Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
unholydiver
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: 01 Σεπ 2020, 21:31

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από unholydiver » 19 Νοέμ 2021, 17:11

BOOMER έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 16:40
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 20:18
BOOMER έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 20:00


Αυτός ο συμπλεγματικός αντιεμβολιαστής είναι είτε πιο ψεύτης απ τον Αντωνιάδη ή ο ίδιος ο Αντωνιάδης. Φυσικά δεν υπάρχει rapid με 4 ευρώ στην Ελλάδα.
Tόσο κάνουν τα σελφτεστ στα φαρμακεία. 4-5 ευρώ. Πήρα κι εγώ δύο με 4 ευρώ, χωρίς να ψάξω φαρμακείο. Απλώς είναι προσωπικής και όχι δημόσιας χρήση γιατί δεν πιστοποιούνται από κάποιο δημόσιο φορέα, όπως το μήνυμα που σου έρχεται από τα κινητά συνεργεία. Εκτός αν γίνεται από φαρμακοποιούς σε ειδικές περιπτώσεις, πράγμα που δεν ξέρω.
Αλλο σε τιμή ,το self test που δίνουμε δωρεάν και στους μαθητές και άλλο το ράπιντ που δηλώνεται στον ΕΟΠΥ και παρουσιάζουν στην εργασία τους 2-3 φορές την εβδομάδα οι ανεμβολίαστοι. Κάτω από 7 ευρώ δεν υπάρχει πουθενά ράπιντ. Η πλέον συνηθησμένη τιμή είναι 8 ευρώ σε φαρμακείο και 10 σε βιοιατρική-βιότυπο κλπ.
Η διαφορά του self test με το rapid test είναι ΚΑΜΙΑ. Το ίδιο τεστ είναι, απλά όταν το κάνεις μόνος σου το ονομάζουμε self test.........
Το κάνω με 5 ευρώ στο φαρμακείο της γειτονιάς μου.
Η αστρολογία είναι περισσότερο έγκυρη από τη διατροφική "επιστήμη" :003:

Άβαταρ μέλους
BOOMER
Δημοσιεύσεις: 590
Εγγραφή: 11 Οκτ 2021, 16:06

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BOOMER » 19 Νοέμ 2021, 17:12

unholydiver έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:11
BOOMER έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 16:40
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 20:18


Tόσο κάνουν τα σελφτεστ στα φαρμακεία. 4-5 ευρώ. Πήρα κι εγώ δύο με 4 ευρώ, χωρίς να ψάξω φαρμακείο. Απλώς είναι προσωπικής και όχι δημόσιας χρήση γιατί δεν πιστοποιούνται από κάποιο δημόσιο φορέα, όπως το μήνυμα που σου έρχεται από τα κινητά συνεργεία. Εκτός αν γίνεται από φαρμακοποιούς σε ειδικές περιπτώσεις, πράγμα που δεν ξέρω.
Αλλο σε τιμή ,το self test που δίνουμε δωρεάν και στους μαθητές και άλλο το ράπιντ που δηλώνεται στον ΕΟΠΥ και παρουσιάζουν στην εργασία τους 2-3 φορές την εβδομάδα οι ανεμβολίαστοι. Κάτω από 7 ευρώ δεν υπάρχει πουθενά ράπιντ. Η πλέον συνηθησμένη τιμή είναι 8 ευρώ σε φαρμακείο και 10 σε βιοιατρική-βιότυπο κλπ.
Η διαφορά του self test με το rapid test είναι ΚΑΜΙΑ. Το ίδιο τεστ είναι, απλά όταν το κάνεις μόνος σου το ονομάζουμε self test.........
Το κάνω με 5 ευρώ στο φαρμακείο της γειτονιάς μου.
Η διαφορά είναι τιμολογιάκη. Οκ ,πες μας ποιό φαρμακείο είναι τότε να πηγαίνουν όσοι χρειάζονται ράπιντ.

Άβαταρ μέλους
unholydiver
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: 01 Σεπ 2020, 21:31

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από unholydiver » 19 Νοέμ 2021, 17:17

Θα θεωρηθεί διαφήμιση, δεν επιτρέπεται αν δεν κάνω λάθος από τους κανόνες του φόρουμ. Πάντως στον βόλο έχει με 5, 6 και 4.90 προσφορά!!!!
Η αστρολογία είναι περισσότερο έγκυρη από τη διατροφική "επιστήμη" :003:

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 19 Νοέμ 2021, 17:19

unholydiver έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:11


Η διαφορά του self test με το rapid test είναι ΚΑΜΙΑ. Το ίδιο τεστ είναι, απλά όταν το κάνεις μόνος σου το ονομάζουμε self test.........
Το κάνω με 5 ευρώ στο φαρμακείο της γειτονιάς μου.
Και στο ANIMUS με 5 ευρώ το κάνω,από την αρχή εφαρμογής του μέτρου.
Πληροφοριακά,στη Γερμανία,σε κάποια κρατίδια κοστίζει 0,80 λεπτά.
Για να ξέρουμε με τι λαμόγια έχουμε μπλέξει.
Αλλά οι δεξιοί,μια ζωή ζήτουλες είναι,φέρε μου τα λεφτά σου για να στείλω το γιο μου στο Χάρβαρντ.
Αν περισσεύει κανά ευρώ,ευχαρίστως να τους το δώσω (όχι δανεικό,κομμάτια να γίνει)

Άβαταρ μέλους
unholydiver
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: 01 Σεπ 2020, 21:31

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από unholydiver » 19 Νοέμ 2021, 17:23

BigChiefWahoo έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:19
unholydiver έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:11


Η διαφορά του self test με το rapid test είναι ΚΑΜΙΑ. Το ίδιο τεστ είναι, απλά όταν το κάνεις μόνος σου το ονομάζουμε self test.........
Το κάνω με 5 ευρώ στο φαρμακείο της γειτονιάς μου.
Και στο ANIMUS με 5 ευρώ το κάνω,από την αρχή εφαρμογής του μέτρου.
Πληροφοριακά,στη Γερμανία,σε κάποια κρατίδια κοστίζει 0,80 λεπτά.
Για να ξέρουμε με τι λαμόγια έχουμε μπλέξει.
Αλλά οι δεξιοί,μια ζωή ζήτουλες είναι,φέρε μου τα λεφτά σου για να στείλω το γιο μου στο Χάρβαρντ.
Αν περισσεύει κανά ευρώ,ευχαρίστως να τους το δώσω (όχι δανεικό,κομμάτια να γίνει)
Και μιλάμε για σχεδόν άχρηστο τεστ αν δεν έχεις συμπτώματα. Δευτέρα αρνητικό, την επόμενη μέρα σηκώθηκα με 37.8 πυρετό έκανα 2 σελφ, και τα δυό θετικά στο πρώτο λεπτό. :102:
Η αστρολογία είναι περισσότερο έγκυρη από τη διατροφική "επιστήμη" :003:

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 19 Νοέμ 2021, 17:25

unholydiver έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:23

Και μιλάμε για σχεδόν άχρηστο τεστ αν δεν έχεις συμπτώματα. Δευτέρα αρνητικό, την επόμενη μέρα σηκώθηκα με 37.8 πυρετό έκανα 2 σελφ, και τα δυό θετικά στο πρώτο λεπτό. :102:
Όσο αποτελεσματικά είναι και τα εμβόλιά τους - δηλαδή,σαβούρα.

Άβαταρ μέλους
unholydiver
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: 01 Σεπ 2020, 21:31

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από unholydiver » 19 Νοέμ 2021, 17:51

BigChiefWahoo έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:25
unholydiver έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:23

Και μιλάμε για σχεδόν άχρηστο τεστ αν δεν έχεις συμπτώματα. Δευτέρα αρνητικό, την επόμενη μέρα σηκώθηκα με 37.8 πυρετό έκανα 2 σελφ, και τα δυό θετικά στο πρώτο λεπτό. :102:
Όσο αποτελεσματικά είναι και τα εμβόλιά τους - δηλαδή,σαβούρα.
Λόγω της φύσης του ιού, σίγουρα δεν θα μπορούσαν να έχουν την ιδιότητα της πανάκειας που μας σερβίρανε εξ' αρχής. Επίσης το να χρησημοποιηθεί αυτούσια η ακίδα του ιού, η οποία προκαλεί θρομβώσεις και ζημιά στο ενδοθήλιο, ήταν μεγαλειωδώς βλακώδες.....
Πάντως όσον αφορά τα κέρδη ήταν υπεραποτελεσματικά.....
Η αστρολογία είναι περισσότερο έγκυρη από τη διατροφική "επιστήμη" :003:

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48020
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 19 Νοέμ 2021, 17:54

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 19:43
Kauldron έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 19:31
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 19:02


Ρε συ, το θέμα είναι ότι κάποιοι εμβολιάζονται γιατί το θέλουν και όχι γιατί τους εκβίαζαν με απόλυση ή στέρηση εξόδων.

Πόσο δύσκολο είναι να γίνει αντιληπτό αυτό;
To θέμα είναι οτι κάποιοι εμβολιάζονται για να γίνουν "προνομιούχοι". Και δέχονται, πράγματα αυτονόητα, να τα έχουν πλέον ως "προνόμια", και που για να τα διατηρήσουν θα πρέπει να σηκώνουν το μανίκι κάθε λίγο, για να τους βάζουν πειραματικά φάρμακα.
Αυτό είναι η άποψη σου. Προσωπικώς τουλάχιστον, δεν έπαθα κάποιο ψυχολογικό με το λοκντάουν, δεν επηρεάστηκε η δουλειά μου γιατί δούλευα και πριν με τηλεργασία και δεν είχα πρόβλημα με το κοντρολάρισμα μικρών παιδιών. Και ο γιος μου που είναι σε "ακίνδυνη" ηλικία, αθλείται συστηματικά και ασχολείται επίσης με τηλεργασία, το έκανε επίσης χαλαρά. Και ούτε εγώ ούτε αυτός είμαστε εξαίρεση του κανόνα. Οι περισσότεροι γνωστοί και φίλοι (δικοί μου και δικοί του) ανήκουν σε αυτήν την κατηγορία. Θα το έκαναν, χωρίς να τίθεται καν θέμα "εκβιασμού". Και ακριβώς γι' αυτό μου φαίνονται εκτός τόπου και χρόνου όσα διαβάζω.
Δεν είπα οτι το κάνεις εσύ. Αλλά πολλοί από 'δω μέσα, πχ το κάνουν.
Δες για παράδειγμα αυτόν τον Πρωκτεντέρη ή όπως τον λένε τέλοσπάντων.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 19 Νοέμ 2021, 18:05

unholydiver έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:51
BigChiefWahoo έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:25
unholydiver έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:23

Και μιλάμε για σχεδόν άχρηστο τεστ αν δεν έχεις συμπτώματα. Δευτέρα αρνητικό, την επόμενη μέρα σηκώθηκα με 37.8 πυρετό έκανα 2 σελφ, και τα δυό θετικά στο πρώτο λεπτό. :102:
Όσο αποτελεσματικά είναι και τα εμβόλιά τους - δηλαδή,σαβούρα.
Λόγω της φύσης του ιού, σίγουρα δεν θα μπορούσαν να έχουν την ιδιότητα της πανάκειας που μας σερβίρανε εξ' αρχής. Επίσης το να χρησημοποιηθεί αυτούσια η ακίδα του ιού, η οποία προκαλεί θρομβώσεις και ζημιά στο ενδοθήλιο, ήταν μεγαλειωδώς βλακώδες.....
Πάντως όσον αφορά τα κέρδη ήταν υπεραποτελεσματικά.....
Υπεραποτελεσματικά είναι τα κέρδη αν οι πωλήσεις των εμβολίων ή του οποιοδήποτε άλλου φάρμακου πάρει έγκριση, υπερκαλύψουν το κόστος για τις έρευνες και παραγωγή των εμβολίων ή φαρμάκων που δεν έχουν πάρει ακόμη έγκριση ή σταμάτησε το εγχείρημα για άλλους λόγους.

Και ακριβώς γι' αυτό όσοι υποτιμούν το δωρεάν του 60% ή 80%, είναι συνήθως αυτοί που θα πλήρωναν για το 65%, 85% ή ακόμη και το 30% της πιθανής επιτυχίας.

Αυτό που πληρώνεις δεν προκαλεί ποτέ υποψίες για τεράστια κέρδη ή δισταγμό για την πιθανή αποτυχία, έτσι δεν είναι;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 19 Νοέμ 2021, 18:10

Kauldron έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:54
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 19:43
Kauldron έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 19:31


To θέμα είναι οτι κάποιοι εμβολιάζονται για να γίνουν "προνομιούχοι". Και δέχονται, πράγματα αυτονόητα, να τα έχουν πλέον ως "προνόμια", και που για να τα διατηρήσουν θα πρέπει να σηκώνουν το μανίκι κάθε λίγο, για να τους βάζουν πειραματικά φάρμακα.
Αυτό είναι η άποψη σου. Προσωπικώς τουλάχιστον, δεν έπαθα κάποιο ψυχολογικό με το λοκντάουν, δεν επηρεάστηκε η δουλειά μου γιατί δούλευα και πριν με τηλεργασία και δεν είχα πρόβλημα με το κοντρολάρισμα μικρών παιδιών. Και ο γιος μου που είναι σε "ακίνδυνη" ηλικία, αθλείται συστηματικά και ασχολείται επίσης με τηλεργασία, το έκανε επίσης χαλαρά. Και ούτε εγώ ούτε αυτός είμαστε εξαίρεση του κανόνα. Οι περισσότεροι γνωστοί και φίλοι (δικοί μου και δικοί του) ανήκουν σε αυτήν την κατηγορία. Θα το έκαναν, χωρίς να τίθεται καν θέμα "εκβιασμού". Και ακριβώς γι' αυτό μου φαίνονται εκτός τόπου και χρόνου όσα διαβάζω.
Δεν είπα οτι το κάνεις εσύ. Αλλά πολλοί από 'δω μέσα, πχ το κάνουν.
Δες για παράδειγμα αυτόν τον Πρωκτεντέρη ή όπως τον λένε τέλοσπάντων.
Ε ναι, τον βλέπω. Αλλά έχω δει και τα μπολντ, που εσύ δεν είδες.

Κι αυτό που με νοιάζει (και υποθέτω και τους υπόλοιπους) είναι το τι βλέπω στην πραγματική μου ζωή και όχι στις περσόνες του πχώρου.

Και αυτό που βλέπω εκεί έξω, με έχει κάνει να πιστεύω ότι πολλοί από τους "εμβολιασμένους" είχαν κολλητό/ή που τους έκανε το φέικ και πολλοί "ανεμβολίαστοι" θα κάνουν την επαναληπτική πριν από μένα. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48020
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 19 Νοέμ 2021, 18:28

ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 18:10
Kauldron έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:54
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 19:43


Αυτό είναι η άποψη σου. Προσωπικώς τουλάχιστον, δεν έπαθα κάποιο ψυχολογικό με το λοκντάουν, δεν επηρεάστηκε η δουλειά μου γιατί δούλευα και πριν με τηλεργασία και δεν είχα πρόβλημα με το κοντρολάρισμα μικρών παιδιών. Και ο γιος μου που είναι σε "ακίνδυνη" ηλικία, αθλείται συστηματικά και ασχολείται επίσης με τηλεργασία, το έκανε επίσης χαλαρά. Και ούτε εγώ ούτε αυτός είμαστε εξαίρεση του κανόνα. Οι περισσότεροι γνωστοί και φίλοι (δικοί μου και δικοί του) ανήκουν σε αυτήν την κατηγορία. Θα το έκαναν, χωρίς να τίθεται καν θέμα "εκβιασμού". Και ακριβώς γι' αυτό μου φαίνονται εκτός τόπου και χρόνου όσα διαβάζω.
Δεν είπα οτι το κάνεις εσύ. Αλλά πολλοί από 'δω μέσα, πχ το κάνουν.
Δες για παράδειγμα αυτόν τον Πρωκτεντέρη ή όπως τον λένε τέλοσπάντων.
Ε ναι, τον βλέπω. Αλλά έχω δει και τα μπολντ, που εσύ δεν είδες.

Κι αυτό που με νοιάζει (και υποθέτω και τους υπόλοιπους) είναι το τι βλέπω στην πραγματική μου ζωή και όχι στις περσόνες του πχώρου.

Και αυτό που βλέπω εκεί έξω, με έχει κάνει να πιστεύω ότι πολλοί από τους "εμβολιασμένους" είχαν κολλητό/ή που τους έκανε το φέικ και πολλοί "ανεμβολίαστοι" θα κάνουν την επαναληπτική πριν από μένα. :lol:
Έξω αποφεύγω τα πάρε δώσε με μπολιαστάκηδες, και σίγουρα δεν ανοίγω κουβέντες μαζί τους, μόνο τα τυπικά.
Αν πάει να πεί για ψέκες τίποτα, θ' απαντήσω κι εγώ, και θα χοντρύνει το πράγμα.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14507
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 19 Νοέμ 2021, 18:31

vantono έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 17:26
Εμένα πάντως όχι απλά δεν με ενοχλεί, αλλά καυλώνω κιόλας, με αυτό που γινεται. Τρελαίνομαι να δειχνω το πιστοποιητικό και να μου το σκανάρουν, ηδονίζομαι. Αισθάνομαι ανώτερος ως Σύγχρονος Άνθρωπος. Η μόνη μαλακία ειναι που αναγκάζομαι να πατησω 1,5 πλήκτρο στο κινητο για να το δειξω. Αν το είχα σε τσιπάκι καπου στο σβέρκο ή στον καρπό και μου το σκανάρανε μπαμ-μπαμ με μισή κίνηση, θα ήταν ο,τι καλύτερο.
100%
Η υπερτατη πορωση δε ειναι οταν στον ΣΚΑΝΑΡΟΥΝ γυναικες με ΣΤΗΤΑ, ΣΤΡΟΓΓΥΛΑ ΚΑΙ ΠΕΤΑΧΤΑ ΟΠΙΣΘΙΑ!
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 19 Νοέμ 2021, 18:33

Kauldron έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 18:28

Έξω αποφεύγω τα πάρε δώσε με μπολιαστάκηδες
Μόνο με ανεμβολιαστους κάνεις παρέα δηλαδή; :102:

Εμένα είναι ανεμβολιαστος ο αδερφός της γυναίκας μου αλλά δεν ασχολούμαστε με τέτοια. Νομίζω έχουμε να αναφερθούμε στον κορωνιο από το καλοκαίρι του 20 που είχαμε πάει μια εκδρομή

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48020
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 19 Νοέμ 2021, 18:45

EKPLIKTIKOS έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 18:33
Kauldron έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 18:28

Έξω αποφεύγω τα πάρε δώσε με μπολιαστάκηδες
Μόνο με ανεμβολιαστους κάνεις παρέα δηλαδή; :102:

Εμένα είναι ανεμβολιαστος ο αδερφός της γυναίκας μου αλλά δεν ασχολούμαστε με τέτοια. Νομίζω έχουμε να αναφερθούμε στον κορωνιο από το καλοκαίρι του 20 που είχαμε πάει μια εκδρομή
Περίπου, ναι.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 19 Νοέμ 2021, 18:52

Kauldron έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 18:28
ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 18:10
Kauldron έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:54


Δεν είπα οτι το κάνεις εσύ. Αλλά πολλοί από 'δω μέσα, πχ το κάνουν.
Δες για παράδειγμα αυτόν τον Πρωκτεντέρη ή όπως τον λένε τέλοσπάντων.
Ε ναι, τον βλέπω. Αλλά έχω δει και τα μπολντ, που εσύ δεν είδες.

Κι αυτό που με νοιάζει (και υποθέτω και τους υπόλοιπους) είναι το τι βλέπω στην πραγματική μου ζωή και όχι στις περσόνες του πχώρου.

Και αυτό που βλέπω εκεί έξω, με έχει κάνει να πιστεύω ότι πολλοί από τους "εμβολιασμένους" είχαν κολλητό/ή που τους έκανε το φέικ και πολλοί "ανεμβολίαστοι" θα κάνουν την επαναληπτική πριν από μένα. :lol:
Έξω αποφεύγω τα πάρε δώσε με μπολιαστάκηδες, και σίγουρα δεν ανοίγω κουβέντες μαζί τους, μόνο τα τυπικά.
Αν πάει να πεί για ψέκες τίποτα, θ' απαντήσω κι εγώ, και θα χοντρύνει το πράγμα.
Υποθέτω ότι κι εσύ δεν χρησιμοποιείς τον όρο "μπολιαστάκηδες", έτσι δεν είναι;

Γιατί αν τον έλεγες, θα απαντούσαν κι αυτοί και όντως θα χόντραινε το πράγμα. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών