Αποθέωση Αλέξη Τσίπρα στην Άρτα.Δεξιούληδες πονάτε;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7235
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Αποθέωση Αλέξη Τσίπρα στην Άρτα.Δεξιούληδες πονάτε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 14 Μάιος 2022, 11:20

Κακα τα ψεματα. Θα γινει μαχη αναμεσα στους υποψηφιους για την προεδρια του Συριζα.
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9265
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Αποθέωση Αλέξη Τσίπρα στην Άρτα.Δεξιούληδες πονάτε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 14 Μάιος 2022, 11:21

giorgos mpekos έγραψε:
14 Μάιος 2022, 11:11
επίσης και εγω δε γνώριζα καλά τις διαδικασιεσ για να γίνω μέλος και που μπορώ να ψηφισω
Αν και έτσι κι αλλιώς θα ψηφίσω στις .εκλογες που θα γίνουν για εκλογή πρωθυπουργου για να φύγει η διεφθαρμένη κυβέρνηση που χρεοκόπησε μια ολόκληρη χώρα.
Αλλά όταν ειδα τα βαριά κόμπλεξ των λαμογιων της νδ
με ολόκληρες κοινωνικές ομαδες σχετικά με τις εσωκομματικές εκλογές ΣΥΡΙΖΑ αποφάσισα να ψάξω
για το που μπορώ να ψηφισω και να γίνω μελος

στο λινκ μπορείτε να βρείτε όλες τις πληροφορίες
για να δειςτα εκλογικά κέντρα πατας στο χαρτη
https://www.syriza.gr/page/ekloges.html
Μπήκα και εγώ πριν λίγο και εκτύπωσα τη φορμα νέου μέλους. Μιλάμε τα νδουλικά με αυτά που γράφουν τις προηγούμενες μέρες θα κάνουν αρκετούς να πάνε να ψηφίσουν. Απορώ πραγματικά δεν το καταλαβαίνουν?

Magnus3
Δημοσιεύσεις: 1626
Εγγραφή: 16 Αύγ 2019, 14:21

Re: Αποθέωση Αλέξη Τσίπρα στην Άρτα.Δεξιούληδες πονάτε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Magnus3 » 14 Μάιος 2022, 11:22

Unique έγραψε:
14 Μάιος 2022, 11:20
Κακα τα ψεματα. Θα γινει μαχη αναμεσα στους υποψηφιους για την προεδρια του Συριζα.
Υπάρχει επιλογή ο κανένας ; Αν υπάρχει θα γίνει μάχη

Magnus3
Δημοσιεύσεις: 1626
Εγγραφή: 16 Αύγ 2019, 14:21

Re: Αποθέωση Αλέξη Τσίπρα στην Άρτα.Δεξιούληδες πονάτε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Magnus3 » 14 Μάιος 2022, 11:23

Arisvilla έγραψε:
14 Μάιος 2022, 11:21
giorgos mpekos έγραψε:
14 Μάιος 2022, 11:11
επίσης και εγω δε γνώριζα καλά τις διαδικασιεσ για να γίνω μέλος και που μπορώ να ψηφισω
Αν και έτσι κι αλλιώς θα ψηφίσω στις .εκλογες που θα γίνουν για εκλογή πρωθυπουργου για να φύγει η διεφθαρμένη κυβέρνηση που χρεοκόπησε μια ολόκληρη χώρα.
Αλλά όταν ειδα τα βαριά κόμπλεξ των λαμογιων της νδ
με ολόκληρες κοινωνικές ομαδες σχετικά με τις εσωκομματικές εκλογές ΣΥΡΙΖΑ αποφάσισα να ψάξω
για το που μπορώ να ψηφισω και να γίνω μελος

στο λινκ μπορείτε να βρείτε όλες τις πληροφορίες
για να δειςτα εκλογικά κέντρα πατας στο χαρτη
https://www.syriza.gr/page/ekloges.html
Μπήκα και εγώ πριν λίγο και εκτύπωσα τη φορμα νέου μέλους. Μιλάμε τα νδουλικά με αυτά που γράφουν τις προηγούμενες μέρες θα κάνουν αρκετούς να πάνε να ψηφίσουν. Απορώ πραγματικά δεν το καταλαβαίνουν?
Μόνο για το μουνοπανο τον νικολαιδη που τον παρακαλούσαμε να πάρει θέση για το -6 και δεν πήρε να πα να γαμηθουν

Άβαταρ μέλους
Unique
Δημοσιεύσεις: 7235
Εγγραφή: 07 Νοέμ 2020, 01:26

Re: Αποθέωση Αλέξη Τσίπρα στην Άρτα.Δεξιούληδες πονάτε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Unique » 14 Μάιος 2022, 11:27



:smt005::smt005::smt005::smt005:
Κάθε λαός έχει τους ηγέτες που του αξίζουν. Οι πολίτες δεν θέλουν εξάλειψη της διαφθοράς, θέλουν περισσότερες ευκαιρίες να συμμετέχουν σ΄ αυτή. Δεν θέλουν ευνομία, θέλουν ανοχή της δικής τους ανομίας.

Θάνος Τζήμερος.

Άβαταρ μέλους
Arisvilla
Δημοσιεύσεις: 9265
Εγγραφή: 13 Μάιος 2019, 16:40

Re: Αποθέωση Αλέξη Τσίπρα στην Άρτα.Δεξιούληδες πονάτε;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Arisvilla » 14 Μάιος 2022, 11:27

Magnus3 έγραψε:
14 Μάιος 2022, 11:23
Arisvilla έγραψε:
14 Μάιος 2022, 11:21
giorgos mpekos έγραψε:
14 Μάιος 2022, 11:11
επίσης και εγω δε γνώριζα καλά τις διαδικασιεσ για να γίνω μέλος και που μπορώ να ψηφισω
Αν και έτσι κι αλλιώς θα ψηφίσω στις .εκλογες που θα γίνουν για εκλογή πρωθυπουργου για να φύγει η διεφθαρμένη κυβέρνηση που χρεοκόπησε μια ολόκληρη χώρα.
Αλλά όταν ειδα τα βαριά κόμπλεξ των λαμογιων της νδ
με ολόκληρες κοινωνικές ομαδες σχετικά με τις εσωκομματικές εκλογές ΣΥΡΙΖΑ αποφάσισα να ψάξω
για το που μπορώ να ψηφισω και να γίνω μελος

στο λινκ μπορείτε να βρείτε όλες τις πληροφορίες
για να δειςτα εκλογικά κέντρα πατας στο χαρτη
https://www.syriza.gr/page/ekloges.html
Μπήκα και εγώ πριν λίγο και εκτύπωσα τη φορμα νέου μέλους. Μιλάμε τα νδουλικά με αυτά που γράφουν τις προηγούμενες μέρες θα κάνουν αρκετούς να πάνε να ψηφίσουν. Απορώ πραγματικά δεν το καταλαβαίνουν?
Μόνο για το μουνοπανο τον νικολαιδη που τον παρακαλούσαμε να πάρει θέση για το -6 και δεν πήρε να πα να γαμηθουν
Δεν το συζητάμε οτι ειναι μουνόπανο. Και δυστυχώς πολλοί από τον Σύριζα στη Μακεδονία είναι στο pay roll του Τσετσένου. Για αυτό και δεν έχω καμία ορεξη να πάω να ψηφίσω ειδικά σε αυτό το καραγκιοζιλίκι με τον ένα υποψήφιο αλλά ΓΑΠ. Αλλά οι νδούληδες πραγματικά μου τη δίνουν στα νεύρα με τις παπαριές που γράφουν. Οπότε μπορεί και να πάω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών