Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
run
Δημοσιεύσεις: 9314
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:02
Phorum.gr user: ran
Τοποθεσία: sterea ellada

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από run » 09 Φεβ 2021, 13:21

ριχτους αριστο

να αφριζουν τα παπαγαλακια της νεας ταξης και του ισλαμισμου
αθάνατος καραίσκος" ρωτηκσα τον μπουτζον μου πασά και μουπε να μη σε προσκυνησω"

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39417
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 09 Φεβ 2021, 13:29

Μιλαμε για ανθρωπους που δεν καταλαβαινουν οτι με γερμανοφιλες παγκοσμιοποιητικες κυβερνησεις οδευουμε ολοταχως για φινλανδοποιηση απο την Τουρκια και ισλαμοποιηση μεγαλων εκτασεων της χωρας, πρωτα των νησιων του Ανατολικου Αιγαιου και της Θρακης.

Με αυτα και με αλλα ας μην αναρωτιουνται της κυβερνησης τι εφταιξε και δεχτηκε επιθεση ο Μηταρακης. Σε αλλη χωρα, λιγοτερο κοιμισμενη απο εμας, θα ειχε ξεσηκωθει ολος ο λαος για τις μεθοδευσεις στον Εβρο. Καλυτερα να βαλουν μυαλο πριν ειναι πολυ αργα για ολους.

.

Άβαταρ μέλους
Aprilianos
Δημοσιεύσεις: 5587
Εγγραφή: 26 Ιουν 2020, 20:06

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aprilianos » 09 Φεβ 2021, 13:30

Αρίστος έγραψε:
09 Φεβ 2021, 13:29
Μιλαμε για ανθρωπους που δεν καταλαβαινουν οτι με γερμανοφιλες παγκοσμιοποιητικες κυβερνησεις οδευουμε ολοταχως για φινλανδοποιηση απο την Τουρκια και ισλαμοποιηση μεγαλων εκτασεων της χωρας, πρωτα των νησιων του Ανατολικου Αιγαιου και της Θρακης.

Με αυτα και με αλλα ας μην αναρωτιουνται της κυβερνησης τι εφταιξε και δεχτηκε επιθεση ο Μηταρακης. Σε αλλη χωρα, λιγοτερο κοιμισμενη απο εμας, θα ειχε ξεσηκωθει ολος ο λαος για τις μεθοδευσεις στον Εβρο.

.
μιλαμε για ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΑ κομματοσκυλα

Άβαταρ μέλους
Δημοκρατικός
Δημοσιεύσεις: 9194
Εγγραφή: 20 Μάιος 2020, 20:49

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκρατικός » 09 Φεβ 2021, 13:42

Aprilianos έγραψε:
09 Φεβ 2021, 13:30
Αρίστος έγραψε:
09 Φεβ 2021, 13:29
Μιλαμε για ανθρωπους που δεν καταλαβαινουν οτι με γερμανοφιλες παγκοσμιοποιητικες κυβερνησεις οδευουμε ολοταχως για φινλανδοποιηση απο την Τουρκια και ισλαμοποιηση μεγαλων εκτασεων της χωρας, πρωτα των νησιων του Ανατολικου Αιγαιου και της Θρακης.

Με αυτα και με αλλα ας μην αναρωτιουνται της κυβερνησης τι εφταιξε και δεχτηκε επιθεση ο Μηταρακης. Σε αλλη χωρα, λιγοτερο κοιμισμενη απο εμας, θα ειχε ξεσηκωθει ολος ο λαος για τις μεθοδευσεις στον Εβρο.

.
μιλαμε για ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΑ κομματοσκυλα
Μιλάτε για την πλειοψηφία που εκλέγει δημοκρατικά κυβερνήσεις.
Ο χρήστης που κονιορτοποίησε τον τραμπισμό, προασπίζει την υγειονομική ευμάρεια της Ελλάδος, αποκαθιστά την ιστορική αλήθεια και διώκει τις πολεοδομικές αυθαιρεσίες.

https://twitter.com/JoeBiden
https://twitter.com/KamalaHarris

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27000
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 09 Φεβ 2021, 15:38

Δημοκρατικός έγραψε:
09 Φεβ 2021, 13:42
Aprilianos έγραψε:
09 Φεβ 2021, 13:30
Αρίστος έγραψε:
09 Φεβ 2021, 13:29
Μιλαμε για ανθρωπους που δεν καταλαβαινουν οτι με γερμανοφιλες παγκοσμιοποιητικες κυβερνησεις οδευουμε ολοταχως για φινλανδοποιηση απο την Τουρκια και ισλαμοποιηση μεγαλων εκτασεων της χωρας, πρωτα των νησιων του Ανατολικου Αιγαιου και της Θρακης.

Με αυτα και με αλλα ας μην αναρωτιουνται της κυβερνησης τι εφταιξε και δεχτηκε επιθεση ο Μηταρακης. Σε αλλη χωρα, λιγοτερο κοιμισμενη απο εμας, θα ειχε ξεσηκωθει ολος ο λαος για τις μεθοδευσεις στον Εβρο.

.
μιλαμε για ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΑ κομματοσκυλα
Μιλάτε για την πλειοψηφία που εκλέγει δημοκρατικά κυβερνήσεις.
Αυτός θέλει να μας βάλει ξανά στον γύψο! :g030:
.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 14953
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 09 Φεβ 2021, 15:46

Είναι εκπληκτικό παντως ότι υπάρχουν άτομα που τσιμπάνε τις απατεωνιές του αριστου σαν χάνοι απο τότε που θυμήθηκε ότι είναι ακροδεξιός, ξεχνώντας εντελώς όλες τις λογικές ακροβασίες και τις ταρζανιές που είχε κάνει μόλις χτες για να υποστηρίξει τον ακροαριστερό συριζα. Τους πετάει τις παπαριές για έθνος κράτος και σιωνισμό και φωνάζουν "πες τα μεγάλε αρίστο", στον τύπο που είχε λυσσάξει να υποστηρίζει το κόμμα του Νάσου Θεοδωρίδη και του Φίλη! :smt005::smt005::smt005: . Σας αξίζει ρε μαλάκες το αυστραλέζικο λάδι μηχανής. Αξίζει να σας το πουλάει με το κιλό :):):)
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69762
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Φεβ 2021, 15:53

Σενέκας έγραψε:
09 Φεβ 2021, 15:46
Είναι εκπληκτικό παντως ότι υπάρχουν άτομα που τσιμπάνε τις απατεωνιές του αριστου σαν χάνοι απο τότε που θυμήθηκε ότι είναι ακροδεξιός, ξεχνώντας εντελώς όλες τις λογικές ακροβασίες και τις ταρζανιές που είχε κάνει μόλις χτες για να υποστηρίξει τον ακροαριστερό συριζα. Τους πετάει τις παπαριές για έθνος κράτος και σιωνισμό και φωνάζουν "πες τα μεγάλε αρίστο", στον τύπο που είχε λυσσάξει να υποστηρίζει το κόμμα του Νάσου Θεοδωρίδη και του Φίλη! :smt005::smt005::smt005: . Σας αξίζει ρε μαλάκες το αυστραλέζικο λάδι μηχανής. Αξίζει να σας το πουλάει με το κιλό :):):)
Ε, εδώ που τα λέμε, οι άμεσοι ή έμμεσοι υποστηρικτές των απόψεων του Θεοδωρίδη και του Φίλη (και άλλων ων ουκ έστιν αριθμός) παίζουν εκτός από τους αριστερόβιους και στους πολιτικώς ορθούς κεντροδεξιούς.

Αλλά αυτό δεν τους προκαλεί ακράτητο γέλωτα. Μυστήριο πράμα. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 14953
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 09 Φεβ 2021, 15:59

ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 15:53
Σενέκας έγραψε:
09 Φεβ 2021, 15:46
Είναι εκπληκτικό παντως ότι υπάρχουν άτομα που τσιμπάνε τις απατεωνιές του αριστου σαν χάνοι απο τότε που θυμήθηκε ότι είναι ακροδεξιός, ξεχνώντας εντελώς όλες τις λογικές ακροβασίες και τις ταρζανιές που είχε κάνει μόλις χτες για να υποστηρίξει τον ακροαριστερό συριζα. Τους πετάει τις παπαριές για έθνος κράτος και σιωνισμό και φωνάζουν "πες τα μεγάλε αρίστο", στον τύπο που είχε λυσσάξει να υποστηρίζει το κόμμα του Νάσου Θεοδωρίδη και του Φίλη! :smt005::smt005::smt005: . Σας αξίζει ρε μαλάκες το αυστραλέζικο λάδι μηχανής. Αξίζει να σας το πουλάει με το κιλό :):):)
Ε, εδώ που τα λέμε, οι άμεσοι ή έμμεσοι υποστηρικτές των απόψεων του Θεοδωρίδη και του Φίλη (και άλλων ων ουκ έστιν αριθμός) παίζουν εκτός από τους αριστερόβιους και στους πολιτικώς ορθούς κεντροδεξιούς.

Αλλά αυτό δεν τους προκαλεί ακράτητο γέλωτα. Μυστήριο πράμα. :lol:
Καταλαβαίνεις ελπίζω τη διαφορά του να συμφωνείς ιδεολογικά με τον Θεοδωρίδη και του Φίλη, και τον να τους στηρίζεις χωρίς όριο της Δευτέρα, και την Τρίτη να πουλάς πατριωτισμό στους αναγνώστες της ελεύθερης ώρας και του πχορουμ. Όχι;
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5099
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 09 Φεβ 2021, 16:03

Ειναι μεγαλη επιτυχία για το phorum που ενα μελος του εκανε προτοσελιδο στην ΕΩ.

Νομίζω χρειαζομαστε ακομα ενα πρωτοσελιδο για το απολυτο αντισεισμικο συστημα. seismic
Θα πρότεινα να δώσουμε ολοι απο 5Ε.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69762
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Φεβ 2021, 16:09

Σενέκας έγραψε:
09 Φεβ 2021, 15:59
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 15:53
Σενέκας έγραψε:
09 Φεβ 2021, 15:46
Είναι εκπληκτικό παντως ότι υπάρχουν άτομα που τσιμπάνε τις απατεωνιές του αριστου σαν χάνοι απο τότε που θυμήθηκε ότι είναι ακροδεξιός, ξεχνώντας εντελώς όλες τις λογικές ακροβασίες και τις ταρζανιές που είχε κάνει μόλις χτες για να υποστηρίξει τον ακροαριστερό συριζα. Τους πετάει τις παπαριές για έθνος κράτος και σιωνισμό και φωνάζουν "πες τα μεγάλε αρίστο", στον τύπο που είχε λυσσάξει να υποστηρίζει το κόμμα του Νάσου Θεοδωρίδη και του Φίλη! :smt005::smt005::smt005: . Σας αξίζει ρε μαλάκες το αυστραλέζικο λάδι μηχανής. Αξίζει να σας το πουλάει με το κιλό :):):)
Ε, εδώ που τα λέμε, οι άμεσοι ή έμμεσοι υποστηρικτές των απόψεων του Θεοδωρίδη και του Φίλη (και άλλων ων ουκ έστιν αριθμός) παίζουν εκτός από τους αριστερόβιους και στους πολιτικώς ορθούς κεντροδεξιούς.

Αλλά αυτό δεν τους προκαλεί ακράτητο γέλωτα. Μυστήριο πράμα. :lol:
Καταλαβαίνεις ελπίζω τη διαφορά του να συμφωνείς ιδεολογικά με τον Θεοδωρίδη και του Φίλη, και τον να τους στηρίζεις χωρίς όριο της Δευτέρα, και την Τρίτη να πουλάς πατριωτισμό στους αναγνώστες της ελεύθερης ώρας και του πχορουμ. Όχι;
Καταλαβαίνω πολύ περισσότερα από αυτά που νομίζεις ή ελπίζεις, καλό μου.

Κι επειδή κάτι ξέρω από τακτικές επικοινωνίας/τάργκετ γκρουπ κλπ, η μόνη διαφορά που βρίσκω μεταξύ των πολιτικών οφατζήδων επικοινωνιολόγων είναι η διαφορά του κοινού, στο οποίο απευθύνονται

Ο Αρίστος χρησιμοποιεί το κόνσεπτ "έξυπνη σίτα" και οι ιντελεκτουέλ (τρομάρα τους) τις πιο έντεχνες παραγωγές στα σοβαροφανή αλλά επίσης γελοία μμε.


Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 14953
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 09 Φεβ 2021, 16:12

ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.
Μακάρι να ήξερες πόση ειρωνεία εμπεριέχει το συγκεκριμένο ποστ...καλή μου :smt005::smt005::smt005:
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69762
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 09 Φεβ 2021, 16:17

Σενέκας έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:12
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.
Μακάρι να ήξερες πόση ειρωνεία εμπεριέχει το συγκεκριμένο ποστ...καλή μου :smt005::smt005::smt005:
Μα ήξερα ότι θα ήταν το πρώτο που θα σκεφτόσουν, καλό μου.
Ναι, είμαι η μαστόρισσα στον βερμπαλισμό, πολυλογία, κενολογία κλπ κατά τη γνώμη σου.


Ενιγουέι, βρίσκω ενδιαφέρον το ότι τσίμπησες αμέσως. Θενκγιου τα μάλα. :P
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34751
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 09 Φεβ 2021, 16:46

Σενέκας έγραψε:
09 Φεβ 2021, 15:46
Είναι εκπληκτικό παντως ότι υπάρχουν άτομα που τσιμπάνε τις απατεωνιές του αριστου σαν χάνοι απο τότε που θυμήθηκε ότι είναι ακροδεξιός, ξεχνώντας εντελώς όλες τις λογικές ακροβασίες και τις ταρζανιές που είχε κάνει μόλις χτες για να υποστηρίξει τον ακροαριστερό συριζα. Τους πετάει τις παπαριές για έθνος κράτος και σιωνισμό και φωνάζουν "πες τα μεγάλε αρίστο", στον τύπο που είχε λυσσάξει να υποστηρίζει το κόμμα του Νάσου Θεοδωρίδη και του Φίλη! :smt005::smt005::smt005: . Σας αξίζει ρε μαλάκες το αυστραλέζικο λάδι μηχανής. Αξίζει να σας το πουλάει με το κιλό :):):)
Δεν είναι μόνος του ο Αρίστος όμως.Υπάρχει ολόκληρο πολιτικό ρεύμα που συνεργάσθηκε με τον ΣΥΡΙΖΑ για τον σκοπό αυτό.Υπήρξε το κόμμα των ΑΝΕΛ που χωρίς αυτό δεν θα ήταν δυνατόν να παίξει μπάλα ο Βαρουφάκης αφού ο ΣΥΡΙΖΑ δεν είχε πλειοψηφία μόνος του.Υπάρχει το συγκρότημα Φιλιππάκη (εφημερίδα "Δημοκρατία"όπου μάλιστα λέει ότι γράφει ο Αρίστος.Υπήρξε ο πρόεδρος Παυλόπουλος και διάφοροι άλλοι εθνοδεξιοί μέχρι και ο εισαγγελέας Παπαγγελόπουλος.
Όλοι αυτοί αποφάσισαν ότι θα συνεργασθούν με τους εθνομηδενιστές συριζαίους με σκοπό να χτυπήσουν τιν Σόιμπλε και τα μνημόνια.Για αυτό εγώ ρώτησα τον Αρίστο εάν κατάλαβε ότι ο προασπιστής του έθνους κράτους το 2015 ήταν ο Σόιμπλε - κάθε χώρα πληρώνει το χρέος της - και νεοταξίτες οι συριζανέλ όλοι μαζί τα χρέη τα δικά μας.
Μετά το 2015 βέβαια αυτή η συνεργασία έγινε μύλος ειδικά στο μακεδονικό αλλά πάντως συνέβη και απλώς ο Αρίστος είναι ένας από αυτούς που την ήθελαν - είναι και άλλοι στο φόρουμ όπως ο nrg και ο aljawn που ήσαν ΑΝΕΛ ή καραμανλικοί.
Για αυτό πρέπει να απαντηθεί επί της ουσίας : αποκλειστικός οπαδός του έθνους κράτους ήταν ο Λαφαζάνης ή κάποιος δεξιός που ήθελε αποχώρηση από την ΕΕ.Ντεμί οπαδοί ήσαν οι ΑΝΕΛ και ο Αρίστος που ήθελαν και θέλουν μέσα στην ΕΕ αλλά κατά της παγκοσμιοποίησης όπως μας συμφέρει.
Όχι ότι είναι κακή μια παρόμοια πολιτική.Απλά δεν συνάδει με κηρύγματα μετωπικής σύγκρουσης όταν λες είμαι και με την ΕΕ.Πες ρε φίλε είμαι με το συμφέρον της χώρας όπως εγώ το αντιλαμβάνομαι για να εξετάσουμε τα συν και τα πλην όσων λες.Τότε όμως δεν μπορείς να βγάζεις κουτάκια και ταμπέλες.

Άβαταρ μέλους
kameron
Δημοσιεύσεις: 8028
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 00:47
Phorum.gr user: kameron

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από kameron » 09 Φεβ 2021, 16:54

Σενέκας έγραψε:
09 Φεβ 2021, 15:46
Είναι εκπληκτικό παντως ότι υπάρχουν άτομα που τσιμπάνε τις απατεωνιές του αριστου σαν χάνοι απο τότε που θυμήθηκε ότι είναι ακροδεξιός, ξεχνώντας εντελώς όλες τις λογικές ακροβασίες και τις ταρζανιές που είχε κάνει μόλις χτες για να υποστηρίξει τον ακροαριστερό συριζα. Τ
Πού είναι το περίεργο; :smt017

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14547
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 09 Φεβ 2021, 17:01

Αρίστος έγραψε:
08 Φεβ 2021, 18:44
πατησιωτης έγραψε:
08 Φεβ 2021, 18:41
Αρίστο μια και κάποτε στήριζες τις ελπίδες σου στον Βαρουφάκη :D καιρός να δεις τις δικές του απόψεις περί παγκοσμιοποίησης.


πατησιωτης @ Βαρουφακης:Ενας λοιδορημενος πολιτικος

Είναι κατά της παγκοσμιοποίησης αλλά υπέρ του διεθνισμού. :D Να καταργηθούν τα σύνορα για τους ανθρώπους αλλά να υψωθούν για τα εμπορεύματα και τα κεφάλαια.


Βασικα δεν ξερει τι του γινεται, εχει αλλαξει 100 γνωμες. Και ειναι αυτος που κρεμασε Τσιπρα και Καμμενο στο παρα πεντε της διαπραγματευσης με Σοιμπλε και Μερκελ. Την πιο κρισιμη στιγμη τους τραβηξε το χαλακι κατω απο τα ποδια βγαζοντας ουσιαστικα αχρηστο το plan B που ο ΙΔΙΟΣ ειχε εκπονησει και ειχε εγγυηθει.

.
Εφταιγε δηλαδη ο τρελος που ειχε εκπονησει σχεδιο οτι θα μετατρεψει με ενα νομο ενα αρθρο ολες τις γυναικες σε ΜΟΥΝΑΡΕΣ και οχι εκεινοι που τον πιστεψαν?
Τοσα χρονια εχουν περασει και ακομα δεν εβαλες μυαλο? Επρεπε μου φαινεται να σε παρει παρεα ο Τσιπρας σε εκεινο το δωματιακι...
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών