βουργαροι βιασαν γυναικα

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιουν 2021, 21:17

Uppercut έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:09
Naida έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:08
Uppercut έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:00


Όχι, μικρή. Τις μαλακίες αυτές αλλού. Εμένα δεν θα αποφεύγεις την ερώτηση μου και θα κάνεις άλλες. Ξαναρωτάω, έχουν τις ίδιες πιθανότητες ή όχι;
Μα δεν είναι σωστή η ερώτηση σου. Δεν βγάζει νοημα γιατί μια γυναίκα ακόμα και το βρακι της καπέλο να φορέσει αν δεν βρεθεί μπροστά της βιαστής, δεν θα βιαστεί. Διαφωνείς;
Υγ είσαι πιο μικρός από μένα, κατα πολύ κιόλας :lol:
Δεν είπα τίποτα για κανένα καπέλο. Πίσω στο ερώτημα μου, έχουν τις ίδιες πιθανότητες ή όχι;
Δηλαδή πρώτα ταυτίζεις την κλοπή του αυτοκινήτου με τον βιασμό και μετά θες να βάλεις τις πιθανοτητες να παίξουν για ξεκλείδωτο και κλειδωμένο αμάξι ποσο πιθανό είναι να κλαπεί, άρα αντίστοιχα και αν θα βασιστεί η γυναίκα ξεκλείδωτη ή όχι . Αφού λοιπόν τα ταυτίζεις με τον βιασμό, θα σου απαντήσω είναι το ίδιο πιθανό αν περνάει από εκεί κλέφτης.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Uppercut

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 24 Ιουν 2021, 21:19

Naida έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:17
Uppercut έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:09
Naida έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:08


Μα δεν είναι σωστή η ερώτηση σου. Δεν βγάζει νοημα γιατί μια γυναίκα ακόμα και το βρακι της καπέλο να φορέσει αν δεν βρεθεί μπροστά της βιαστής, δεν θα βιαστεί. Διαφωνείς;
Υγ είσαι πιο μικρός από μένα, κατα πολύ κιόλας :lol:
Δεν είπα τίποτα για κανένα καπέλο. Πίσω στο ερώτημα μου, έχουν τις ίδιες πιθανότητες ή όχι;
Δηλαδή πρώτα ταυτίζεις την κλοπή του αυτοκινήτου με τον βιασμό και μετά θες να βάλεις τις πιθανοτητες να παίξουν για ξεκλείδωτο και κλειδωμένο αμάξι ποσο πιθανό είναι να κλαπεί, άρα αντίστοιχα και αν θα βασιστεί η γυναίκα ξεκλείδωτη ή όχι . Αφού λοιπόν τα ταυτίζεις με τον βιασμό, θα σου απαντήσω είναι το ίδιο πιθανό αν περνάει από εκεί κλέφτης.
Δεν ταύτισα τίποτα με τίποτα, αυτές είναι δικές σου αυθαιρετολογίες βγαλμένες από τον πάτο σου.

Μάλιστα. Άρα, είτε κλειδώνεις τις πόρτες σου είτε όχι οι πιθανότητες είναι ίδιες. Να καταταργήσουμε τα κλειδιά προτείνεις;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιουν 2021, 21:25

Uppercut έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:19
Naida έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:17
Uppercut έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:09


Δεν είπα τίποτα για κανένα καπέλο. Πίσω στο ερώτημα μου, έχουν τις ίδιες πιθανότητες ή όχι;
Δηλαδή πρώτα ταυτίζεις την κλοπή του αυτοκινήτου με τον βιασμό και μετά θες να βάλεις τις πιθανοτητες να παίξουν για ξεκλείδωτο και κλειδωμένο αμάξι ποσο πιθανό είναι να κλαπεί, άρα αντίστοιχα και αν θα βασιστεί η γυναίκα ξεκλείδωτη ή όχι . Αφού λοιπόν τα ταυτίζεις με τον βιασμό, θα σου απαντήσω είναι το ίδιο πιθανό αν περνάει από εκεί κλέφτης.
Δεν ταύτισα τίποτα με τίποτα, αυτές είναι δικές σου αυθαιρετολογίες βγαλμένες από τον πάτο σου.

Μάλιστα. Άρα, είτε κλειδώνεις τις πόρτες σου είτε όχι οι πιθανότητες είναι ίδιες. Να καταταργήσουμε τα κλειδιά προτείνεις;
Περίμενε, αφού δεν ταυτίζεις τον βιασμο και τις πιθανότητες να βιαστεί μια γυναίκα με την κλοπή αυτοκινήτου και τις πιθανότητες να κλαπεί το ξεκλείδωτο , τι διαλο με βάζεις να απαντάω για τις πιθανότητες κλοπής ξεκλείδωτου αυτοκινήτου σε ένα νήμα που συζητάμε περί ευθυνών ενός θυματος βιασμου;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Uppercut

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 24 Ιουν 2021, 21:27

Naida έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:25
Uppercut έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:19
Naida έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:17


Δηλαδή πρώτα ταυτίζεις την κλοπή του αυτοκινήτου με τον βιασμό και μετά θες να βάλεις τις πιθανοτητες να παίξουν για ξεκλείδωτο και κλειδωμένο αμάξι ποσο πιθανό είναι να κλαπεί, άρα αντίστοιχα και αν θα βασιστεί η γυναίκα ξεκλείδωτη ή όχι . Αφού λοιπόν τα ταυτίζεις με τον βιασμό, θα σου απαντήσω είναι το ίδιο πιθανό αν περνάει από εκεί κλέφτης.
Δεν ταύτισα τίποτα με τίποτα, αυτές είναι δικές σου αυθαιρετολογίες βγαλμένες από τον πάτο σου.

Μάλιστα. Άρα, είτε κλειδώνεις τις πόρτες σου είτε όχι οι πιθανότητες είναι ίδιες. Να καταταργήσουμε τα κλειδιά προτείνεις;
Περίμενε, αφού δεν ταυτίζεις τον βιασμο και τις πιθανότητες να βιαστεί μια γυναίκα με την κλοπή αυτοκινήτου και τις πιθανότητες να κλαπεί το ξεκλείδωτο , τι διαλο με βάζεις να απαντάω για τις πιθανότητες κλοπής ξεκλείδωτου αυτοκινήτου σε ένα νήμα που συζητάμε περί ευθυνών ενός θυματος βιασμου;
Γιατί δεν χρειάζεται να ταυτίζονται δύο πράγματα για να κάνεις μία αναλογία. Άμα πω ότι ένα λιοντάρι είναι γρήγορο κι ότι ο Γιουσέιν Μπολτ είναι γρήγορος δεν σημαίνει ότι ο Μπολτ είναι αιλουροειδές. Εντάξει, μικρή; Δύσκολο πολύ;

Οπότε, στο θέμα και στην ουσία του ερωτήματος μου, το τι κάνεις δεν έχει καμία επίδραση. Είτε κλειδώνεις είτε δεν κλειδώνεις, είτε έχεις πόρτες είτε δεν έχεις, το ίδιο είναι. Ή για όλα τα άλλα εγκλήματα και κακά που μπορεί να σε βρουν μπορεί να παίξει ρόλο η προνοητικότητα σου πλην του βιασμού;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιουν 2021, 21:37

Uppercut έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:27
Naida έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:25
Uppercut έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:19


Δεν ταύτισα τίποτα με τίποτα, αυτές είναι δικές σου αυθαιρετολογίες βγαλμένες από τον πάτο σου.

Μάλιστα. Άρα, είτε κλειδώνεις τις πόρτες σου είτε όχι οι πιθανότητες είναι ίδιες. Να καταταργήσουμε τα κλειδιά προτείνεις;
Περίμενε, αφού δεν ταυτίζεις τον βιασμο και τις πιθανότητες να βιαστεί μια γυναίκα με την κλοπή αυτοκινήτου και τις πιθανότητες να κλαπεί το ξεκλείδωτο , τι διαλο με βάζεις να απαντάω για τις πιθανότητες κλοπής ξεκλείδωτου αυτοκινήτου σε ένα νήμα που συζητάμε περί ευθυνών ενός θυματος βιασμου;
Γιατί δεν χρειάζεται να ταυτίζονται δύο πράγματα για να κάνεις μία αναλογία. Άμα πω ότι ένα λιοντάρι είναι γρήγορο κι ότι ο Γιουσέιν Μπολτ είναι γρήγορος δεν σημαίνει ότι ο Μπολτ είναι αιλουροειδές. Εντάξει, μικρή; Δύσκολο πολύ;

Οπότε, στο θέμα και στην ουσία του ερωτήματος μου, το τι κάνεις δεν έχει καμία επίδραση. Είτε κλειδώνεις είτε δεν κλειδώνεις, είτε έχεις πόρτες είτε δεν έχεις, το ίδιο είναι. Ή για όλα τα άλλα εγκλήματα μπορεί να παίξει ρόλο η προνοητικότητα σου πλην του βιασμού;
Αγορακι μου γλυκό τον λόγο που βάζεις το ερώτημα για το ξεκλείδωτο αυτοκίνητο και τις πιθανότητες να κλαπεί έναντι ενός κλειδωμένου αυτοκινήτου, στο νήμα που συζητάμε αν το θυμα βιασμού φέρει ευθυνη για το ότι θα βιαστεί ανάλογα αν προσεξε(?) ή όχι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10022
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 24 Ιουν 2021, 21:39

Uppercut έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:27

Οπότε, στο θέμα και στην ουσία του ερωτήματος μου, το τι κάνεις δεν έχει καμία επίδραση. Είτε κλειδώνεις είτε δεν κλειδώνεις, είτε έχεις πόρτες είτε δεν έχεις, το ίδιο είναι. Ή για όλα τα άλλα εγκλήματα και κακά που μπορεί να σε βρουν μπορεί να παίξει ρόλο η προνοητικότητα σου πλην του βιασμού;
Δηλαδή, εκεί που ταυτιζες τον βιασμό με την κλοπή αυτοκινήτου, τώρα τον ταυτιζεις με όλα τα άλλα εγκλήματα;
Ε κάπου ημαρτον!
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Uppercut

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 24 Ιουν 2021, 21:40

Άσε τον τρελό στην τρέλα του... τι να πω...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 24 Ιουν 2021, 21:43

Uppercut έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:40
Άσε τον τρελό στην τρέλα του... τι να πω...
Οκ, θα σε ρωτήσω γλυκούλικα. Θες να μου πεις μωρεεεε γιατί με ρώτησες για τα αυτοκίνητα; τι αναγωγή θα έκανες με τις απαντήσεις μου για μια περίπτωση βιασμου γλυκούλη μου; :g094:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37849
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 24 Ιουν 2021, 21:45

Ναύτης έγραψε:
24 Ιουν 2021, 10:05
Bill Hicks έγραψε:
24 Ιουν 2021, 09:52
Ναύτης έγραψε:
24 Ιουν 2021, 09:48

Πού, στο κωλάδικο όπου συχνάζεις;
Εικόνα
Ε μα πια :lol:
Νταξ, δεν ήτανε και κανένα σπουδαίο κωλόμπαρο, να τα λέμε όλα ε.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19194
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 24 Ιουν 2021, 21:46

Αν μία γυναίκα πηγαίνει γυρεύοντας να βιαστεί, θα βιαστεί
Φυσική νομοτέλεια

Άβαταρ μέλους
Prepon
Δημοσιεύσεις: 4969
Εγγραφή: 28 Ιαν 2020, 01:50

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Prepon » 25 Ιουν 2021, 01:13

Prepon έγραψε:
23 Ιουν 2021, 17:17
Beria έγραψε:
23 Ιουν 2021, 17:09
Prepon έγραψε:
23 Ιουν 2021, 16:46
Καθυστερημένη ήταν η κοπέλα που βίασαν οι Πακιστανοί.

Θα γίνει της πουτανας, θα γεμίσουν οι δρόμοι αριστερούς και φεμινιστριες διαμαρτυρομενους, αλλά κάνει ζέστη ρε γαμωτο και τελικά όλοι θα κάνουν την πάπια.
Στο μεταξύ έγινε 3η μαζική πορεία στα Πετράλωνα, και χτες

Εικόνα

Εικόνα
αλλά δε γαμείς, ο Πρέπων βλέπει φαντασματα
Ο πρέπων είπε για τους Πακιστανούς και τη καθυστερημένη.

Σήμερα - αύριο - μεθαύριο θα δείξει.

Περιμενε να μου την πεις τοτε
Πάει και η δεύτερη μέρα σήμερα.

Τι νέα σύντροφε;
Aριστοτελης έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Δεν υπάρχει τίποτε πιο άνισο απ την ίση μεταχείριση των ανίσων
Ζενίθεδρος έγραψε:
21 Μαρ 2020, 02:32
Όλα ναι κύκλος.Είναι τόσο γκαντεμης π αγγίζει τη κωλοφαρδία.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 25 Ιουν 2021, 08:21

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
24 Ιουν 2021, 21:46
Αν μία γυναίκα πηγαίνει γυρεύοντας να βιαστεί, θα βιαστεί
Φυσική νομοτέλεια
Μα δεν μπορεί να πηγαίνει γυρεύοντας να βιαστεί, καθώς αν το επιθυμεί δεν είναι βιασμός.
Εξ ορισμού.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 25 Ιουν 2021, 08:24

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
24 Ιουν 2021, 20:55
kongrosian έγραψε:
24 Ιουν 2021, 20:52
Ασέβαστος έγραψε:
24 Ιουν 2021, 20:42


χτες ειχα παει για ψαρεμα, και ξεχασα μαλλον ξεκλειδωτο το αυτοκινητο, και μου εκλεψαν τα γυαλια ηλιου.

φτιαω εγω η ο κλεφτης;
εμετός η συσχέτιση βιασμού με κλοπή.

δλδ αν έρθω και σε σαπίσω στο ξύλο, θα φταις εσύ που δεν ξέρεις αυτοάμυνα;
Ναι

Δεν φταίει μόνο ο λύκος που τρώει το πρόβατο, φταίει και το πρόβατο που δεν είχε λάβει τα μέτρα του για να μην το φάει ο λύκος
Δηλαδή αν πάθεις οποιοδήποτε κακό στη ζωή σου, είσαι πρόβατο που δεν πρόσεξε να μην το φάει ο λύκος;

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 25 Ιουν 2021, 08:24

kongrosian έγραψε:
24 Ιουν 2021, 20:55
Naida έγραψε:
24 Ιουν 2021, 20:45
Ασέβαστος έγραψε:
24 Ιουν 2021, 20:42


χτες ειχα παει για ψαρεμα, και ξεχασα μαλλον ξεκλειδωτο το αυτοκινητο, και μου εκλεψαν τα γυαλια ηλιου.

φτιαω εγω η ο κλεφτης;
ο κλέφτης.


Πάλι αυτές οι άκυρες απλουστευσεις;
αν ο κλέφτης είναι φτωχός και έχει ανάγκη, και το θύμα κάνας τύπος που κυκλοφορεί με αμαξάρα και γυαλιά ακριβά, δεν φταίει ο κλέφτης.
Ποτέ ένας φτωχός δεν κλέβει από ανάγκη Φεράρι.
Ακόμα κι ορθάνοιχτη να την έχεις.
Θα στην κλέψει μαφιόζος, οργανωμένος, που ξέρει πού να την εξαφανίσει και πώς.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: βουργαροι βιασαν γυναικα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 25 Ιουν 2021, 08:28

Ασέβαστος έγραψε:
24 Ιουν 2021, 20:42
Naida έγραψε:
24 Ιουν 2021, 20:33
Ασέβαστος έγραψε:
24 Ιουν 2021, 20:28


δεν προσεξε να αποφυγει επικινδυνες καταστασεις, αν και οπου εγινε κατι τετοιο.

για χιλιοστη φορα. δεν μπορει, καποτε θα το καταλαβεις, εχουμε μελλον ακομη.
Και αυτό οδήγησε στον βιασμό της. Αν πρόσεχε και απέφευγε επικίνδυνες καταστάσεις δεν θα είχε βιαστεί. Αλλά ευθύνη για τον βιασμό της δεν έχει.
Ναι κάποτε ίσως να το καταλάβω.
χτες ειχα παει για ψαρεμα, και ξεχασα μαλλον ξεκλειδωτο το αυτοκινητο, και μου εκλεψαν τα γυαλια ηλιου.

φτιαω εγω η ο κλεφτης;
Ο κλέφτης.
Γι' αυτό και αυτόν κυνηγούν να συλληφθεί και να πληρώσει για το έγκλημα της κλοπής που διέπραξε σε αντίθεση με εσένα.
Αλίμονο αν παρέχουμε ελαφρυντικά σε κάποιον που βουτά την ξένη περιουσία επειδή βρήκε την πόρτα ξεκλείδωτη.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών