Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Διασκέδαση, μόδα, life style, dolce vita
Άβαταρ μέλους
Απολλώνιος
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 26 Ιαν 2020, 13:36

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Απολλώνιος » 10 Φεβ 2021, 02:45

Juno έγραψε:
10 Φεβ 2021, 01:02
Gherschaagk έγραψε:
09 Φεβ 2021, 22:13
Naida έγραψε:
09 Φεβ 2021, 21:52

....
Αλλά τώρα να είσαι στο ίδιο σπίτι με τον άντρα σου και να μην ξανακάνετε σεξ μου φαίνεται τρελό. Εννοώ έχεις ερωτική επιθυμία και τον έχεις μες στο σπίτι σου δεν θα κάνετε σεξ; εκτός κι αν δεν ξαναειχε ερωτική επιθυμία γενικά ή έχεις και την καλύπτεις με σλλον.
Να σου πω, αυτό δε μπορώ να το καταλάβω ούτε εγώ. Αλλά ξέρω κι άλλες περιπτώσεις και μιλάμε για γυναίκες με μεγάλα παιδιά που αντί να κοιμούνται με τους άντρες τους, κοιμούνται με τα παιδιά. Κι έχω ακούσει κιόλας μία να λέει πως σιγά μην κοιμηθεί με τον μαντράχαλο που ροχαλίζει και μυρίζει ξινίλα τη στιγμή που έχει το παιδί που μοσχοβολάει και είναι τόσο γλυκούλι και τρυφερούλι.

Τι να λένε τώρα;!

Εδώ η άλλη είπε πως κάνει πως κοιμάται από τις 9 για να μην της προτείνει ο άλλος να το κάνουν.
Αυτός είναι σοβαρός λόγος.


Απολλώνιος έγραψε:
09 Φεβ 2021, 17:47
Juno έγραψε:
09 Φεβ 2021, 17:28

Πώς το έκανε; Γονάτισε, δαχτυλίδι κτλ;
Είμαι περίεργος να δω πως είσαι ρε juno. Όλοι άσχημοι στην πέφτουν. Μήπως και εσύ δεν είσαι τέλεια στην εμφάνιση και έχεις απαιτησεις; Γιατί βλέπεις κάτι κοντόχοντρες Ελληνίδες να έχουν απαιτήσεις και είναι σαν τον κακό τους τον καιρό εμφανισιακά.
Δεν είπα πως μου την πέφτουν. Είπα πως κάτι κομπλεξικά υποκείμενα που θέλουν να λέγονται φίλοι φέρνουν να μου γνωρίσουν ό,τι σάπιο υπάρχει και γι΄αυτό τελείωσα με γνωριμίες μέσω "φίλων".
Εσύ γιατί παρεξηγήθηκες;

Και η παράθεση είναι εντελώς άκυρη.
Δεν παρεξηγήθηκα. Απλά μερικές γυναίκες έχουν υψηλά standar ενώ είναι κοντές και χοντρές. Άλλες πάλι είναι παντρεμένες και έχουν το θράσος να την πέφτουν σε νεότερους και ωραιους. Αν είσαι ψηλή,γυμνασμενη και νέα τότε ναι έχεις επιλογές.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14781
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 10 Φεβ 2021, 05:43

Gherschaagk έγραψε:
09 Φεβ 2021, 21:46
Naida έγραψε:
09 Φεβ 2021, 21:38
Gherschaagk έγραψε:
09 Φεβ 2021, 21:36


Μιλάμε για οικογένειες με μοναχοπαίδια.

Μετά το παιδί, ο γάμος είναι λευκός. Χωρίς σεξ. Τι δεν καταλαβαίνεις;
Δεν ξαναεκαναν σεξ γενικά ή δεν ξαναεκαναν σεξ με τους άντρες τους; δηλαδή πως γίνεται αυτό;
Δεν ξέρω αν έχουν εραστές. Δύσκολο. Η μία είναι κwλος και βρακί με τη μάνα της. Συνέχεια μαζί, μόνο στον ύπνο χωρίζουν και τότε κοιμάται με το παιδί της. Η χωρισμένη έχει κατάθλιψη και είναι σκοτωμένη με τα πεθερικά της και είναι ο λόγος που όπως λέει χώρισε τον άντρα της. Ο άντρας της σε κάποια συζήτηση π.α.κ.υ. είπε στον άντρα μου πως μετά το παιδί δεν έκαναν ποτέ ξανά σεξ.
Κι εσείς τα πιστεύετε ε?
Κλασική περίπτωση ανταλλαγής ερωτικών συντρόφων.
Σας δουλεύουν. Να σας πηδήξουν θέλουν!
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 10 Φεβ 2021, 08:23

Daje έγραψε:
10 Φεβ 2021, 05:43
Gherschaagk έγραψε:
09 Φεβ 2021, 21:46
Naida έγραψε:
09 Φεβ 2021, 21:38


Δεν ξαναεκαναν σεξ γενικά ή δεν ξαναεκαναν σεξ με τους άντρες τους; δηλαδή πως γίνεται αυτό;
Δεν ξέρω αν έχουν εραστές. Δύσκολο. Η μία είναι κwλος και βρακί με τη μάνα της. Συνέχεια μαζί, μόνο στον ύπνο χωρίζουν και τότε κοιμάται με το παιδί της. Η χωρισμένη έχει κατάθλιψη και είναι σκοτωμένη με τα πεθερικά της και είναι ο λόγος που όπως λέει χώρισε τον άντρα της. Ο άντρας της σε κάποια συζήτηση π.α.κ.υ. είπε στον άντρα μου πως μετά το παιδί δεν έκαναν ποτέ ξανά σεξ.
Κι εσείς τα πιστεύετε ε?
Κλασική περίπτωση ανταλλαγής ερωτικών συντρόφων.
Σας δουλεύουν. Να σας πηδήξουν θέλουν!
Εγώ είμαι καλυμμένη, αμαρτία να έχω κι άλλον τη στιγμή που υπάρχουν εκεί έξω γυναίκες που είναι μόνες τους και επιζητούν κι εκείνες την αγάπη και την φροντίδα ενός άντρα. Όπως και ο άντρας, αμαρτία να είναι αναγκασμένος να μοιράζεται. Δεν είμαστε στη Μαχαμπαράτα που η ηρωίδα έχει 7 συζύγους, έναν για κάθε μέρα της εβδομάδας.

Το σωστό είναι να μας διακατέχει ένα αίσθημα δικαιοσύνης και συμπόνιας, όχι να φερόμαστε εγωιστικά και να ενδιαφερόμαστε μόνο για τους εαυτούς μας.

Επίσης, εγώ δεν μιλάω για σεξ εδώ, μιλάω για τέρμα προβληματικά ζευγάρια που μπορεί να φαίνονται μονιασμένα και να κοιμούνται στο ίδιο κρεβάτι αλλά έχουν αποξενωθεί εντελώς.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Φεβ 2021, 08:32

Gherschaagk έγραψε:
10 Φεβ 2021, 08:23
Daje έγραψε:
10 Φεβ 2021, 05:43
Gherschaagk έγραψε:
09 Φεβ 2021, 21:46


Δεν ξέρω αν έχουν εραστές. Δύσκολο. Η μία είναι κwλος και βρακί με τη μάνα της. Συνέχεια μαζί, μόνο στον ύπνο χωρίζουν και τότε κοιμάται με το παιδί της. Η χωρισμένη έχει κατάθλιψη και είναι σκοτωμένη με τα πεθερικά της και είναι ο λόγος που όπως λέει χώρισε τον άντρα της. Ο άντρας της σε κάποια συζήτηση π.α.κ.υ. είπε στον άντρα μου πως μετά το παιδί δεν έκαναν ποτέ ξανά σεξ.
Κι εσείς τα πιστεύετε ε?
Κλασική περίπτωση ανταλλαγής ερωτικών συντρόφων.
Σας δουλεύουν. Να σας πηδήξουν θέλουν!
Εγώ είμαι καλυμμένη, αμαρτία να έχω κι άλλον τη στιγμή που υπάρχουν εκεί έξω γυναίκες που είναι μόνες τους και επιζητούν κι εκείνες την αγάπη και την φροντίδα ενός άντρα. Όπως και ο άντρας, αμαρτία να είναι αναγκασμένος να μοιράζεται. Δεν είμαστε στη Μαχαμπαράτα που η ηρωίδα έχει 7 συζύγους, έναν για κάθε μέρα της εβδομάδας.

Το σωστό είναι να μας διακατέχει ένα αίσθημα δικαιοσύνης και συμπόνιας, όχι να φερόμαστε εγωιστικά και να ενδιαφερόμαστε μόνο για τους εαυτούς μας.

Επίσης, εγώ δεν μιλάω για σεξ εδώ, μιλάω για τέρμα προβληματικά ζευγάρια που μπορεί να φαίνονται μονιασμένα και να κοιμούνται στο ίδιο κρεβάτι αλλά έχουν αποξενωθεί εντελώς.
Πολύ ορθά μιλάς Γκερ. Έτσι είναι. Έτσι πληροφοριακά η Μαχαμπαράτα κατά που πέφτει;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 10 Φεβ 2021, 08:43

Naida έγραψε:
10 Φεβ 2021, 08:32
Gherschaagk έγραψε:
10 Φεβ 2021, 08:23
Daje έγραψε:
10 Φεβ 2021, 05:43


Κι εσείς τα πιστεύετε ε?
Κλασική περίπτωση ανταλλαγής ερωτικών συντρόφων.
Σας δουλεύουν. Να σας πηδήξουν θέλουν!
Εγώ είμαι καλυμμένη, αμαρτία να έχω κι άλλον τη στιγμή που υπάρχουν εκεί έξω γυναίκες που είναι μόνες τους και επιζητούν κι εκείνες την αγάπη και την φροντίδα ενός άντρα. Όπως και ο άντρας, αμαρτία να είναι αναγκασμένος να μοιράζεται. Δεν είμαστε στη Μαχαμπαράτα που η ηρωίδα έχει 7 συζύγους, έναν για κάθε μέρα της εβδομάδας.

Το σωστό είναι να μας διακατέχει ένα αίσθημα δικαιοσύνης και συμπόνιας, όχι να φερόμαστε εγωιστικά και να ενδιαφερόμαστε μόνο για τους εαυτούς μας.

Επίσης, εγώ δεν μιλάω για σεξ εδώ, μιλάω για τέρμα προβληματικά ζευγάρια που μπορεί να φαίνονται μονιασμένα και να κοιμούνται στο ίδιο κρεβάτι αλλά έχουν αποξενωθεί εντελώς.
Πολύ ορθά μιλάς Γκερ. Έτσι είναι. Έτσι πληροφοριακά η Μαχαμπαράτα κατά που πέφτει;
:smt005::smt005::smt005:

https://el.m.wikipedia.org/wiki/%CE%9C% ... F%84%CE%B1
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Φεβ 2021, 08:48

Εμ βέβαια, γυναίκα με 7 διαφορετικούς συζύγους μόνο σε μύθο θα έβγαινε :011:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 10 Φεβ 2021, 08:53

Naida έγραψε:
10 Φεβ 2021, 08:48
Εμ βέβαια, γυναίκα με 7 διαφορετικούς συζύγους μόνο σε μύθο θα έβγαινε :011:
:smt005:

:smt005:

Καλημέρα Ναϊδάκι.

Μην απογοητεύεσαι. Μπορεί στο εγγύς μέλλον να δημιουργηθεί μια τέτοια κοινωνία και να είμαστε κι εμείς μέλη της. Έστω και για λίγο.

7 άντρες ρε συ; Εδώ έναν και δεν αντέχουμε σε κάποιες φάσεις.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Φεβ 2021, 08:57

Gherschaagk έγραψε:
10 Φεβ 2021, 08:53
Naida έγραψε:
10 Φεβ 2021, 08:48
Εμ βέβαια, γυναίκα με 7 διαφορετικούς συζύγους μόνο σε μύθο θα έβγαινε :011:
:smt005:

:smt005:

Καλημέρα Ναϊδάκι.

Μην απογοητεύεσαι. Μπορεί στο εγγύς μέλλον να δημιουργηθεί μια τέτοια κοινωνία και να είμαστε κι εμείς μέλη της. Έστω και για λίγο.

7 άντρες ρε συ; Εδώ έναν και δεν αντέχουμε σε κάποιες φάσεις.
Επειδη είναι ένας. Άμα ήταν 7 θα είχαμε ποικιλία :lol:

Καλημέρα!!!
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12610
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 11 Φεβ 2021, 22:02

Ταυτόχρονα; 😳
The business man whose master plan controls the world each day,
Is blind to indications of his species slow decay.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 11 Φεβ 2021, 22:06

enterprise-psi έγραψε:
11 Φεβ 2021, 22:02
Ταυτόχρονα; 😳
Κοιμόταν με διαφορετικό κάθε βράδυ απ' όσο θυμάμαι. Με τη σειρά.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 12 Φεβ 2021, 20:32

Απολλώνιος έγραψε:
10 Φεβ 2021, 02:45

Δεν παρεξηγήθηκα. Απλά μερικές γυναίκες έχουν υψηλά standar ενώ είναι κοντές και χοντρές. Άλλες πάλι είναι παντρεμένες και έχουν το θράσος να την πέφτουν σε νεότερους και ωραιους. Αν είσαι ψηλή,γυμνασμενη και νέα τότε ναι έχεις επιλογές.
Η προσπάθειά σου να μου βγάλεις κόμπλεξ, απέτυχε. Στη συγκεκριμένη περίπτωση ο άντρας είχε υπερβολικά υψηλά standars.
Η μεσολαβήτρια κάταλαβε τι βρισίδι έχει να ακούσει και εξαφανίστηκε.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Σέρπικο
Δημοσιεύσεις: 1601
Εγγραφή: 31 Ιαν 2019, 23:28
Phorum.gr user: Σέρπικο

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέρπικο » 15 Φεβ 2021, 09:53

Η νύφη είναι αυτή που κάνει γυμναστική στο mega , τώρα;
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ - ΚΟΝΙΤΣΑ - ΓΡΑΜΜΟΣ - ΒΙΤΣΙ

Άβαταρ μέλους
Απολλώνιος
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: 26 Ιαν 2020, 13:36

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Απολλώνιος » 16 Φεβ 2021, 20:22

Juno έγραψε:
12 Φεβ 2021, 20:32
Απολλώνιος έγραψε:
10 Φεβ 2021, 02:45

Δεν παρεξηγήθηκα. Απλά μερικές γυναίκες έχουν υψηλά standar ενώ είναι κοντές και χοντρές. Άλλες πάλι είναι παντρεμένες και έχουν το θράσος να την πέφτουν σε νεότερους και ωραιους. Αν είσαι ψηλή,γυμνασμενη και νέα τότε ναι έχεις επιλογές.
Η προσπάθειά σου να μου βγάλεις κόμπλεξ, απέτυχε. Στη συγκεκριμένη περίπτωση ο άντρας είχε υπερβολικά υψηλά standars.
Η μεσολαβήτρια κάταλαβε τι βρισίδι έχει να ακούσει και εξαφανίστηκε.
Εξαρτάται. Μπορεί να θεωρείς τον εαυτό σου ωραίο αλλά η αλήθεια να είναι διαφορετική. Τι ύψος έχεις,πόσο ετών είσαι, πόσα κιλά, έχεις μικρή μύτη, πρόσωπο με γωνίες; Θα σου πω εγώ αν είσαι ωραία.
Υπάρχουν αντικειμενικά κριτήρια. Γιατί ξέρω κάτι κοντόχοντρες που το παίζουν ωραίες και είναι για τα σκουπίδια

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17530
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 16 Φεβ 2021, 21:22

Απολλώνιος έγραψε:
16 Φεβ 2021, 20:22
Juno έγραψε:
12 Φεβ 2021, 20:32
Απολλώνιος έγραψε:
10 Φεβ 2021, 02:45

Δεν παρεξηγήθηκα. Απλά μερικές γυναίκες έχουν υψηλά standar ενώ είναι κοντές και χοντρές. Άλλες πάλι είναι παντρεμένες και έχουν το θράσος να την πέφτουν σε νεότερους και ωραιους. Αν είσαι ψηλή,γυμνασμενη και νέα τότε ναι έχεις επιλογές.
Η προσπάθειά σου να μου βγάλεις κόμπλεξ, απέτυχε. Στη συγκεκριμένη περίπτωση ο άντρας είχε υπερβολικά υψηλά standars.
Η μεσολαβήτρια κάταλαβε τι βρισίδι έχει να ακούσει και εξαφανίστηκε.
Εξαρτάται. Μπορεί να θεωρείς τον εαυτό σου ωραίο αλλά η αλήθεια να είναι διαφορετική. Τι ύψος έχεις,πόσο ετών είσαι, πόσα κιλά, έχεις μικρή μύτη, πρόσωπο με γωνίες; Θα σου πω εγώ αν είσαι ωραία.
Υπάρχουν αντικειμενικά κριτήρια. Γιατί ξέρω κάτι κοντόχοντρες που το παίζουν ωραίες και είναι για τα σκουπίδια
Έχω ακούσει σχόλια από γνωστούς και αγνώστους και ξέρω τι εντύπωση δίνω.
Και ειλικρινά εχέσθην για τη γνώμη μίας διαδικτιακής περσόνας. Μπορεί να είσαι ένα μπακούρι χυλοπιτοφάγος ή μία γριά dyke που καθόταν του γέρου αναγκαστικά και τώρα φτύνει χολή προς όλες τις κατευθύνσεις ή κατά καιρούς τρόφιμος ψυχιατρείου. Μπορεί να είσαι και ο συγκεκριμένος που μου έφεραν στη δουλειά!!! Έχει γούστο!!!! :o:o:o:o
Όπως και να΄χει, δεν με απασχολεί η γνώμη σου που θες και να μου πεις αν είμαι ωραία.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Nα ζήσουν τα παιδιά.Ταιριαστό ζευγάρι.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Φεβ 2021, 21:30

Απολλώνιος έγραψε:
16 Φεβ 2021, 20:22
Juno έγραψε:
12 Φεβ 2021, 20:32
Απολλώνιος έγραψε:
10 Φεβ 2021, 02:45

Δεν παρεξηγήθηκα. Απλά μερικές γυναίκες έχουν υψηλά standar ενώ είναι κοντές και χοντρές. Άλλες πάλι είναι παντρεμένες και έχουν το θράσος να την πέφτουν σε νεότερους και ωραιους. Αν είσαι ψηλή,γυμνασμενη και νέα τότε ναι έχεις επιλογές.
Η προσπάθειά σου να μου βγάλεις κόμπλεξ, απέτυχε. Στη συγκεκριμένη περίπτωση ο άντρας είχε υπερβολικά υψηλά standars.
Η μεσολαβήτρια κάταλαβε τι βρισίδι έχει να ακούσει και εξαφανίστηκε.
Εξαρτάται. Μπορεί να θεωρείς τον εαυτό σου ωραίο αλλά η αλήθεια να είναι διαφορετική. Τι ύψος έχεις,πόσο ετών είσαι, πόσα κιλά, έχεις μικρή μύτη, πρόσωπο με γωνίες; Θα σου πω εγώ αν είσαι ωραία.
Υπάρχουν αντικειμενικά κριτήρια. Γιατί ξέρω κάτι κοντόχοντρες που το παίζουν ωραίες και είναι για τα σκουπίδια
Και οι κοντοχονδρες ωραίες είμαστε. Έχει άλλη βαρύτητα η ομορφιά μας.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Life style”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών