Σχόλια Επισκεπτών

Για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να εγγραφούν
Θύρα 4

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Θύρα 4 » 10 Φεβ 2022, 18:32

@Ασέβαστος
Απόσταση σημείου από ευθεία είναι το μήκος του κάθετου ευθύγραμμου τμήματος που ενώνει την ευθεία με το σημείο.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Φεβ 2022, 18:44

στο_απόλυτο έγραψε:
10 Φεβ 2022, 04:08
@ vantono
@ Naida
από vantono » 08 Φεβ 2022, 20:45
Α μάλιστα, από την εκδοχή της "βίζιτας που τα χαλασαν στη συμφωνία" δηλαδή, στην εκδοχή της "φτυσμενης που θέλει να εκδικηθεί επειδή "της έταξαν γάμο και την παράτησαν στην εκκλησια"" ένα τσιγάρο κι ένα καυλοχαπο δρόμος.
Συγχαρητήρια για τα δικά σας ήθη και τις δικές σας αρχές, από πλευράς μου. Ελπίζω να μην έχετε κόρες, μόνο περηφανους μπζωλαραδες και να τους καμαρώνετε. Είναι πιο εύκολο και λιγότερο επικίνδυνο να μεγαλώνετε αντρηδους, τελικώς.
από vantono » 08 Φεβ 2022, 22:28
Μετά το ξέπλυμα της βιζιτούς που τα 'θελε ο κώλος της, και μετατράπηκε σε "παρατημένη που δεν καταφερε να τυλίξει τα βλαστάρια και ψάχνει εκδίκηση", τώρα και στο ξέπλυμα των πλουσιόπαιδων κοκάκηδων (και της κοκας τους). Πχορουμαρα!
από vantono » 08 Φεβ 2022, 23:48
Γιατί ρε? Εδώ στην πχορουμάρα μας το βγάλανε πανάκεια, υπερντόπα, σούπερφουντ, υπερκαυλωτικό, όλα τα καλά. Μετά τη βιζιτού που πήγαινε γυρεύοντας, ετοιμάζουν και τον Εσκομπάρ για Νόμπελ Χημείας. Κακώς δεν διαβαζεις το νημα, χάνεις.
από Naida » 08 Φεβ 2022, 21:06

vantono έγραψε: ↑
08 Φεβ 2022, 20:47

Θα καούν τα πλυντήρια. Έχουν ανεβάσει στροφές. Θα βουλώσει και καμία αποχέτευση.

Γαμησέ τα :smt005:
Πριν βγουν οι πρώτες αναφορές για τις τοξικολογικές ξεσαλωναν για το αν είναι βιζιτα, για το γιατί πηγε κτλ κτλ
μολις έγινε αναφορά στα μμε για ουσίες στις τοξικολογικές που έχουν επίδραση στο νευρικό σύστημα, μαζεύτηκαν και το διερευνούσαν το θέμα με οπτική ντετεκτιβιστικη στα γεγονότα.
Μόλις ήρθαν τα αποτελέσματα από την Ελβετία, ένιωσαν δικαιωμένοι που την έλεγαν βίζιτα και ότι δεν βιάστηκε και ξεσαλώνουν πάλι.
Εν τω μεταξύ ποτέ και για κανένα έγκλημα δεν είναι δυνατόν να το αμφισβητήσεις όταν σου δίνονται κάποια στοιχεία μέσα απο τα μμε. Φυσικά μπορείς να αμφιβάλεις γιατί κάτι δεν σε πείθει, αλλά από το αμφιβάλω μέχρι το ότι είναι βίζιτα ή ότι δεν βιάστηκε οταν σου εχουν παρουσιαστεί στοιχεία, ε είναι κομματάκι απόσταση και είναι άλλοι οι λόγοι που τελικά αμφισβητούν και όχι ότι δεν πείθονται.
Επίσης καθε υπόθεση όταν σχολιάζεται δεν είναι η υπόθεση αυτή κάθ' αυτή που σχολιάζεται αλλά γενικότερα το "φαινόμενο" που παρουσιάζεται και ο αντίκτυπος στην κοινωνία. Τεσπα είπε μια σοφή κουβέντα ο τσιλ σε άλλο νήμα και ένιωσα να διδάσκομαι.
από vantono » 08 Φεβ 2022, 20:51
Δική μου λέξη το "πιθανόν". Αυτή κατήγγειλε βιασμό(και κτηνοβασία η πρέφα να κατήγγειλε, δεν οφείλει να απολογηθει σε κανένα κυρΠαντελη και κυραΣουλα της παραπχορουμαρας) σύμφωνα με σοβαρές ενδείξεις η αλλού τύπου αποδείξεις που αντίκρισε με το που ξύπνησε. Απο κει και πέρα, δουλειά της αστυνομίας να ανακαλύψει τα υπόλοιπα και να αποδειχτεί αν ήταν όντως βιασμός η τυφλόμυγα ή πρέφα.
από vantono » 08 Φεβ 2022, 20:45

Α μάλιστα, από την εκδοχή της "βίζιτας που τα χαλασαν στη συμφωνία" δηλαδή, στην εκδοχή της "φτυσμενης που θέλει να εκδικηθεί επειδή "της έταξαν γάμο και την παράτησαν στην εκκλησια"" ένα τσιγάρο κι ένα καυλοχαπο δρόμος.
Συγχαρητήρια για τα δικά σας ήθη και τις δικές σας αρχές, από πλευράς μου. Ελπίζω να μην έχετε κόρες, μόνο περηφανους μπζωλαραδες και να τους καμαρώνετε. Είναι πιο εύκολο και λιγότερο επικίνδυνο να μεγαλώνετε αντρηδους, τελικώς.
Kάπου, ο vantono νομίζω, αναρωτήθηκε προσπαθώντας να δώσει ερμηνεία για το πέσιμο στην... "εθνική βίζιτα" -η τόσο χαριτωμένη και ....to the point έκφραση που χρησιμοποίησε για το κορίτσι ωστε να ενδυναμώσει το νόημα των λεγομένων της η "φορουμοεθνική μας" μεγαλοκατινατζού παύλα ξερατό- ο λόγος που τους έκανε να πρέπει να την να την πούνε βίζιτα κτλ.
Μα, ακριβώς αυτή είναι η "λογική" των πάσης φύσεως λεβέντηδων, κάνω και λέω ό,τι θέλω γιατί εγώ είμαι ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΑΙ ΛΕΒΕΝΤΙΣΣΑ και παίρνω και την εφημερίδα μου (σου, του) και στην μοστράρω φάτσα φόρα, δηλαδή σου την λεω και από πάνω και τα γυρίζω με πλήρες θράσος και αναίδεια όπως με βολεύει πουλώντας τρελίτσα . Έχουν αίσθηση μεγαλείου (και δύναμης, φορουμικής έστω :lol: ) και λειτουργούν επίσης με την λογική της ΑΓΕΛΗΣ, θα προσέξετε οτι σε κάθε θέμα σκάνε παρείτσα αλληλουποστηριζόμενοι και ακίζονται μεταξύ τους...αλλά όταν επίσης σκάνε και οι τσιρλίντερ τους (με τα κανονικά τους νικ ή με τους διπλολογαριασμούς), τότε είναι πραγματική απόλαυση!

Χαρά στο κουράγιο σας, εγώ δεν έχω. Δηλαδή, δεν υπάρχει και κανένας λόγος (για εμένα προσωπικά) πια, να κάνω μαθήματα σε ξεπλένηδες

:D:wave:
Ποιος είσαι; γύρισε πίσω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

περαστική

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από περαστική » 10 Φεβ 2022, 19:38

Naida έγραψε:
10 Φεβ 2022, 18:44
στο_απόλυτο έγραψε:
10 Φεβ 2022, 04:08
@ vantono
@ Naida
από vantono » 08 Φεβ 2022, 20:45
Α μάλιστα, από την εκδοχή της "βίζιτας που τα χαλασαν στη συμφωνία" δηλαδή, στην εκδοχή της "φτυσμενης που θέλει να εκδικηθεί επειδή "της έταξαν γάμο και την παράτησαν στην εκκλησια"" ένα τσιγάρο κι ένα καυλοχαπο δρόμος.
Συγχαρητήρια για τα δικά σας ήθη και τις δικές σας αρχές, από πλευράς μου. Ελπίζω να μην έχετε κόρες, μόνο περηφανους μπζωλαραδες και να τους καμαρώνετε. Είναι πιο εύκολο και λιγότερο επικίνδυνο να μεγαλώνετε αντρηδους, τελικώς.
από vantono » 08 Φεβ 2022, 22:28
Μετά το ξέπλυμα της βιζιτούς που τα 'θελε ο κώλος της, και μετατράπηκε σε "παρατημένη που δεν καταφερε να τυλίξει τα βλαστάρια και ψάχνει εκδίκηση", τώρα και στο ξέπλυμα των πλουσιόπαιδων κοκάκηδων (και της κοκας τους). Πχορουμαρα!
από vantono » 08 Φεβ 2022, 23:48
Γιατί ρε? Εδώ στην πχορουμάρα μας το βγάλανε πανάκεια, υπερντόπα, σούπερφουντ, υπερκαυλωτικό, όλα τα καλά. Μετά τη βιζιτού που πήγαινε γυρεύοντας, ετοιμάζουν και τον Εσκομπάρ για Νόμπελ Χημείας. Κακώς δεν διαβαζεις το νημα, χάνεις.
από Naida » 08 Φεβ 2022, 21:06

vantono έγραψε: ↑
08 Φεβ 2022, 20:47

Θα καούν τα πλυντήρια. Έχουν ανεβάσει στροφές. Θα βουλώσει και καμία αποχέτευση.

Γαμησέ τα :smt005:
Πριν βγουν οι πρώτες αναφορές για τις τοξικολογικές ξεσαλωναν για το αν είναι βιζιτα, για το γιατί πηγε κτλ κτλ
μολις έγινε αναφορά στα μμε για ουσίες στις τοξικολογικές που έχουν επίδραση στο νευρικό σύστημα, μαζεύτηκαν και το διερευνούσαν το θέμα με οπτική ντετεκτιβιστικη στα γεγονότα.
Μόλις ήρθαν τα αποτελέσματα από την Ελβετία, ένιωσαν δικαιωμένοι που την έλεγαν βίζιτα και ότι δεν βιάστηκε και ξεσαλώνουν πάλι.
Εν τω μεταξύ ποτέ και για κανένα έγκλημα δεν είναι δυνατόν να το αμφισβητήσεις όταν σου δίνονται κάποια στοιχεία μέσα απο τα μμε. Φυσικά μπορείς να αμφιβάλεις γιατί κάτι δεν σε πείθει, αλλά από το αμφιβάλω μέχρι το ότι είναι βίζιτα ή ότι δεν βιάστηκε οταν σου εχουν παρουσιαστεί στοιχεία, ε είναι κομματάκι απόσταση και είναι άλλοι οι λόγοι που τελικά αμφισβητούν και όχι ότι δεν πείθονται.
Επίσης καθε υπόθεση όταν σχολιάζεται δεν είναι η υπόθεση αυτή κάθ' αυτή που σχολιάζεται αλλά γενικότερα το "φαινόμενο" που παρουσιάζεται και ο αντίκτυπος στην κοινωνία. Τεσπα είπε μια σοφή κουβέντα ο τσιλ σε άλλο νήμα και ένιωσα να διδάσκομαι.
από vantono » 08 Φεβ 2022, 20:51
Δική μου λέξη το "πιθανόν". Αυτή κατήγγειλε βιασμό(και κτηνοβασία η πρέφα να κατήγγειλε, δεν οφείλει να απολογηθει σε κανένα κυρΠαντελη και κυραΣουλα της παραπχορουμαρας) σύμφωνα με σοβαρές ενδείξεις η αλλού τύπου αποδείξεις που αντίκρισε με το που ξύπνησε. Απο κει και πέρα, δουλειά της αστυνομίας να ανακαλύψει τα υπόλοιπα και να αποδειχτεί αν ήταν όντως βιασμός η τυφλόμυγα ή πρέφα.
από vantono » 08 Φεβ 2022, 20:45

Α μάλιστα, από την εκδοχή της "βίζιτας που τα χαλασαν στη συμφωνία" δηλαδή, στην εκδοχή της "φτυσμενης που θέλει να εκδικηθεί επειδή "της έταξαν γάμο και την παράτησαν στην εκκλησια"" ένα τσιγάρο κι ένα καυλοχαπο δρόμος.
Συγχαρητήρια για τα δικά σας ήθη και τις δικές σας αρχές, από πλευράς μου. Ελπίζω να μην έχετε κόρες, μόνο περηφανους μπζωλαραδες και να τους καμαρώνετε. Είναι πιο εύκολο και λιγότερο επικίνδυνο να μεγαλώνετε αντρηδους, τελικώς.
Kάπου, ο vantono νομίζω, αναρωτήθηκε προσπαθώντας να δώσει ερμηνεία για το πέσιμο στην... "εθνική βίζιτα" -η τόσο χαριτωμένη και ....to the point έκφραση που χρησιμοποίησε για το κορίτσι ωστε να ενδυναμώσει το νόημα των λεγομένων της η "φορουμοεθνική μας" μεγαλοκατινατζού παύλα ξερατό- ο λόγος που τους έκανε να πρέπει να την να την πούνε βίζιτα κτλ.
Μα, ακριβώς αυτή είναι η "λογική" των πάσης φύσεως λεβέντηδων, κάνω και λέω ό,τι θέλω γιατί εγώ είμαι ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΑΙ ΛΕΒΕΝΤΙΣΣΑ και παίρνω και την εφημερίδα μου (σου, του) και στην μοστράρω φάτσα φόρα, δηλαδή σου την λεω και από πάνω και τα γυρίζω με πλήρες θράσος και αναίδεια όπως με βολεύει πουλώντας τρελίτσα . Έχουν αίσθηση μεγαλείου (και δύναμης, φορουμικής έστω :lol: ) και λειτουργούν επίσης με την λογική της ΑΓΕΛΗΣ, θα προσέξετε οτι σε κάθε θέμα σκάνε παρείτσα αλληλουποστηριζόμενοι και ακίζονται μεταξύ τους...αλλά όταν επίσης σκάνε και οι τσιρλίντερ τους (με τα κανονικά τους νικ ή με τους διπλολογαριασμούς), τότε είναι πραγματική απόλαυση!

Χαρά στο κουράγιο σας, εγώ δεν έχω. Δηλαδή, δεν υπάρχει και κανένας λόγος (για εμένα προσωπικά) πια, να κάνω μαθήματα σε ξεπλένηδες

:D:wave:
Ποιος είσαι; γύρισε πίσω.
Νομίζω πως είναι η Σουβλίτσα.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Φεβ 2022, 19:41

περαστική έγραψε:
10 Φεβ 2022, 19:38

Νομίζω πως είναι η Σουβλίτσα.
Λες; :xena:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 43815
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 10 Φεβ 2022, 19:41

Πολύ μεστό κείμενο, ούτε που κατάλαβα αν μιλάει κατά του βαντόνο ή κατά αυτών στους οποίους απευθύνεται ο βαντόνο.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33129
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 10 Φεβ 2022, 20:17

Dwarven Blacksmith έγραψε:
10 Φεβ 2022, 19:41
Πολύ μεστό κείμενο, ούτε που κατάλαβα αν μιλάει κατά του βαντόνο ή κατά αυτών στους οποίους απευθύνεται ο βαντόνο.
ακριβως. ουτε η ναιδα καταλαβε, αλλα γιατι χαίρεται;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Menios_mikroulis
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: 16 Ιαν 2022, 23:45

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Menios_mikroulis » 10 Φεβ 2022, 20:19

Ασέβαστος έγραψε:
10 Φεβ 2022, 20:17
ακριβως. ουτε η ναιδα καταλαβε, αλλα γιατι χαίρεται;
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Φεβ 2022, 20:21

Ασέβαστος έγραψε:
10 Φεβ 2022, 20:17
Dwarven Blacksmith έγραψε:
10 Φεβ 2022, 19:41
Πολύ μεστό κείμενο, ούτε που κατάλαβα αν μιλάει κατά του βαντόνο ή κατά αυτών στους οποίους απευθύνεται ο βαντόνο.
ακριβως. ουτε η ναιδα καταλαβε, αλλα γιατι χαίρεται;
Ας μας πει ο επισκέπτης αν κατάλαβα σωστά ή οχι :102:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33129
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 10 Φεβ 2022, 20:42

Naida έγραψε:
10 Φεβ 2022, 20:21
Ασέβαστος έγραψε:
10 Φεβ 2022, 20:17
Dwarven Blacksmith έγραψε:
10 Φεβ 2022, 19:41
Πολύ μεστό κείμενο, ούτε που κατάλαβα αν μιλάει κατά του βαντόνο ή κατά αυτών στους οποίους απευθύνεται ο βαντόνο.
ακριβως. ουτε η ναιδα καταλαβε, αλλα γιατι χαίρεται;
Ας μας πει ο επισκέπτης αν κατάλαβα σωστά ή οχι :102:
δεν γινεται ν α καταλαβες, γιατι δε βγαζει νοημα.

αποφασισες οτι μιλα υπερ σου, γιατι ετσι. 50-50 ειναι να το πετυχες. :102:
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 10 Φεβ 2022, 20:48

Ασέβαστος έγραψε:
10 Φεβ 2022, 20:42
Naida έγραψε:
10 Φεβ 2022, 20:21
Ασέβαστος έγραψε:
10 Φεβ 2022, 20:17


ακριβως. ουτε η ναιδα καταλαβε, αλλα γιατι χαίρεται;
Ας μας πει ο επισκέπτης αν κατάλαβα σωστά ή οχι :102:
δεν γινεται ν α καταλαβες, γιατι δε βγαζει νοημα.

αποφασισες οτι μιλα υπερ σου, γιατι ετσι. 50-50 ειναι να το πετυχες. :102:
Δεν είπα μιλάει υπέρ μου. Βλέπω ότι μιλάει για το παρεακι των ξεπλενηδων και τις τσιρλιντερ τους που συνήθως συσπειρώνονται σε νήματα βιασμών, γυναικοκτονιών κτλ
Θεωρώ ότι δεν απευθύνεται σε άτομα με τις δικές μου απόψεις. Το αντίθετο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71116
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 10 Φεβ 2022, 21:05

Σε μένα αναφέρεται η εξωενδοφορουμική τραγωδός παύλα αναλύτρια.

Απλώς ως συνήθως, κολλάει στο να τα πει στα ίσα και αρχίζει τα γλαφυρά :) νιανιανια.

Κουραστική αλλά πλήρως κατανοητή.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28767
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 10 Φεβ 2022, 21:37

Θα μπορουσε να ειναι και ο Χαοτικος
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71116
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 10 Φεβ 2022, 22:11

GoBack έγραψε:
10 Φεβ 2022, 21:37
Θα μπορουσε να ειναι και ο Χαοτικος
Δεν είναι.
Gavalas for President! :grfl:

Menios_mikroulis
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: 16 Ιαν 2022, 23:45

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Menios_mikroulis » 10 Φεβ 2022, 22:13

ΓΑΛΗ έγραψε:
10 Φεβ 2022, 21:05
Σε μένα αναφέρεται η εξωενδοφορουμική τραγωδός παύλα αναλύτρια.

Απλώς ως συνήθως, κολλάει στο να τα πει στα ίσα και αρχίζει τα γλαφυρά :) νιανιανια.

Κουραστική αλλά πλήρως κατανοητή.
Πώς γνωρίζουμε το φύλο του/της/βλατζή ;

Menios_mikroulis
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: 16 Ιαν 2022, 23:45

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Menios_mikroulis » 10 Φεβ 2022, 22:14

Naida έγραψε:
10 Φεβ 2022, 20:48
Ασέβαστος έγραψε:
10 Φεβ 2022, 20:42
Naida έγραψε:
10 Φεβ 2022, 20:21


Ας μας πει ο επισκέπτης αν κατάλαβα σωστά ή οχι :102:
δεν γινεται ν α καταλαβες, γιατι δε βγαζει νοημα.

αποφασισες οτι μιλα υπερ σου, γιατι ετσι. 50-50 ειναι να το πετυχες. :102:
Δεν είπα μιλάει υπέρ μου. Βλέπω ότι μιλάει για το παρεακι των ξεπλενηδων και τις τσιρλιντερ τους που συνήθως συσπειρώνονται σε νήματα βιασμών, γυναικοκτονιών κτλ
Θεωρώ ότι δεν απευθύνεται σε άτομα με τις δικές μου απόψεις. Το αντίθετο.
Τσιρλιντερ να πεις την μαπα σου, σουργελο

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ενότητα Επισκεπτών”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών