ψεκ στον αληθινο κοσμο

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16904
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 30 Αύγ 2022, 17:23

Nandros έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:16
taxalata xalasa έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:10
Nandros έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:04

Παρόμοιες μαλακίες έχεις γράψει
Για την Ατλαντίδα
Για τους Μινωίτες που έφερναν χαλκό από τον Αρκτικό Καναδά (η τρισμέγιστη μαλακία!)
Για τον ανανά την εποχή των Ρωμαίων
/
αυτα ειναι μαλακιες για τους μαλακες... ο μαλακας βλεπει μαλακιες...

μην καρφώνεσαι μονος σου... για την προστασια της αξιοπρεπειας του αβαταρι σου, το λεω... για καλο σκοπό...
Άντε γαμήσου αληταριό!
εγω κανει γαμο με μια θεογκομενα και γαμω συνεχεια... εσενα σε εχει φαει η μαλακια... δωσε μου κι αλλες ευχες... και ειμαι και αλητης και αλανις... αρχαιες λεξεις... γκιωνη... και μην ταρασσεσαι και μας παθεις και κατι.... χαλλλλαρρρρααά....

εγω για το καλο σου τα γραφω οτι γραφω... να σε προστατεψω... απο τους αληταραδες σαν και εμενανε που ροβολανε αμολημενοι στο φορουμ...

μην εισαι κακος....
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33076
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 30 Αύγ 2022, 17:24

Πτολεμαίος έγραψε:
30 Αύγ 2022, 15:11


Εσύ το ήξερες ότι το Ισλάμ το δημιούργησαν οι Βυζαντινοί;
Ότι ο Μέγας Αλέξανδρος βρίσκεται σε κάποια στοά στο Βατικανό;
Ότι πήγαμε στον Άρη πριν (δεν) πάμε στο φεγγάρι;
Ότι ο Γκαγκαριν δεν πέθανε το '68 αλλά πήγε με την Τερεσκοβα στο φεγγάρι το' 69 όπου και σκοτώθηκε από κάποιο εξωγήινο μηχανικό τέρας;
Οτι η καμπάνα των Ναζί ήταν το πρώτο αντιβαρυτικο σκάφος;
Ότι ο Τζον Τιτορ ήταν χρόνοταξιδιώτης που γύρισε στις αρχές των '00s για να βρει μια χαμένη γλώσσα προγραμματισμού υπολογιστών;
Ότι το USS Eldridge βρισκόμενο πλέον σε ελληνικά χέρια (σαν Α/Τ Λεων ή Α/Τ Ιέραξ· δεν θυμάμαι) είχε "εξαφανιστεί" για 48 ώρες κάπου στο Ιόνιο;


Τίποτα δεν γνωρίζεις ρε μαν;
και οτι ο χιτλερ ηταν εβραιος. αληθεια, το εχω ακουσει κι αυτο.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41092
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 30 Αύγ 2022, 17:25

Nandros έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:23
Αρίστος έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:21
Nandros έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:18
Για τους Μινωίτες στον Αρκτικό Καναδά;
Συνεχίζεις τις μαλακίες σου! :c020:


Αραξε στο βαρελι σου ρε ελαχιστε.

Και τσιμπα τα τελευται δεδομενα της αρχαιολογιας.


I. Liritzis, P. Preka-Papadema, P. Antonopoulos, K. Kalachanis and C. Tzanis

Journal of Coastal Research, Vol. 34, 3, p.651-674, May 2018

http://clioturbata.com/%CE%B1%CF%80%CF% ... inamerica/

.
Κι άλλες μαλακίες; :003:


5 Ελληνες καθηγητες πανεπιστημιου σε κοινη μελετη τους τα λενε.

*Το παρόν κείμενο αποτελεί συνοπτική παρουσίαση της εργασίας:

Does Astronomical and Geographical Information of Plutarch’s De Facie describe a trip beyond the North Atlantic Ocean?

By

I. Liritzis, P. Preka-Papadema, P. Antonopoulos, K. Kalachanis and C. Tzanis

Journal of Coastal Research, Vol. 34, 3, p.651-674, May 2018

.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16904
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 30 Αύγ 2022, 17:26

Χαοτικός έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:22
Ασέβαστος έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:18
Χαοτικός έγραψε:
30 Αύγ 2022, 14:21



Κι εσύ το κάνεις :D όλοι το κάνουν. :102: Υπάρχει και εξήγηση γι αυτό. Θέλει ανάλυση και δεν είναι ωφέλιμη τώρα. Απλά στην περίπτωση που θες να προσανατολιστείς σε αυτήν την ανάλυση, αναλογίσου 1) το πόση "ψυχική δύναμη έχει κάποιος να αποδεχτεί ευθύνη. Τι ασυνείδητες αδυναμίες και τι προβληματική εμπειρία πίεσης μπορεί να έχει υποστεί. 2) Το λόγο που είναι αφόρητη αυτή η πίεση. Το γεγονός ότι έχει δει διάφορες ανισότητες και δεν μπορεί να ερμηνεύσει την αιτία.
Τέλος πάντων χωράει πολύ εξέταση το ζήτημα


Θες να πεις ότι δεν φταίνε κομμουνιστές; :o
Δεν φταίνε οι Έλληνες για την κατάντια τους που καταναλώνανε περισσότερα από όσα παρήγαγαν;

Ελα ρε! Κοινή λογική είναι! :102:
φυσικα και το κανω κι εγω. με τη διαφορα οτι εγω εχω δικιο :003: ενταξει, κι αυτοι το ιδιο πιστευουν :102:

δε φταινε οι κομ. καποτε εφταιξαν, τωρα ειναι κατι πουθεναδες, ισα για να σπαμε πλακα, δεν εχουν δυναμη να κανουν κατι σοβαρο για να φταινε.

οι πασοκοι φταινε. και οι ζαιοι. και τα νουδουλικα. και.και.

αλλα και εγω. πολυ. ισως περισσοτερο απο αυτους, οσον αφορα στην προσωπικη μου κατασταση, αυτοι φταινε για την κατασταση της χωρας.


ναι ρε, στην τελικη ολοι το ιδιο ειμαστε, ενα ματσο μαλακες που λενε μαλακιες. αλλα οχι απολυτα το ιδιο. μερικοι εχουμε και λιγη κοινη λογικη :roll: μπορουμε να βαλουμε 5 σκεψεις σε σειρα και να δικαιολογησουμε τις μαλακιες που λεμε. οι μαλακιες μας, βγαζουν νοημα.
:goodpost:

οι πασοκοι φταινε. και οι ζαιοι. και τα νουδουλικα. και.και.

αλλα και εγω. πολυ. ισως περισσοτερο απο αυτους, οσον αφορα στην προσωπικη μου κατασταση, αυτοι φταινε για την κατασταση της χωρας.
:blm:

Αυτό είναι που έχει ψωμί δικέ μου. Αυτό να επιχειρείς να να το δώσεις προς ευαισθητοποίηση άλλων.
ειναι δυσκολος ο αντιπαλος στον καθρεφτη... όλοι λακανε μακρυα... τρομαζουν... μπου ρε!.... :003:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 30 Αύγ 2022, 17:26

Αρίστος έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:25
Nandros έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:23
Αρίστος έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:21




Αραξε στο βαρελι σου ρε ελαχιστε.

Και τσιμπα τα τελευται δεδομενα της αρχαιολογιας.


I. Liritzis, P. Preka-Papadema, P. Antonopoulos, K. Kalachanis and C. Tzanis

Journal of Coastal Research, Vol. 34, 3, p.651-674, May 2018

http://clioturbata.com/%CE%B1%CF%80%CF% ... inamerica/

.
Κι άλλες μαλακίες; :003:


5 Ελληνες καθηγητες πανεπιστημιου σε κοινη μελετη τους τα λενε.

*Το παρόν κείμενο αποτελεί συνοπτική παρουσίαση της εργασίας:

Does Astronomical and Geographical Information of Plutarch’s De Facie describe a trip beyond the North Atlantic Ocean?

By

I. Liritzis, P. Preka-Papadema, P. Antonopoulos, K. Kalachanis and C. Tzanis

Journal of Coastal Research, Vol. 34, 3, p.651-674, May 2018

.
Με ένα ερωτηματικό κάλυψαν τον κώλο τους.
Πάλι μαλακίες! :003:
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41092
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 30 Αύγ 2022, 17:28

Κανονικα ρε κακομοιρη Nandros θα επρεπε να λες κι ευχαριστω που μπαινω στον κοπο να σου υποδειξω μια κοινη μελετη 5 διακεκριμενων Ελληνων καθηγητων πανεπιστημιου που βγαζουν αληθεια οσα ελεγε ο Πλουταρχος για τα ταξιδια των Ελληνων στην αμερικη.

Ανεξαρτητα απο το αν εσυ τα δεχεσαι η οχι, γιατι τραβας ζορι που δημοσιευτηκε τετοια μελετη πανω στον Πλουταρχο;


.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 30 Αύγ 2022, 17:31

Αρίστος έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:28
Κανονικα ρε κακομοιρη Nandros θα επρεπε να λες κι ευχαριστω που μπαινω στον κοπο να σου υποδειξω μια κοινη μελετη 5 διακεκριμενων Ελληνων καθηγητων πανεπιστημιου που βγαζουν αληθεια οσα ελεγε ο Πλουταρχος για τα ταξιδια των Ελληνων στην αμερικη.

Ανεξαρτητα απο το αν εσυ τα δεχεσαι η οχι, γιατι τραβας ζορι που δημοσιευτηκε τετοια μελετη πανω στον Πλουταρχο;


.
Κακομοίρης είσαι και φαίνεσαι. Πότε δεν θα φτάσεις τον αρχιαλήτη - το ίδαλμα σου - τον Τράγκα. Πάντα ένα μηδενικό
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41092
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 30 Αύγ 2022, 17:31

Και σιγα δηλαδη το φοβερο κατορθωμα οταν οι Μινωιτες και αρχαιοι Ελληνες ειχαν ποντοπορα καραβια ενω αλλοι λαοι διεπλευσαν τους ωκεανους σε πολυ αρχαιοτερα χρονια με μεγαλες πιρογες.

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41092
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 30 Αύγ 2022, 17:33

Nandros έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:31
Αρίστος έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:28
Κανονικα ρε κακομοιρη Nandros θα επρεπε να λες κι ευχαριστω που μπαινω στον κοπο να σου υποδειξω μια κοινη μελετη 5 διακεκριμενων Ελληνων καθηγητων πανεπιστημιου που βγαζουν αληθεια οσα ελεγε ο Πλουταρχος για τα ταξιδια των Ελληνων στην αμερικη.

Ανεξαρτητα απο το αν εσυ τα δεχεσαι η οχι, γιατι τραβας ζορι που δημοσιευτηκε τετοια μελετη πανω στον Πλουταρχο;


.
Κακομοίρης είσαι και φαίνεσαι. Πότε δεν θα φτάσεις τον αρχιαλήτη - το ίδαλμα σου - τον Τράγκα. Πάντα ένα μηδενικό


Ο Τραγκας δεν κυβερνουσε σαν τις τρεις Αρχιψεκαριες που εκανε η ΝΔ που ψηφιζεις υπουργους: το Βοριδη που ελεγε για ψεκασμους, τον αντιεμβολιαστη Πλευρη και τον Μπουμπουκο που εκανε μαθηματα για τους Ελληνες Αρειους των 13 εκατομμυριων χρονων. :smt005:

.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33076
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 30 Αύγ 2022, 17:34

Αρίστος έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:10


Αυτα που λεω εγω τα εχουν υποστηριξει καθηγητες πανεπιστημιου Ελληνες και ξενοι, ειδικα τα ταξιδια των Ελληνων στη Αμερικη. Αυτα που λεει ο Αδωνις για προγονους 13 εκατομμυριων χρονων υπαρχουν μονο στη φαντασια του.

.
αυτα που λες εσυ, τα εχουν υποστηριξει ψεκ, αναμεσα τους δεν εποκλειεται να ειναι και καθηγητες.

το οτι ο δωνης ειναι επισης ψεκ, δεν αθωωνει εσενα.

παιζει και να μην ειστε τοσο ψεκ, κι εσυ κι ο αδωνης, να ξερετε οτι λετε μαλακιες, αλλα να το κανετε για τα πελατακια-ψηφαλακια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 30 Αύγ 2022, 17:34

taxalata xalasa έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:26
Χαοτικός έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:22
Ασέβαστος έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:18



οι πασοκοι φταινε. και οι ζαιοι. και τα νουδουλικα. και.και.

αλλα και εγω. πολυ. ισως περισσοτερο απο αυτους, οσον αφορα στην προσωπικη μου κατασταση, αυτοι φταινε για την κατασταση της χωρας.
:blm:

Αυτό είναι που έχει ψωμί δικέ μου. Αυτό να επιχειρείς να να το δώσεις προς ευαισθητοποίηση άλλων.
ειναι δυσκολος ο αντιπαλος στον καθρεφτη... όλοι λακανε μακρυα... τρομαζουν... μπου ρε!.... :003:
:g030:

Δυστυχώς;

και αξιώνεις και ευτυχία δικέ μου! Έτσι χωρίς να κοπιάσεις. θα έρθει με τελετές μύησης που είναι εύκολες. να σκοτωθείτε όλοι οι κακοί να μείνουν όλοι οι καλοί που θα προσφέρουν έναν ωραίο κόσμο και θα είμαι ευτυχισμένος μέσα σε αυτόν :romance-hearteyes:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41092
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 30 Αύγ 2022, 17:36

Ασέβαστος έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:34
Αρίστος έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:10


Αυτα που λεω εγω τα εχουν υποστηριξει καθηγητες πανεπιστημιου Ελληνες και ξενοι, ειδικα τα ταξιδια των Ελληνων στη Αμερικη. Αυτα που λεει ο Αδωνις για προγονους 13 εκατομμυριων χρονων υπαρχουν μονο στη φαντασια του.

.
αυτα που λες εσυ, τα εχουν υποστηριξει ψεκ, αναμεσα τους δεν εποκλειεται να ειναι και καθηγητες.

το οτι ο δωνης ειναι επισης ψεκ, δεν αθωωνει εσενα.

παιζει και να μην ειστε τοσο ψεκ, κι εσυ κι ο αδωνης, να ξερετε οτι λετε μαλακιες, αλλα να το κανετε για τα πελατακια-ψηφαλακια.


Σοβαρεψου.

Οσα λεω εγω τα ειπε κι ο Πλουταρχος, τα υποστηριζουν κι αυτοι.

I. Liritzis, P. Preka-Papadema, P. Antonopoulos, K. Kalachanis and C. Tzanis

Journal of Coastal Research, Vol. 34, 3, p.651-674, May 2018

Οσα λεει ο Μπουμπουκος για Ελληνες Αρειους 13 εκατομμυριων χρονων δεν υπαρχουν πουθενα.

.

Άβαταρ μέλους
Nandros
Δημοσιεύσεις: 27282
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:41
Phorum.gr user: Nandros
Τοποθεσία: Όπου συχνάζουν ναυτικοί και λοιπά κακοποιά στοιχεία

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nandros » 30 Αύγ 2022, 17:36

Αρίστος έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:31
Και σιγα δηλαδη το φοβερο κατορθωμα οταν οι Μινωιτες και αρχαιοι Ελληνες ειχαν ποντοπορα καραβια ενω αλλοι λαοι διεπλευσαν τους ωκεανους σε πολυ αρχαιοτερα χρονια με μεγαλες πιρογες.

.
Ρε άναυτε ορεσίβιε τσομπάνη, ανακατεύεις τις πιρόγες του τροπικού Ειρηνικού με τις άγριες θάλασσες του Βόρειου Ατλαντικού;
Ο Β.Ατλαντικός έχει δική του γραμμή φόρτωσης, άσχετε!
Σταμάτα να ξεφτιλίζεσαι συνεχώς.
ΚΚΕ 6η Ολομέλεια: Κάναμε το διεθνιστικό μας καθήκον (εννοεί τον Συμμοριτοπόλεμο)
ΧΑ: Είμαστε η σπορά των ηττημένων του '45. Οι εθνικοσοσιαλιστές, οι φασίστες!

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41092
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 30 Αύγ 2022, 17:38

Nandros έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:36
Αρίστος έγραψε:
30 Αύγ 2022, 17:31
Και σιγα δηλαδη το φοβερο κατορθωμα οταν οι Μινωιτες και αρχαιοι Ελληνες ειχαν ποντοπορα καραβια ενω αλλοι λαοι διεπλευσαν τους ωκεανους σε πολυ αρχαιοτερα χρονια με μεγαλες πιρογες.

.
Ρε άναυτε ορεσίβιε τσομπάνη, ανακατεύεις τις πιρόγες του τροπικού Ειρηνικού με τις άγριες θάλασσες του Βόρειου Ατλαντικού;
Ο Β.Ατλαντικός έχει δική του γραμμή φόρτωσης, άσχετε!
Σταμάτα να ξεφτιλίζεσαι συνεχώς.


Στο Βορειο Ατλαντικο ταξιδευαν νησι με νησι και ξεχειμωνιαζαν κιολας σε καποιο νησι πριν συνεχισουν το ταξιδι.

Δεν ηταν καθολου δυσκολοτερο ταξιδι απο αυτο των Βικινγκς, τα 2/3 της διαδρομης ηταν εξαλλου ιδια.

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 41092
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: ψεκ στον αληθινο κοσμο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 30 Αύγ 2022, 17:40

ΙΚαι στο φιναλε η μελετη των Ελληνων καθηγητων δειχνει οτι τοσο ΓΕΩΓΡΑΦΙΚΑ οσο και ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΚΑ ο Ομηρος και ο Πλουταρχος δινουν ακριβεις πληροφοριες για γεγονοτα και διαδρομες στον Ατλαντικο.

.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών