7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Λογισμικό, λειτουργικά συστήματα, προγραμματισμός, hardware, δίκτυα, Internet
Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24477
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 12 Οκτ 2020, 23:09

Dwarven Blacksmith έγραψε:
12 Οκτ 2020, 22:45
Έχει φτιάξει η MS ένα λειτουργικό της προκοπής, τα άψογα 10ρια. Απλά εσύ όπως λες, θες να σε πληρώσουν για να ξεκουνηθείς.
Ε, μην ξεκουνιέσαι, αλλά μη διαμαρτύρεσαι κιόλας για να κρατήσεις τους υπόλοιπους σε legacy everything για να είναι όπως τα έμαθες. Τα Windows αλλάζουν ήδη με ρυθμό παγόβουνου.

Και ορθά σου κάνει τις υποχρεωτικές αναβαθμίσεις γιατί είσαι ακριβώς το προφίλ που είναι ικανό να μη τις βάλει ποτέ και να γίνει μέλος του μποτνετ.
Όχι. Απλά έχω προσωπικούς λόγους, ανάλογους με του Chilloutbuddy που τέτοια αλλαγή είναι τόσο ασύμφορη. Δεν μπορείς να διανοηθείς τι χρόνο μπορεί να φάει μια επαγγελματική κάρτα ήχου μέχρι να έρθει στα ίσια της και να πετύχεις χαμηλό latency ή να αποφύγεις πάσης φύσεως παρασιτικούς ήχους. Και αφού έχεις δοκιμάσει τα χίλια δυο και δουλεύουν όλα σωστά, θα είσαι έρμαιο των αλλαγών που θα σου κάνει ένα update με το στανιό; Μιλάμε για κάρτες με τετραψήφιο ποσό και εξειδικευμένες λειτουργίες. Δεν είναι κάτι που λες το πετάω και παίρνω μια άλλη να δουλεύει με τα δεκάρια.

Επιπρόσθετα δεν μου αρέσουν τα 10. Δεν είναι θέμα ότι βαριέμαι να ξεκουνηθώ. Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ XP σε υπολογιστή της δουλειάς γιατί υπάρχει ακριβό περιφερειακό 15+ ετών το οποίο δεν υπάρχουν χρήματα να αντικατασταθεί. Παράλληλα vista σε λάπτοπ το οποίο κάνει ικανοποιητικότατα τα συγκεκριμένα πράγματα για τα οποία το έχω. Internet μπαίνει ελάχιστα οπότε δεν κινδυνεύει να αρπάξει και πολλά. Μετά χρησιμοποιώ 7, 8 και 10 σε άλλους υπολογιστές. Γιατί ξαφνικά από τα 8 και μετά θα έπρεπε να αλλάξουν τόσα πράγματα θέση χωρίς να σχετίζονται με νέες πρόσθετες δυνατότητες; Για να εντυπωσιάζονται κάποιοι με τα πλακάκια; Άσε. Τα windows είναι για μένα εργαλείο. Όλα τα φρουφρού και αρώματα είναι το πρώτο που ξηλώνω μετά από κάθε εγκατάσταση. Το εργαλείο λοιπόν θα έπρεπε να έχει μία επιλογή να βρίσκεις άμεσα όλες τις λειτουργίες στην γνωστή τους θέση και από κει και πέρα ας είχε και πλακάκια και κεραμίδια και ό,τι άλλο κέλυφος σας κάνει κέφι.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 43751
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 12 Οκτ 2020, 23:18

ST48410 έγραψε:
12 Οκτ 2020, 23:09
Dwarven Blacksmith έγραψε:
12 Οκτ 2020, 22:45
Έχει φτιάξει η MS ένα λειτουργικό της προκοπής, τα άψογα 10ρια. Απλά εσύ όπως λες, θες να σε πληρώσουν για να ξεκουνηθείς.
Ε, μην ξεκουνιέσαι, αλλά μη διαμαρτύρεσαι κιόλας για να κρατήσεις τους υπόλοιπους σε legacy everything για να είναι όπως τα έμαθες. Τα Windows αλλάζουν ήδη με ρυθμό παγόβουνου.

Και ορθά σου κάνει τις υποχρεωτικές αναβαθμίσεις γιατί είσαι ακριβώς το προφίλ που είναι ικανό να μη τις βάλει ποτέ και να γίνει μέλος του μποτνετ.
Όχι. Απλά έχω προσωπικούς λόγους, ανάλογους με του Chilloutbuddy που τέτοια αλλαγή είναι τόσο ασύμφορη. Δεν μπορείς να διανοηθείς τι χρόνο μπορεί να φάει μια επαγγελματική κάρτα ήχου μέχρι να έρθει στα ίσια της και να πετύχεις χαμηλό latency ή να αποφύγεις πάσης φύσεως παρασιτικούς ήχους. Και αφού έχεις δοκιμάσει τα χίλια δυο και δουλεύουν όλα σωστά, θα είσαι έρμαιο των αλλαγών που θα σου κάνει ένα update με το στανιό; Μιλάμε για κάρτες με τετραψήφιο ποσό και εξειδικευμένες λειτουργίες. Δεν είναι κάτι που λες το πετάω και παίρνω μια άλλη να δουλεύει με τα δεκάρια.

Επιπρόσθετα δεν μου αρέσουν τα 10. Δεν είναι θέμα ότι βαριέμαι να ξεκουνηθώ. Αυτή τη στιγμή χρησιμοποιώ XP σε υπολογιστή της δουλειάς γιατί υπάρχει ακριβό περιφερειακό 15+ ετών το οποίο δεν υπάρχουν χρήματα να αντικατασταθεί. Παράλληλα vista σε λάπτοπ το οποίο κάνει ικανοποιητικότατα τα συγκεκριμένα πράγματα για τα οποία το έχω. Internet μπαίνει ελάχιστα οπότε δεν κινδυνεύει να αρπάξει και πολλά. Μετά χρησιμοποιώ 7, 8 και 10 σε άλλους υπολογιστές. Γιατί ξαφνικά από τα 8 και μετά θα έπρεπε να αλλάξουν τόσα πράγματα θέση χωρίς να σχετίζονται με νέες πρόσθετες δυνατότητες; Για να εντυπωσιάζονται κάποιοι με τα πλακάκια; Άσε. Τα windows είναι για μένα εργαλείο. Όλα τα φρουφρού και αρώματα είναι το πρώτο που ξηλώνω μετά από κάθε εγκατάσταση. Το εργαλείο λοιπόν θα έπρεπε να έχει μία επιλογή να βρίσκεις άμεσα όλες τις λειτουργίες στην γνωστή τους θέση και από κει και πέρα ας είχε και πλακάκια και κεραμίδια και ό,τι άλλο κέλυφος σας κάνει κέφι.
Αν έχεις κάρτα με τετραψήφιο ποσό βάζεις τα professional που διαλέγεις το αργό κανάλι των releases. Αν έχεις κι άλλα legacy hardware, μείνε εκεί που τρέχει.

Αλλά μη μου λες ότι δε βαριέσαι να ξεκουνηθείς άμα παραπονιέσαι για τη θέση που άλλαξε. Που σήμερα κανείς δεν θυμάται απέξω μια θέση γιατί δεν χρειάζεται, πατάς windows key, το γράφεις και το βγάζει.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
relativer777
Δημοσιεύσεις: 4145
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:11
Phorum.gr user: relativer777
Τοποθεσία: Χαλκηδόνα

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από relativer777 » 12 Οκτ 2020, 23:19

nik_killthemall έγραψε:
12 Οκτ 2020, 10:55
taliban έγραψε:
12 Οκτ 2020, 10:16
Naranjita έγραψε:
12 Οκτ 2020, 09:54


νομίζεις.

έχω tv monitor της samsung.

αυτό συνδέεται με hdmi καλώδιο με τον υπολογιστή.

στο τελευταιο Updade των win 10, εξαφανίστηκε ο ήχος αλλα και η επιλογη να ακουω απο τα ηχεια του μονιτορ. εγώ δεν χρησιμοποιούσα ηχεία γιατι για αυτόν τον λογο ειχα αγορασει το τβ μόνιτορ για να γλιτωσω καλωδια κτλ. τώρα πλέον ο υπολογιστής το αναγνωρίζει ως απλή οθόνη.
drivers δεν υπάρχουν στο δίκτυο γιατι υποτιθεται οτι ειναι plug n play.

η απαντηση της microsoft ηταν να αλλαξω καλωδιο. έβαλα ηχεία.

γκειτς, πως να σου πω ευγενικά οτι γμσαι?

:lol::lol::lol:
:lol:
Και μένα μετά από το τελευταίο update άρχισε να μου πετάει μπλε οθόνες.
Δεν ξέρω γιατί.
Έκανα format τα ξαναπέρασα όλα καλά.
Εντάξει μαμιέται.
γενικά και τα 10άρια για το πέος είναι, με κάτι υποχρεωτικά απντέητ που ειναι ουσιαστικά απγκρεηντ των 3 γίγα, που καταλήγουν απλά πράγματα που δούλευαν μια χαρά, μετά να μην δουλεύουν.

Εξωτερική καρτα ήχου με 7άρια γάμαγε, πέταγε και ήταν πανάλαφρη, με 10αρια είναι μέστα προβλήματα όλη την ώρα, ουσιαστικά δεν λειτουργεί κι οπως βλέπω στο ιντερνετ δεν είναι μόνο η δικιά μου. Αν δεν χρησιμοποιούσα web banking, taxisnet κλπ τα 7αρια θα άφηνα 1000 φορές.

Για τα υποχρεωτικά απντέητ νταβάδων έχω βρει αυτό εδώ για να κάνω μια διαχείριση.
Ρέ nik αγανάκτησες με τα δεκάρια ?
Καλώς ήρθες στο κλαμπ !!! Χά χά χάλια !
Πρόσεξε τα version 11 12 και 13.
Μήν την πατήσεις από περιέργεια διότι είναι γεμάτα Bugs.
Εγώ έχω τα 10 64 Pro και μου έβγαλαν την ψυχή με τους παρωχημένους driver. Μην ακούς τι σου λένε. Τα 7ρια μία χαρά είναι. Απλά η Microsoft σταμάτησε να τα υποστηρίζει με update. Δηλαδή χέστηκε η φοράδα στο αλώνι !!! :smt005:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος relativer777 την 12 Οκτ 2020, 23:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Η ζωή είναι ωραία γι'αυτούς που ξέρουν να την ομορφαίνουν

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27273
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 12 Οκτ 2020, 23:23

Που σήμερα κανείς δεν θυμάται απέξω μια θέση γιατί δεν χρειάζεται, πατάς windows key, το γράφεις και το βγάζει.
amen. τι σερτς ειναι αυτο; πως τους πετσόκοψε έτσι;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24477
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 12 Οκτ 2020, 23:35

Dwarven Blacksmith έγραψε:
12 Οκτ 2020, 23:18
Αν έχεις κάρτα με τετραψήφιο ποσό βάζεις τα professional που διαλέγεις το αργό κανάλι των releases. Αν έχεις κι άλλα legacy hardware, μείνε εκεί που τρέχει.
Μην επιμένεις σε αυτό. Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα. Συνήθως για τέτοιες αλλαγές πηγαίνουμε σε εξειδικευμένα φόρα για το σχετικό hardware αλλά και το λογισμικό που χρησιμοποιούμε και διαβάζουμε αναφορές από άλλους τολμηρούς πριν προχωρήσουμε. Δεν θυμάμαι αν αφορούσε τα 8 ή τα 10 γιατί πάει πολύς καιρός αλλά υπήρχε ρητή σύσταση από μεγάλη εταιρεία του χώρου και από μεγάλο "μαγαζί" του εξωτερικού που συναρμολογούσε PC για επαγγελματικές μουσικές εφαρμογές για αποφυγή αναβάθμισης του λειτουργικού. Ανάλογες συστάσεις έχουν γίνει για αποφυγή συγκεκριμένων updates μέσα στα 7. Και μου λες τώρα να βάλω λειτουργικό που θα κάνει όποια updates θεωρεί αυτό σωστά χωρίς να έχω επιλογή; Δεν παίζει αυτό. Μπορεί σε επόμενη γενιά περιφερειακών που θα είναι λιγότερο ευαίσθητα. Τώρα είναι αυτοκτονία.
Επίσης δεν είναι όλα τα προγράμματα στο στυλ ανοίγω το office και γράφω στον κειμενογράφο. Κάποια θέλουν να φας χρόνο στο σωστό στήσιμο. Δεν υπάρχει τόσος χρόνος διαθέσιμος. Πως να το κάνουμε;
Dwarven Blacksmith έγραψε:
12 Οκτ 2020, 23:18
Αλλά μη μου λες ότι δε βαριέσαι να ξεκουνηθείς άμα παραπονιέσαι για τη θέση που άλλαξε. Που σήμερα κανείς δεν θυμάται απέξω μια θέση γιατί δεν χρειάζεται, πατάς windows key, το γράφεις και το βγάζει.
Πάτα να στο βγάζει. Και αν δεν θυμάσαι το όνομα ή αν έχεις να λύσεις πρόβλημα σε PC με διαφορετικές default γλώσσες, καλή τύχη. Κάποτε χρειάστηκα να έχω δεύτερο win10 PC με default Αγγλικά για να βρω που ήταν κρυμμένη η λειτουργία και να πάω να βρω τη θέση της στο PC με την άλλη γλώσσα. Δεν είμαι ΙΤ. Τι χρωστάω να κάνω τέτοια πράγματα;
Σήμερα έφαγα πάλι χρόνο προσπαθώντας να δω γιατί η default λειτουργία του ίδιου browser είναι διαφορετική στα δεκάρια σε σχέση με τους άλλους υπολογιστές του γραφείου. Χρόνος απολύτως μη παραγωγικός και πεταμένος στα σκουπίδια.

Άβαταρ μέλους
nik_killthemall
Δημοσιεύσεις: 6672
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:35

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nik_killthemall » 12 Οκτ 2020, 23:50

relativer777 έγραψε:
12 Οκτ 2020, 23:19

Ρέ nik αγανάκτησες με τα δεκάρια ?
Καλώς ήρθες στο κλαμπ !!! Χά χά χάλια !
Πρόσεξε τα version 11 12 και 13.
Μήν την πατήσεις από περιέργεια διότι είναι γεμάτα Bugs.
Εγώ έχω τα 10 64 Pro και μου έβγαλαν την ψυχή με τους παρωχημένους driver. Μην ακούς τι σου λένε. Τα 7ρια μία χαρά είναι. Απλά η Microsoft σταμάτησε να τα υποστηρίζει με update. Δηλαδή χέστηκε η φοράδα στο αλώνι !!! :smt005:
:smt023
ΕΙΜΑΙ μαζί με το Ισραηλ ! Mπραβο στην γενοκτονία - εθνοκαθαρση που κάνει στους Παλαιστίνιους !
ΖΗΤΩ ΤΟ ΙΣΡΑΗΛ, θανατος στα ισλαμοπιθηκια του πλανητη, ουτε ενας παλαιστινιος να μην μεινει ζωντανος !

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21662
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 12 Οκτ 2020, 23:52

a8s έγραψε:
12 Οκτ 2020, 09:56
Το linux οφείλει την επιτυχία του εδώ και τριάντα χρόνια,
Ποια επιτυχία ρε φίλε, του 0,01%;
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21662
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 12 Οκτ 2020, 23:54

Chilloutbuddy έγραψε:
12 Οκτ 2020, 09:35
Tι δωρεάν; μόνο lightroom και photoshop να ξαναβάλω θα πρέπει να πληρώνω με το μήνα. Χώρια πόσες ώρες θα μου φάνε οι εγκαταστάσεις, επαναγκαταστάσεις, ρυθμίσεις, πρίντερ, ιστορίες. Δεν είναι δουλειά μου αυτή να ξέρω να τα κάνω, πρέπει να τα μάθω όλα απ'το μηδέν.
Ουσιαστικά μιλάμε για ένα ΣΚ πέταμα, για ποιό λόγο; Για να έχω μετά έναν υπολογιστή. Ε αφού έχω και τώρα και κάνει ό,τι θέλω.
Εάν κάνεις αναβάθμιση υποτίθεται ότι δεν ξαναπερνάς τα προγράμματα, συνεχίζεις εκεί που είχες μείνει με τα προηγούμενα.
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10407
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 13 Οκτ 2020, 00:56

sharp έγραψε:
12 Οκτ 2020, 23:54
Chilloutbuddy έγραψε:
12 Οκτ 2020, 09:35
Tι δωρεάν; μόνο lightroom και photoshop να ξαναβάλω θα πρέπει να πληρώνω με το μήνα. Χώρια πόσες ώρες θα μου φάνε οι εγκαταστάσεις, επαναγκαταστάσεις, ρυθμίσεις, πρίντερ, ιστορίες. Δεν είναι δουλειά μου αυτή να ξέρω να τα κάνω, πρέπει να τα μάθω όλα απ'το μηδέν.
Ουσιαστικά μιλάμε για ένα ΣΚ πέταμα, για ποιό λόγο; Για να έχω μετά έναν υπολογιστή. Ε αφού έχω και τώρα και κάνει ό,τι θέλω.
Εάν κάνεις αναβάθμιση υποτίθεται ότι δεν ξαναπερνάς τα προγράμματα, συνεχίζεις εκεί που είχες μείνει με τα προηγούμενα.
:o:o:o
Iσχύει όμως;
Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5675
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 13 Οκτ 2020, 01:02

Chilloutbuddy έγραψε:
13 Οκτ 2020, 00:56
:o:o:o
Iσχύει όμως;
Υποθέτω ισχύει μέχρι να βρεις την εξαίρεση, εγώ δεν είχα πρόβλημα, και βλέπω να γράφουν και άλλοι το ίδιο.

Μετά την εγκατάσταση σε αφήνει και ένα φάκελο Windows.old να τον σβήσεις με το πάσο σου.
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

Άβαταρ μέλους
Stalker
Δημοσιεύσεις: 5675
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 08:36
Phorum.gr user: CTAΛKEP

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Stalker » 13 Οκτ 2020, 01:04

enterprise-psi έγραψε:
12 Οκτ 2020, 20:13
Στου πεθερού το αρχαίο λάπτοπ , μιλάμε για αρχαίο με gpu sis graphics :o , 6 μήνες τώρα είναι κομπλέ.

Εγώ το έχω έτσι κάνα τρίμηνο.

Γιατί να βγάλει μπλε οθόνες, θα του λείψουν τα 3d viewer , xbox και ένα κάρο άλλες μαλακίες ;
Και τι κατάλαβες;

Άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου που θα κάτσει να γράψει σκριπτάκι που να ξηλώνει το windows defender, λες και υπάρχει πιο λάιτ λύση πέρα από να κόψεις τη σύνδεση στο ιντερνετ με μπαλτά.
If reality is the sum of our perceptions, to acquire more varying points of view is to acquire, literally, more reality

a8s
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:04
Τοποθεσία: /dev/null

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από a8s » 13 Οκτ 2020, 08:23

sharp έγραψε:
12 Οκτ 2020, 23:52
a8s έγραψε:
12 Οκτ 2020, 09:56
Το linux οφείλει την επιτυχία του εδώ και τριάντα χρόνια,
Ποια επιτυχία ρε φίλε, του 0,01%;
0,01% το market share του android;

a8s
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:04
Τοποθεσία: /dev/null

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από a8s » 13 Οκτ 2020, 08:28

klg έγραψε:
12 Οκτ 2020, 20:33
Μαλάκα τι σκατά, τώρα με τις φθινοπωρινές βροχές βγαίνετε από τις αποχετεύσεις; Δηλαδή ας μην κάνει το άψογο in-place upgrade σε 10, ας βάλει ένα άσχετο λειτουργικό που δεν έχει ξαναχρησιμοποιήσει ποτέ και ας μάθει να χειρίζεται "εναλλακτικά" προγράμματα που επίσης δεν έχει ξαναχρησιμοποιήσει ποτέ.

Που είναι ο πούστης ο sysex, αυτός φταίει για όλα.
Έχεις πάντα όρεξη για καυγά και γράφεις επιθετικά, ή το παθαίνεις πέντε μέρες το μήνα; Δεν αναφέρθηκα κατά των windows κι εγώ χρησιμοποιώ με μεγάλη ικανοποίηση τα windows 10 professional σε καθημερινή βάση (ούτε το 2004 update δεν μου έχει βγάλει προβλήματα να φανταστείς). Ο φίλος παραπάνω όμως, αναφέρθηκε πως δεν θέλει να βάλει το χέρι στην τσέπη ούτε για το λειτουργικό, ούτε για τα λογισμικά που χρησιμοποιεί. Ε, αν θέλει τσάμπα πράμα, πρότεινα την μόνη εναλλακτική που μπορεί να χρησιμοποιήσει and that's it. Προς τι το butthurt;

Άβαταρ μέλους
MiGiSukhoI
Δημοσιεύσεις: 1694
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 22:19
Τοποθεσία: Chaos CiTy

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από MiGiSukhoI » 13 Οκτ 2020, 08:37

3.5 € κοστίζει μια άδεια Windows 10 Enterprise και είναι νόμιμη.

Για μένα από τον Αύγουστο που πέρασα στην Ryzen εποχή τα 10 Enterprise ήταν μονόδρομος.
ΑΡΧΙΣΕ Η ΚΑΘΑΡΣΗ...

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4370
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: 7άρια windows - τι είναι το χειρότερο που μπορεί να συμβεί;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 13 Οκτ 2020, 08:38

Null έγραψε:
12 Οκτ 2020, 22:42
enterprise-psi έγραψε:
12 Οκτ 2020, 22:32
Format , clean install win 10 και κατέβασμα photoshop από vpn και τελειώνει η υπόθεση 😁

Συντονιστής και ωθεί χρήστες στην παρανομία :011:
τέτοιους συντονιστές θέλουμε

Εικόνα
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Πληροφορική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών