Κυριάκο άκου ιδέα

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 29274
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Κυριάκο άκου ιδέα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 19 Δεκ 2020, 21:34

perseus έγραψε:
19 Δεκ 2020, 12:05
Καλη ιδέα αυτη να την εφαρμοσουμε και στο χρεος, ελα εδω μαλακα ταλαιπωρε ηθελες ευρω και δανεια σκασε τωρα 30 εκατ ευρω, δεν τα εχεις; Πουτσα μεχρι νά τα βγάλεις.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Κυριάκο άκου ιδέα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 20 Δεκ 2020, 09:40

Yochanan έγραψε:
19 Δεκ 2020, 17:19
perseus έγραψε:
19 Δεκ 2020, 12:05
Καλη ιδέα αυτη να την εφαρμοσουμε και στο χρεος ,ελα εδω μαλακα ταλαιπωρε ηθελες ευρω και δανεια σκασε τωρα 30 εκατ ευρω ,δεν τα εχεις ? Πουτσα μεχρι νά τα βγάλεις.
αυτο ειναι το όνειρο του κάθε βρωμιαρη μπαταχτση παρασιτου περδεα. να τον πληρώνουνε οι αλλοι κι αυτος να κάαααθεται
εγω τα δικα μου τα εχω πληρωμενα ,εσεις να πληρωσετε αυτα που κλεψατε.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16327
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Κυριάκο άκου ιδέα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 20 Δεκ 2020, 11:00

σκάσε ρε διακονιάρη. πουστόκλεφτο. ΠΑΣΟΚΕ!
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Debbie
Δημοσιεύσεις: 188
Εγγραφή: 30 Σεπ 2019, 11:00

Re: Κυριάκο άκου ιδέα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Debbie » 20 Δεκ 2020, 11:06

Oτι ναναι .
Είμαι μετρίως, μέτρια και πάντα μετρημένη

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών