Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10210
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 10 Μαρ 2021, 23:24

Kauldron έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:21
Νon4me έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:18
ανθρωπος ειμαι .
Καλά, το συζητάμε αυτό... :003:
οποτε θες οπου θες κανε και θεμα .


σου ξαναλεω να μιλας σαν αντρας οχι σαν αντρας ΓΤΠ

το
αν τους πείς οτι ως παράταξη "κωλοτρίβονται"
δεν εχει καμια σχεση με το
Είπε εκείνη που κωλοτριβότανε με τους αντιφάδες έξω απ' το Εφετείο.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49579
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 10 Μαρ 2021, 23:27

Νon4me έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:24
Kauldron έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:21
Νon4me έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:18
ανθρωπος ειμαι .
Καλά, το συζητάμε αυτό... :003:
οποτε θες οπου θες κανε και θεμα .


σου ξαναλεω να μιλας σαν αντρας οχι σαν αντρας ΓΤΠ

το
αν τους πείς οτι ως παράταξη "κωλοτρίβονται"
δεν εχει καμια σχεση με το
Είπε εκείνη που κωλοτριβότανε με τους αντιφάδες έξω απ' το Εφετείο.
Είσαι μεγάλος πρήχτης.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Γλαύκος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: 22 Ιούλ 2020, 22:23

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γλαύκος » 10 Μαρ 2021, 23:30

Kauldron έγραψε:
10 Μαρ 2021, 10:35
Γλαύκος έγραψε:
10 Μαρ 2021, 02:42
Kauldron έγραψε:
10 Μαρ 2021, 02:33


Οχι βλάκα, τραμπούκο θα τον έλεγα. Πού τα είδες εσύ τα 2 και 3 λεπτά επιμονής βέβαια, δεν ξέρω. Μάλλον απ' το κεφάλι σου, γιατί στο βίντεο δε φαίνεται.
Είπαμε, τα χαϊβάνια πετύχανε το αντίθετο αποτέλεσμα απ' αυτό που θα θέλανε, και θα ήθελες εσύ. Μερικούς από 'δω που είναι κατά αυτού που κάνανε τα άτομα, πρώτη φορά τους βλέπω να μιλούν υπέρ χριστιανού, ή έστω να βρίζουν κάποιον που έδρασε έτσι κατά του χριστιανισμού. Δεν περίμενα να το δώ ποτέ.
Αυτό το πράγμα να κοιτάμε το δάκτυλο είναι κουραστιό ρε φίλε. Τα δυο και τρία λεπτά οφείλουν να αντιστοιχίζονται αυτούσια και στην άλλη περίπτωση;
Το τι προκαλούν αυτά τα 3 λεπτά μέσα σου δεν παίζει ρόλο; Το ότι αυτό μπορεί να προκληθεί και από κάτι άλλο άλλης χρονικής διάρκειας αλλά μιας ανάλογης έντασης δεν παίζει;
Επίσης μη το βλέπεις στενοκέφαλα στο τελικό αποτέλεσμα όπως το ορίζεις τώρα αυθαίρετα. Ούτε θέλω ν γίνουν άθεοι οι περισσότεροι, ούτε πού περισσότερο θα ακολουθήσω κανένα παρατηρητήριο μεταβολών πεποιθήσεων ώστε με αγωνία καθημερινά να μεταβάλω κι εγώ τα συναισθήματά μου και να νιώθω ασφάλεια ή όχι. Ας παίξουμε λίγο πιο ποιοτικά. Δες ότι κι εσύ θα έλεγες τραμπούκο έναν χρυσαυγίτη ας πούμε. Γιατί κάτι τέτοιο θα ήταν ο τύπος με τον πακιστανό.
Είπαμε, η βία του πρώτου πλάνου σοκάρει. Του δεύτερου όχι. Είναι αυτή που καβαλάμε εμείς. Κουβαλάμε και καβαλάμε. Είναι αυτή που έχουμε ήδη κάνει το βήμα να ταυτιστούμε με μια πλευρά χωρίς να μας ενδιαφέρει το δίκιο και το άδικο.
Το τι προκαλούν αυτά τα 3 λεπτά μέσα σου δεν παίζει ρόλο;
Αυτά τα 3 λεπτά που λές, υπάρχουν μόνο στη φαντασία σου. Πουθενά δεν υπάρχουν 3 λεπτά που αυτός τους "τραμπούκιζε" (και πώς θα μπορούσε, ένας ηλικιωμένος με πολλούς νέους), και τους πίεζε για κάτι. Και με δεδομένο οτι αυτΆ (για να είμαστε και πολιτικά ορθοί) τραβάνε το βίντεο, προφανώς και δεν το έκανε, αλλιώς θα το δείχνανε.
Είπαμε, η βία του πρώτου πλάνου σοκάρει. Του δεύτερου όχι. Είναι αυτή που καβαλάμε εμείς. Κουβαλάμε και καβαλάμε. Είναι αυτή που έχουμε ήδη κάνει το βήμα να ταυτιστούμε με μια πλευρά χωρίς να μας ενδιαφέρει το δίκιο και το άδικο.
Παπαριές. Το "δεύτερο πλάνο" δεν υπαρχει, παρά μόνο στη φαντασία σου, γιατί είσαι φανατικός και μισαλλόδοξος, και πρέπει να βγάλεις οτι ο "εχθρός" έκανε κάτι κακό για να αξίζει αυτό που βλέπουμε να παθαίνει.
Η περίπτωση να είσαι πιο στενοκέφαλος και να το αγνοείς δεν παίζει με τίποτα ε;

- Αξίζει να παθαίνει
- μισαλλοδοξία
- Φανατισμός

Μόνο με αυτά λειτουργείς εσύ; Δηλαδή αν δεν ισχύει η δική σου άποψη η μόνη άλλη που υπάρχει είναι όλο αυτό το πακέτο μου γράφεις;
Δεν είναι μεγάλε. Σε κανέναν δεν αξίζει να του ασκείται βία. Απλά πράγματα. Άμα κάνεις μια αναζήτηση στα ποστ σου θα δεις πολλάκις να έχεις αναφερθεί σε τέτοια σκηνικά και να τα υποστηρίζεις. Έχε και υπόψη σου ότι εγώ δεν έχω διαβάσει ποστ σου. Το εικάζω. Κι άμα θες στοιχηματίζω κιόλας.

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4585
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 10 Μαρ 2021, 23:31

Γλαύκος έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:23
Πτολεμαίος έγραψε:
10 Μαρ 2021, 06:09
Γλαύκος έγραψε:
10 Μαρ 2021, 02:23


Μάλλον σε μένα το λες. Κοίτα μπορεί να σε σοκάρει η βία του πρώτου πλάνου αλλά κατά έναν περίεργο τρόπο δεν σε σοκάρει η δική σου όταν τη βγάζεις με τις δημοσιεύσεις σου. Είναι εύκολο να ταυτίζεσαι με κάποια μεριά ειδικά αν σου είναι αδιάφορη η άλλη ή αν είσαι και προκατειλημμένος απέναντί της.
Πρέπει να ξεχωρίσεις λοιπόν τι είναι αυτό που νιώθεις και επιθυμείς από το τι είναι ένα κοινωνικό φαινόμενο, που οφείλεται και ποιες ισορροπίες εξαρτιούνται από αυτό. Σίγουρα αν είναι συγγενής μας ο άνθρωπος που υπέστη αυτό θα νιώθαμε βιαίως την αδικία και θα ταραζόμασταν πολύ άσχημα. Θα γνωρίζαμε τον χαρακτήρα του, τις αδυναμίες του, θα λυπόμασταν που δεν έχουμε κάτι να τον προστατεύαμε. Θα σκεφτόμασταν το πως νιώθει μετά από αυτό καθώς θα γνωρίζαμε καλά τον εσωτερικό του κόσμο.
Αν πάλι ήταν το παιδί μας αυτό που θα βλέπαμε να δίνει μια στην εικόνα και να την πετάει κάτω, πάλι θα καταλαβαίναμε το πως νιώθει. Το πόσο υπομονετικό ήταν πάντα και από ντροπή δεν αντιδρούσε σε ότι το καταπίεζε παρά κράταγε κλειστά τα χείλη του με τη δυσφορία να φαίνεται και την οποία παρ' όλα αυτά προσπαθούσε να ελέγξει να μη φαίνεται. Δεν θα ήθελες να βλέπεις τέτοια εικόνα για το παιδί σου. Θα χαιρόσουν που αντέδρασε σε κάποιον άγνωστο που επιχειρούσε να του επιβληθεί.
Μπορείς να γράψεις μαλακιες, χρησιμοποιώντας λιγότερες γραμμές κειμένου.

Εσύ;
Εγώ όταν γράφω μαλακιες τις γράφω μπαμ μπαμ, μια γραμμούλα αρκεί. Δεν ταλαιπωρω δακτυλα/πληκτρολόγιο. Μου θυμίζεις τον Τζον Μπράουν που έγραφε σεντόνια "φιλοσοφωντας" υπέρ των τραπερ.
Κάποια πράγματα δεν μαζεύονται. Έτσι απλά.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10210
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 10 Μαρ 2021, 23:31

Kauldron έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:27
Νon4me έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:24
Kauldron έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:21


Καλά, το συζητάμε αυτό... :003:
οποτε θες οπου θες κανε και θεμα .


σου ξαναλεω να μιλας σαν αντρας οχι σαν αντρας ΓΤΠ

το
αν τους πείς οτι ως παράταξη "κωλοτρίβονται"
δεν εχει καμια σχεση με το
Είπε εκείνη που κωλοτριβότανε με τους αντιφάδες έξω απ' το Εφετείο.
Είσαι μεγάλος πρήχτης.
καλα ρε φιλε μη προγκας τελος . επειδη εδωσες και παραγγελια στο αλλο ποστ θελεις να βαλω καποιο συγκεκριμενο σημειο του σωματος μου για αβαταρ ?

Άβαταρ μέλους
Γλαύκος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: 22 Ιούλ 2020, 22:23

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γλαύκος » 10 Μαρ 2021, 23:31

Sid Vicious έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:24
Γλαύκος έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:22
Sid Vicious έγραψε:
10 Μαρ 2021, 03:05

Κοίτα, το βλέπεις υποκειμενικά το θέμα του διαλόγου. Μπορεί να σε σοκάρει η διαλεκτική κάποιου αλλου αλλά κατά έναν περίεργο τρόπο δεν σε σοκάρει η δική σου διαλεκτική όταν τη βγάζεις με τις δημοσιεύσεις σου.
Πρέπει να ξεχωρίσεις λοιπόν τι είναι αυτό που νιώθεις και επιθυμείς ως διάλογο από το τι είναι ένα διάλογος ως κοινωνικό φαινόμενο μαλιστα , που οφείλεται και ποιες ισορροπίες εξαρτιούνται από αυτόν.
Μη το βλέπεις στενοκέφαλα στο τελικό αποτέλεσμα του τον διάλογο όπως το ορίζεις τώρα αυθαίρετα και εσφαλμένα βεβαίως.
Είπαμε, η διαλεκτική κάποιου άλλου σε σοκάρει. Η δική σου όχι. Είναι αυτή η διαλεκτική που καβαλάς. Κουβαλάς και καβαλάς.Ενίοτε και καρσιλαμάς. Είναι αυτή η διαλεκτική που έχεις ήδη κάνει το βήμα να ταυτιστείς μαζί της χωρίς να σε ενδιαφέρει εμφανέστατα το δίκιο και το άδικο.
Να εκδόσεις τις εξυπνάδες σου. Μην τις στερείς από το ευρύ κοινό.
Στο είπα και πριν, δεν ξέρεις να κάνεις διάλογο.
Και να μην ξέρω εγώ, κάνω τουλάχιστον. Εσύ επιδίδεσαι σε πνευματικό αυνανισμό τώρα. Δεν κάνουμε το ίδιο.

Άβαταρ μέλους
Awesomatic
Δημοσιεύσεις: 6514
Εγγραφή: 16 Μάιος 2018, 00:11
Phorum.gr user: Awesomatic

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Awesomatic » 10 Μαρ 2021, 23:42

Naida έγραψε:
10 Μαρ 2021, 22:34
ΓΑΛΗ έγραψε:
10 Μαρ 2021, 22:08
Naida έγραψε:
10 Μαρ 2021, 21:53


Οπότε;
Οπότε, οι αστυνομικοί επιδέχονται βελτίωσης. Οι χουλιγκάνοι μόνον χειρότεροι μπορούν να γίνουν.

Όπερ σημαίνει ότι μ' ενδιαφέρει η συμπεριφορά των αστυνομικών μόνον προς τους πολίτες και δεν προτίθεμαι σε καμμία περίπτωση να ενδιαφερθώ για το πως φέρονται στους χουλιγκάνους. Αυτό είναι πρόβλημα των χουλιγκάνων όχι δικό μου.
Οπότε είναι οκ αστυνομικός να φωνάζει πάμε να τους σκοτώσουμε έχοντας όπλο;
Συμφωνώ, είναι πολύ κακό

Εκεί που λες "να επιτέλους θα δείρουν τους μπαχαλάκηδες" δεν το κάνουν και ξενερώνεις. Δεν είναι σωστό. Να μην το λένε αν δεν το εννοούν :011:
"Taxation is theft, purely and simply even though it is theft on a grand and colossal scale which no acknowledged criminals could hope to match. It is a compulsory seizure of the property of the State’s inhabitants, or subjects."

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12188
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 10 Μαρ 2021, 23:42

Γλαύκος έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:31
Sid Vicious έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:24
Γλαύκος έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:22


Να εκδόσεις τις εξυπνάδες σου. Μην τις στερείς από το ευρύ κοινό.
Στο είπα και πριν, δεν ξέρεις να κάνεις διάλογο.
Και να μην ξέρω εγώ, κάνω τουλάχιστον. Εσύ επιδίδεσαι σε πνευματικό αυνανισμό τώρα. Δεν κάνουμε το ίδιο.
Είναι τώρα αυτός τροπος;
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Γλαύκος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: 22 Ιούλ 2020, 22:23

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γλαύκος » 10 Μαρ 2021, 23:48

Πτολεμαίος έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:31
Γλαύκος έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:23
Πτολεμαίος έγραψε:
10 Μαρ 2021, 06:09


Μπορείς να γράψεις μαλακιες, χρησιμοποιώντας λιγότερες γραμμές κειμένου.

Εσύ;
Εγώ όταν γράφω μαλακιες τις γράφω μπαμ μπαμ, μια γραμμούλα αρκεί. Δεν ταλαιπωρω δακτυλα/πληκτρολόγιο. Μου θυμίζεις τον Τζον Μπράουν που έγραφε σεντόνια "φιλοσοφωντας" υπέρ των τραπερ.
Κάποια πράγματα δεν μαζεύονται. Έτσι απλά.
Από εκεί που ζεις μέχρι εκεί που ζεις, ναι θα συμφωνήσω. Άλλοι ζούνε πιο πέρα, πιο πολύ, πιο λίγο, πιο διαφορετικά. Δεν μπορείς να μιλάς εξ ονόματός των και κατά συνέπεια δεν μπορεί να ισχύει γενικά αυτό που λες. Τερατούργημα παρεμπιπτόντως. Μπράβο σου πάντως που έχεις την ικανότητα και δυνατότητα να παράγεις άμεσες μαλακίες. Εμένα μου βγαίνει σε πιο πολλές γραμμές δεν ξέρω. Δεν τις έχω και πάνω πάνω. Πως το κάνεις;

Ναξέρεις όταν θα έχω διάθεσγ να γράψω μαλακίες θα σε φωνάξω για να κρίνεις. Τώρα απλά περιγράφω μέρη της πραγματικότητας που προφανώς δεν ξέρεις ότι υπάρχουν. Δεν τρέχει κάτι όμως. Μπορείς να συνεχίσεις να χαλιέσαι από την πραγματικότητα και τη ζωή και να βρίζεις για εκτόνωση όσο δεν βρίσκεις ένα χάδι να σου ενισχύσει τη γκρίνια και το παράπονο. Αντιθέτως εισπράττεις κάτι που το νιώθεις και βαρύ σαν είναι χλεύη ή απειλή. Θα μπορούσες να ηρεμήσεις αν αναλογιστείς ότι οι οι απειλές είναι τάξεις μεγέθους περισσότερες από όσο νόμιζες. Κουράρισε.


Να άφηνες την ποίηση να μιλούσε ίσως και όχι την αιφνιδιαστική ελαφριά γαστρίτιδα;

Άβαταρ μέλους
Nostalgia
Δημοσιεύσεις: 9551
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:24
Phorum.gr user: Nostalgia

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nostalgia » 10 Μαρ 2021, 23:50

Papa John έγραψε:
10 Μαρ 2021, 22:43
Σε λίγο θα ξεφουσκώσει και αυτό το νήμα,είπαμε τις μαλακίες μας,βριστήκαμε,δώσαμε συγχαρητήρια ο ένας στον άλλον,τραβήξαμε μλκια αναλόγως την οπτική μας,όμως,θα ήθελα να δώσω τα εύσημα στον χρήστη EKPLIKTIKOS γιατί έδωσε ρεσιτάλ ψύχραιμων τοποθετήσεων,όπως και στην απρόσμενη και ευχάριστη έκπληξη,τον χρήστη Nostalgia,υπό την έννοια ότι τον είχα για τελειωμένο δεξιό,τουτέστιν,εγκεφαλικά νεκρό,αλλά,με τις αναρτήσεις του,με αναγκάζει να του βγάλω το καπέλο,να αναθεωρήσω πλήρως την άποψη που είχα γι' αυτόν και να του πω ότι μου δίνει την ελπίδα πως ο τόπος αυτός μπορεί να πάει καλλίτερα,αρκεί να εκλείψουν τα γμνα κομματόσκυλα,εκατέρωθεν,που τον έχουν κάνει )τον τόπο μας) σαν τα γμνα μούτρα τους.
Εύγε φίλε Νοσταλγία,με εντυπωσίασες :smt038
Οποιος ειναι δεξιος, δεν ειναι απαραιτητα φασιστας, οπως οποιος ειναι αριστερος δεν ειναι απαραιτητα αναρχομπαχαλος. Λιγοτερα δικαιωματα σημερα επειδη καποιος ειναι αριστερος , σημαινει λιγοτερα δικαιωματα σε μενα αυριο επειδη ειμαι δεξιος. Δεν θα χαρισω ετσι ευκολα τα δικαιωματα και τις ελευθεριες μου.
"Εγώ Μανιάτα φυσικιά. Θα στεϊρωθού 'ς τα γόνατα. Και όλους τους φίλους θα δεχτού κατά που πρέπει καθενού...."

Άβαταρ μέλους
Γλαύκος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: 22 Ιούλ 2020, 22:23

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γλαύκος » 10 Μαρ 2021, 23:51

Sid Vicious έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:42
Γλαύκος έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:31
Sid Vicious έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:24


Στο είπα και πριν, δεν ξέρεις να κάνεις διάλογο.
Και να μην ξέρω εγώ, κάνω τουλάχιστον. Εσύ επιδίδεσαι σε πνευματικό αυνανισμό τώρα. Δεν κάνουμε το ίδιο.
Είναι τώρα αυτός τροπος;
Ναι μια χαρά είναι. Έτσι περιγράφεται αυτό που κάνεις. Εγώ όταν το κάνω δεν το ονομάζω διαφορετικά. Πως λέγεται;

Άβαταρ μέλους
Γλαύκος
Δημοσιεύσεις: 280
Εγγραφή: 22 Ιούλ 2020, 22:23

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γλαύκος » 11 Μαρ 2021, 00:00

Φρούραρχος έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:20
Σε άλλα νέα οι επόμενοι 60, μάλλον να ετοιμάζονται. Έχουν εντοπιστεί και μένει να ταυτοποιηθούν πλήρως και ο μισός ποινικός κώδικας θα βαρύνει τη πλάτη τους.
Μάλλον όμως γλυτώνουν το αυτόφωρο.
Κάποιος ειδικός ας μας κατατοπίσει.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49579
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 11 Μαρ 2021, 00:03

Νon4me έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:31
Kauldron έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:27
Νon4me έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:24


οποτε θες οπου θες κανε και θεμα .


σου ξαναλεω να μιλας σαν αντρας οχι σαν αντρας ΓΤΠ

το



δεν εχει καμια σχεση με το

Είσαι μεγάλος πρήχτης.
καλα ρε φιλε μη προγκας τελος . επειδη εδωσες και παραγγελια στο αλλο ποστ θελεις να βαλω καποιο συγκεκριμενο σημειο του σωματος μου για αβαταρ ?
Εσύ πετάχτηκες, δε σου μίλησα.
Βάλε ο,τι θέλεις, να γελάσει και λίγο το πχόρουμ.
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 11 Μαρ 2021, 00:06

Papa John έγραψε:
10 Μαρ 2021, 22:43
Σε λίγο θα ξεφουσκώσει και αυτό το νήμα,είπαμε τις μαλακίες μας,βριστήκαμε,δώσαμε συγχαρητήρια ο ένας στον άλλον,τραβήξαμε μλκια αναλόγως την οπτική μας,όμως,θα ήθελα να δώσω τα εύσημα στον χρήστη EKPLIKTIKOS γιατί έδωσε ρεσιτάλ ψύχραιμων τοποθετήσεων,όπως και στην απρόσμενη και ευχάριστη έκπληξη,τον χρήστη Nostalgia,υπό την έννοια ότι τον είχα για τελειωμένο δεξιό,τουτέστιν,εγκεφαλικά νεκρό,αλλά,με τις αναρτήσεις του,με αναγκάζει να του βγάλω το καπέλο,να αναθεωρήσω πλήρως την άποψη που είχα γι' αυτόν και να του πω ότι μου δίνει την ελπίδα πως ο τόπος αυτός μπορεί να πάει καλλίτερα,αρκεί να εκλείψουν τα γμνα κομματόσκυλα,εκατέρωθεν,που τον έχουν κάνει )τον τόπο μας) σαν τα γμνα μούτρα τους.
Εύγε φίλε Νοσταλγία,με εντυπωσίασες :smt038
Εγω; κι εγώ θελω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10210
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Στην πλατεία της Νέας Σμύρνης χιλιάδες κόσμου !

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 11 Μαρ 2021, 00:06

Kauldron έγραψε:
11 Μαρ 2021, 00:03
Νon4me έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:31
Kauldron έγραψε:
10 Μαρ 2021, 23:27


Είσαι μεγάλος πρήχτης.
καλα ρε φιλε μη προγκας τελος . επειδη εδωσες και παραγγελια στο αλλο ποστ θελεις να βαλω καποιο συγκεκριμενο σημειο του σωματος μου για αβαταρ ?
Εσύ πετάχτηκες, δε σου μίλησα.
Βάλε ο,τι θέλεις, να γελάσει και λίγο το πχόρουμ.
:a040:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών