Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 17 Ιουν 2021, 20:00

Συνεχίζω να πιστεύω ότι το έχει κάνει σε συνεργασία με άλλον/άλλους.

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15050
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 17 Ιουν 2021, 20:01

Juno έγραψε:
17 Ιουν 2021, 19:37
lonelyrider έγραψε:
17 Ιουν 2021, 16:48
Εντωμεταξύ τα σάιτ διαδίδουν κάτι πληροφορίες ότι δεν συμφωνούν οι ώρες κάποιων περιστατικών της υπόθεσης με τις καταθέσεις του πιλότου.
Και λέω γω, είναι δυνατό σε τέτοια περιστατικά να κρατάει ο αλλος ώρα για τις μετέπειτα καταθέσεις?
Είναι πολύ πιθανό σε τέτοιες περιπτώσεις οι καταθέσεις να αποκλίνουν χρονικά.
CSI Glyka Nera!
Λένε πως η μνήμη από το βιομετρικό ρολόι της έδειξε σφυγμούς, όταν ήταν νεκρή σύμφωνα με την κατάθεση και μια δική του Fitness App έδειχνε δραστηριότητα τις ώρες που αυτός είπε πως κοιμόταν. Παιδιά, επειδή είμαστε θερμόαιμος, μεσογειακός λαός με κλίση στις βεντέτες, σβήστε όλους αυτούς τους διαόλους από κινητά και ρολόγια γιατί δεν θέλει και πολύ να μπλέξει ο άνθρωπος!
Κουβαλάμε τους ρουφιάνους πάνω μας!

Πάντως εμένα μου το είχε πει από την αρχή ... ταξιτζής :smt005: που το είχε συζητήσει, λέει, με ... συναδέλφους του :smt005:
Και μου είχε πει πως πέρυσι αυτή ήταν κάτι μήνες στο νησί, δήθεν αποκλεισμένη λόγω κορωνοϊού, και ποια μάνα αφήνει το νεογέννητο να πάει διακοπές και μια σωστή μάνα θα έπεφτε στη θάλασσα να γυρίσει πίσω κολυμπώντας και αυτές οι ξένες δεν είναι για οικογένεια, κάνουν ένα παιδί πιτσιρίκες για να έχουν να τρώνε τη διατροφή και ποιος ξέρει τι του είπε του ανθρώπου και του ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι. Πάντως εγώ φοβήθηκα και κατέβηκα πιο νωρίς, καλά που δεν είχα πει ακριβώς τη διεύθυνση γιατί τέτοια περιγραφή, ούτε μπροστά να ήταν.
τι γράφεις πάλι τζούνο; Πάλι με τη γυναίκα της υπόθεσης τα βάζεις; ΜΕ ΤΟ ΘΥΜΑ; :-?
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία


Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 17 Ιουν 2021, 20:02

Fluffy έγραψε:
17 Ιουν 2021, 20:01
κίνητρο;
Μας δουλεύεις ρε ;
Που θες να ξέρουμε ;

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 17 Ιουν 2021, 20:03

Fluffy έγραψε:
17 Ιουν 2021, 20:01
κίνητρο;
Ο ένας ήθελε να κάνει το εμβόλιο και ο άλλος όχι.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 17 Ιουν 2021, 20:03

Papa John έγραψε:
17 Ιουν 2021, 20:02
Fluffy έγραψε:
17 Ιουν 2021, 20:01
κίνητρο;
Μας δουλεύεις ρε ;
Που θες να ξέρουμε ;
δεν ξέρω την υπόθεση, και ρωτάω μηπως ξέρει κανεις.

Άβαταρ μέλους
Papa John
Δημοσιεύσεις: 7868
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 23:08

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Papa John » 17 Ιουν 2021, 20:04

Fluffy έγραψε:
17 Ιουν 2021, 20:03
Papa John έγραψε:
17 Ιουν 2021, 20:02
Fluffy έγραψε:
17 Ιουν 2021, 20:01
κίνητρο;
Μας δουλεύεις ρε ;
Που θες να ξέρουμε ;
δεν ξέρω την υπόθεση, και ρωτάω μηπως ξέρει κανεις.
Αλλά πορίσματα έβγαλες.

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 17 Ιουν 2021, 20:04

Έγκλημα-Γλυκά Νερά: Οι αντιφάσεις του 32χρονου πιλότου που τον έβαλαν στο κάδρο των υπόπτων

Συγκεκριμένα, οι αντιφάσεις του πιλότου έχουν με την κάμερα στο ισόγειο η οποία στις 11 Μαΐου, τα μεσάνυχτα, κατέγραψε τον σύζυγο της Καρολάιν να έχει το παιδί στην αγκαλιά του. Λίγη ώρα αργότερα, στις 1:19 η κάμερα του ισογείου τέθηκε εκτός λειτουργίας.

Ωστόσο, σύμφωνα με όσα έχει καταθέσει ο πιλότος, οι ληστές μπήκαν πολύ αργότερα στο σπίτι, στα Γλυκά Νερά.

Την ίδια στιγμή, ο 32χρονος άνδρας, κατέθεσε στους αστυνομικούς ότι τον έδεσαν πισθάγκωνα ενώ από τους αστυνομικούς διαπιστώθηκε ότι είχε δεθεί σε εμβρυακή στάση.

Μια πολύ ισχυρή αντίφαση, στην οποία φαίνεται ότι έχει υποπέσει ο πιλότος, είναι ότι ενώ κατέθεσε ότι λιποθύμησε, αποδείχθηκε ότι χρησιμοποιούσε το κινητό του. Όπως πρόεκυψε, κλείδωσε και ξεκλείδωσε πολλές φορές το κινητό του, ενώ υποτίθεται ήταν λιπόθυμος.

https://www.real.gr/koinonia/arthro/egk ... on-746921/


Άβαταρ μέλους
Fluffy
Δημοσιεύσεις: 21735
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2019, 08:54

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fluffy » 17 Ιουν 2021, 20:06

Belisarius έγραψε:
17 Ιουν 2021, 20:04
Έγκλημα-Γλυκά Νερά: Οι αντιφάσεις του 32χρονου πιλότου που τον έβαλαν στο κάδρο των υπόπτων

Συγκεκριμένα, οι αντιφάσεις του πιλότου έχουν με την κάμερα στο ισόγειο η οποία στις 11 Μαΐου, τα μεσάνυχτα, κατέγραψε τον σύζυγο της Καρολάιν να έχει το παιδί στην αγκαλιά του. Λίγη ώρα αργότερα, στις 1:19 η κάμερα του ισογείου τέθηκε εκτός λειτουργίας.

Ωστόσο, σύμφωνα με όσα έχει καταθέσει ο πιλότος, οι ληστές μπήκαν πολύ αργότερα στο σπίτι, στα Γλυκά Νερά.

Την ίδια στιγμή, ο 32χρονος άνδρας, κατέθεσε στους αστυνομικούς ότι τον έδεσαν πισθάγκωνα ενώ από τους αστυνομικούς διαπιστώθηκε ότι είχε δεθεί σε εμβρυακή στάση.

Μια πολύ ισχυρή αντίφαση, στην οποία φαίνεται ότι έχει υποπέσει ο πιλότος, είναι ότι ενώ κατέθεσε ότι λιποθύμησε, αποδείχθηκε ότι χρησιμοποιούσε το κινητό του. Όπως πρόεκυψε, κλείδωσε και ξεκλείδωσε πολλές φορές το κινητό του, ενώ υποτίθεται ήταν λιπόθυμος.

https://www.real.gr/koinonia/arthro/egk ... on-746921/
ποιος είπε πως έγινε πολυ επαγγελματικά η φάση;

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 17 Ιουν 2021, 20:08

Με ξύλο ομολόγησε ;
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17022
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 17 Ιουν 2021, 20:09

Σενέκας έγραψε:
17 Ιουν 2021, 20:01
τι γράφεις πάλι τζούνο; Πάλι με τη γυναίκα της υπόθεσης τα βάζεις; ΜΕ ΤΟ ΘΥΜΑ; :-?
Τι λες βρε ατενσιονχορίτσα;
Εγώ λέω τι μου είχε πει ο ταξιτζής και πώς κατέληξε κατά τη γνώμη του στην επίλυση του εγκλήματος. Τότε τον θεώρησα ψυχάκια και κατέβηκα πιο νωρίς από το ταξί, τώρα παρακολουθώ προσεκτικά και όπως βλέπεις, δεν παίρνω θέση πέραν της συμβουλής να σβήσετε όλους αυτούς τους διαόλους από τα κινητά σας.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 17 Ιουν 2021, 21:23, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Lord Brum
Δημοσιεύσεις: 15112
Εγγραφή: 08 Δεκ 2018, 00:27
Phorum.gr user: coriander

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lord Brum » 17 Ιουν 2021, 20:10

wooded glade έγραψε:
17 Ιουν 2021, 20:08
Με ξύλο ομολόγησε ;
με mdf
Σκότωσε τον ζαίο που κρύβεις μέσα σου!

Άβαταρ μέλους
Σενέκας
Δημοσιεύσεις: 15050
Εγγραφή: 24 Απρ 2020, 08:57

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σενέκας » 17 Ιουν 2021, 20:11

Juno έγραψε:
17 Ιουν 2021, 20:09
Σενέκας έγραψε:
17 Ιουν 2021, 20:01
τι γράφεις πάλι τζούνο; Πάλι με τη γυναίκα της υπόθεσης τα βάζεις; ΜΕ ΤΟ ΘΥΜΑ; :-?
Το λες βρε ατενσιονχορίτσα;
Εγώ λέω το μου είχε πει ο ταξιτζής και πώς κατέληξε κατά τη γνώμη του στην επίλυση του εγκλήματος. Τότε τον θεώρησα ψυχάκια και κατέβηκα πιο νωρίς από το ταξί, τώρα παρακολουθώ προσεκτικά και όπως βλέπεις, δεν παίρνω θέση πέραν της συμβουλής να σβήσετε όλους αυτούς τους διαόλους από τα κινητά σας.
οκ, ο ταξιτζής. Got it
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
05 Ιούλ 2020, 12:19
Η διάρροια του μπακογιάννη μετά από οξεία τροφική δηλητηρίαση είναι νέκταρ και αμβροσία

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40718
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Νεαρή γυναίκα δολοφονήθηκε μέσα στο σπίτι της στα Γλυκά Νερά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 17 Ιουν 2021, 20:11

Juno έγραψε:
17 Ιουν 2021, 20:09
δεν παίρνω θέση πέραν της συμβουλής να σβήσετε όλους αυτούς τους διαόλους από τα κινητά σας.
Ώστε αν χρειαστεί να σκοτώσουμε κάποιον να μην προδοθούμε από τα ίχνη της τεχνολογίας;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών