Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 04 Αύγ 2022, 20:17

Νon4me έγραψε:
04 Αύγ 2022, 18:36

Ο καθε καφρος την καφριλα του θελει να κανει . οι ενεργειες εχουν να κανουν απο την πλευρα του ανηλικου . 2 φαπες στη μικρη και στον ετσι αν την ξαναπλησιασεις παιρνω την αστυνομια .
σιγουρη συνταγη για να φυγει μαζι του και ν αμην την ξαναδεις.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 04 Αύγ 2022, 20:19

giorgos mpekos έγραψε:
04 Αύγ 2022, 18:41


πάλι μουκανες μια προσωπική επίθεση και τώρα λοιπόν εγώ τότε να σε βρίζωκαι κατηγορώ για το τι έχει κάνει κάποιος ελληνας.
εσυ δεν θεωρεις τον εαυτο σου ελληνα;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29716
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 04 Αύγ 2022, 20:33

Παίδες το κορίτσι στα 11 του είχε κακοποιηθεί σεξουαλικά για 2 ολόκληρα χρόνια από 3 ξεφτίλες παιδεραστές.

Λυπάμαι που το λέω αλλά η μοίρα της ήταν προδιαγεγραμμένη.

Ελπίζω να τον βρουν και να μην ξαναδεί το φως του ήλιου.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 04 Αύγ 2022, 23:59

Ασέβαστος έγραψε:
04 Αύγ 2022, 20:17
Νon4me έγραψε:
04 Αύγ 2022, 18:36

Ο καθε καφρος την καφριλα του θελει να κανει . οι ενεργειες εχουν να κανουν απο την πλευρα του ανηλικου . 2 φαπες στη μικρη και στον ετσι αν την ξαναπλησιασεις παιρνω την αστυνομια .
σιγουρη συνταγη για να φυγει μαζι του και ν αμην την ξαναδεις.
ε ναι , αν σε ολη σου τη ζωη πετας χαρταετο και πρωτη φορα που απευθύνεσαι - μιλας στο παιδι σου ειναι οταν τα μπλεξει με πακιστανι στα 17 του και στο φερει για συγκατοικο...... ειναι πλεον αργα για δακρυα

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 05 Αύγ 2022, 00:05

ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Αύγ 2022, 18:44
Νon4me έγραψε:
04 Αύγ 2022, 18:36
nyxtovios έγραψε:
04 Αύγ 2022, 18:28


Αυτό είπα και εγώ και μου την πέσαν οι κάρχιες. Τι δουλειά είχε εξαρχής 30χρονος κάφρος με 17 χρονη μέσα στο σπίτι της κιόλας.
Ο καθε καφρος την καφριλα του θελει να κανει . οι ενεργειες εχουν να κανουν απο την πλευρα του ανηλικου . 2 φαπες στη μικρη και στον ετσι αν την ξαναπλησιασεις παιρνω την αστυνομια . τελος αντ αυτου τον σπιτώσανε . σε υγιείς οικογενειακο περιβαλλον δε θα πέρναγε ουτε απ εξω /
Αυτά δεν λύνονται με φάπες στις μικρές ή τους μικρούς γιατί τα περισσότερα με τα μυαλά που κουβαλάνε, παρατάνε το σπίτι και άντε γεια.

Και υπάρχουν πολλές περιπτώσεις που οι γονείς ανέχονται συγκατοίκηση με συντρόφους (δικούς τους ή των παιδιών τους) γιατί πιθανόν να ακουμπάνε κι αυτοί το κατιτίς τους.

Γενικώς, ουδείς ξέρει τι ακριβώς παίζει σε τέτοιες φάσεις.
Φυσικα δε λυνονται με φαπες . πρεπει ο γονιος να εχει επικοινωνια με το παιδι του σε ολη του τη ζωη . αν στα 17 του πει σου φερνω το πακι για συγκατοικο ειναι αργα για δακρυα . τα αυτονοητα δεν τα εξηγω ποτε .

Ειμαι 40 χρονων . ας πουμε πως εμενα ακομη στο πατρικο μου . ετσι και πηγαινα καμια συρια ( τυχαιο παραδειγμα ) τελειωμενη και τους ελεγα παιδια η συγκατοικος σας . ο πατερας θα με πεταγε απο τον 2ρο ( 2οροφη μονοκατοικια ) και αυτο το πιστευω πως θα το εκανε . :rtfm:

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7416
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 05 Αύγ 2022, 00:21

Νon4me έγραψε:
05 Αύγ 2022, 00:05

Φυσικα δε λυνονται με φαπες . πρεπει ο γονιος να εχει επικοινωνια με το παιδι του σε ολη του τη ζωη . αν στα 17 του πει σου φερνω το πακι για συγκατοικο ειναι αργα για δακρυα . τα αυτονοητα δεν τα εξηγω ποτε .

Ειμαι 40 χρονων . ας πουμε πως εμενα ακομη στο πατρικο μου . ετσι και πηγαινα καμια συρια ( τυχαιο παραδειγμα ) τελειωμενη και τους ελεγα παιδια η συγκατοικος σας . ο πατερας θα με πεταγε απο τον 2ρο ( 2οροφη μονοκατοικια ) και αυτο το πιστευω πως θα το εκανε . :rtfm:
Φέρτου Ελληνίδα να καμαρώνει ο μπαμπάς. Και σε δυο χρόνια θα σας φάει το διόροφο και θα σκας ένα 500άρικο διατροφή.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 05 Αύγ 2022, 00:25

mao mao έγραψε:
05 Αύγ 2022, 00:21
Νon4me έγραψε:
05 Αύγ 2022, 00:05

Φυσικα δε λυνονται με φαπες . πρεπει ο γονιος να εχει επικοινωνια με το παιδι του σε ολη του τη ζωη . αν στα 17 του πει σου φερνω το πακι για συγκατοικο ειναι αργα για δακρυα . τα αυτονοητα δεν τα εξηγω ποτε .

Ειμαι 40 χρονων . ας πουμε πως εμενα ακομη στο πατρικο μου . ετσι και πηγαινα καμια συρια ( τυχαιο παραδειγμα ) τελειωμενη και τους ελεγα παιδια η συγκατοικος σας . ο πατερας θα με πεταγε απο τον 2ρο ( 2οροφη μονοκατοικια ) και αυτο το πιστευω πως θα το εκανε . :rtfm:
Φέρτου Ελληνίδα να καμαρώνει ο μπαμπάς. Και σε δυο χρόνια θα σας φάει το διόροφο και θα σκας ένα 500άρικο διατροφή.
Δικε μου εσυ κοροιδευεις . εγω απλως προσπαθουσα να εξηγησω τα βασικα . οι γονεις πρεπει να εχουν επαφη και συνεννόηση με τα παιδια τους .

Οταν γινει το κακο ειναι αργα . προφανως η οικογενεια που εγινε η φαση με το πακι ηταν στους 3 ανεμους . ειναι απλη λογικη σε βασικα πραγματα .

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32738
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 05 Αύγ 2022, 08:27

Νon4me έγραψε:
04 Αύγ 2022, 23:59
Ασέβαστος έγραψε:
04 Αύγ 2022, 20:17
Νon4me έγραψε:
04 Αύγ 2022, 18:36

Ο καθε καφρος την καφριλα του θελει να κανει . οι ενεργειες εχουν να κανουν απο την πλευρα του ανηλικου . 2 φαπες στη μικρη και στον ετσι αν την ξαναπλησιασεις παιρνω την αστυνομια .
σιγουρη συνταγη για να φυγει μαζι του και ν αμην την ξαναδεις.
ε ναι , αν σε ολη σου τη ζωη πετας χαρταετο και πρωτη φορα που απευθύνεσαι - μιλας στο παιδι σου ειναι οταν τα μπλεξει με πακιστανι στα 17 του και στο φερει για συγκατοικο...... ειναι πλεον αργα για δακρυα
ισχυει. η δουλεια γινεται στα 7 , οχι στα 17.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7214
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 05 Αύγ 2022, 09:09

Ασέβαστος έγραψε:
05 Αύγ 2022, 08:27
Νon4me έγραψε:
04 Αύγ 2022, 23:59
Ασέβαστος έγραψε:
04 Αύγ 2022, 20:17

σιγουρη συνταγη για να φυγει μαζι του και ν αμην την ξαναδεις.
ε ναι , αν σε ολη σου τη ζωη πετας χαρταετο και πρωτη φορα που απευθύνεσαι - μιλας στο παιδι σου ειναι οταν τα μπλεξει με πακιστανι στα 17 του και στο φερει για συγκατοικο...... ειναι πλεον αργα για δακρυα
ισχυει. η δουλεια γινεται στα 7 , οχι στα 17.
οχι δεν ισχυει

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70008
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 05 Αύγ 2022, 09:11

nyxtovios έγραψε:
04 Αύγ 2022, 18:48
ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Αύγ 2022, 18:44
Νon4me έγραψε:
04 Αύγ 2022, 18:36


Ο καθε καφρος την καφριλα του θελει να κανει . οι ενεργειες εχουν να κανουν απο την πλευρα του ανηλικου . 2 φαπες στη μικρη και στον ετσι αν την ξαναπλησιασεις παιρνω την αστυνομια . τελος αντ αυτου τον σπιτώσανε . σε υγιείς οικογενειακο περιβαλλον δε θα πέρναγε ουτε απ εξω /
Αυτά δεν λύνονται με φάπες στις μικρές ή τους μικρούς γιατί τα περισσότερα με τα μυαλά που κουβαλάνε, παρατάνε το σπίτι και άντε γεια.

Και υπάρχουν πολλές περιπτώσεις που οι γονείς ανέχονται συγκατοίκηση με συντρόφους (δικούς τους ή των παιδιών τους) γιατί πιθανόν να ακουμπάνε κι αυτοί το κατιτίς τους.

Γενικώς, ουδείς ξέρει τι ακριβώς παίζει σε τέτοιες φάσεις.
Τι λες μωρέ; Μήπως να τους πούμε και μπράβο;
Ο σκοπός είναι να μην φτάσει στο σημείο το 17χρονο να έχει 35χρονο.
Σοβαρά τώρα; H ηλικία του "σώγαμπρου" που σκάει στο άσχετο ως συγκάτοικος με 3 γυναίκες είναι το θέμα; Δηλαδή αν ήταν 25 χρόνων ή 20 χρόνων, ποια θα ήταν η διαφορά;

Αυτό που εννοώ, είναι ότι, για μένα τουλάχιστον, το θέμα είναι με ποιους όρους και κάτω από ποιες συνθήκες γίνεται η συγκατοίκηση.
Πήγαινε το κορίτσι σχολείο;
Αν δεν πήγαινε, δούλευε;
Ο πατέρας είχε κάποια επαφή με την κατάσταση;
Αν είχε, τί ακριβώς έκανε;
Αν δεν είχε, τώρα τον έπιασε ο πόνος;

Γιατί αν η κοπέλα δεν πήγαινε σχολείο ούτε δούλευε και θεωρούσε φυσικό να φέρει έναν άσχετο να μείνει μαζί με την οικογένεια της, γιατί έτσι, κάτι δεν πήγαινε καλά με τον τρόπο αλλά και το περιβάλλον που είχε μεγαλώσει η μικρή, έτσι;

Γιατί σήμερα και 18χρονοι φοιτητές ή εργαζόμενοι μπορούν να συγκατοικήσουν αλλά είτε το ξέρει η οικογένεια τους είτε είναι ανεξάρτητοι οικονομικά.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 05 Αύγ 2022, 09:12

Νon4me έγραψε:
05 Αύγ 2022, 00:25
mao mao έγραψε:
05 Αύγ 2022, 00:21
Νon4me έγραψε:
05 Αύγ 2022, 00:05

Φυσικα δε λυνονται με φαπες . πρεπει ο γονιος να εχει επικοινωνια με το παιδι του σε ολη του τη ζωη . αν στα 17 του πει σου φερνω το πακι για συγκατοικο ειναι αργα για δακρυα . τα αυτονοητα δεν τα εξηγω ποτε .

Ειμαι 40 χρονων . ας πουμε πως εμενα ακομη στο πατρικο μου . ετσι και πηγαινα καμια συρια ( τυχαιο παραδειγμα ) τελειωμενη και τους ελεγα παιδια η συγκατοικος σας . ο πατερας θα με πεταγε απο τον 2ρο ( 2οροφη μονοκατοικια ) και αυτο το πιστευω πως θα το εκανε . :rtfm:
Φέρτου Ελληνίδα να καμαρώνει ο μπαμπάς. Και σε δυο χρόνια θα σας φάει το διόροφο και θα σκας ένα 500άρικο διατροφή.
Δικε μου εσυ κοροιδευεις . εγω απλως προσπαθουσα να εξηγησω τα βασικα . οι γονεις πρεπει να εχουν επαφη και συνεννόηση με τα παιδια τους .

Οταν γινει το κακο ειναι αργα . προφανως η οικογενεια που εγινε η φαση με το πακι ηταν στους 3 ανεμους . ειναι απλη λογικη σε βασικα πραγματα .
Ενώ όταν φέρνεις πιλότο, καθωσπρέπει για γαμπρό, όλα είναι εντάξει. Μπορείς να πεις ότι το κορίτσι στραγγαλίστηκε μεν, αλλά τουλάχιστον δεν στραγγαλίστηκε από πακιστανό.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 05 Αύγ 2022, 09:43

stavmanr έγραψε:
05 Αύγ 2022, 09:12
Νon4me έγραψε:
05 Αύγ 2022, 00:25
mao mao έγραψε:
05 Αύγ 2022, 00:21


Φέρτου Ελληνίδα να καμαρώνει ο μπαμπάς. Και σε δυο χρόνια θα σας φάει το διόροφο και θα σκας ένα 500άρικο διατροφή.
Δικε μου εσυ κοροιδευεις . εγω απλως προσπαθουσα να εξηγησω τα βασικα . οι γονεις πρεπει να εχουν επαφη και συνεννόηση με τα παιδια τους .

Οταν γινει το κακο ειναι αργα . προφανως η οικογενεια που εγινε η φαση με το πακι ηταν στους 3 ανεμους . ειναι απλη λογικη σε βασικα πραγματα .
Ενώ όταν φέρνεις πιλότο, καθωσπρέπει για γαμπρό, όλα είναι εντάξει. Μπορείς να πεις ότι το κορίτσι στραγγαλίστηκε μεν, αλλά τουλάχιστον δεν στραγγαλίστηκε από πακιστανό.
λυσαξατε καρχιες με την εξαιρεση που προσπαθειτε να περασετε για κανονα . μη δειτε γαλονια βαρα παλαμακια η κλειτορείδα σας . :a040:

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 05 Αύγ 2022, 09:49

Νon4me έγραψε:
05 Αύγ 2022, 09:43
stavmanr έγραψε:
05 Αύγ 2022, 09:12
Νon4me έγραψε:
05 Αύγ 2022, 00:25


Δικε μου εσυ κοροιδευεις . εγω απλως προσπαθουσα να εξηγησω τα βασικα . οι γονεις πρεπει να εχουν επαφη και συνεννόηση με τα παιδια τους .

Οταν γινει το κακο ειναι αργα . προφανως η οικογενεια που εγινε η φαση με το πακι ηταν στους 3 ανεμους . ειναι απλη λογικη σε βασικα πραγματα .
Ενώ όταν φέρνεις πιλότο, καθωσπρέπει για γαμπρό, όλα είναι εντάξει. Μπορείς να πεις ότι το κορίτσι στραγγαλίστηκε μεν, αλλά τουλάχιστον δεν στραγγαλίστηκε από πακιστανό.
λυσαξατε καρχιες με την εξαιρεση που προσπαθειτε να περασετε για κανονα
Εξαίρεση; :p2:
Μέσα σε μόλις μία εβδομάδα χάσαμε δύο κοπέλες. Μαχαιρωμένες μέχρι να γίνουν κιμάς. Από ντόπιο σύζυγο ή σύντροφο.

Είπαμε, όταν εμείς οι έλληνες σφάζαμε και βιάζαμε γυναίκες, οι άλλοι ήταν ακόμη πάνω στα δέντρα κι έτρωγαν μπανάνες.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος stavmanr την 05 Αύγ 2022, 09:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Νon4me
Δημοσιεύσεις: 10163
Εγγραφή: 14 Ιαν 2019, 12:20
Phorum.gr user: Νon4me

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νon4me » 05 Αύγ 2022, 09:54

Τετοιες μαλακιουλες λεγαν κ οι μουσουλμανες ευρωπαιες οταν πηγαν συρια εθελοντριες μα οταν καταλαβαν με τι κουλτουρα ειχαν μπλεξει ηταν αργα για δακρυα .

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Στραγγαλισμός δεκαεφταχρονης αναζητείται ο Πακιστανός σύντροφος της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 05 Αύγ 2022, 09:56

Νon4me έγραψε:
05 Αύγ 2022, 09:54
Τετοιες μαλακιουλες λεγαν κ οι μουσουλμανες ευρωπαιες οταν πηγαν συρια εθελοντριες μα οταν καταλαβαν με τι κουλτουρα ειχαν μπλεξει ηταν αργα για δακρυα .
Μα δεν διαφωνούμε ότι σε εκείνα τα μέρη το σύστημα λειτουργεί απάνθρωπα.
Αυτός είναι ο λόγος που εκατομμύρια άνθρωποι ξεκινούν να φύγουν από εκεί για να έρθουν στην Ευρώπη.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών