Σχόλια Επισκεπτών

Για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να εγγραφούν
Ανίκητος

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανίκητος » 10 Νοέμ 2021, 20:56

Δηλαδή εσύ τώρα πιστεύεις ότι η απάντησή σου αυτή έχει κάποια σχέση με τις μαθηματικές γνώσεις σου;

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6688
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 10 Νοέμ 2021, 22:33

Ανίκητος έγραψε:
10 Νοέμ 2021, 20:56
Δηλαδή εσύ τώρα πιστεύεις ότι η απάντησή σου αυτή έχει κάποια σχέση με τις μαθηματικές γνώσεις σου;
Καλό μου "πολυώνυμο"...προδίδεσαι ή αλλιώς καρφώνεσαι... :003:

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6688
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 10 Νοέμ 2021, 22:35

Χαοτικός έγραψε:
06 Νοέμ 2021, 04:26
Ανίκητε είσαι γιατρός;
'Οχι, ούτε και δικηγόρος είναι...αλλά αναλαμβάνει δικολαβίες. :smt005:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 11 Νοέμ 2021, 00:27

Λοξίας έγραψε:
10 Νοέμ 2021, 22:35
Χαοτικός έγραψε:
06 Νοέμ 2021, 04:26
Ανίκητε είσαι γιατρός;
'Οχι, ούτε και δικηγόρος είναι...αλλά αναλαμβάνει δικολαβίες. :smt005:
Δεν έχω καταλάβει τι λέει και είσαι αντίκρυ.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25513
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 11 Νοέμ 2021, 00:28

Αυτο το νημα ειναι το ιδρυμα του ιδρυματος

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6688
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 11 Νοέμ 2021, 10:49

Χαοτικός έγραψε:
11 Νοέμ 2021, 00:27
Λοξίας έγραψε:
10 Νοέμ 2021, 22:35
Χαοτικός έγραψε:
06 Νοέμ 2021, 04:26
Ανίκητε είσαι γιατρός;
'Οχι, ούτε και δικηγόρος είναι...αλλά αναλαμβάνει δικολαβίες. :smt005:
Δεν έχω καταλάβει τι λέει και είσαι αντίκρυ.
Δεν έχεις καταλάβει ε; Καλά...ας το κάνουμε πενηνταράκια.

Εδώ την μπαίνει στον hellegennes
Δεν εξετάζουμε δικαίως ή αδίκως.
Πρόσεξε το στυλ γραφής. Γνώριμη. Σωστή σύνταξη, σωστά σημεία στίξης. Αλλά, ΔΕΝ λέει ΠΟΥ είναι το προβλημα που εντόπισε στον Χέλη...
Απλά, του την λέει.

Ο Χέλης τον ρωτάει σε τι αναφέρεται και ατάκα πετιέται ο ιντερνετικός πανεπιστήμονας να υπερθεματίσει...Περνούσε "τυχαία" από εδώ, είδε φως και μπήκε... :smt005:

Απαντάει ο Ανίκητος, αλλά ...ΔΕΝ απαντάει. Δεν λέει σε τι αναφέρεται αλλά χρησιμοποιεί ένα πολύ γνώριμο στυλ απάντησης-μη απάντησης! :wink
Καθώς ο Χέλης δεν απαντάει στην ΜΗ απάντηση του Ανίκητου, αυτός δεν κρατιέται και, επί τέλους, λέει σε τι αναφέρεται.
Μεγαλύτερο κείμενο, οπότε το στυλ γραφής γίνεται ακόμα πιο γνώριμο. Το ταυτίζεις!

Ο Χέλης δίνει εξηγήσεις για αυτό το οποίο τον εγκαλεί ο Ανίκητος.
Και τι γίνεται μετά;
Απαντάει ο Ανίκητος, αλλά με το γνώριμο στυλ του "δεν απαντώ-επί-του-προκειμένου-αλλά-σου-θέτω-νέο-ερώτημα"!
Πρόσεξε απάντηση στην εξήγηση του Χέλη:
Δηλαδή εσύ τώρα πιστεύεις ότι η απάντησή σου αυτή έχει κάποια σχέση με τις μαθηματικές γνώσεις σου;
ΠΟΙΟ μέλος σου απαντάει με ΜΗ απάντηση αλλά θέτοντάς σου νέο ερώτημα;
Με ποιου μέλους το μοτίβο γραφής του Ανίκητου είναι παρόμοιο;
Δηλαδή καλός χειρισμός του λόγου, σωστή σύνταξη, σωστά σημεία στίξης, παρόμοιες εκφράσεις (όπως: "έχεις ξεφύγει") κ.λπ;

Μπορείς να τσεκάρεις και αυτό το ποστ αλλά και τα πιο κάτω και πες μου αν το μοτίβο γραφής σου είναι άγνωστο...


Το θέλεις σε πιο ψιλά για να καταλάβεις ποιος είναι ο Ανίκητος;
Γι' αυτό και τον απεκάλεσα "πολυώνυμο"...λέγοντάς του ότι καρφώνεται.

Τέτοια ψωνάρα, που επέλεξε ως νικ το "Ανίκητος"... :smt005:
Θέλει η πουτ@να να κρυφτεί αλλά η χαρά δεν την αφήνει... :003:

Ανίκητος

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανίκητος » 11 Νοέμ 2021, 10:58

@Λοξίας, δεν είμαι και κανένα μυστήριο. Πανεύκολο για όσους με ξέρουν. Δεν εγγράφομαι γιατί στη φάση που βρίσκεται η ζωή μου, ακόμη αυτό δεν θα είναι καλό.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 11 Νοέμ 2021, 13:07

Λοξίας έγραψε:
11 Νοέμ 2021, 10:49
Χαοτικός έγραψε:
11 Νοέμ 2021, 00:27
Λοξίας έγραψε:
10 Νοέμ 2021, 22:35

'Οχι, ούτε και δικηγόρος είναι...αλλά αναλαμβάνει δικολαβίες. :smt005:
Δεν έχω καταλάβει τι λέει και είσαι αντίκρυ.
Δεν έχεις καταλάβει ε; Καλά...ας το κάνουμε πενηνταράκια.

Εδώ την μπαίνει στον hellegennes
Δεν εξετάζουμε δικαίως ή αδίκως.
Πρόσεξε το στυλ γραφής. Γνώριμη. Σωστή σύνταξη, σωστά σημεία στίξης. Αλλά, ΔΕΝ λέει ΠΟΥ είναι το προβλημα που εντόπισε στον Χέλη...
Απλά, του την λέει.

Ο Χέλης τον ρωτάει σε τι αναφέρεται και ατάκα πετιέται ο ιντερνετικός πανεπιστήμονας να υπερθεματίσει...Περνούσε "τυχαία" από εδώ, είδε φως και μπήκε... :smt005:

Απαντάει ο Ανίκητος, αλλά ...ΔΕΝ απαντάει. Δεν λέει σε τι αναφέρεται αλλά χρησιμοποιεί ένα πολύ γνώριμο στυλ απάντησης-μη απάντησης! :wink
Καθώς ο Χέλης δεν απαντάει στην ΜΗ απάντηση του Ανίκητου, αυτός δεν κρατιέται και, επί τέλους, λέει σε τι αναφέρεται.
Μεγαλύτερο κείμενο, οπότε το στυλ γραφής γίνεται ακόμα πιο γνώριμο. Το ταυτίζεις!

Ο Χέλης δίνει εξηγήσεις για αυτό το οποίο τον εγκαλεί ο Ανίκητος.
Και τι γίνεται μετά;
Απαντάει ο Ανίκητος, αλλά με το γνώριμο στυλ του "δεν απαντώ-επί-του-προκειμένου-αλλά-σου-θέτω-νέο-ερώτημα"!
Πρόσεξε απάντηση στην εξήγηση του Χέλη:
Δηλαδή εσύ τώρα πιστεύεις ότι η απάντησή σου αυτή έχει κάποια σχέση με τις μαθηματικές γνώσεις σου;
ΠΟΙΟ μέλος σου απαντάει με ΜΗ απάντηση αλλά θέτοντάς σου νέο ερώτημα;
Με ποιου μέλους το μοτίβο γραφής του Ανίκητου είναι παρόμοιο;
Δηλαδή καλός χειρισμός του λόγου, σωστή σύνταξη, σωστά σημεία στίξης, παρόμοιες εκφράσεις (όπως: "έχεις ξεφύγει") κ.λπ;

Μπορείς να τσεκάρεις και αυτό το ποστ αλλά και τα πιο κάτω και πες μου αν το μοτίβο γραφής σου είναι άγνωστο...


Το θέλεις σε πιο ψιλά για να καταλάβεις ποιος είναι ο Ανίκητος;
Γι' αυτό και τον απεκάλεσα "πολυώνυμο"...λέγοντάς του ότι καρφώνεται.

Τέτοια ψωνάρα, που επέλεξε ως νικ το "Ανίκητος"... :smt005:
Θέλει η πουτ@να να κρυφτεί αλλά η χαρά δεν την αφήνει... :003:
Σ' ευχαριστώ για την επιμελημένη δουλειά που έκανες για να μου απαντήσεις ρε! Θα τα δω το βράδυ γιατί φεύγω σε λίγο. Σωραίος :smt023
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Fixer66
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: 08 Οκτ 2021, 09:48

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fixer66 » 11 Νοέμ 2021, 13:22

Ανίκητος έγραψε:
09 Νοέμ 2021, 06:39
Ακριβώς επειδή μόνο θες να γελάσεις, hellegennes, για αυτό αρκεί να ανατρέξεις στους "μαθηματικούς" ισχυρισμούς σου. Τι με ρωτάς εμένα σε τι αναφέρομαι;
Εγώ δεν κατάλαβα ανίκητε. Τι ακριβώς σου έχει κάνει ο Χελιγενής; Εμένα μου φαίνεται συμπαθητικός και γλυκύτατος.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16284
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 11 Νοέμ 2021, 13:36

Υδράργυρος έγραψε:
11 Νοέμ 2021, 00:28
Αυτο το νημα ειναι το ιδρυμα του ιδρυματος
:lol::lol::lol:

+1

:cry
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Επισκέπτης

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Επισκέπτης » 11 Νοέμ 2021, 15:29

@Fixer66, ο hellegennes γράφει πολύ καλά ποιήματα και συνιστώ να τα διαβάσεις ανεπιφύλακτα. Και στα Αγγλικά είναι καλός. Αλλά από ένα σημείο και μετά, από πολλά μαθηματικά δεν σκαμπάζει, μπερδεύεται και γράφει ανεπίτρεπτα και επικίνδυνα πράγματα, στα οποία στηρίζει την γνώμη του, τώρα που ξέσπασε ο κορονοϊός. Οπότε συνιστώ να μην δίνεις σημασία στις κρίσεις του απέναντι σε στατιστικά δεδομένα.

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6688
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 11 Νοέμ 2021, 16:54

Επισκέπτης έγραψε:
11 Νοέμ 2021, 15:29
@Fixer66, ο hellegennes γράφει πολύ καλά ποιήματα και συνιστώ να τα διαβάσεις ανεπιφύλακτα. Και στα Αγγλικά είναι καλός. Αλλά από ένα σημείο και μετά, από πολλά μαθηματικά δεν σκαμπάζει, μπερδεύεται και γράφει ανεπίτρεπτα και επικίνδυνα πράγματα, στα οποία στηρίζει την γνώμη του, τώρα που ξέσπασε ο κορονοϊός. Οπότε συνιστώ να μην δίνεις σημασία στις κρίσεις του απέναντι σε στατιστικά δεδομένα.
Αγαπητέ Επισκέπτα, γιατί εσύ και ο Ανίκητος, που έχετε διαπιστώσει την επικίνδυνη μαθηματική ανεπάρκεια του hellegennes(και κάποιος άλλος την έχει διαπιστώσει και την υπογραμμίζει με τον ίδιο τρόπο :003: ), δεν κάνετε εγγραφή για να την αποδείξετε και να μας απαλλάξετε από αυτόν τον κίνδυνο; Δεν μας λυπόσαστε που εκτιθέμεθα σε τέτοιον κίνδυνο;



ΥΓ 1.
Εγώ πάντως κινδυνεύω περισσότερο από τα ποιήματα του Χέλη, παρά από τα μαθηματικά του... :smt005:

ΥΓ 2.
Πιστεύω ότι αυτό το ποστ θα το διαβάσει όλο το "πολυώνυμο"...

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12177
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 11 Νοέμ 2021, 17:18

Λοξίας έγραψε:
11 Νοέμ 2021, 16:54
Επισκέπτης έγραψε:
11 Νοέμ 2021, 15:29
@Fixer66, ο hellegennes γράφει πολύ καλά ποιήματα και συνιστώ να τα διαβάσεις ανεπιφύλακτα. Και στα Αγγλικά είναι καλός. Αλλά από ένα σημείο και μετά, από πολλά μαθηματικά δεν σκαμπάζει, μπερδεύεται και γράφει ανεπίτρεπτα και επικίνδυνα πράγματα, στα οποία στηρίζει την γνώμη του, τώρα που ξέσπασε ο κορονοϊός. Οπότε συνιστώ να μην δίνεις σημασία στις κρίσεις του απέναντι σε στατιστικά δεδομένα.
Αγαπητέ Επισκέπτα, γιατί εσύ και ο Ανίκητος, που έχετε διαπιστώσει την επικίνδυνη μαθηματική ανεπάρκεια του hellegennes(και κάποιος άλλος την έχει διαπιστώσει και την υπογραμμίζει με τον ίδιο τρόπο :003: ), δεν κάνετε εγγραφή για να την αποδείξετε και να μας απαλλάξετε από αυτόν τον κίνδυνο; Δεν μας λυπόσαστε που εκτιθέμεθα σε τέτοιον κίνδυνο;



ΥΓ 1.
Εγώ πάντως κινδυνεύω περισσότερο από τα ποιήματα του Χέλη, παρά από τα μαθηματικά του... :smt005:

ΥΓ 2.
Πιστεύω ότι αυτό το ποστ θα το διαβάσει όλο το "πολυώνυμο"...
Καποτε,αν θυμασαι,μας κατηγορουσε ως πολυπροφιλους.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Ανίκητος

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ανίκητος » 11 Νοέμ 2021, 17:28

@Λοξία και το τελευταίο μήνυμα του "Επισκέπτη" δικό μου ήταν, ξέχασα το νικ. Οπότε το γιατί δεν εγγράφομαι το δικαιολόγησα ήδη.
Εσύ ισχυρίζεσαι ότι κινδυνεύεις περισσότερο τα ποιήματα του hellegennes, οπότε αναλογίσου την θέση μου, πώς μου φαίνονται τα μαθηματικά του, για αυτά που υποστηρίζει.

@Άγις, άμα φέρεις πίσω τη Σουβλίτσα λιγότερο δαιμονισμένη, δεν το υπόσχομαι αλλά θα επισπεύσω την εγγραφή μου.

@Θωρ, δεν κατηγόρησα ποτέ κανέναν για πολλά προφίλ, διότι δεν το καταλάβαινα ποτέ εύκολα, μου το έλεγαν συνήθως. Το καταλάβαινα μόνος μου στις πολύ χτυπητές περιπτώσεις, έπαιρνε μπαν και έμπαινε με άλλο. Το τωρινό "Επισκέπτης" έγινε κατά λάθος. Γι' άλλον θα με περνάς.

Και τώρα τέλος οι κουβέντες, αρκετή έγινε κατάχρηση του ιδρυματο-ιδρύματος. Να περνάτε καλά για όσο δεν θα σπάω την σιωπή μου.

Άβαταρ μέλους
Λοξίας
Δημοσιεύσεις: 6688
Εγγραφή: 07 Απρ 2018, 15:06
Phorum.gr user: Δέλτα / Δέλτα-Λοξ

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λοξίας » 11 Νοέμ 2021, 17:45

Thor έγραψε:
11 Νοέμ 2021, 17:18
Λοξίας έγραψε:
11 Νοέμ 2021, 16:54
Επισκέπτης έγραψε:
11 Νοέμ 2021, 15:29
@Fixer66, ο hellegennes γράφει πολύ καλά ποιήματα και συνιστώ να τα διαβάσεις ανεπιφύλακτα. Και στα Αγγλικά είναι καλός. Αλλά από ένα σημείο και μετά, από πολλά μαθηματικά δεν σκαμπάζει, μπερδεύεται και γράφει ανεπίτρεπτα και επικίνδυνα πράγματα, στα οποία στηρίζει την γνώμη του, τώρα που ξέσπασε ο κορονοϊός. Οπότε συνιστώ να μην δίνεις σημασία στις κρίσεις του απέναντι σε στατιστικά δεδομένα.
Αγαπητέ Επισκέπτα, γιατί εσύ και ο Ανίκητος, που έχετε διαπιστώσει την επικίνδυνη μαθηματική ανεπάρκεια του hellegennes(και κάποιος άλλος την έχει διαπιστώσει και την υπογραμμίζει με τον ίδιο τρόπο :003: ), δεν κάνετε εγγραφή για να την αποδείξετε και να μας απαλλάξετε από αυτόν τον κίνδυνο; Δεν μας λυπόσαστε που εκτιθέμεθα σε τέτοιον κίνδυνο;



ΥΓ 1.
Εγώ πάντως κινδυνεύω περισσότερο από τα ποιήματα του Χέλη, παρά από τα μαθηματικά του... :smt005:

ΥΓ 2.
Πιστεύω ότι αυτό το ποστ θα το διαβάσει όλο το "πολυώνυμο"...
Καποτε,αν θυμασαι,μας κατηγορουσε ως πολυπροφιλους.
Φυσικά και το θυμάμαι...
Αυτή ήταν (και είναι), άλλη μία παρελκυστική τακτική όταν στριμώχνεται και δεν θέλει να απαντήσει.
Πάντως αυτή η ατάκα, στην ακριβώς πιο πάνω παρατήρησή μου για το ότι μπέρδεψε τις παραθέσεις, είναι ενδεικτική... :smt005:

Και μάλιστα, προσθέτει και άλλον παράγοντα στο "πολυώνυμο"... :smt005:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ενότητα Επισκεπτών”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών