Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12177
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 24 Ιαν 2023, 16:33

Λίνο Βεντούρα έγραψε:
24 Ιαν 2023, 07:27
Thor έγραψε:
23 Ιαν 2023, 16:37
ik_90 έγραψε:
22 Ιαν 2023, 22:04


Τα ίδια κάναμε και με Τζόλη. Πρέπει να κερδίζεις και κάτι από τους μικρούς σου, όχι να τους πουλάς κατευθείαν.
Κρατας ποσοστο μεταπωλησης.
Να κερδίζεις κάτι αγωνιστικά, σαν ομάδα, σαν φανέλα
κερδιζεις μεχρι να πωληθει,δεν μπορεις να τα εχεις ολα.
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10140
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 24 Ιαν 2023, 20:19

Εικόνα

Κανείς δεν θα φυγει απ τους 2
Άντε μην σας γαμησουμε στο Μακεδονία παλας ο,τι έχετε

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9970
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 24 Ιαν 2023, 20:25

jason0 έγραψε:
24 Ιαν 2023, 20:19
Εικόνα

Κανείς δεν θα φυγει απ τους 2
Άντε μην σας γαμησουμε στο Μακεδονία παλας ο,τι έχετε
Ο Κούλιερακης φαίνεται να έχει πιο χοντρό πόδι από τον Κωνσταντέλια.
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Σκαρταδος 4
Δημοσιεύσεις: 818
Εγγραφή: 23 Αύγ 2022, 15:52

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σκαρταδος 4 » 24 Ιαν 2023, 20:35

jason0 έγραψε:
24 Ιαν 2023, 20:19
Εικόνα

Κανείς δεν θα φυγει απ τους 2
Άντε μην σας γαμησουμε στο Μακεδονία παλας ο,τι έχετε
Αυτοί οι δύο και ο τερματοφύλακας θα φύγουν και το ξέρουμε όλοι
Για να πω την αλήθεια για αυτούς τους δύο στα παπάρια μου
Η μεγάλη απώλεια θα είναι ο τερματοφύλακας,θα κάνουμε αλλά 50 χρόνια να βρούμε κάποιον σαν τον κοταρσκι

Ο κορμός του ΠΑΟΚ τα επόμενα τρία τέσσερα χρόνια θα είναι ο ινγκασον,ο Αουγκούστο,ο ζιφκοβιτς σίγουρα και ίσως οι Ράφα Σοάρες,ναρει

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10140
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 24 Ιαν 2023, 22:54

Σκαρταδος 4 έγραψε:
24 Ιαν 2023, 20:35
jason0 έγραψε:
24 Ιαν 2023, 20:19
Εικόνα

Κανείς δεν θα φυγει απ τους 2
Άντε μην σας γαμησουμε στο Μακεδονία παλας ο,τι έχετε
Αυτοί οι δύο και ο τερματοφύλακας θα φύγουν και το ξέρουμε όλοι
Για να πω την αλήθεια για αυτούς τους δύο στα παπάρια μου
Η μεγάλη απώλεια θα είναι ο τερματοφύλακας,θα κάνουμε αλλά 50 χρόνια να βρούμε κάποιον σαν τον κοταρσκι

Ο κορμός του ΠΑΟΚ τα επόμενα τρία τέσσερα χρόνια θα είναι ο ινγκασον,ο Αουγκούστο,ο ζιφκοβιτς σίγουρα και ίσως οι Ράφα Σοάρες,ναρει
Όχι ρε φίλε
Έχεις ξαναδεί 19χρονο με τις ικανότητες του Κωνσταντελια;Ή του Κοταρσκι που λες;
Αν ο κορμός είναι αυτοί που λες οκ, γαμάτη η 4η θέση
Αλλά πες το, μην μας δουλευεις

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10140
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 24 Ιαν 2023, 22:55

vagabondo έγραψε:
24 Ιαν 2023, 20:25
jason0 έγραψε:
24 Ιαν 2023, 20:19
Εικόνα

Κανείς δεν θα φυγει απ τους 2
Άντε μην σας γαμησουμε στο Μακεδονία παλας ο,τι έχετε
Ο Κούλιερακης φαίνεται να έχει πιο χοντρό πόδι από τον Κωνσταντέλια.
Ε καλά ο ένας είναι γομάρι σέντερ μπακ και ο άλλος είναι αερικο

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28115
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 24 Ιαν 2023, 22:56

Σιγα μην φυγει ο Κοταρσκι.Ισως να πουληθει και να σας τον αφησουν δανεικο.Τον Κουλιερακη ποιος τον ζηταει; :smt005:
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10140
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 24 Ιαν 2023, 23:06

GoBack έγραψε:
24 Ιαν 2023, 22:56
Σιγα μην φυγει ο Κοταρσκι.Ισως να πουληθει και να σας τον αφησουν δανεικο.Τον Κουλιερακη ποιος τον ζηταει; :smt005:
Ο Κουλιερακης 19 χρονών μόνο στα πίσω βήματα στο 1-1 υστερεί αυτή τη στιγμή
Από καθαρισμα φάσεων, αντίληψη οφσάιντ, παιχνιδι ψηλά, δύναμη, κάτι Βιντες τους βάζει και στις τσέπες
Άσε την 40αρα μπαλιά, ο Κοταρσκι αυτόν επιλέγει, οχι τον Ινγκα
Τον ζήτησε η Φενέρ με 5, προφανώς αρνηθήκαμε

Σκαρταδος 4
Δημοσιεύσεις: 818
Εγγραφή: 23 Αύγ 2022, 15:52

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σκαρταδος 4 » 24 Ιαν 2023, 23:18

jason0 έγραψε:
24 Ιαν 2023, 22:54
Σκαρταδος 4 έγραψε:
24 Ιαν 2023, 20:35
jason0 έγραψε:
24 Ιαν 2023, 20:19
Εικόνα

Κανείς δεν θα φυγει απ τους 2
Άντε μην σας γαμησουμε στο Μακεδονία παλας ο,τι έχετε
Αυτοί οι δύο και ο τερματοφύλακας θα φύγουν και το ξέρουμε όλοι
Για να πω την αλήθεια για αυτούς τους δύο στα παπάρια μου
Η μεγάλη απώλεια θα είναι ο τερματοφύλακας,θα κάνουμε αλλά 50 χρόνια να βρούμε κάποιον σαν τον κοταρσκι

Ο κορμός του ΠΑΟΚ τα επόμενα τρία τέσσερα χρόνια θα είναι ο ινγκασον,ο Αουγκούστο,ο ζιφκοβιτς σίγουρα και ίσως οι Ράφα Σοάρες,ναρει
Όχι ρε φίλε
Έχεις ξαναδεί 19χρονο με τις ικανότητες του Κωνσταντελια;Ή του Κοταρσκι που λες;
Αν ο κορμός είναι αυτοί που λες οκ, γαμάτη η 4η θέση
Αλλά πες το, μην μας δουλευεις
Το μεγαλύτερο ταλέντο που είδα εγώ στον ΠΑΟΚ ήταν ο τουρσουνιδης
Βέβαια εγώ έχω άλλη αντίληψη για το ποδόσφαιρο
Δεν πάει ο άλλος να βάζει την μπάλα μέσα στο βρακί του;
Αν δεν βάζει γκολ δεν με λέει τίποτα το ιδιαίτερο
Και επειδή ξέρω τι θα απαντήσεις,ότι είναι μικρός και θαρθει και το γκολ,θα σε πω μπορεί,αλλά όταν θα γίνει αυτό δεν θα ναι στην ομάδα και επειδή δεν είμαι ούτε θείος του ούτε μάνατζερ του,με είναι αδιάφορο

Εγώ βλέπω την ομάδα από τα τέλη του 70,δεν θυμάμαι άλλον τέτοιον τερματοφύλακα
Ξέρω πως πλέον είναι δύσκολο να τον κρατήσεις, ειδικά αν ενδιαφερθούν μεγάλες ομάδες
Πάντως θα ήθελα να προσπαθήσουν να τον κρατήσουν κάποια χρόνια και αν βρεθεί άξιος αντικαταστάτης τότε να πουληθεί
Για τον κουλιερακη εντελώς σταρχιδια μου αν πουληθεί
Τα τελευταία χρόνια ο ΠΑΟΚ έχει βρει τρεις στόπερ,βαρελα, Κρέσπο,ισλανδο που είναι με τεράστια διαφορά οι καλύτεροι στην ιστορία του.
Πιστεύω ότι θα βρει κι άλλους όταν χρειαστεί

Άβαταρ μέλους
jason0
Δημοσιεύσεις: 10140
Εγγραφή: 29 Ιαν 2020, 19:41

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason0 » 25 Ιαν 2023, 00:07

Αν έκανε για μισή ώρα το τρέξιμο του Ντέλια ο Γιωργαρος θα ξερνουσε μαλαματίνα απ τη μύτη

Σκαρταδος 4
Δημοσιεύσεις: 818
Εγγραφή: 23 Αύγ 2022, 15:52

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σκαρταδος 4 » 25 Ιαν 2023, 00:53

jason0 έγραψε:
25 Ιαν 2023, 00:07
Αν έκανε για μισή ώρα το τρέξιμο του Ντέλια ο Γιωργαρος θα ξερνουσε μαλαματίνα απ τη μύτη
Μιλάμε για τον τουρσουνιδη στα 19 ,όχι στα 29

Όταν ξεκίνησε έπαιξε δεξί μπακ χαφ και ανεβοκατέβαινε συνέχεια την πλευρά,μιας και δεκαρι έπαιζε ο μαγντι και δεξί εξτρέμ ο Μπορμπόκης
Καμία σχέση σαν ταλέντο ο Γιώργος με τον κωνσταντελια,απλά τον κατέστρεψε αρχικά ο πατέρας του και στην συνέχεια ο ίδιος του ο εαυτός

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3973
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 25 Ιαν 2023, 15:39

jason0 έγραψε:
23 Ιαν 2023, 23:08
Εικόνα
Και αναρωτιόμουν, δεν θα το σχολιάσει κανείς;
Το...

Εικόνα

εκτοξεύτηκε σε άλλο επίπεδο.

Ειλικρινά, δεν έχω ξαναδεί πανό που να ΥΠΟΤΙΜΑ τόσο πολύ την Αθήνα.
Οι εμπνευστές του συνθήματος μάλλον έχουν καταγωγή από κάποιο 🐐 κατσικοχώρι 🐐 ή, ακόμα χειρότερα, το 🇦🇱 Ελμπασάν 🇦🇱
(λαμβάνοντας υπ’ όψιν τα δημογραφικά του ☘️ Παναθηναϊκού ☘️, θεωρώ πιθανότερο το δεύτερο ενδεχόμενο)
Σε κάθε περίπτωση, δεν έχουν αποβάλει ακόμα -αν ποτέ το επιτύχουν- τα ΚΟΜΠΛΕΞ τους.
Μόνο κάποιος επαρχιώτης, και μάλιστα ΜΙΖΕΡΟΣ, θα σκεφτόταν κατ’ αυτόν τον τρόπο.
Ο άρχοντας (αν υποθέσουμε πως ο ΠΑΟ είναι ομάδα αστών/αριστοκρατών και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο) δεν έχει ανάγκη να επιδείξει την ταυτότητά του, θεωρείται δεδομένη.
Το μόνο που καταφέρνουν οι οπαδοί με αυτό το μήνυμα, είναι να στείλουν σήμα ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑΣ.
Πρόκειται ξεκάθαρα για κίνηση κάποιου που ΑΠΕΙΛΕΙΤΑΙ. Ή, αν θέλετε, τυπική ελληνική εξωτερική πολιτική που ΣΕΡΝΕΤΑΙ πίσω από τις εξελίξεις.

Κι έρχεται και δένει το γλυκό με τις Καραϊσκάκειες ντουντούκες. Έτσι και το ’λεγες αυτό πριν μερικά χρόνια, θα σε παίρνανε με τις πέτρες!
Εγώ αν ήμουν βάζελος θα ντρεπόμουν. Το λέω απολύτως σοβαρά.
Δεν είναι τυχαία φαινόμενα, φανερώνουν ΑΛΛΟΙΩΣΗ του 🧬 DNA 🧬 του συλλόγου.
Όπως ακριβώς συμβαίνει και στη 🇬🇷 χώρα 🇬🇷. Μεταφορικά και κυριολεκτικά.
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8274
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 25 Ιαν 2023, 16:49

Gordian Knot έγραψε:
25 Ιαν 2023, 15:39
Κι έρχεται και δένει το γλυκό με τις Καραϊσκάκειες ντουντούκες. Έτσι και το ’λεγες αυτό πριν μερικά χρόνια, θα σε παίρνανε με τις πέτρες!
Εγώ αν ήμουν βάζελος θα ντρεπόμουν. Το λέω απολύτως σοβαρά.
Δεν είναι τυχαία φαινόμενα, φανερώνουν ΑΛΛΟΙΩΣΗ του 🧬 DNA 🧬 του συλλόγου.
δεν είναι ακριβώς το ίδιο με το πορνείο στο λιμάνι που οι γιούχες ακούγονται στερεοφωνικώς από τα μεγάφωνα, σε κάθε περίπτωση όμως πρέπει να του βάλουν τη ντουντούκα στον πάτο και να την βγάλουν απ' το στόμα του μαλάκα

ΟΛΟΙ ντρεπόμαστε πλην όσων είναι γαύροι στην ψυχή
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7496
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 25 Ιαν 2023, 17:52

Gordian Knot έγραψε:
25 Ιαν 2023, 15:39


Ειλικρινά, δεν έχω ξαναδεί πανό που να ΥΠΟΤΙΜΑ τόσο πολύ την Αθήνα.
Οι εμπνευστές του συνθήματος μάλλον έχουν καταγωγή από κάποιο 🐐 κατσικοχώρι 🐐 ή, ακόμα χειρότερα, το 🇦🇱 Ελμπασάν 🇦🇱
(λαμβάνοντας υπ’ όψιν τα δημογραφικά του ☘️ Παναθηναϊκού ☘️, θεωρώ πιθανότερο το δεύτερο ενδεχόμενο)
Σε κάθε περίπτωση, δεν έχουν αποβάλει ακόμα -αν ποτέ το επιτύχουν- τα ΚΟΜΠΛΕΞ τους.
Μόνο κάποιος επαρχιώτης, και μάλιστα ΜΙΖΕΡΟΣ, θα σκεφτόταν κατ’ αυτόν τον τρόπο.
Ο άρχοντας (αν υποθέσουμε πως ο ΠΑΟ είναι ομάδα αστών/αριστοκρατών και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο) δεν έχει ανάγκη να επιδείξει την ταυτότητά του, θεωρείται δεδομένη.
Το μόνο που καταφέρνουν οι οπαδοί με αυτό το μήνυμα, είναι να στείλουν σήμα ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑΣ.
Πρόκειται ξεκάθαρα για κίνηση κάποιου που ΑΠΕΙΛΕΙΤΑΙ. Ή, αν θέλετε, τυπική ελληνική εξωτερική πολιτική που ΣΕΡΝΕΤΑΙ πίσω από τις εξελίξεις.
οτι ναναι :roll:
συνθημα ειναι τωρα το πρωτοακουσατε τι αναλυση ειναι αυτη

Άβαταρ μέλους
Gordian Knot
Δημοσιεύσεις: 3973
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:00
Phorum.gr user: Gordian Knot

Re: Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ 3 αγώνες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gordian Knot » 25 Ιαν 2023, 23:20

Rocco Siffredi έγραψε:
25 Ιαν 2023, 17:52
Gordian Knot έγραψε:
25 Ιαν 2023, 15:39


Ειλικρινά, δεν έχω ξαναδεί πανό που να ΥΠΟΤΙΜΑ τόσο πολύ την Αθήνα.
Οι εμπνευστές του συνθήματος μάλλον έχουν καταγωγή από κάποιο 🐐 κατσικοχώρι 🐐 ή, ακόμα χειρότερα, το 🇦🇱 Ελμπασάν 🇦🇱
(λαμβάνοντας υπ’ όψιν τα δημογραφικά του ☘️ Παναθηναϊκού ☘️, θεωρώ πιθανότερο το δεύτερο ενδεχόμενο)
Σε κάθε περίπτωση, δεν έχουν αποβάλει ακόμα -αν ποτέ το επιτύχουν- τα ΚΟΜΠΛΕΞ τους.
Μόνο κάποιος επαρχιώτης, και μάλιστα ΜΙΖΕΡΟΣ, θα σκεφτόταν κατ’ αυτόν τον τρόπο.
Ο άρχοντας (αν υποθέσουμε πως ο ΠΑΟ είναι ομάδα αστών/αριστοκρατών και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο) δεν έχει ανάγκη να επιδείξει την ταυτότητά του, θεωρείται δεδομένη.
Το μόνο που καταφέρνουν οι οπαδοί με αυτό το μήνυμα, είναι να στείλουν σήμα ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑΣ.
Πρόκειται ξεκάθαρα για κίνηση κάποιου που ΑΠΕΙΛΕΙΤΑΙ. Ή, αν θέλετε, τυπική ελληνική εξωτερική πολιτική που ΣΕΡΝΕΤΑΙ πίσω από τις εξελίξεις.
οτι ναναι :roll:
συνθημα ειναι τωρα το πρωτοακουσατε τι αναλυση ειναι αυτη
Αποτύπωση της κατάστασης που έχει διαμορφωθεί είναι.
Εκτός και αν έχεις άλλη ερμηνεία για τα περί πρωτευούσης...
Ο μόνος λόγος να συμπεριλάβεις αυτό το στοιχείο σε πανό (και πανό που καλύπτει όλο το μήκος του πετάλου), είναι να καυχηθείς στους αντιπάλους για την ανωτερότητα της Αθήνας συγκριτικά με τις πόλεις που εδρεύουν οι ομάδες τους.
Είναι το ίδιο κομπλεξικό με τον όρο «συμπρωτεύουσα» που επινόησαν οι βασιλιάδες του θεσμού -εδώ ο θρόνος τους ανήκει δικαιωματικά-, Θεσσαλονικείς.
Δεν καταλαβαίνεις πως πέφτεις στο επίπεδό τους;

Θα ήθελα να μου υποδείξεις μερικούς ευρωπαϊκούς συλλόγους που τονίζουν ότι είναι «ομάδες της πρωτεύουσας». Όχι μιας οποιασδήποτε πόλης, της πρωτεύουσας. Ειλικρινά ρωτάω, δεν ξέρω, μπορεί και να υπάρχουν.
Έχω υπ’ όψιν μου τα mottoes/επιγραφές “This is Anfield” και “The theatre of dreams” για τα στάδια των Liverpool και Manchester United αντίστοιχα.
Δεν νομίζω πως οι Λονδρέζικες Arsenal και Tottenham βλέπουν τις άλλες αγγλικές ομάδες αφ’ υψηλού, ως παρακατιανούς που φορούν γουρουνοτσάρουχα. Άμα είναι έτσι, να τους στείλουμε τον Πέτρο Κωστόπουλο να τους ξεβλαχέψει ρε παιδί μου.
Αθήνα ΜΟΥ (έμφαση στην αντωνυμία), Πρωτεύουσα.
Τουλάχιστον το «Θεσσαλονίκη μου, μεγάλη φτωχομάνα» μπορεί να είναι ολίγον τι κλαψομούνικο, παραμένει όμως τραγούδι με διαχρονική αξία.

Και η πλάκα είναι πως το επικαλείστε ενώ η αποΠαναθηναϊκοποίηση εξελίσσεται με γοργούς ρυθμούς.
Έχεις αντιληφθεί τι είδους άτομα έλκει τα τελευταία χρόνια η ομάδα σου; Σε εξέδρες και συνδέσμους έχει παρεισφρήσει κάθε καρυδιάς καρύδι.
🔥🧨💣 ΠΟΥΣΤΡΟντινάκια 💣🧨🔥, ⒶΝΤΙΦⒶ (της πούτσⒶς) και φυσικά μπόλικοι 🇦🇱 Αλμπανέζοι 🇦🇱. Οι οποίοι επειδή ακριβώς αισθάνονται μειονεκτικά για την καταγωγή τους, επιλέγουν τον «Ευρωπαίο πρέσβη» για να το αντισταθμίσουν.
Ιδανικοί για γύρισματα video trap «μουσικής» με πουτάνες, πρέζα και όπλα, εκ διαμέτρου ΑΝΤΙΘΕΤΟΙ με ό,τι πρεσβεύει ο ΠΑΟ.
Οι πρώτοι που θα βγουν για πλιάτσικο την επόμενη φορά που θα υπάρξουν «κοινωνικές αναταραχές» (Γρηγορόπουλοι, Ζακ κ.λπ.)
Μόνο εγώ βρίσκω οξύμωρο να υπερηφανεύονται για την Αθήνα, οι καταστροφείς της; Αυτοί που απεργάζονται την διάλυση της Ελλάδας;
Είναι σαν να δηλώνει ο Τσίπρας (και οι περισσότεροι ’ζαίοι) πως υπερασπίζονται τις ελληνικές θέσεις. 🙄
Πρέπει να ’σαι ΠΟΛΛΑ ΚΑΝΤΑΡΙΑ ΜΑΛΑΚΑΣ για να το χάψεις.

ΝΤΡΟΠΗ και πάλι ΝΤΡΟΠΗ!

Εικόνα
© Αντιτουρκική μούργα, γνωστός και ως «Βλαχάραπας της θαλάσσης» - Ανάθεμά με κι αν καταλαβαίνω τι πάει να πεί αυτό...
Σας μερσώ μαντάμ, ορέν ντουβάρ :lol:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών