Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7796
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 16 Μάιος 2022, 23:15

ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Μάιος 2022, 23:13
Μια χαρά τα είπε ο Καπουτζίδης.

Είναι πολλά χρόνια στην πιάτσα και πάντα κράταγε χαμηλούς και διακριτικούς τόνους. Οπότε, πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείται προβολή της γκέι ατζέντας το να απαντήσει με μια όντως σεναριακή του ατάκα, στον οποιονδήποτε αγενή βλαχοπαπάρα.

Κι αυτό που έχει πλάκα είναι ότι η δήλωση του μπορεί να χαρακτηρισθεί και ως ρατσιστική. :lol:
Όταν ο μαύρος αποκαλεί τον εαυτό του nigger δεν είναι ρατσισμός, είναι φλεγματική παρατήρηση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος gassim την 16 Μάιος 2022, 23:15, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

paotaris
Δημοσιεύσεις: 1580
Εγγραφή: 20 Φεβ 2021, 17:03

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paotaris » 16 Μάιος 2022, 23:15

Cavaliere έγραψε:
16 Μάιος 2022, 14:55
under έγραψε:
16 Μάιος 2022, 14:39
stella έγραψε:
16 Μάιος 2022, 14:36
Εγώ νομίζω ότι θέλησες να στηλιτεύσεις την αξιοπρέπεια του Καπουτζίδη και βρήκες τους λιγότερο αξιοπρεπείς ανθρώπους για να το κάνεις. ΟΚ.
Δεν θελησα να στηλιτευσω την αξιοπρεπεια του Καπουτζιδη.Θελησα αφενος να αμφισβητησω το αν ειναι τοσο επιτυχημενος οσο (αυτο)παρουσιαζεται και αφετερου να πω οτι ο ανθρωπος δεν κανει τιποτα αλλο απο το να μας λεει μερα παρα μερα οτι ειναι αδερφη.


Για πες μου, αυτό το εγκρίνεις; Αν δεν υπήρχε αυτό, δεν θα μίλαγε και ο Καπουτζίδης.
Aηδιαστικο το βιντεο του Γεωργιου,ο Καπουτζιδης δεν βγηκε τοτε ομως,που η ομοφοβια ηταν στα υψη,τοτε κρυβοταν,αν εβγαινε τοτε θα βοηθουσε πραγματι νεα ομοφυλοφυλα παιδια.Τωρα που η ομοφυλοφιλια περα απο καποιους γραφικους μπαμπουίνους ειναι ανεκτη απο την κοινωνια,τωρα που υπαρχουν τοσοι gay χαρακτηρες μη καρικατουρες στο hollywood,την εχει δει ακτιβιστης,τωρα too late δεν χρειαζεται.

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7569
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 16 Μάιος 2022, 23:16

paotaris έγραψε:
16 Μάιος 2022, 23:15


Aηδιαστικο το βιντεο του Γεωργιου,ο Καπουτζιδης δεν βγηκε τοτε ομως,που η ομοφοβια ηταν στα υψη,τοτε κρυβοταν,αν εβγαινε τοτε θα βοηθουσε πραγματι νεα ομοφυλοφυλα παιδια.Τωρα που η ομοφυλοφιλια περα απο καποιους γραφικους μπαμπουίνους ειναι ανεκτη απο την κοινωνια,τωρα που υπαρχουν τοσοι gay χαρακτηρες μη καρικατουρες στο hollywood,την εχει δει ακτιβιστης,τωρα too late δεν χρειαζεται.
σωστή παρατήρηση.

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7796
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 16 Μάιος 2022, 23:17

paotaris έγραψε:
16 Μάιος 2022, 23:15
Cavaliere έγραψε:
16 Μάιος 2022, 14:55
under έγραψε:
16 Μάιος 2022, 14:39


Δεν θελησα να στηλιτευσω την αξιοπρεπεια του Καπουτζιδη.Θελησα αφενος να αμφισβητησω το αν ειναι τοσο επιτυχημενος οσο (αυτο)παρουσιαζεται και αφετερου να πω οτι ο ανθρωπος δεν κανει τιποτα αλλο απο το να μας λεει μερα παρα μερα οτι ειναι αδερφη.


Για πες μου, αυτό το εγκρίνεις; Αν δεν υπήρχε αυτό, δεν θα μίλαγε και ο Καπουτζίδης.
Aηδιαστικο το βιντεο του Γεωργιου,ο Καπουτζιδης δεν βγηκε τοτε ομως,που η ομοφοβια ηταν στα υψη,τοτε κρυβοταν,αν εβγαινε τοτε θα βοηθουσε πραγματι νεα ομοφυλοφυλα παιδια.Τωρα που η ομοφυλοφιλια περα απο καποιους γραφικους μπαμπουίνους ειναι ανεκτη απο την κοινωνια,τωρα που υπαρχουν τοσοι gay χαρακτηρες μη καρικατουρες στο hollywood,την εχει δει ακτιβιστης,τωρα too late δεν χρειαζεται.
Αν δεν χρειαζόταν, αφενός θα υπήρχαν χιλιάδες που θα λέγανε τα ίδια (που δεν υπάρχουν, οι περισσότεροι γκέι σε καποιον βαθμό κρύβονται) και κανένας που θα σχολίαζε αρνητικά.

paotaris
Δημοσιεύσεις: 1580
Εγγραφή: 20 Φεβ 2021, 17:03

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από paotaris » 16 Μάιος 2022, 23:21

gassim έγραψε:
16 Μάιος 2022, 23:17
paotaris έγραψε:
16 Μάιος 2022, 23:15
Cavaliere έγραψε:
16 Μάιος 2022, 14:55


Για πες μου, αυτό το εγκρίνεις; Αν δεν υπήρχε αυτό, δεν θα μίλαγε και ο Καπουτζίδης.
Aηδιαστικο το βιντεο του Γεωργιου,ο Καπουτζιδης δεν βγηκε τοτε ομως,που η ομοφοβια ηταν στα υψη,τοτε κρυβοταν,αν εβγαινε τοτε θα βοηθουσε πραγματι νεα ομοφυλοφυλα παιδια.Τωρα που η ομοφυλοφιλια περα απο καποιους γραφικους μπαμπουίνους ειναι ανεκτη απο την κοινωνια,τωρα που υπαρχουν τοσοι gay χαρακτηρες μη καρικατουρες στο hollywood,την εχει δει ακτιβιστης,τωρα too late δεν χρειαζεται.
Αν δεν χρειαζόταν, αφενός θα υπήρχαν χιλιάδες που θα λέγανε τα ίδια (που δεν υπάρχουν, οι περισσότεροι γκέι σε καποιον βαθμό κρύβονται) και κανένας που θα σχολίαζε αρνητικά.
Υπαρχουν ομοφοβικοι μπαμπουινοι ακομη,παντα θα υπαρχουν,ειναι στο περιθωριο ομως ,καμια σχεση με πριν 20 χρονια τωρα ,οι ομοφυλοφιλοι δεν κρυβοντε τωρα οπως παλια,ακομη και στην Κυπρο το Ιραν της Μεσογειου.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 16 Μάιος 2022, 23:23

Otto Weininger έγραψε:
15 Μάιος 2022, 22:52

Πολλές ελληνικές σειρές μου άρεσαν/αρέσουν και κάποιες απο αυτές τις εχώ κατεβάσει και τις βλέπω ξανά και ξανά κατά καιρούς. Μια από αυτές είναι το Παρα 5 του Καπουτζίδη.

Φυσικά δεν είμαι καθόλου ρηχός. Αντίθετα, είμαι σαν μια τεράστια βαθιά και σκοτεινή λίμνη που χωράνε μέσα της από το Πάρα 5 μέχρι τα disturbing films και από τα Μίκυ Μάους μέχρι το Grimorium Honorii Magni.
Εντάξει,το "ρηχός" κατάλαβες πως το είπα.Περιπαικτικά.
Αφού ξέρω ότι σου αρέσουν τα λεγόμενα "ψαγμένα" γι'αυτό και απόρησα πως τη βρίσκεις με μία σειρά γραμμένη από μία υστερικιά αδερφάρα,που μας έχει πρήξει τα ούμπαλα με το πόσο "αξιοπρεπής" είναι,τη στιγμή που έχει γίνει μαϊντανός σε όλα τα κανάλια για να διαλαλεί τη "διαφορετικότητά" του.Φοβερή αξιοπρέπεια,τι να σου πω.

Και τέλος πάντων τόσο φοβερή σειρά ήταν αυτό το Παρά 5 ; Ακούω πολλούς να το λένε,αλλά μην ξεχνάμε ότι οι πολλοί βλέπουν και γιουρο-βύζιον,ή,ακούνε Παντελίδη (Θεός σχωρέσ'τον).Αν είναι να λαμβάνουμε σοβαρά υπ'όψη τις προτιμήσεις της πλειοψηφίας,ζήτω που καήκαμε.
Τι έδειχνε αυτό το Παρά 5 και άλλαξε τη ζωή τόσων ανθρώπων ; Και η ερώτηση είναι απολύτως ειλικρινής,δεν έχω δει ούτε ένα δευτερόλεπτο.Τηλεόραση ανοίγω μόνο για να δω νοκ-άουτ σε μεγάλες διοργανώσεις,τσ/λ,μουντιάλ,ούτε καν για τους ομίλους (εκτός από τον όμιλο που παίζει η Βραζιλία)

Όσο για τα disturbing films και επειδή σε ρίχνω 20 χρόνια περίπου,εντελώς φιλικά σου λέω,κόψ'τα,δεν κάνουν καλό.Been there,done that.Είσαι άνθρωπος με άποψη,οπότε κυνήγα καλλίτερα πράγματα για την ψυχοσύνθεσή σου.Σοβαρά σου το λέω,βλάπτουν σοβαρά την υγεία,είναι εικόνες που-χωρίς να το αντιλαμβάνεσαι-μένουν βαθιά μέσα στο υποσυνείδητό σου και αναδύονται στην επιφάνεια εκεί που δεν το περιμένεις.Not good.

υγ- το έχω ξαναγράψει,δεν είναι η σεξουαλική του κατεύθυνση το πρόβλημα.Αυτή υπήρχε και θα υπάρχει.Το πρόβλημα είναι πως είναι όντως αδερφή-και το έχει τιμή και κορώνα στο κεφάλι του το κλούβιο.Και ο Χατζηδάκης (κλασσικό παράδειγμα) ήταν ομοφυλόφιλος,αλλά αυτός είχε πράγματι αξιοπρέπεια και αρχίδια. .Και ψυχή.Και καρδιά.Και παρουσίασε έργο μοναδικό,όχι κουτσομπολιό σε πρωινάδικα.Ο παπάρας ο Καπουτζίδης,επειδή ετοιμάζεται να πολιτευτεί (θυμήσου το αυτό),ρίχνει το δήθεν επίπεδό του στα πατώματα,για να αρχίσει να μαζεύει ψηφαλάκια.Άσε που είναι βαλτός για να λέει όλες αυτές τις μπούρδες - αυτό,όποιος δεν το βλέπει,είναι μαλάκας,τέλος.Τέλος πάντων,πιστεύω σε σένα,άσχετα αν είσαι εμβολιασμένος και κουλικός,λάθη κάνουμε όλοι.Και κόψε την ελληνική τι-βι,απευθύνεται σε κνώδαλα.Κάνε τη διαφορά :8)

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71405
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Μάιος 2022, 23:25

gassim έγραψε:
16 Μάιος 2022, 23:15
ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Μάιος 2022, 23:13
Μια χαρά τα είπε ο Καπουτζίδης.

Είναι πολλά χρόνια στην πιάτσα και πάντα κράταγε χαμηλούς και διακριτικούς τόνους. Οπότε, πραγματικά δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρείται προβολή της γκέι ατζέντας το να απαντήσει με μια όντως σεναριακή του ατάκα, στον οποιονδήποτε αγενή βλαχοπαπάρα.

Κι αυτό που έχει πλάκα είναι ότι η δήλωση του μπορεί να χαρακτηρισθεί και ως ρατσιστική. :lol:
Όταν ο μαύρος αποκαλεί τον εαυτό του nigger δεν είναι ρατσισμός, είναι φλεγματική παρατήρηση.
Σε κάποιους δεν αρέσει το φλεγματικό χιούμορ, έχουν μείνει στη φάση του πετάγματος τούρτας.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 16 Μάιος 2022, 23:26

Mel έγραψε:
16 Μάιος 2022, 08:16
Ποιος είναι πάλι αυτός ο μαλακας;

Edit :οκ γιουροβιζιον διαβάζω και ελληνικές σειρές, συνεχίστε
:blm:

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 16 Μάιος 2022, 23:30

Cavaliere έγραψε:
16 Μάιος 2022, 12:45
Κοίτα, οι περισσότεροι άνθρωποι, straight-gay συμπεριφέρονται σα σκουλίκια. Κι όταν αισθάνονται πολλοί απέναντι σε λίγους, απλευθερώνουν την προστυχιά τους. Για μένα ένας άνθρωπος που με τους πολλούς πετάει πέτρες, είναι για να τον ρίξω από γκρεμό. Και μάλιστα ύπουλα, να τον καλέσω για καφέ και να του πω, φίλε μου, από δω είναι θαυμάσια θέα.
:lol:
Ήθελα μόνο να πω το αυτονόητο, πως δεν είναι η gay κοινότητα άμοιρη λαθών, ρατσισμού, προκαταλήψεων, και φασιστικών συμπεριφορών.

:goodpost:

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7796
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 16 Μάιος 2022, 23:39

paotaris έγραψε:
16 Μάιος 2022, 23:21
gassim έγραψε:
16 Μάιος 2022, 23:17
paotaris έγραψε:
16 Μάιος 2022, 23:15


Aηδιαστικο το βιντεο του Γεωργιου,ο Καπουτζιδης δεν βγηκε τοτε ομως,που η ομοφοβια ηταν στα υψη,τοτε κρυβοταν,αν εβγαινε τοτε θα βοηθουσε πραγματι νεα ομοφυλοφυλα παιδια.Τωρα που η ομοφυλοφιλια περα απο καποιους γραφικους μπαμπουίνους ειναι ανεκτη απο την κοινωνια,τωρα που υπαρχουν τοσοι gay χαρακτηρες μη καρικατουρες στο hollywood,την εχει δει ακτιβιστης,τωρα too late δεν χρειαζεται.
Αν δεν χρειαζόταν, αφενός θα υπήρχαν χιλιάδες που θα λέγανε τα ίδια (που δεν υπάρχουν, οι περισσότεροι γκέι σε καποιον βαθμό κρύβονται) και κανένας που θα σχολίαζε αρνητικά.
Υπαρχουν ομοφοβικοι μπαμπουινοι ακομη,παντα θα υπαρχουν,ειναι στο περιθωριο ομως ,καμια σχεση με πριν 20 χρονια τωρα ,οι ομοφυλοφιλοι δεν κρυβοντε τωρα οπως παλια,ακομη και στην Κυπρο το Ιραν της Μεσογειου.
ε ωραία τότε, δεν υπάρχει κανένα θέμα ούτε με το οτι ο καπουτζίδης λέει οτι είναι αδελφή, ούτε με τους ομοφοβικούς μπαμπουίνους που είναι λίγοι και στο περιθώριο. Όλα καλά.

(Δυστυχώς όμως δεν είμαστε ακόμη εκεί)

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7681
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 16 Μάιος 2022, 23:43

BigChiefWahoo έγραψε:
16 Μάιος 2022, 23:23
Και τέλος πάντων τόσο φοβερή σειρά ήταν αυτό το Παρά 5 ; Ακούω πολλούς να το λένε,αλλά μην ξεχνάμε ότι οι πολλοί βλέπουν και γιουρο-βύζιον,ή,ακούνε Παντελίδη (Θεός σχωρέσ'τον).Αν είναι να λαμβάνουμε σοβαρά υπ'όψη τις προτιμήσεις της πλειοψηφίας,ζήτω που καήκαμε.
Τι έδειχνε αυτό το Παρά 5 και άλλαξε τη ζωή τόσων ανθρώπων ; Και η ερώτηση είναι απολύτως ειλικρινής,δεν έχω δει ούτε ένα δευτερόλεπτο
Δεν ξέρω αν άλλαξε ζωές ανθρώπων μην είμαστε και υπερβολικοί
Είναι αρκετά καλό για ελλ.σειρα και μένα μου άρεσε

Βεβαια σαν ηθοποιός ο Καπουτζίδης παίζει να ήταν ο χειρότερος :lol:

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7569
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 16 Μάιος 2022, 23:44

Αυτά έπρεπε να το πει όντας καλεσμένος σε κανένα μεσημεριανό ή σε κάποια προσωπική συνέντευξη. Από τη συχνότητα της ΕΡΤ την ώρα της μετάδοσης του διαγωνισμού, δεν είχε καμία δουλειά να απαντάει σε tweet που αναφέρονται σε αυτόν.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 16 Μάιος 2022, 23:48

Gewponos90 έγραψε:
16 Μάιος 2022, 14:55


Εγώ πάλι νομίζω ότι για αυτό το κάνει. Το ότι εσύ έχεις την παιδεία (και μπράβο σου πέρα από την πλάκα και μπράβο στους ανθρώπους που σε μεγάλωσαν ) να θεωρείς την βία ανεπίτρεπτη , δεν σημαίνει ότι την έχουν όλοι. Και σίγουρα δεν την έχει αυτός που για να τον μειώσει, τον αποκάλεσε αδερφή.
Κάτσε ρε φίλε,εσύ,στον δικό σου κύκλο,έχεις φίλους που όταν δουν κάποιον ομοφυλόφιλο,του ορμάνε και τον τσακίζουν στο ξύλο ;
Φυσικά και υπάρχουν επιθέσεις κατά καιρούς με θύματα αυτούς τους ανθρώπους,αλλά το περίεργο θα ήταν να κάνεις παρέα με αυτούς που τις προκαλούν.
Νομίζω πως η συντριπτική πλειοψηφία,έχουμε μεγαλώσει με αρχές,μεταξύ των οποίων είναι και το ότι δεν τα βάζουμε και δεν εξασκούμε ψυχολογική ή σωματική βία σε κάποιον που βρίσκεται σε,ας το πούμε,μειονεκτική θέση.Πρέπει να είναι κανείς τέρμα ούγκανο για να δρα έτσι.Και δεν είναι μόνο οι ομοφυλόφιλοι σε μειονεκτική θέση,είναι και οι ανάπηροι,οι δυσμορφικοί (δες την περίπτωση με κάποιον Θύμιο στον Πύργο,που παίζει τώρα σε όλα τα σάιτ),είναι οι χοντροί,είναι οι άστεγοι,είναι πολλοί.Μην τα θέλουν όλα δικά τους οι Καπουτζίδηδες.

Αυτό το σχόλιο πάει και σε χρήστριες όπως η stella ή,η Cecily Anne,σύμφωνα με τις οποίες,η ελληνική οικογένεια αποτελείται από μία αδύναμη μάνα και από έναν πατέρα που το παίζει άντρακλας αλλά στα κρυφά ονειρεύεται πούτσες.
Αυτό,κορίτσια,φαντάζομαι πως ισχύει μόνο για τις άλλες ελληνικές οικογένειες,αλλά όχι για τις δικές σας.Ή δεν έχω το δικαίωμα να σκεφτώ κι εγώ το ίδιο με εσάς ;
Που τους είδατε εσείς όλους αυτούς τους σατράπηδες,ένας Θεός ξέρει.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος BigChiefWahoo την 16 Μάιος 2022, 23:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 16 Μάιος 2022, 23:49

gassim έγραψε:
16 Μάιος 2022, 14:59
Επίσης η φτερού είναι καραμπινάτο παράδειγμα ατόμου που έμεινε στο περιθώριο εξαιτίας της λανθασμένης νοοτροπίας για την ομοφυλοφιλία.
Εγώ πάντως για τη φτερού διάβασα και άκουσα ότι δούλευε τον κόσμο κανονικά και μάλιστα είχε και οικογένεια.Δεν ξέρω βέβαια αν ισχύει.

Άβαταρ μέλους
gassim
Δημοσιεύσεις: 7796
Εγγραφή: 06 Απρ 2018, 00:59

Re: Καπουτζίδης:Αδερφή είμαι, αλλά είμαι καλή και όμορφη και έξυπνη και επιτυχημένη.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από gassim » 16 Μάιος 2022, 23:50

BigChiefWahoo έγραψε:
16 Μάιος 2022, 23:49
gassim έγραψε:
16 Μάιος 2022, 14:59
Επίσης η φτερού είναι καραμπινάτο παράδειγμα ατόμου που έμεινε στο περιθώριο εξαιτίας της λανθασμένης νοοτροπίας για την ομοφυλοφιλία.
Εγώ πάντως για τη φτερού διάβασα και άκουσα ότι δούλευε τον κόσμο κανονικά και μάλιστα είχε και οικογένεια.Δεν ξέρω βέβαια αν ισχύει.
Ναι κι εγω το διάβασα σήμερα, τι να πω μπορεί και να ισχύει.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών