Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 14 Ιούλ 2018, 22:17

Naida έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:01
Αλλά αυτό το δικαίωμα πάνω μας το έχουμε μόνο εμείς. Και όχι ο κάθε διοργανωτής αγώνων, καμεραμάν κτλ
Αυτό δεν πρέπει να το πει η απεικονισθείσα, ή μία εκ των απεικονισθεισών - νομίζω.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Gm54
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 10 Ιούλ 2018, 15:17

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gm54 » 14 Ιούλ 2018, 22:22

wooded glade έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:17

Αυτό δεν πρέπει να το πει η απεικονισθείσα, ή μία εκ των απεικονισθεισών - νομίζω.
ΔΕΝ ενοχλουνται αυτες
ενοχλουντε αυτες που δε δειχνουν

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26443
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 14 Ιούλ 2018, 22:28

sys3x έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:16
Naida έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:01
sys3x έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 21:39

Όταν συνυπάρχεις σε έναν χώρο εργασίας και όχι διασκέδασης αν είναι στους πάπαρους του άλλου ή στο πιπί σου η φάση γίνεται προβληματική 99% εις βάρος του πάπαρου. Όταν μια γκόμενά ερεθίζεται σεξουαλικά, όταν καυλώνει δηλαδή, διάφορα σημεία του σώματος της κοκκινίζουν, ο ένας και μοναδικός σκοπός του κόκκινου κραγιόν στα χείλη ή του αντίστοιχου μέηκ απ είναι ακριβώς αυτή η δήλωση από την πλευρά της γκόμενάς πάντα, δεν υπάρχει απολύτως κανένας άλλος λόγος να βαφτείς με αυτόν τον τρόπο ούτε και να ντυθείς αντίστοιχα με ντεκολτέ, μίνι κτλ. Δεν έχει να κάνει με δικαιώματα και λοιπές παπαργιές η φάση αυτή όταν μιλάμε για χώρους εργασίας.
Από τη στιγμή που δεν υπάρχει dress code μπορεί ο οποιοσδήποτε να ντυθεί όπως κρίνει ότι του αρμόζει. Αν εγώ θέλω να βάζω κοκκινάδια και ντεκολτε ωε τον αφαλό και να δείχνω σαν ξαναμμένη πορνοσταρ το έχω το δικαίωμα αν μ' εκφράζει.Το αν θα καβλώσει ο χ,ψ συνάδελφος είναι δικό του θέμα να το διαχειριστεί. Το ίδιο ισχύει και σ' ένα μπαράκι, στο δρόμο, στο σούπερ μάρκετ κτλ. Δεν νομίζω ότι θα πρέπει να υπολογίζουμε αν θα ερεθιστεί κάποιος για να ντυνόμαστε ανάλογα. Αλλά αυτό το δικαίωμα πάνω μας το έχουμε μόνο εμείς. Και όχι ο κάθε διοργανωτής αγώνων, καμεραμάν κτλ
Και γω είμαι υπέρ της αναρχίας κτλ να μην έχουμε νόμους, ειδικά για τόσο απλά πράματα κτλ αλλά αυτό απαιτεί υψηλό μορφωτικό επίπεδο και παιδεία γενικότερα, από την στιγμή όμως που υπάρχουν άτομα σαν εσένα πχ που δεν μπορούν εύκολα ή καθόλου να καταλάβουν την διαφορά μεταξύ χώρου εργασίας, χώρου διασκέδασης, ρδελομπού, μπαράκι κτλ και να διαθέτουν στοιχειώδη αντίληψη της λειτουργίας της ανθρώπινης φύσης σε συνδιασμό με παντελή έλλειψη σεβασμού προς το αντίθετο φύλο και κατά προέκταση προς τον συνάθρωπο τότε θα πρέπει να υπάρχουν νόμοι, αυστηρότατοι νόμοι, οι οποίοι θα επιβάλλονται σε όλους τους ανθρώπους, χτυπάμε τον φασισμό παντού, λέμε όχι στον σεξισμό.
Λεγεται και σκληρότατος ανταγωνισμος - λογικό επακόλουθο της σεξουαλικής απελευθέρωσης - χρηματιστηρίου ερωτικών αξιών.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Gm54
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 10 Ιούλ 2018, 15:17

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gm54 » 14 Ιούλ 2018, 22:33

Αγις έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:28


Λεγεται και σκληρότατος ανταγωνισμος - λογικό επακόλουθο της σεξουαλικής απελευθέρωσης - χρηματιστηρίου ερωτικών αξιών.
αγι
αυτες τις βλακειες να μην ελεγες
πολυ θ σε γουσταρα
nohomo φυσικα

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 14 Ιούλ 2018, 22:37

sys3x έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:16

Και γω είμαι υπέρ της αναρχίας κτλ να μην έχουμε νόμους, ειδικά για τόσο απλά πράματα κτλ αλλά αυτό απαιτεί υψηλό μορφωτικό επίπεδο και παιδεία γενικότερα, από την στιγμή όμως που υπάρχουν άτομα σαν εσένα πχ που δεν μπορούν εύκολα ή καθόλου να καταλάβουν την διαφορά μεταξύ χώρου εργασίας, χώρου διασκέδασης, ρδελομπού, μπαράκι κτλ και να διαθέτουν στοιχειώδη αντίληψη της λειτουργίας της ανθρώπινης φύσης σε συνδιασμό με παντελή έλλειψη σεβασμού προς το αντίθετο φύλο και κατά προέκταση προς τον συνάθρωπο τότε θα πρέπει να υπάρχουν νόμοι, αυστηρότατοι νόμοι, οι οποίοι θα επιβάλλονται σε όλους τους ανθρώπους, χτυπάμε τον φασισμό παντού, λέμε όχι στον σεξισμό.
Συμφωνώ με την συμμόρφωση και την επιβολή του "σεβασμού" μέσω των νόμων. Η αρχή πάει να γίνει με τους νόμους για τη σεξουαλική παρενόχληση, τώρα αυτό με το μουντιάλ και λογικά έπεται συνέχεια. Αντε κάποια στιγμή θα φτάσουμε στο σημείο να γίνει κατανοητό πως οι γυναίκες είναι ελεύθερα πλάσματα όπως οι άντρες και δεν οφείλουν εξήγηση καμία.
Να υπάρξει ο σεβασμός στο φύλο μας.
Και να μη χρειάζεται να σκεφτούμε αν η αμφίεση ή συμπεριφορά μας θα προκαλέσει γιατί και οι αντρες θα έχουν φτάσει σ' ένα σημείο που θ' αντιληφθούν ότι δεν είναι το κυρίαρχο φύλο πάνω στη γη και δε μπορούν να συμπεριφέρονται ως ξαναμμένα άλογα οταν δουν λίγο μπουτάκι ή στηθάκι παραπάνω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71944
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Ιούλ 2018, 22:42

Naida έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:01
sys3x έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 21:39

Όταν συνυπάρχεις σε έναν χώρο εργασίας και όχι διασκέδασης αν είναι στους πάπαρους του άλλου ή στο πιπί σου η φάση γίνεται προβληματική 99% εις βάρος του πάπαρου. Όταν μια γκόμενά ερεθίζεται σεξουαλικά, όταν καυλώνει δηλαδή, διάφορα σημεία του σώματος της κοκκινίζουν, ο ένας και μοναδικός σκοπός του κόκκινου κραγιόν στα χείλη ή του αντίστοιχου μέηκ απ είναι ακριβώς αυτή η δήλωση από την πλευρά της γκόμενάς πάντα, δεν υπάρχει απολύτως κανένας άλλος λόγος να βαφτείς με αυτόν τον τρόπο ούτε και να ντυθείς αντίστοιχα με ντεκολτέ, μίνι κτλ. Δεν έχει να κάνει με δικαιώματα και λοιπές παπαργιές η φάση αυτή όταν μιλάμε για χώρους εργασίας.
Από τη στιγμή που δεν υπάρχει dress code μπορεί ο οποιοσδήποτε να ντυθεί όπως κρίνει ότι του αρμόζει. Αν εγώ θέλω να βάζω κοκκινάδια και ντεκολτε ωε τον αφαλό και να δείχνω σαν ξαναμμένη πορνοσταρ το έχω το δικαίωμα αν μ' εκφράζει.Το αν θα καβλώσει ο χ,ψ συνάδελφος είναι δικό του θέμα να το διαχειριστεί. Το ίδιο ισχύει και σ' ένα μπαράκι, στο δρόμο, στο σούπερ μάρκετ κτλ. Δεν νομίζω ότι θα πρέπει να υπολογίζουμε αν θα ερεθιστεί κάποιος για να ντυνόμαστε ανάλογα. Αλλά αυτό το δικαίωμα πάνω μας το έχουμε μόνο εμείς. Και όχι ο κάθε διοργανωτής αγώνων, καμεραμάν κτλ
Νομίζω ότι στο πακετάκι που αναφέρεις το θέμα δεν είναι ο επηρεασμός των συναδέλφων αλλά του διευθυντή.

Με το δικό σου σκεπτικό, έχει κι αυτός δικαίωμα έκφρασης και φυσικά αποτίμησης της υπεραξίας όπως γουστάρει, έτσι δεν είναι;

Ή όχι;
Gavalas for President! :grfl:

Gm54
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 10 Ιούλ 2018, 15:17

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gm54 » 14 Ιούλ 2018, 22:47

νομιζω οτι ο τιτλος δεν ειναι ακριβης
δε προκειται για σεξισμο,δλδ διακριση με βαση του φιλου
προκειται για ρατσισμο,διακριση με βαση την εξωτερικη εμφανιση,εις βαρος τον ωραιων γυναικων

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 14 Ιούλ 2018, 22:48

Gm54 έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:22
wooded glade έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:17

Αυτό δεν πρέπει να το πει η απεικονισθείσα, ή μία εκ των απεικονισθεισών - νομίζω.
ΔΕΝ ενοχλουνται αυτες
ενοχλουντε αυτες που δε δειχνουν
Μα μας λέει "δεν θέλω να με δείχνουν". Αυτήν έδειξαν ; Να μας δείξει το εισιτήριο που μπήκε στο γήπεδο της Ρωσίας τουλάχιστον.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38313
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 14 Ιούλ 2018, 22:49

Naida έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:37
sys3x έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:16

Και γω είμαι υπέρ της αναρχίας κτλ να μην έχουμε νόμους, ειδικά για τόσο απλά πράματα κτλ αλλά αυτό απαιτεί υψηλό μορφωτικό επίπεδο και παιδεία γενικότερα, από την στιγμή όμως που υπάρχουν άτομα σαν εσένα πχ που δεν μπορούν εύκολα ή καθόλου να καταλάβουν την διαφορά μεταξύ χώρου εργασίας, χώρου διασκέδασης, ρδελομπού, μπαράκι κτλ και να διαθέτουν στοιχειώδη αντίληψη της λειτουργίας της ανθρώπινης φύσης σε συνδιασμό με παντελή έλλειψη σεβασμού προς το αντίθετο φύλο και κατά προέκταση προς τον συνάθρωπο τότε θα πρέπει να υπάρχουν νόμοι, αυστηρότατοι νόμοι, οι οποίοι θα επιβάλλονται σε όλους τους ανθρώπους, χτυπάμε τον φασισμό παντού, λέμε όχι στον σεξισμό.
Συμφωνώ με την συμμόρφωση και την επιβολή του "σεβασμού" μέσω των νόμων. Η αρχή πάει να γίνει με τους νόμους για τη σεξουαλική παρενόχληση, τώρα αυτό με το μουντιάλ και λογικά έπεται συνέχεια. Αντε κάποια στιγμή θα φτάσουμε στο σημείο να γίνει κατανοητό πως οι γυναίκες είναι ελεύθερα πλάσματα όπως οι άντρες και δεν οφείλουν εξήγηση καμία.
Να υπάρξει ο σεβασμός στο φύλο μας.
Και να μη χρειάζεται να σκεφτούμε αν η αμφίεση ή συμπεριφορά μας θα προκαλέσει γιατί και οι αντρες θα έχουν φτάσει σ' ένα σημείο που θ' αντιληφθούν ότι δεν είναι το κυρίαρχο φύλο πάνω στη γη και δε μπορούν να συμπεριφέρονται ως ξαναμμένα άλογα οταν δουν λίγο μπουτάκι ή στηθάκι παραπάνω.
Αυτό λέμε κορίτσι, αυτή τη χειραγώγηση και τον σεξισμό πολεμάμε και δεν έχει να κάνει με δικαιώματα και μαλακίες τούμπανα, ότι δικαιώματα έχεις εσύ να έχω και γω και το αντίστροφο αλλά εσύ θέλεις μόνο εσύ να έχεις δικαιώματα όχι οι άλλοι,θέλεις να επιβάλεις την δική σου βούληση με το στανιό, αυτός είναι φασισμός, ο συγκεκριμένος λέγεται και σεξισμός.
Οι γυναίκες πλέον έχουν ακριβώς τα ίδια δικαιώματα με τους άντρες, στον δυτικό κόσμο αυτό όχι σε αυτόν που άφησαν πίσω οι λαθρό και δεν θα είχαν κανένα πρόβλημα οι περισσότεροι από αυτούς να επιβάλλουν και στην Ευρώπη.
Δεν νομίζω να κατάλαβες ακριβώς τι λέω πάντως και ο μόνος λόγος που το αναφέρω είναι αυτός, ότι νομίζω ότι δεν κατάλαβες. Για μένα βλέπεις υπάρχουν δύο βασικές κατηγορίες φασιστών, αυτοί που το ξέρουν ότι είναι και αυτοί που δεν το ξέρουν, οι δεύτεροι είναι λίγο πιο (πολύ λίγο) επικίνδυνοι και πολύ περισσότερο σπασταρχίδιδες.
(:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 14 Ιούλ 2018, 22:50

ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:42


Νομίζω ότι στο πακετάκι που αναφέρεις το θέμα δεν είναι ο επηρεασμός των συναδέλφων αλλά του διευθυντή.

Με το δικό σου σκεπτικό, έχει κι αυτός δικαίωμα έκφρασης και φυσικά αποτίμησης της υπεραξίας όπως γουστάρει, έτσι δεν είναι;

Ή όχι;
Δεν αναφέρομαι σε πουτανάκια. Λυπάμαι αν σου χαλάω το αφήγημα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Gm54
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 10 Ιούλ 2018, 15:17

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gm54 » 14 Ιούλ 2018, 22:51

wooded glade έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:48
Gm54 έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:22
wooded glade έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:17

Αυτό δεν πρέπει να το πει η απεικονισθείσα, ή μία εκ των απεικονισθεισών - νομίζω.
ΔΕΝ ενοχλουνται αυτες
ενοχλουντε αυτες που δε δειχνουν
Μα μας λέει "δεν θέλω να με δείχνουν". Αυτήν έδειξαν ; Να μας δείξει το εισιτήριο που μπήκε στο γήπεδο της Ρωσίας τουλάχιστον.
ΠΟΙΑ;

αν βρεις ΜΙΑ ομορφη που παραπονιεται θα κατσω να μου τρυπησεις την μυτη :003:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26443
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 14 Ιούλ 2018, 22:54

Gm54 έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:33
Αγις έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:28


Λεγεται και σκληρότατος ανταγωνισμος - λογικό επακόλουθο της σεξουαλικής απελευθέρωσης - χρηματιστηρίου ερωτικών αξιών.
αγι
αυτες τις βλακειες να μην ελεγες
πολυ θ σε γουσταρα
nohomo φυσικα
Δλδ ;
Τα κορίτσια δεν βρέθηκαν σε κατάσταση ανασφάλειας κ φοβίας ;Δεν ανταγωνιζονται λυσαλέα ; Δεν έγινε δυσκολότατη η εξασφάλιση σταθερότητας - εξασφάλισης κ πρόσβασης σε οικονομικούς πόρους ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71944
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 14 Ιούλ 2018, 22:56

Naida έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:50
ΓΑΛΗ έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:42


Νομίζω ότι στο πακετάκι που αναφέρεις το θέμα δεν είναι ο επηρεασμός των συναδέλφων αλλά του διευθυντή.

Με το δικό σου σκεπτικό, έχει κι αυτός δικαίωμα έκφρασης και φυσικά αποτίμησης της υπεραξίας όπως γουστάρει, έτσι δεν είναι;

Ή όχι;
Δεν αναφέρομαι σε πουτανάκια. Λυπάμαι αν σου χαλάω το αφήγημα.
Μα ούτε κι εγώ αναφέρομαι σε πουτανάκια.

Στο συγκεκριμένο απόσπασμα αναφέρομαι.
Από τη στιγμή που δεν υπάρχει dress code μπορεί ο οποιοσδήποτε να ντυθεί όπως κρίνει ότι του αρμόζει. Αν εγώ θέλω να βάζω κοκκινάδια και ντεκολτε ωε τον αφαλό και να δείχνω σαν ξαναμμένη πορνοσταρ το έχω το δικαίωμα αν μ' εκφράζει.Το αν θα καβλώσει ο χ,ψ συνάδελφος είναι δικό του θέμα να το διαχειριστεί. Το ίδιο ισχύει και σ' ένα μπαράκι, στο δρόμο, στο σούπερ μάρκετ κτλ. Δεν νομίζω ότι θα πρέπει να υπολογίζουμε αν θα ερεθιστεί κάποιος για να ντυνόμαστε ανάλογα. Αλλά αυτό το δικαίωμα πάνω μας το έχουμε μόνο εμείς.
Gavalas for President! :grfl:

Gm54
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: 10 Ιούλ 2018, 15:17

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gm54 » 14 Ιούλ 2018, 22:58

Αγις έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:54

Δλδ ;
Τα κορίτσια δεν βρέθηκαν σε κατάσταση ανασφάλειας κ φοβίας ;Δεν ανταγωνιζονται λυσαλέα ; Δεν έγινε δυσκολότατη η εξασφάλιση σταθερότητας - εξασφάλισης κ πρόσβασης σε οικονομικούς πόρους ;


φυσικα και ναι

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τέλος τα πλάνα με ωραίες γυναίκες στο μουντιαλ-είναι σεξιστικά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 14 Ιούλ 2018, 22:59

sys3x έγραψε:
14 Ιούλ 2018, 22:49


Αυτό λέμε κορίτσι, αυτή τη χειραγώγηση και τον σεξισμό πολεμάμε και δεν έχει να κάνει με δικαιώματα και μαλακίες τούμπανα, ότι δικαιώματα έχεις εσύ να έχω και γω και το αντίστροφο αλλά εσύ θέλεις μόνο εσύ να έχεις δικαιώματα όχι οι άλλοι,θέλεις να επιβάλεις την δική σου βούληση με το στανιό, αυτός είναι φασισμός, ο συγκεκριμένος λέγεται και σεξισμός.
Οι γυναίκες πλέον έχουν ακριβώς τα ίδια δικαιώματα με τους άντρες, στον δυτικό κόσμο αυτό όχι σε αυτόν που άφησαν πίσω οι λαθρό και δεν θα είχαν κανένα πρόβλημα οι περισσότεροι από αυτούς να επιβάλλουν και στην Ευρώπη.
Δεν νομίζω να κατάλαβες ακριβώς τι λέω πάντως και ο μόνος λόγος που το αναφέρω είναι αυτός, ότι νομίζω ότι δεν κατάλαβες. Για μένα βλέπεις υπάρχουν δύο βασικές κατηγορίες φασιστών, αυτοί που το ξέρουν ότι είναι και αυτοί που δεν το ξέρουν, οι δεύτεροι είναι λίγο πιο (πολύ λίγο) επικίνδυνοι και πολύ περισσότερο σπασταρχίδιδες.
(:
Που είναι τα ίδια δικαιώματα που αναφέρεσαι βρε αγόρι; όταν θες να μου υπαγορεύεις τι θα φοράω στη δουλειά μου μη τυχόν και ερεθιστεί ο ανδρισμός σου(γενικά μιλώντας πάντα)και ταυτόχρονα σου ξινίζει το γεγονός ότι προτάθηκε να μην προβάλλονται οι γυναίκες σε έναν ποδοσφαιρικό αγώνα γιατί είναι σεξιστικό; δηλαδή και στη δουλειά να έρχομαι.όπως γουστάρεις εσύ και στο γήπεδο να με δείχνουν επειδή γουστάρεις εσύ Ισότητα οχι αστεία.

Υγ Να διευκρινίσω όταν λέω εμένα και σένα δεν εννοώ εμένα και εσένα αλλά μιλάω γενικά γιατί μερικοί λειτουργούν με χρονοκαθυστέρηση και μπερδεύονται.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών