Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
The Age of Aquarius
Δημοσιεύσεις: 1843
Εγγραφή: 02 Δεκ 2018, 22:36
Phorum.gr user: The Age of Aquarius

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Age of Aquarius » 29 Ιουν 2022, 00:26

BigChiefWahoo έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:20

Ξέρεις πόσους Εβραίους έχουμε εδώ εμείς ρε
Αρκετούς για να καίτε έναν κάθε Λαμπρή;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 29 Ιουν 2022, 00:28

hellegennes έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:16
Naida έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:13
Υγ περί σεξισμού, μάλλον ο μπλακι θέλει να μιλήσει στην γλώσσα που καταλαβαίνεις. Του σεξισμού.
Την καταλαβαίνω γιατί την διδάχτηκα. Κατά τα άλλα δεν έχω εκφράσει ποτέ ούτε στάλα σεξισμού ή ρατσισμού, γιατί δεν είμαι σεξιστής ούτε ρατσιστής. Σε αντίθεση με εσένα και τον Μαυρομπογιά που είστε και τα δύο και δεν χάνετε ευκαιρία να το επιδεικνύετε, ενώ ταυτόχρονα κρύβεστε πίσω απ' το δάχτυλό σας υπερθεματίζοντας ότι είστε πολέμιοι του σεξισμού και του ρατσισμού.
Ναι πες μας άλλη μια για την κοπέλα που έφαγε ξύλο από τον σύντροφο της και είναι στην εντατική 6 μήνες ότι η αιτία που έφαγε ξύλο είναι επειδή τον διάλεξε για σχέση και έλα κάνε μας πάλι διάλεξη για το αν είσαι σεξιστής κτλ
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 29 Ιουν 2022, 00:28

The Age of Aquarius έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:26
BigChiefWahoo έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:20

Ξέρεις πόσους Εβραίους έχουμε εδώ εμείς ρε
Αρκετούς για να καίτε έναν κάθε Λαμπρή;
Κάθε Βαλπουργία Νύχτα το κάνουμε αυτό.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40719
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 29 Ιουν 2022, 00:29

John Brown Gun Club έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:25
Naida έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:13
hellegennes έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:09


Ναι, με κατατρόπωσες βάζοντας δυο εικόνες που φαντασιώνεσαι για να νιώθεις καλύτερα.

Μπορεί να συμφωνεί μ' αυτήν την σεξιστική φαντασίωση και αυτή που πρότεινε δολοφονική απόπειρα ως απάντηση σε καμάκι, δηλαδή η Naida.
[/url]
Μήπως ήταν καϊμάκι;

Υγ περί σεξισμού, μάλλον ο μπλακι θέλει να μιλήσει στην γλώσσα που καταλαβαίνεις. Του σεξισμού.

οταν το κανει ο ιδιος, δεν τρεχει μια
hellegennes @ Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;
Όπως σου απάντησα και τότε, γιατί είναι σεξιστικό αυτό; Θεωρείς ότι είναι κακό να χορεύεις όπως θες χωρίς αγκυλώσεις; Σε κάνει να αισθάνεσαι μειονεκτικά η ιδέα να χορεύεις ελεύθερος; Ακόμα κι αν θεωρείς ότι αυτό δείχνει πως ο παπάς είναι γκέι, σε κάνει να νιώθεις μειονεκτικά η ιδέα να είσαι γκέι;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29843
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 29 Ιουν 2022, 00:30

BigChiefWahoo έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:28
The Age of Aquarius έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:26
BigChiefWahoo έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:20

Ξέρεις πόσους Εβραίους έχουμε εδώ εμείς ρε
Αρκετούς για να καίτε έναν κάθε Λαμπρή;
Κάθε Βαλπουργία Νύχτα το κάνουμε αυτό.
Κάθε Βαλπουργία Νύχτα, είστε κουκουλωμένοι μέχρι το κεφάλι και περιμένετε να ξημερώσει.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40719
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 29 Ιουν 2022, 00:30

Naida έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:28
hellegennes έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:16
Naida έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:13
Υγ περί σεξισμού, μάλλον ο μπλακι θέλει να μιλήσει στην γλώσσα που καταλαβαίνεις. Του σεξισμού.
Την καταλαβαίνω γιατί την διδάχτηκα. Κατά τα άλλα δεν έχω εκφράσει ποτέ ούτε στάλα σεξισμού ή ρατσισμού, γιατί δεν είμαι σεξιστής ούτε ρατσιστής. Σε αντίθεση με εσένα και τον Μαυρομπογιά που είστε και τα δύο και δεν χάνετε ευκαιρία να το επιδεικνύετε, ενώ ταυτόχρονα κρύβεστε πίσω απ' το δάχτυλό σας υπερθεματίζοντας ότι είστε πολέμιοι του σεξισμού και του ρατσισμού.
Ναι πες μας άλλη μια για την κοπέλα που έφαγε ξύλο από τον σύντροφο της και είναι στην εντατική 6 μήνες ότι η αιτία που έφαγε ξύλο είναι επειδή τον διάλεξε για σχέση και έλα κάνε μας πάλι διάλεξη για το αν είσαι σεξιστής κτλ
Σουρεαλισμός.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 29 Ιουν 2022, 00:30

BigChiefWahoo έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:20
John Brown Gun Club έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:13

επισης πριν εκανες αντισημιτικο σχολιο για τον Φυσσαμ συγκρινοντας τον με τον happy merchant
Τα θέλει ο κώλος σου σήμερα,να τρως απανωτά άκυρα.
Στο σπίτι γύρισα πριν λίγο,πιο πριν έπινα μπύρα (η 3η της σεζόν,μην το παραξηλώσουμε) και έτρωγα σουβλάκι,με τον κολλητό μου τον Αλμπέρτο,Σεφαραδίτης κιόλας,από τους ισπανόφωνους Εβραίους της Λάρισας.
Όταν εγώ έπαιζα μπάλα στη γειτονιά πιτσιρικάς,με τη μισή ομάδα να αποτελείται από Εβραιόπουλα,εσύ έψαχνες να βρεις τα αίτια του αντισημιτισμού σε βιβλία :lol:
Ξέρεις πόσους Εβραίους έχουμε εδώ εμείς ρε,που θα μου πεις εσύ για αντισημιτισμό,ούφο.Εγώ τους κάνω και πλάκα,"θα ονομάσω το σκύλο μου Αδόλφο" και μου λεν να πάω να γαμηθώ :lol:

Και το σχόλιο ήταν ότι μοιάζει με το αβατάρ,τίποτα περισσότερο.Το δικό σου πονηρό αλλά και χαζούτσικο μυαλό,πήγε σε αντισημιτισμούς και πίτσες μπλε.Μήπως είσαι εσύ ο αντισημίτης ; :003:
Εικόνα
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 29 Ιουν 2022, 00:31

John Brown Gun Club έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:25
Naida έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:13
hellegennes έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:09


Ναι, με κατατρόπωσες βάζοντας δυο εικόνες που φαντασιώνεσαι για να νιώθεις καλύτερα.

Μπορεί να συμφωνεί μ' αυτήν την σεξιστική φαντασίωση και αυτή που πρότεινε δολοφονική απόπειρα ως απάντηση σε καμάκι, δηλαδή η Naida.
[/url]
Μήπως ήταν καϊμάκι;

Υγ περί σεξισμού, μάλλον ο μπλακι θέλει να μιλήσει στην γλώσσα που καταλαβαίνεις. Του σεξισμού.

οταν το κανει ο ιδιος, δεν τρεχει μια
hellegennes @ Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;

Εικόνα
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 29 Ιουν 2022, 00:33

hellegennes έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:29
John Brown Gun Club έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:25
Naida έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:13


[/url]
Μήπως ήταν καϊμάκι;

Υγ περί σεξισμού, μάλλον ο μπλακι θέλει να μιλήσει στην γλώσσα που καταλαβαίνεις. Του σεξισμού.

οταν το κανει ο ιδιος, δεν τρεχει μια
hellegennes @ Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;
Όπως σου απάντησα και τότε, γιατί είναι σεξιστικό αυτό; Θεωρείς ότι είναι κακό να χορεύεις όπως θες χωρίς αγκυλώσεις; Σε κάνει να αισθάνεσαι μειονεκτικά η ιδέα να χορεύεις ελεύθερος; Ακόμα κι αν θεωρείς ότι αυτό δείχνει πως ο παπάς είναι γκέι, σε κάνει να νιώθεις μειονεκτικά η ιδέα να είσαι γκέι;
Όντως τώρα; :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
John Brown Gun Club
Δημοσιεύσεις: 9178
Εγγραφή: 28 Ιουν 2020, 15:15

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Brown Gun Club » 29 Ιουν 2022, 00:36

hellegennes έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:29
John Brown Gun Club έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:25
Naida έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:13


[/url]
Μήπως ήταν καϊμάκι;

Υγ περί σεξισμού, μάλλον ο μπλακι θέλει να μιλήσει στην γλώσσα που καταλαβαίνεις. Του σεξισμού.

οταν το κανει ο ιδιος, δεν τρεχει μια
hellegennes @ Πώς φαντάζεσαι τους χρήστες;
Όπως σου απάντησα και τότε, γιατί είναι σεξιστικό αυτό; Θεωρείς ότι είναι κακό να χορεύεις όπως θες χωρίς αγκυλώσεις; Σε κάνει να αισθάνεσαι μειονεκτικά η ιδέα να χορεύεις ελεύθερος; Ακόμα κι αν θεωρείς ότι αυτό δείχνει πως ο παπάς είναι γκέι, σε κάνει να νιώθεις μειονεκτικά η ιδέα να είσαι γκέι;
α για να με κολακεψεις το βαλες. Ενταξει τοτε
wooded glade έγραψε: Είπαμε ότι είμαστε υπέρ του πολυφυλετικού καθεστώτος - εσύ μας έβαλες και επί Ντάτσουν να πουλάμε καρπούζια.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40719
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 29 Ιουν 2022, 00:44

Όχι, το έβαλα καθαρά για να δω πώς θα αντιδράσεις, γιατί ένας άνθρωπος χωρίς σεξισμό στο μυαλό του, χωρίς αγκυλώσεις και χωρίς κόμπλεξ, δεν θα το έπαιρνε ως προσβολή, θα το έπαιρνε ως αστείο.

Κι εμένα με έλεγαν "χελουγκρίτα" για χρόνια και ούτε μια φορά δεν αντέδρασα όπως εσύ. Δεν με προσβάλλει η ιδέα να με θεωρεί κάποιος γκέι είτε για αστείο είτε στα σοβαρά. Εσένα ξεκάθαρα σε προσβάλλει, δεδομένου και του attitude "έχω όσες θέλω δίπλα μου και μπορώ να σου κλέψω την γκόμενα". Είναι φανερή η ανάγκη σου να προβληθείς ως... "alpha male".
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 12814
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 29 Ιουν 2022, 00:45

hellegennes έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:44
Όχι, το έβαλα καθαρά για να δω πώς θα αντιδράσεις, γιατί ένας άνθρωπος χωρίς σεξισμό στο μυαλό του, χωρίς αγκυλώσεις και χωρίς κόμπλεξ, δεν θα το έπαιρνε ως προσβολή, θα το έπαιρνε ως αστείο.

Κι εμένα με έλεγαν "χελουγκρίτα" για χρόνια και ούτε μια φορά δεν αντέδρασα όπως εσύ. Δεν με προσβάλλει η ιδέα να με θεωρεί κάποιος γκέι είτε για αστείο είτε στα σοβαρά. Εσένα ξεκάθαρα σε προσβάλλει, δεδομένου και του attitude "έχω όσες θέλω δίπλα μου και μπορώ να σου κλέψω την γκόμενα". Είναι φανερή η ανάγκη σου να προβληθείς ως... "alpha male".
ή για alpha shemale πιο σωστά

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 29 Ιουν 2022, 00:48

hellegennes έγραψε:
29 Ιουν 2022, 00:44
Όχι, το έβαλα καθαρά για να δω πώς θα αντιδράσεις, γιατί ένας άνθρωπος χωρίς σεξισμό στο μυαλό του, χωρίς αγκυλώσεις και χωρίς κόμπλεξ, δεν θα το έπαιρνε ως προσβολή, θα το έπαιρνε ως αστείο.

Κι εμένα με έλεγαν "χελουγκρίτα" για χρόνια και ούτε μια φορά δεν αντέδρασα όπως εσύ. Δεν με προσβάλλει η ιδέα να με θεωρεί κάποιος γκέι είτε για αστείο είτε στα σοβαρά. Εσένα ξεκάθαρα σε προσβάλλει, δεδομένου και του attitude "έχω όσες θέλω δίπλα μου και μπορώ να σου κλέψω την γκόμενα". Είναι φανερή η ανάγκη σου να προβληθείς ως... "alpha male".
Sir.... :blm:

Άβαταρ μέλους
BigChiefWahoo
Δημοσιεύσεις: 6268
Εγγραφή: 18 Ιουν 2021, 15:03
Phorum.gr user: Wahoo

Re: Αλβανοί ξυλοκοπούν μέχρι θανάτου άντρα,στη Ραφήνα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από BigChiefWahoo » 29 Ιουν 2022, 00:50

Έχει πλέον γίνει φανερό πως ο μόνος σεξιστής,ρατσιστής και εναντίον της εργατικής Τάξης,είναι ο Gun Club !


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών