Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19147
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 11 Φεβ 2021, 19:12

Scouser έγραψε:
10 Φεβ 2021, 21:39
Αρίστος έγραψε:
10 Φεβ 2021, 21:28
Βαζω σημερινο αρθρο του δημιουργου του tribune που στηριζει ΣΥΡΙΖΑ αλλα ειναι πατριωτικο ΠΑΣΟΚ (ο ιδιος δηλωνει σοσιαλπατριωτης). Εθνικιστες τετοιοι δεν υπαρχουν στην κυβερνηση της ΝΔ. Δυστυχως πλεον στο ΣΥΡΙΖΑ τετοιες φωνες ειναι σπανιοτατες και πλεον επικρατησαν αυτοι που φωναζουν για τα δικαια του Κουφοντινα. Εγω παντως ειχα λογο ΟΤΑΝ στηριζα το ΣΥΡΙΖΑ να αρθρογραφω στο tribune.

Άκου καλά Ερντογάν! Θα έρθουμε και θα είναι ημέρα όταν θα διαμελίσουμε την άθλια ορδή σου

https://www.tribune.gr/blog/news/articl ... i-soy.html

.
Αυτός που στηρίζει πατριωτικό ΠΑΣΟΚ και σύριζα, για τον Κουφοντίνα τι άποψη έχει;
Προσωπικά έχω απορία εάν όλοι αυτοί που σήμερα διαδηλώνουν υπέρ του Κουφοντινα εάν έχουν μελετήσει τις προκηρύξεις της 17 Νοεμβρη ..

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 11 Φεβ 2021, 20:33

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
11 Φεβ 2021, 19:12
Scouser έγραψε:
10 Φεβ 2021, 21:39
Αρίστος έγραψε:
10 Φεβ 2021, 21:28
Βαζω σημερινο αρθρο του δημιουργου του tribune που στηριζει ΣΥΡΙΖΑ αλλα ειναι πατριωτικο ΠΑΣΟΚ (ο ιδιος δηλωνει σοσιαλπατριωτης). Εθνικιστες τετοιοι δεν υπαρχουν στην κυβερνηση της ΝΔ. Δυστυχως πλεον στο ΣΥΡΙΖΑ τετοιες φωνες ειναι σπανιοτατες και πλεον επικρατησαν αυτοι που φωναζουν για τα δικαια του Κουφοντινα. Εγω παντως ειχα λογο ΟΤΑΝ στηριζα το ΣΥΡΙΖΑ να αρθρογραφω στο tribune.

Άκου καλά Ερντογάν! Θα έρθουμε και θα είναι ημέρα όταν θα διαμελίσουμε την άθλια ορδή σου

https://www.tribune.gr/blog/news/articl ... i-soy.html

.
Αυτός που στηρίζει πατριωτικό ΠΑΣΟΚ και σύριζα, για τον Κουφοντίνα τι άποψη έχει;
Προσωπικά έχω απορία εάν όλοι αυτοί που σήμερα διαδηλώνουν υπέρ του Κουφοντινα εάν έχουν μελετήσει τις προκηρύξεις της 17 Νοεμβρη ..
Μπορούσε να μπει ακόμη ένα "εάν" πριν το "διαδηλώνουν" για περισσότερη έμφαση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stavmanr την 11 Φεβ 2021, 21:32, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27000
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 11 Φεβ 2021, 20:39

.
Η μόνη αποδεκτή για μένα εκτέλεση ήταν αυτή του βασανιστή Μάλλιου.
Όλες οι άλλες ήταν άσκοπες.
.
Αν συνέχιζαν με τους χουνταίους ο λαός θα ήταν μαζί τους.
.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39438
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 11 Φεβ 2021, 21:16

Niki έγραψε:
11 Φεβ 2021, 18:00
Αρίστο αν αποδειχτεί ότι ο φίλος σου ο Τραμπ έκανε πλάτες στον Ερντογάν να πάρει πυρηνικά από το Πακιστάν τι θα κάνεις;


Μαθε μπαλιτσα Niki, ο Τραμπ ηταν με το Ισραηλ, οχι με την Τουρκια, στην Τουρκια εκανε δυο χατιρια και της εκοψε το βηχα στα διπλασια. Αντιθετα ΟΛΗ του η πολιτικη ηταν υπερ του Ισραηλ (και της Αιγυπτου) και στηριξε τον αντιτουρκικο αξονα Ισραηλ-Αραβων, τον East Med και την τριμερη Ελλαδας-Κυπρου-Ισραηλ.

Το Ισραηλ ΠΟΤΕ δεν θα ηθελε να αποκτησει η Τουρκια πυρηνικα οπως δεν ηθελε να αποκτησει και F-35. Οπως λοιπον ο Τραμπ πηγε με τα συμφεροντα του Ισραηλ και ακυρωσε τα F-35 για την Τουρκια, για τον ιδιο λογο δεν υπαρχει περιπτωση να ηθελε να αποκτησει πυρηνικη βομβα η Τουρκια.

.

Άβαταρ μέλους
Niki
Δημοσιεύσεις: 5816
Εγγραφή: 04 Μαρ 2020, 08:33
Phorum.gr user: Niki

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Niki » 11 Φεβ 2021, 21:25

Αρίστος έγραψε:
11 Φεβ 2021, 21:16
Niki έγραψε:
11 Φεβ 2021, 18:00
Αρίστο αν αποδειχτεί ότι ο φίλος σου ο Τραμπ έκανε πλάτες στον Ερντογάν να πάρει πυρηνικά από το Πακιστάν τι θα κάνεις;


Μαθε μπαλιτσα Niki, ο Τραμπ ηταν με το Ισραηλ, οχι την Τουρκια, με την Τουρκια της εκανε δυο χατιρια και της εκοψε το βηχα στα διπλασια. Αντιθετα ΟΛΗ του η πολιτικη ηταν υπερ του Ισραηλ (και της Αιγυπτου) και στηριξε τον αντιτουρκικο αξονα Ισραηλ-Αραβων, τον East Med και την τριμερη Ελλαδας-Κυπρου-Ισραηλ.

Το Ισραηλ ΠΟΤΕ δεν θα ηθελε να αποκτησει η Τουρκια πυρηνικα οπως δεν ηθελε να αποκτησει και F-35. Οπως λοιπον ο Τραμπ πηγε με τα συμφεροντα του Ισραηλ και ακυρωσε τα F-35 για την Τουρκια, για τον ιδιο λογο δεν υπαρχει περιπτωση να ηθελε να αποκτησει πυρηνικη βομβα η Τουρκια.

.
Μη αποδεκτή απάντηση.
Μπορείς να απαντήσεις μια φορά χωρίς να το παίζεις πολιτικάντης.
Αν αποδειχτεί τι θα πεις για σένα που τον υπερασπιζόσουνα.
Μόνο αυτό ξεκάθαρα.
Όχι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
Πάντα έτσι κάνεις.
Έλεος μια φορά μια καθαρή απάντηση.
Ούτε εμείς οι γυναίκες δεν κάνουμε έτσι να πηγαίνουμε μέσω δομοκού μέχρι να κουραστεί ο συνομιλητής.
Σου έχω γράψει μια ολόκληρη παράγραφο πριν για να είσαι ξεκάθαρος και να μην προσπαθήσεις να ξεφύγεις.
Εσύ έκοψες την ερώτηση μου πρίν και δεν απάντησες.
Σου γράφω δεύτερη παράγραφο.
Τραγικός.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Niki την 11 Φεβ 2021, 21:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Μια ειλικρινή συγνώμη που στήριξα και ψήφισα ΝΔ.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39438
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 11 Φεβ 2021, 21:26

Ασε τους χαρακτηρισμους γιατι εισαι πολυ μικρη να πουλησεις πνευμα και κοιταξε να αξιοποιησεις αυτο που σου εγραψα.

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39438
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 11 Φεβ 2021, 21:30

Επιπλεον κοιταξε να μην σε τυφλωνει ο φανατισμος σου και προσπαθησε να αντιληφθεις οτι ο Τραμπ δεν επαιζε μπαλλα μονος του. Υπαρχει το Στέιτ Ντιπαρτμεντ, υπαρχει το Πενταγωνο, η Γερουσια και το Κογκρεσο, το Βαθυ Κρατος, η CIA, ολοι οι αρμοι της εξουσιας στις ΗΠΑ. Δεν υπαρχει περιπτωση να ασχολουνταν ο Τραμπ να αποκτησει πυρηνικα η Τουρκια και να τον αφηναν να το κανει χωρις να τον ξεφωνισουν με το καλημερα.

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39438
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 11 Φεβ 2021, 21:32

Επιπλεον λες να γινοταν κατι τετοιο και να μην το μαθαινε η Μοσαντ; Και μετα να μην ξεσηκωνε ολο το εβραικο λομπυ στην Αμερικη; Που ζεις κουκλα μου;

.

Άβαταρ μέλους
Niki
Δημοσιεύσεις: 5816
Εγγραφή: 04 Μαρ 2020, 08:33
Phorum.gr user: Niki

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Niki » 11 Φεβ 2021, 21:33

Niki έγραψε:
11 Φεβ 2021, 21:25
Αρίστος έγραψε:
11 Φεβ 2021, 21:16
Niki έγραψε:
11 Φεβ 2021, 18:00
Αρίστο αν αποδειχτεί ότι ο φίλος σου ο Τραμπ έκανε πλάτες στον Ερντογάν να πάρει πυρηνικά από το Πακιστάν τι θα κάνεις;Αρίστο αν αποδειχτεί ότι ο φίλος σου ο Τραμπ έκανε πλάτες στον Ερντογάν να πάρει πυρηνικά από το Πακιστάν τι θα κάνεις;

Πρόσεξε θέλω να απαντήσεις στην ερώτηση ξεκάθαρα όχι να αρχίσεις με μισόλογα.
Του στυλ δεν θα αποδειχτεί και άλλα.
Ξεκάθαρα αν αποδειχτεί ότι ο Τραμπ έκανε πλάτες στον Ερντογάν να αποκτήσει πυρηνικά από το Πακιστάν θα δηλώσεις ότι υπερασπιζόσουν ένα εχθρό της Ελλάδας;
Ξεκάθαρη απάντηση.

Σήμερα διάβασα ένα πολύ ενδιαφέρον κείμενο.


Μαθε μπαλιτσα Niki, ο Τραμπ ηταν με το Ισραηλ, οχι την Τουρκια, με την Τουρκια της εκανε δυο χατιρια και της εκοψε το βηχα στα διπλασια. Αντιθετα ΟΛΗ του η πολιτικη ηταν υπερ του Ισραηλ (και της Αιγυπτου) και στηριξε τον αντιτουρκικο αξονα Ισραηλ-Αραβων, τον East Med και την τριμερη Ελλαδας-Κυπρου-Ισραηλ.

Το Ισραηλ ΠΟΤΕ δεν θα ηθελε να αποκτησει η Τουρκια πυρηνικα οπως δεν ηθελε να αποκτησει και F-35. Οπως λοιπον ο Τραμπ πηγε με τα συμφεροντα του Ισραηλ και ακυρωσε τα F-35 για την Τουρκια, για τον ιδιο λογο δεν υπαρχει περιπτωση να ηθελε να αποκτησει πυρηνικη βομβα η Τουρκια.

.
Μη αποδεκτή απάντηση.
Μπορείς να απαντήσεις μια φορά χωρίς να το παίζεις πολιτικάντης.
Αν αποδειχτεί τι θα πεις για σένα που τον υπερασπιζόσουνα.
Μόνο αυτό ξεκάθαρα.
Όχι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.
Πάντα έτσι κάνεις.
Έλεος μια φορά μια καθαρή απάντηση.
Ούτε εμείς οι γυναίκες δεν κάνουμε έτσι να πηγαίνουμε μέσω δομοκού μέχρι να κουραστεί ο συνομιλητής.
Σου έχω γράψει μια ολόκληρη παράγραφο πριν για να είσαι ξεκάθαρος και να μην προσπαθήσεις να ξεφύγεις.
Εσύ έκοψες την ερώτηση μου πρίν και δεν απάντησες.
Σου γράφω δεύτερη παράγραφο.
Τραγικός.
Αρίστος έγραψε:
11 Φεβ 2021, 21:26
Ασε τους χαρακτηρισμους γιατι εισαι πολυ μικρη να πουλησεις πνευμα και κοιταξε να αξιοποιησεις αυτο που σου εγραψα.

.
Συνεχίζεις να μην απαντάς στο βασικό ερώτημα.
Θα τα σκίσεις τα βιβλία σου τα άρθρα σου και τις συνεντεύξεις αν αποδειχτεί κάτι τέτοιο;
Θα ζητήσεις συγνώμη από όσους επηρέασες;
Μια ειλικρινή συγνώμη που στήριξα και ψήφισα ΝΔ.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19147
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 11 Φεβ 2021, 21:33

stavmanr έγραψε:
11 Φεβ 2021, 20:33
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
11 Φεβ 2021, 19:12
Scouser έγραψε:
10 Φεβ 2021, 21:39

Αυτός που στηρίζει πατριωτικό ΠΑΣΟΚ και σύριζα, για τον Κουφοντίνα τι άποψη έχει;
Προσωπικά έχω απορία εάν όλοι αυτοί που σήμερα διαδηλώνουν υπέρ του Κουφοντινα εάν έχουν μελετήσει τις προκηρύξεις της 17 Νοεμβρη ..
Μπορούσε να μπει ακόμη ένα "εάν" πριν το διαδηλώνουν για περισσότερη έμφαση.
Που διαφωνείς με αυτό που γράφω ; :smt017

Ο Κουφοντινας ενδέχεται να είναι ο εκτελεστής Τούρκων διπλωματών γιατί η Τουρκία ..κάνει παραβιάσεις στο Αιγαίο !!!
Και κάποιοι υποστηρικτές του οι οποίοι δηλώνουν αντιεθνικιστες διαδηλώνουν υπέρ του !!

Άβαταρ μέλους
Niki
Δημοσιεύσεις: 5816
Εγγραφή: 04 Μαρ 2020, 08:33
Phorum.gr user: Niki

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Niki » 11 Φεβ 2021, 21:35

Αρίστος έγραψε:
11 Φεβ 2021, 21:32
Επιπλεον λες να γινοταν κατι τετοιο και να μην το μαθαινε η Μοσαντ; Και μετα να μην ξεσηκωνε ολο το εβραικο λομπυ στην Αμερικη; Που ζεις κουκλα μου;

.
καλομελέτα και έρχεται.
Αν αποδειχτεί τι θα κάνεις ξεκάθαρα.
Μια ειλικρινή συγνώμη που στήριξα και ψήφισα ΝΔ.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39438
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 11 Φεβ 2021, 21:37

Niki έγραψε:
11 Φεβ 2021, 21:35
Αρίστος έγραψε:
11 Φεβ 2021, 21:32
Επιπλεον λες να γινοταν κατι τετοιο και να μην το μαθαινε η Μοσαντ; Και μετα να μην ξεσηκωνε ολο το εβραικο λομπυ στην Αμερικη; Που ζεις κουκλα μου;

.
καλομελέτα και έρχεται.
Αν αποδειχτεί τι θα κάνεις ξεκάθαρα.


Με ρωτας αν ο ηλιος θα βγει απο τη Δυση και θες και απαντηση; Σοβαρεψου.

.

Άβαταρ μέλους
Niki
Δημοσιεύσεις: 5816
Εγγραφή: 04 Μαρ 2020, 08:33
Phorum.gr user: Niki

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Niki » 11 Φεβ 2021, 21:41

Αρίστος έγραψε:
11 Φεβ 2021, 21:37
Niki έγραψε:
11 Φεβ 2021, 21:35
Αρίστος έγραψε:
11 Φεβ 2021, 21:32
Επιπλεον λες να γινοταν κατι τετοιο και να μην το μαθαινε η Μοσαντ; Και μετα να μην ξεσηκωνε ολο το εβραικο λομπυ στην Αμερικη; Που ζεις κουκλα μου;

.
καλομελέτα και έρχεται.
Αν αποδειχτεί τι θα κάνεις ξεκάθαρα.



Με ρωτας αν ο ηλιος θα βγει απο τη Δυση και θες και απαντηση; Σοβαρεψου.

.
Μη αποδεκτή απάντηση.
Συγκρίνεις ένα φαινόμενο φυσικό που δεν μπορεί να αλλάξει με τα συμφέροντα οικονομικά ,πολιτικά ενός ανθρώπου;
Δύο ανόμοια πράγματα.
Ο Τραμπ δεν είναι ήλιος.
Απάντησε ξεκάθαρα.
Μια ειλικρινή συγνώμη που στήριξα και ψήφισα ΝΔ.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34754
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 11 Φεβ 2021, 21:41

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
11 Φεβ 2021, 19:10
Η αριστεράς εκείνα τα χρόνια (έστω για τους δικούς της στρατηγικούς στόχους ) ήταν πιο εθνικιστική από την τότε δεξιά
Για ..ένωση της Κύπρου με την Ελλάδα μιλούσε στις προκηρύξεις της η 17 Νοεμβρη ...

Βυθίσατε το Χορα είχε ως σύνθημα το ΠΑΣΟΚ πριν το 1981
Mα οι στρατηγικοί στόχοι είναι το παν που είναι ίδιοι με αυτούς των σημερινών αναρχικών υποστηρικτών του Κουφοντίνα και τα διάφορα εθνικιστικά ή αντιεθνικιστικά είναι για αυτούς μοχλός και όχι στόχος.
Ο σκοπός της 17Ν ήταν ο ελληνοτουρκικός πόλεμος και η διάλυση της ΝΑ πτέρυγας του ΝΑΤΟ,τον οποίο θα ακολουθούσε επανάληψη του εμφυλίου πολέμου στην Ελλάδα για να πάρουν τη ρεβάνς.
Αυτό όμως που θα συνέβαινε την εποχή του ψυχρού πολέμου σε περίπτωση πολέμου δεν θα συμβεί τώρα.
Χωρίς κομμουνιστικό στρατόπεδο στην Ευρώπη ένας πόλεμος μπορεί να ενισχύσει στο εσωτερικό την εθνικιστική δεξιά.Επομένως αυτοί έχουν αλλάξει γραμμή και από "πατριώτες" έγιναν "αντιεθνικιστές".

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23416
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Η σημερινη Ελευθερη Ωρα δημοσιεύει συνεντευξη μου.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 11 Φεβ 2021, 22:48

Αρίστος έγραψε:
11 Φεβ 2021, 21:16
Niki έγραψε:
11 Φεβ 2021, 18:00
Αρίστο αν αποδειχτεί ότι ο φίλος σου ο Τραμπ έκανε πλάτες στον Ερντογάν να πάρει πυρηνικά από το Πακιστάν τι θα κάνεις;


Μαθε μπαλιτσα Niki, ο Τραμπ ηταν με το Ισραηλ, οχι με την Τουρκια, στην Τουρκια εκανε δυο χατιρια και της εκοψε το βηχα στα διπλασια. Αντιθετα ΟΛΗ του η πολιτικη ηταν υπερ του Ισραηλ (και της Αιγυπτου) και στηριξε τον αντιτουρκικο αξονα Ισραηλ-Αραβων, τον East Med και την τριμερη Ελλαδας-Κυπρου-Ισραηλ.

Το Ισραηλ ΠΟΤΕ δεν θα ηθελε να αποκτησει η Τουρκια πυρηνικα οπως δεν ηθελε να αποκτησει και F-35. Οπως λοιπον ο Τραμπ πηγε με τα συμφεροντα του Ισραηλ και ακυρωσε τα F-35 για την Τουρκια, για τον ιδιο λογο δεν υπαρχει περιπτωση να ηθελε να αποκτησει πυρηνικη βομβα η Τουρκια.

.
χαρα στο κουραγιο σου ...
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών