Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71314
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 21 Αύγ 2021, 14:52

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
21 Αύγ 2021, 14:44
ΓΑΛΗ έγραψε:
21 Αύγ 2021, 14:42
Cecily Anne έγραψε:
21 Αύγ 2021, 14:34


Είπε και χάιδεψε τ'αυτακια της Κυριακούλας τρυφερά.
Η Κυριακούλα είναι γυναίκα ή κατσίκα;
Μία φίλη της γυναίκας μου νεώτερη στην ηλικία

:003:
Ε ναι, οι νεώτεροι από σένα δεν χαϊδεύουν μόνον τα αυτάκια της Κυριακούλας.

Οι Κυριακούλες έχουν τιμοκατάλογο για τους συνταξιούχους. Με δεή αυτάκια, με σουπερμάρκετ ακροδάχτυλα χωρίς πεντικιουρ, με εϋδάπ χάιδεμα στα μαλλάκια κλπ.
Gavalas for President! :grfl:

ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ (όχι το χριστιανικό, το άλλο)

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19450
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 21 Αύγ 2021, 14:57

ΓΑΛΗ έγραψε:
21 Αύγ 2021, 14:52
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
21 Αύγ 2021, 14:44
ΓΑΛΗ έγραψε:
21 Αύγ 2021, 14:42


Η Κυριακούλα είναι γυναίκα ή κατσίκα;
Μία φίλη της γυναίκας μου νεώτερη στην ηλικία

:003:
Ε ναι, οι νεώτεροι από σένα δεν χαϊδεύουν μόνον τα αυτάκια της Κυριακούλας.

Οι Κυριακούλες έχουν τιμοκατάλογο για τους συνταξιούχους. Με δεή αυτάκια, με σουπερμάρκετ ακροδάχτυλα χωρίς πεντικιουρ, με εϋδάπ χάιδεμα στα μαλλάκια κλπ.
Ελευθερία της Αγοράς στην ανάπτυξη διαπροσωπικών ερωτικών σχέσεων :smt005::003:

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20386
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 21 Αύγ 2021, 14:59

ΓΑΛΗ έγραψε:
21 Αύγ 2021, 14:52
ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
21 Αύγ 2021, 14:44
ΓΑΛΗ έγραψε:
21 Αύγ 2021, 14:42


Η Κυριακούλα είναι γυναίκα ή κατσίκα;
Μία φίλη της γυναίκας μου νεώτερη στην ηλικία

:003:
Ε ναι, οι νεώτεροι από σένα δεν χαϊδεύουν μόνον τα αυτάκια της Κυριακούλας.

Οι Κυριακούλες έχουν τιμοκατάλογο για τους συνταξιούχους. Με δεή αυτάκια, με σουπερμάρκετ ακροδάχτυλα χωρίς πεντικιουρ, με εϋδάπ χάιδεμα στα μαλλάκια κλπ.
Αντιψειρικα, κουρευτική μαλλιού, μπαμπακοπιτες και γρασίδι.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13792
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 21 Αύγ 2021, 15:05

Naida wrote:
Naida έγραψε:
20 Αύγ 2021, 13:50
ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Αύγ 2021, 13:47
Naida έγραψε:
20 Αύγ 2021, 13:45


Δεν έχεις και μια κόρη;
Όχι. Αλλά τι σημασία έχει αν είναι γιος ή κόρη;
Καμία σχέση. Απλά διερωτήθηκα γιατί έβαλες μόνο τον γιο νομίζοντας πως έχεις πει ότι έχεις και κόρη. Πως μου ρθε εμένα ότι έχεις και κόρη. Σίγουρα δεν έχεις; για ψαξου καλά :lol:
Η οποία κάνει κουμάντο και γνωρίζει σαφώς καλλίτερα απ'τη μάνα. Επιπροσθέτως κομπάζει με ειρωνία.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71314
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 21 Αύγ 2021, 15:09

Πασιφάη έγραψε:
21 Αύγ 2021, 15:05
Naida wrote:
Naida έγραψε:
20 Αύγ 2021, 13:50
ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Αύγ 2021, 13:47


Όχι. Αλλά τι σημασία έχει αν είναι γιος ή κόρη;
Καμία σχέση. Απλά διερωτήθηκα γιατί έβαλες μόνο τον γιο νομίζοντας πως έχεις πει ότι έχεις και κόρη. Πως μου ρθε εμένα ότι έχεις και κόρη. Σίγουρα δεν έχεις; για ψαξου καλά :lol:
Η οποία κάνει κουμάντο και γνωρίζει σαφώς καλλίτερα απ'τη μάνα. Επιπροσθέτως κομπάζει με ειρωνία.
Και που να δει πως βλέπει τις τσιρλιντιδούζες ο γιος της μάνας. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ (όχι το χριστιανικό, το άλλο)

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 21 Αύγ 2021, 17:46

Ασέβαστος έγραψε:
21 Αύγ 2021, 12:55
Χαοτικός έγραψε:
20 Αύγ 2021, 00:42
Naida έγραψε:
20 Αύγ 2021, 00:00


Ζήτησε του να βάλει το λινκ από τη συζήτησης από την αρχή. Που βάζει ο ίδιος το παιδί του στη συζήτηση
Όχι να σου κάνει μεταφέρει την παράθεση γιατί είναι πονηρός και κόβει τις παραθέσεις. Να σου βάλει το λινκ να πας να διαβάσεις τι είναι αυτό που λέει ότι έκανα σενάρια βιασμού με το παιδί του.
Δεν χρειάζεται. Θα σου πω τι έγινε. Περιγράφει ένας κάτι που είναι Ακραίο, κακό, Σιχαμερό, Ενοχλητικό για τον άλλον.
Τον ρωτάει ο άλλος "Θα θελες η γυναίκα σου να το πάθαινε αυτό, να τις συναίβαινε το..., να, να να".
Αυτός που το ρωτάει αυτό νιώθει κιόλας νορμάλ τη φάση. νιώθει ότι αν τον ρωτούσαν το ίδιο θα απαντούσε όχι και τόσο απλά μπορεί να ρωτάει.
όταν σας λέω ότι είναι τεράστια μαλακία δεν το ακούσατε. Δεν είναι καλό να εξαναγκάζεις τον άλλον σε συνειρμούς ή να κάνει εικόνα μία κατάσταση. Είναι βία και ύβρης και καθόλου νορμάλ όπως περνάει. Εγώ αν ήταν να το πω, γνωρίζοντας τι βαρύτητα έχει, δεν θα το έλεγα έτσι "αθώα" και καλυμμένα". Θα έλεγα κατ ευθείαν (όπως το έχεις ξαναδεί και το ξέρεις) ότι η μάνα σου κάνει αυτό κι αυτό. Μια και έξω. Και φυσικά θα έτρωγα μπαν που εκείνη τη στιγμή θα το έγραφα στ' αρχίδια μου αφού αυτό που μ' ενδιέφερε θα ήταν να πληγώσω τον άλλον ως αντεπίθεση. Να καταλάβει ο κάθε παπάρας ότι μπορεί κι ο άλλος να μπει στην ψυχή του και να τη γαμήσει. Δεδομένου κι ότι η μαλακία του συντονισμού (όχι επειδή είναι οι συγκεκριμένοι αλλά ένα 95% της κοινωνίας έχει τραγική καθυστεριά ώστε) να διακρίνει το κακόβουλο, την ύβρη και να τηρήσει τον κανόνα, κοιτάει το εξώφυλλο. Κάτι που έχεις Υιοθετήσει και συ μια χαρά και έχεις προσαρμόσει επιχειρηματολογία τέτοια με τη λογική ό,τι περνάει. κι ας είναι υπάνθρωπο.
Δεν το έχεις παρατηρήσει στον εαυτό σου ότι κι εσύ μια χαρά κουλ θεωρείς να λέει ας πούμε ένα αρχιδάκι ότι δεν ξέρεις ποιος είναι ο πατέρας σου ενώ εγώ θα σε αηδιάσω γιατί θα πω της μάνας σου το μουνί; Και τελικά μπαίνει το ερώτημα οι κανόνες τι προστατεύουν; Την εμφάνιση του πιάτου ή τα υλικά του; Και κάτι άλλο; Γιατί παλεύουμε; Γι αυτά που καταπιέζουν τους πάντες ή γι αυτά αν μπορούσαμε κι εμείς να χωρέσουμε μέσα θα σταματούσαμε και δεν θα μας ένοιαζε για τους άλλους;

Αν τα σκεφτείς αυτά θα δεις γιατί μιλάει ο καθένας όπως μιλάει και θα βρεις πιο αληθινό τρόπο να του πεις ότι σε ενοχλούν και να τον κάνεις να σε σεβαστεί και να μη συνεχίζει.

Το τι είπε τώρα; Μπορώ κι αυτό να το φανταστώ. Τόσα βλέπω κι εγώ. Κάτι μαλακίες προκλητικές, που στην προοπτική ότι θα μείνουν αλώβητοι και ατιμώρητοι νιώθουν να κερδίζουν ένα πόντο. Αν πραγματικά νιώσεις δημόσια μόλυνση να παίζει κάνε αναφορά και εξήγησε το λόγο. (Δεν έχουν αποκουτιάνει ακόμη εντελώς). Αν αυτό πάλι δεν σε ικανοποιεί, γιατί βράζεις και είναι απόλυτα κατανοητό,

(Να βάλω και λίγο εικόνα να πείσω; Δεν χρειάζεται. Είναι πλέον γνωστή η καφρίλα του να θίγει κάποιος μία ευαίσθητη κατάσταση που κατά 90% έχει βιωθεί από άτομα σε έναν χώρο. Από γυναίκες που μεγάλωσαν με το αίσθημα του αδιέξοδου σε ένα άδικο, αλλά και από άντρες εξίσου. Γιατί θύματα της πατριαρχίας είναι και τα αγόρια.
Τα μεγαλύτερα θύματα μάλιστα είναι αυτοί που σήμερα νιώθουν ότι οφείλουν να την στηρίξουν και να τη διαιωνίσουν),

Αν λοιπόν βράζεις πες ένα άντε γαμήσου αρχίδι και φάε αξιοπρεπώς ένα τρίμηνο. Ή βγάλε το αρχίδι να μη φας και καθόλου ίσως.

Αλλά να λες από μέσα σου "να το πάθει η οικογένειά σου καριόλη" και να προσπαθείς να το περάσεις με διήθηση... ε είναι μαλακία και ανώριμο. Καάει πίσω την ανθρωπότητα συνολικά.

Και μου πεις ότι δεν σκέφτεσαι ποτέ τέτοια πράγματα. Εδώ μπορώ να σε καθησυχάσω. Το 100% σκέφτεται τέτοια πράγματα.

εγω δε σκεφτομαι τετοια πραγματα. ειδικα το να παθει κατι η οικογενεια καποιου.η ο μπατζανακης του, η ο σκυλος του, η να του καει το βιντεο.

αν ειναι να σκεφτω κατι, θα σκεφτω να παθει ο ιδιος.
Καλά δεν τα σκέφτεσαι εικονοποιημένα. Ούτε συνειδητά. Έχεις μία διάθεση και μπορεί σε ανύποπτο χρόνο να πεις γι αυτόν που σκοτώθηκε το παιδί του"Να τώρα! Είδες ο μαλάκας που δεν το πρόσεχε το παιδί;" Τι διαφορά έχει; :102: κάπου νιώθεις μια εκδικητική δικαίωση με κάποιον θάνατο.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13792
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 21 Αύγ 2021, 22:06

ΓΑΛΗ έγραψε:
21 Αύγ 2021, 14:27
Πασιφάη έγραψε:
21 Αύγ 2021, 14:21
ΓΑΛΗ έγραψε:
21 Αύγ 2021, 14:17
Μακάρι να λυνόταν το πραγματικό πρόβλημα της κάθε Νάιδας με τον όρο "γυναικοκτονία".
Δεν πρόκειται. Διότι η ανθρώπινη ζωή γενικότερα, πάει στη χωματερή μιας αρρωστημένης ιδεολογικής παράκρουσης.
Επιθετική κλάψα είναι και παίζει σε όλα τα αντίστοιχα πλαίσια και όχι μόνον το "φεμινιστικό".
Ε, ας ψάξει να βρει ''γλάρους'' για το θέατρο του σκουπιδότοπου. Που τρώνε ό,τι σκατό μαζεύεται.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13792
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 21 Αύγ 2021, 22:17

ΓΑΛΗ έγραψε:
21 Αύγ 2021, 15:09
Πασιφάη έγραψε:
21 Αύγ 2021, 15:05
Naida wrote:
Naida έγραψε:
20 Αύγ 2021, 13:50


Καμία σχέση. Απλά διερωτήθηκα γιατί έβαλες μόνο τον γιο νομίζοντας πως έχεις πει ότι έχεις και κόρη. Πως μου ρθε εμένα ότι έχεις και κόρη. Σίγουρα δεν έχεις; για ψαξου καλά :lol:
Η οποία κάνει κουμάντο και γνωρίζει σαφώς καλλίτερα απ'τη μάνα. Επιπροσθέτως κομπάζει με ειρωνία.
Και που να δει πως βλέπει τις τσιρλιντιδούζες ο γιος της μάνας. :lol:
Ξέρεις τι με ενοχλεί πραγματικά; Πως όταν σωθούν τα επιχειρήματα, κάποιοι βγάζουν χολή για μέλη της οικογένειας του συνομιλητή τους. Αυτό επισύρει μπαν, έτσι για την ιστορία. Διότι μανδάμ, πες επί παραδείγματι,ότι θες για το άτομό μου, αλλά ουδείς σου δίνει το δικαίωμα να βάζεις στο μεγάλο στόμα σου, ελέω χαζομάρας, παιδιά και μανάδες. Όπως επίσης να συγκρίνεις επικινδύνως, περιστατικά κακοποίησης ανηλίκων για να στοιχειοθετήσεις την καθ'όλα μαλακισμένη άποψή σου. Σ'αυτή την περίπτωση μπαίνεις σε δύσκολα μονοπάτια που δεν λογιέται σοβαρός άνθρωπος να τα συγκρίνει έτσι απλά επειδή την είδε ''κάπως'' μεσημεριάτικα. Ελπίζω να αντιληφθεί λίαν συντόμως, διότι η ανοχή έχει και όρια. Και προσωπικά χέστηκα. Ας πάει να κάνει εντατικά μαθήματα εξυπνάδας. Πιό πολύ θα την ωφελήσουν.
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71314
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 21 Αύγ 2021, 23:04

Πασιφάη έγραψε:
21 Αύγ 2021, 22:17
ΓΑΛΗ έγραψε:
21 Αύγ 2021, 15:09
Πασιφάη έγραψε:
21 Αύγ 2021, 15:05
Naida wrote:



Η οποία κάνει κουμάντο και γνωρίζει σαφώς καλλίτερα απ'τη μάνα. Επιπροσθέτως κομπάζει με ειρωνία.
Και που να δει πως βλέπει τις τσιρλιντιδούζες ο γιος της μάνας. :lol:
Ξέρεις τι με ενοχλεί πραγματικά; Πως όταν σωθούν τα επιχειρήματα, κάποιοι βγάζουν χολή για μέλη της οικογένειας του συνομιλητή τους. Αυτό επισύρει μπαν, έτσι για την ιστορία. Διότι μανδάμ, πες επί παραδείγματι,ότι θες για το άτομό μου, αλλά ουδείς σου δίνει το δικαίωμα να βάζεις στο μεγάλο στόμα σου, ελέω χαζομάρας, παιδιά και μανάδες. Όπως επίσης να συγκρίνεις επικινδύνως, περιστατικά κακοποίησης ανηλίκων για να στοιχειοθετήσεις την καθ'όλα μαλακισμένη άποψή σου. Σ'αυτή την περίπτωση μπαίνεις σε δύσκολα μονοπάτια που δεν λογιέται σοβαρός άνθρωπος να τα συγκρίνει έτσι απλά επειδή την είδε ''κάπως'' μεσημεριάτικα. Ελπίζω να αντιληφθεί λίαν συντόμως, διότι η ανοχή έχει και όρια. Και προσωπικά χέστηκα. Ας πάει να κάνει εντατικά μαθήματα εξυπνάδας. Πιό πολύ θα την ωφελήσουν.
Προσωπικώς πάντως δεν μ' ένοιαξε καθόλου η αναφορά της Νάιδας στο παιδί μου.

Αντιθέτως, μου φάνηκε πολύ αστείο.
Gavalas for President! :grfl:

ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ, ΛΑΔΩΜΑ (όχι το χριστιανικό, το άλλο)

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 21 Αύγ 2021, 23:12

Και κάπως έτσι ξεκινάνε τα χοαξ :smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13792
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 21 Αύγ 2021, 23:46

ΓΑΛΗ έγραψε:
21 Αύγ 2021, 23:04
Πασιφάη έγραψε:
21 Αύγ 2021, 22:17
ΓΑΛΗ έγραψε:
21 Αύγ 2021, 15:09


Και που να δει πως βλέπει τις τσιρλιντιδούζες ο γιος της μάνας. :lol:
Ξέρεις τι με ενοχλεί πραγματικά; Πως όταν σωθούν τα επιχειρήματα, κάποιοι βγάζουν χολή για μέλη της οικογένειας του συνομιλητή τους. Αυτό επισύρει μπαν, έτσι για την ιστορία. Διότι μανδάμ, πες επί παραδείγματι,ότι θες για το άτομό μου, αλλά ουδείς σου δίνει το δικαίωμα να βάζεις στο μεγάλο στόμα σου, ελέω χαζομάρας, παιδιά και μανάδες. Όπως επίσης να συγκρίνεις επικινδύνως, περιστατικά κακοποίησης ανηλίκων για να στοιχειοθετήσεις την καθ'όλα μαλακισμένη άποψή σου. Σ'αυτή την περίπτωση μπαίνεις σε δύσκολα μονοπάτια που δεν λογιέται σοβαρός άνθρωπος να τα συγκρίνει έτσι απλά επειδή την είδε ''κάπως'' μεσημεριάτικα. Ελπίζω να αντιληφθεί λίαν συντόμως, διότι η ανοχή έχει και όρια. Και προσωπικά χέστηκα. Ας πάει να κάνει εντατικά μαθήματα εξυπνάδας. Πιό πολύ θα την ωφελήσουν.
Προσωπικώς πάντως δεν μ' ένοιαξε καθόλου η αναφορά της Νάιδας στο παιδί μου.

Αντιθέτως, μου φάνηκε πολύ αστείο.
Εσένα μπορεί να μην σε πειράζει, δεκτόν. Εμένα προσωπικά θα με ενοχλούσε. Δεν είμαι τόσο υπεράνω, ειδικά σε τέτοιες περιπτώσεις.
Naida έγραψε:
21 Αύγ 2021, 23:12
Και κάπως έτσι ξεκινάνε τα χοαξ :smt005:
Όπως;
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23867
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 22 Αύγ 2021, 00:27

Μη θάβετε τη Νάιδα, γιατί αν φύγει, με ποιον θα συζητάμε και θα κουβεντιάζουμε;;;
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26255
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 22 Αύγ 2021, 00:58

AlienWay έγραψε:
22 Αύγ 2021, 00:27
Μη θάβετε τη Νάιδα, γιατί αν φύγει, με ποιον θα συζητάμε και θα κουβεντιάζουμε;;;
με Μπουμπη ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23867
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 22 Αύγ 2021, 02:16

Αγις έγραψε:
22 Αύγ 2021, 00:58
AlienWay έγραψε:
22 Αύγ 2021, 00:27
Μη θάβετε τη Νάιδα, γιατί αν φύγει, με ποιον θα συζητάμε και θα κουβεντιάζουμε;;;
με Μπουμπη ;
Μπα... αυτός είναι αυτόματος.
Ζούμε σε μία οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Μία γυναικοκτονία που πέρασε στα ψιλά.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 22 Αύγ 2021, 02:38

Φοβερό το νήμα

Η καλύτερη απόδειξη γιατί το κίνημα μας γιγαντώνεται μέρα με την μέρα :102:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών