Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.

Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Νέα Δημοκρατία
27
21%
ΣΥΡΙΖΑ
30
24%
Κιναλ
3
2%
ΚΚΕ
21
17%
Ελληνική λυση
2
2%
ΜΕΡΑ
2
2%
Χρυσή Αυγή
1
1%
Τζημερο
17
13%
Κασιδιάρη
12
10%
Αλλο
4
3%
Aποχή
5
4%
Λευκό
1
1%
Άκυρο
1
1%
 
Σύνολο ψήφων: 126

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 12749
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 14 Σεπ 2021, 13:59

taliban έγραψε:
14 Σεπ 2021, 13:56
Άμα δεν ήταν αυτός ο κατσαπλιας ο πρώην ζαιος στο κόμμα Ελλήνων πειρατών :D θα τους ψήφιζα..

Τώρα δεν ξέρω.

Συριζα...καλύτερα να μου κοπεί το χέρι
ΝΔ....κουλή γ.....
ΚΚΕ.... άκυρο
Φώφη..... χαιρετίσματα στον πλάτανο
Βαρουφακη ... μπαρουφακη ΔΕΝ
Ελληνική λύση... κεραλοιφη φτιάχνω και μόνος μου

Ποιος μενει μετά;

Κάνα αγροτικό κόμμα άμα υπάρχει....
Το κόμμα Ελλήνων κυνηγών δεν νομίζω να υφίσταται.
Άνετα θα τους ψήφιζα αν κατέβαιναν με προεκλογική δέσμευση " κυνηγάμε τα αγριογουρουνα της Εκάλης " .

:lol:
Ε μα..Δεν βάζει και ο ηγέτης Τζακ Σπάρροου με το κόμμα Ελλήνων Πειρατών. :lol:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
O I
Δημοσιεύσεις: 4268
Εγγραφή: 17 Νοέμ 2018, 22:11
Phorum.gr user: Ο.Ι.
Τοποθεσία: Χαλκιδική

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από O I » 14 Σεπ 2021, 14:58

Καραμελίτσα έγραψε:
14 Σεπ 2021, 13:50
Cavaliere έγραψε:
14 Σεπ 2021, 13:43
Πασιφάη έγραψε:
14 Σεπ 2021, 13:37

Το έχω ξαναπει, άπαξ και γνώριζαν οι πρόγονοί μας πως θα γινόμασταν, θα είχαν κόψει τα παπάρια τους απ'τη ρίζα.
Η αθηναϊκή δημοκρατία είχε μόνο σκάνδαλα και γυφτιές. Η επανάσταση του 21 διακόπτονταν όποτε οι Κλέφτες δεν είχαν μισθό. Μια χαρά συνέχεια του Γένους έχουμε.
H αθηναϊκή δημοκρατία σε 200 χρόνια έβγαλε μόνο έναν πολιτικό που δεν ήταν λαμόγιο και αυτόν τον εκτέλεσαν στο τέλος.
Ο φθόνος δεν είναι κάτι καινούργιο "ἀνέστη Κάϊν ἐπὶ Ἄβελ τὸν ἀδελφὸν αὐτοῦ καὶ ἀπέκτεινεν αὐτόν". Διαχρονικά και στην Ελλ. ιστορία :102:


Έχω τραγουδάκι και γι αυτό. τήν "αθηναϊκή δημοκρατία" και γενικότερα...



...πες τα ρε (τότε) Άρη!

.,
Η μεγάλη ιδέα που έχουμε για τον εαυτό μας, είναι το μεγάλο κενό που θα πέσουμε μέσα.

Άβαταρ μέλους
dtri2020
Δημοσιεύσεις: 3972
Εγγραφή: 02 Απρ 2021, 10:59

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dtri2020 » 14 Σεπ 2021, 15:23

Kauldron έγραψε:
14 Σεπ 2021, 09:43
dtri2020 έγραψε:
14 Σεπ 2021, 02:41

Όταν κάποιος είναι ανόητος θα πρέπει να του το λες με τρόπο που να το καταλαβαίνει. Και εσύ είσαι σίγουρα ανόητος.

Εδώ στο phorum έχεις ανοίξει 1200+ ανόητα νήματα κυρίως για να κάνεις αντιπολίτευση. Πόσο ανόητος μπορεί να είναι κάποιος για να ανοίξει 1200+ νήματα; Και όχι μόνο αυτό αλλά έχεις και 25900+ αναρτήσεις με ρυθμό 20+ αναρτήσεις την μέρα. Πραγματική ζωή δεν έχεις;
Δεν πετυχαίνεις τίποτα έτσι. Με το να επιτίθεσαι σ' εμένα, δεν "ακυρώνεις" αυτά που μέχρι και ομοϊδεάτες σου σου λένε.
Δεν σου επιτίθεται αναγκαστικά κάποιος που σου παραθέτει τα στοιχεία που αφορούν το τι κάνεις όλη την μέρα εδώ μέσα. Απλώς παραθέτει τα στοιχεία που δείχνουν πως είσαι ένας κοινός χασομέρης που σπαταλάς όλη την μέρα πάνω από ένα πληκτρολόγιο.

Τώρα ποιοί είναι ομοιδεάτες μου και ποιοί όχι, άσε με να το κρίνω ο ίδιος που ξέρω καλύτερα από τον καθένα τι ιδέες ακριβώς έχω.

Και κάτι τελευταίο. Αν πιστεύεις πως οι Ναζαίοι έχουν σημαντική απήχηση στην κοινωνία, επειδή συγκεντρώνουν μεγάλο ποσοστό εδώ μέσα, θα απογοητευθείς.
dtrimedia: Σύντομα κοντά σας!

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48031
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 14 Σεπ 2021, 15:34

dtri2020 έγραψε:
14 Σεπ 2021, 15:23
Kauldron έγραψε:
14 Σεπ 2021, 09:43
dtri2020 έγραψε:
14 Σεπ 2021, 02:41

Όταν κάποιος είναι ανόητος θα πρέπει να του το λες με τρόπο που να το καταλαβαίνει. Και εσύ είσαι σίγουρα ανόητος.

Εδώ στο phorum έχεις ανοίξει 1200+ ανόητα νήματα κυρίως για να κάνεις αντιπολίτευση. Πόσο ανόητος μπορεί να είναι κάποιος για να ανοίξει 1200+ νήματα; Και όχι μόνο αυτό αλλά έχεις και 25900+ αναρτήσεις με ρυθμό 20+ αναρτήσεις την μέρα. Πραγματική ζωή δεν έχεις;
Δεν πετυχαίνεις τίποτα έτσι. Με το να επιτίθεσαι σ' εμένα, δεν "ακυρώνεις" αυτά που μέχρι και ομοϊδεάτες σου σου λένε.
Δεν σου επιτίθεται αναγκαστικά κάποιος που σου παραθέτει τα στοιχεία που αφορούν το τι κάνεις όλη την μέρα εδώ μέσα. Απλώς παραθέτει τα στοιχεία που δείχνουν πως είσαι ένας κοινός χασομέρης που σπαταλάς όλη την μέρα πάνω από ένα πληκτρολόγιο.

Τώρα ποιοί είναι ομοιδεάτες μου και ποιοί όχι, άσε με να το κρίνω ο ίδιος που ξέρω καλύτερα από τον καθένα τι ιδέες ακριβώς έχω.

Και κάτι τελευταίο. Αν πιστεύεις πως οι Ναζαίοι έχουν σημαντική απήχηση στην κοινωνία, επειδή συγκεντρώνουν μεγάλο ποσοστό εδώ μέσα, θα απογοητευθείς.
Το ποιός είμαι και τί είμαι, δεν ενδιαφέρει κανέναν εδώ μέσα.
Αυτό που κάνω εδώ μέσα είναι να φέρνω δεδομένα (ειδήσεις) προς συζήτηση. Το να μη σου αρέσουν αυτά που λέω είναι δικαίωμά σου, το να διαφωνείς εννοείται πως είναι κι αυτό δικαίωμά σου, το να μου κάνεις επί προσωπικού επίθεση, όπως κάνεις τώρα, προφανώς και δεν είναι, και κάνοντάς το, δείχνει απλά οτι έχεις έλλειψη επιχειρημάτων. Και βέβαια είναι χαρακτηριστική τακτική που ακολουθούν όλα τα πληρωμένα (με δικά μας λεφτά) μποτάκια του Χόντορ:
Kauldron @ Πόσοι σιτίζονται από 'δω?


Και κάτι τελευταίο, και άλλες φορές βγάζατε δημοσκοπήσεις και για το δημοψήφισμα (μεγάλο τσούξιμο εκεί) που ήταν "υπέρ σας", και μετά ήρθαν οι Συνταγές για Λούτσο.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
dtri2020
Δημοσιεύσεις: 3972
Εγγραφή: 02 Απρ 2021, 10:59

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dtri2020 » 14 Σεπ 2021, 15:43

Kauldron έγραψε:
14 Σεπ 2021, 15:34
Το ποιός είμαι και τί είμαι, δεν ενδιαφέρει κανέναν εδώ μέσα.
Αυτό που κάνω εδώ μέσα είναι να φέρνω δεδομένα (ειδήσεις) προς συζήτηση. Το να μη σου αρέσουν αυτά που λέω είναι δικαίωμά σου, το να διαφωνείς εννοείται πως είναι κι αυτό δικαίωμά σου, το να μου κάνεις επί προσωπικού επίθεση, όπως κάνεις τώρα, προφανώς και δεν είναι, και κάνοντάς το, δείχνει απλά οτι έχεις έλλειψη επιχειρημάτων. Και βέβαια είναι χαρακτηριστική τακτική που ακολουθούν όλα τα πληρωμένα (με δικά μας λεφτά) μποτάκια του Χόντορ:
Kauldron @ Πόσοι σιτίζονται από 'δω?


Και κάτι τελευταίο, και άλλες φορές βγάζατε δημοσκοπήσεις και για το δημοψήφισμα (μεγάλο τσούξιμο εκεί) που ήταν "υπέρ σας", και μετά ήρθαν οι Συνταγές για Λούτσο.
Το τι κάνεις εσύ εδώ μέσα το είδαμε το καλοκαίρι, όταν συμμετείχες στα χυδαιολογήματα. Το έχω ξαναγράψει και σε σένα και σε άλλους. Οι πλατείες δεν θα αναστηθούν, όσο και να προσπαθείτε να δημιουργήσετε αγανάκτηση. Και η δική σου ιδεολογία "τελείωσε" και αυτό είναι καλό.

Τώρα αν εσείς οι Ναζαίο πιστεύετε πως θα πάρετε 7% επειδή πήρατε αυτό το ποσοστό εδώ στο phorum, η αν οι κομμουνιστές πιστεύουν πως θα πάρουν 17% για τον ίδιο λόγο, μάλλον θα απογοητευθείτε και οι δύο.

Καλό θα ήταν βέβαια να δείτε και έναν ψυχίατρο, μην έχετε και κανένα άλλο πρόβλημα!
dtrimedia: Σύντομα κοντά σας!

Άβαταρ μέλους
Γαληνός
Δημοσιεύσεις: 5600
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 15:15

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γαληνός » 14 Σεπ 2021, 17:12

Πάμε στις "πραγματικες" δημοσκοπήσεις

Εταιρίες δημοσκοπήσεων ή κυβερνητικά παραρτήματα; Ένα διαρκές σκάνδαλο
https://www.anoixtoparathyro.gr/%ce%b5% ... %b9%ce%ba/
Αλλά ξαφνικά οι δημοσκόποι στην πιο κρίσιμη συγκυρία και την πιο ενδιαφέρουσα πολιτική περίοδο έπαθαν αφλογιστία.

Οι δημοσκοπήσεις που έπεφταν προηγουμένως σαν το χαλάζι εξαφανίσθηκαν.

Εύκολα θα μπορούσες να υποθέσεις κανείς ότι κάποιος έβαλε το χέρι του . Θα παραήταν εξωφρενικό αν και πάλι δεν διαπίστωναν αποδοκιμασία των κυβερνητικών επιδόσεων. Θα τους έπαιρναν με τις πέτρες.

Δεν χρειάζεται να καταφύγει κανείς σε θεωρίες συνωμοσίας για να εξηγήσει γιατί για πρώτη φορά μετά από κυβερνητικό… ανασχηματισμό δεν εμφανίσθηκε καμιά δημοσκόπηση για την αξιολόγησή του.

Ήταν κυβερνητική επιθυμία. Οι σχεδιαστές της επικοινωνιακής καμπάνιας της ΝΔ πέτυχαν να κάνουν αόρατες τις δημοσκοπήσεις, ώστε να προλάβει ο Πρωθυπουργός να ανεβεί στη ΔΕΘ και να κάνει εξαγγελίες.

Μετά από αυτό το θαύμα θα επιστρέψει: οι δημοσκοπήσεις θα εμφανίζονται η μια μετά την άλλη και θα μας λένε ότι η κοινή γνώμη εκστασιάσθηκε με όσα είπε και υποσχέθηκε στη Θεσσαλονίκη ο Μητσοτάκης.
“A bird doesn’t sing because it has an answer, it sings because it has a song.”—Joan Walsh Anglund

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 14 Σεπ 2021, 17:17

taliban έγραψε:
14 Σεπ 2021, 13:56
Το κόμμα Ελλήνων κυνηγών δεν νομίζω να υφίσταται.
Άνετα θα τους ψήφιζα αν κατέβαιναν με προεκλογική δέσμευση " κυνηγάμε τα αγριογουρουνα της Εκάλης " .

:lol:
υφισταται.

βασικα, μολις φυτρωσε ενα καινουριο. δεν ξερω τι καπνο φουμαρουν, αλλα παιζει να το ψαξω λιγο, και να τους ψηφισω.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8628
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 14 Σεπ 2021, 17:22

Ασέβαστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 17:17
taliban έγραψε:
14 Σεπ 2021, 13:56
Το κόμμα Ελλήνων κυνηγών δεν νομίζω να υφίσταται.
Άνετα θα τους ψήφιζα αν κατέβαιναν με προεκλογική δέσμευση " κυνηγάμε τα αγριογουρουνα της Εκάλης " .

:lol:
υφισταται.

βασικα, μολις φυτρωσε ενα καινουριο. δεν ξερω τι καπνο φουμαρουν, αλλα παιζει να το ψαξω λιγο, και να τους ψηφισω.
Σανελιτες ψεκ νομίζω.

Άβαταρ μέλους
dtri2020
Δημοσιεύσεις: 3972
Εγγραφή: 02 Απρ 2021, 10:59

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από dtri2020 » 14 Σεπ 2021, 17:32

Γαληνός έγραψε:
14 Σεπ 2021, 17:12
Πάμε στις "πραγματικες" δημοσκοπήσεις

Εταιρίες δημοσκοπήσεων ή κυβερνητικά παραρτήματα; Ένα διαρκές σκάνδαλο
https://www.anoixtoparathyro.gr/%ce%b5% ... %b9%ce%ba/
Αυγή πήρες την Κυριακή που μας πέρασε;
dtrimedia: Σύντομα κοντά σας!

Άβαταρ μέλους
Mitharadir
Δημοσιεύσεις: 3671
Εγγραφή: 09 Νοέμ 2020, 22:21

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mitharadir » 14 Σεπ 2021, 17:48

Επειδή βλέπω αρκετοί ψήφισαν Τζήμερο στο γκάλοπ του φόρουμ θα ήθελα να θυμίσω λίγο πόσο μη σταθερός και αναξιόπιστος είνι στις απόψεις του ο Τζήμερος(τις οποίες μπορεί να αλλάζει όποτε θέλει με ταχύτητα αστραπής παριστάνωντας τον αήξερο). Εδώ βλέπουμε πως υποδέχτηκε ο Τζήμερος της εκλογή του Σαντίκ Καν του Πακιστανικής καταγωγής δημάρχου του Λονδίνου στο όχι και πολύ μακρινό 2016 που τον επαινούσε
Εικόνα
Εδώ βλέπουμε την τοποθέτηση του απέναντι στον ίδιο πολιτικό(Σαντικ Καν) μετά απο λιγότερο απο 1 μήνα
Εικόνα

Τα συμπεράσματα δικά σας
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Mitharadir την 14 Σεπ 2021, 17:59, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 14 Σεπ 2021, 17:54

Philip Mortimer έγραψε:
14 Σεπ 2021, 17:22

Σανελιτες ψεκ νομίζω.
εχεις πληροφοριες να με γλυτωσεις απο το ψαξιμο;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8628
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 14 Σεπ 2021, 18:03

Ασέβαστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 17:54
Philip Mortimer έγραψε:
14 Σεπ 2021, 17:22

Σανελιτες ψεκ νομίζω.
εχεις πληροφοριες να με γλυτωσεις απο το ψαξιμο;
Αν δεν εννοείς αυτό γράψε λάθος
https://el.m.wikipedia.org/wiki/%CE%91% ... E%B1%CF%82
Έχουν συνεργαστεί με τους ΑΝΕΛ, στις τελευταίες με τον Καζάκη και λένε διάφορα για την πανδημια .

Αν ψηφιζα ένα μικροτερο κόμμα θα ψηφιζα τη δημοκρατική ευθύνη αν κατέβει στις εκλογές.

Zelda
Δημοσιεύσεις: 5520
Εγγραφή: 08 Ιούλ 2019, 03:13

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Zelda » 14 Σεπ 2021, 18:10

Mitharadir έγραψε:
14 Σεπ 2021, 17:48
Επειδή βλέπω αρκετοί ψήφισαν Τζήμερο στο γκάλοπ του φόρουμ θα ήθελα να θυμίσω λίγο πόσο μη σταθερός και αναξιόπιστος είνι στις απόψεις του ο Τζήμερος(τις οποίες μπορεί να αλλάζει όποτε θέλει με ταχύτητα αστραπής παριστάνωντας τον αήξερο). Εδώ βλέπουμε πως υποδέχτηκε ο Τζήμερος της εκλογή του Σαντίκ Καν του Πακιστανικής καταγωγής δημάρχου του Λονδίνου στο όχι και πολύ μακρινό 2016 που τον επαινούσε
[img]https://i.postimg.cc/gj72tvVp/Oper ... .png[/img]
Εδώ βλέπουμε την τοποθέτηση του απέναντι στον ίδιο πολιτικό(Σαντικ Καν) μετά απο λιγότερο απο 1 μήνα
[img]https://i.postimg.cc/4ySYCvQw/Oper ... .png[/img]

Τα συμπεράσματα δικά σας
Ο Τζήμερος έχει (είχε) ενα απιστευτα αποτυχημενο κατ'εμε σύνθημα το οποίο βλεπω να αναπαράγουν ακόμα οι οπαδοί του
"Πολιτική χωρίς Πολιτικούς"

Άβαταρ μέλους
Green Dragon
Δημοσιεύσεις: 18924
Εγγραφή: 17 Απρ 2020, 12:02
Phorum.gr user: Green Dragon

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Green Dragon » 14 Σεπ 2021, 19:14

Nandros έγραψε:
12 Σεπ 2021, 21:29
Green Dragon έγραψε:
12 Σεπ 2021, 21:28
Nandros έγραψε:
12 Σεπ 2021, 21:05

Ποια είναι τα στοιχεία σου;
Το επιβεβαίωσε ο Συντονισμός ή/και η Διαχείριση;
Εγώ είμαι πολυπρόφιλος;
.
Φαίνεται από το ύφος γραφής, είναι πολύ δύσκολο να κρυφτεί κάποιος. Δεν θυμάσαι τον Γιαννόπουλο που είχε ανοίξει 100 λογαριασμούς;

Όχι, εσύ δεν είσαι πολυπρόφιλος.
Ξανά: Το επιβεβαίωσε ο Συντονισμός ή/και η Διαχείριση;
.
Φίλε, ποσώς μ' ενδιαφέρει. Έχω το δικαίωμα να έχω ότι άποψη θέλω, δεν θα επιβάλουμε αστυνομία σκέψης.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32127
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Τί θα ψηφίσετε στις επόμενες εκλογές;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 14 Σεπ 2021, 19:17

Philip Mortimer έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:03
Ασέβαστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 17:54
Philip Mortimer έγραψε:
14 Σεπ 2021, 17:22

Σανελιτες ψεκ νομίζω.
εχεις πληροφοριες να με γλυτωσεις απο το ψαξιμο;
Αν δεν εννοείς αυτό γράψε λάθος
https://el.m.wikipedia.org/wiki/%CE%91% ... E%B1%CF%82
Έχουν συνεργαστεί με τους ΑΝΕΛ, στις τελευταίες με τον Καζάκη και λένε διάφορα για την πανδημια .

Αν ψηφιζα ένα μικροτερο κόμμα θα ψηφιζα τη δημοκρατική ευθύνη αν κατέβει στις εκλογές.
μπα, οχι. τους πετυχα να τους σχολιαζουν σε κατι σελιδες του φβ, πολυ προσφατα ιδρυθηκαν, βασικα απο αντιδραση που δεν μπορουσαμε να ψαρεψουμε και να κυνηγησουμε με την καραντινα.

αν τους ξαναπετυχω, θα τους ψαχουλεψω.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών