Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 09 Αύγ 2021, 04:14

Ζήτα βοήθεια στους ΑΑ.

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 6053
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 09 Αύγ 2021, 05:13

Μοσχοβιτισα θεα με μαυρα μακρια σπαστα μαλλια, καταλευκη επιδερμιδα, και γκριζοπρασινα ματια οι φωτο της στο τιντερ ειναι με κατι συνολακια για εξωφυλλο της Vogue με 4 πτυχια απο οικονομικα μεχρι διδακτορικο στη ψυχολογια, (στη Ρωσια ειναι public figure οι φωτο της παραπεμπουν σε κορη ολιγαρχη κατι που εμαθα κατοπιν εορτης) μου λεει ερχεται Αθηνα για regatta στα greek islands και οτι μετα θα μεινει και λιγο στη πολη, ανταλλασουμε τηλ αλλα λεω καλα μετα απο 1 βδομαδα.. ανταλλασουμε 2-3 μηνυματα ετσι για την επαφη και στο τελευταιο μου λεει σημερα εχω γυρισει απο το μεσημερι αλλα ειμαι πτωμα.. ειχε πανσεληνο και μου στελνει μηνυμα στις 1 το βραδυ να το δουμε μαζι αφου πριν την ειχα ψησει οτι ειναι μοναδικη ευκαιρια να δει το φεγγαροφως απο το καλυτερο σημειο της Αθηνας με θεα ολη την πολη, σε 15 λεπτα την παραλαμβανω απο το ξενοδοχειο της λεγοντας της οτι ειναι τρελη και μου χαμογελαει, κανουμε τη βολτα μας με απαλα φιλια στο τελος και την επιστρεφω στο ξενοδοχειο εμφανως κουρασμενη σχεδον μισοκοιμισμενη,

την επομενη μερα λιγο πριν το μεσημερι μου στελνει μηνυμα να παμε για brunch γιατι μολις ειχε ξυπνησει και δεν εχει φαει τπτ,
εγω ειχα αλλα σχεδια εκεινη τη μερα και υπολογιζα να περασουμε το πολυ ενα 2-3ωρο μαζι μερα μεσημερι, παμε σε μαγαζι στου Ψυρρη που δεν ειναι γνωστο σε τουριστες μου λεει σε καποια φαση γιατι μας κοιταζουν ολοι, της χαμογελαω, φορουσε ενα κομψο συνολακι βγαλμενο απο το βιντεοκλιπ του la is la bonita δεν βλεπεις ελληνιδα με τετοιο στυλ ουτε σε βραδυνη εξοδο, μετα το φαγητο κι αφου μιλησαμε για τις ζωες μας ξεκιναμε περπατητι για Ακροπολη, μου λεει εχω 1 χρονο να φαω γλυκο και σημερα θελω να φαω παγωτο, για καλη μας τυχη περνουσαμε ακριβως διπλα απο τα 2 πασιγνωστα μαγαζια, το παιρνουμε στο χερι και καθομαστε παραδιπλα στο πεζουλι σα μικρα παιδια, πιανομαστε χερι-χερι και συνεχιζουμε τη βολτα μας μιλωντας και μαθαινοντας καλυτερα ο ενας για τον αλλο, στη διαδρομη ριχνουμε μερικα κλεφτα φιλια σε κρυψωνες σαν αθωα 18χρονα, η εισοδος της Ακροπολης μολις ειχε κλεισει οποτε καθησαμε παραδιπλα στους βραχους να αγναντεψουμε το ηλιοβασιλεμα με τους υπολοιπους θαμωνες, σε μια στιγμη βγαζει τα παπουτσια και περπαταει ξυπολητη να βγαλει φωτο για story στις ακρες των βραχων και φυσικα γινεται θεαμα μαζι με το ηλιοβασιλεμα, σιγα σιγα ο ηλιος δυει χρωματιζοντας τον οριζοντα ενω μετα απο λιγη ωρα αρχιζει να φωτιζει η χθεσινη πανσεληνος πισω απο την Ακροπολη, δεν ξερω ουτε κι εγω ποση ωρα καθισαμε εκει εχοντας την στην αγγαλια μου ανασκελα να φιλιομαστε κοιταζοντας τα αστερια, μετα απο ωρα αρχιζουμε να κατηφοριζουμε προς την Απ. Παυλου και απο μακρια ακουγεται μουσικη και με ρωταει επιμονα απο που προερχεται, της απανταω χαμογελωντας θα δεις σε λιγο, ειναι πλανοδιοι μουσικοι που εκεινη τη μερα το ρεπερτοριο τους εχει Χατζιδακι και τριγυρω κοσμος καθομαστε κι εμεις και παρακολουθει ενθουσιασμενη, μετα απο ωρα σηκωνεται δινει γενναιοδωρο tip μας ευχαριστουν οι μουσικοι και προχωραμε, η βραδια ειναι μαγικη η Αθηνα αν και καλοκαιρι δεν εχει το συνηθη συνωστισμο και βαβουρα κατηφοριζοντας παμε για φαγητο σε roof με θεα την Ακροπολη υπο το σεληνοφως και 2 πλανητες για στολιδι παραδιπλα, το τραπεζι και τα γκαρσονια ηταν λες και μας περιμεναν, η βολτα συνεχιστηκε με τα ποδια ως το σημειο που ειχαμε παρκαρει κι απο κει στο ξενοδοχειο, παρκαρα προχειρα δεν πολυ περιμενα να γινει κατι, τη συνοδευω στην εισοδο και βλεπω οτι δε με χαιρετα οπως το προηγουμενο βραδυ την ακολουθω στο ασανσερ, κι απο κει στο δωματιο της, μπαινοντας αρχιζουμε τα φιλια, με ρωταει αν εχω προφυλαξη της λεω εχω στο αυτοκινητο, ωραια μου λεει πηγαινε φερε και παρκαρε το και καλυτερα παω να κανω ενα ντουζ και θα σε περιμενω, της λεω οταν ερθω θα κανω κι εγω, το τι επακολουθησε φυσικα ηταν μοναδικο οπως ηταν και ολοκληρη η μερα μαζι της σαν σε ταινια του Γουντυ Αλλεν,

την επομενη μερα θα εκανε check out και θα πετουσε για Μοσχα χωρις να μου εχει πει την ωρα, χαιρετηθηκαμε αφηνοντας τη στο ξενοδοχειο, μετα απο 3-4 ωρες μου στελνει μηνυμα και μου λεει ξεχασες κατι στο κομοδινο ενα αξεσουαρ που φορουσα στο χερι, της απαντω δεν ειναι σημαντικο αλλα ειναι μια καλη αφορμη για να σε ξαναδω και να σε χαιρετησω για τελευταια φορα απο κοντα, πετουσε βραδυ οποτε πηγαμε παλι για φαγητο και μετα για ψωνια και για δωρα στα μαγαζια, απο το πολυ περπατητο μεσα στη ζεστη ζαλιστηκε λιγο και με ρωτησε αν υπαρχει ενα δροσερο μερος να ησυχασει λιγο, της προτεινα το σπιτι μου, δεχτηκε κι αφου ξαπλωσε εστειλα εντωμεταξυ και καποια email στο γραφειο, ειχαμε λιγο χρονο και παραγγειλαμε greek style, και μετα βουρ για αεροδρομιο, μου εστειλε μηνυμα οταν εφτασε Μοσχα και μευχαριστησε για ολα, κραταμε μεσω μηνυματων αραια και που επαφη, ισως καποια στιγμη ξαναβρεθουμε, ποιος ξερει;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 09 Αύγ 2021, 07:30

omg kai 3 lol έγραψε:
09 Αύγ 2021, 05:13
Μοσχοβιτισα θεα με μαυρα μακρια σπαστα μαλλια, καταλευκη επιδερμιδα, και γκριζοπρασινα ματια οι φωτο της στο τιντερ ειναι με κατι συνολακια για εξωφυλλο της Vogue με 4 πτυχια απο οικονομικα μεχρι διδακτορικο στη ψυχολογια, (στη Ρωσια ειναι public figure οι φωτο της παραπεμπουν σε κορη ολιγαρχη κατι που εμαθα κατοπιν εορτης) μου λεει ερχεται Αθηνα για regatta στα greek islands και οτι μετα θα μεινει και λιγο στη πολη, ανταλλασουμε τηλ αλλα λεω καλα μετα απο 1 βδομαδα.. ανταλλασουμε 2-3 μηνυματα ετσι για την επαφη και στο τελευταιο μου λεει σημερα εχω γυρισει απο το μεσημερι αλλα ειμαι πτωμα.. ειχε πανσεληνο και μου στελνει μηνυμα στις 1 το βραδυ να το δουμε μαζι αφου πριν την ειχα ψησει οτι ειναι μοναδικη ευκαιρια να δει το φεγγαροφως απο το καλυτερο σημειο της Αθηνας με θεα ολη την πολη, σε 15 λεπτα την παραλαμβανω απο το ξενοδοχειο της λεγοντας της οτι ειναι τρελη και μου χαμογελαει, κανουμε τη βολτα μας με απαλα φιλια στο τελος και την επιστρεφω στο ξενοδοχειο εμφανως κουρασμενη σχεδον μισοκοιμισμενη,

την επομενη μερα λιγο πριν το μεσημερι μου στελνει μηνυμα να παμε για brunch γιατι μολις ειχε ξυπνησει και δεν εχει φαει τπτ,
εγω ειχα αλλα σχεδια εκεινη τη μερα και υπολογιζα να περασουμε το πολυ ενα 2-3ωρο μαζι μερα μεσημερι, παμε σε μαγαζι στου Ψυρρη που δεν ειναι γνωστο σε τουριστες μου λεει σε καποια φαση γιατι μας κοιταζουν ολοι, της χαμογελαω, φορουσε ενα κομψο συνολακι βγαλμενο απο το βιντεοκλιπ του la is la bonita δεν βλεπεις ελληνιδα με τετοιο στυλ ουτε σε βραδυνη εξοδο, μετα το φαγητο κι αφου μιλησαμε για τις ζωες μας ξεκιναμε περπατητι για Ακροπολη, μου λεει εχω 1 χρονο να φαω γλυκο και σημερα θελω να φαω παγωτο, για καλη μας τυχη περνουσαμε ακριβως διπλα απο τα 2 πασιγνωστα μαγαζια, το παιρνουμε στο χερι και καθομαστε παραδιπλα στο πεζουλι σα μικρα παιδια, πιανομαστε χερι-χερι και συνεχιζουμε τη βολτα μας μιλωντας και μαθαινοντας καλυτερα ο ενας για τον αλλο, στη διαδρομη ριχνουμε μερικα κλεφτα φιλια σε κρυψωνες σαν αθωα 18χρονα, η εισοδος της Ακροπολης μολις ειχε κλεισει οποτε καθησαμε παραδιπλα στους βραχους να αγναντεψουμε το ηλιοβασιλεμα με τους υπολοιπους θαμωνες, σε μια στιγμη βγαζει τα παπουτσια και περπαταει ξυπολητη να βγαλει φωτο για story στις ακρες των βραχων και φυσικα γινεται θεαμα μαζι με το ηλιοβασιλεμα, σιγα σιγα ο ηλιος δυει χρωματιζοντας τον οριζοντα ενω μετα απο λιγη ωρα αρχιζει να φωτιζει η χθεσινη πανσεληνος πισω απο την Ακροπολη, δεν ξερω ουτε κι εγω ποση ωρα καθισαμε εκει εχοντας την στην αγγαλια μου ανασκελα να φιλιομαστε κοιταζοντας τα αστερια, μετα απο ωρα αρχιζουμε να κατηφοριζουμε προς την Απ. Παυλου και απο μακρια ακουγεται μουσικη και με ρωταει επιμονα απο που προερχεται, της απανταω χαμογελωντας θα δεις σε λιγο, ειναι πλανοδιοι μουσικοι που εκεινη τη μερα το ρεπερτοριο τους εχει Χατζιδακι και τριγυρω κοσμος καθομαστε κι εμεις και παρακολουθει ενθουσιασμενη, μετα απο ωρα σηκωνεται δινει γενναιοδωρο tip μας ευχαριστουν οι μουσικοι και προχωραμε, η βραδια ειναι μαγικη η Αθηνα αν και καλοκαιρι δεν εχει το συνηθη συνωστισμο και βαβουρα κατηφοριζοντας παμε για φαγητο σε roof με θεα την Ακροπολη υπο το σεληνοφως και 2 πλανητες για στολιδι παραδιπλα, το τραπεζι και τα γκαρσονια ηταν λες και μας περιμεναν, η βολτα συνεχιστηκε με τα ποδια ως το σημειο που ειχαμε παρκαρει κι απο κει στο ξενοδοχειο, παρκαρα προχειρα δεν πολυ περιμενα να γινει κατι, τη συνοδευω στην εισοδο και βλεπω οτι δε με χαιρετα οπως το προηγουμενο βραδυ την ακολουθω στο ασανσερ, κι απο κει στο δωματιο της, μπαινοντας αρχιζουμε τα φιλια, με ρωταει αν εχω προφυλαξη της λεω εχω στο αυτοκινητο, ωραια μου λεει πηγαινε φερε και παρκαρε το και καλυτερα παω να κανω ενα ντουζ και θα σε περιμενω, της λεω οταν ερθω θα κανω κι εγω, το τι επακολουθησε φυσικα ηταν μοναδικο οπως ηταν και ολοκληρη η μερα μαζι της σαν σε ταινια του Γουντυ Αλλεν,

την επομενη μερα θα εκανε check out και θα πετουσε για Μοσχα χωρις να μου εχει πει την ωρα, χαιρετηθηκαμε αφηνοντας τη στο ξενοδοχειο, μετα απο 3-4 ωρες μου στελνει μηνυμα και μου λεει ξεχασες κατι στο κομοδινο ενα αξεσουαρ που φορουσα στο χερι, της απαντω δεν ειναι σημαντικο αλλα ειναι μια καλη αφορμη για να σε ξαναδω και να σε χαιρετησω για τελευταια φορα απο κοντα, πετουσε βραδυ οποτε πηγαμε παλι για φαγητο και μετα για ψωνια και για δωρα στα μαγαζια, απο το πολυ περπατητο μεσα στη ζεστη ζαλιστηκε λιγο και με ρωτησε αν υπαρχει ενα δροσερο μερος να ησυχασει λιγο, της προτεινα το σπιτι μου, δεχτηκε κι αφου ξαπλωσε εστειλα εντωμεταξυ και καποια email στο γραφειο, ειχαμε λιγο χρονο και παραγγειλαμε greek style, και μετα βουρ για αεροδρομιο, μου εστειλε μηνυμα οταν εφτασε Μοσχα και μευχαριστησε για ολα, κραταμε μεσω μηνυματων αραια και που επαφη, ισως καποια στιγμη ξαναβρεθουμε, ποιος ξερει;
Έλα ρε συυυ τι όμορφη ιστορία :g094:

τι γλυκούλης και ρομαντικός που είσαι :klino:
Να μας πεις ποιο είναι αυτό το σημείο που έχεις την καλύτερη θέα της Αθήνας!!
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
I know just what you re sayin
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: 20 Ιουν 2021, 03:25

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από I know just what you re sayin » 09 Αύγ 2021, 07:33

omg kai 3 lol έγραψε:
09 Αύγ 2021, 05:13

την επομενη μερα λιγο πριν το μεσημερι μου στελνει μηνυμα να παμε για brunch
:078:

αυγά και τοστ λέμε; είναι παγκόσμιο το ελλεϊνίδικο φαινόμενο δηλαδή


ποια είναι τα διάσημα παγωτατζίδικα στην πλάκα; δεν μας έχουν ενημερώσει Ερμής, μασαμπουκαίοι και μασαμπουκολάγνοι :-?

Naida έγραψε:
09 Αύγ 2021, 07:30
τι γλυκούλης και ρομαντικός που είσαι
Εικόνα

δεν βάζει μυαλό με τίποτα αυτή
the comet the course the tail έγραψε:
22 Μάιος 2021, 00:59
μαλακίες έλεγε ο Κώστας. ήταν καλά μέχρι το 2000-2001 τουλάχιστον.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12378
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 09 Αύγ 2021, 12:16

Στύγιος έγραψε:
09 Αύγ 2021, 00:21
panos291 έγραψε:
09 Αύγ 2021, 00:12
Στύγιος έγραψε:
08 Αύγ 2021, 22:40


Ομοίως με ωραιοτάτη μαθήτρια Γ' Λυκείου . Την απέπεμψα..
Ε ας περιμενες να τελειωσει το σχολείο :sal7:
38άρης με 18άρα,ωραίο μέλλον θα είχαμε.
:smt122
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Γιάννης

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιάννης » 09 Αύγ 2021, 12:27

Στύγιος έγραψε:
09 Αύγ 2021, 03:41
Γιάννης έγραψε:
09 Αύγ 2021, 03:37
Στύγιος έγραψε:
09 Αύγ 2021, 00:21


38άρης με 18άρα,ωραίο μέλλον θα είχαμε.
Γιατί όχι; Εσύ θα έχεις άνθρωπο να σε ξεσκατίζει στα τελευταία σου κι εκείνη θα έχει κάποιον να του τρώει τη σύνταξη.
Θα ήταν τρελό γαμήσι πάντως ...... :roll::oops:
Ναι, ένα σάψαλο και μια άσχετη... :zz:

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 44003
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 09 Αύγ 2021, 13:25

omg kai 3 lol έγραψε:
09 Αύγ 2021, 05:13
Μοσχοβιτισα θεα με μαυρα μακρια σπαστα μαλλια, καταλευκη επιδερμιδα, και γκριζοπρασινα ματια οι φωτο της στο τιντερ ειναι με κατι συνολακια για εξωφυλλο της Vogue με 4 πτυχια απο οικονομικα μεχρι διδακτορικο στη ψυχολογια, (στη Ρωσια ειναι public figure οι φωτο της παραπεμπουν σε κορη ολιγαρχη κατι που εμαθα κατοπιν εορτης) μου λεει ερχεται Αθηνα για regatta στα greek islands και οτι μετα θα μεινει και λιγο στη πολη, ανταλλασουμε τηλ αλλα λεω καλα μετα απο 1 βδομαδα.. ανταλλασουμε 2-3 μηνυματα ετσι για την επαφη και στο τελευταιο μου λεει σημερα εχω γυρισει απο το μεσημερι αλλα ειμαι πτωμα.. ειχε πανσεληνο και μου στελνει μηνυμα στις 1 το βραδυ να το δουμε μαζι αφου πριν την ειχα ψησει οτι ειναι μοναδικη ευκαιρια να δει το φεγγαροφως απο το καλυτερο σημειο της Αθηνας με θεα ολη την πολη, σε 15 λεπτα την παραλαμβανω απο το ξενοδοχειο της λεγοντας της οτι ειναι τρελη και μου χαμογελαει, κανουμε τη βολτα μας με απαλα φιλια στο τελος και την επιστρεφω στο ξενοδοχειο εμφανως κουρασμενη σχεδον μισοκοιμισμενη,

την επομενη μερα λιγο πριν το μεσημερι μου στελνει μηνυμα να παμε για brunch γιατι μολις ειχε ξυπνησει και δεν εχει φαει τπτ,
εγω ειχα αλλα σχεδια εκεινη τη μερα και υπολογιζα να περασουμε το πολυ ενα 2-3ωρο μαζι μερα μεσημερι, παμε σε μαγαζι στου Ψυρρη που δεν ειναι γνωστο σε τουριστες μου λεει σε καποια φαση γιατι μας κοιταζουν ολοι, της χαμογελαω, φορουσε ενα κομψο συνολακι βγαλμενο απο το βιντεοκλιπ του la is la bonita δεν βλεπεις ελληνιδα με τετοιο στυλ ουτε σε βραδυνη εξοδο, μετα το φαγητο κι αφου μιλησαμε για τις ζωες μας ξεκιναμε περπατητι για Ακροπολη, μου λεει εχω 1 χρονο να φαω γλυκο και σημερα θελω να φαω παγωτο, για καλη μας τυχη περνουσαμε ακριβως διπλα απο τα 2 πασιγνωστα μαγαζια, το παιρνουμε στο χερι και καθομαστε παραδιπλα στο πεζουλι σα μικρα παιδια, πιανομαστε χερι-χερι και συνεχιζουμε τη βολτα μας μιλωντας και μαθαινοντας καλυτερα ο ενας για τον αλλο, στη διαδρομη ριχνουμε μερικα κλεφτα φιλια σε κρυψωνες σαν αθωα 18χρονα, η εισοδος της Ακροπολης μολις ειχε κλεισει οποτε καθησαμε παραδιπλα στους βραχους να αγναντεψουμε το ηλιοβασιλεμα με τους υπολοιπους θαμωνες, σε μια στιγμη βγαζει τα παπουτσια και περπαταει ξυπολητη να βγαλει φωτο για story στις ακρες των βραχων και φυσικα γινεται θεαμα μαζι με το ηλιοβασιλεμα, σιγα σιγα ο ηλιος δυει χρωματιζοντας τον οριζοντα ενω μετα απο λιγη ωρα αρχιζει να φωτιζει η χθεσινη πανσεληνος πισω απο την Ακροπολη, δεν ξερω ουτε κι εγω ποση ωρα καθισαμε εκει εχοντας την στην αγγαλια μου ανασκελα να φιλιομαστε κοιταζοντας τα αστερια, μετα απο ωρα αρχιζουμε να κατηφοριζουμε προς την Απ. Παυλου και απο μακρια ακουγεται μουσικη και με ρωταει επιμονα απο που προερχεται, της απανταω χαμογελωντας θα δεις σε λιγο, ειναι πλανοδιοι μουσικοι που εκεινη τη μερα το ρεπερτοριο τους εχει Χατζιδακι και τριγυρω κοσμος καθομαστε κι εμεις και παρακολουθει ενθουσιασμενη, μετα απο ωρα σηκωνεται δινει γενναιοδωρο tip μας ευχαριστουν οι μουσικοι και προχωραμε, η βραδια ειναι μαγικη η Αθηνα αν και καλοκαιρι δεν εχει το συνηθη συνωστισμο και βαβουρα κατηφοριζοντας παμε για φαγητο σε roof με θεα την Ακροπολη υπο το σεληνοφως και 2 πλανητες για στολιδι παραδιπλα, το τραπεζι και τα γκαρσονια ηταν λες και μας περιμεναν, η βολτα συνεχιστηκε με τα ποδια ως το σημειο που ειχαμε παρκαρει κι απο κει στο ξενοδοχειο, παρκαρα προχειρα δεν πολυ περιμενα να γινει κατι, τη συνοδευω στην εισοδο και βλεπω οτι δε με χαιρετα οπως το προηγουμενο βραδυ την ακολουθω στο ασανσερ, κι απο κει στο δωματιο της, μπαινοντας αρχιζουμε τα φιλια, με ρωταει αν εχω προφυλαξη της λεω εχω στο αυτοκινητο, ωραια μου λεει πηγαινε φερε και παρκαρε το και καλυτερα παω να κανω ενα ντουζ και θα σε περιμενω, της λεω οταν ερθω θα κανω κι εγω, το τι επακολουθησε φυσικα ηταν μοναδικο οπως ηταν και ολοκληρη η μερα μαζι της σαν σε ταινια του Γουντυ Αλλεν,

την επομενη μερα θα εκανε check out και θα πετουσε για Μοσχα χωρις να μου εχει πει την ωρα, χαιρετηθηκαμε αφηνοντας τη στο ξενοδοχειο, μετα απο 3-4 ωρες μου στελνει μηνυμα και μου λεει ξεχασες κατι στο κομοδινο ενα αξεσουαρ που φορουσα στο χερι, της απαντω δεν ειναι σημαντικο αλλα ειναι μια καλη αφορμη για να σε ξαναδω και να σε χαιρετησω για τελευταια φορα απο κοντα, πετουσε βραδυ οποτε πηγαμε παλι για φαγητο και μετα για ψωνια και για δωρα στα μαγαζια, απο το πολυ περπατητο μεσα στη ζεστη ζαλιστηκε λιγο και με ρωτησε αν υπαρχει ενα δροσερο μερος να ησυχασει λιγο, της προτεινα το σπιτι μου, δεχτηκε κι αφου ξαπλωσε εστειλα εντωμεταξυ και καποια email στο γραφειο, ειχαμε λιγο χρονο και παραγγειλαμε greek style, και μετα βουρ για αεροδρομιο, μου εστειλε μηνυμα οταν εφτασε Μοσχα και μευχαριστησε για ολα, κραταμε μεσω μηνυματων αραια και που επαφη, ισως καποια στιγμη ξαναβρεθουμε, ποιος ξερει;
Άντε ρε, έπαθες τέτοιο καζο;
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 09 Αύγ 2021, 13:31

omg kai 3 lol έγραψε:
09 Αύγ 2021, 05:13
Μοσχοβιτισα θεα με μαυρα μακρια σπαστα μαλλια, καταλευκη επιδερμιδα, και γκριζοπρασινα ματια οι φωτο
......
Έλα ρε, γράψε ένα άρλεκιν.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23991
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 09 Αύγ 2021, 13:34

Μια άλλη κάζα που έπαθα από το αντίθετο φύλο, ήταν όταν έκανα αβέρτα καμάκι στις διακοπές και συνέλεγα χυλόπιτες (ωστόσο μία στις 10 περιπτώσεις πετύχαινα τον στόχο). Να πω σε αυτό το σημείο ότι προσωπικά οι χυλόπιτες δεν με ενοχλούν καθόλου στο καμάκι και ίσα-ίσα μου αρέσει να τις αφηγούμαι.

Βρισκόμουν λοιπόν μέσα σε ένα κλαμπ με την παρέα, όπου τα τζάμια έβλεπαν στην αυλή, αλλά από την αυλή δεν μπορούσε κανείς να δει μέσα (ήταν φιμέ). Σε κάποια φάση λοιπόν, βλέπω μια ωραία Ελληνίδα να κάθεται έξω σε ένα πεζούλι, στεναχωρημένη. Σκέφτηκα να αξιοποιήσω την ευκαιρία. Βγήκα λοιπόν έξω, την πλησίασα και παίχτηκε ο εξής διάλογος:

- Γιατί κάθεσαι μόνη σου και στεναχωρημένη, κούκλα;
- Λογαριασμό θα σου δώσω;
- Είπα να νιαστώ γιατί σε είδα από μέσα.
- Αντε και γαμήσου.

Εβαλα τα γέλια, έφυγα και επέστρεψα στην παρέα.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20433
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 09 Αύγ 2021, 13:37

Gherschaagk έγραψε:
09 Αύγ 2021, 13:31
omg kai 3 lol έγραψε:
09 Αύγ 2021, 05:13
Μοσχοβιτισα θεα με μαυρα μακρια σπαστα μαλλια, καταλευκη επιδερμιδα, και γκριζοπρασινα ματια οι φωτο
......
Έλα ρε, γράψε ένα άρλεκιν.
Επειδή ήταν μεγάλο το ποστ, τελικά το καζο ήταν ότι δεν γάμησε ;
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Niki
Δημοσιεύσεις: 6119
Εγγραφή: 04 Μαρ 2020, 08:33
Phorum.gr user: Niki

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Niki » 09 Αύγ 2021, 13:38

Σε κάθε έξοδο ήθελε να πληρώνει αυτός.
Αυτό δεν μου άρεσε. :oops:
Όσες φορές προσπάθησα να πληρώσω επέμενε.
Μια φορά επικαλέστηκα τουαλέτα και πήγα στο μπαρ να πληρώσω.
Είχε αφήσει ήδη την κάρτα από πριν και μου έδωσαν ένα σημείωμα.
Δεν είναι σωστό αυτό που προσπαθείς να κάνεις. :smt005:
Στο τέλος τον παντρεύτηκα. :lol:
Μια ειλικρινή συγνώμη που στήριξα και ψήφισα ΝΔ.

Άβαταρ μέλους
Βλήμα
Δημοσιεύσεις: 5555
Εγγραφή: 04 Ιαν 2020, 15:32

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Βλήμα » 09 Αύγ 2021, 13:38

Νέα επίκληση στην μούσα:
omg kai 3 lol έγραψε:
09 Αύγ 2021, 05:13
Μοσχοβιτισα θεα με μαυρα μακρια σπαστα μαλλια, καταλευκη επιδερμιδα, και γκριζοπρασινα ματια
Πες μου για τον άνδρα τον πολύτροπο που ταξίδεψε σε τόπους...
Ρε, τον Σιμπλίκιο Σιμπλικίσιμο τον διαβάσατε ή ακόμα;

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29765
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 09 Αύγ 2021, 13:39

Cecily Anne έγραψε:
09 Αύγ 2021, 13:37
Gherschaagk έγραψε:
09 Αύγ 2021, 13:31
omg kai 3 lol έγραψε:
09 Αύγ 2021, 05:13
Μοσχοβιτισα θεα με μαυρα μακρια σπαστα μαλλια, καταλευκη επιδερμιδα, και γκριζοπρασινα ματια οι φωτο
......
Έλα ρε, γράψε ένα άρλεκιν.
Επειδή ήταν μεγάλο το ποστ, τελικά το καζο ήταν ότι δεν γάμησε ;
Δεν το διάβασα όλο. Δεν ξέρω. Κάπου στην Ακρόπολη σταμάτησα. Μέχρι εκεί no sex, την βγάζανε φωτογραφίες λέει γιατί ήταν κούκλα και φαινόταν το βρακί της.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23991
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 09 Αύγ 2021, 13:39

Niki έγραψε:
09 Αύγ 2021, 13:38
Σε κάθε έξοδο ήθελε να πληρώνει αυτός.
Αυτό δεν μου άρεσε. :oops:
Όσες φορές προσπάθησα να πληρώσω επέμενε.
Μια φορά επικαλέστηκα τουαλέτα και πήγα στο μπαρ να πληρώσω.
Είχε αφήσει ήδη την κάρτα από πριν και μου έδωσαν ένα σημείωμα.
Δεν είναι σωστό αυτό που προσπαθείς να κάνεις. :smt005:
Στο τέλος τον παντρεύτηκα. :lol:
Αυτά τα τραβάω στην παρούσα φάση, αλλά είμαστε και οι δύο εναντίον του γάμου.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20433
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Κάζα που έχετε παθει απο το αντιθετο φυλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 09 Αύγ 2021, 13:41

Gherschaagk έγραψε:
09 Αύγ 2021, 13:39
Cecily Anne έγραψε:
09 Αύγ 2021, 13:37
Gherschaagk έγραψε:
09 Αύγ 2021, 13:31


Έλα ρε, γράψε ένα άρλεκιν.
Επειδή ήταν μεγάλο το ποστ, τελικά το καζο ήταν ότι δεν γάμησε ;
Δεν το διάβασα όλο. Δεν ξέρω. Κάπου στην Ακρόπολη σταμάτησα. Μέχρι εκεί no sex, την βγάζανε φωτογραφίες λέει γιατί ήταν κούκλα και φαινόταν το βρακί της.
Α, εντάξει, άμα την πήγε Ακρόπολη, στάνταρντ γάμησε. Αλλου θα είναι το καζο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Cecily Anne την 09 Αύγ 2021, 13:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών