απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Υποθέσεις εγκλημάτων και περιστατικά ποινικής φύσης (σοβαρά), όπως δολοφονίες, απαγωγές, υπεξαιρέσεις, ληστείες κ.ά., στην ελληνική κοινωνία.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
mao mao
Δημοσιεύσεις: 7430
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 01 Οκτ 2022, 11:42

EKPLIKTIKOS έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:38
Καλά κάνουν κ τα παίρνουν κ φεύγουν. Τι να κάνουν στην Ελλάδα τα παιδιά, ειδικά αν χωρίσουν οι γονείς; Πεταμένα θα είναι. Είναι σα να αναρωτιέσαι αν μια Ελληνίδα κάνει παιδί στο Μαρόκο ή στο Πακιστάν με κάνα ντόπιο κ μετά χωρίσει με τον πατέρα, ε δε θα το πάρει να γυρίσει Ελλάδα; Θα μείνει να το μεγαλώσει στο Πακιστάν για να το βλέπει ο πακιστανος μπαμπάς? Ας κοιτάμε το συμφέρον του παιδιού χωρίς συναισθηματισμους
:+1:

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17047
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Οκτ 2022, 11:46

EKPLIKTIKOS έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:38
Καλά κάνουν κ τα παίρνουν κ φεύγουν. Τι να κάνουν στην Ελλάδα τα παιδιά, ειδικά αν χωρίσουν οι γονείς; Πεταμένα θα είναι. Είναι σα να αναρωτιέσαι αν μια Ελληνίδα κάνει παιδί στο Μαρόκο ή στο Πακιστάν με κάνα ντόπιο κ μετά χωρίσει με τον πατέρα, ε δε θα το πάρει να γυρίσει Ελλάδα; Θα μείνει να το μεγαλώσει στο Πακιστάν για να το βλέπει ο πακιστανος μπαμπάς? Ας κοιτάμε το συμφέρον του παιδιού χωρίς συναισθηματισμους
Ας κάνει παιδί στη χώρα της, τι έρχεται εδώ για δωρητή;

Και όταν ο πατέρας εγκαθίσταται στη χωρα τους και θέλει να βλέπει το παιδί του όπως προβλέπει ο νόμος γιατί εξαφανίζονται και βάζουν ψευδομάρτυρες για να τον κατηγορήσουν;
Καταγγελίες σε Ρόδο, Κω, Κρήτη: Σκανδιναβές παντρεύονται Έλληνες και εξαφανίζονται με τα παιδιά
.........

Έχω φτάσει μέχρι τα ευρωπαϊκά δικαστήρια

Η περίπτωση του κ. Νεκτάριου Κουλιζάκη είναι μία από τις χιλιάδες που έχουν αναφερθεί μεταξύ άλλων υποθέσεων στον Σύλλογο «Συνεπιμέλεια».

Ο ίδιος περιγράφει πώς η ζωή του άλλαξε από τη μια στιγμή στην άλλη με τη γυναίκα που έφερε στη ζωή τον γιο του να εξαφανίζεται στη Σουηδία και να μην μπορεί να τους βρει.

«Έχω φτάσει μέχρι τα ευρωπαϊκά δικαστήρια και τον Συνήγορο του Πολίτη της Σουηδίας. Με τη γυναίκα μου γνωρίστηκα πριν από περίπου 15 χρόνια, όταν είχε έρθει για διακοπές στην Κρήτη. Καταλήξαμε να είμαστε μαζί και μέναμε στα Χανιά. Οταν γεννήθηκε ο γιος μου, σε ηλικία περίπου 6,5 ετών με την πρόφαση ότι θα πήγαινε για λίγο στη χώρα της τον πήρε και έφυγαν. Εκτοτε δεν τον έχω δει και δεν έχω καμία επικοινωνία μαζί του. Οι Κοινωνικές Υπηρεσίες της Σουηδίας στις οποίες προσέφυγε η γυναίκα μου με καταδίκασαν χωρίς καν να κληθώ να καταθέσω την άποψή μου και, μάλιστα, όταν κινήθηκα νομικά για την επιμέλεια αλλά και για να έχω επικοινωνία με το παιδί μου, εκείνοι απέκρυπταν τα στοιχεία της γυναίκας μου για να μην τη βρω με την αιτιολογία ότι θα τους έκανα κακό. Ο Συνήγορος του Πολίτη στη Σουηδία καταδίκασε την Επιτροπή των Κοινωνικών Υπηρεσιών γιατί, σύμφωνα με το σκεπτικό του Συνηγόρου, εγώ και ο γιος μου, μεταχειριστήκαμε από το σουηδικό κράτος σαν να μην υπήρχαμε. Τώρα, μάλιστα, κινδυνεύει το σουηδικό κράτος με καταδίκη από τα Ευρωπαϊκά Δικαστήρια. Το θέμα όμως είναι ότι εγώ 6 χρόνια τώρα έχω να δω το παιδί μου και κάθε χρόνο πηγαίνω τον χειμώνα στη Σουηδία, κάθομαι 3,5 μήνες και τον ψάχνω στα τυφλά. Πηγαίνω από πόλη σε πόλη, κάθομαι 3 με 4 ημέρες και ψάχνω σε σχολεία και γήπεδα. Το μόνο θετικό είναι ότι έχω τη βοήθεια εθελοντών που γνωρίζουν το πρόβλημά μου αλλά και άλλους γονείς με παρόμοιες περιπτώσεις».


«Υπάρχει ολοκληρωμένο σχέδιο»

Μία άλλη εκδοχή του τεράστιου προβλήματος που αντιμετωπίζουν Ελληνες μπαμπάδες με τις Σκανδιναβές μητέρες των παιδιών τους είναι αυτή που αφορά τον Α.Κ. (τα στοιχεία του είναι στη διάθεση της εφημερίδας). Ο 45χρονος από την Κρήτη γνώρισε και ερωτεύτηκε τη γυναίκα του, με την οποία έζησε δέκα χρόνια στο νησί. Κάποια στιγμή χωρίζουν και εκείνη παίρνει το παιδί και πάει στη Σουηδία, ενώ ο πατέρας την ακολουθεί για να βλέπει το παιδί του. Στη Σουηδία η γυναίκα με δύο μηνύσεις για εξύβριση και απειλή έχοντας ψευδομάρτυρες φθάνει στο δικαστήριο, το οποίο καταδικάζει τον Α.Κ. και με αυτήν την καταδίκη χάνει την επιμέλεια του παιδιού του.

«Υπάρχει ολοκληρωμένο σχέδιο με δικηγόρους και δικαστές, ώστε να αρπάξει το παιδί η μητέρα αν ο πατέρας είναι ξένος. Μετά την απώλεια της επιμέλειας του παιδιού, έχω βρει δουλειά, έχω αγοράσει σπίτι, έγινα μετανάστης, χωρίς να έχω οικονομικό πρόβλημα, για το παιδί μου. Και όλα αυτά γιατί μου έλεγαν ότι υπάρχει πιθανότητα να αρπάξω το παιδί μου και να το πάω στην Κρήτη. Υστερα από αυτά που έκανα ξεκίνησαν κάποιες συνεδρίες με κοινωνικούς λειτουργούς προκειμένου να δουν τη σχέση μου με το παιδί. Στις συνεδρίες αυτές το παιδί ερχόταν δασκαλεμένο από τη μητέρα και έλεγε ότι δεν με θέλει και ότι φοβάται ότι θα το αρπάξω να το πάω στην Ελλάδα. Πήγα στο δικαστήριο και ζήτησα να πάρω ό,τι έχουν οι Σουηδοί, δηλαδή μία εβδομάδα εγώ και μία αυτή. Αλλά τότε εκείνη το φόβισε το παιδί και εκείνο είπε στους κοινωνικούς λειτουργούς ότι δεν θέλει να με βλέπει γιατί φοβάται μήπως το πάρω στην Ελλάδα. Και το δικαστήριο πλέον δεν μου επιτρέπει να βλέπω το παιδί μου. Είναι 9 ετών ο γιος μου και έχω να τον συναντήσω από τον Αύγουστο του 2019. Και κάθομαι εδώ μήπως χρειαστεί κάτι και πρέπει να το βοηθήσω για να είμαι δίπλα του».
.....
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 01 Οκτ 2022, 11:50, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14626
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 01 Οκτ 2022, 11:46

Juno έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:29
Σίγουρα το δίκανο δεν είναι η λύση, αλλά μήπως να συμφωνήσουμε πως ο δράστης θόλωσε και πως και οι δύο γονείς ήταν γμστ;
έχω μια καλύτερη ιδέα.μήπως να μην γράφεις μαλακίες?

Άβαταρ μέλους
Σέλευκας
Δημοσιεύσεις: 9056
Εγγραφή: 04 Αύγ 2018, 01:00
Phorum.gr user: Seleykos
Τοποθεσία: Sapan

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σέλευκας » 01 Οκτ 2022, 11:48

Juno έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:29
Δεν είναι ολοφάνερο πως αυτή ήθελε εξ' αρχής να κάνει ένα παιδί και να φύγει και επέλεξε αυτόν που θα δυσκολευόταν να ακολουθήσει και να διεκδικήσει το δικαίωμα του να είναι παρών στη ζωή του παιδιού του;
Ήθελε να βάλει στο παλμαρέ της και παιδί με γιδοβοσκο από ελληνικό χωριό. Τα καλλιτεχνικά αυτά άτομα και ειδικά οι γραφίστες όπως εγώ σαυτην την ηλικία πιστεύουμε ότι η ζωή είναι μια γλυπτική που φτιάχνεις κάποια έργα και τα έχεις στο σπίτι σου και τα παρουσιάζεις και στους φίλους σου. Και το παιδί και η γυναίκα και τι σπίτι και η δουλειά είναι από αυτά. Μετά όταν γίνεσαι κωλόγρια η κωλογέρος καταλαβαίνεις ότι τα πράγματα που αξίζουν δεν είναι κατασκευάσματα ούτε τα έκανες εσύ αφού δεν μπορείς να τα ελέγξεις όπως νόμιζες. Ε αυτήν δεν πρόλαβε να το καταλάβει.
Ιδιωτικές δομές παιδιών. Πως είναι δυνατόν;
Κοινοβουλευτισμός είναι η εκπροσώπηση των φεουδαρχών απέναντι στον βασιλιά.
Azzurra Carnelos

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17047
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Οκτ 2022, 11:53

nowhere έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:46
Juno έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:29
Σίγουρα το δίκανο δεν είναι η λύση, αλλά μήπως να συμφωνήσουμε πως ο δράστης θόλωσε και πως και οι δύο γονείς ήταν γμστ;
έχω μια καλύτερη ιδέα.μήπως να μην γράφεις μαλακίες?
Σου εύχομαι ολόψυχα να το ζήσεις πρώτο χέρι και να οργώνεις μια βόρεια χώρα μήπως δεις από μακριά το παιδί σου. Εναλλακτικά, αν δεν παίζει αυτή η φάση, έστω να παρηγορείς κάποιο αγαπημένο σου πρόσωπο που θα το κάνει.
Τότε θα μπορέσουμε να το συζητήσουμε.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22833
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 01 Οκτ 2022, 11:58

Juno έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:29
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:35
Juno έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:07


Γαλή, η δασκάλα. Εγγύηση. Εχει περάσει όλες τις πίστες.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης, πώς σου ξέφυγε η συμπχωρουμίτισσα που είναι στο target group σου;
Στο παλαιό φόρουμ έπαιζαν συμποσια και μετά παρτουζες, τώρα έχουμε σοβαρευτεί, είμαστε μόνο του διαλόγου.
επισης αν το έκανε κάνα αφγανος, θα ήθελες να κρεμάσουν 100 ομοεθνεις στην ομόνοια για παράδειγματισμο. Τώρα ο άλλος ο ημινεαντερταλ που την έβγαζε με τα κατσίκια του έλαχε να πηδιεται με ωραία κοπέλα νέα δροσερη , και αντί να δοξολογει την Παναγία κάθε μέρα, το έπαιζε τραμπουκος, και σκότωσε εκεί και ένα μωρό επειδή του χάλασε ξέρω γω το όνειρο να κάνει οικογένεια στο κωλοχωρι του να κάνει οικογένεια στα 58 με μια 30αρα Γερμανόελληνίδα. Δατ μεικς σένς.
1. Ο Αφγανός να κάνει ό,τι θέλει στη χώρα του. Το ότι έχουμε εγκληματίες εδώ, δεν είναι λόγος να κάνουμε άλλους εισαγωγή.
Με έχετε δει να λέω τα ίδια για εγκλήματα που γίνονται στο Αφγανιστάν; Δεν μου αρέσει που συμβαίνουν, κρίμα που συμβαίνουν, αλλά δεν μου πέφτει λόγος.
Όταν έρχονται εδώ και κάνουν τα ίδια στην πατρίδα μου, μου πέφτει λόγος.

2. Την 30χρονη Γερμανίδα με το ζόρι την πήγαν εκεί; Τη βίασε; Αυτή δεν είναι ανώμαλη που πήγε με κάποιον στην ηλικία του πατέρα της; (Συμπάθα με και συ και η ΓΑΛΗ). Δεν είναι ολοφάνερο πως αυτή ήθελε εξ' αρχής να κάνει ένα παιδί και να φύγει και επέλεξε αυτόν που θα δυσκολευόταν να ακολουθήσει και να διεκδικήσει το δικαίωμα του να είναι παρών στη ζωή του παιδιού του;

3. Γιατί δεν διάβασες το άρθρο που σου έδειξα;
Ρίξε μια ματιά να δεις πως υπάρχει ολόκληρο κύκλωμα από δικηγόρους, δημόσιους λειτουργούς και ψευδομάρτυρες για να εμποδίσουν τους μπαμπάδες να πλησιάζουν τα παιδιά τους. Τους μπαμπάδες που πάνε δικαστικώς, όχι με το δίκανο.
Ένας λέει πως μένει πλέον στη χώρα της τάναςπου και γυρίζει τα σχολείο και τα γήπεδα, μήπως βρει το παιδί του.
Άλλος έχει να το δει έξι χρόνια.
Σίγουρα το δίκανο δεν είναι η λύση, αλλά μήπως να συμφωνήσουμε πως ο δράστης θόλωσε και πως και οι δύο γονείς ήταν γμστ;
Εμ, και τότε αφού είσαι Έλληνας και θέλεις να κάνεις οικογένεια, γιατί το κάνεις με τη Σουηδέζα. Αυτή στη χώρα της, εσύ στη δικιά σου. Πηδα την που ήρθε για διακοπές, και κάνε οικογένεια με μια Ελληνίδα. Εδώ μας βγάζεις όλους τους μετανάστες εγκληματίες, και θύματα Έλληνες που αποφάσισαν να κάνουν οικογένεια σοβαρή με σουηδεζες τουριστριες, και τόσο σε πνίγει το δίκιο μάλιστα που θα δώσουμε δίκιο σε έναν κάφρο 56χρονο χωριατη που με σχέδιο εκτέλεσε μια νέα κοπέλα και ένα μωρό. Νταξει, δεν έχει τώρα νόημα να σχολιάζουμε αυτό το παραληρημα. Μπαίνουμε σε βαθύ φόρουμ, δηλαδή χάνουμε χρόνο άσκοπα να απαντάμε σε απόψεις παρανοϊκές.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17047
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 01 Οκτ 2022, 12:13

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:58
Juno έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:29
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:35

Στο παλαιό φόρουμ έπαιζαν συμποσια και μετά παρτουζες, τώρα έχουμε σοβαρευτεί, είμαστε μόνο του διαλόγου.
επισης αν το έκανε κάνα αφγανος, θα ήθελες να κρεμάσουν 100 ομοεθνεις στην ομόνοια για παράδειγματισμο. Τώρα ο άλλος ο ημινεαντερταλ που την έβγαζε με τα κατσίκια του έλαχε να πηδιεται με ωραία κοπέλα νέα δροσερη , και αντί να δοξολογει την Παναγία κάθε μέρα, το έπαιζε τραμπουκος, και σκότωσε εκεί και ένα μωρό επειδή του χάλασε ξέρω γω το όνειρο να κάνει οικογένεια στο κωλοχωρι του να κάνει οικογένεια στα 58 με μια 30αρα Γερμανόελληνίδα. Δατ μεικς σένς.
1. Ο Αφγανός να κάνει ό,τι θέλει στη χώρα του. Το ότι έχουμε εγκληματίες εδώ, δεν είναι λόγος να κάνουμε άλλους εισαγωγή.
Με έχετε δει να λέω τα ίδια για εγκλήματα που γίνονται στο Αφγανιστάν; Δεν μου αρέσει που συμβαίνουν, κρίμα που συμβαίνουν, αλλά δεν μου πέφτει λόγος.
Όταν έρχονται εδώ και κάνουν τα ίδια στην πατρίδα μου, μου πέφτει λόγος.

2. Την 30χρονη Γερμανίδα με το ζόρι την πήγαν εκεί; Τη βίασε; Αυτή δεν είναι ανώμαλη που πήγε με κάποιον στην ηλικία του πατέρα της; (Συμπάθα με και συ και η ΓΑΛΗ). Δεν είναι ολοφάνερο πως αυτή ήθελε εξ' αρχής να κάνει ένα παιδί και να φύγει και επέλεξε αυτόν που θα δυσκολευόταν να ακολουθήσει και να διεκδικήσει το δικαίωμα του να είναι παρών στη ζωή του παιδιού του;

3. Γιατί δεν διάβασες το άρθρο που σου έδειξα;
Ρίξε μια ματιά να δεις πως υπάρχει ολόκληρο κύκλωμα από δικηγόρους, δημόσιους λειτουργούς και ψευδομάρτυρες για να εμποδίσουν τους μπαμπάδες να πλησιάζουν τα παιδιά τους. Τους μπαμπάδες που πάνε δικαστικώς, όχι με το δίκανο.
Ένας λέει πως μένει πλέον στη χώρα της τάναςπου και γυρίζει τα σχολείο και τα γήπεδα, μήπως βρει το παιδί του.
Άλλος έχει να το δει έξι χρόνια.
Σίγουρα το δίκανο δεν είναι η λύση, αλλά μήπως να συμφωνήσουμε πως ο δράστης θόλωσε και πως και οι δύο γονείς ήταν γμστ;
Εμ, και τότε αφού είσαι Έλληνας και θέλεις να κάνεις οικογένεια, γιατί το κάνεις με τη Σουηδέζα. Αυτή στη χώρα της, εσύ στη δικιά σου. Πηδα την που ήρθε για διακοπές, και κάνε οικογένεια με μια Ελληνίδα. Εδώ μας βγάζεις όλους τους μετανάστες εγκληματίες, και θύματα Έλληνες που αποφάσισαν να κάνουν οικογένεια σοβαρή με σουηδεζες τουριστριες, και τόσο σε πνίγει το δίκιο μάλιστα που θα δώσουμε δίκιο σε έναν κάφρο 56χρονο χωριατη που με σχέδιο εκτέλεσε μια νέα κοπέλα και ένα μωρό. Νταξει, δεν έχει τώρα νόημα να σχολιάζουμε αυτό το παραληρημα. Μπαίνουμε σε βαθύ φόρουμ, δηλαδή χάνουμε χρόνο άσκοπα να απαντάμε σε απόψεις παρανοϊκές.
Είπα πως και οι δύο γονείς ήταν μπάζα, δεν σου άρεσε. Θέλεις να αγιοποιήσεις την Γερμανίδα.

Το ότι ο πατέρας θόλωσε, δεν είναι ελαφρυντικό για αυτό που έκανε. Σίγουρα όμως δεν το έκανε με σχέδιο, όπως λες.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 01 Οκτ 2022, 12:15

Juno έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:46

Ας κάνει παιδί στη χώρα της, τι έρχεται εδώ για δωρητή;
Δικαίωμά της είναι. Καλό θα ήταν κ ο πατέρας να υπολογίζει αυτήν την πιθανότητα :wink

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14626
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 01 Οκτ 2022, 12:17

είναι ολοφάνερο.ήρθε στην ελλάδα με σχέδιο να κλέψει τα γονίδια του πρώτου ηλικιωμένου βοσκού με 4 δόντια που θα έπεφτε στα δίχτυα της αλλά δεν είχε υπολογίσει το ισχυρό πατρικό φίλτρο του ορεσίβιου ελ κατσικογάμη και ότι θα θολώσει ο καψερός.φορουμάρα.κλείστε το να πάει στο διάολο

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23399
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 01 Οκτ 2022, 12:18

nowhere έγραψε:
01 Οκτ 2022, 12:17
είναι ολοφάνερο.ήρθε στην ελλάδα με σχέδιο να κλέψει τα γονίδια του πρώτου ηλικιωμένου βοσκού με 4 δόντια που θα έπεφτε στα δίχτυα της αλλά δεν είχε υπολογίσει το ισχυρό πατρικό φίλτρο του ορεσίβιου ελ κατσικογάμη και ότι θα θολώσει ο καψερός.φορουμάρα.κλείστε το να πάει στο διάολο
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Крaсная армия
Δημοσιεύσεις: 4150
Εγγραφή: 17 Ιουν 2021, 21:37
Phorum.gr user: Μαρίνος Αντύπας
Τοποθεσία: Πελασγιώτιδα

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Крaсная армия » 01 Οκτ 2022, 12:20

Νοτιομακεδόνας.

Γνήσιος απόγονος του Παύλου Μελά και του ιμπεριαλιστή της εποχής του, του παγανιστή μέγα Αλέξανδρου.
Для пользы дела мне необходимы военные полномочия. В таком случае я буду сам, без формальностей свергать тех командармов и комиссаров, которые губят дело. Так мне подсказывают интересы дела, и, конечно, отсутствие бумажки от Троцкого меня не остановит.

Άβαταρ μέλους
The Age of Aquarius
Δημοσιεύσεις: 1843
Εγγραφή: 02 Δεκ 2018, 22:36
Phorum.gr user: The Age of Aquarius

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από The Age of Aquarius » 01 Οκτ 2022, 13:12

EKPLIKTIKOS έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:38
Καλά κάνουν κ τα παίρνουν κ φεύγουν. Τι να κάνουν στην Ελλάδα τα παιδιά, ειδικά αν χωρίσουν οι γονείς; Πεταμένα θα είναι. Είναι σα να αναρωτιέσαι αν μια Ελληνίδα κάνει παιδί στο Μαρόκο ή στο Πακιστάν με κάνα ντόπιο κ μετά χωρίσει με τον πατέρα, ε δε θα το πάρει να γυρίσει Ελλάδα; Θα μείνει να το μεγαλώσει στο Πακιστάν για να το βλέπει ο πακιστανος μπαμπάς? Ας κοιτάμε το συμφέρον του παιδιού χωρίς συναισθηματισμους
Τα παιδιά είναι υπερεκτιμημένες οντότητες.
Σιγά μην τα σκεφτόμαστε πριν πάρουμε κάθε απόφαση.

nemo
Δημοσιεύσεις: 7240
Εγγραφή: 04 Ιούλ 2018, 11:08

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nemo » 01 Οκτ 2022, 13:25

Juno έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:53
nowhere έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:46
Juno έγραψε:
01 Οκτ 2022, 11:29
Σίγουρα το δίκανο δεν είναι η λύση, αλλά μήπως να συμφωνήσουμε πως ο δράστης θόλωσε και πως και οι δύο γονείς ήταν γμστ;
έχω μια καλύτερη ιδέα.μήπως να μην γράφεις μαλακίες?
Σου εύχομαι ολόψυχα να το ζήσεις πρώτο χέρι και να οργώνεις μια βόρεια χώρα μήπως δεις από μακριά το παιδί σου. Εναλλακτικά, αν δεν παίζει αυτή η φάση, έστω να παρηγορείς κάποιο αγαπημένο σου πρόσωπο που θα το κάνει.
Τότε θα μπορέσουμε να το συζητήσουμε.
μλκς λες δεν εγινε για κανενα παιδι απο οτι ακουσα εχει δυο και μαλιστα με εγγονια -οτι εγινε εγινε για το μνι της γερμανιδας

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70111
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 01 Οκτ 2022, 13:29

Juno έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:19
ΓΑΛΗ έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:16
Juno έγραψε:
30 Σεπ 2022, 23:13


Οδηγίες από εσένα με τίποτα. Μέχρι εδώ ακούγονται τα κουδούνια σου. Άλλους εκπαιδεύεις.
Η αλήθεια είναι ότι οι οδηγίες δεν πιάνουν σε μπετόστοκους βραδείας καύσης.

Ρητορικό σχήμα ήταν.
Ναι.
Όποια διαλύει την οικογένειά της στα 45 για έναν 25άρη, δεν είναι μπετόστοκος βραδείας καύσης. Είναι παράδειγμα προς μίμηση και πρέπει να ακούμε τις συμβουλές της.
Καλά, φρόντισε να τη σώσεις εσύ όταν ο 45ρης ή 50ρης σύζυγος σου επιχειρήσει να τη διαλύσει για 25άρα. Πράγμα που αποκλείεται να κάνει γιατί θα έχει δίπλα του ένα αμάραντο μπουμπούκι. :lol:

Βούρλο.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

sharp
Δημοσιεύσεις: 21221
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: απολιτιστος αγροικος κτηνοτρόφος σκοτώνει γυναίκα και μωρο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 01 Οκτ 2022, 13:33

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
30 Σεπ 2022, 12:18
Το ζευγάρι είχε χωρίσει πριν από λίγους μήνες και το τελευταίο διάστημα η 31χρονη γυναίκα έμενε μαζί με το παιδί τους, στο σπίτι της γιαγιάς της στο χωριό. Όμως, ο 56χρονος εμφανιζόταν σχεδόν κάθε μέρα εκεί και την πίεζε να του δώσει την επιμέλεια του μωρού, που θα έκλεινε σε λίγες ημέρες έναν χρόνο ζωής.

Όμως, δεν πρόλαβε καθώς βρήκε τον θάνατο από τα χέρια του ίδιου του του πατέρα, που δεν δίστασε να του κόψει το νήμα της ζωής πυροβολώντας το εν ψυχρώ με την κυνηγετική του καραμπίνα για να μην το αφήσει στη μητέρα του! Αμέσως μετά, έστρεψε το όπλο και προς την 31χρονη, σκοτώνοντάς την ακαριαία, ενώ στη συνέχεια αυτοπυροβολήθηκε με αυτό, γράφοντας τους τίτλους τέλους σε τρεις ζωές.


Ο άντρας ήταν Ελληνας, ενώ η γυναίκα γερμανικής καταγωγής.
Γερμανίδα ήταν, καλά τής έκανε.

Dwarven Blacksmith καλύτερα τώρα; :lol:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εγκληματικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών