Σήκωσα χέρι

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14856
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 15 Ιαν 2023, 11:12

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
14 Ιαν 2023, 00:52
GoBack έγραψε:
13 Ιαν 2023, 22:35
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
13 Ιαν 2023, 21:58
Εδώ να αναφέρω ότι δε μου μιλούσε μία εβδομάδα και έπειτα με πήρε τηλέφωνο μόνη της και κομπλέ .
Βέβαια έχουμε ξεκόψει σχετικά επειδή έχει καινούριο γκόμενο και πραγματικά δε μπορώ να βρω τι του βρήκε .
Σε γενικες γραμμες ποσους γκομενους εχει αλλαξει αυτη;Εφτασε τριψηφιο;
Υπολογίζω περίπου τριάντα .
Από το τοπικό πρωτάθλημα, τύπε ή παίζει Super League η τύπισσα;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 15 Ιαν 2023, 11:14

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:11
Yochanan έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:05
Περίμενα ότι θα έγραφες κάτι εσύ γιατί είσαι η κλασσική περίπτωση βλάβης σε αυτό τον τομέα.
Μωρέ ναι είμαι η αντίστοιχη της δικής σου βλάβης σε αυτόν τον τομέα. Οπότε να περιμένω απάντηση από που τα έβγαλες τόσα συμπεράσματα ή να θεωρήσω ότι είναι απόρροια της βλάβης σου;
Ο Γιο είναι επόπτης γραμμών του φόρουμ. Έχει αναλάβει αυτόκλητα το ρόλο να ταμπελιάζει σωρηδόν τα μέλη του φόρουμ.
Σπανίως γράφει για οτιδήποτε αφορά το θέμα.

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1128
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 15 Ιαν 2023, 11:17

Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
14 Ιαν 2023, 02:17
Yochanan έγραψε:
14 Ιαν 2023, 01:50
μέσα μου κλαίω όμως

Στα εξηγήσανε simply για να τα καταλαβεις. Αυτη η γυναίκα γελάει μαζί σου πίσω από την πλάτη σου, δεν σε σέβεται και χωρίς σεβασμό δεν υπάρχει τιποτα. Σε θεωρεί αποτυχημένο, χαζό και μαλάκα (κυριολεκτικά και μεταφορικά).
Κοίταξε .
Δεδομένου ότι έχει ξεκαθαρίσει ότι με βλέπει σαν ( κάποτε , τον καλύτερο ) πλέον μετά από όσα έγιναν έναν από τους καλούς της φίλους μήπως είμαι εγώ ο παρανοϊκός ;
Δυστυχώς προσπάθησα να μην την βλέπω καθόλου ερωτικά αλλά δεν γίνεται . Για παράδειγμα , κάνω παρέα και με ακόμα τέσσερα κορίτσια , αλλά δεν με απασχολεί καθόλου αν ανοίγουν ή όχι τα πόδια τους , θα μπορούσα να τις βλέπω και να πίνω μπίρα . Αλλά με την συγκεκριμένη δεν μπορώ καν να την δω να φιλιέται .
Η μητέρα μου ( η οποία έχει δει πολλά παρατράγουδα εξαιτίας τρομερής κατανάλωσης οινοπνευματωδών ποτών όταν με πιάνει ο νταλκάς ) λέει ότι φταίει και η γκόμενα επειδή , μπορεί να είναι ισχυρογνωμών ότι δε μπορεί να με δει ερωτικά , αλλά ζητάει εξυπηρετήσεις που ζητάς από τον αδερφό , τον άνδρα ή τον γκόμενο , ΕΝΩ γνωρίζει πόσο καψούρης είμαι .
Εγώ προφανώς και δεν έχω ελπίδες , αλλά στο πίσω μέρος του μυαλού μου λέω ότι αν πετύχω σε άλλους τομείς , ίσως θεωρήσει καλό να είναι με κάποιον που την έχει καψούρα δέκα χρόνια και μπορεί και να την βολέψει σε αντίθεση με ένα σωρό γκόμενους που δε μπορεί να στεριώσει . Δεν με τιμάει καθόλου να το λέω αλλά έπειτα από τόσα χαμένα κιλά σπέρματος για τη πάρτη της δε θα με πείραζε ακόμα και αν δεν είχε ιδιοτελή κίνητρα για να είναι μαζί μου . Άλλωστε ούτε μία καινούρια γνωριμία δεν θα γνωρίζω αν τα έχει .
Αλλά πρώτα ο Θεός σε δύο χρόνια θα είμαι τριάντα και δε βλέπω καθόλου προοπτικές για να γίνω άνδρας κατηγορίας φορτώματος γκόμενας σαν αυτής .
Δεν μπορώ να σας καταλάβω εσάς (άντρες ή γυναίκες) που κάνετε παρέα με άτομα που γουστάρετε. Από τα πιο ψυχοφθόρα πράγματα.
Εξαιτίας του παραπάνω, αλλά και του γεγονότος ότι η τύπισσα είναι τοξικότατη και εσύ κτητικός και βίαιος απέναντί της, η μόνη λύση είναι να ξεκόψεις. Δεν υπάρχει καμία εναλλακτική, όμως.
Έτσι το βλέπω εγώ, έξω από το χορό.
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2023, 11:21

stavmanr έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:14
Naida έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:11
Yochanan έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:05
Περίμενα ότι θα έγραφες κάτι εσύ γιατί είσαι η κλασσική περίπτωση βλάβης σε αυτό τον τομέα.
Μωρέ ναι είμαι η αντίστοιχη της δικής σου βλάβης σε αυτόν τον τομέα. Οπότε να περιμένω απάντηση από που τα έβγαλες τόσα συμπεράσματα ή να θεωρήσω ότι είναι απόρροια της βλάβης σου;
Ο Γιο είναι επόπτης γραμμών του φόρουμ. Έχει αναλάβει αυτόκλητα το ρόλο να ταμπελιάζει σωρηδόν τα μέλη του φόρουμ.
Σπανίως γράφει για οτιδήποτε αφορά το θέμα.
Όχι, έγραψε ο άνθρωπος για το νήμα ένα κατεβατό για το χαρακτήρα της κοπέλας. Απλά μου έκαναν εντύπωση όλα αυτά που της προσαπτει από που έβγαλε τα συμπεράσματα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14856
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 15 Ιαν 2023, 11:22

ik_90 έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:17
Λόρδος Ταντρίδης έγραψε:
14 Ιαν 2023, 02:17
Yochanan έγραψε:
14 Ιαν 2023, 01:50
μέσα μου κλαίω όμως

Στα εξηγήσανε simply για να τα καταλαβεις. Αυτη η γυναίκα γελάει μαζί σου πίσω από την πλάτη σου, δεν σε σέβεται και χωρίς σεβασμό δεν υπάρχει τιποτα. Σε θεωρεί αποτυχημένο, χαζό και μαλάκα (κυριολεκτικά και μεταφορικά).
Κοίταξε .
Δεδομένου ότι έχει ξεκαθαρίσει ότι με βλέπει σαν ( κάποτε , τον καλύτερο ) πλέον μετά από όσα έγιναν έναν από τους καλούς της φίλους μήπως είμαι εγώ ο παρανοϊκός ;
Δυστυχώς προσπάθησα να μην την βλέπω καθόλου ερωτικά αλλά δεν γίνεται . Για παράδειγμα , κάνω παρέα και με ακόμα τέσσερα κορίτσια , αλλά δεν με απασχολεί καθόλου αν ανοίγουν ή όχι τα πόδια τους , θα μπορούσα να τις βλέπω και να πίνω μπίρα . Αλλά με την συγκεκριμένη δεν μπορώ καν να την δω να φιλιέται .
Η μητέρα μου ( η οποία έχει δει πολλά παρατράγουδα εξαιτίας τρομερής κατανάλωσης οινοπνευματωδών ποτών όταν με πιάνει ο νταλκάς ) λέει ότι φταίει και η γκόμενα επειδή , μπορεί να είναι ισχυρογνωμών ότι δε μπορεί να με δει ερωτικά , αλλά ζητάει εξυπηρετήσεις που ζητάς από τον αδερφό , τον άνδρα ή τον γκόμενο , ΕΝΩ γνωρίζει πόσο καψούρης είμαι .
Εγώ προφανώς και δεν έχω ελπίδες , αλλά στο πίσω μέρος του μυαλού μου λέω ότι αν πετύχω σε άλλους τομείς , ίσως θεωρήσει καλό να είναι με κάποιον που την έχει καψούρα δέκα χρόνια και μπορεί και να την βολέψει σε αντίθεση με ένα σωρό γκόμενους που δε μπορεί να στεριώσει . Δεν με τιμάει καθόλου να το λέω αλλά έπειτα από τόσα χαμένα κιλά σπέρματος για τη πάρτη της δε θα με πείραζε ακόμα και αν δεν είχε ιδιοτελή κίνητρα για να είναι μαζί μου . Άλλωστε ούτε μία καινούρια γνωριμία δεν θα γνωρίζω αν τα έχει .
Αλλά πρώτα ο Θεός σε δύο χρόνια θα είμαι τριάντα και δε βλέπω καθόλου προοπτικές για να γίνω άνδρας κατηγορίας φορτώματος γκόμενας σαν αυτής .
Δεν μπορώ να σας καταλάβω εσάς (άντρες ή γυναίκες) που κάνετε παρέα με άτομα που γουστάρετε. Από τα πιο ψυχοφθόρα πράγματα.
Εξαιτίας του παραπάνω, αλλά και του γεγονότος ότι η τύπισσα είναι τοξικότατη και εσύ κτητικός και βίαιος απέναντί της, η μόνη λύση είναι να ξεκόψεις. Δεν υπάρχει καμία εναλλακτική, όμως.
Έτσι το βλέπω εγώ, έξω από το χορό.
Υπάρχει λύση, τύπε.

Να ξανακάνει εκπομπή η Σία Λιαριοπούλου και να περνάει από κάτω το εξής:

"Η κοπέλα που αγαπάω, έχει πιο πολλά χιλιόμετρα από το ταξί μου"
.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2023, 11:24

Ελλάδα 2023 :smt005:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 15 Ιαν 2023, 11:25

Να περιμένεις. Όπως στη ζωή. Κάποτε θα έρθει κι η σειρά σου.
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1128
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 15 Ιαν 2023, 11:26

Feindflug έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:22
Υπάρχει λύση, τύπε.

Να ξανακάνει εκπομπή η Σία Λιαριοπούλου και να περνάει από κάτω το εξής:

"Η κοπέλα που αγαπάω, έχει πιο πολλά χιλιόμετρα από το ταξί μου"
.
Μωρό παιδί ήμουνα και έβλεπα την εκπομπάρα με τα «ναυάγια» της ζωής... α ρε τηλεόραση 90's, λείπεις πολύ. Και η Σία... κούκλα :romance-hearteyes:
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

stavmanr
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 31881
Εγγραφή: 14 Δεκ 2018, 11:41

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stavmanr » 15 Ιαν 2023, 11:32

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:21
stavmanr έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:14
Naida έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:11


Μωρέ ναι είμαι η αντίστοιχη της δικής σου βλάβης σε αυτόν τον τομέα. Οπότε να περιμένω απάντηση από που τα έβγαλες τόσα συμπεράσματα ή να θεωρήσω ότι είναι απόρροια της βλάβης σου;
Ο Γιο είναι επόπτης γραμμών του φόρουμ. Έχει αναλάβει αυτόκλητα το ρόλο να ταμπελιάζει σωρηδόν τα μέλη του φόρουμ.
Σπανίως γράφει για οτιδήποτε αφορά το θέμα.
Όχι, έγραψε ο άνθρωπος για το νήμα ένα κατεβατό για το χαρακτήρα της κοπέλας. Απλά μου έκαναν εντύπωση όλα αυτά που της προσαπτει από που έβγαλε τα συμπεράσματα.
Παραφέρθηκε. Ασχολήθηκε με το ποιον άλλου εκτός του φόρουμ.
Πρέπει να επανέλθει στο ρόλο του.

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 15 Ιαν 2023, 11:32

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:21
stavmanr έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:14
Naida έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:11


Μωρέ ναι είμαι η αντίστοιχη της δικής σου βλάβης σε αυτόν τον τομέα. Οπότε να περιμένω απάντηση από που τα έβγαλες τόσα συμπεράσματα ή να θεωρήσω ότι είναι απόρροια της βλάβης σου;
Ο Γιο είναι επόπτης γραμμών του φόρουμ. Έχει αναλάβει αυτόκλητα το ρόλο να ταμπελιάζει σωρηδόν τα μέλη του φόρουμ.
Σπανίως γράφει για οτιδήποτε αφορά το θέμα.
Όχι, έγραψε ο άνθρωπος για το νήμα ένα κατεβατό για το χαρακτήρα της κοπέλας. Απλά μου έκαναν εντύπωση όλα αυτά που της προσαπτει από που έβγαλε τα συμπεράσματα.
:lol::lol::lol:
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2023, 11:38

Πως λέγεται η Ευρωπαϊκή χώρα που μια νέα γυναίκα που έχει 10ετη ερωτική ζωή με, κατ εκτίμηση του καψουρεμένου χυλοπυτιασμενου φίλου μας, 30 ερωτικούς συντρόφους (3 δηλαδή τον χρόνο, 3 τον χρόνο ξαναλέγω), θεωρείται άξιο αναφοράς και αρνητικού σχολιασμού. Γυναίκα που γράφει χλμ κτλ κτλ
Μισό να το διορθώσω, Ευρωπαϊκή πολιτισμένη χώρα έτος 2023.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Ιαν 2023, 11:43

Yochanan έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:32
Naida έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:21
stavmanr έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:14


Ο Γιο είναι επόπτης γραμμών του φόρουμ. Έχει αναλάβει αυτόκλητα το ρόλο να ταμπελιάζει σωρηδόν τα μέλη του φόρουμ.
Σπανίως γράφει για οτιδήποτε αφορά το θέμα.
Όχι, έγραψε ο άνθρωπος για το νήμα ένα κατεβατό για το χαρακτήρα της κοπέλας. Απλά μου έκαναν εντύπωση όλα αυτά που της προσαπτει από που έβγαλε τα συμπεράσματα.
:lol::lol::lol:

Εικόνα
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 15 Ιαν 2023, 11:45

Δεν είναι αυτό που σχολιάζουμε. Δεν συζητάμε αν έχει πολλούς ή λίγους συντρόφους - εκ...

χέσ'το δε θα κάτσω να ασχοληθώ με σενα και το παγλαμα, πείτε τα μεταξύ σας (φαντάσου ότι ειναι μπαγλαμαδάκι)

Εικόνα
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 17308
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 15 Ιαν 2023, 11:45

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:38
Πως λέγεται η Ευρωπαϊκή χώρα που μια νέα γυναίκα που έχει 10ετη ερωτική ζωή με, κατ εκτίμηση του καψουρεμένου χυλοπυτιασμενου φίλου μας, 30 ερωτικούς συντρόφους (3 δηλαδή τον χρόνο, 3 τον χρόνο ξαναλέγω), θεωρείται άξιο αναφοράς και αρνητικού σχολιασμού. Γυναίκα που γράφει χλμ κτλ κτλ
Μισό να το διορθώσω, Ευρωπαϊκή πολιτισμένη χώρα έτος 2023.
Ποσο ειναι το οριο για να θεωρηθει η αλλη πουτανα;
Να ξερουμε δηλαδη.

Άβαταρ μέλους
ik_90
Δημοσιεύσεις: 1128
Εγγραφή: 20 Οκτ 2022, 18:45

Re: Σήκωσα χέρι

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ik_90 » 15 Ιαν 2023, 11:47

Naida έγραψε:
15 Ιαν 2023, 11:38
Πως λέγεται η Ευρωπαϊκή χώρα που μια νέα γυναίκα που έχει 10ετη ερωτική ζωή με, κατ εκτίμηση του καψουρεμένου χυλοπυτιασμενου φίλου μας, 30 ερωτικούς συντρόφους (3 δηλαδή τον χρόνο, 3 τον χρόνο ξαναλέγω), θεωρείται άξιο αναφοράς και αρνητικού σχολιασμού. Γυναίκα που γράφει χλμ κτλ κτλ
Μισό να το διορθώσω, Ευρωπαϊκή πολιτισμένη χώρα έτος 2023.
Το κακό δεν είναι να πάει με πολλούς άντρες, αυτό είναι δικαίωμά της. Αυτό που είναι αρνητικό είναι ότι -ξεκάθαρα- τον εκμεταλλεύεται.
«Το πεπρωμένο ενός ανθρώπου είναι ο χαρακτήρας του»
Ηράκλειτος

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών