Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Φυσική, Χημεία, Βιολογία, Μαθηματικά, Αστρονομία, Κοσμολογία κ.ά.
Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 27 Σεπ 2021, 10:32

Τι είναι οι ινσέλ πάλι;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24553
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 27 Σεπ 2021, 10:34

Ζενίθεδρος έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:32
Ασέβαστος έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:28
Ζενίθεδρος έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:14
Πως τρωτε αμασητο τέτοιο τρολάρισμα ρε σεις; Αν η Καραμελίτσα δεν είναι ο Κουρκούας, να κάτσω να με γαμήσει.
εισαι σιγουρος οτι θες να σε γαμησει ο ρχτσλ; δεν κρινω, γουστα ειναι αυτα. :102:

οποιος κι αν ειναι, πουτσα μας. :102:
Δεν είχε γνώσεις μαθηματικών ο ρχτσλ.
ναι και...

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14561
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 27 Σεπ 2021, 10:42

foscilis έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:34
Ζενίθεδρος έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:32
Ασέβαστος έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:28


εισαι σιγουρος οτι θες να σε γαμησει ο ρχτσλ; δεν κρινω, γουστα ειναι αυτα. :102:

οποιος κι αν ειναι, πουτσα μας. :102:
Δεν είχε γνώσεις μαθηματικών ο ρχτσλ.
ναι και...
Ναι και, τι; Ο τρόπος γραφής ενός ανθρώπου είναι τόσο χαρακτηριστικός, όπως και η χροιά της φωνής του. Εάν το συνδυάσεις με κάποιες απόψεις και γνώσεις σε καποισ συγκεκριμένα πράγματα, βγάζεις προφίλ.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24553
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 27 Σεπ 2021, 10:43

Δε διαφωνω αλλά η Καραμελίτσα δεν έχει γράψει κάτι που να δείχνει ιδιαίτερες γνώσεις μαθηματικών.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23261
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 27 Σεπ 2021, 10:58

Χαοτικός έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:32
Τι είναι οι ινσέλ πάλι;
Είναι οι εργένηδες που δεν έχουν επιλέξει να είναι εργένηδες, απλώς δεν τους κάθεται καμία. Οι ίδιοι θεωρούν ότι αυτό συμβαίνει γιατί έχουν ανέβει τα στανταρς των γυναικών. Στις ΗΠΑ έχουν γίνει τουλάχιστον 2 μαζικές δολοφονίες από ίνσελς (στις οποίες σκότωσαν και άντρες).

Αυτό που πολλοί επισημαίνουν, είναι ότι η πλειοψηφία των ίνσελς εμφανίζει στοιχεία αντικοινωνικής διαταραχής και ότι το πρόβλημά τους είναι καθαρά ψυχολογικό. Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι ο Elliot Rodger, ο οποίος ήταν εμφανίσιμος και εύπορος, αλλά ωστόσο η αντικοινωνικότητά του τον έκανε να θεωρεί ότι είναι άσχημος και ανίκανος. Ξέκανε πάνω από 6 άτομα σε μαζική δολοφονία και τον μπουζούριασαν.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14561
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 27 Σεπ 2021, 11:07

foscilis έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:43
Δε διαφωνω αλλά η Καραμελίτσα δεν έχει γράψει κάτι που να δείχνει ιδιαίτερες γνώσεις μαθηματικών.
Τις κρύβει, αλλά μερικά της/του έχουν ξεφύγει μερικές φορές.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 27 Σεπ 2021, 11:10

AlienWay έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:58
Χαοτικός έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:32
Τι είναι οι ινσέλ πάλι;
Είναι οι εργένηδες που δεν έχουν επιλέξει να είναι εργένηδες, απλώς δεν τους κάθεται καμία. Οι ίδιοι θεωρούν ότι αυτό συμβαίνει γιατί έχουν ανέβει τα στανταρς των γυναικών. Στις ΗΠΑ έχουν γίνει τουλάχιστον 2 μαζικές δολοφονίες από ίνσελς (στις οποίες σκότωσαν και άντρες).

Αυτό που πολλοί επισημαίνουν, είναι ότι η πλειοψηφία των ίνσελς εμφανίζει στοιχεία αντικοινωνικής διαταραχής και ότι το πρόβλημά τους είναι καθαρά ψυχολογικό. Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι ο Elliot Rodger, ο οποίος ήταν εμφανίσιμος και εύπορος, αλλά ωστόσο η αντικοινωνικότητά του τον έκανε να θεωρεί ότι είναι άσχημος και ανίκανος. Ξέκανε πάνω από 6 άτομα σε μαζική δολοφονία και τον μπουζούριασαν.
Απλά ψυχοπαθητικοί τύποι δηλαδή. Γιατί πρέπει να δένεται αυτό με το αν βρίσκουν γυναίκα ή όχι;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Καραμελίτσα
Δημοσιεύσεις: 8916
Εγγραφή: 17 Σεπ 2020, 17:35

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καραμελίτσα » 27 Σεπ 2021, 11:13

Ζενίθεδρος έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:14
Πως τρωτε αμασητο τέτοιο τρολάρισμα ρε σεις; Αν η Καραμελίτσα δεν είναι ο Κουρκούας, να κάτσω να με γαμήσει.
Μετά τον Άλκη και τον Τσίλλι, ο Κουρκούας είναι πιο συχνός υποψήφιος για έτερος εγώ,

Αφήνοντας τον έρποντα σεξισμό τέτοιων ταυτίσεων στην άκρη, δεν υπάρχουν παλιές γυναίκες χρήστριες στο φόρουμ;
Z

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3285
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 27 Σεπ 2021, 11:15

foscilis έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:43
Δε διαφωνω αλλά η Καραμελίτσα δεν έχει γράψει κάτι που να δείχνει ιδιαίτερες γνώσεις μαθηματικών.
Έχει γράψει, δεν τα πήρες πρέφα.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23261
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 27 Σεπ 2021, 11:17

Χαοτικός έγραψε:
27 Σεπ 2021, 11:10
AlienWay έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:58
Χαοτικός έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:32
Τι είναι οι ινσέλ πάλι;
Είναι οι εργένηδες που δεν έχουν επιλέξει να είναι εργένηδες, απλώς δεν τους κάθεται καμία. Οι ίδιοι θεωρούν ότι αυτό συμβαίνει γιατί έχουν ανέβει τα στανταρς των γυναικών. Στις ΗΠΑ έχουν γίνει τουλάχιστον 2 μαζικές δολοφονίες από ίνσελς (στις οποίες σκότωσαν και άντρες).

Αυτό που πολλοί επισημαίνουν, είναι ότι η πλειοψηφία των ίνσελς εμφανίζει στοιχεία αντικοινωνικής διαταραχής και ότι το πρόβλημά τους είναι καθαρά ψυχολογικό. Χαρακτηριστικό παράδειγμα είναι ο Elliot Rodger, ο οποίος ήταν εμφανίσιμος και εύπορος, αλλά ωστόσο η αντικοινωνικότητά του τον έκανε να θεωρεί ότι είναι άσχημος και ανίκανος. Ξέκανε πάνω από 6 άτομα σε μαζική δολοφονία και τον μπουζούριασαν.
Απλά ψυχοπαθητικοί τύποι δηλαδή. Γιατί πρέπει να δένεται αυτό με το αν βρίσκουν γυναίκα ή όχι;
Διότι στις ιστοσελίδες όπου συγκεντρώνονται και κλαίνε τη μοίρα τους, το μοναδικό πρόβλημα που θεωρούν ότι έχουν, είναι ότι δεν τους κάθεται καμία. Σε όλα τα άλλα, θεωρούν ότι είναι απολύτως εντάξει.

Προσωπικά έχω γνωρίσει περισσότερους από έναν που είχαν Mindset ίνσελ και μπορώ να πω ότι ναι, η αντικοινωνικότητά τους γίνεται κραυγαλέα εμφανής στην προσπάθεια να προσεγγίσουν το άλλο φύλο (μέχρι και εμένα που είμαι άντρας με φρίκαραν όταν προσπαθούσαν να προσεγγίσουν γυναίκες). Σε όλες τις άλλες συναναστροφές τους, δεν γίνεται τόσο εμφανής (γι' αυτό και θεωρούν τους εαυτούς τους φυσιολογικούς).

Οι περισσότεροι εμφανίζουν έναν creepy ιπποτισμό και μια beta υποτέλεια όταν θέλουν να δείξουν σε μια γυναίκα ότι νοιάζονται γι' αυτή. Το αποτέλεσμα, είναι το αναμενόμενο.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 27 Σεπ 2021, 11:19

Γιατί δεν πάνε στις πουτάνες; Αν το γαμήσι είναι το πρόβλημα που είναι σεβαστό εδώ που τα λέμε.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23261
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 27 Σεπ 2021, 11:20

Χαοτικός έγραψε:
27 Σεπ 2021, 11:19
Γιατί δεν πάνε στις πουτάνες; Αν το γαμήσι είναι το πρόβλημα που είναι σεβαστό εδώ που τα λέμε.
Αυτό δεν το έχω ψάξει στην έρευνα που έχω κάνει γι' αυτούς. Αν γνωρίζει κάποιος, ας μας το πει.
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3285
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 27 Σεπ 2021, 11:23

AlienWay έγραψε:
27 Σεπ 2021, 11:20
Χαοτικός έγραψε:
27 Σεπ 2021, 11:19
Γιατί δεν πάνε στις πουτάνες; Αν το γαμήσι είναι το πρόβλημα που είναι σεβαστό εδώ που τα λέμε.
Αυτό δεν το έχω ψάξει στην έρευνα που έχω κάνει γι' αυτούς. Αν γνωρίζει κάποιος, ας μας το πει.
Γιατί η όλη ιστορία έχει ξεκινήσει στο U S of A και γενικά εκεί δεν είναι όλοι μερακλήδες σαν το Χάο. Άντε να πάνε κάνα strip-club αλλά ως εκεί (στα οποία, σε πολλές πολιτείες απαγορεύεται η πώληση αλκοόλ, :smt005: )
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3285
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 27 Σεπ 2021, 11:24

Καραμελίτσα έγραψε:
27 Σεπ 2021, 11:13
Ζενίθεδρος έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:14
Πως τρωτε αμασητο τέτοιο τρολάρισμα ρε σεις; Αν η Καραμελίτσα δεν είναι ο Κουρκούας, να κάτσω να με γαμήσει.
Μετά τον Άλκη και τον Τσίλλι, ο Κουρκούας είναι πιο συχνός υποψήφιος για έτερος εγώ,

Αφήνοντας τον έρποντα σεξισμό τέτοιων ταυτίσεων στην άκρη, δεν υπάρχουν παλιές γυναίκες χρήστριες στο φόρουμ;
Δεν υπάρχει καμία που να εκφράζει την ίδια sui generis παράνοια η οποία διακατέχει το γράψιμό σου.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32787
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Εϊναι οι άντρες άχρηστοι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 27 Σεπ 2021, 12:01

Χαοτικός έγραψε:
27 Σεπ 2021, 10:32
Τι είναι οι ινσέλ πάλι;
αυτοι που θενε να γαμησουν αλλα δε βρισκουν.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Θετικές Επιστήμες”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών