Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 23 Ιαν 2021, 19:56

EKPLIKTIKOS έγραψε:
23 Ιαν 2021, 19:52
Naida έγραψε:
23 Ιαν 2021, 17:48

Όχι θα παντρευτεί τον πλούσιο να την έχει του χεριού του για να μπορεί να έχει τα λουσα , να κάνουν και 2 παιδιά να μένει σπίτι να τα μεγαλώνει γιατί έτσι θα ορίζει ο κυρης να της δίνει το χαρτζιλίκι της και κατά τα 40 της να την σουτάρει για την επόμενη νεότερη έκδοση (λεφτά θα έχει) και να ψάχνεται πως να ζήσει ή για τον επόμενο χορηγό. Μπα δεν μ αρέσει.
Προτιμώ γυναίκες μορφωμένος, οικονομικά ανεξάρτητες και αυτοσυντηρουμενες για να επιλέγουν σωστά τον σύντροφο τους και να κάνουν πιο υγιείς σχέσεις να είναι πιο ευτυχισμένες :hebit:
Δε σε ρώτησε κάνεις αν σου αρέσει, όπως κ εμένα. Αυτο σου εξηγώ. Μόνες τους επιλέγουν ελεύθερα, άσε που αν ειναι να χωρίσεις καλύτερα να χωρίσεις με πλούσιο παρα με φτωχό, να σου πληρώνει κ καμια διατροφή της προκοπής, όχι τα φραγκοδιφραγκα του μπατιρη :102:

Εμενα ολο αυτο μου βγάζει μια ζήλεια για τις γυναίκες που τα καταφέρνουν να ανέβουν άκοπα. :g030:
Ξεφεύγουν από τη μιζέρια τη δικιά μας, πηγαίνουν τα παιδιά τους στα καλύτερα σχολεία, δε χρειάζεται καν να δουλεύουν. Μπράβο τους
:g030:

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 23 Ιαν 2021, 20:03

Papa John έγραψε:
23 Ιαν 2021, 18:20
Στύγιος έγραψε:
23 Ιαν 2021, 14:57
To 2004 συνέβησαν όλα μα όλα ,λέμε. Πήρα μετάθεση ,παντρεύτηκα , η Ελλάδα πήρε ανέλπιστα το Euro και διοργάνωσε επιτυχημένους Ολυμπιακούς Αγώνες :lol:
Και τώρα νιώθουμε την π*^$&α :003:

"Χέζονταν" μόλις έμπαινα στην τάξη. 2 χρόνια είχα κάνει στα 30άρια πρωτάκια και "στρατιωτικοποίηση", να σηκώνονται μόλις μπαίνω και να εκτελούν ιδανικά.

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6511
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 23 Ιαν 2021, 20:13

Στύγιος έγραψε:
23 Ιαν 2021, 18:41
Κι αυτή μου έκανε πρόταση γάμου , γιατί εγώ ήμουν δειλός για να της προτείνω :oops:
Έτσι πρέπει. Δεν προτείνουμε τίποτα σε γυναίκες γιατί οι καταγγελίες καραδοκούν. Ας πάρουν αυτές πρωτοβουλία.
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 23 Ιαν 2021, 20:19

Awesomatic έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:13
Στύγιος έγραψε:
23 Ιαν 2021, 18:41
Κι αυτή μου έκανε πρόταση γάμου , γιατί εγώ ήμουν δειλός για να της προτείνω :oops:
Έτσι πρέπει. Δεν προτείνουμε τίποτα σε γυναίκες γιατί οι καταγγελίες καραδοκούν. Ας πάρουν αυτές πρωτοβουλία.
υπαρχει ενα αδυναμο σημειο στην τακτικη
αν δεν τους κατσουμε ..... την κατσαμε
ψυχολογικος βιασμος

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 23 Ιαν 2021, 20:44

EKPLIKTIKOS έγραψε:
23 Ιαν 2021, 17:01
John Brown Gun Club έγραψε:
23 Ιαν 2021, 15:45

ειναι μια μορφη χειραγωγησης και αυτη, και πολυ συχνη σε κοινωνιες με μεγαλη ανισοτητα αναμεσα στα φυλα.

Εντάξει ας παντρευτεί τότε τον πλεμπαιο κ να ζει με 3 κ 60, φτωχή κ υπερήφανη όπως τη θες εσυ κ η ναιδα :102:

Εγω δε θα είχα πρόβλημα να με χειραγωγήσει ετσι ενα μιλφονι στα 18 μου
Μα δεν λες κατι αλλο απο αυτο που ειπα, πως εαν δεν υπηρχε αυτη η συνθηκη του πλεμπαιου οπως τον αποκαλεις με περισσια περιφρονηση, και η συνθηκη της φτωχειας και της ανισοτητας, αυτη η διαφορα ηλικιας θα εχανε την οποια "αιγλη¨ της αποδιδει η αναγκη, και θα φαινοταν ως αυτο που πραγματικα ειναι: χειραγωγηση και εκμεταλλευση.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Ιαν 2021, 20:50

EKPLIKTIKOS έγραψε:
23 Ιαν 2021, 19:52


Δε σε ρώτησε κάνεις αν σου αρέσει, όπως κ εμένα. Αυτο σου εξηγώ. Μόνες τους επιλέγουν ελεύθερα, άσε που αν ειναι να χωρίσεις καλύτερα να χωρίσεις με πλούσιο παρα με φτωχό, να σου πληρώνει κ καμια διατροφή της προκοπής, όχι τα φραγκοδιφραγκα του μπατιρη :102:

Εμενα ολο αυτο μου βγάζει μια ζήλεια για τις γυναίκες που τα καταφέρνουν να ανέβουν άκοπα. :g030:
Ξεφεύγουν από τη μιζέρια τη δικιά μας, πηγαίνουν τα παιδιά τους στα καλύτερα σχολεία, δε χρειάζεται καν να δουλεύουν. Μπράβο τους
Μα δεν είπα τις υποχρεώνει κάνεις. Ούτε να κάνουν τα δικά μου θέλω. Εννοείται είναι ελεύθερος ο κάθε άνθρωπος να κάνει τα δικά του. Δεν ξέρω γιατί το βαφτίζεις ζήλια. Εγώ ας πούμε, προσωπικά για μένα μιλώντας, το να είμαι σπίτι και να περιμένω να μου δώσει ο άντρας μου το χαρτζιλίκι μου να πάρω παπούτσια ή να πρέπει να του ζητήσω για να πάρω κάτι έξτρα ή να μου κοπανάει ότι αυτός φέρνει τα λεφτά και άλλα τέτοια και το ενδεχόμενο στα 40-50 μου να βρεθώ στο κενό γιατί μια νεαρότερη θα ήταν η " τυχερή" αισθάνομαι ότι θα ήμουν πάρα μα πάρα πολύ δυστυχισμένη. Μπορεί και όντως να είναι ζήλια. Αλλά με τα τωρινά μου δεδομένα και βιώματα, αν μου έλεγε κάποιος εσύ σπίτι και εγώ θα στα πληρώνω όλα θα τον κοιτούσα σαν εξωγήινο. Από αυτούς τους κακούς εξωγήινους που σε θέλουν για πειράματα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 23 Ιαν 2021, 21:01

Naida έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:50
EKPLIKTIKOS έγραψε:
23 Ιαν 2021, 19:52


Δε σε ρώτησε κάνεις αν σου αρέσει, όπως κ εμένα. Αυτο σου εξηγώ. Μόνες τους επιλέγουν ελεύθερα, άσε που αν ειναι να χωρίσεις καλύτερα να χωρίσεις με πλούσιο παρα με φτωχό, να σου πληρώνει κ καμια διατροφή της προκοπής, όχι τα φραγκοδιφραγκα του μπατιρη :102:

Εμενα ολο αυτο μου βγάζει μια ζήλεια για τις γυναίκες που τα καταφέρνουν να ανέβουν άκοπα. :g030:
Ξεφεύγουν από τη μιζέρια τη δικιά μας, πηγαίνουν τα παιδιά τους στα καλύτερα σχολεία, δε χρειάζεται καν να δουλεύουν. Μπράβο τους
Μα δεν είπα τις υποχρεώνει κάνεις. Ούτε να κάνουν τα δικά μου θέλω. Εννοείται είναι ελεύθερος ο κάθε άνθρωπος να κάνει τα δικά του. Δεν ξέρω γιατί το βαφτίζεις ζήλια. Εγώ ας πούμε, προσωπικά για μένα μιλώντας, το να είμαι σπίτι και να περιμένω να μου δώσει ο άντρας μου το χαρτζιλίκι μου να πάρω παπούτσια ή να πρέπει να του ζητήσω για να πάρω κάτι έξτρα ή να μου κοπανάει ότι αυτός φέρνει τα λεφτά και άλλα τέτοια και το ενδεχόμενο στα 40-50 μου να βρεθώ στο κενό γιατί μια νεαρότερη θα ήταν η " τυχερή" αισθάνομαι ότι θα ήμουν πάρα μα πάρα πολύ δυστυχισμένη. Μπορεί και όντως να είναι ζήλια. Αλλά με τα τωρινά μου δεδομένα και βιώματα, αν μου έλεγε κάποιος εσύ σπίτι και εγώ θα στα πληρώνω όλα θα τον κοιτούσα σαν εξωγήινο. Από αυτούς τους κακούς εξωγήινους που σε θέλουν για πειράματα.
:smt023

ευτυχως τελειωσε η καταπιεστικη πατριαρχια

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Ιαν 2021, 21:03

Paris έγραψε:
23 Ιαν 2021, 21:01


:smt023

ευτυχως τελειωσε η καταπιεστικη πατριαρχια
Μωρέ έχει ακόμα αλλά που θα πάει θα εξοντωθεί. Έχουμε μπει σε καλό δρόμο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 23 Ιαν 2021, 21:04

Naida έγραψε:
23 Ιαν 2021, 21:03
Paris έγραψε:
23 Ιαν 2021, 21:01


:smt023

ευτυχως τελειωσε η καταπιεστικη πατριαρχια
Μωρέ έχει ακόμα αλλά που θα πάει θα εξοντωθεί. Έχουμε μπει σε καλό δρόμο.
Σ' αγαπώ. :hebit:
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 23 Ιαν 2021, 21:06

Γενιά της Αμαρτίας έγραψε:
23 Ιαν 2021, 21:04
Naida έγραψε:
23 Ιαν 2021, 21:03
Paris έγραψε:
23 Ιαν 2021, 21:01


:smt023

ευτυχως τελειωσε η καταπιεστικη πατριαρχια
Μωρέ έχει ακόμα αλλά που θα πάει θα εξοντωθεί. Έχουμε μπει σε καλό δρόμο.
Σ' αγαπώ. :hebit:
Κι εγώ μ' αγαπώ :g094:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 23 Ιαν 2021, 21:08

EKPLIKTIKOS έγραψε:
23 Ιαν 2021, 19:52

Εμενα ολο αυτο μου βγάζει μια ζήλεια για τις γυναίκες που τα καταφέρνουν να ανέβουν άκοπα. :g030:
Θα ήθελα να το συζητήσουμε λίγο αυτό το άκοπα. Ποιές "τα καταφέρνουν άκοπα", πώς το εννοείς;
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 23 Ιαν 2021, 21:17

Awesomatic έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:13
Στύγιος έγραψε:
23 Ιαν 2021, 18:41
Κι αυτή μου έκανε πρόταση γάμου , γιατί εγώ ήμουν δειλός για να της προτείνω :oops:
Έτσι πρέπει. Δεν προτείνουμε τίποτα σε γυναίκες γιατί οι καταγγελίες καραδοκούν. Ας πάρουν αυτές πρωτοβουλία.

Ναι ,εν έτει 2004 μου έδωσε δαχτυλίδι :hebit:

Άβαταρ μέλους
Paris
Δημοσιεύσεις: 2344
Εγγραφή: 25 Οκτ 2020, 22:29
Phorum.gr user: ΜΕΓΑΛΟΣ

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Paris » 23 Ιαν 2021, 21:18

Naida έγραψε:
23 Ιαν 2021, 21:03
Paris έγραψε:
23 Ιαν 2021, 21:01


:smt023

ευτυχως τελειωσε η καταπιεστικη πατριαρχια
Μωρέ έχει ακόμα αλλά που θα πάει θα εξοντωθεί. Έχουμε μπει σε καλό δρόμο.
ε ναι χωρις δικαννα - προικες για τις αδελφες - μοιχείες και παρελαση στο δρομο με τα σεντονια του ξενοδοχειου - υποχρεωτικα φορτωτικη μια συντροφο για πάντα - σκυλισια δουλεια και αποκλειστικη ευθυνη για ολα - ανελευθερια
και μεγάλες δυσκολιες στα γαμησια - προστατευμενες 20 χρονες καραμαναρες κλπ καταπιεστικα εγκληματα της πατριαρχιας

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20236
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 23 Ιαν 2021, 21:20

Στύγιος έγραψε:
23 Ιαν 2021, 21:17
Awesomatic έγραψε:
23 Ιαν 2021, 20:13
Στύγιος έγραψε:
23 Ιαν 2021, 18:41
Κι αυτή μου έκανε πρόταση γάμου , γιατί εγώ ήμουν δειλός για να της προτείνω :oops:
Έτσι πρέπει. Δεν προτείνουμε τίποτα σε γυναίκες γιατί οι καταγγελίες καραδοκούν. Ας πάρουν αυτές πρωτοβουλία.

Ναι ,εν έτει 2004 μου έδωσε δαχτυλίδι :hebit:
Σου πήρε μονόπετρο; :smt005:
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Γενιά της Αμαρτίας
Δημοσιεύσεις: 9229
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 23:03
Phorum.gr user: Γενιά των 700
Τοποθεσία: Εμπροσθοφυλακή.

Re: Ομολογία-σοκ του προπονητή ιστιοπλοΐας της 11χρονης: Δεν ήταν βιασμός -Ηθελα να την παντρευτώ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γενιά της Αμαρτίας » 23 Ιαν 2021, 21:21

Γω ζηλεύω τις γυναίκες γιατί πάνε με όποιον ερωτεύονται. Γω πάω με όποια να 'ναι μόνο για να πηδήξω.
Έτσι πρέπει να γίνει, έτσι θα γίνει.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών