ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 30 Νοέμ 2020, 22:53

Beria έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:50


Έχω αφήσει γυναίκα στη γειτονιά της (για πάντα) κι έχω βάλει στο τέρμα Wipers και Διονυσίου στην παραλιακή


:sal13::sal13::sal13::sal13: 10 κλασεις πανω απο τον Κλαψιαρη

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 30 Νοέμ 2020, 22:55

Feindflug έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:45
Τύπε, μού θυμίζεις το επεισόδιο με τον Κατακουζηνό που έφαγε σκάλωμα με τον Ρουβά.

Τι φάση; Παιδικό τραύμα;
τύπε μου θυμίζεις τον πορτιέρη που στο τρίτο λάθος συνθηματικό "Ελένη" σάπιζε κόσμο

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 30 Νοέμ 2020, 23:01

Beria έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 15:36
John Brown Gun Club έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 13:21
Πορφύριος Εξαρχίδης έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 12:38


Για να μιλήσουμε και λίγο σοβαρά. Η κοκαίνη μεγεθύνει αυτό που είσαι. Αν είσαι μαλάκας γίνεσαι υπέρμαλάκας. Αν είσαι αεικίνητος και δημιουργικός γίνεσαι τούρμπο χωρίς να προσβάλλεις κανένα. Επειδή οι περισσότεροι είναι κρυφομαλάκες αυτάρεσκοι και εγωιστές είναι επόμενο η κόκα να πάρει κακό όνομα. Γι' αυτό και είπα από την αρχή. Όσοι έχουν καβάντζα να μου τη στείλουν σε τ.θ. που θα τους δώσω σε π.μ. για να καταστραφεί ολοσχερώς. Τα π.μ. μου είναι ανοιχτά.
A, ενταξει τοτε, εσυ εισαι σπεσιαλ. Το προβλημα δεν ειναι πως η κοκα μπορει να σε κανει αλαζονα, επιθετικο και μαλακα, αλλα πως αυτο ειναι feature και οχι bug: ειναι ενα ναρκωτικο σχεδιασμενο να σε κανει αναισθητο μοσχαρι που δεν νοιαζεται για τιποτα, και ελκει ατομα με τετοια προδιαθεση, που δινουν τοσα λεφτα γι αυτο ακριβως το λογο, να γινουν ακομα πιο αναισθητοι αλαζονες μεγαλομανεις μαλακες.
Έχετε γνωρίσει κοκαϊνοπότη που να μην είναι αβάσταχτος μαλακας;
Μπράβο σας

Αυτό δεν έχει να κάνει με τη κόκα περ σε, η απάντηση λοιπόν είναι ναι, όχι μόνον έναν.
Περιστασιακοί όλοι όμως.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14672
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 30 Νοέμ 2020, 23:03

Beria έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:50
Adidas έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:23
Beria έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:19


Με έχετε μπερδέψει. Ο Μπακάλης είναι ή ο αγαμηΜένιος; :smt017
πρώιμε με το χερι στην καρδια: εχεις αφησει με το αμαξι παντρεμενη λιγο πιο περα απο την γειτονια της και φευγοντας να βαζεις στην διαπασων το ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ;
Έχω αφήσει γυναίκα στη γειτονιά της (για πάντα) κι έχω βάλει στο τέρμα Wipers και Διονυσίου στην παραλιακή
Το μυγόφτυμα δεν τον έχω βάλει στα ηχεία μου
Τι εννοείς με το για πάντα, τύπε;

Της απαγόρευσες να μετακομίσει;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 30 Νοέμ 2020, 23:03

Για τους σταθερούς χρήστες δε θα διαφωνήσω διότι δεν γνωρίζω.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37781
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 30 Νοέμ 2020, 23:05

Με αρέσει πολύ η Στέλλα, η Σμυρνιά.
Και ένα ακόμα που το λέει στα εγγλέζικα.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29097
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 30 Νοέμ 2020, 23:06

Gewponos90 έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:43
Golden Age έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:39
Gewponos90 έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:35



Απόλυτα λογικό είναι να τον κανιβαλιζουν ( που σιγά τον κανιβαλισμό. Ότι τον έπιασαν με κοκα είπαν και με όπλο με ληγμένη άδεια.)

Από εκεί και πέρα είναι πολύ ενδιαφέρουσα η άποψη σας. Θα βγαινετε και θα μιλάτε για τσοντοκαναλα και μπουρδέλα και όταν σας πιάσουν θα απαιτειτε και ίση μεταχείριση από τα τσοντοκαναλα. Κλαψουρηδες.
Όχι δεν είναι λογικό. Σε άλλες περιπτώσεις δεν το κάνουν. Δεν βγάζουν ούτε τα αρχικά μην τυχόν και φάνε κανα εξώδικο. Εδώ όμως υπάρχει πολτική γραμμή και οικονομική κάλυψη και το έκαναν.

Αλλά όταν είσαι πορωμένος σταλινικός, η πραγματικότητα σου είναι αδιάφορη.
Σε άλλες περιπτώσεις δεν το κάνουν ισχύει. Αν ήμουν καναλάρχης δεν θα το έκανα και εγώ. Στην περίπτωση του Νότη που με είχε καταγγείλει παίζει και να το έκανα.

Πες μας λίγο πορωμενε χιτλερικε τι ακριβώς φοβάται ο Κούλης και απόφασισε να στοχοποιήσει τον μεγάλο καλλιτέχνη; Τα έκανε σκατα; Τα έκανε σκατα. Ο Σφακιανάκης που κολλάει σε όλο αυτό δεν έχω καταλάβει πορωμενε χιτλερικε
Είναι ένας δημοφιλής τραγουδιστής με εθνικιστικές απόψεις και συμπάθεια για τη ΧΑ. Έχει κατηγοριοποιηθεί απο το σύστημα ως "δημοφιλής ακροδεξιός".

Αυτή την εποχή ο Κούλης φοβάται περισσότερο κι απο πυρηνικό όπλο, τον κίνδυνο να προκύψει μια πολιτική δύναμη δεξιότερα της ΝΔ. Οπότε "χτυπήθηκε" ένα δημοφιλές πρόσωπο που το σύστημα το έχει συνδέσει με την ακροδεξιά, για να χτυπηθεί η δεύτερη μέσω αυτού.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25139
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 30 Νοέμ 2020, 23:09

Feindflug έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 23:03
Beria έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:50
Adidas έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:23


πρώιμε με το χερι στην καρδια: εχεις αφησει με το αμαξι παντρεμενη λιγο πιο περα απο την γειτονια της και φευγοντας να βαζεις στην διαπασων το ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ;
Έχω αφήσει γυναίκα στη γειτονιά της (για πάντα) κι έχω βάλει στο τέρμα Wipers και Διονυσίου στην παραλιακή
Το μυγόφτυμα δεν τον έχω βάλει στα ηχεία μου
Τι εννοείς με το για πάντα, τύπε;

Της απαγόρευσες να μετακομίσει;
Δεν θα λέμε για σπουδαία πράγματα (χωρισμούς, τραγουδάρες) σε νήμα με τίτλο ...σφακιανάκης
Μη το γαμάμε
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Gewponos90
Δημοσιεύσεις: 9848
Εγγραφή: 17 Φεβ 2020, 16:18
Phorum.gr user: Gewponos90

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gewponos90 » 30 Νοέμ 2020, 23:12

Golden Age έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 23:06
Gewponos90 έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:43
Golden Age έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:39


Όχι δεν είναι λογικό. Σε άλλες περιπτώσεις δεν το κάνουν. Δεν βγάζουν ούτε τα αρχικά μην τυχόν και φάνε κανα εξώδικο. Εδώ όμως υπάρχει πολτική γραμμή και οικονομική κάλυψη και το έκαναν.

Αλλά όταν είσαι πορωμένος σταλινικός, η πραγματικότητα σου είναι αδιάφορη.
Σε άλλες περιπτώσεις δεν το κάνουν ισχύει. Αν ήμουν καναλάρχης δεν θα το έκανα και εγώ. Στην περίπτωση του Νότη που με είχε καταγγείλει παίζει και να το έκανα.

Πες μας λίγο πορωμενε χιτλερικε τι ακριβώς φοβάται ο Κούλης και απόφασισε να στοχοποιήσει τον μεγάλο καλλιτέχνη; Τα έκανε σκατα; Τα έκανε σκατα. Ο Σφακιανάκης που κολλάει σε όλο αυτό δεν έχω καταλάβει πορωμενε χιτλερικε
Είναι ένας δημοφιλής τραγουδιστής με εθνικιστικές απόψεις και συμπάθεια για τη ΧΑ. Έχει κατηγοριοποιηθεί απο το σύστημα ως "δημοφιλής ακροδεξιός".

Αυτή την εποχή ο Κούλης φοβάται περισσότερο κι απο πυρηνικό όπλο, τον κίνδυνο να προκύψει μια πολιτική δύναμη δεξιότερα της ΝΔ. Οπότε "χτυπήθηκε" ένα δημοφιλές πρόσωπο που το σύστημα το έχει συνδέσει με την ακροδεξιά, για να χτυπηθεί η δεύτερη μέσω αυτού.

Εντάξει πορωμενε χιτλερικε. Αυτή την στιγμή η εθνικιστική ακροδεξιά είναι διαλυμένοι και οι μισοί δεν μιλάνε με τους άλλους μισούς και ο Κούλης αποφάσισε να αποδομησει τον Σφακιανάκη που ερχόταν σαν άλλος μεσσίας να σας ενώσει ολους. Ρε τι τραβαμε
dtri2020 έγραψε:
23 Οκτ 2021, 22:56
Ενώ, ας πούμε στα άλλα κόμματα αυτό σπανίζει.
Δήλωση για γνωστή υπόθεση παιδεραστίας

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25515
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 30 Νοέμ 2020, 23:29

Gewponos90 έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 23:12
Golden Age έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 23:06
Gewponos90 έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:43


Σε άλλες περιπτώσεις δεν το κάνουν ισχύει. Αν ήμουν καναλάρχης δεν θα το έκανα και εγώ. Στην περίπτωση του Νότη που με είχε καταγγείλει παίζει και να το έκανα.

Πες μας λίγο πορωμενε χιτλερικε τι ακριβώς φοβάται ο Κούλης και απόφασισε να στοχοποιήσει τον μεγάλο καλλιτέχνη; Τα έκανε σκατα; Τα έκανε σκατα. Ο Σφακιανάκης που κολλάει σε όλο αυτό δεν έχω καταλάβει πορωμενε χιτλερικε
Είναι ένας δημοφιλής τραγουδιστής με εθνικιστικές απόψεις και συμπάθεια για τη ΧΑ. Έχει κατηγοριοποιηθεί απο το σύστημα ως "δημοφιλής ακροδεξιός".

Αυτή την εποχή ο Κούλης φοβάται περισσότερο κι απο πυρηνικό όπλο, τον κίνδυνο να προκύψει μια πολιτική δύναμη δεξιότερα της ΝΔ. Οπότε "χτυπήθηκε" ένα δημοφιλές πρόσωπο που το σύστημα το έχει συνδέσει με την ακροδεξιά, για να χτυπηθεί η δεύτερη μέσω αυτού.

Εντάξει πορωμενε χιτλερικε. Αυτή την στιγμή η εθνικιστική ακροδεξιά είναι διαλυμένοι και οι μισοί δεν μιλάνε με τους άλλους μισούς και ο Κούλης αποφάσισε να αποδομησει τον Σφακιανάκη που ερχόταν σαν άλλος μεσσίας να σας ενώσει ολους. Ρε τι τραβαμε
Για ποιο λογο ο ελεγχος στο τσαντακι; πως και ετσι; δε γινονται τυχαια αυτα. Για κατι τετοια παντα υπαρχει λογος. Το ποιος ειναι αυτος ειναι αλλη ιστορια

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25515
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 30 Νοέμ 2020, 23:32

Γιατι ειναι ειδηση το τι εχει στο τσαντακι του ενας 60χρονος; ακομα σε αυτα ειμαστε

Άβαταρ μέλους
aljawn
Δημοσιεύσεις: 6238
Εγγραφή: 19 Απρ 2019, 20:19
Phorum.gr user: aljawn

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aljawn » 30 Νοέμ 2020, 23:45

Scouser έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:31
Στύγιος έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:14
Ο Νότης πάντως είναι φωνάρα,για μένα ίσως η καλύτερη ερμηνεία του :g030:

Εμένα αυτή:

Εντάξει, είναι πολύ δυνατή φωνή, να είμαστε αντικειμενικοί. Το πρόβλημα είναι πως εκεί εξαντλούνται οι λόγοι για τους οποίους δικαιολογεί το οξυγόνο που καταναλώνει. :lol:
Νομίζω το τραγούδι είναι αφιερωμένο στον Σολωμού.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29097
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 01 Δεκ 2020, 00:13

Gewponos90 έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 23:12
Golden Age έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 23:06
Gewponos90 έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:43


Σε άλλες περιπτώσεις δεν το κάνουν ισχύει. Αν ήμουν καναλάρχης δεν θα το έκανα και εγώ. Στην περίπτωση του Νότη που με είχε καταγγείλει παίζει και να το έκανα.

Πες μας λίγο πορωμενε χιτλερικε τι ακριβώς φοβάται ο Κούλης και απόφασισε να στοχοποιήσει τον μεγάλο καλλιτέχνη; Τα έκανε σκατα; Τα έκανε σκατα. Ο Σφακιανάκης που κολλάει σε όλο αυτό δεν έχω καταλάβει πορωμενε χιτλερικε
Είναι ένας δημοφιλής τραγουδιστής με εθνικιστικές απόψεις και συμπάθεια για τη ΧΑ. Έχει κατηγοριοποιηθεί απο το σύστημα ως "δημοφιλής ακροδεξιός".

Αυτή την εποχή ο Κούλης φοβάται περισσότερο κι απο πυρηνικό όπλο, τον κίνδυνο να προκύψει μια πολιτική δύναμη δεξιότερα της ΝΔ. Οπότε "χτυπήθηκε" ένα δημοφιλές πρόσωπο που το σύστημα το έχει συνδέσει με την ακροδεξιά, για να χτυπηθεί η δεύτερη μέσω αυτού.

Εντάξει πορωμενε χιτλερικε. Αυτή την στιγμή η εθνικιστική ακροδεξιά είναι διαλυμένοι και οι μισοί δεν μιλάνε με τους άλλους μισούς και ο Κούλης αποφάσισε να αποδομησει τον Σφακιανάκη που ερχόταν σαν άλλος μεσσίας να σας ενώσει ολους. Ρε τι τραβαμε
Ο Σφακιανάκης δεν είναι πολιτικό πρόσωπο. Απλά ο συνδυασμός της δημοφιλίας του με τις πολιτικές του απόψεις τον έχουν καταστήσει κάποιου είδους "συμβολικό πρόσωπο". Αυτό θέλησε να χτυπήσει ο Κούλης. Και ναι φοβάται και τη σκιά του στο θέμα της ακροδεξιάς. Υπάρχει ιδεολογικό ρεύμα στα δεξιά της ΝΔ τώρα, υπάρχουν διάφορες πολιτικές διεργασίες αυτή την εποχή στα δεξιά της ΝΔ και υπάρχει και η σοβαρή πιθανότητα κανονικής επιστροφής της ακροδεξιάς στη μετά του λοκντάουν εποχή και τις κοινωνικές συνέπειες που θα προκύψουν.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 01 Δεκ 2020, 00:21

Μου τη σπάει η κόκα και μου τη σπάνε οι κοκάκηδες. Πολύ υπάρχετε ρε μαλάκες! Πωπω πόσο υπάρχετε! Εγωπάθεια κι άγιος ο Θεός.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Adidas
Δημοσιεύσεις: 2746
Εγγραφή: 24 Σεπ 2020, 17:02

Re: ΣΥΝΕΛΉΦΘΗ Ο ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ..

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Adidas » 01 Δεκ 2020, 00:25

Feindflug έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 23:03
Beria έγραψε:
30 Νοέμ 2020, 22:50
Έχω αφήσει γυναίκα στη γειτονιά της (για πάντα) κι έχω βάλει στο τέρμα Wipers και Διονυσίου στην παραλιακή
Το μυγόφτυμα δεν τον έχω βάλει στα ηχεία μου
Τι εννοείς με το για πάντα, τύπε;

Της απαγόρευσες να μετακομίσει;
μόνο ένας θα έκανε αυτό το ποστ, αλλά χμμμ δεν θέλω να γίνομαι Απόλυτος :sal13:

Εικόνα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών