Σχόλια Επισκεπτών

Για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να εγγραφούν
Άβαταρ μέλους
ST48410
Δημοσιεύσεις: 24493
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 20:21

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ST48410 » 23 Φεβ 2023, 22:35

Γιαννης Κοκλωνοπουλος έγραψε:
23 Φεβ 2023, 21:24
Re: Για εγκληματική οργάνωση που ξέπλενε μαύρο χρήμα ελέγχεται ο Νίκος Κοκλώνης
Δημοσίευση από Αρίστος » Σήμερα, 17:46

Οπως αποφυλακιστηκε ο Φουρθιωτης λιγους μηνες μετα θα αποφυλακιστει κι αυτος. Μετα τις εκλογες θα ειναι εξω. Δεν υπαρχει ελληνικο κρατ
1.Ο Κοκλωνης δεν εχει φυλακιστει ωστε να αποφυλακιστει
2.Ο Κοκλωνης δεν εχει καταδικαστει ωστε να φυλακιστει και μετα να αποφυλακιστει
3.Ο Κοκλωνης δεν εχει δικαστει ωστε να καταδικαστει να φυλακιστει και μετα να αποφυλακιστει
4.Ο Κοκλωνης δεν αντιμετωπιζει κατηγοριες ωστε να δικαστει να καταδικαστει να φυλακιστει και μετα να αποφυλακιστει

Υπαρχει ενα πορισμα του ΣΔΟΕ το οποιο δεν εχει καν κοινοποιηθει στον Κοκλωνη αλλα διερρευσε σε συγκεκριμενους δημοσιογραφους
Αν αυτο το πορισμα οδηγησει τον εισαγγελεα να απαγγειλει κατηγοριες η αν οδηγησει σε φορολογικα προστιμα υπαρχουν 50% πιθανοτητες να καταπεσει στα διοικητικα δικαστηρια γιατι στατιστικα τοσα απο τα πορισματα του ΣΔΟΕ ειναι τελικα για τον πεο καβαλα
Την καλησπέρα μου.

Αυτά θα τα κρίνει η δικαιοσύνη αλλά θα αργήσει κάπως. Ας πούμε ότι με τις ισχύουσες διατάξεις δεν θα μπορούσαν να του αρνηθούν την επιχορήγηση αν κι αυτός έκανε την προβλεπόμενη επένδυση χρημάτων από την μεριά του.

Η αίσθησή σου όμως ποια είναι; Πρόκειται για απατεώνα; Για βιτρίνα άλλων που ξεπλένουν; Για δαιμόνιο επιχειρηματία; Για άνθρωπο με τις κατάλληλες γνωριμίες;
Υπάρχει ένα παρελθόν με την airfasttickets. Δεν είναι απλώς ένα πετυχημένος παρουσιαστής ψυχαγωγικών εκπομπών.

Γιαννης Κοκλωνοπουλος

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γιαννης Κοκλωνοπουλος » 23 Φεβ 2023, 22:49

Σταθη

Δεν εχω καμια αισθηση καθως δεν εχω διαβασει λεπτομερειες,και δεν τις εχω διαβασει γιατι δεν εχουν δημοσιευτει
Επομενως μπορει να ειναι ακομη ενας αθωος που τον τρεχει το ΣΔΟΕ
Συνηθισμενο φαινομενο

Για τον δεν Αναπτυξιακο ειμαι 100% σιγουρος οτι δεν υπαρχει κανενα θεμα
Πρεπει να εχω καταθεσει πανω απο 100 προσφορες που εχουν ενταχθει σε φακελους που κατατεθηκαν στον Αναπτυξιακο προς ενταξη και το 90% αυτων εγκριθηκε
Απο αυτα που εγκριθηκαν υλοποιηθηκαν τα μισα
Απο αυτα που υλοποιηθηκαν ενα 20% δεν επιδοτειται ολο το ποσο επιδοτησης που εχει εγκριθει γιατι δεν εκπληρωσαν στην υλοποιηση ολες τις προυποθεσεις
Ο Αναπτυξιακος ειδικα στην τελευταια του μορφη δουλευει αξιοπιστα
Υπαρχουν πολλα πραγματα που πρεπει να βελτιωθουν αλλα ως εκει
Παραδειγματα.
Σημερα ηταν στο γραφειο μου πελατης ο οποιος επενδυσε 5εκ του οποιου η επιδοτηση εχει κολλησει γιατι εχει πληρωσει με δικα του χρηματα περισσοτερα απο οσα δηλωσε στο αρχικο σχεδιο και δανειστηκε απο τις τραπεζες λιγοτερα απο οσα ειχε δηλωσει οτι θα δανειστει :smt005:
Χτες ηταν στο γραφειο μου ξενος επενδυτης που περυσι επενδυσε 6εκ και φετος θελει να επεκταθει κατα 100% και δεν του επιτρεπουν να ενταχθει στον ιδιο νομο εντος τριων ετων :smt005:

Ολος αυτος ο θορυβος γινεται απλα γιατι ο ειναι γνωστος,ψιλοσουργελο και με χλιδατη ζωη
Ε αυτο ενεργοποιει αυτοματα αντανακλαστικα σε τυπους που ψαχνουν καποιον για να του φορτωσουν την δικη τους ανυπαρξια

Οσο για το αν πρεπει να επιδοτουνται εταιρειες οπως του Κοκλωνη και εκει το θεμα ειναι ξεκαθαρο
Αν δεν δηλωσεις δραστηριοτητα που εντασεται στις υπο επιδοτηση δραστηριοτητες δεν αξιολογειται θετικα ο φακελος σου δεν παιρνεις εγκριση
Αρα ουτε εκει υπαρχει θεμα

no-here

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από no-here » 24 Φεβ 2023, 00:14

Bazoomba έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:48
Νομιζω πως ειναι αρκετα δικαιο χρηστες που δεν σκυλοβριζουν αλλες περσονες να εχουν το πλεονεκτημα να αναφερονται ακομα και ονομαστικα σε αυτους που μπαναρονται.
για τους χρήστες που τρώνε μπαν επειδή τους σκυλόβρισαν και όταν ζητάνε τον λόγο σαν επισκέπτες ο συντονισμός όχι μόνο τους κλάνει αλλά μπλοκάρει και την δημοσίευση τους,έτσι,τσαμπουκά,ποια είναι η άποψη σου?ποιος πιστεύεις ότι είναι ο πραγματικός λόγος?

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 24 Φεβ 2023, 07:56

Kauldron έγραψε:
23 Φεβ 2023, 22:32
Ωχ, πάλι ξαναμπήκε. :fp:
πρεζακιας!
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας
Δημοσιεύσεις: 808
Εγγραφή: 27 Ιαν 2023, 19:17

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από αντιβασιλικός πρωχοκάγκουρας » 24 Φεβ 2023, 08:11

no-here έγραψε:
24 Φεβ 2023, 00:14
Bazoomba έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:48
Νομιζω πως ειναι αρκετα δικαιο χρηστες που δεν σκυλοβριζουν αλλες περσονες να εχουν το πλεονεκτημα να αναφερονται ακομα και ονομαστικα σε αυτους που μπαναρονται.
για τους χρήστες που τρώνε μπαν επειδή τους σκυλόβρισαν και όταν ζητάνε τον λόγο σαν επισκέπτες ο συντονισμός όχι μόνο τους κλάνει αλλά μπλοκάρει και την δημοσίευση τους,έτσι,τσαμπουκά,ποια είναι η άποψη σου?ποιος πιστεύεις ότι είναι ο πραγματικός λόγος?

Bazoomba? :xena: ισχύουν όσα λεει ο αγαπητός nowhere?

Τον έχω πετύχει να μιλάει καπως απότομα σε μποτ, αλλά όχι τίποτα φοβερό και σίγουρα όχι χειρότερα του μέσου όρου δημοσιεύσεων που δεν σβήνονται

Πόσο μάλλον αν τον βρισανε άλλοι πρώτα

Καλό θα ήταν να ελεγχθεί η υπόθεση μήπως συνέβη κανένα λάθος
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 15:50
Οι συνάδελφοι παραδίπλα έχουν ήδη αρχίσει την καούρα
Είναι ένας από τους λόγους που δεν εργάζομαι πλέον, οι εργασιακοι χώροι θυμίζουν γυμνάσιακο προαύλιο

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12551
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 24 Φεβ 2023, 10:49

no-here έγραψε:
24 Φεβ 2023, 00:14
Bazoomba έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:48
Νομιζω πως ειναι αρκετα δικαιο χρηστες που δεν σκυλοβριζουν αλλες περσονες να εχουν το πλεονεκτημα να αναφερονται ακομα και ονομαστικα σε αυτους που μπαναρονται.
για τους χρήστες που τρώνε μπαν επειδή τους σκυλόβρισαν και όταν ζητάνε τον λόγο σαν επισκέπτες ο συντονισμός όχι μόνο τους κλάνει αλλά μπλοκάρει και την δημοσίευση τους,έτσι,τσαμπουκά,ποια είναι η άποψη σου?ποιος πιστεύεις ότι είναι ο πραγματικός λόγος?
αν νομιζεις οτι ολοι οι χρηστες αντιμετωπιζονται το ιδιο εισαι βαθια νυχτωμενος
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13916
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 24 Φεβ 2023, 11:00

alekhine έγραψε:
24 Φεβ 2023, 10:49
no-here έγραψε:
24 Φεβ 2023, 00:14
Bazoomba έγραψε:
22 Φεβ 2023, 13:48
Νομιζω πως ειναι αρκετα δικαιο χρηστες που δεν σκυλοβριζουν αλλες περσονες να εχουν το πλεονεκτημα να αναφερονται ακομα και ονομαστικα σε αυτους που μπαναρονται.
για τους χρήστες που τρώνε μπαν επειδή τους σκυλόβρισαν και όταν ζητάνε τον λόγο σαν επισκέπτες ο συντονισμός όχι μόνο τους κλάνει αλλά μπλοκάρει και την δημοσίευση τους,έτσι,τσαμπουκά,ποια είναι η άποψη σου?ποιος πιστεύεις ότι είναι ο πραγματικός λόγος?
αν νομιζεις οτι ολοι οι χρηστες αντιμετωπιζονται το ιδιο εισαι βαθια νυχτωμενος
Το καταλαβαίνεις ότι συνομιλείς με τον ΓΓ, έτσι; :lol:

Άβαταρ μέλους
alekhine
Δημοσιεύσεις: 12551
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 14:36
Phorum.gr user: alekhine
Τοποθεσία: Highway to ΚΤΕΛ

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από alekhine » 24 Φεβ 2023, 11:01

Ναύτης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:00
alekhine έγραψε:
24 Φεβ 2023, 10:49
no-here έγραψε:
24 Φεβ 2023, 00:14

για τους χρήστες που τρώνε μπαν επειδή τους σκυλόβρισαν και όταν ζητάνε τον λόγο σαν επισκέπτες ο συντονισμός όχι μόνο τους κλάνει αλλά μπλοκάρει και την δημοσίευση τους,έτσι,τσαμπουκά,ποια είναι η άποψη σου?ποιος πιστεύεις ότι είναι ο πραγματικός λόγος?
αν νομιζεις οτι ολοι οι χρηστες αντιμετωπιζονται το ιδιο εισαι βαθια νυχτωμενος
Το καταλαβαίνεις ότι συνομιλείς με τον ΓΓ, έτσι; :lol:
δεν ειναι ο ΓΓ αλλα και να ειναι δεν εχει καμια σημασια η παρατηρηση ισχυει
πατησιωτης έγραψε:
10 Μαρ 2021, 20:59
Ο Σημίτης είναι η συνέχεια του Κωνσταντίνου Καραμανλή,στην Ευρώπη,στα ελληνοτουρκικά,στο ανήκομεν εις την Δύσιν,στην οικονομία,παντού.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13916
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 24 Φεβ 2023, 11:02

alekhine έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:01
Ναύτης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:00
alekhine έγραψε:
24 Φεβ 2023, 10:49


αν νομιζεις οτι ολοι οι χρηστες αντιμετωπιζονται το ιδιο εισαι βαθια νυχτωμενος
Το καταλαβαίνεις ότι συνομιλείς με τον ΓΓ, έτσι; :lol:
δεν ειναι ο ΓΓ αλλα και να ειναι δεν εχει καμια σημασια η παρατηρηση ισχυει
Ποιος είναι; :smt017

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24003
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 24 Φεβ 2023, 11:17

Ναύτης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:02
alekhine έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:01
Ναύτης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:00

Το καταλαβαίνεις ότι συνομιλείς με τον ΓΓ, έτσι; :lol:
δεν ειναι ο ΓΓ αλλα και να ειναι δεν εχει καμια σημασια η παρατηρηση ισχυει
Ποιος είναι; :smt017
Κάποιος της συνομοταξίας/φάρας, τι σημασία έχει;
Εσυ βαπτίζεις τις μύγες και τα κουνουπια που μπαίνουν σπίτι σου;
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13916
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 24 Φεβ 2023, 12:25

Ερμής έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:17
Ναύτης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:02
alekhine έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:01


δεν ειναι ο ΓΓ αλλα και να ειναι δεν εχει καμια σημασια η παρατηρηση ισχυει
Ποιος είναι; :smt017
Κάποιος της συνομοταξίας/φάρας, τι σημασία έχει;
Εσυ βαπτίζεις τις μύγες και τα κουνουπια που μπαίνουν σπίτι σου;
Ε;
Νόμιζα ότι ήταν ο ΓΓ, αν δεν ήταν κακό είναι που ρώτησα; Ποια είναι η συνομοταξία/φάρα, έχω χάσει επεισόδια;

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 24003
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 24 Φεβ 2023, 12:47

Ναύτης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:25
Ερμής έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:17
Ναύτης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:02

Ποιος είναι; :smt017
Κάποιος της συνομοταξίας/φάρας, τι σημασία έχει;
Εσυ βαπτίζεις τις μύγες και τα κουνουπια που μπαίνουν σπίτι σου;
Ε;
Νόμιζα ότι ήταν ο ΓΓ, αν δεν ήταν κακό είναι που ρώτησα; Ποια είναι η συνομοταξία/φάρα, έχω χάσει επεισόδια;
Δε καθομαι να ασχοληθω με υποπροϊόντα. μιλάω πλέον μόνο με όσους ξέρω irl ή με όσους ειμαστε τοσα χρονια εδω και στο παλιό . Οι υπόλοιποι απλά μου φαίνονται όπως οι διαφημίσεις που σου πετάγονται απο το πουθενά. τοσο απλά.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20433
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 24 Φεβ 2023, 12:51

Ερμής έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:47
Ναύτης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:25
Ερμής έγραψε:
24 Φεβ 2023, 11:17

Κάποιος της συνομοταξίας/φάρας, τι σημασία έχει;
Εσυ βαπτίζεις τις μύγες και τα κουνουπια που μπαίνουν σπίτι σου;
Ε;
Νόμιζα ότι ήταν ο ΓΓ, αν δεν ήταν κακό είναι που ρώτησα; Ποια είναι η συνομοταξία/φάρα, έχω χάσει επεισόδια;
Δε καθομαι να ασχοληθω με υποπροϊόντα. μιλάω πλέον μόνο με όσους ξέρω irl ή με όσους ειμαστε τοσα χρονια εδω και στο παλιό . Οι υπόλοιποι απλά μου φαίνονται όπως οι διαφημίσεις που σου πετάγονται απο το πουθενά. τοσο απλά.
To ναύτη τον ξέρεις;
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Καρολίνα
Δημοσιεύσεις: 3465
Εγγραφή: 28 Ιαν 2023, 00:04

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Καρολίνα » 24 Φεβ 2023, 12:58

Πάντως παιδιά, από τις αντιδράσεις κάποιων στην παρουσία νέων και σε συνδυασμό με διηγήσεις τους για το τι έπαθαν κάποιοι κάποτε με ψεύτικες περσόνες (χωρίς να ξέρω τι παίχτηκε προφανώς, αλλά βγάζοντας συμπέρασμα με βάση όσα γράφτηκαν), να ξέρετε ότι καρφώνεστε ότι είστε εσείς που την πατήσατε και γι'αυτό τόσο μίσος τώρα. Ντιπ μυαλό.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13916
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Σχόλια Επισκεπτών

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 24 Φεβ 2023, 12:59

Cecily Anne έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:51
Ερμής έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:47
Ναύτης έγραψε:
24 Φεβ 2023, 12:25

Ε;
Νόμιζα ότι ήταν ο ΓΓ, αν δεν ήταν κακό είναι που ρώτησα; Ποια είναι η συνομοταξία/φάρα, έχω χάσει επεισόδια;
Δε καθομαι να ασχοληθω με υποπροϊόντα. μιλάω πλέον μόνο με όσους ξέρω irl ή με όσους ειμαστε τοσα χρονια εδω και στο παλιό . Οι υπόλοιποι απλά μου φαίνονται όπως οι διαφημίσεις που σου πετάγονται απο το πουθενά. τοσο απλά.
To ναύτη τον ξέρεις;
Όχι, αλλά τον λύγισε η ακαταμάχητη γοητεία μου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ενότητα Επισκεπτών”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών