Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 07 Μάιος 2021, 18:23

sys3x έγραψε:
07 Μάιος 2021, 18:09
Naida έγραψε:
07 Μάιος 2021, 17:55
sys3x έγραψε:
07 Μάιος 2021, 17:34


Έχουνε πραγματικά πολύ πλάκα, από την αρχή σκούζανε για αυτό λες και τους είπε κανένας ότι δεν υπάρχουν ευπαρουσίαστοι βιαστές ξερωγώ. Καρτούν κανονικά ρε μλκ, βιάζουν την λογική όχι μόνο με την πρώτη ευκαιρία, δεν χρειάζονται καν ευκαιρία πλέον.
Οι βιαστές της λογικής είναι αυτοί που στέκονται στην εμφάνιση του δράστη, την εθνικότητα, τι φορούσε η κοπέλα, αν ήταν ινσταγκραμερ.
Μάλιστα, και τα forensics βιαστές.
Η φέτα; κι αυτή νομίζω είναι πολύ άσπρη για να μην είναι.
Έχεις κόψει καπίστρι τώρα τελευταία ε?
Βγες λίγο να ξεσκάσεις και να ισιώσεις μανμου,τώρα που σας άνοιξαν και την εστίαση.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 07 Μάιος 2021, 18:29

vantono έγραψε:
07 Μάιος 2021, 18:23
sys3x έγραψε:
07 Μάιος 2021, 18:09
Naida έγραψε:
07 Μάιος 2021, 17:55


Οι βιαστές της λογικής είναι αυτοί που στέκονται στην εμφάνιση του δράστη, την εθνικότητα, τι φορούσε η κοπέλα, αν ήταν ινσταγκραμερ.
Μάλιστα, και τα forensics βιαστές.
Η φέτα; κι αυτή νομίζω είναι πολύ άσπρη για να μην είναι.
Έχεις κόψει καπίστρι τώρα τελευταία ε?
Βγες λίγο να ξεσκάσεις και να ισιώσεις μανμου,τώρα που σας άνοιξαν και την εστίαση.
Δεν πάω σε καφετέριες - εστιατόρια έτσι κι αλλιώς αλλά αυτή η γαμημένη η ειρωνεία δεν έχει τέλος.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 07 Μάιος 2021, 18:52

vantono έγραψε:
07 Μάιος 2021, 17:29
nostromos έγραψε:
07 Μάιος 2021, 16:27
ο τυπος με την εμφανιση που ειχε προφανως εχει ψυχολογικα προβληματα για να καταληξη επιδειξιομανης ...
:o
την παλεύετε ρε μλκες? Όλοι εδώ μέσα απο Μπραντ Πιτ και πάνω είστε?
Ρε,το αντίθετο από αυτό που κατάλαβες εννοεί ο nos.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Μάιος 2021, 19:13

Σενέκας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 16:45
hellegennes έγραψε:
07 Μάιος 2021, 16:31
Σενέκας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 16:24
τη βρίσκω λυπηρή αυτού του τύπου τη διαπόμπευση, ειδικά για ένα άτομο που όχι μόνο δεν έχει καταδικαστεί, δεν έχει καν δικαστεί ακόμα :-?
Επίτηδες έβαλα απλώς λινκ, αλλά διαφωνώ λίγο με το περιεχόμενο της δημοσίευσής σου. Παρότι δεν θα έμπαινα στο FB του να τον διαπομπεύσω, δεν θεωρώ ότι είναι αθέμιτη η δημοσίευση φωτογραφίας επιδειξιομανή (στην καλύτερη). Ενήλικος είναι και θα πρέπει να έχει υπόψη του τις επιπτώσεις των πράξεών του.

Σαφώς δεν έχει καταδικαστεί και μπορεί να μην καταδικαστεί καθόλου, αλλά υπάρχει ένα βίντεο, που επειδή δεν αποτελεί στοιχείο καταδίκης σε δικαστήριο δεν σημαίνει ότι είναι ανύπαρκτο και δεν απεικονίζει πολύ ξεκάθαρα μια ανώμαλη κατάσταση (στην καλύτερη).
προφανώς. Εγώ θα το πάω ένα βήμα παραπάνω, και θα σου πω ότι όπως βλέπω το βίντεο και ακούγοντας ότι την stalkαρε επι 300 μέτρα, άνετα θα μπορούσα να το θεωρήσω περισσότερο ως απόπειρα βιασμού παρά επιδειξιομανίας. Δεν αλλάζει όμως ότι, παρότι creepy και ανώμαλος, δεν κατηγορείται για βίαιο έγκλημα, ακόμα και αν θεωρήσουμε ότι δεν πρόλαβε να το διαπράξει. Η διαπόμπευση, ειδικά σε τόσο πρώιμο στάδιο, μου χτυπάει άσχημα. Έχει σημασία ότι δεν υπήρξε δίκη έστω, γιατί ακόμα είμαστε στο στάδιο που τα αρνείται όλα. Ουσιαστικά δεν έχουμε ακούσει ακόμα τι ακριβώς παίζει στο μυαλό του, ούτε έχει γίνει απ'όσο ξέρω ιατρική πραγματογνωμοσύνη για να ξέρουμε αν και πόσο έχει συνείδηση του τι έκανε
Στον οποιονδήποτε ακολουθεί μια γυναίκα και επιχειρεί να μπει στον ιδιωτικό της χώρο αξίζει η διαπόμπευση, ανεξαρτήτως με τις λεπτομέρειες της υπόθεσης και ό,τι παίζει γενικώς στο μυαλό του.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 07 Μάιος 2021, 19:15

vantono έγραψε:
07 Μάιος 2021, 18:23
sys3x έγραψε:
07 Μάιος 2021, 18:09
Naida έγραψε:
07 Μάιος 2021, 17:55


Οι βιαστές της λογικής είναι αυτοί που στέκονται στην εμφάνιση του δράστη, την εθνικότητα, τι φορούσε η κοπέλα, αν ήταν ινσταγκραμερ.
Μάλιστα, και τα forensics βιαστές.
Η φέτα; κι αυτή νομίζω είναι πολύ άσπρη για να μην είναι.
Έχεις κόψει καπίστρι τώρα τελευταία ε?
Βγες λίγο να ξεσκάσεις και να ισιώσεις μανμου,τώρα που σας άνοιξαν και την εστίαση.
δεν είναι τελευταια

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 07 Μάιος 2021, 19:30

"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Μάιος 2021, 20:21

nowhere έγραψε:
07 Μάιος 2021, 07:57
Πάνας έγραψε: Έτσι γνώρισα την γυναίκα μου, την ακολούθησα μέχρι το σπίτι της και κάθε μέρα της πήγαινα λουλούδια με σημειώματα μέχρι να μου μιλήσει.

Αν εσύ το βλέπεις ανώμαλο.. Πάσο.
:smt005::smt005::smt005:
Γιατί γελάς ρε μπάμια;






Επίσης δεν μου κάθεται καλά και κάτι άλλο.... μιλάει η κοπελιά για τα κλειδιά της που τα είχε στο χέρι και άνοιξε αμέσως ενώ πατάει το κουδούνι και της ανοίγουν... :roll:
the end

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21107
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 07 Μάιος 2021, 20:22

Όλες βγάζουν τον κώλο τους στα σοσιαλ και στο δρόμο. Έβγαλε και ένας την απαυτή του και πέσατε να τον φάτε.

Αν την ακολουθούσε 300 μέτρα όπως ισχυρίζεται η τύπισσα γιατί δεν την πλησίασε; Να της τον δείξει από κοντά ή να αποπειραθεί να την αγγίξει;

Γιατί προφανώς δεν είναι βιαστής. Αν δεν υπήρχε η κάμερα ούτε η τύπισσα θα είχε δει την κουκούνα του. Η προσβολή της γενετήσιας αξιοπρέπειας δεν υφίσταται. Αντίθετα αν δεν τα βρουν εξωδικαστικά και έχει ένα καλό δικηγόρο θα της πάρει και λεφτά...

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Μάιος 2021, 20:24

vantono έγραψε:
07 Μάιος 2021, 09:27
Πάνας έγραψε:
06 Μάιος 2021, 22:43
Naida έγραψε:
06 Μάιος 2021, 22:39
Με τα δεδομένα που βλέπουμε στο βίντεο και με τν μαρτυρία της κοπέλας, εσύ είσαι αυτός που θέλεις να δικαιολόγησεις έναν τύπο που ακολουθεί μια κοπέλα μες στη νύχτα στη πόρτα του σπιτιού της με την τσουτσού έξω. Τον λόγο δεν τον έχω καταλάβει, μιας και εμείς δεν βγάζουμε ποινές. Λέμε αυτό που βλέπουμε.
Αν προλάβαινε ανοιχτή την πόρτα τι θα γινόταν;
Και γω θα ακολουθούσα μια κοπέλα για να της μιλήσω και να συστηθώ αν μου άρεσε πολύ. Έτσι γνώρισα την γυναίκα μου, την ακολούθησα μέχρι το σπίτι της και κάθε μέρα της πήγαινα λουλούδια με σημειώματα μέχρι να μου μιλήσει.

Αν εσύ το βλέπεις ανώμαλο.. Πάσο.
Εχμμ,σε στεναχωρώ τώρα αλλά εν έτει 2021 αν κάνεις κάτι τέτοιο, το λιγότερο των λιγότερων να βρεθείς κρατητήριο, τύπε μου. Αν οχι με την πρώτη φορα, σίγουρα με τη δεύτερη. Και αυτό σε περίπτωση που απλά σου κρέμεται διακριτικά η άκρη της ζώνης, όχι η πούτσα.
Like στο φατσοπούκι και πμ επιτρέπονται;
the end

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Μάιος 2021, 20:31

Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:24
vantono έγραψε:
07 Μάιος 2021, 09:27
Πάνας έγραψε:
06 Μάιος 2021, 22:43


Και γω θα ακολουθούσα μια κοπέλα για να της μιλήσω και να συστηθώ αν μου άρεσε πολύ. Έτσι γνώρισα την γυναίκα μου, την ακολούθησα μέχρι το σπίτι της και κάθε μέρα της πήγαινα λουλούδια με σημειώματα μέχρι να μου μιλήσει.

Αν εσύ το βλέπεις ανώμαλο.. Πάσο.
Εχμμ,σε στεναχωρώ τώρα αλλά εν έτει 2021 αν κάνεις κάτι τέτοιο, το λιγότερο των λιγότερων να βρεθείς κρατητήριο, τύπε μου. Αν οχι με την πρώτη φορα, σίγουρα με τη δεύτερη. Και αυτό σε περίπτωση που απλά σου κρέμεται διακριτικά η άκρη της ζώνης, όχι η πούτσα.
Like στο φατσοπούκι και πμ επιτρέπονται;
Ρε συ Πάνα, ειλικρινά πιστεύεις ότι πρόκειται για παρεξήγηση των καλών προθέσεων του παιδγιού στη συγκεκριμένη φάση;


Οκ, βιώνουμε μια περίοδο γελοίας υπερβολής όπου δαιμονοποιείται ακόμη και το φιλί του πρίγκιπα του παραμυθιού στην κοιμισμένη Χιονάτη αλλά καλό είναι να μην αποδίδουμε τα πάντα στη συγκεκριμένη υστερία. :)
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7503
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 07 Μάιος 2021, 20:32

Εμπεδοκλής έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:22
Γιατί προφανώς δεν είναι βιαστής. Αν δεν υπήρχε η κάμερα ούτε η τύπισσα θα είχε δει την κουκούνα του. Η προσβολή της γενετήσιας αξιοπρέπειας δεν υφίσταται. Αντίθετα αν δεν τα βρουν εξωδικαστικά και έχει ένα καλό δικηγόρο θα της πάρει και λεφτά...
φαινεται οτι ηταν σιριαλ αυνανιστης
εχουν βγει και αλλες και τον κατηγορουνε

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14618
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 07 Μάιος 2021, 20:39

Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:21
Γιατί γελάς ρε μπάμια;
γελάω που σου φαίνεται φυσιολογικό ρε παπάρα

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Μάιος 2021, 20:39

ΓΑΛΗ έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:31


Ρε συ Πάνα, ειλικρινά πιστεύεις ότι πρόκειται για παρεξήγηση των καλών προθέσεων του παιδγιού στη συγκεκριμένη φάση;


Οκ, βιώνουμε μια περίοδο γελοίας υπερβολής όπου δαιμονοποιείται ακόμη και το φιλί του πρίγκιπα του παραμυθιού στην κοιμισμένη Χιονάτη αλλά καλό είναι να μην αποδίδουμε τα πάντα στη συγκεκριμένη υστερία. :)
Εμένα μου βρωμάει όλη η ιστορία... αυτό που βλέπω στο βίνδεο είναι τεχνικώς αδύνατο να συμβαίνει. Η βερμούδα είναι κανονικά στην θέση της (δεν είναι κατεβασμένη) και κάτι βγαίνει από πάνω, όχι από το φερμουάρ. Πόσο την έχει, μισό μέτρο;

Επίσης η κοππελιά λέει ότι είχε τα κλειδιά στο χέρι και άνοιξε αμέσως ενώ πατάει το κουδούνι και της ανοίγουν αμέσως. Οκ μπορεί να μιλούσε στο κινητό με την μάνα της και να ήταν standby. Αλλά άλλα λέει και άλλα βλέπουμε να κάνει.

Εσύ πως το βλέπεις;
the end

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 07 Μάιος 2021, 20:44

nowhere έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:39
Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:21
Γιατί γελάς ρε μπάμια;
γελάω που σου φαίνεται φυσιολογικό ρε παπάρα
Ήταν πολύ γοητευμένη από το όλο σκηνικό... Την παντρεύτηκα. Αν μου έλεγε να την αφήσω ήσυχη θα την άφηνα. Δεν καταλαβαίνω εσύ που βρίσκεις το αφύσικο. Είδα μια ωραία κοπέλα και ήθελα να την γνωρίσω.

Με τις μαλακίες που μας έχουν ποτίσει με την πολιτική ορθότητα φτάσαμε να είμαστε 500.000 λιγότεροι ρεεεεε .... ξυπνάτε!
the end

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7503
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Ανώμαλοι Έλληνες λερώνουν τον τόπο.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 07 Μάιος 2021, 20:47

Πάνας έγραψε:
07 Μάιος 2021, 20:39
Εμένα μου βρωμάει όλη η ιστορία... αυτό που βλέπω στο βίνδεο είναι τεχνικώς αδύνατο να συμβαίνει. Η βερμούδα είναι κανονικά στην θέση της (δεν είναι κατεβασμένη) και κάτι βγαίνει από πάνω, όχι από το φερμουάρ. Πόσο την έχει, μισό μέτρο;

Επίσης η κοππελιά λέει ότι είχε τα κλειδιά στο χέρι και άνοιξε αμέσως ενώ πατάει το κουδούνι και της ανοίγουν αμέσως. Οκ μπορεί να μιλούσε στο κινητό με την μάνα της και να ήταν standby. Αλλά άλλα λέει και άλλα βλέπουμε να κάνει.

Εσύ πως το βλέπεις;
δεν ειναι μονο η κοπελια στο βιντεο απο χθες εχουν βγει και αλλες
εχει γινει συνομωσια να τον κατηγορησουνε;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών