάρμοστων και ηλίθιων οδηγών. Στα μαγαζιά, πολλά χρόνια πιο μπροστά από τον άλλο δυτικό κόσμο. Στις υπηρεσίες, άψογοι, ευγενικοί. Επίσης άρεσε στο γιο μου, μου λέει, μπαμπά, όλα τα καλύτερα στην Ελλάδα είναι. Φαγητό θάλασσα, άνθρωποι, κλπ. Μπράβο. Συνεχίστε έτσι, και θα με έχετε στο πλευρό σας.
Το σέρβις είναι καλύτερο όντως στην Ελλάδα γιατί υπάρχει αυτή η δουλικότητα. Τρέχει ο κόσμος να εξυπηρετήσει. Δεν υπάρχει η φλόγα αυτή της λεφτεριας που έχει ο Ευρωπαίος.
Ποια λεφτερια ρε γερμανουχτεν;
Οι Αρειες ξανθες γαλλανοματες Γερμανιδες σου στις τουαλετες των σχολειων σου τσιμπουκωνουν τον Αχμετ απο την Συρια, τον Χασαν απο την Τουρκια και τον Γιαννη απο τα Τρικαλα την ωρα που ο Αρειος Οττο σου διδασκεται το gender theory και το δικαιωμα του αυτοπροσδιορισμου. Το Βερολινο ειναι η τριτη μεγαλυτερη πολη στον κοσμο σε πληθυσμο Τουρκων, τσιμπουκια κανει η Μερκελ σου στον σουλτανισκο μην και χασει τις ψηφους των τουρκομογγολων.
Για να μην μιλησουμε για τους Εβραιους που σας εχουν χωσει απο το 1945 οχι το κωλοδαχτυλο, ολο τον καρπο τους, μεσα στον πρωκτο σας! Πληρωνε τωρα τα κερατιατικα της ζωης σου σε φορους για να αποζημιωνεις τα θυματα του "Ολοκαυτωματος" (που σε λιγα χρονια απο εξι μυρια θα τα κανουν δεκα).
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Οκτ 2020, 22:16
Το μόνο τραγούδι που αξίζει να ακουστεί για να τιμήσει το 21, θα είναι τα ουρλιαχτά των Τούρκων όταν θα πέφτουν στο κεφάλι τους τα πυρηνικά στις μεγαλύτερες τους πόλεις.

Georg Von Balkanen
Δημοσιεύσεις: 1646
Εγγραφή: 04 Σεπ 2019, 11:33

Re: Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Georg Von Balkanen » 26 Σεπ 2020, 00:59

περαστικος έγραψε:
26 Σεπ 2020, 00:54
Georg Von Balkanen έγραψε:
26 Σεπ 2020, 00:42
Cavaliere έγραψε:
18 Αύγ 2020, 19:36
Φέτος η Ελλάδα μου άρεσε πολύ. Κατ΄αρχάς τη βρίσκω πολύ προχωρημένη, σε ποιότητα εξυπηρέτησης. Το μεγάλο μείον, η κυκλοφορία με όχημα, λόγω των απροσάρμοστων και ηλίθιων οδηγών. Στα μαγαζιά, πολλά χρόνια πιο μπροστά από τον άλλο δυτικό κόσμο. Στις υπηρεσίες, άψογοι, ευγενικοί. Επίσης άρεσε στο γιο μου, μου λέει, μπαμπά, όλα τα καλύτερα στην Ελλάδα είναι. Φαγητό θάλασσα, άνθρωποι, κλπ. Μπράβο. Συνεχίστε έτσι, και θα με έχετε στο πλευρό σας.
Το σέρβις είναι καλύτερο όντως στην Ελλάδα γιατί υπάρχει αυτή η δουλικότητα. Τρέχει ο κόσμος να εξυπηρετήσει. Δεν υπάρχει η φλόγα αυτή της λεφτεριας που έχει ο Ευρωπαίος.
Ποια λεφτερια ρε γερμανουχτεν;
Οι Αρειες ξανθες γαλλανοματες Γερμανιδες σου στις τουαλετες των σχολειων σου τσιμπουκωνουν τον Αχμετ απο την Συρια, τον Χασαν απο την Τουρκια και τον Γιαννη απο τα Τρικαλα την ωρα που ο Αρειος Οττο σου διδασκεται το gender theory και το δικαιωμα του αυτοπροσδιορισμου. Το Βερολινο ειναι η τριτη μεγαλυτερη πολη στον κοσμο σε πληθυσμο Τουρκων, τσιμπουκια κανει η Μερκελ σου στον σουλτανισκο μην και χασει τις ψηφους των τουρκομογγολων.
Για να μην μιλησουμε για τους Εβραιους που σας εχουν χωσει απο το 1945 οχι το κωλοδαχτυλο, ολο τον καρπο τους, μεσα στον πρωκτο σας! Πληρωνε τωρα τα κερατιατικα της ζωης σου σε φορους για να αποζημιωνεις τα θυματα του "Ολοκαυτωματος" (που σε λιγα χρονια απο εξι μυρια θα τα κανουν δεκα).
Meanwhile... Είσαι άνεργος και το πικ της ημέρας σου είναι το Big brother.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24355
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 26 Σεπ 2020, 01:02

Cavaliere έγραψε:
18 Αύγ 2020, 19:36
Φέτος η Ελλάδα μου άρεσε πολύ. Κατ΄αρχάς τη βρίσκω πολύ προχωρημένη, σε ποιότητα εξυπηρέτησης. Το μεγάλο μείον, η κυκλοφορία με όχημα όπου υπάρχουν οχήματα και σε αρκετά μέρη που δε θα έπρεπε να υπάρχουν, λόγω των απροσάρμοστων και ηλίθιων οδηγών. Στα μαγαζιά, πολλά χρόνια πιο μπροστά από τον άλλο δυτικό κόσμο. Στις υπηρεσίες, άψογοι, ευγενικοί. Επίσης άρεσε στο γιο μου, μου λέει, μπαμπά, όλα τα καλύτερα στην Ελλάδα είναι. Φαγητό θάλασσα, άνθρωποι, κλπ. Μπράβο. Συνεχίστε έτσι, και θα με έχετε στο πλευρό σας.

Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 26 Σεπ 2020, 01:03

πατησιωτης έγραψε:
18 Αύγ 2020, 19:45
Cavaliere έγραψε:
18 Αύγ 2020, 19:36
Στα μαγαζιά, πολλά χρόνια πιο μπροστά από τον άλλο δυτικό κόσμο.
:o
ελέω ξεβλαχευτή Κωστόπουλου, οι εγκαστάσεις και η διακόσμηση σε ψιλοκυριλέ καφετιέρα κωμόπολης υπερτερούν καταστημάτων εστίασης στο κενσινγκτον, το δε πλεονέκτημα στις υπηρεσίες είναι επίσης απτό αν το ζητούμενο δεν είναι η τυπική ευγένεια που οι ταξικά ευσυνείδητοι δυτικοί διαθέτουν σε περίσσεια (εννοείται η αδυναμία ουσιαστικής εξυπηρέτησης που τους διακρίνει οφείλεται αμιγώς σε δυστοκία και ουδόλως σε ελεύθερο φρόνημα)
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

Άβαταρ μέλους
περαστικος
Δημοσιεύσεις: 1528
Εγγραφή: 22 Δεκ 2019, 18:29

Re: Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστικος » 26 Σεπ 2020, 01:05

Georg Von Balkanen έγραψε:
26 Σεπ 2020, 00:59
περαστικος έγραψε:
26 Σεπ 2020, 00:54
Georg Von Balkanen έγραψε:
26 Σεπ 2020, 00:42


Το σέρβις είναι καλύτερο όντως στην Ελλάδα γιατί υπάρχει αυτή η δουλικότητα. Τρέχει ο κόσμος να εξυπηρετήσει. Δεν υπάρχει η φλόγα αυτή της λεφτεριας που έχει ο Ευρωπαίος.
Ποια λεφτερια ρε γερμανουχτεν;
Οι Αρειες ξανθες γαλλανοματες Γερμανιδες σου στις τουαλετες των σχολειων σου τσιμπουκωνουν τον Αχμετ απο την Συρια, τον Χασαν απο την Τουρκια και τον Γιαννη απο τα Τρικαλα την ωρα που ο Αρειος Οττο σου διδασκεται το gender theory και το δικαιωμα του αυτοπροσδιορισμου. Το Βερολινο ειναι η τριτη μεγαλυτερη πολη στον κοσμο σε πληθυσμο Τουρκων, τσιμπουκια κανει η Μερκελ σου στον σουλτανισκο μην και χασει τις ψηφους των τουρκομογγολων.
Για να μην μιλησουμε για τους Εβραιους που σας εχουν χωσει απο το 1945 οχι το κωλοδαχτυλο, ολο τον καρπο τους, μεσα στον πρωκτο σας! Πληρωνε τωρα τα κερατιατικα της ζωης σου σε φορους για να αποζημιωνεις τα θυματα του "Ολοκαυτωματος" (που σε λιγα χρονια απο εξι μυρια θα τα κανουν δεκα).
Meanwhile... Είσαι άνεργος και το πικ της ημέρας σου είναι το Big brother.
Εσενα ποιο ειναι το πικ σου; Το αναγνωσμα της Bild που ο αρθρογραφος της ειναι ο Γερμανος Στεφανος Χιος;
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Οκτ 2020, 22:16
Το μόνο τραγούδι που αξίζει να ακουστεί για να τιμήσει το 21, θα είναι τα ουρλιαχτά των Τούρκων όταν θα πέφτουν στο κεφάλι τους τα πυρηνικά στις μεγαλύτερες τους πόλεις.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 28 Σεπ 2020, 17:42

Georg Von Balkanen έγραψε:
26 Σεπ 2020, 00:42
Cavaliere έγραψε:
18 Αύγ 2020, 19:36
Φέτος η Ελλάδα μου άρεσε πολύ. Κατ΄αρχάς τη βρίσκω πολύ προχωρημένη, σε ποιότητα εξυπηρέτησης. Το μεγάλο μείον, η κυκλοφορία με όχημα, λόγω των απροσάρμοστων και ηλίθιων οδηγών. Στα μαγαζιά, πολλά χρόνια πιο μπροστά από τον άλλο δυτικό κόσμο. Στις υπηρεσίες, άψογοι, ευγενικοί. Επίσης άρεσε στο γιο μου, μου λέει, μπαμπά, όλα τα καλύτερα στην Ελλάδα είναι. Φαγητό θάλασσα, άνθρωποι, κλπ. Μπράβο. Συνεχίστε έτσι, και θα με έχετε στο πλευρό σας.
Το σέρβις είναι καλύτερο όντως στην Ελλάδα γιατί υπάρχει αυτή η δουλικότητα. Τρέχει ο κόσμος να εξυπηρετήσει. Δεν υπάρχει η φλόγα αυτή της λεφτεριας που έχει ο Ευρωπαίος.
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Obi Wan Iakobi
Δημοσιεύσεις: 15683
Εγγραφή: 19 Ιαν 2020, 22:20

Re: Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Obi Wan Iakobi » 30 Σεπ 2020, 16:12

Η αλήθεια είναι μια μικροαστική εμμονή.

Βλαδίμηρος Ίλιτς Λένιν

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5393
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 05 Οκτ 2020, 11:16

Obi Wan Iakobi έγραψε:
30 Σεπ 2020, 16:12
Θα έπρεπε να κανονίσουμε μια εκδρομή εκεί. :lol:

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 05 Οκτ 2020, 11:28

Μαυροβασίλης έγραψε:
26 Σεπ 2020, 01:03
ελέω ξεβλαχευτή Κωστόπουλου, οι εγκαστάσεις και η διακόσμηση σε ψιλοκυριλέ καφετιέρα κωμόπολης υπερτερούν καταστημάτων εστίασης στο κενσινγκτον
Ισχύει 100%. Βρέθηκα στην λειβαδιά πρόσφατα και έπαθα πλάκα. Γρανίτες, εμφανή μπετόν, κρυφούς φωτισμοί (και πολλά ξέκωλα). Βέβαια εμείς για παϊδια πήγαμε, απλά μουρίσαμε λίγο με το τέσσερα στις καφετέριες για να βάλομε τα λόκαλς στη θέση των. Α! είδα και ένα juke nismo RS με πινακίδες ΔΟΚ (δεν έχω δει πουθενά στην ευρώπη)
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ την 05 Οκτ 2020, 11:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Ελλάδα.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 05 Οκτ 2020, 11:28

Cavaliere έγραψε:
18 Αύγ 2020, 19:36
Μπράβο. Συνεχίστε έτσι, και θα με έχετε στο πλευρό σας.
Ευχαριστούμε για την προτίμηση και την σιγουριά που μας εμπνέει η παρουσία σου!
:blm:
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ταξίδια”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών