Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 16 Ιουν 2022, 12:01

πατησιωτης έγραψε:
16 Ιουν 2022, 11:56
John Brown Gun Club έγραψε:
16 Ιουν 2022, 11:52
πατησιωτης έγραψε:
16 Ιουν 2022, 11:45


Γενικώς δεν ακούς κανένα ιμάμη στα μέσα για οποιοδήποτε θέμα επειδή ακόμη δεν έχουν τα μέσα.Σε άλλες ευρωπαικές χώρες που είναι πιο πολλοί και ορατοί μιλάνε και λένε διάφορα.
Και εισπρατουν και την αναλογη αντιμετωπιση. Οταν αρχισουν να κανουν αυτα εδω, θα γινει το ιδιο. Προς το παρον (εδω δηλαδη και 20 χρονια που κραταει η ισλαμοφοβικη υστερια, μετα τις 11/9) δεν εχουν ακουστει καθολου.
H ισλαμοφοβική υστερία υπάρχει 20 χρόνια σε άλλες χώρες.Στην Ελλάδα υπό την μορφή της τουρκοφοβικής υστερίας υπάρχει ανέκαθεν.Για τον λόγο αυτό δεν μιλάνε.Δεν γίνεται να βγει κάποιος χότζας από την Κομοτηνή και να μιλήσει για τις χριστιανές διότι αμέσως η κουβέντα θα πάει σε χαρέμια και χορούς του Ζαλόγγου.
Ειλικρινα, δε νομιζω πως ισχυει. Η διαμαχη με τους Τουρκοι στην πιο προσφατη ιστορια εχει κλασσικες βαλκανικες εθνικιστικες προεκτασεις, και κανενα στοιχειο της ισλαμοφοβικης υστεριας. Το κεμαλιστικο εθνικιστικο στοιχειο ητανε μεγαλυτερη απειλη για μας, παρα οι ισλαμιστες.
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41291
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 16 Ιουν 2022, 15:17

Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 06:13
hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2022, 00:05
Naida έγραψε:
15 Ιουν 2022, 23:35
Kι όπως καλέ; ακόμα και σε τούτο το νήμα που μας ενημέρωσες ότι η αιτία που βρίσκεται μια γυναίκα για 6 μήνες σε κρίσιμη κατάσταση από ξυλοδαρμό που υπέστη από τον σύντροφο της, είναι επειδή τον διάλεξε.
Ενώ η αιτία είναι εξωγήινοι; Δεν μας έχεις εξηγήσει ακόμα. Αν δεν ήταν μαζί του θα ήταν τώρα στο νοσοκομείο; Ναι ή όχι; Την ανάγκασε κάποιος να είναι μαζί του; Ναι ή όχι; Αν η απάντηση είναι όχι και στα δύο, εξήγησέ μας τι σκατά θες να πεις γιατί το ότι έφαγε ξύλο είναι άμεση απόρροια ότι τον διάλεξε. Είναι γεγονός, fact, πώς το λένε; Δεν είναι θέμα οπτικής, είναι σχέση αίτιου-αιτιατού.

Περιμένω να ακούσω ακόμα τι φανερώνουν για μένα τα δικά μου σχόλια, γιατί συνεχίζεις να λες ασυναρτησίες.
Να είναι η αιτία το ότι ο άλλος την έδειρε ούτε σου πέρασε από το μυαλό υποθέτω. Ε για αυτό σου λέω δες τις αναρτήσεις σου και θα αντιληφθείς.
Αυτό δεν είναι αιτία, είναι αποτέλεσμα.

Καταλαβαίνω ότι σου είναι δύσκολο να κάνεις συζήτηση μαζί μου, γιατί οι απαντήσεις σου είναι prescripted. Προσπαθείς να τις ταιριάξεις σε πράγματα που περιμένεις κάποιος να πει. Επειδή δεν τα λέω, γιατί δεν σκέφτομαι όπως ο αχυράνθρωπος που σε βολεύει να έχεις στο μυαλό σου, οι απαντήσεις σου δεν βγάζουν νόημα γιατί δεν ταιριάζουν στις δικές μου.

Σου έκανα μερικές ερωτήσεις παραπάνω αλλά δεν απάντησες σε καμμία, γιατί δεν είναι στο σκριπτ σου. Προσπάθησε να τις απαντήσεις. Πάρε ξανά:

Αν δεν ήταν μαζί του θα ήταν τώρα στο νοσοκομείο; Ναι ή όχι; Την ανάγκασε κάποιος να είναι μαζί του; Ναι ή όχι;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41291
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 16 Ιουν 2022, 15:19

John Brown Gun Club έγραψε:
16 Ιουν 2022, 09:59
EKPLIKTIKOS έγραψε:
16 Ιουν 2022, 09:47
John Brown Gun Club έγραψε:
15 Ιουν 2022, 14:55

Ωστοσο στην πηγη του, το Ισλαμ παραμενει μια κατηγορηματικα αντιρατσιστικη θρησκεια (..)
αλλα και στην υπαρξη εξεχουσων προσωπων με Αφρικανικη καταγωγη στην ιστορια του, οπως ο συντροφος του Μωαμεθ Μπιλαλ, που εφτασε ως το βαθμο του Μουεζινη και μετα του στρατηγου αλλα και αλλες προσωπικοτητες, οπως σημαντικοι Αφρικανοι λογιοι, οπως ο Αλ Αζιζ, και πληθος αλλων προσωπικοτητων στις Ισλαμικες πολιτικες, οικονομικες και στρατιωτικες ελιτ.
Δες το αβαταρ μου μια. Εντάξει υπάρχει κ ο Ομπαμα αλλά ας μείνουμε στην Κοντολιζα. Στις ΗΠΑ δεν υπάρχει ρατσισμός ούτε και μισογυνισμος αφού η κυρία Κοντολιζα έφτασε σε ένα τόσο υψηλό αξίωμα :102:
Και τι να λεει; Και η Τζοζεφιν Μπεικερ ηταν η πρωτη παγκοσμια σουπερ σταρ στη δεκαετια του 1920, την ιδια εποχη που καθε μερα γινοταν ενα λυντσαρισμα στο Νοτο.
Αν δεν λέει τίποτα, γιατί το χρησιμοποίησες ως επιχείρημα;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 16 Ιουν 2022, 15:20

hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2022, 15:19
John Brown Gun Club έγραψε:
16 Ιουν 2022, 09:59
EKPLIKTIKOS έγραψε:
16 Ιουν 2022, 09:47


Δες το αβαταρ μου μια. Εντάξει υπάρχει κ ο Ομπαμα αλλά ας μείνουμε στην Κοντολιζα. Στις ΗΠΑ δεν υπάρχει ρατσισμός ούτε και μισογυνισμος αφού η κυρία Κοντολιζα έφτασε σε ένα τόσο υψηλό αξίωμα :102:
Και τι να λεει; Και η Τζοζεφιν Μπεικερ ηταν η πρωτη παγκοσμια σουπερ σταρ στη δεκαετια του 1920, την ιδια εποχη που καθε μερα γινοταν ενα λυντσαρισμα στο Νοτο.
Αν δεν λέει τίποτα, γιατί το χρησιμοποίησες ως επιχείρημα;
για να σκαλωσεις εσυ
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41291
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 16 Ιουν 2022, 15:38

John Brown Gun Club έγραψε:
16 Ιουν 2022, 11:22
Τα χριστιανα της ελλαδας εχουν λογο και εξουσια και επηρρεαζουν συνειδησεις.
:smt005::smt005:

Ναι, γεμάτη η Ελλάδα από γυναίκες που κυκλοφορούν με φούστες μέχρι τον αστράγαλο και μένουν παρθένες ως τον γάμο. Επίσης γεμάτη από γυναίκες που έγιναν "παιδομηχανές" γιατί το λέει η εκκλησία. Με 1,3 παιδιά ανά ζευγάρι. :smt005:

Με 1,3 παιδιά, είμαστε 187η χώρα από τις 200.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιουν 2022, 18:13

Ασέβαστος έγραψε:
16 Ιουν 2022, 09:30
Naida έγραψε:
15 Ιουν 2022, 19:27
Ασέβαστος έγραψε:
15 Ιουν 2022, 09:02


επειδη οταν του εξηγουμε οτι λεει βλακειες καθομαστε στον ηλιο χωρις αντηλιακο η καπελο.
Μωρέ είστε όλοι σας* και μόνος του και πάλι μοιράζει. Πάρε και εσύ, πάρε και εσύ, πάρε και εσύ. Εσύ πήρες; όχι. Πάρε και εσύ.


*οι γνωστοί με τις γνωστές απόψεις
στις τελευταιες σελιδες αυτου του τοπικ παντως, του πετανε σαπιες ντοματες ολοι, επειδη λεει ουρανομηκεις ανοησιες, και εσυ τον υποστηριζεις χωρις το παραμικρο επιχειρημα πανω στα λεγομενα του, αλλα μονο επειδη τον συμπαθεις.
Λογικό να λες αυτά που λες. Είσαι μέσα στους γνωστούς με τις γνωστές απόψεις. Ο μπλακι ξέρει για τι μιλάει, έχει τις γνώσεις εννοώ. Εσύ από την άλλη μιλάς βάσει της νοοτροπίας σου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19528
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 16 Ιουν 2022, 18:15

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
16 Ιουν 2022, 10:41
Και ο Αντί φεμινισμός (ας τον πούμε μισογυνισμό) ΔΕΝ μπορεί να είναι ρατσισμός γιατί .. γυναίκες όπως και άνδρες υπάρχουν σε όλες τις φυλές..και αναπαράγουν αλλήλους

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41291
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 16 Ιουν 2022, 18:20

Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:13
Ασέβαστος έγραψε:
16 Ιουν 2022, 09:30
Naida έγραψε:
15 Ιουν 2022, 19:27


Μωρέ είστε όλοι σας* και μόνος του και πάλι μοιράζει. Πάρε και εσύ, πάρε και εσύ, πάρε και εσύ. Εσύ πήρες; όχι. Πάρε και εσύ.


*οι γνωστοί με τις γνωστές απόψεις
στις τελευταιες σελιδες αυτου του τοπικ παντως, του πετανε σαπιες ντοματες ολοι, επειδη λεει ουρανομηκεις ανοησιες, και εσυ τον υποστηριζεις χωρις το παραμικρο επιχειρημα πανω στα λεγομενα του, αλλα μονο επειδη τον συμπαθεις.
Λογικό να λες αυτά που λες. Είσαι μέσα στους γνωστούς με τις γνωστές απόψεις. Ο μπλακι ξέρει για τι μιλάει, έχει τις γνώσεις εννοώ. Εσύ από την άλλη μιλάς βάσει της νοοτροπίας σου.
O Μαυρομπογιάς δεν έχει αληθινές γνώσεις, απλά γκουγκλάρει κάτι εκείνην την στιγμή ή πιπιλίζει τις ίδιες καραμέλες που διάβασε κάποτε και δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Λογικό είναι αυτό που λέει ο Ασέβαστος γιατί είναι η πραγματικότητα. Δεν είναι ότι ο Ασέβαστος ανήκει σε ένα κλειστό γκρουπ που κράζει τον Μαυρομπογιά, όλοι τον κράζουν για αυτά που γράφει και απαντάει ασυναρτησίες, ανιστόρητα πράγματα και ξεκάθαρα ψέματα.

Εσύ πείθεσαι γιατί έχεις προαποφασίσει να πειστείς. Άλλωστε δεν μου κάνει εντύπωση που τον υποστηρίζεις και στο θέμα του Ισλάμ και πώς φέρονται στις γυναίκες γιατί είναι ολοφάνερο ότι έχεις τάσεις υποταγής.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιουν 2022, 18:25

hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:20
Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:13
Ασέβαστος έγραψε:
16 Ιουν 2022, 09:30


στις τελευταιες σελιδες αυτου του τοπικ παντως, του πετανε σαπιες ντοματες ολοι, επειδη λεει ουρανομηκεις ανοησιες, και εσυ τον υποστηριζεις χωρις το παραμικρο επιχειρημα πανω στα λεγομενα του, αλλα μονο επειδη τον συμπαθεις.
Λογικό να λες αυτά που λες. Είσαι μέσα στους γνωστούς με τις γνωστές απόψεις. Ο μπλακι ξέρει για τι μιλάει, έχει τις γνώσεις εννοώ. Εσύ από την άλλη μιλάς βάσει της νοοτροπίας σου.
O Μαυρομπογιάς δεν έχει αληθινές γνώσεις, απλά γκουγκλάρει κάτι εκείνην την στιγμή ή πιπιλίζει τις ίδιες καραμέλες που διάβασε κάποτε και δεν ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα.

Λογικό είναι αυτό που λέει ο Ασέβαστος γιατί είναι η πραγματικότητα. Δεν είναι ότι ο Ασέβαστος ανήκει σε ένα κλειστό γκρουπ που κράζει τον Μαυρομπογιά, όλοι τον κράζουν για αυτά που γράφει και απαντάει ασυναρτησίες, ανιστόρητα πράγματα και ξεκάθαρα ψέματα.

Εσύ πείθεσαι γιατί έχεις προαποφασίσει να πειστείς. Άλλωστε δεν μου κάνει εντύπωση που τον υποστηρίζεις και στο θέμα του Ισλάμ και πώς φέρονται στις γυναίκες γιατί είναι ολοφάνερο ότι έχεις τάσεις υποταγής.
Μπαα. Εγώ πιστεύω σε μια live συζήτηση ο μπλακι θα αγορευε με τις ώρες με τις γνώσεις του και οι υπόλοιποι θα ψελλιζατε ναι αλλά το ροντβαιλερ κτλ κτλ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 24070
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 16 Ιουν 2022, 18:26

Ναι αλλα να μη ξεφεύγουμε από το θέμα.
Ζούμε σε μία οικονομία.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19528
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 16 Ιουν 2022, 18:30

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
14 Ιουν 2022, 23:19
Λυστε μου μία απορία
Το ότι ενας άνδρας είναι μισογύνης (όπως τέλος πάντων ορίζεται αυτό ) σημαίνει ότι σκοτώνει ή βιάζει γυναίκες;
Αποκλείεται δηλαδή ένας φονιάς ή βιαστης γυναικών να μην έχει ως κίνητρο το μίσος του εναντίον του γυναικείου φύλου (αλλά να έχει αλλά αιτια ) ;

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71930
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 16 Ιουν 2022, 18:31

Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:25

Μπαα. Εγώ πιστεύω σε μια live συζήτηση ο μπλακι θα αγορευε με τις ώρες με τις γνώσεις του και οι υπόλοιποι θα ψελλιζατε ναι αλλά το ροντβαιλερ κτλ κτλ.
Αυτό λύνεται εύκολα ρε Νάιδα. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Ιουν 2022, 18:35

ΓΑΛΗ έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:31
Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:25

Μπαα. Εγώ πιστεύω σε μια live συζήτηση ο μπλακι θα αγορευε με τις ώρες με τις γνώσεις του και οι υπόλοιποι θα ψελλιζατε ναι αλλά το ροντβαιλερ κτλ κτλ.
Αυτό λύνεται εύκολα ρε Νάιδα. :lol:
Τι να λύσουμε αγαπημένη;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41291
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 16 Ιουν 2022, 18:41

Naida έγραψε:
16 Ιουν 2022, 18:25
Μπαα. Εγώ πιστεύω σε μια live συζήτηση ο μπλακι θα αγορευε με τις ώρες με τις γνώσεις του και οι υπόλοιποι θα ψελλιζατε ναι αλλά το ροντβαιλερ κτλ κτλ.
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Όχι Δεν Είσαι Μισογύνης !!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 16 Ιουν 2022, 18:42

hellegennes έγραψε:
16 Ιουν 2022, 15:38
John Brown Gun Club έγραψε:
16 Ιουν 2022, 11:22
Τα χριστιανα της ελλαδας εχουν λογο και εξουσια και επηρρεαζουν συνειδησεις.
:smt005::smt005:

Ναι, γεμάτη η Ελλάδα από γυναίκες που κυκλοφορούν με φούστες μέχρι τον αστράγαλο και μένουν παρθένες ως τον γάμο. Επίσης γεμάτη από γυναίκες που έγιναν "παιδομηχανές" γιατί το λέει η εκκλησία. Με 1,3 παιδιά ανά ζευγάρι. :smt005:

Με 1,3 παιδιά, είμαστε 187η χώρα από τις 200.
Δεν εχεις τιποτα λογιστικα βιβλια να κοιταξεις, τιποτα κασονια μπυρες να συγυρισεις; Ειναι αναγκη να μου σπας τ αρχιδια με τις εμμονες σου;
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών