Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23380
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 18 Ιουν 2022, 22:57

hellegennes έγραψε:
18 Ιουν 2022, 22:38
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Ιουν 2022, 17:12
Το να γουστάρεις πολλούς ανθρώπους είναι η φυσιολογική κατάσταση του ανθρώπου. Η μονογαμία είναι κοινωνική κατασκευή. Άρα το αξιοπερίεργο κατόρθωμα είναι να μείνει κάποιος πιστός ή μαζί του όλη του τη ζωή.
Αυτό παίζεται. Η βιολογία λέει πως η τάση μας είναι μονογαμική. Ακριβέστερα, η βιολογία αποκαλύπτει πως στα είδη όπου η πρόσβαση σε σύντροφο είναι ίση μεταξύ των φύλων, κυριαρχεί η μονογαμία και επιπρόσθετη ένδειξη γι' αυτό είναι οι μικρές ή ανύπαρκτες διαφορές μεταξύ των φύλων, απόρροια της έλλειψης ανταγωνισμού για εύρεση ζευγαριού.

Πράγματι, οι διαφορές μεταξύ άντρα και γυναίκας είναι μικρές, η πρόσβαση στο σεξ ίση μεταξύ των φύλων και ο ανταγωνισμός μικρός.
η ταση του ανθρώπου είναι μια συνθεση. Να αγαπάει λίγους και να πηδιεται με πολλούς. Άλλο η αγάπη, άλλο η κάβλα. Αλλά και τα δύο μας τα έδωσε ο θεουλης, τι να κάνουμε.
Όσο για την πρόσβαση, τη μεγαλύτερη την έχουν οι γκει, γιατί καβλωμενοι άνδρες γουστάρουν καβλωμενους άνδρες. Εκεί οι αριθμοι ξεφεύγουν. Μεταξύ ανδρών και γυναικών, υπάρχουν μεγάλες διαφορές.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41289
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 18 Ιουν 2022, 23:10

Δεν υπάρχουν μεγάλες διαφορές. Βασικά δεν υπάρχει καμμιά διαφορά. Ο πληθυσμός είναι 50-50, που σημαίνει ότι ο μέσος αριθμός αντρών με τους οποίους πάει μια γυναίκα είναι ίδιος με τον μέσο αριθμό γυναικών που πάει ένας άντρας. Είναι απλή μαθηματική αναλογία.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 23380
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 18 Ιουν 2022, 23:15

hellegennes έγραψε:
18 Ιουν 2022, 23:10
Δεν υπάρχουν μεγάλες διαφορές. Βασικά δεν υπάρχει καμμιά διαφορά. Ο πληθυσμός είναι 50-50, που σημαίνει ότι ο μέσος αριθμός αντρών με τους οποίους πάει μια γυναίκα είναι ίδιος με τον μέσο αριθμό γυναικών που πάει ένας άντρας. Είναι απλή μαθηματική αναλογία.
Ναι, αλλά αν και γυναίκα ότι θέλω να γαμηθω, έστω και ψιλοχαλια, θα πεταχτούν 50 μέσα σε 5 λεπτά, ενώ ένας άνδρας αν πει το ίδιο, και οκ να ειναι, θα περιμένει κανα χρόνο απάντηση.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41289
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 18 Ιουν 2022, 23:29

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
18 Ιουν 2022, 23:15
hellegennes έγραψε:
18 Ιουν 2022, 23:10
Δεν υπάρχουν μεγάλες διαφορές. Βασικά δεν υπάρχει καμμιά διαφορά. Ο πληθυσμός είναι 50-50, που σημαίνει ότι ο μέσος αριθμός αντρών με τους οποίους πάει μια γυναίκα είναι ίδιος με τον μέσο αριθμό γυναικών που πάει ένας άντρας. Είναι απλή μαθηματική αναλογία.
Ναι, αλλά αν και γυναίκα ότι θέλω να γαμηθω, έστω και ψιλοχαλια, θα πεταχτούν 50 μέσα σε 5 λεπτά, ενώ ένας άνδρας αν πει το ίδιο, και οκ να ειναι, θα περιμένει κανα χρόνο απάντηση.
Εκτός του ότι δεν ισχύει αυτό, δηλαδή αν θες να γαμηθείς και δεν είσαι επιλεκτικός είναι πάρα πολύ εύκολο και για τα δυο φύλα, δεν είναι και κάτι που συμβαίνει γενικά. Δηλαδή δεν συμβαίνει συχνά να θέλεις να γαμηθείς με τον οποιονδήποτε, είτε είσαι άντρας είτε γυναίκα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 18 Ιουν 2022, 23:31

Μούναρος η Χάρλεϊ.


Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39795
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 18 Ιουν 2022, 23:38

hellegennes έγραψε:
18 Ιουν 2022, 23:10
Δεν υπάρχουν μεγάλες διαφορές. Βασικά δεν υπάρχει καμμιά διαφορά. Ο πληθυσμός είναι 50-50, που σημαίνει ότι ο μέσος αριθμός αντρών με τους οποίους πάει μια γυναίκα είναι ίδιος με τον μέσο αριθμό γυναικών που πάει ένας άντρας. Είναι απλή μαθηματική αναλογία.
:smt018
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Chilloutbuddy
Δημοσιεύσεις: 10551
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 16:09
Phorum.gr user: Chilloutbuddy

Re: Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Chilloutbuddy » 19 Ιουν 2022, 03:54

Καλά η Λιζ είναι εξωγήϊνη, ό,τι και να λέμε για γιατρούς τη γυναίκα αυτή την έχει προικίσει ο Θεός

Σε λίγο πιό ανθρώπινο επίπεδο μ'αρέσει τρομέρα και σταθερά εδώ και 40 χρόνια η Γκαμπριέλ Κέρνερ
Τότε (1983)
Εικόνα

Τώρα
Εικόνα
Εικόνα

Ποιά είναι αυτή;

Είναι αυτή που όλοι σε κάποια φάση έχουμε τραγουδήσει το τραγούδι της χωρίς να ξέρουμε τι λέει :D

Gamiosante sto vosporo gia mia xoufta iliosporo

Άβαταρ μέλους
The Rebel
Δημοσιεύσεις: 30260
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:18
Phorum.gr user: Wild Rebel

Re: Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Rebel » 20 Ιουν 2022, 20:33

Μαδουραίος έγραψε:
18 Ιουν 2022, 14:28
Έχω δεί πάνω από 100 φορές το video

https://www.instagram.com/tv/Ce6chYioiM ... _copy_link
https://ia800805.us.archive.org/10/item ... re-Gay.mp3

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 20 Ιουν 2022, 20:37

Chilloutbuddy έγραψε:
19 Ιουν 2022, 03:54
Καλά η Λιζ είναι εξωγήϊνη, ό,τι και να λέμε για γιατρούς τη γυναίκα αυτή την έχει προικίσει ο Θεός

Σε λίγο πιό ανθρώπινο επίπεδο μ'αρέσει τρομέρα και σταθερά εδώ και 40 χρόνια η Γκαμπριέλ Κέρνερ
Τότε (1983)
Εικόνα

Τώρα
Εικόνα
Εικόνα

Ποιά είναι αυτή;

Είναι αυτή που όλοι σε κάποια φάση έχουμε τραγουδήσει το τραγούδι της χωρίς να ξέρουμε τι λέει :D


Ναι ,είναι αυτή που μας τα έκανε 99 μπαλόνια στην εφηβεία :romance-hearteyes::oops:

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 20 Ιουν 2022, 20:43

Chilloutbuddy έγραψε:
19 Ιουν 2022, 03:54
Καλά η Λιζ είναι εξωγήϊνη, ό,τι και να λέμε για γιατρούς τη γυναίκα αυτή την έχει προικίσει ο Θεός

Σε λίγο πιό ανθρώπινο επίπεδο μ'αρέσει τρομέρα και σταθερά εδώ και 40 χρόνια η Γκαμπριέλ Κέρνερ
Τότε (1983)
Εικόνα

Τώρα
Εικόνα
Εικόνα

Ποιά είναι αυτή;

Είναι αυτή που όλοι σε κάποια φάση έχουμε τραγουδήσει το τραγούδι της χωρίς να ξέρουμε τι λέει :D

Έλα τώρα,που δεν ξέρουμε τη Γαβριέλλα :romance-hearteyes:
Γυ-ναι-κά-ρα :romance-hearteyes:

Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 25249
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 20 Ιουν 2022, 20:44

Ρε πάλι άνοιξες νήμα να μας πεις με ποια την παίζεις; έλεος

Άβαταρ μέλους
Λόρδος Ταντρίδης
Δημοσιεύσεις: 2033
Εγγραφή: 07 Οκτ 2018, 15:49
Phorum.gr user: Λόρδος Ταντρίδης

Re: Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λόρδος Ταντρίδης » 20 Ιουν 2022, 20:47

hellegennes έγραψε:
18 Ιουν 2022, 23:10
Δεν υπάρχουν μεγάλες διαφορές. Βασικά δεν υπάρχει καμμιά διαφορά. Ο πληθυσμός είναι 50-50, που σημαίνει ότι ο μέσος αριθμός αντρών με τους οποίους πάει μια γυναίκα είναι ίδιος με τον μέσο αριθμό γυναικών που πάει ένας άντρας. Είναι απλή μαθηματική αναλογία.
Στους άνδρες επικρατεί το φαινόμενο του “ κόκορα ” . Δηλαδή υπάρχουν άνδρες που πηδάν πολλές γυναίκες , και επειδή πηδάν γυναίκες ο αριθμός των κατακτήσεων τους αυξάνεται εκμεταλλευόμενοι την γυναικεία ζήλεια και επειδή αποκτούν φήμη , και αντίθετα άνδρες που δυσκολεύονται να πηδήξουν για φ χ ψ λόγους .
Αντίθετα , η γυναίκα άμα πηγαίνει με λίγους άνδρες το κάνει από επιλογή , όχι επειδή δυσκολεύεται .

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 20 Ιουν 2022, 20:49

Σκάστε οι νιουμπάδες ,επίσης στις ντίσκο παιζόταν το παρακάτω ( εσυνουσιάσθην με το κάτωθι):


Άβαταρ μέλους
Μαδουραίος
Δημοσιεύσεις: 14063
Εγγραφή: 29 Νοέμ 2021, 19:27

Re: Έχω αρρωστήσει με την 57χρονη Λιζ Χάρλεϊ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαδουραίος » 20 Ιουν 2022, 21:31

Δημοκράτης έγραψε:
20 Ιουν 2022, 20:44
Ρε πάλι άνοιξες νήμα να μας πεις με ποια την παίζεις; έλεος
Γούστα είναι όπως εσύ προτιμάς να σε τρομπονιζουν

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών