Μήνυμα προς τη SUV

Θρησκείες, Θεοί και παραδόσεις.

Συντονιστής: ΟΥΤΙΣ

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 02 Δεκ 2021, 21:49

vantono έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:44
SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:42
talaipwros έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:41
Πώς γίνεται ενω υπάρχει έλλειψη κλινών ΜΕΘ να βρεθεί τελικά ΜΕΘ για τον αντιεμβολιαστή Μητροπολίτη Αιτωλίας και Ακαρνανίας;
Να τα λες όλα, οτι ο ίδιος αρνιόταν την εισαγωγή του σε νοσοκομείο
Α, τον πηγαν και με το ζορι δηλαδη. Να ζητήσει να πάρει τριφασικό πούλο τότε και να μπει στη θέση του κάποιος άλλος άνθρωπος (άθεος ή θρήσκος, εμβολιασμένος ή ανεμβολίαστος) που αγαπάει τη ζωή του και θέλει πραγματικά να σωθεί.
Δεν ξέρω τί έγινε με λεπτομέρειες, φαντάζομαι ο άνθρωπος για να είναι διασωληνωμένος δεν θα ήταν και σε φάση για πολλά πολλά, διάβασα όμως οτι στην άρνησή του επενέβησαν μεγαλοπαράγοντες της πολιτκής και της Εκκλησίας, δεν θυμάμαι τώρα τί

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23394
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 02 Δεκ 2021, 21:51

Cecily Anne έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:46
Gherschaagk έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:37
BigChiefWahoo έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:34

Κάτσε,τίποτα δεν είναι σίγουρο,μπορεί και να μην προσληφθώ τελικά :lol:
Φτου.
Cecily Anne έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:35


:roll: Καλά όρκο δεν παίρνω.
Είσαι κι εσύ κανιβάλα σαν κι εμένα που τρως έμβρυα λοιπόν.
Μια φορά σε ένα γιαπωνέζικο ένας μαλάκας παρήγγειλε shirako (σαν χύσια ψαριού), αλλά δεν τόλμησα να τ'αγγίξω.
Έχω δοκιμάσει. Γαμάει και δέρνει! :g094:
Εμφανισιακά ναι μεν ειναι τερμα σιχαμερό (βασικά, ειναι ακριβως σαν μαγιονέζα απο σωληνάριο των μακντόναλντς, που το σκίζεις και τη ζουπάς να κατέβει :e040: ) αλλά μιλάμε για γευστική πανδαισία, γαστρονομική έκρηξη καλύτερη και απο μπρικ. Σου ενεργοποιεί γευστικούς κάλυκες που δεν ηξερες ότι ειχες.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vantono την 02 Δεκ 2021, 21:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 02 Δεκ 2021, 21:51

SUV,ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Θέλω να σε ρωτήσω κάτι,που με απασχολεί κι εμένα - ο πνευματικός που έχεις,τι έχει προτείνει για το ζήτημα της εργασίας και της εξάρτησης από αυτή ;
Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός - στην περίπτωση τη δική μου ας πούμε,που όντως ισχύει,τι θα πρότεινε να κάνω ; Η περίπτωσή μου δε,είναι όπως αυτή πολλών άλλων που αρνούνται την υποχρεωτικότητα,αλλά αυτή τους ακριβώς η στάση,θα τους οδηγήσει σε ανεργία,κοινωνικό αποκλεισμό αν θέλεις,χωρίς αυτοί να επιδιώκουν αυτό.
Αν με γνωρίσεις από κοντά,θα διαπιστώσεις ότι είμαι από τους εργατικότερους ανθρώπους που έχεις δει και από τους πιο "καλούς" πολίτες,με όλες τις οφειλές μου προς το κράτος πληρωμένες,που δεν έχω πάρει ποτέ δάνειο,που δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ πλάγια μέσα για να πάρω τη θέση εργασίας που θέλω κλπ
Δεν έκανα δηλαδή κάτι κακό ενάντια στο κράτος ή στο συμπολίτη μου,για να με αποκλείσει.
Αν δεν κάνω το εμβόλιο,κάποια στιγμή θα με αποκλείσει - και τότε,θα έχω πρόβλημα ώστε να τα φέρω πέρα - και χωρίς να έχω κάνει κάποιο έγκλημα,ώστε να το αξίζω αυτό.
Άρα,το κράτος έτσι,λειτουργεί ως εκβιαστής (και είναι,εννοείται) - ο πνευματικός λοιπόν τι προτείνει να κάνω ; Να πεινάσουμε σαν οικογένεια ;
Θα έχω διαπράξει αμαρτία αν το κάνω μόνο και μόνο για να συνεχίσω να ζω όπως ζούσα πριν ;

Από μένα και τη γυναίκα μου,αυτή τη στιγμή εξαρτώνται άλλα δύο άτομα,το τρίτο πλέον,έχει τη δικιά της ζωή και το δικό της τρόπο να τα φέρνει πέρα.

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25268
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 02 Δεκ 2021, 21:52

SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:42
talaipwros έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:41
Πώς γίνεται ενω υπάρχει έλλειψη κλινών ΜΕΘ να βρεθεί τελικά ΜΕΘ για τον αντιεμβολιαστή Μητροπολίτη Αιτωλίας και Ακαρνανίας;
Να τα λες όλα, οτι ο ίδιος αρνιόταν την εισαγωγή του σε νοσοκομείο
Αρνιόταν μέχρι που χειροτέρεψε, εκτός και θες να πεις οτι τον πηγαν με χειροπέδες

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 02 Δεκ 2021, 21:52

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:43
ο μεσος ορος των καρεν ειναι φανατικες sjw και των εμβολιων :102:
Δεν το χεις με τα αμερικανικο ιντερνετ ε; H Karen sjw; Η Καρεν ειναι μεχρι το κοκκαλο Trump supporter, εναντια στις μασκες , στα εμβολια, τα παντα ολα.


Οριστε μια αρχιΚαρεν. Μαζι με τον Κεν, το αρσενικο αντιστοιχο.
Εικόνα
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 02 Δεκ 2021, 21:53

talaipwros έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:41
Πώς γίνεται ενω υπάρχει έλλειψη κλινών ΜΕΘ να βρεθεί τελικά ΜΕΘ για τον αντιεμβολιαστή Μητροπολίτη Αιτωλίας και Ακαρνανίας;
Κι αυτόν με μονοκλωνικά τον σώσανε;

Τι ωραία να έχεις εξασφαλισμένο κρεβάτι σε ΜΕΘ και θεραπεία και να λες στους πολλούς που θα πάρουν το πολύ μία φιάλη οξυγόνου να μην εμβολιάζονται.
Cecily Anne έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:46

Μια φορά σε ένα γιαπωνέζικο ένας μαλάκας παρήγγειλε shirako (σαν χύσια ψαριού), αλλά δεν τόλμησα να τ'αγγίξω.
Δεν έχεις ιδέα δλδ πως τα mrna εμβόλια γίνονται με έμβρυα που τα δολοφόνησαν για να μας κάνουν αντίχριστους; Συμμετέχουμε στο έγκλημα.

Εγώ είμαι υπαίτια για το έμβρυο κάποιας που τεμάχισαν ζωντανό για να λέω πως με σώσανε από τον θάνατο.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14561
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 02 Δεκ 2021, 21:53

Από τη στιγμή που αποδεδειγμένα και τα περισσότερα ζώα (αν όχι όλα) μπορούν να είναι φορείς και μεταδότες του ιού, η αυταρχική απαίτηση των εμβολιολάγνων να εμβολιαστούν ακόμη και τα έμβρυα των ιθαγενών της Σουμάτρας, για να μην τον κολλήσουν κάποτε οι ίδιοι, οι υποτίθεται προστατευόμενοι λόγω εμβολίου, είναι πλέον ένας γκροτέσκος σουρεαλισμός. Για αυτό και είχα γράψει στο νηματοθέτη, πως όλη αυτή η φάση με τα δήθεν σωτήρια εμβόλια, είναι μέρος της διαχείρισης της κατάστασης του παγκόσμιου πανικού.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ζενίθεδρος την 02 Δεκ 2021, 21:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25268
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 02 Δεκ 2021, 21:56

Gherschaagk έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:53
talaipwros έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:41
Πώς γίνεται ενω υπάρχει έλλειψη κλινών ΜΕΘ να βρεθεί τελικά ΜΕΘ για τον αντιεμβολιαστή Μητροπολίτη Αιτωλίας και Ακαρνανίας;
Κι αυτόν με μονοκλωνικά τον σώσανε;

Τι ωραία να έχεις εξασφαλισμένο κρεβάτι σε ΜΕΘ και θεραπεία και να λες στους πολλούς που θα πάρουν το πολύ μία φιάλη οξυγόνου να μην εμβολιάζονται.

https://www.ertnews.gr/perifereiakoi-st ... as-kosmas/

Τις 5 πρώτες μέρες πιάνουν τα μονοκλωνικα, μετα είναι αργά.
Μακάρι να γλυτώσει, προς το παρόν πιάνει την ΜΕΘ στον Ευαγγελισμό

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23394
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 02 Δεκ 2021, 21:56

Μου ανοίξατε την όρεξη τώρα. Έχω λίγο πλακούντα κοκκινιστό που έχει μείνει απο το μεσημέρι. Πάω να τσιμπήσω.

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 02 Δεκ 2021, 21:57

BigChiefWahoo έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:51
SUV,ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Θέλω να σε ρωτήσω κάτι,που με απασχολεί κι εμένα - ο πνευματικός που έχεις,τι έχει προτείνει για το ζήτημα της εργασίας και της εξάρτησης από αυτή ;
Δεν ξέρω αν έγινα κατανοητός - στην περίπτωση τη δική μου ας πούμε,που όντως ισχύει,τι θα πρότεινε να κάνω ; Η περίπτωσή μου δε,είναι όπως αυτή πολλών άλλων που αρνούνται την υποχρεωτικότητα,αλλά αυτή τους ακριβώς η στάση,θα τους οδηγήσει σε ανεργία,κοινωνικό αποκλεισμό αν θέλεις,χωρίς αυτοί να επιδιώκουν αυτό.
Αν με γνωρίσεις από κοντά,θα διαπιστώσεις ότι είμαι από τους εργατικότερους ανθρώπους που έχεις δει και από τους πιο "καλούς" πολίτες,με όλες τις οφειλές μου προς το κράτος πληρωμένες,που δεν έχω πάρει ποτέ δάνειο,που δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ πλάγια μέσα για να πάρω τη θέση εργασίας που θέλω κλπ
Δεν έκανα δηλαδή κάτι κακό ενάντια στο κράτος ή στο συμπολίτη μου,για να με αποκλείσει.
Αν δεν κάνω το εμβόλιο,κάποια στιγμή θα με αποκλείσει - και τότε,θα έχω πρόβλημα ώστε να τα φέρω πέρα - και χωρίς να έχω κάνει κάποιο έγκλημα,ώστε να το αξίζω αυτό.
Άρα,το κράτος έτσι,λειτουργεί ως εκβιαστής (και είναι,εννοείται) - ο πνευματικός λοιπόν τι προτείνει να κάνω ; Να πεινάσουμε σαν οικογένεια ;
Θα έχω διαπράξει αμαρτία αν το κάνω μόνο και μόνο για να συνεχίσω να ζω όπως ζούσα πριν ;

Από μένα και τη γυναίκα μου,αυτή τη στιγμή εξαρτώνται άλλα δύο άτομα,το τρίτο πλέον,έχει τη δικιά της ζωή και το δικό της τρόπο να τα φέρνει πέρα.
Δεν μου αρέσει να μιλώ εξ ονόματος του πνευματικού μου, πόσο μάλλον δημοσίως αλλά η δική του στάση βέβαια είναι ποιά άλλη γενικότερα, οτι κάνεις την θυσία σου και σηκώνεις τον Σταυρό σου και τα αφήνεις όλα σε Εκείνον. Εύκολα ακούγονται δύσκολα γίνονται αλλά και γι αυτό λέγεται θυσία, μαρτύριο, Σταυρός.
Δηλαδή, οι μάρτυρες τί έκαναν? Δεν βασανίστηκαν, δεν πέθαναν?
Αυτό που λέει η Αποκάλυψη τί είναι? Τϊ λέει οτι θα συμβεί? Γιατί θα πλανηθούν ακόμα και οι εκλεκτοί εαν είναι δυνατόν, γιατί θα είναι η Μεγάλη Θλίψη κτλ?
Εαν Εκείνος θέλει να φύγεις από κορωνοιό θα φύγεις, εαν δεν θέλει δεν

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 02 Δεκ 2021, 21:57

Ζενίθεδρος έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:53
Από τη στιγμή που αποδεδειγμένα και τα περισσότερα ζώα (αν όχι όλα) μπορούν να είναι φορείς και μεταδότες του ιού, η αυταρχική απαίτηση των εμβολιολάγνων να εμβολιαστούν ακόμη και τα έμβρυα των ιθαγενών της Σουμάτρας, για να μην τον κολλήσουν κάποτε οι ίδιοι, οι υποτίθεται προστατευόμενοι λόγω εμβολίου, είναι πλέον ένας γκροτέσκος σουρεαλισμός.
Ε ναι, το να μη θες να κινδυνέψεις να σε χώσουν σε ΜΕΘ είναι εντελώς σουρεαλιστικό.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13396
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 02 Δεκ 2021, 21:58

BigChiefWahoo έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:28
Πασιφάη έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:09
Από σεβασμό στον νηματοθέτη, δεν θα σχολιάσω.
Από επιφύλαξη μήπως με προσβάλλεις ;
Δεν προσβάλλομαι εγώ ρε και σε καλώ να γράψεις ό,τι θέλεις,ελεύθερα.

Αφού το ξέρεις ότι σε πάω :wave:
Είπα πως σε σέβομαι. Αλλά ένας άλλος λόγος είναι, ότι θα ξεφύγω πολύ, πάααρα πολύ και θα κλειδωθεί το νήμα. Πάω να ακούσω τον Τζιμάκο μου. Δεν έχω διάθεση για ''αίματα'' βραδυάτικο.
Καλή συνέχεια. :wave:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

Άβαταρ μέλους
SUV
Δημοσιεύσεις: 3198
Εγγραφή: 30 Νοέμ 2021, 19:26

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SUV » 02 Δεκ 2021, 21:59

talaipwros έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:52
SUV έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:42
talaipwros έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:41
Πώς γίνεται ενω υπάρχει έλλειψη κλινών ΜΕΘ να βρεθεί τελικά ΜΕΘ για τον αντιεμβολιαστή Μητροπολίτη Αιτωλίας και Ακαρνανίας;
Να τα λες όλα, οτι ο ίδιος αρνιόταν την εισαγωγή του σε νοσοκομείο
Αρνιόταν μέχρι που χειροτέρεψε, εκτός και θες να πεις οτι τον πηγαν με χειροπέδες
Δεν γνωρίζω τί έχει γίνει, δεν ήμουν και μπροστά ούτε έχει δοθεί στην δημοσιότητα κάτι περαιτέρω
Εύχομαι ο παπούλης να είναι καλά, πρωτίστως στην ψυχή του

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20266
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 02 Δεκ 2021, 21:59

vantono έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:51
Cecily Anne έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:46
Gherschaagk έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:37


Φτου.



Είσαι κι εσύ κανιβάλα σαν κι εμένα που τρως έμβρυα λοιπόν.
Μια φορά σε ένα γιαπωνέζικο ένας μαλάκας παρήγγειλε shirako (σαν χύσια ψαριού), αλλά δεν τόλμησα να τ'αγγίξω.
Έχω δοκιμάσει. Γαμάει και δέρνει! :g094:
Εμφανισιακά ναι μεν ειναι τερμα σιχαμερό (βασικά, ειναι ακριβως σαν μαγιονέζα απο σωληνάριο των μακντόναλντς, που το σκίζεις και τη ζουπάς να κατέβει :e040: ) αλλά μιλάμε για γευστική πανδαισία, γαστρονομική έκρηξη καλύτερη και απο μπρικ. Σου ενεργοποιεί γευστικούς κάλυκες που δεν ηξερες ότι ειχες.
ΠΩΩΩΩ είσαι σιχαμερός ρε.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Μήνυμα προς τη SUV

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 02 Δεκ 2021, 21:59

talaipwros έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:56
Gherschaagk έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:53
talaipwros έγραψε:
02 Δεκ 2021, 21:41
Πώς γίνεται ενω υπάρχει έλλειψη κλινών ΜΕΘ να βρεθεί τελικά ΜΕΘ για τον αντιεμβολιαστή Μητροπολίτη Αιτωλίας και Ακαρνανίας;
Κι αυτόν με μονοκλωνικά τον σώσανε;

Τι ωραία να έχεις εξασφαλισμένο κρεβάτι σε ΜΕΘ και θεραπεία και να λες στους πολλούς που θα πάρουν το πολύ μία φιάλη οξυγόνου να μην εμβολιάζονται.

https://www.ertnews.gr/perifereiakoi-st ... as-kosmas/

Τις 5 πρώτες μέρες πιάνουν τα μονοκλωνικα, μετα είναι αργά.
Μακάρι να γλυτώσει, προς το παρόν πιάνει την ΜΕΘ στον Ευαγγελισμό
Τις 5 πρώτες της νόσησης; Μάλιστα.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Θρησκειολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών