σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48653
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 15 Δεκ 2021, 16:10

adon99 έγραψε:
15 Δεκ 2021, 16:08
Tετοιος εισαι ακριβως
Δημοπράτης είναι, οχι Δημοκράτης.
Έχει βγάλει τα πάντα σε δημοπρασία.
Και ναζιστής της ντουλάπας.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 15 Δεκ 2021, 17:01

vantono έγραψε:
15 Δεκ 2021, 12:56
πατησιωτης έγραψε:
15 Δεκ 2021, 12:47
Βάλλονται από τη φεμινιστική διανόηση της δεξιάς. :smt005:


https://www.liberal.gr/news/arbules-me- ... mou/420477
Καλά τα λέει η εν λόγω φεμινιστική διανόηση (δεξιάς ή αριστεράς) σε αυτό το άρθρο. Το θέμα ειναι οτι έτσι λειτουργεί γενικοτερα η χαμηλού επιπέδου κωμωδία (μη χέσω) στο Ελλαδιστάν. Σεξιστικές μαλακίες, ανέκδοτα για ξανθιές, για χοντρους, για νάνους κτλ. Δεν μπορεις να τα βάζεις μονο με αυτους, αλλά και με το Λαζόπουλο και ιδίως με το Σεφερλή που ειναι ο χειρότερος απ'ολους σε αυτά, καθως παρακολουθουν και μικρά παιδια τις παραστασεις του.
Εσύ με τι γελάς ρε τύπε;

Μας τα έχετε πρήξει με το ποιοτικό χιούμορ των Monty Python και λοιπά να πούμε.

Αντουανέτες της κωμωδίας.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4501
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 15 Δεκ 2021, 17:08

Ακομα δεν εχει γινει εφοδος της αστυνομιας στον κωλοσταθμο του καραφλα νανου που τον χρησιμοποιουσε ο παναγιωτοπουλος για να βρισκει ανηλικα κοριτσια?

"Ήμουν γύρω στα 17. Επικρατούσε αυτή η μόδα να στέλνεις μήνυμα και να σου βάζουν το αγαπημένο σου τραγούδι. Κάπως έτσι ξεκίνησε η ιστορία. Ο συγκεκριμένος βρήκε το τηλέφωνό μου μέσα από αυτά τα μηνύματα και με προσέγγισε λέγοντάς μου να πάω στα ραδιόφωνο

https://www.yupiii.gr/webtv/c328372/kai ... -baros-tou


Το παραδικαστικο κανει πλατες στον καραφλο νανο κανακη

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10815
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 15 Δεκ 2021, 17:15

adon99 έγραψε:
15 Δεκ 2021, 17:08
Ακομα δεν εχει γινει εφοδος της αστυνομιας στον κωλοσταθμο του καραφλα νανου που τον χρησιμοποιουσε ο παναγιωτοπουλος για να βρισκει ανηλικα κοριτσια?

"Ήμουν γύρω στα 17. Επικρατούσε αυτή η μόδα να στέλνεις μήνυμα και να σου βάζουν το αγαπημένο σου τραγούδι. Κάπως έτσι ξεκίνησε η ιστορία. Ο συγκεκριμένος βρήκε το τηλέφωνό μου μέσα από αυτά τα μηνύματα και με προσέγγισε λέγοντάς μου να πάω στα ραδιόφωνο

https://www.yupiii.gr/webtv/c328372/kai ... -baros-tou


Το παραδικαστικο κανει πλατες στον καραφλο νανο κανακη
Φιλε μου εισαι για δεσιμο.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 15 Δεκ 2021, 17:17

Feindflug έγραψε:
15 Δεκ 2021, 17:01
vantono έγραψε:
15 Δεκ 2021, 12:56
πατησιωτης έγραψε:
15 Δεκ 2021, 12:47
Βάλλονται από τη φεμινιστική διανόηση της δεξιάς. :smt005:


https://www.liberal.gr/news/arbules-me- ... mou/420477
Καλά τα λέει η εν λόγω φεμινιστική διανόηση (δεξιάς ή αριστεράς) σε αυτό το άρθρο. Το θέμα ειναι οτι έτσι λειτουργεί γενικοτερα η χαμηλού επιπέδου κωμωδία (μη χέσω) στο Ελλαδιστάν. Σεξιστικές μαλακίες, ανέκδοτα για ξανθιές, για χοντρους, για νάνους κτλ. Δεν μπορεις να τα βάζεις μονο με αυτους, αλλά και με το Λαζόπουλο και ιδίως με το Σεφερλή που ειναι ο χειρότερος απ'ολους σε αυτά, καθως παρακολουθουν και μικρά παιδια τις παραστασεις του.
Εσύ με τι γελάς ρε τύπε;

Μας τα έχετε πρήξει με το ποιοτικό χιούμορ των Monty Python και λοιπά να πούμε.

Αντουανέτες της κωμωδίας.
Πρώτα να μας πει η τύπισσα του άρθρου (που επαναλαμβάνω, καλά τα λέει) με τι γελάει αυτή, πύτε μου, και μετά θα πω κι εγώ.
Με το να ασκείς συνεχώς χιούμορ που μειώνει συγκεκριμένες κοινωνικές ομάδες πάντως, μπορεί την πρώτη φορά να είναι όντως κατι πετυχημένο και να κάνει τον κοσμο να γελάσει, αλλά οταν αυτό γινεται επαναλαμβανόμενα, τότε καπου καταντάει τόσο ενοχλητικό όσο και βαρετό.

Άβαταρ μέλους
adon99
Δημοσιεύσεις: 4501
Εγγραφή: 06 Μαρ 2020, 10:56

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από adon99 » 15 Δεκ 2021, 17:18

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
15 Δεκ 2021, 17:15
adon99 έγραψε:
15 Δεκ 2021, 17:08
Ακομα δεν εχει γινει εφοδος της αστυνομιας στον κωλοσταθμο του καραφλα νανου που τον χρησιμοποιουσε ο παναγιωτοπουλος για να βρισκει ανηλικα κοριτσια?

"Ήμουν γύρω στα 17. Επικρατούσε αυτή η μόδα να στέλνεις μήνυμα και να σου βάζουν το αγαπημένο σου τραγούδι. Κάπως έτσι ξεκίνησε η ιστορία. Ο συγκεκριμένος βρήκε το τηλέφωνό μου μέσα από αυτά τα μηνύματα και με προσέγγισε λέγοντάς μου να πάω στα ραδιόφωνο

https://www.yupiii.gr/webtv/c328372/kai ... -baros-tou


Το παραδικαστικο κανει πλατες στον καραφλο νανο κανακη
Φιλε μου εισαι για δεσιμο.
Ειπε ο υποστηρικτης σκουπιδιων που αποπλανουν ανηλικα

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21107
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 15 Δεκ 2021, 17:20

Νομίζω ότι η όλη φάση πήρε διαστάσεις επειδή είπαν κάτι κακό για το Μαρινάκη. Για αυτό και μπαίνεις στα μίντια του payroll Μαρινάκη και είναι σχεδόν αποκλειστικό θέμα...

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23374
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 15 Δεκ 2021, 17:20

adon99 έγραψε:
15 Δεκ 2021, 17:08
Ακομα δεν εχει γινει εφοδος της αστυνομιας στον κωλοσταθμο του καραφλα νανου που τον χρησιμοποιουσε ο παναγιωτοπουλος για να βρισκει ανηλικα κοριτσια?

"Ήμουν γύρω στα 17. Επικρατούσε αυτή η μόδα να στέλνεις μήνυμα και να σου βάζουν το αγαπημένο σου τραγούδι. Κάπως έτσι ξεκίνησε η ιστορία. Ο συγκεκριμένος βρήκε το τηλέφωνό μου μέσα από αυτά τα μηνύματα και με προσέγγισε λέγοντάς μου να πάω στα ραδιόφωνο

https://www.yupiii.gr/webtv/c328372/kai ... -baros-tou


Το παραδικαστικο κανει πλατες στον καραφλο νανο κανακη
Με τους καράφλες τί έχεις πάθει εσύ? Δεν είχα καταλάβει ότι θεωρείς τόσο αντιαισθητικό το hair-styling της συμμορίας που υποστήριζες και ψήφιζες πριν τη μπουζουριάσουν.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27173
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 15 Δεκ 2021, 17:20

Sid Vicious έγραψε:
15 Δεκ 2021, 14:49
Εδω να σημειωσω κατι που εχω παρατηρησει γενικα, οποιον δειτε να φοραει μπλουζα τσε γκεβαρα τελικα αποδεικνυεται οτι ειναι μεγας μαλακας
:+1:
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10815
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 15 Δεκ 2021, 17:25

adon99 έγραψε:
15 Δεκ 2021, 17:18
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
15 Δεκ 2021, 17:15
adon99 έγραψε:
15 Δεκ 2021, 17:08
Ακομα δεν εχει γινει εφοδος της αστυνομιας στον κωλοσταθμο του καραφλα νανου που τον χρησιμοποιουσε ο παναγιωτοπουλος για να βρισκει ανηλικα κοριτσια?

"Ήμουν γύρω στα 17. Επικρατούσε αυτή η μόδα να στέλνεις μήνυμα και να σου βάζουν το αγαπημένο σου τραγούδι. Κάπως έτσι ξεκίνησε η ιστορία. Ο συγκεκριμένος βρήκε το τηλέφωνό μου μέσα από αυτά τα μηνύματα και με προσέγγισε λέγοντάς μου να πάω στα ραδιόφωνο

https://www.yupiii.gr/webtv/c328372/kai ... -baros-tou


Το παραδικαστικο κανει πλατες στον καραφλο νανο κανακη
Φιλε μου εισαι για δεσιμο.
Ειπε ο υποστηρικτης σκουπιδιων που αποπλανουν ανηλικα
OK, αλλα σοβαρα εισαι για δεσιμο.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 15 Δεκ 2021, 17:29

vantono έγραψε:
15 Δεκ 2021, 17:17
Feindflug έγραψε:
15 Δεκ 2021, 17:01
vantono έγραψε:
15 Δεκ 2021, 12:56

Καλά τα λέει η εν λόγω φεμινιστική διανόηση (δεξιάς ή αριστεράς) σε αυτό το άρθρο. Το θέμα ειναι οτι έτσι λειτουργεί γενικοτερα η χαμηλού επιπέδου κωμωδία (μη χέσω) στο Ελλαδιστάν. Σεξιστικές μαλακίες, ανέκδοτα για ξανθιές, για χοντρους, για νάνους κτλ. Δεν μπορεις να τα βάζεις μονο με αυτους, αλλά και με το Λαζόπουλο και ιδίως με το Σεφερλή που ειναι ο χειρότερος απ'ολους σε αυτά, καθως παρακολουθουν και μικρά παιδια τις παραστασεις του.
Εσύ με τι γελάς ρε τύπε;

Μας τα έχετε πρήξει με το ποιοτικό χιούμορ των Monty Python και λοιπά να πούμε.

Αντουανέτες της κωμωδίας.
Πρώτα να μας πει η τύπισσα του άρθρου (που επαναλαμβάνω, καλά τα λέει) με τι γελάει αυτή, πύτε μου, και μετά θα πω κι εγώ.
Με το να ασκείς συνεχώς χιούμορ που μειώνει συγκεκριμένες κοινωνικές ομάδες πάντως, μπορεί την πρώτη φορά να είναι όντως κατι πετυχημένο και να κάνει τον κοσμο να γελάσει, αλλά οταν αυτό γινεται επαναλαμβανόμενα, τότε καπου καταντάει τόσο ενοχλητικό όσο και βαρετό.
Ούτε διάβασα τι έγραψε η τύπισσα, τύπε.

Εσένα ρωτάω. Με τι αστεία γελάς; Μήπως δεν κοροϊδεύεις κάποιον όταν κάνεις χιούμορ; Είτε ως λίγο χαζό, λίγο χάφτα, λίγο κακομοίρη....

Έχει διαφορά να αποκαλείς συνεχώς κάποιον με μεγάλη μύτη μυτόγκα, όπου σταθείς και όπου βρεθείς και άλλο να του πεις μια φορά αστειευόμενος ότι πρώτα ήρθε η μύτη του και μετά από 5 λεπτά ο υπόλοιπος.

Το χιούμορ εμπεριέχει την προσβολή, είτε σου αρέσει, είτε όχι.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Citroenakias
Δημοσιεύσεις: 2999
Εγγραφή: 19 Δεκ 2020, 17:07
Phorum.gr user: Citroenakias

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Citroenakias » 15 Δεκ 2021, 17:49



Περασμένα μεγαλεία διηγωντας τα να κλαις :smt005:
21 Μαρ 2020, 18:31
Albrecht έγραψε:
21 Μαρ 2020, 18:31
Πιστεύω σε ενα μηνα θα είμαστε κομπλέ. Θα μιλάμε για Κορωνοιο και θα χαζογελαμε.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34866
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 15 Δεκ 2021, 18:06

Kάποιος που δηλώνει ο ίδιος πολιτικοποιημένος - και αυτό πολύ πριν τα λιγναδικά - δεν μπορεί μόλις βγαίνουν τα άπλυτά του στη φόρα να έχει αντιρρήσεις επειδή αυτοί που έβριζε για πολιτικούς λόγους τα προβάλλουν.
Εάν μπεις στην πολιτική θα τα ακούσεις.

https://tomanifesto.gr/oi-eyches-toy-st ... -o-syriza/

Άβαταρ μέλους
wooded glade
Δημοσιεύσεις: 29284
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 17:04

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από wooded glade » 15 Δεκ 2021, 18:08

Ο Μητσικώστας μου άρεσε -κάπως- παλιά και οι Morecambe and Wise, Hill, Bean.
Μερικές και από τις ατάκες των αρβυλαίων.
δεν είναι όλα κρού-σμα-τα

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11921
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: σαρώνει το Ράδιο Αρβύλα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 15 Δεκ 2021, 18:15

πατησιωτης έγραψε:
15 Δεκ 2021, 18:06
Kάποιος που δηλώνει ο ίδιος πολιτικοποιημένος - και αυτό πολύ πριν τα λιγναδικά - δεν μπορεί μόλις βγαίνουν τα άπλυτά του στη φόρα να έχει αντιρρήσεις επειδή αυτοί που έβριζε για πολιτικούς λόγους τα προβάλλουν.
Εάν μπεις στην πολιτική θα τα ακούσεις.

https://tomanifesto.gr/oi-eyches-toy-st ... -o-syriza/
Και μετα λενε οχι ηταν απολιτικ :lol:
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών