15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39440
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 14 Σεπ 2021, 18:39

Naida έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:36
Αρίστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:35
Naida έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:32


Το είδα. Λέει είναι ο αδερφός του και είχε κάνει την Παρασκευή εμβόλιο Pfizer και ήταν ένα γερό παιδί. Έτσι έγραψε αυτός που λέει ότι ειναι αδερφός του.
Να δούμε και τι θα πει η επιστήμη. Κάνετε σκυλευση νεκρού. Λίγη τσίπα.


Θα τολμουσες να κανεις τετοιο κηρυγμα στον αδελφο του δια ζωσης;

Οχι, λοιπον σκασε εσυ.

.
Λίγη τσίπα ζωντοβολο.


Σ΄αρεσει δεν σ' αρεσει οποιοσδηποτε θανατος ενδεχεται να συσχετιζεται με εμβολιο αποτελει θεμα που απασχολει ολη την κοινωνια.

Μαλιστα ο EMA εχει δημιουργησει μηχανισμο καταγραφης τετοιων συσχετιζομενων περιστατικων που λεγεται VAERS ακομη και εαν δεν υπαρχει αποδειξη. Γιατι αποδειξεις δεν εχουμε σοβαρο μηχανισμο να βρουμε ειτε απο τη μια, ειτε απο την αλλη πλευρα.

Μαθε λοιπον τα βασικα και ασε τα κηρυγματα για τη γιαγια σου.

.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αρίστος την 14 Σεπ 2021, 18:40, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 14 Σεπ 2021, 18:40

Αρίστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:37
...



Ετσι μπραβο, μην το αφησεις να πεσει κατω, οχι οπως στο θανατο του 31χρονου που εξαφανιστηκες.

.
Ειλικρινά δεν ξέρω για τι μιλάς.
Πέθανε 31χρονος απ`το εμβόλιο;
Οκ δεν το είδα αλλά το δέχομαι όπως το λες.
Καί;
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 14 Σεπ 2021, 18:41

Αρίστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:39
Naida έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:36
Αρίστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:35




Θα τολμουσες να κανεις τετοιο κηρυγμα στον αδελφο του δια ζωσης;

Οχι, λοιπον σκασε εσυ.

.
Λίγη τσίπα ζωντοβολο.


Σ΄αρεσει δεν σ' αρεσει οποιοσδηποτε θανατος ενδεχεται να συσχετιζεται με εμβολιο αποτελει θεμα που απασχολει ολη την κοινωνια.

Μαριστα ο EMA εχει δημιουργησει μηχανισμο καταγραφης τετοιων συσχετιζομενων περιστατικων που λεγεται VAERS ακομη και εαν δεν υπαρχει αποδειξη. Γιατι αποδειξεις δεν εχουμε σοβαρο μηχανισμο να βρουμε ειτε απο τη μια, ειτε απο την αλλη πλευρα.

.
Αν δεν είναι από το εμβόλιο τι θα πεις;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

pikey25
Δημοσιεύσεις: 4164
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 22:49
Phorum.gr user: pikey25

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pikey25 » 14 Σεπ 2021, 18:41

Naida έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:21
pikey25 έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:16
H Ναιδα κανει το ανακριτικο της τροχαιας ?
Δεν κάνω ανάκριση, ζητάω πηγή για αυτό που φέρνει. Επίσης δεν είμαι επιστήμονας να πω αν είναι ο θάνατος από εμβόλιο ή όχι. Εσύ που είσαι χρησιμοποιείς ένα νεκρό παιδί να στηρίξεις τις θέσεις σου.
Καταγγελια υπαρχει. Και καλα κανει και υπαρχει γιατι εχουμε περιπτωση συγκαλυψης στο παρελθον.

Αντι να το βουλωσετε καθεστε και ψαχνετε τα ποστ στο φουμπου, αν ειχε ιντερνετ , αν ειχε εκτυπωτη, αν ειχε χαρτι ο εκτυπωτης, αν ειχε εκτυπωτη αλλα δεν ειχε μελανι, αν ηταν εκτυπωτης χωρις μελανι και ειχε γραφιτη, αν ειχε κανει το εμβολιο , αν ηθελε να το κανει το εμβολιο κτλ

Οι θεσεις μου στηριζονται σε δεδομενα απο παιδια που εμβολιαστηκαν σε αλλες χωρες, οπως εγινε στις αλλες χωρες θα γινει και εδω.
Open your eyes time to wake up, Enough is enough is enough is enough

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39440
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 14 Σεπ 2021, 18:42

waldorf έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:40
Αρίστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:37
...



Ετσι μπραβο, μην το αφησεις να πεσει κατω, οχι οπως στο θανατο του 31χρονου που εξαφανιστηκες.

.
Ειλικρινά δεν ξέρω για τι μιλάς.
Πέθανε 31χρονος απ`το εμβόλιο;
Οκ δεν το είδα αλλά το δέχομαι όπως το λες.
Καί;


Σιγα μην δεν το ειδες.


«Μετά από 20 μέρες που έκανα το εμβόλιο είχα ένα ψιλοθεματάκι με το πόδι περί θρόμβωσης και εδώ και τέσσερις μέρες είχα ενοχλήσεις γιατί έγινε το πόδι μου πέτρα. Έφραξαν όλες οι φλέβες και ζω γιατί πηγάζει ίσα ίσα αίμα από την καρδιά μου»

https://weeklynews.gr/rodos-pethane-31c ... thromvosi/

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39440
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 14 Σεπ 2021, 18:43

Naida έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:41
Αρίστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:39
Naida έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:36


Λίγη τσίπα ζωντοβολο.


Σ΄αρεσει δεν σ' αρεσει οποιοσδηποτε θανατος ενδεχεται να συσχετιζεται με εμβολιο αποτελει θεμα που απασχολει ολη την κοινωνια.

Μαριστα ο EMA εχει δημιουργησει μηχανισμο καταγραφης τετοιων συσχετιζομενων περιστατικων που λεγεται VAERS ακομη και εαν δεν υπαρχει αποδειξη. Γιατι αποδειξεις δεν εχουμε σοβαρο μηχανισμο να βρουμε ειτε απο τη μια, ειτε απο την αλλη πλευρα.

.
Αν δεν είναι από το εμβόλιο τι θα πεις;


ΔΕΝ υπαρχει τροπος να αποδειχθει αν ηταν η δεν ηταν απο το εμβολια, δεν πα να γινουν 1000 νεκροψιες. Γι' αυτο ολες αυτες οι περιπτωσεις καταληγουν στη λιστα του VAERS σαν συσχετιζομενες με το εμβολιο.

.

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 14 Σεπ 2021, 18:46

Ναί ρε Αρίστο,τι θες να μου πεις;
Ότι υπάρχουν κινδυνοι και με το εμβόλιο;Το ξέρω,κι εγώ χεσμένος πήγα να κάνω τη δεύτερη δόση γιατί είχα μιά μεγάλη μελανιά στο πόδι.
Δεν είναι ότι πλέον δεν ξέρουμε τα προβλήματα και τις επιπλοκές.Τα ξέρουμε.Καί;
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14541
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 14 Σεπ 2021, 18:47

waldorf έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:09
Οκ μιλάμε για απίστευτη μαλακία.
Πέραν του ανακριτικού της τροχαίας,μόλις πρόσεξα το χειρότερο.
Δεν είχαν λεφτά για τεστ και αναγκάστηκαν να κάνουν εμβόλιο και πίπες.
Μα ρε μαλάκες,τα τεστ στους μαθητές είναι δωρεάν.Δεν μιλάμε για εργαζόμενο,για μαθητή μιλάμε.
Δεν πάει μόνο στο σχολείο ενας μαθητής και δεν βγαίνει έξω μόνο τις εργάσιμες ημέρες.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 39440
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 14 Σεπ 2021, 18:48

waldorf έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:46
Ναί ρε Αρίστο,τι θες να μου πεις;
Ότι υπάρχουν κινδυνοι και με το εμβόλιο;Το ξέρω,κι εγώ χεσμένος πήγα να κάνω τη δεύτερη δόση γιατί είχα μιά μεγάλη μελανιά στο πόδι.
Δεν είναι ότι πλέον δεν ξέρουμε τα προβλήματα και τις επιπλοκές.Τα ξέρουμε.Καί;


Toυλαχιστον να αφησουμε τα παιδια και τους νεους εξω απο αυτη την υποθεση. Συμφωνεις;

.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28127
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 14 Σεπ 2021, 18:51

Δημοκράτης έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:13
GoBack έγραψε:
14 Σεπ 2021, 16:46
Δημοκράτης έγραψε:
14 Σεπ 2021, 16:43

Ε άμα το λέει το pronews σίγουρα είναι μαλάκια
Στο πρωτο λινκ σου λεει ουσιαστικα οτι επικοινωνησαν με την οικογενεια και τους το ειπαν οι ιδιοι.Η νεκροψια μπορει να δειξει και αυτοκτονια αλλα η ειδηση δεν παυει να ισχυει.Απορω με τα αντανακλαστικα σας μερικες φορες,μπαινετε στα νηματα θολωμενοι :102:
Ανιρωπε μου το να λέει μια ηλικία πηγή κάτι δεν πάει να πει ότι είναι και αλήθεια.
Ρε τρομπα(που τα εβγαζα και απο το κεφαλι μου) ακομα και τα φεικνιουζαδικα δεν ειναι μαλακες να σου γραψουν "συμφωνα με τις πληροφοριες που πηραμε απο την οικογενεια" οταν προκειται να σε ψεκασουν.Κατα 99% ισχυει οτι εμβολιαστηκε την Παρασκευη.Ξαναλεω αμα περιμενεις να το μαθεις απο το μεγκα και το σκαι καλο 2030.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
waldorf
Δημοσιεύσεις: 3579
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:47

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από waldorf » 14 Σεπ 2021, 18:57

Αρίστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:48
...


Toυλαχιστον να αφησουμε τα παιδια και τους νεους εξω απο αυτη την υποθεση. Συμφωνεις;

.
Όχι δεν συμφωνώ.
Οικοδόμος είμαι,δεν μπορώ να έχω γνώμη για ιατρικά θέματα.Προτιμώ να εμπιστεύομαι τους γιατρούς γι`αυτά.
wooded glade έγραψε:
29 Μάιος 2021, 14:40
...
Εσύ τώρα τι θες ; Μας γράφεις ακατάληπτα.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28127
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 14 Σεπ 2021, 18:57

Αρίστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:43
Naida έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:41
Αρίστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:39




Σ΄αρεσει δεν σ' αρεσει οποιοσδηποτε θανατος ενδεχεται να συσχετιζεται με εμβολιο αποτελει θεμα που απασχολει ολη την κοινωνια.

Μαριστα ο EMA εχει δημιουργησει μηχανισμο καταγραφης τετοιων συσχετιζομενων περιστατικων που λεγεται VAERS ακομη και εαν δεν υπαρχει αποδειξη. Γιατι αποδειξεις δεν εχουμε σοβαρο μηχανισμο να βρουμε ειτε απο τη μια, ειτε απο την αλλη πλευρα.

.
Αν δεν είναι από το εμβόλιο τι θα πεις;


ΔΕΝ υπαρχει τροπος να αποδειχθει αν ηταν η δεν ηταν απο το εμβολια, δεν πα να γινουν 1000 νεκροψιες. Γι' αυτο ολες αυτες οι περιπτωσεις καταληγουν στη λιστα του VAERS σαν συσχετιζομενες με το εμβολιο.

.
Η νεκροψια προφανως και ειναι πολυ σημαντικη,δεν ξερουμε αν ειναι παθολογικα τα αιτια.Μπορει να γλιστρυσε και να χτυπησε το κεφαλι του πχ και να το τραβηξαν απο τα μαλλια τα σαιτ μαζι με τον Αντωνιαδη επειδη ειχε εμβολιαστει πριν κατι μερες.Κατα τα αλλα μια φορα εφερες σοβαρο λινκ πριν 1 σελιδα και ολοι το προσπερασαν :lol:
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 14 Σεπ 2021, 18:58

Αρίστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:43
Naida έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:41
Αρίστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:39




Σ΄αρεσει δεν σ' αρεσει οποιοσδηποτε θανατος ενδεχεται να συσχετιζεται με εμβολιο αποτελει θεμα που απασχολει ολη την κοινωνια.

Μαριστα ο EMA εχει δημιουργησει μηχανισμο καταγραφης τετοιων συσχετιζομενων περιστατικων που λεγεται VAERS ακομη και εαν δεν υπαρχει αποδειξη. Γιατι αποδειξεις δεν εχουμε σοβαρο μηχανισμο να βρουμε ειτε απο τη μια, ειτε απο την αλλη πλευρα.

.
Αν δεν είναι από το εμβόλιο τι θα πεις;


ΔΕΝ υπαρχει τροπος να αποδειχθει αν ηταν η δεν ηταν απο το εμβολια, δεν πα να γινουν 1000 νεκροψιες. Γι' αυτο ολες αυτες οι περιπτωσεις καταληγουν στη λιστα του VAERS σαν συσχετιζομενες με το εμβολιο.

.

Περίμενε να βγει η αιτία θανάτου του παιδιού και μετά μας γεμίζεις με τις επιστημονικές σου γνώσεις. Μην χρησιμοποιείς το νεκρό παιδί για να κάνεις την προπαγάνδα σου. Είναι σαν να κατουρας το πτώμα του.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24398
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 14 Σεπ 2021, 19:00

Αρίστος έγραψε:
14 Σεπ 2021, 18:43

ΔΕΝ υπαρχει τροπος να αποδειχθει αν ηταν η δεν ηταν απο το εμβολια, δεν πα να γινουν 1000 νεκροψιες.
Τότε υπάρχει θέμα. Είμαι υπέρ της άποψης να καταγραφούν και να ελεγχθούν σχολαστικά όλα τα παρόμοια περισταστικά και να μην αποκρύπτεται απολύτως τίποτα. Αλλά μέχρι να μιλήσουν οι σχετικοί επιστήμονες μοιάζει σαν κάποιοι να θέλετε να περάσετε την δική σας γραμμή. Και χτυπάει άσχημα. Δεν σου κρύβω ότι αν είχα χάσει δικό μου άνθρωπο χωρίς γνωστά προβλήματα υγείας μια μέρα μετά τον εμβολιασμό του και μένα εκεί θα πήγαινε το μυαλό μου. Επειδή όμως το να παρακινήσουμε κάποιους να μην κάνουν το εμβόλιο μπορεί να έχει πολύ άσχημα αποτελέσματα για τους ίδιους και για το σύνολο, δείξτε λίγη αυτοσυγκράτηση μέχρι να μάθουμε μερικά στοιχεία παραπάνω από επίσημη πηγή.

Άβαταρ μέλους
akirav
Δημοσιεύσεις: 2603
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 05:47
Phorum.gr user: akirav

Re: 15χρονος πέθανε στην Αρκαδία λίγες μέρες μετά τον εμβολιασμό του

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από akirav » 14 Σεπ 2021, 19:03

οι "ψεκ" ας δουν
https://www.imdb.com/title/tt3675568/
για τι ρολο βαρανε καποιοι
Merlinus Sum, Qui Me Tangit Turbat Mundum

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών