Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Ιούλ 2021, 18:05

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 17:59
Αν αναγνωρίζουμε το δικαίωμα σε μία γυναίκα να είναι ξέκωλο, γυμνή η ημίγυμνη και να έχει όσο προκλητική εμφάνιση και συμπεριφορα θέλει , γιατί να μην αναγνωρίσουμε το ίδιο και σε έναν άνδρα ;

Προσωπικά τασσομαι υπέρ της προστασίας της δημόσιας αιδούς
Γιατί δεν χρειάζεται να αναγνωρίσετε εσείς το δικαίωμα στη γυναίκα πως θα ντυθεί. Όσο τα γεννητικά της όργανα δεν είναι σε κοινή θέα, είναι ελεύθερη να φορέσει ότι θελει. Οπως κι εσείς εξάλλου. Αν προκαλείσθε, είναι δικό σας θέμα και δικό σας θέμα να διαχειριστείτε τις ορμές σας. Δεν είναι οι γυναικες υποχρεωμένες να σκέφτονται και να πράττουν με τρόπο που δεν θα προκαλέσουν τους άντρες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 21 Ιούλ 2021, 18:06

Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:01
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 17:56
Σοβαρή απορία
Ποια είναι τα όρια της δημόσιας αιδούς;
Και που σταματούν τα όρια του να του να είναι κανείς ελεύθερος να φορά να κυκλοφορεί και να κάνει ότι θέλει , εφόσον δεν βλάπτει τους άλλους; (στο συγκεκριμένο συμβάν ο δράστης δεν επιτέθηκε και δεν έβλαψε κανέναν )
Απαγορεύεται από τον νόμο η επίδειξη των γεννητικών Οργάνων. Αλλα μέρη του σώματος δεν απαγορεύεται να τα δείχνεις. Πχ τυχαία λέω τώρα τα βυζια και τα μπούτια δεν είναι γεννητικά όργανα. Μπορείτε να τα δείχνετε.
Η θέα του κώλου είναι νόμιμη δηλαδής σε βλέπω να θες να περιορίσεις το πεδίο της παρανομίας στα γεννητικά όργανα. Ο κώλος και τα βυζιά δεν είναι. Μήπως εννοείς σεξουαλικές περιοχές του σώματος; Γιατί αυτό συμβαίνει. Οπότε το επιτηδευμε´νο προκλητικό ντύσιμο είναι εξ αρχ´ής κακόβουλο και αήθες. Βάζω κι εγώ ένα κολάν και με μια καραστυσάρα να! σκάω μπροστά στα μούτρα σου να με βλέπεις. Θα αντιδράσεις; Ή όχι επειδή είμαι νόμιμος;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.


Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68612
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 21 Ιούλ 2021, 18:10

Χαοτικός έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:02
Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 17:58
Χαοτικός έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 17:57


Για μένα είναι καταπιεστικό να ζω ανάμεσά σας που βλέπετε ως βίτσιο τη φύση.
Στενοχωριεμαι.
Είσαι αλλοτριωμένη και κακοποιητική προς τη φύση. Η θέα της ψωλης θα έπρεπε να είναι τέρψη της συναισθηματικής σας ολότητας.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 21 Ιούλ 2021, 18:11

Parrot έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:01
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 17:59
Αν αναγνωρίζουμε το δικαίωμα σε μία γυναίκα να είναι ξέκωλο, γυμνή η ημίγυμνη και να έχει όσο προκλητική εμφάνιση και συμπεριφορα θέλει , γιατί να μην αναγνωρίσουμε το ίδιο και σε έναν άνδρα ;
Δεν είναι το ίδιο.
Γιατί ;
Που διαφέρει μία γυναίκα που κυκλοφορεί ολόγυμνη με το μ--νι έξω από έναν άνδρα που κάνει το ίδιο (και το τι κάνει ο καθένας μόνος του με τα γεννητικά του όργανα είναι δικό του θέμα εφόσον δεν βλάπτει τους άλλους )
Γιατί λοιπόν το ένα ζήτημα είναι θέμα ψυχιάτρου ενώ το άλλο δεν είναι;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Ιούλ 2021, 18:12

Χαοτικός έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:02
Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 17:58
Χαοτικός έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 17:57


Για μένα είναι καταπιεστικό να ζω ανάμεσά σας που βλέπετε ως βίτσιο τη φύση.
Στενοχωριεμαι.
Είσαι αλλοτριωμένη και κακοποιητική προς τη φύση. Η θέα της ψωλης θα έπρεπε να είναι τέρψη της συναισθηματικής σας ολότητας.
Στα @@ μας οι ψωλες σας και οι ορεξεις σας. Κάντε ότι θέλετε με την ψωλη σας αρκεί να την κρατάτε μεσα στο βρακί σας. Αν την έχετε εκτός, να φροντίζετε να είναι σε χώρο ιδιωτικό.
Χαοτικός έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:06
Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:01
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 17:56
Σοβαρή απορία
Ποια είναι τα όρια της δημόσιας αιδούς;
Και που σταματούν τα όρια του να του να είναι κανείς ελεύθερος να φορά να κυκλοφορεί και να κάνει ότι θέλει , εφόσον δεν βλάπτει τους άλλους; (στο συγκεκριμένο συμβάν ο δράστης δεν επιτέθηκε και δεν έβλαψε κανέναν )
Απαγορεύεται από τον νόμο η επίδειξη των γεννητικών Οργάνων. Αλλα μέρη του σώματος δεν απαγορεύεται να τα δείχνεις. Πχ τυχαία λέω τώρα τα βυζια και τα μπούτια δεν είναι γεννητικά όργανα. Μπορείτε να τα δείχνετε.
Η θέα του κώλου είναι νόμιμη δηλαδής σε βλέπω να θες να περιορίσεις το πεδίο της παρανομίας στα γεννητικά όργανα. Ο κώλος και τα βυζιά δεν είναι. Μήπως εννοείς σεξουαλικές περιοχές του σώματος; Γιατί αυτό συμβαίνει. Οπότε το επιτηδευμε´νο προκλητικό ντύσιμο είναι εξ αρχ´ής κακόβουλο και αήθες. Βάζω κι εγώ ένα κολάν και με μια καραστυσάρα να! σκάω μπροστά στα μούτρα σου να με βλέπεις. Θα αντιδράσεις; Ή όχι επειδή είμαι νόμιμος;
Εφόσον θα είσαι ντυμένος ας σκάσεις μύτη και με κολάν με στύση. Χεστηκα. Αν έρθεις επιδεικτικά μπροστά μου απλά θα αρχίσω να γελάω με το γελοίο του θεάματος.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Ιούλ 2021, 18:12

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:07
Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:05
Δεν συζητώ μαζί σου
Ούτε λιγο;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 21 Ιούλ 2021, 18:16

Εφόσον λοιπόν έχουμε το δικαίωμα να φοράμε ότι θέλουμε αδιαφορώντας για το πόσο προκαλούμε τους άλλους τότε με την ίδια λογική και ο δράστης εξάσκησε αθτο το δικαίωμα χωρίς να επιτεθει ή βλάψει μία γυναίκα

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 21 Ιούλ 2021, 18:17

Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:12
Χαοτικός έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:02
Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 17:58


Στενοχωριεμαι.
Είσαι αλλοτριωμένη και κακοποιητική προς τη φύση. Η θέα της ψωλης θα έπρεπε να είναι τέρψη της συναισθηματικής σας ολότητας.
Στα @@ μας οι ψωλες σας και οι ορεξεις σας. Κάντε ότι θέλετε με την ψωλη σας αρκεί να την κρατάτε μεσα στο βρακί σας. Αν την έχετε εκτός, να φροντίζετε να είναι σε χώρο ιδιωτικό.
Χαοτικός έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:06
Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:01


Απαγορεύεται από τον νόμο η επίδειξη των γεννητικών Οργάνων. Αλλα μέρη του σώματος δεν απαγορεύεται να τα δείχνεις. Πχ τυχαία λέω τώρα τα βυζια και τα μπούτια δεν είναι γεννητικά όργανα. Μπορείτε να τα δείχνετε.
Η θέα του κώλου είναι νόμιμη δηλαδής σε βλέπω να θες να περιορίσεις το πεδίο της παρανομίας στα γεννητικά όργανα. Ο κώλος και τα βυζιά δεν είναι. Μήπως εννοείς σεξουαλικές περιοχές του σώματος; Γιατί αυτό συμβαίνει. Οπότε το επιτηδευμε´νο προκλητικό ντύσιμο είναι εξ αρχ´ής κακόβουλο και αήθες. Βάζω κι εγώ ένα κολάν και με μια καραστυσάρα να! σκάω μπροστά στα μούτρα σου να με βλέπεις. Θα αντιδράσεις; Ή όχι επειδή είμαι νόμιμος;
Εφόσον θα είσαι ντυμένος ας σκάσεις μύτη και με κολάν με στύση. Χεστηκα. Αν έρθεις επιδεικτικά μπροστά μου απλά θα αρχίσω να γελάω με το γελοίο του θεάματος.
Έχεις ξεπέσει πολύ. Σπασμωδικά προσπαθείς να καταστήσεις γελοία τη θέα της ψωλής ενώ τα γνήσια θηλυκά έχουν άλλη στάση στο θέμα.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 6763
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 21 Ιούλ 2021, 18:17

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:11
Γιατί ;
Που διαφέρει μία γυναίκα που κυκλοφορεί ολόγυμνη με το μ--νι έξω από έναν άνδρα που κάνει το ίδιο (και το τι κάνει ο καθένας μόνος του με τα γεννητικά του όργανα είναι δικό του θέμα εφόσον δεν βλάπτει τους άλλους )
Γιατί λοιπόν το ένα ζήτημα είναι θέμα ψυχιάτρου ενώ το άλλο δεν είναι;
Τέρας όποιος κάνει τέτοια πράγματα.


ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:16
Εφόσον λοιπόν έχουμε το δικαίωμα να φοράμε ότι θέλουμε αδιαφορώντας για το πόσο προκαλούμε τους άλλους τότε με την ίδια λογική και ο δράστης εξάσκησε αθτο το δικαίωμα χωρίς να επιτεθει ή βλάψει μία γυναίκα
Ο δράστης επιτέθηκε σεξουαλικά στη γυναίκα.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Ιούλ 2021, 18:23

Χαοτικός έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:17


Έχεις ξεπέσει πολύ. Σπασμωδικά προσπαθείς να καταστήσεις γελοία τη θέα της ψωλής ενώ τα γνήσια θηλυκά έχουν άλλη στάση στο θέμα.
Όχι φιλαράκι μη μπερδεύεσαι. Η θέα της ψωλης δεν είναι γελοία. Αντιθέτως μπορεί να προκαλέσει σοκ και δέος. Αλλά αυτό πάει ανάλογα την περίσταση, την ψωλη και οπωσδήποτε τον πεοφορο. Το σκηνικό που περιγράφεις εσύ μόνο για γέλια θα μπορούσε να είναι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 21 Ιούλ 2021, 18:32

Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:23
Χαοτικός έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:17


Έχεις ξεπέσει πολύ. Σπασμωδικά προσπαθείς να καταστήσεις γελοία τη θέα της ψωλής ενώ τα γνήσια θηλυκά έχουν άλλη στάση στο θέμα.
Όχι φιλαράκι μη μπερδεύεσαι. Η θέα της ψωλης δεν είναι γελοία. Αντιθέτως μπορεί να προκαλέσει σοκ και δέος. Αλλά αυτό πάει ανάλογα την περίσταση, την ψωλη και οπωσδήποτε τον πεοφορο. Το σκηνικό που περιγράφεις εσύ μόνο για γέλια θα μπορούσε να είναι.

Γελοία είναι η μούρη σου που θα πεις για την πούτσα μου. Εγώ έκανα καριέρα με αυτήν την πούτσα. Όλες οι πρώην αφεντικίνες μου με θυμούνται.
Τα σκηνικά που λες πάντως είναι γελοιότητα από μόνα τους. Το να εξαρτάται δηλαδή, αν θα δεις μία πούτσα στο δρόμο ή σε ημισκότεινο δωμάτιο με κεράκια στο σιδερένιο κρεβάτι γιατί το σκήνικο αφού και προτιμάς τρελά τη μία κατάσταση και την άλλη την καταδικάζεις στο θέμα τι σου αρέσει να βλέπεις, ε λέει πολλά.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Ιούλ 2021, 18:38

Χαοτικός έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:32
Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:23
Χαοτικός έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:17


Έχεις ξεπέσει πολύ. Σπασμωδικά προσπαθείς να καταστήσεις γελοία τη θέα της ψωλής ενώ τα γνήσια θηλυκά έχουν άλλη στάση στο θέμα.
Όχι φιλαράκι μη μπερδεύεσαι. Η θέα της ψωλης δεν είναι γελοία. Αντιθέτως μπορεί να προκαλέσει σοκ και δέος. Αλλά αυτό πάει ανάλογα την περίσταση, την ψωλη και οπωσδήποτε τον πεοφορο. Το σκηνικό που περιγράφεις εσύ μόνο για γέλια θα μπορούσε να είναι.

Γελοία είναι η μούρη σου που θα πεις για την πούτσα μου. Εγώ έκανα καριέρα με αυτήν την πούτσα. Όλες οι πρώην αφεντικίνες μου με θυμούνται.
Τα σκηνικά που λες πάντως είναι γελοιότητα από μόνα τους. Το να εξαρτάται δηλαδή, αν θα δεις μία πούτσα στο δρόμο ή σε ημισκότεινο δωμάτιο με κεράκια στο σιδερένιο κρεβάτι γιατί το σκήνικο αφού και προτιμάς τρελά τη μία κατάσταση και την άλλη την καταδικάζεις στο θέμα τι σου αρέσει να βλέπεις, ε λέει πολλά.
Όχι ο ένας είναι ένας άγνωστος που νομίζει ότι έχει κάτι ενδιαφέρον στο βρακί του και πρέπει να μου το μοστράρει χωρίς να έχω αντίστοιχη διάθεση οπότε μου μοιάζει γελοίο και στην άλλη περίπτωση είναι κάποιος που εχω επιλέξει και με ενδιαφέρει να δω τι έχει στο βρακί του και υπάρχει η αντίστοιχη διάθεση. Τόσο απλό.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
nostromos
Δημοσιεύσεις: 23061
Εγγραφή: 12 Ιούλ 2018, 22:06
Phorum.gr user: nostromos

Re: Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nostromos » 21 Ιούλ 2021, 18:41

τζαμπα τσακωνεστε ... σε λιγα χρονια μπουργκα στο κεντρο της Αθηνας ... πουτσες και στριγκακια μονο στο ιντερνετ
η προσοχη μας στο Καστελοριζο

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Συνελήφθη «σάτυρος» στο μετρό Αμπελοκήπων που αυνανίστηκε μπροστά σε γυναίκα!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 21 Ιούλ 2021, 18:42

Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:38
Χαοτικός έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:32
Naida έγραψε:
21 Ιούλ 2021, 18:23


Όχι φιλαράκι μη μπερδεύεσαι. Η θέα της ψωλης δεν είναι γελοία. Αντιθέτως μπορεί να προκαλέσει σοκ και δέος. Αλλά αυτό πάει ανάλογα την περίσταση, την ψωλη και οπωσδήποτε τον πεοφορο. Το σκηνικό που περιγράφεις εσύ μόνο για γέλια θα μπορούσε να είναι.

Γελοία είναι η μούρη σου που θα πεις για την πούτσα μου. Εγώ έκανα καριέρα με αυτήν την πούτσα. Όλες οι πρώην αφεντικίνες μου με θυμούνται.
Τα σκηνικά που λες πάντως είναι γελοιότητα από μόνα τους. Το να εξαρτάται δηλαδή, αν θα δεις μία πούτσα στο δρόμο ή σε ημισκότεινο δωμάτιο με κεράκια στο σιδερένιο κρεβάτι γιατί το σκήνικο αφού και προτιμάς τρελά τη μία κατάσταση και την άλλη την καταδικάζεις στο θέμα τι σου αρέσει να βλέπεις, ε λέει πολλά.
Όχι ο ένας είναι ένας άγνωστος που νομίζει ότι έχει κάτι ενδιαφέρον στο βρακί του και πρέπει να μου το μοστράρει χωρίς να έχω αντίστοιχη διάθεση οπότε μου μοιάζει γελοίο και στην άλλη περίπτωση είναι κάποιος που εχω επιλέξει και με ενδιαφέρει να δω τι έχει στο βρακί του και υπάρχει η αντίστοιχη διάθεση. Τόσο απλό.
Κατάλαβα, μόνο η δικήσου καύλα τα ορίζει όλα.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών