Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15112
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 22 Ιαν 2021, 21:00

paul25 έγραψε:
22 Ιαν 2021, 18:56
Μου αρεσει που λεει οτι περιμενε να παει 18 χρονων και να τον παρει τηλεφωνο να τον αναζητησει γιατι ηθελε να δει αν τον αγαπα αληθινα. Τι αλλο θα διαβασουμε; :o
ο τύπος είναι πειραγμένος
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 22 Ιαν 2021, 21:10

τρομαγμενος

μου φαινεται αδιανοητο πως καλυφθηκε τετοια υποθεση με τοσους να γνωριζουν


Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 22 Ιαν 2021, 21:11

Paris έγραψε:
22 Ιαν 2021, 19:12
paul25 έγραψε:
22 Ιαν 2021, 18:59
enterprise-psi έγραψε:
22 Ιαν 2021, 18:52
Και λέει ότι τον συμβουλεύει ο δικηγόρος , γιατί και τι έγινε στην τελική; Υπάρχουν συνέπειες ; Ελαδαρα ...
Το ηξερες οτι αν βιαζες μια ανηλικη και την παντρευοσουν κατεπιπταν οι κατηγοριες εναντιον σου; Αυτο ισχυε στην Ελλαδα με τον Ποινικο Κωδικα απο την δεκαετια του 50, αλλαξε το 2018 και επαψε, τετοια αλλαξαν τοτε με την μεταρρυθμιση του. Οταν ελεγα και τοτε οτι ηταβ αρχαιος και επρεπε να εκμοντερνιστει.
ετσι
και την γλυτωναν πολλα ζωα μεχρι να πάψει
Στύγιος εχεις ακουσει τιποτα για συναδελφους σου που την σκαπουλαραν με αυτον τον τροπο ;
Γνωρίζω για μερικές περιπτώσεις καθηγητών που παντρεύτηκαν μαθήτριες τους.

Άβαταρ μέλους
Null
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 01:02

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Null » 22 Ιαν 2021, 21:29

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
22 Ιαν 2021, 20:39
Null έγραψε:
22 Ιαν 2021, 20:36
Τι θυμήθηκα τώρα. Είχε γίνει ένα περιστατικό με ένα μικρό και έναν 20χρονο περίπου, είχε πάει να την ζητήσει λέει σε γάμο από τον πατέρα
της και εκείνος αφηνίασε και του έκοψε το χέρι με ένα γιαταγάνι που είχε στολισμένο στον τοίχο. Το σχολίαζα στο ιδιαίτερο
τότε γυμνασιόπαιδο με την καθηγήτρια στο σπίτι και μου τον δικαιολογούσε. Ακραίο, μπορεί να είχε καλό σκοπό κτλ. Της λέω και εγώ "μήπως είχατε και εσείς κάποια ανάλογη εμπειρία και τον υποστηρίζετε τόσο πολύ;". Θυμάμαι μια παύση ένα δευτερόλεπτο και μετά μου
έσκασε μια χαστουκάρα :smt005:
και μετά;
Της λεω πατε καλα, εκείνη έκλαιγε να μην το πω στους γονεις μου. Δεν είπα τίποτα. Μια άλλη φορά κάτι λέγαμε για σεξ και άκουσε η μάνα μου και εκεί πέρα έγινε λίγο της πόπης.
Georg Von Balkanen έγραψε:
06 Δεκ 2020, 19:38
Σβαστικες για όλους. Είμαστε όλοι αντιναζι.

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 22 Ιαν 2021, 21:31

Με αφορμή το άλλο νήμα να πω και ότι οι αρχαίοι μας πρόγονοι ήσαν παιδεραστές.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 22 Ιαν 2021, 21:39

nowhere έγραψε:
22 Ιαν 2021, 20:24
ιέπ,τι έχουμε εδώ?κατηγορούμενο?

stavmanr
Αλγερινός ήταν.
Περιμένω επιβεβαίωση από το nantiareports.

Η υπόθεση έληξε.

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 22 Ιαν 2021, 21:39

stavmanr έγραψε:
22 Ιαν 2021, 21:39
nowhere έγραψε:
22 Ιαν 2021, 20:24
ιέπ,τι έχουμε εδώ?κατηγορούμενο?

stavmanr
Αλγερινός ήταν.
Περιμένω επιβεβαίωση από το nantiareports.

Η υπόθεση έληξε.
γνωριζω τον κατηγορουμενο ,αυτοπροσδιοριζεται ως Ρομα


Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11551
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 22 Ιαν 2021, 21:40

Null έγραψε:
22 Ιαν 2021, 21:29
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
22 Ιαν 2021, 20:39
Null έγραψε:
22 Ιαν 2021, 20:36
Τι θυμήθηκα τώρα. Είχε γίνει ένα περιστατικό με ένα μικρό και έναν 20χρονο περίπου, είχε πάει να την ζητήσει λέει σε γάμο από τον πατέρα
της και εκείνος αφηνίασε και του έκοψε το χέρι με ένα γιαταγάνι που είχε στολισμένο στον τοίχο. Το σχολίαζα στο ιδιαίτερο
τότε γυμνασιόπαιδο με την καθηγήτρια στο σπίτι και μου τον δικαιολογούσε. Ακραίο, μπορεί να είχε καλό σκοπό κτλ. Της λέω και εγώ "μήπως είχατε και εσείς κάποια ανάλογη εμπειρία και τον υποστηρίζετε τόσο πολύ;". Θυμάμαι μια παύση ένα δευτερόλεπτο και μετά μου
έσκασε μια χαστουκάρα :smt005:
και μετά;
Της λεω πατε καλα, εκείνη έκλαιγε να μην το πω στους γονεις μου. Δεν είπα τίποτα. Μια άλλη φορά κάτι λέγαμε για σεξ και άκουσε η μάνα μου και εκεί πέρα έγινε λίγο της πόπης.
λέγατε για σεκς με την ιδιαιτερού? τι φάση ήταν η δασκάλα; :smt017
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27173
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 22 Ιαν 2021, 21:41

Ζενίθεδρος έγραψε:
22 Ιαν 2021, 19:35
Κάτω στην Άγια Μαρίνα και στην Παναγιά
Δώδεκα χρονών κορίτσι άιντε πάει καλόγρια.

Με σταυρούς με κομπολόγια πάει στην έκκλησια
Ούτε το σταυρό της κάνει άιντε ούτε προσκυνά

Μόν’ κοιτάει τα παληκάρια και πουλάει κρασί
Πέρασ’ ένας πέρασ’ άλλος άιντε πέρασα κι εγώ

Πόσο το ρακί κυρά μου πόσο το κρασί;
Πέντε δέκα στους γερόντους άιντε τζάμπα στα παιδιά.
Γράψε όμως και ότι ο στιχουργός έχεζε σε γούβα στον κήπο και σκοπιζόταν με το αριστερό
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Null
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 01:02

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Null » 22 Ιαν 2021, 21:50

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
22 Ιαν 2021, 21:40
Null έγραψε:
22 Ιαν 2021, 21:29
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
22 Ιαν 2021, 20:39


και μετά;
Της λεω πατε καλα, εκείνη έκλαιγε να μην το πω στους γονεις μου. Δεν είπα τίποτα. Μια άλλη φορά κάτι λέγαμε για σεξ και άκουσε η μάνα μου και εκεί πέρα έγινε λίγο της πόπης.
λέγατε για σεκς με την ιδιαιτερού? τι φάση ήταν η δασκάλα; :smt017
Όχι πουτανέ. ΚΚΕ ήταν, αριστερή γενικά, κάτι για φεμινισμούς έλεγε. Μάλλον είχε κάποιο θέμα γιατί όταν της έκανα ένα κοπλιμέντο κάποτε το πήρε πολύ θερμά, άλλαξε το βλέμμα της ολοκληρο. Σαραντάρα σαν αδερφή της Μαριας Λεκακης, δεν την έλεγες και άσχημη. Δεν ξέρω τι φάση, στερημένη φαινόταν. Σχέση δεν είχε γιατί το είχε αναφέρει σε κουβέντα. Πιστεύω από αυτήν την γυναίκα πηγάζει η μιλφομανία μου.
Georg Von Balkanen έγραψε:
06 Δεκ 2020, 19:38
Σβαστικες για όλους. Είμαστε όλοι αντιναζι.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11551
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 22 Ιαν 2021, 21:51

Null έγραψε:
22 Ιαν 2021, 21:50
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
22 Ιαν 2021, 21:40
Null έγραψε:
22 Ιαν 2021, 21:29


Της λεω πατε καλα, εκείνη έκλαιγε να μην το πω στους γονεις μου. Δεν είπα τίποτα. Μια άλλη φορά κάτι λέγαμε για σεξ και άκουσε η μάνα μου και εκεί πέρα έγινε λίγο της πόπης.
λέγατε για σεκς με την ιδιαιτερού? τι φάση ήταν η δασκάλα; :smt017
Όχι πουτανέ. ΚΚΕ ήταν, αριστερή γενικά, κάτι για φεμινισμούς έλεγε. Μάλλον είχε κάποιο θέμα γιατί όταν της έκανα ένα κοπλιμέντο κάποτε το πήρε πολύ θερμά, άλλαξε το βλέμμα της ολοκληρο. Σαραντάρα σαν αδερφή της Μαριας Λεκακης, δεν την έλεγες και άσχημη. Δεν ξέρω τι φάση, στερημένη φαινόταν. Σχέση δεν είχε γιατί το είχε αναφέρει σε κουβέντα. Πιστεύω από αυτήν την γυναίκα πηγάζει η μιλφομανία μου.
ψάξτην στο φέισπουκ.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 22 Ιαν 2021, 21:53

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
22 Ιαν 2021, 21:40
Null έγραψε:
22 Ιαν 2021, 21:29
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
22 Ιαν 2021, 20:39


και μετά;
Της λεω πατε καλα, εκείνη έκλαιγε να μην το πω στους γονεις μου. Δεν είπα τίποτα. Μια άλλη φορά κάτι λέγαμε για σεξ και άκουσε η μάνα μου και εκεί πέρα έγινε λίγο της πόπης.
λέγατε για σεκς με την ιδιαιτερού? τι φάση ήταν η δασκάλα; :smt017
Εχω καμει σεχ με πρώην ιδιαιτερού μου. Από τα 16 μου μου εκανε μαθημα και ηταν 23άρα, τελειόφοιτη της σχολής της και δυνατό πατόνι η τύπισσα. Σωστή και πολυ καλή στη δουλειά της, και σε κάθε ολιγόλεπτο διάλειμμα που καναμε δεν υπήρχε περίπτωση να μην πιάσουμε κουβέντα για σεχ. Μεχρι και για πρώην της μου ελεγε πως το κανανε και πόσο την είχανε και συζητησεις για το αν μετράει το μεγεθος ή όχι κτλ, και μου ελεγε συνεχως οτι ειμαι ωραιο παιδί για την ηλικία μου και οτι αν ημουν αρκετά μεγαλύτερος σιγουρα θα με γούσταρε :lol:
Τα 'φερε ο καιρός και συναντηθηκαμε καπου 4 χρόνια μετά, όπου και έπεσε το τριφασικό φυστίκι! Και κατά τη διάρκεια του Μυστηρίου την φώναζα "κυρία". :smt005:

Άβαταρ μέλους
Null
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 3985
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 01:02

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Null » 22 Ιαν 2021, 21:56

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
22 Ιαν 2021, 21:51
Null έγραψε:
22 Ιαν 2021, 21:50
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
22 Ιαν 2021, 21:40


λέγατε για σεκς με την ιδιαιτερού? τι φάση ήταν η δασκάλα; :smt017
Όχι πουτανέ. ΚΚΕ ήταν, αριστερή γενικά, κάτι για φεμινισμούς έλεγε. Μάλλον είχε κάποιο θέμα γιατί όταν της έκανα ένα κοπλιμέντο κάποτε το πήρε πολύ θερμά, άλλαξε το βλέμμα της ολοκληρο. Σαραντάρα σαν αδερφή της Μαριας Λεκακης, δεν την έλεγες και άσχημη. Δεν ξέρω τι φάση, στερημένη φαινόταν. Σχέση δεν είχε γιατί το είχε αναφέρει σε κουβέντα. Πιστεύω από αυτήν την γυναίκα πηγάζει η μιλφομανία μου.
ψάξτην στο φέισπουκ.
Το άλλο, μια μέρα κοίταζα τα βυζια της σαν χανος, η μάνα μου μπροστά αρχίζει να φωνάζει τι κάνεεεεεις, εκεινη απαντα εντάξει, φυσιολογικό είναι στην ηλικία του. Άλλη δουλειά τώρα. Αυτή βρίσκεται κάπου στο Ηράκλειο. Φωτο στο φβ της δεν έχει να την δούμε. 50αρα θα είναι τώρα.
Georg Von Balkanen έγραψε:
06 Δεκ 2020, 19:38
Σβαστικες για όλους. Είμαστε όλοι αντιναζι.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών