H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεία

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40511
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 13 Φεβ 2023, 18:47

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Φεβ 2023, 18:41
Αρίστος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 18:39
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Φεβ 2023, 18:38
Καλά ο Αρίστος, είναι στην κοζμάρα του.

Η πλάκα είναι ότι μοιράζει και τρομπόνια, ο αλλοπαρμένος πρύτανης.
Ο μεγαλυτερος υβριστης των τρανς στην ελληνικη ιστορια ηταν ο Ταχτσης.
.
Άσε μας καημένε, που έχεις και άποψη επειδή διάβασες ένα δημοσίευμα.

Άντε να κάνεις κήρυγμα, σε όσους ενημερώνονται από κοπυπάστε τίτλους και άσε τα υπόλοιπα.


Σας μετεφερα αυτο που διαβασα, τι ζορι τραβας;

Παρε εδω να δεις τι ειδυλιακη φαση εζησε με αλλους τρανς και απο ποτε χρονολογουνται οι κοντρες τους.


Αντιδράσατε κι εσείς, όμως, απέναντι στον Ταχτσή, δεν κάτσατε με σταυρωμένα χέρια.

Τότε αισθανόμουν δυνατή! Απ’ την εκδήλωση του ΑΚΟΕ και μετά, στάθηκα στα πόδια μου, γιατί με αγκάλιασαν άνθρωποι της τέχνης. Μέχρι σήμερα εκτιμώ πολύ την αγκαλιά που μου ανοίγουν οι άνθρωποι και απ’ όλους κλέβω κάτι απ’ τη θετική τους ενέργεια! Πόσο μάλλον τότε, σε δύσκολους καιρούς, που κάποιοι με εμπιστεύθηκαν κι έτσι κληρονόμησα την αγωνία μου για μια επιβίωση με αξιοπρέπεια, μόνο και μόνο για να μην τους προδώσω. Έτσι, αν θέλετε να μάθετε, οργάνωσα μια μικρή απαγωγή του Ταχτσή! Παίρνω δυο φίλους μου Κορυδαλλιώτες, όχι πελάτες, και τη στήνουμε έξω απ’ το σπίτι του στον περιφερειακό Λυκαβηττού, στη Σαρανταπήχου. Τον βλέπουμε εκεί παραπέρα να κάνει πιάτσα με ένα φορεματάκι απ’ αυτά τα τουριστικά. Εγώ στο τιμόνι. Τον βάζουν οι άλλοι στο αμάξι, το κλειδώνω, αυτό ήτανε. Τον πέρασα συμβολικά από το Κολωνάκι, μετά από την Ηρώδου Αττικού γιατί ήταν και της εξουσίας άνθρωπος, κατεβήκαμε τη Συγγρού, αφού κι εκεί έκανε πιάτσα καμιά φορά και τον έφτασα Αμφιθέας, στο σπίτι που έμενα. Πριν τον πάμε στα Λιμανάκια, στη διαδρομή έφαγε μερικές φάπες απ’ τους Κορυδαλλιώτες. Ο ένας του άνοιξε την τσάντα, έπιασε κάτι, ”Κραγιόν, ρε παλιόπουστα;” του είπε και το πέταξε απ’ το παράθυρο. Αυτός να φωνάζει: ”Μπέττυ, οι διαφορές μας δεν λύνονται έτσι” κι εγώ να τους λέω ”Βουλώστε του το στόμα”, οπότε πάλι αυτός να φωνάζει ”Όχι, έχω άσθμα και θα πεθάνω”…Σημειωτέον, το ποτήρι ξεχείλισε με τις αμφισβητήσεις του και τις ειρωνείες του στις δηλώσεις που είχε κάνει για μένα ο Ζαν Ζενέ. ”Σε ποια γλώσσα διάβασε ο Ζενέ αυτά τα πορνογραφήματα;” έλεγε, αφρισμένος απ’ τη ζήλια του! Μέχρι ότι ”κάποιοι φεύγουν απ’ τα δικαστήρια ήρωες και πλούσιοι” είχε πει! Τον καθίζω σ’ ένα βραχάκι, ανεβαίνω εγώ σ’ ένα πιο ψηλό και του κάνω: ”Ήρωας και πλούσιος, λοιπόν”. Ήταν πολύ σκληρό όλο αυτό τώρα που το σκέφτομαι πάλι. Μετανιώνω, μετανιώνω…

Θα μετανιώνατε για οποιονδήποτε άνθρωπο ή επειδή ο Ταχτσής ήταν αυτός που είναι μέχρι σήμερα;

Μετανιώνω για κάτι πολύ σκληρό που δεν θα ήθελα να το επαναλάβω στη ζωή μου! Κόλλησα τη μούρη μου στη δική του και του είπα: ”Θα σου κόψω τη μύτη και δε θα μπορέσεις να την ξαναφτιάξεις! Και μέσα να με κλείσεις, υπάρχουν άλλοι έξω που θα σε καθαρίσουν”! Του βγάλαμε την περούκα και τον παρατήσαμε…Καθόλου δεν αντέδρασε ο Ταχτσής εκεί που θα μπορούσε να με έχει στείλει στο Αυτόφωρο για απαγωγή, ξυλοδαρμό, διασυρμό…

https://www.koutipandoras.gr/article/30 ... ta-tahtsi/

.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 13 Φεβ 2023, 18:53

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Φεβ 2023, 18:05
Στύγιος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 17:56
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Φεβ 2023, 17:53


Και μετά τί Στύγιε;

Σε χούφτωναν;
Μόνο στο ΕΠΑΛ :lol:
Α ναι;

Έχω διαβάσει δεκάδες αναφορές σου για τις συνεχείς παρενοχλήσεις που δέχτηκες από τις μαθήτριες του δημόσιου και δεν κατάλαβα ότι όλες ήταν επαλίτισες, παρεξήγησα μάλλον.

Αν δεν παρεξήγησα, πρόσεχε λίγο πότε σε πιάνει ο βαθιά και πλέρια δημοκρατικός οίστρος για τις χαρές της δημόσιας εκπαίδευσης.

Και συνεχίζονται, αλλά τις διώχνω ..

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70688
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Φεβ 2023, 18:59

Αρίστος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 18:47
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Φεβ 2023, 18:41
Αρίστος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 18:39


Ο μεγαλυτερος υβριστης των τρανς στην ελληνικη ιστορια ηταν ο Ταχτσης.
.
Άσε μας καημένε, που έχεις και άποψη επειδή διάβασες ένα δημοσίευμα.

Άντε να κάνεις κήρυγμα, σε όσους ενημερώνονται από κοπυπάστε τίτλους και άσε τα υπόλοιπα.


Σας μετεφερα αυτο που διαβασα, τι ζορι τραβας;

Παρε εδω να δεις τι ειδυλιακη φαση εζησε με αλλους τρανς και απο ποτε χρονολογουνται οι κοντρες τους.


Αντιδράσατε κι εσείς, όμως, απέναντι στον Ταχτσή, δεν κάτσατε με σταυρωμένα χέρια.

Τότε αισθανόμουν δυνατή! Απ’ την εκδήλωση του ΑΚΟΕ και μετά, στάθηκα στα πόδια μου, γιατί με αγκάλιασαν άνθρωποι της τέχνης. Μέχρι σήμερα εκτιμώ πολύ την αγκαλιά που μου ανοίγουν οι άνθρωποι και απ’ όλους κλέβω κάτι απ’ τη θετική τους ενέργεια! Πόσο μάλλον τότε, σε δύσκολους καιρούς, που κάποιοι με εμπιστεύθηκαν κι έτσι κληρονόμησα την αγωνία μου για μια επιβίωση με αξιοπρέπεια, μόνο και μόνο για να μην τους προδώσω. Έτσι, αν θέλετε να μάθετε, οργάνωσα μια μικρή απαγωγή του Ταχτσή! Παίρνω δυο φίλους μου Κορυδαλλιώτες, όχι πελάτες, και τη στήνουμε έξω απ’ το σπίτι του στον περιφερειακό Λυκαβηττού, στη Σαρανταπήχου. Τον βλέπουμε εκεί παραπέρα να κάνει πιάτσα με ένα φορεματάκι απ’ αυτά τα τουριστικά. Εγώ στο τιμόνι. Τον βάζουν οι άλλοι στο αμάξι, το κλειδώνω, αυτό ήτανε. Τον πέρασα συμβολικά από το Κολωνάκι, μετά από την Ηρώδου Αττικού γιατί ήταν και της εξουσίας άνθρωπος, κατεβήκαμε τη Συγγρού, αφού κι εκεί έκανε πιάτσα καμιά φορά και τον έφτασα Αμφιθέας, στο σπίτι που έμενα. Πριν τον πάμε στα Λιμανάκια, στη διαδρομή έφαγε μερικές φάπες απ’ τους Κορυδαλλιώτες. Ο ένας του άνοιξε την τσάντα, έπιασε κάτι, ”Κραγιόν, ρε παλιόπουστα;” του είπε και το πέταξε απ’ το παράθυρο. Αυτός να φωνάζει: ”Μπέττυ, οι διαφορές μας δεν λύνονται έτσι” κι εγώ να τους λέω ”Βουλώστε του το στόμα”, οπότε πάλι αυτός να φωνάζει ”Όχι, έχω άσθμα και θα πεθάνω”…Σημειωτέον, το ποτήρι ξεχείλισε με τις αμφισβητήσεις του και τις ειρωνείες του στις δηλώσεις που είχε κάνει για μένα ο Ζαν Ζενέ. ”Σε ποια γλώσσα διάβασε ο Ζενέ αυτά τα πορνογραφήματα;” έλεγε, αφρισμένος απ’ τη ζήλια του! Μέχρι ότι ”κάποιοι φεύγουν απ’ τα δικαστήρια ήρωες και πλούσιοι” είχε πει! Τον καθίζω σ’ ένα βραχάκι, ανεβαίνω εγώ σ’ ένα πιο ψηλό και του κάνω: ”Ήρωας και πλούσιος, λοιπόν”. Ήταν πολύ σκληρό όλο αυτό τώρα που το σκέφτομαι πάλι. Μετανιώνω, μετανιώνω…

Θα μετανιώνατε για οποιονδήποτε άνθρωπο ή επειδή ο Ταχτσής ήταν αυτός που είναι μέχρι σήμερα;

Μετανιώνω για κάτι πολύ σκληρό που δεν θα ήθελα να το επαναλάβω στη ζωή μου! Κόλλησα τη μούρη μου στη δική του και του είπα: ”Θα σου κόψω τη μύτη και δε θα μπορέσεις να την ξαναφτιάξεις! Και μέσα να με κλείσεις, υπάρχουν άλλοι έξω που θα σε καθαρίσουν”! Του βγάλαμε την περούκα και τον παρατήσαμε…Καθόλου δεν αντέδρασε ο Ταχτσής εκεί που θα μπορούσε να με έχει στείλει στο Αυτόφωρο για απαγωγή, ξυλοδαρμό, διασυρμό…

https://www.koutipandoras.gr/article/30 ... ta-tahtsi/
.
Kαλώς ήρθες στον πλανήτη γη, μάστορα. :lol:

Ακόμη και στην "αρχαία" σε σχέση με τα σημερινά δεδομένα περίοδο που αναφέρεσαι, πάντα υπήρχαν μαλλιοτραβήγματα στο πεδίο των γκέι, όπως ακριβώς συμβαίνει στο οποιοδήποτε πλαίσιο και κίνημα (πολιτικό/κοινωνικό/ερωτικό).

Και φυσικά, εκτός από τα μαλλιοτραβήγματα υπήρχε και θα συνεχίσει να υπάρχει η αντίστοιχη βία. Η εγκληματικότητα και τα παραβατικά ή σαλταρισμένα στοιχεία υπάρχουν τόσο στους λοατκι όσο και στους στρέιτ. Τόσο στους αριστερούς όσο και στους δεξιούς.

Και όποιος δεν μπορεί να το αντιληφθεί ή προσπαθεί να ωραιοποιήσει/δικαιολογήσει το οτιδήποτε που αφορά στη δική του πλευρά, είναι ένας ακόμη εμμονικός βλαξ.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40511
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 13 Φεβ 2023, 19:00

Το αποτελεσμα ομως μετραει και το αποτελεσμα ειναι οτι ο Ταχτσης υπηρξε ο μεγαλυτερος επικριτης των τρανς στην Ελλαδα.

.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70688
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Φεβ 2023, 19:04

Στύγιος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 18:53
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Φεβ 2023, 18:05
Στύγιος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 17:56


Μόνο στο ΕΠΑΛ :lol:
Α ναι;

Έχω διαβάσει δεκάδες αναφορές σου για τις συνεχείς παρενοχλήσεις που δέχτηκες από τις μαθήτριες του δημόσιου και δεν κατάλαβα ότι όλες ήταν επαλίτισες, παρεξήγησα μάλλον.

Αν δεν παρεξήγησα, πρόσεχε λίγο πότε σε πιάνει ο βαθιά και πλέρια δημοκρατικός οίστρος για τις χαρές της δημόσιας εκπαίδευσης.
Και συνεχίζονται, αλλά τις διώχνω ..
Άρα είναι μπουρδέλο και το δημόσιο. Σύμφωνα με τα δικά σου κριτήρια, πάντα.

Και σε κάθε περίπτωση Στύγιε, το να διώχνεις τα κοριτσάκια που σου την πέφτουν δεν είναι δύσκολο.

Το να διώξεις τα αγοράκια ή κοριτσάκια που δέρνουν κοριτσάκια και αγοράκια, βιντεοσκοπώντας ό,τι κάνουν, είναι μάλλον ακατόρθωτο, έτσι; :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 13 Φεβ 2023, 19:08

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Φεβ 2023, 19:04
Στύγιος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 18:53
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Φεβ 2023, 18:05


Α ναι;

Έχω διαβάσει δεκάδες αναφορές σου για τις συνεχείς παρενοχλήσεις που δέχτηκες από τις μαθήτριες του δημόσιου και δεν κατάλαβα ότι όλες ήταν επαλίτισες, παρεξήγησα μάλλον.

Αν δεν παρεξήγησα, πρόσεχε λίγο πότε σε πιάνει ο βαθιά και πλέρια δημοκρατικός οίστρος για τις χαρές της δημόσιας εκπαίδευσης.
Και συνεχίζονται, αλλά τις διώχνω ..
Άρα είναι μπουρδέλο και το δημόσιο. Σύμφωνα με τα δικά σου κριτήρια, πάντα.

Και σε κάθε περίπτωση Στύγιε, το να διώχνεις τα κοριτσάκια που σου την πέφτουν δεν είναι δύσκολο.

Το να διώξεις τα αγοράκια ή κοριτσάκια που δέρνουν κοριτσάκια και αγοράκια, βιντεοσκοπώντας ό,τι κάνουν, είναι μάλλον ακατόρθωτο, έτσι; :lol:
Γαλή μου , είμαι Κέρβερος στο μάθημα και στην εφημερία , δε γνωρίζω για τους υπόλοιπους και δε μπορώ να έχω γνώμη . Την πάσαν αλήθειαν λέγω.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70688
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Φεβ 2023, 19:09

Αρίστος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 19:00
Το αποτελεσμα ομως μετραει και το αποτελεσμα ειναι οτι ο Ταχτσης υπηρξε ο μεγαλυτερος επικριτης των τρανς στην Ελλαδα.
.
Το αποτέλεσμα σε τί;

Στο ότι συγκρίνεις μια περίοδο, που όλοι οι τρανς κρυβόντουσαν και ουδείς έκανε δήλωση για βιολογικά/κοινωνικά/βίγκαν φύλα, με τα σαλταρισμένα παρτάλια στις ΗΠΑ και όχι μόνον;

Ή ότι δεν έπαιζαν τέτοιου τύπου δηλώσεις, εξάρσεις και φυσικά εφαρμογή σε σειρές, ταινίες κλπ όταν ήταν πρόεδρος ο Τραμπ; :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40511
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 13 Φεβ 2023, 19:10

Και κατι τελευταιο που δειχνει πως αν ο Ταχτσης ζουσε δεν θα τα πηγαινε καλα με τους οργανωμενους ΛΟΑΤΚΙ.



—Ποιά είναι η γνώμη σου για τη ρήξη του συγγραφέα με τα παιδιά του ΑΚΟΕ.

Ο Ταχτσής ήταν κατά του ομοφυλοφιλικού συνδικαλισμού. Πίστευε ότι το ιδιαίτερο αυτό ερωτικό γνώρισμα είναι μια στάση απέναντι στη ζωή κυρίως αισθητική. Η άποψή του εκπορευόταν από τους μεγάλους Ευρωπαίους διανοητές και καλλιτέχνες του 19ου αι., τον Ουάιλντ, τον Ζιντ, τον Προύστ κ.ά. Πίστευε ότι αν μαζικοποιούνταν αυτό, αν πολιτικοποιούνταν, θα έχανε την ουσία του και θα γινόταν αδιάφορο. Δεν τον ενδιέφερε αυτή η μαζικοποίηση. Αυτή είναι μια άποψη, μια στάση. Εγώ την βρίσκω συγγνωστή, την καταλαβαίνω. Πιστεύω ότι στις σχέσεις του Ταχτσή με αυτά τα παιδιά, με τα οποία ήρθε σε ρήξη εκείνη την εποχή −γιατί εγώ τον θυμάμαι και ως τρυφερό άτομο, πέρα από τις ιδιορρυθμίες και τις τρέλες του−, υπήρξε μια παρεξήγηση. Κάπου δεν του έκατσε η κατάσταση με αυτά τα άτομα, επειδή μεγάλωνε είδε και ανταγωνιστικά τις νέες τραβεστί που το είχαν αποδεχτεί, ενώ εκείνος είχε την αυταπάτη ότι τον έπαιρναν για γυναίκα. Νομίζω ότι πήρε διάσταση τότε και επειδή αυτοί ασχολήθηκαν υπερβολικά μαζί του, ενώ έπρεπε να τον αγνοήσουν. Εντάξει, ήταν ένας επώνυμος σχετικά ομοφυλόφιλος…

https://www.lifo.gr/san-simera/kostas-t ... symbatikos

.

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40511
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 13 Φεβ 2023, 19:11

Το παραπανω δειχνει οτι η κοντρα του Ταχτση με τους Τρανς ξεκινησε την περιοδο του ΑΚΟΕ, οταν δηλαδη ειχαν παψει να κρυβονται.

.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70688
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Φεβ 2023, 19:13

Στύγιος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 19:08
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Φεβ 2023, 19:04
Στύγιος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 18:53


Και συνεχίζονται, αλλά τις διώχνω ..
Άρα είναι μπουρδέλο και το δημόσιο. Σύμφωνα με τα δικά σου κριτήρια, πάντα.

Και σε κάθε περίπτωση Στύγιε, το να διώχνεις τα κοριτσάκια που σου την πέφτουν δεν είναι δύσκολο.

Το να διώξεις τα αγοράκια ή κοριτσάκια που δέρνουν κοριτσάκια και αγοράκια, βιντεοσκοπώντας ό,τι κάνουν, είναι μάλλον ακατόρθωτο, έτσι; :lol:
Γαλή μου , είμαι Κέρβερος στο μάθημα και στην εφημερία , δε γνωρίζω για τους υπόλοιπους και δε μπορώ να έχω γνώμη . Την πάσαν αλήθειαν λέγω.
Μπράβο ρε και το εννοώ.

Αλλά μην τα μολογάς αυτά έτσι στο χαλαρό, γιατί οι Κέρβεροι παραπέμπουν στα πέτρινα χρόνια για κάποιες υπερευαισθητοποιημένες πσυχούλες.

Είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και ΑΝΤΙΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ να υπάρχει ησυχία, τάξις και ασφάλεια στην τάξη. :P
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70688
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Φεβ 2023, 19:22

Αρίστος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 19:11
Το παραπανω δειχνει οτι η κοντρα του Ταχτση με τους Τρανς ξεκινησε την περιοδο του ΑΚΟΕ, οταν δηλαδη ειχαν παψει να κρυβονται.
.
Α ναι; Μα γκέι που δεν κρύφτηκαν υπήρχαν πάντα. Σιγά μην περίμεναν το ΑΚΟΕ για να βγουν στην πίστα.

Όπως υπήρχαν και άλλοι γκέι που δολοφονήθηκαν, όπως ο Σεργιανόπουλος και ο Κουμανταρέας εδώ, ο Βερσάτσε και ο Παζολίνι στην Ιταλία κλπ

Η διαφορά των παραπάνω είναι ότι ποτέ δεν χρησιμοποίησαν το πρότζεκτ "ερωτική ταυτότητα" ως κύριο χαρακτηριστικό του βιογραφικού τους.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Αρίστος
Δημοσιεύσεις: 40511
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 16:44

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αρίστος » 13 Φεβ 2023, 19:31

Εσεις ελεγες παραπανω οτι εκεινη την περιοδο οι τρανς κρυβοντουσαν και τωρα το αλλαζεις οτι υπηρχαν τρανς που ποτε δεν κρυφτηκαν.

Τελος παντων τη βαρεθηκα αυτη την κουβεντα γιατι μου εναι και ψιλοαδιαφορο το θεμα της κοντρας Ταχτση και οργανωμενων Τρανς.

Ο καθενας ας πιστευει οτι θελει, εγω παντως απεδειξα οτι αυτη η κοντρα υπηρχε και ηταν σκληροτατη σε επιπεδο χαρακτηρισμων απο τον Ταχτση.

.

Στύγιος
Δημοσιεύσεις: 22168
Εγγραφή: 09 Μαρ 2019, 22:58
Phorum.gr user: C'est fini

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Στύγιος » 13 Φεβ 2023, 19:33

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Φεβ 2023, 19:13
Στύγιος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 19:08
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Φεβ 2023, 19:04


Άρα είναι μπουρδέλο και το δημόσιο. Σύμφωνα με τα δικά σου κριτήρια, πάντα.

Και σε κάθε περίπτωση Στύγιε, το να διώχνεις τα κοριτσάκια που σου την πέφτουν δεν είναι δύσκολο.

Το να διώξεις τα αγοράκια ή κοριτσάκια που δέρνουν κοριτσάκια και αγοράκια, βιντεοσκοπώντας ό,τι κάνουν, είναι μάλλον ακατόρθωτο, έτσι; :lol:
Γαλή μου , είμαι Κέρβερος στο μάθημα και στην εφημερία , δε γνωρίζω για τους υπόλοιπους και δε μπορώ να έχω γνώμη . Την πάσαν αλήθειαν λέγω.
Μπράβο ρε και το εννοώ.

Αλλά μην τα μολογάς αυτά έτσι στο χαλαρό, γιατί οι Κέρβεροι παραπέμπουν στα πέτρινα χρόνια για κάποιες υπερευαισθητοποιημένες πσυχούλες.

Είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και ΑΝΤΙΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ να υπάρχει ησυχία, τάξις και ασφάλεια στην τάξη. :P
Κάποτε μου ζητούσαν συμβουλές διαχείρισης τάξης δασκάλες δημοτικού. Πήγα σε μία τάξη- να παρακολουθήσω μάθημα- και είδα ότι δεν θα μπορούσα να τα καταφέρω να κάνω μάθημα εκεί . :smt005::smt005:

Έκαστος εφ' ω ετάχθη.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70688
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Φεβ 2023, 19:38

Στύγιος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 19:33
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Φεβ 2023, 19:13
Στύγιος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 19:08


Γαλή μου , είμαι Κέρβερος στο μάθημα και στην εφημερία , δε γνωρίζω για τους υπόλοιπους και δε μπορώ να έχω γνώμη . Την πάσαν αλήθειαν λέγω.
Μπράβο ρε και το εννοώ.

Αλλά μην τα μολογάς αυτά έτσι στο χαλαρό, γιατί οι Κέρβεροι παραπέμπουν στα πέτρινα χρόνια για κάποιες υπερευαισθητοποιημένες πσυχούλες.

Είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ και ΑΝΤΙΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ να υπάρχει ησυχία, τάξις και ασφάλεια στην τάξη. :P
Κάποτε μου ζητούσαν συμβουλές διαχείρισης τάξης δασκάλες δημοτικού. Πήγα σε μία τάξη- να παρακολουθήσω μάθημα- και είδα ότι δεν θα μπορούσα να τα καταφέρω να κάνω μάθημα εκεί . :smt005::smt005:

Έκαστος εφ' ω ετάχθη.
Αυτό μου θύμισε το

"Κάποτε είχα πέντε θεωρίες για την διαπαιδαγώγηση των παιδιών.
Τώρα έχω πέντε παιδιά και καμμία θεωρία".


Σου ταιριάζει γάντι, εφ' όλης της ύλης. :)
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25350
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: H σοσιαλιστική κυβέρνηση της ΝΔ που ετοιμάζει εκατοντάδες προσλήψεις για να προπαγανδιστεί η woke culture στα σχολεί

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 13 Φεβ 2023, 19:42

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Φεβ 2023, 19:09
Αρίστος έγραψε:
13 Φεβ 2023, 19:00
Το αποτελεσμα ομως μετραει και το αποτελεσμα ειναι οτι ο Ταχτσης υπηρξε ο μεγαλυτερος επικριτης των τρανς στην Ελλαδα.
.
Το αποτέλεσμα σε τί;

Στο ότι συγκρίνεις μια περίοδο, που όλοι οι τρανς κρυβόντουσαν και ουδείς έκανε δήλωση για βιολογικά/κοινωνικά/βίγκαν φύλα, με τα σαλταρισμένα παρτάλια στις ΗΠΑ και όχι μόνον;

Ή ότι δεν έπαιζαν τέτοιου τύπου δηλώσεις, εξάρσεις και φυσικά εφαρμογή σε σειρές, ταινίες κλπ όταν ήταν πρόεδρος ο Τραμπ; :lol:
O Αρίστος έμαθε τον Φεβρουάριο του 2023 ότι ο Ταχτσής μαλλιοτραβιοταν με όλους τους τραβεστί της Αθήνας.

Συγκλονιστικό!
Καταρρέει η woke κουλτούρα :smt005:
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών