Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24774
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 27 Σεπ 2021, 12:31

ΓΑΛΗ έγραψε:
27 Σεπ 2021, 11:24
esu έγραψε:
27 Σεπ 2021, 11:09
Αν ο μέσος όρος σου είναι 3 άνθρωποι τον χρόνο, μπορεί κι ο άλλος να υπολογίσει την ημερομηνία λήξης του.
Ισχύει και για τους άντρες;

Αν όχι, γιατί όχι;
προφανώς ισχύει. ΓΙα ποιο λόγο νομίζεις οτι αν καποιος αλλάζει μαγαζί κάθε 4 μήνες με εσένα θα κάτσει 8;

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24774
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 27 Σεπ 2021, 12:31

Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 08:05
foscilis έγραψε:
27 Σεπ 2021, 07:35
Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 06:19


Και ποιος είναι ο αριθμός που ορίζει το πολλές ερωτικές εμπειρίες ως προβληματική συμπεριφορά για μια γυναίκα και έναν άντρα ως τα 30;
1. Δε λέω κάπου για αριθμό.

2. Δεν είσαι "μέχρι τα 30" όπως δεν είναι καμία από τις οπαδούς του sex positivity που αποτελεί μόδα της περασμένης δεκαετίας.
1. Αν δεν μιλάς για αριθμό σεξουαλικων συντρόφων, για τι μιλάς;
2. Μα δεν μιλάω για μένα προσωπικά, έβαλα το 30 για το θέμα οικογένειας και σταθερής σχέσης.
3. Πάνω σε αυτό που με ρώτησες, δεν θεωρώ ότι χρειάζεται να ξέρει ο νυν σύντροφός μου με πόσους είχα σχέση και τι έκανα ή δεν έκανα.
αφού δεν παίζει ρόλο γιατί να μη ξέρει;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Σεπ 2021, 12:37

esu έγραψε:
27 Σεπ 2021, 11:54
Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 11:36
esu έγραψε:
27 Σεπ 2021, 11:06


Στην περίπτωση της Δώρας, μάλλον δεν θα ήταν χαζή.
Δηλαδή αν της είπε είχα 3 σχέσεις μακροχρόνιες πριν από σένα, τι θα έπρεπε να καταλάβει το θύμα από αυτό;
Η συζήτηση είναι το αν μετράει τι έχει κάνει στο παρελθόν ο άλλος. Ε αυτό μετράει. Ο συγκεκριμένος είχε ασφαλιστικά μέτρα εναντίον του από την πρώην του και την απειλούσε με όπλο. Αν υπήρχε τρόπος να το μάθει η Δώρα θα ήταν σίγουρα χρήσιμο.
Ε άρα το θέμα είναι να γνωρίζεις αν είχε παραβατικο παρελθόν η άλλη, όχι ποσους γκόμενους είχε.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Σεπ 2021, 12:39

alekhine έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:19


κανε ενα πειραμα για να το διαπιστωσεις μονη σου

πες σε μια σχεση σου την μεγαλωμενη φραση απλα αλλαξε τα νουμερα του φος με νουμερα μεχρι το 10 και δες μονη σου τι θα γινει :102::102::102:
Μα είναι χαζό να του πω κάνε μου αυτό όπως μου το έκαναν οι x πρώην. Ο καθένας το κάνει διαφορετικά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24774
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 27 Σεπ 2021, 12:39

Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:37
esu έγραψε:
27 Σεπ 2021, 11:54
Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 11:36


Δηλαδή αν της είπε είχα 3 σχέσεις μακροχρόνιες πριν από σένα, τι θα έπρεπε να καταλάβει το θύμα από αυτό;
Η συζήτηση είναι το αν μετράει τι έχει κάνει στο παρελθόν ο άλλος. Ε αυτό μετράει. Ο συγκεκριμένος είχε ασφαλιστικά μέτρα εναντίον του από την πρώην του και την απειλούσε με όπλο. Αν υπήρχε τρόπος να το μάθει η Δώρα θα ήταν σίγουρα χρήσιμο.
Ε άρα το θέμα είναι να γνωρίζεις αν είχε παραβατικο παρελθόν η άλλη, όχι ποσους γκόμενους είχε.
αφού πριν μας είπες ότι δεν τρέχει μία, γιατί να μη ξέρεις

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Σεπ 2021, 12:40

Δημοκράτης έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:31
Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 08:05
foscilis έγραψε:
27 Σεπ 2021, 07:35


1. Δε λέω κάπου για αριθμό.

2. Δεν είσαι "μέχρι τα 30" όπως δεν είναι καμία από τις οπαδούς του sex positivity που αποτελεί μόδα της περασμένης δεκαετίας.
1. Αν δεν μιλάς για αριθμό σεξουαλικων συντρόφων, για τι μιλάς;
2. Μα δεν μιλάω για μένα προσωπικά, έβαλα το 30 για το θέμα οικογένειας και σταθερής σχέσης.
3. Πάνω σε αυτό που με ρώτησες, δεν θεωρώ ότι χρειάζεται να ξέρει ο νυν σύντροφός μου με πόσους είχα σχέση και τι έκανα ή δεν έκανα.
αφού δεν παίζει ρόλο γιατί να μη ξέρει;
Γιατί πρέπει να ξέρει η νυν σου πόσες γκόμενες έχεις πηδηξει και πως. Έναν ουσιαστικό λόγο πες μου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Σεπ 2021, 12:41

Δημοκράτης έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:39
Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:37
esu έγραψε:
27 Σεπ 2021, 11:54

Η συζήτηση είναι το αν μετράει τι έχει κάνει στο παρελθόν ο άλλος. Ε αυτό μετράει. Ο συγκεκριμένος είχε ασφαλιστικά μέτρα εναντίον του από την πρώην του και την απειλούσε με όπλο. Αν υπήρχε τρόπος να το μάθει η Δώρα θα ήταν σίγουρα χρήσιμο.
Ε άρα το θέμα είναι να γνωρίζεις αν είχε παραβατικο παρελθόν η άλλη, όχι ποσους γκόμενους είχε.
αφού πριν μας είπες ότι δεν τρέχει μία, γιατί να μη ξέρεις
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει τι έχω γράψει.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42987
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 27 Σεπ 2021, 12:41

Ότι δεν θα πάρεις σοβαρά κάποιον που αλλάζει συντρόφους σαν τα πουκάμισα ισχύει. Βέβαια όντως δε ρωτάς οπότε είναι ρητορικό το ερώτημα, εκτός αν μιλάμε για κοινή γνώση ολόκληρης κοινότητας.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24774
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 27 Σεπ 2021, 12:43

Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:40
Δημοκράτης έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:31
Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 08:05


1. Αν δεν μιλάς για αριθμό σεξουαλικων συντρόφων, για τι μιλάς;
2. Μα δεν μιλάω για μένα προσωπικά, έβαλα το 30 για το θέμα οικογένειας και σταθερής σχέσης.
3. Πάνω σε αυτό που με ρώτησες, δεν θεωρώ ότι χρειάζεται να ξέρει ο νυν σύντροφός μου με πόσους είχα σχέση και τι έκανα ή δεν έκανα.
αφού δεν παίζει ρόλο γιατί να μη ξέρει;
Γιατί πρέπει να ξέρει η νυν σου πόσες γκόμενες έχεις πηδηξει και πως. Έναν ουσιαστικό λόγο πες μου.
σε βιολογικό επίπεδο καλό θα ήταν να το ξέρει για να ξέρει και τι μπορεί να κολλήσει από εκεί και πέρα μπορεί να βγάλει συμπέρασμα για το τι συνήθειες έχω και τι μυαλά κουβαλάω ή ότι άλλο συμπέρασμα βγάλει από αυτή τη πληροφορία. Όπως και να είχε αν αν ήταν ανούσια πληροφορία δεν θα έλεγες μπούρδες ότι δεν πρέπει να το μάθει , θα έλεγες στην φόρα ότι έχω πάει με 50 σιγά το θέμα

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42987
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 27 Σεπ 2021, 12:45

Προσπαθείς να καταλάβεις απ'τα συμφραζόμενα, πχ αν η άλλη κάνει σε όλες τις φωτό ντακφεις, είναι σοβατισμενη τέρμα, έχει φωτό με μπικίνι σε γιώτ και αν τη ρωτήσεις τα χόμπι της σου λέει "ποτάρες και ταξίδια", υποθέτεις τουλάχιστον 40 το τελευταίο έτος. Μπορεί να μην ισχύει, αλλά αφού δε λένε εσύ υποθέτεις.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24553
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 27 Σεπ 2021, 12:50

Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:40
Δημοκράτης έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:31
Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 08:05


1. Αν δεν μιλάς για αριθμό σεξουαλικων συντρόφων, για τι μιλάς;
2. Μα δεν μιλάω για μένα προσωπικά, έβαλα το 30 για το θέμα οικογένειας και σταθερής σχέσης.
3. Πάνω σε αυτό που με ρώτησες, δεν θεωρώ ότι χρειάζεται να ξέρει ο νυν σύντροφός μου με πόσους είχα σχέση και τι έκανα ή δεν έκανα.
αφού δεν παίζει ρόλο γιατί να μη ξέρει;
Γιατί πρέπει να ξέρει η νυν σου πόσες γκόμενες έχεις πηδηξει και πως. Έναν ουσιαστικό λόγο πες μου.
Γιατί να μην το ξέρει άμα η πλούσια σεξουαλική εμπειρία είναι καλό πράγμα για το οποίο μόνο μια υποκριτική κοινωνία μας ντροπιάζει (και αντιστρόφως φαντάζομαι η φτωχή σεξουαλική εμπειρία στοιχείο αναπηρίας).

Αν έχω ταξιδέψει σε 50 χώρες δε βλέπω κάποιο λόγο να το κρύψω, ούτε να μην πω "α στην Ισπανία είχα δει αυτό". Κανείς δε θα πει "δεν έχει δουλειά η νυν σου να το ξέρει". Και εγώ ισχυρίζομαι ότι αυτό συμβαίνει επειδή αυτό είναι ένα διαφορετικό είδος εμπειρίας που όντως σε πλουτίζει αντί να σε φθηναίνει.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Σεπ 2021, 12:52

Δημοκράτης έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:43
Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:40
Δημοκράτης έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:31


αφού δεν παίζει ρόλο γιατί να μη ξέρει;
Γιατί πρέπει να ξέρει η νυν σου πόσες γκόμενες έχεις πηδηξει και πως. Έναν ουσιαστικό λόγο πες μου.
σε βιολογικό επίπεδο καλό θα ήταν να το ξέρει για να ξέρει και τι μπορεί να κολλήσει από εκεί και πέρα μπορεί να βγάλει συμπέρασμα για το τι συνήθειες έχω και τι μυαλά κουβαλάω ή ότι άλλο συμπέρασμα βγάλει από αυτή τη πληροφορία. Όπως και να είχε αν αν ήταν ανούσια πληροφορία δεν θα έλεγες μπούρδες ότι δεν πρέπει να το μάθει , θα έλεγες στην φόρα ότι έχω πάει με 50 σιγά το θέμα
Καλά το να κολλήσεις κάτι παίζει ακόμα και αν η άλλη είναι των 3 σχέσεων. Ακόμα όταν είσαι σε σχέση και ο άλλος ξενοπηδαει και εσύ κοιμάσαι τον ύπνο του δικαίου.
Ωραια εσύ που την θεωρείς σημαντική πληροφορία, πες μου το γνώση αποκομίζεις αν μάθεις ότι η γυναίκα που βγαίνεις έχει πάει με 50;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12490
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 27 Σεπ 2021, 12:52

Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:39
alekhine έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:19


κανε ενα πειραμα για να το διαπιστωσεις μονη σου

πες σε μια σχεση σου την μεγαλωμενη φραση απλα αλλαξε τα νουμερα του φος με νουμερα μεχρι το 10 και δες μονη σου τι θα γινει :102::102::102:
Μα είναι χαζό να του πω κάνε μου αυτό όπως μου το έκαναν οι x πρώην. Ο καθένας το κάνει διαφορετικά.
διαλεξε αλλη παραλλαγη τοτε, τυπου "σημερα το φχαριστηθηκα στην χ σταση - με τον κωστα, τον γιωργο και τον μπαμπη κουραζομουν και ο μητσος ηταν πολυ γρηγορος" :102::102:
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Σεπ 2021, 12:54

foscilis έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:50
Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:40
Δημοκράτης έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:31


αφού δεν παίζει ρόλο γιατί να μη ξέρει;
Γιατί πρέπει να ξέρει η νυν σου πόσες γκόμενες έχεις πηδηξει και πως. Έναν ουσιαστικό λόγο πες μου.
Γιατί να μην το ξέρει άμα η πλούσια σεξουαλική εμπειρία είναι καλό πράγμα για το οποίο μόνο μια υποκριτική κοινωνία μας ντροπιάζει (και αντιστρόφως φαντάζομαι η φτωχή σεξουαλική εμπειρία στοιχείο αναπηρίας).

Αν έχω ταξιδέψει σε 50 χώρες δε βλέπω κάποιο λόγο να το κρύψω, ούτε να μην πω "α στην Ισπανία είχα δει αυτό". Κανείς δε θα πει "δεν έχει δουλειά η νυν σου να το ξέρει". Και εγώ ισχυρίζομαι ότι αυτό συμβαίνει επειδή αυτό είναι ένα διαφορετικό είδος εμπειρίας που όντως σε πλουτίζει αντί να σε φθηναίνει.
Η πλούσια σεξουαλική εμπειρία μεταφράζεται σε αριθμούς; οπότε ποιος αριθμός σεξουαλικων συντροφων ορίζει την πλούσια σεξουαλική εμπειρία;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ρόδος: Εν ψυχρώ δολοφονία 30χρονης στη μέση του δρόμου - Αυτοκτόνησε ο δράστης

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Σεπ 2021, 12:55

alekhine έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:52
Naida έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:39
alekhine έγραψε:
27 Σεπ 2021, 12:19


κανε ενα πειραμα για να το διαπιστωσεις μονη σου

πες σε μια σχεση σου την μεγαλωμενη φραση απλα αλλαξε τα νουμερα του φος με νουμερα μεχρι το 10 και δες μονη σου τι θα γινει :102::102::102:
Μα είναι χαζό να του πω κάνε μου αυτό όπως μου το έκαναν οι x πρώην. Ο καθένας το κάνει διαφορετικά.
διαλεξε αλλη παραλλαγη τοτε, τυπου "σημερα το φχαριστηθηκα στην χ σταση - με τον κωστα, τον γιωργο και τον μπαμπη κουραζομουν και ο μητσος ηταν πολυ γρηγορος" :102::102:
Ο λόγος που πρέπει να τους αναφέρω ποιος είναι;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών