Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
unholydiver
Δημοσιεύσεις: 365
Εγγραφή: 01 Σεπ 2020, 21:31

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από unholydiver » 19 Νοέμ 2021, 21:38

ΓΑΛΗ έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 18:05
unholydiver έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:51
BigChiefWahoo έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:25

Όσο αποτελεσματικά είναι και τα εμβόλιά τους - δηλαδή,σαβούρα.
Λόγω της φύσης του ιού, σίγουρα δεν θα μπορούσαν να έχουν την ιδιότητα της πανάκειας που μας σερβίρανε εξ' αρχής. Επίσης το να χρησημοποιηθεί αυτούσια η ακίδα του ιού, η οποία προκαλεί θρομβώσεις και ζημιά στο ενδοθήλιο, ήταν μεγαλειωδώς βλακώδες.....
Πάντως όσον αφορά τα κέρδη ήταν υπεραποτελεσματικά.....
Υπεραποτελεσματικά είναι τα κέρδη αν οι πωλήσεις των εμβολίων ή του οποιοδήποτε άλλου φάρμακου πάρει έγκριση, υπερκαλύψουν το κόστος για τις έρευνες και παραγωγή των εμβολίων ή φαρμάκων που δεν έχουν πάρει ακόμη έγκριση ή σταμάτησε το εγχείρημα για άλλους λόγους.

Και ακριβώς γι' αυτό όσοι υποτιμούν το δωρεάν του 60% ή 80%, είναι συνήθως αυτοί που θα πλήρωναν για το 65%, 85% ή ακόμη και το 30% της πιθανής επιτυχίας.

Αυτό που πληρώνεις δεν προκαλεί ποτέ υποψίες για τεράστια κέρδη ή δισταγμό για την πιθανή αποτυχία, έτσι δεν είναι;
Drug companies spend only 1% of revenues on basic research to discover new molecules, net of taxpayer subsidies, and more than four-fifths of all funds for basic research to discover new drugs and vaccines come from public sources
Light DW, Lexchin JR. Pharmaceutical research and development: what do we get for all that money? BMJ. 2012; 344: e4348.
Virtually all the basic science that enables modern medicine to move forward takes place in the non-profit sector, at universities, research institutes and government laboratories.
Mintzberg H. Patent nonsense: evidence tells of an industry out of social control. CMAJ. 2006; 175: 374.
A US Congress report from 2000 noted that ‘Of the 21 most important drugs introduced between 1965 and 1992, 15 were developed using knowledge and techniques from federally funded research.’ Other studies have found the same, e.g. at least 80% of 35 major drugs were based on scientific discoveries made by public-sector research institutions.
A US Congress report from 2000 noted that ‘Of the 21 most important drugs introduced between 1965 and 1992, 15 were developed using knowledge and techniques from federally funded research.’ Other studies have found the same, e.g. at least 80% of 35 major drugs were based on scientific discoveries made by public-sector research institutions.
Stevens AJ, Jensen JJ, Wyller K, et al. The role of public-sector research in the discovery of drugs and vaccines. N Engl J Med. 2011; 364: 535–41.
Three of the most important discoveries in the 20th century – penicillin, insulin and the polio vaccine – all came from publicly funded laboratories. The NIH conducted an investigation on the five top-selling drugs in 1995, Zantac (ranitidine, for ulcers), Zovirax (acyclovir, for herpes), Capoten (captopril, for high blood pressure), Vasotec (enalapril, for high blood pressure) and Prozac (fluoxetine, for depression), and found that 16 of the key 17 scientific papers leading to the discovery and development of these drugs came from outside the industry.
Relman AS, Angell M. America’s other drug problem: how the drug industry distorts medicine and politics. The New Republic. 2002 Dec 16: 27–41.

:102::102::102:
Η αστρολογία είναι περισσότερο έγκυρη από τη διατροφική "επιστήμη" :003:

Άβαταρ μέλους
Chainis
Δημοσιεύσεις: 21282
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 19:39
Phorum.gr user: Chainis

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chainis » 19 Νοέμ 2021, 21:51

unholydiver έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:23
BigChiefWahoo έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:19
unholydiver έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 17:11


Η διαφορά του self test με το rapid test είναι ΚΑΜΙΑ. Το ίδιο τεστ είναι, απλά όταν το κάνεις μόνος σου το ονομάζουμε self test.........
Το κάνω με 5 ευρώ στο φαρμακείο της γειτονιάς μου.
Και στο ANIMUS με 5 ευρώ το κάνω,από την αρχή εφαρμογής του μέτρου.
Πληροφοριακά,στη Γερμανία,σε κάποια κρατίδια κοστίζει 0,80 λεπτά.
Για να ξέρουμε με τι λαμόγια έχουμε μπλέξει.
Αλλά οι δεξιοί,μια ζωή ζήτουλες είναι,φέρε μου τα λεφτά σου για να στείλω το γιο μου στο Χάρβαρντ.
Αν περισσεύει κανά ευρώ,ευχαρίστως να τους το δώσω (όχι δανεικό,κομμάτια να γίνει)
Και μιλάμε για σχεδόν άχρηστο τεστ αν δεν έχεις συμπτώματα. Δευτέρα αρνητικό, την επόμενη μέρα σηκώθηκα με 37.8 πυρετό έκανα 2 σελφ, και τα δυό θετικά στο πρώτο λεπτό. :102:
Είναι θέμα ιικού φορτίου.
Την πρώτη μέρα δεν είχες το κρίσιμο φορτίο.
Πολλαπλασιάστηκε ο ιός σε ένα 24ωρο και το έπιασαν τα δύο την επόμενη μέρα.
Όπου δεν κατάφερε να επικρατήσει ο ΕΛΑΣ εξοντωνοντας τις άλλες αντιστασιακες οργανώσεις δεν υπήρξαν και τάγματα ασφαλείας

Μάργκαρετ Θάτσερ:
Ο σοσιαλισμός είναι πολύ καλός μέχρι να τελειώσουν τα λεφτά των αλλων

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 20 Νοέμ 2021, 09:17

vantono έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 17:26
Εμένα πάντως όχι απλά δεν με ενοχλεί, αλλά καυλώνω κιόλας, με αυτό που γινεται. Τρελαίνομαι να δειχνω το πιστοποιητικό και να μου το σκανάρουν, ηδονίζομαι. Αισθάνομαι ανώτερος ως Σύγχρονος Άνθρωπος. Η μόνη μαλακία ειναι που αναγκάζομαι να πατησω 1,5 πλήκτρο στο κινητο για να το δειξω. Αν το είχα σε τσιπάκι καπου στο σβέρκο ή στον καρπό και μου το σκανάρανε μπαμ-μπαμ με μισή κίνηση, θα ήταν ο,τι καλύτερο.
Στο πωπουδακι δεν θες?

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 20 Νοέμ 2021, 09:25

BOOMER έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 16:40
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 20:18
BOOMER έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 20:00


Αυτός ο συμπλεγματικός αντιεμβολιαστής είναι είτε πιο ψεύτης απ τον Αντωνιάδη ή ο ίδιος ο Αντωνιάδης. Φυσικά δεν υπάρχει rapid με 4 ευρώ στην Ελλάδα.
Tόσο κάνουν τα σελφτεστ στα φαρμακεία. 4-5 ευρώ. Πήρα κι εγώ δύο με 4 ευρώ, χωρίς να ψάξω φαρμακείο. Απλώς είναι προσωπικής και όχι δημόσιας χρήση γιατί δεν πιστοποιούνται από κάποιο δημόσιο φορέα, όπως το μήνυμα που σου έρχεται από τα κινητά συνεργεία. Εκτός αν γίνεται από φαρμακοποιούς σε ειδικές περιπτώσεις, πράγμα που δεν ξέρω.
Αλλο σε τιμή ,το self test που δίνουμε δωρεάν και στους μαθητές και άλλο το ράπιντ που δηλώνεται στον ΕΟΠΥ και παρουσιάζουν στην εργασία τους 2-3 φορές την εβδομάδα οι ανεμβολίαστοι. Κάτω από 7 ευρώ δεν υπάρχει πουθενά ράπιντ. Η πλέον συνηθησμένη τιμή είναι 8 ευρώ σε φαρμακείο και 10 σε βιοιατρική-βιότυπο κλπ.
Στα Γιάννενα με 5 ευρω το ραπιντ.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9968
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 20 Νοέμ 2021, 09:44

perseus έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 09:25
BOOMER έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 16:40
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 20:18


Tόσο κάνουν τα σελφτεστ στα φαρμακεία. 4-5 ευρώ. Πήρα κι εγώ δύο με 4 ευρώ, χωρίς να ψάξω φαρμακείο. Απλώς είναι προσωπικής και όχι δημόσιας χρήση γιατί δεν πιστοποιούνται από κάποιο δημόσιο φορέα, όπως το μήνυμα που σου έρχεται από τα κινητά συνεργεία. Εκτός αν γίνεται από φαρμακοποιούς σε ειδικές περιπτώσεις, πράγμα που δεν ξέρω.
Αλλο σε τιμή ,το self test που δίνουμε δωρεάν και στους μαθητές και άλλο το ράπιντ που δηλώνεται στον ΕΟΠΥ και παρουσιάζουν στην εργασία τους 2-3 φορές την εβδομάδα οι ανεμβολίαστοι. Κάτω από 7 ευρώ δεν υπάρχει πουθενά ράπιντ. Η πλέον συνηθησμένη τιμή είναι 8 ευρώ σε φαρμακείο και 10 σε βιοιατρική-βιότυπο κλπ.
Στα Γιάννενα με 5 ευρω το ραπιντ.
Σε φαρμακείο;
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 20 Νοέμ 2021, 09:44

vagabondo έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 09:44
perseus έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 09:25
BOOMER έγραψε:
19 Νοέμ 2021, 16:40


Αλλο σε τιμή ,το self test που δίνουμε δωρεάν και στους μαθητές και άλλο το ράπιντ που δηλώνεται στον ΕΟΠΥ και παρουσιάζουν στην εργασία τους 2-3 φορές την εβδομάδα οι ανεμβολίαστοι. Κάτω από 7 ευρώ δεν υπάρχει πουθενά ράπιντ. Η πλέον συνηθησμένη τιμή είναι 8 ευρώ σε φαρμακείο και 10 σε βιοιατρική-βιότυπο κλπ.
Στα Γιάννενα με 5 ευρω το ραπιντ.
Σε φαρμακείο;
Ναι

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11517
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 20 Νοέμ 2021, 09:59

Κανονικά πρέπει κάθε μερα ραπιντ.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 20 Νοέμ 2021, 10:01

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 09:59
Κανονικά πρέπει κάθε μερα ραπιντ.
Πηξε και δυο την ημερα θα κανουμε ψεκομπολ.

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11517
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 20 Νοέμ 2021, 10:14

perseus έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 10:01
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 09:59
Κανονικά πρέπει κάθε μερα ραπιντ.
Πηξε και δυο την ημερα θα κανουμε ψεκομπολ.
Απ τα καλά, τα κινέζικα.

Εικόνα
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 20 Νοέμ 2021, 10:28

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 10:14
perseus έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 10:01
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 09:59
Κανονικά πρέπει κάθε μερα ραπιντ.
Πηξε και δυο την ημερα θα κανουμε ψεκομπολ.
Απ τα καλά, τα κινέζικα.

Εικόνα
Αυτα ειναι για εσας ,τις πουστρες

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11517
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 20 Νοέμ 2021, 10:32

perseus έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 10:28
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 10:14
perseus έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 10:01


Πηξε και δυο την ημερα θα κανουμε ψεκομπολ.
Απ τα καλά, τα κινέζικα.

Εικόνα
Αυτα ειναι για εσας ,τις πουστρες


Ο ψεκαστικος Αγώνας θελει θυσιες. Για τα ιδανικά σου πρέπει και κώλο να δώσεις.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29752
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 20 Νοέμ 2021, 10:34

perseus έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 10:28
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 10:14
perseus έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 10:01


Πηξε και δυο την ημερα θα κανουμε ψεκομπολ.
Απ τα καλά, τα κινέζικα.

Εικόνα
Αυτα ειναι για εσας ,τις πουστρες
Άσε ρε. Πες ότι δεν κάνεις εμβόλιο γιατί ελπίζεις να έρθουν κάποια στιγμή τα κινέζικα ραπιντ


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 20 Νοέμ 2021, 10:38

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 10:32
perseus έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 10:28
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Νοέμ 2021, 10:14


Απ τα καλά, τα κινέζικα.

Εικόνα
Αυτα ειναι για εσας ,τις πουστρες


Ο ψεκαστικος Αγώνας θελει θυσιες. Για τα ιδανικά σου πρέπει και κώλο να δώσεις.
Ειναι γνωστό ποιες ειναι οι πουστρες οι πολυεμβολιασμενες

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 20 Νοέμ 2021, 10:45

Δεν ειχαμε υπολογισει την μεταλλαξη λεει ο καπραβελος,αυτος ειναι γιατρος

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4494
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Ψεκεμβολιαστές, κλάψτε, αυτομαστιγωθείτε:" ΠΟΥ: ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ ΠΙΣΩ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΤΑ ΕΜΒΟΛΙΑ"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 20 Νοέμ 2021, 10:56

Αρίστος έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 17:38
vantono έγραψε:
18 Νοέμ 2021, 17:26
Εμένα πάντως όχι απλά δεν με ενοχλεί, αλλά καυλώνω κιόλας, με αυτό που γινεται. Τρελαίνομαι να δειχνω το πιστοποιητικό και να μου το σκανάρουν, ηδονίζομαι. Αισθάνομαι ανώτερος ως Σύγχρονος Άνθρωπος. Η μόνη μαλακία ειναι που αναγκάζομαι να πατησω 1,5 πλήκτρο στο κινητο για να το δειξω. Αν το είχα σε τσιπάκι καπου στο σβέρκο ή στον καρπό και μου το σκανάρανε μπαμ-μπαμ με μισή κίνηση, θα ήταν ο,τι καλύτερο.


Κι εγω ηδονιζομαι που εχω βρει φαρμακειο να μου κανει το rapid με 4 ευρω. Με λιγοτερα απο 30 ευρω το μηνα σας εχω γραμμενους εκει που δεν πιανει μελανι.

,
Ψευδεσαι. Το χαμηλοτεροτερο που παίζει είναι 5ευρω (έχουμε 3 ψεκια αρνητές στη δουλειά και εχουν οργώσει την Αθήνα για φτηνά ραπιντ) και η ουρά μεγαλύτερη του γκοτζιλα.
Πες τα αλλού τα σάπια σου.
Σε λίγο θα μας πεις ότι έρχονται και σπίτι σου.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών