Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 19 Μαρ 2023, 18:38

Scouser έγραψε:
19 Μαρ 2023, 17:35
AlienWay έγραψε:
19 Μαρ 2023, 17:24
Scouser έγραψε:
19 Μαρ 2023, 17:17

Μπα, οι ενδείξεις δείχνουν ότι η τύπισσα μυρίστηκε χοντρό χρήμα, πολύ παραπάνω από αυτό που μπορεί να βγάλει με ζιτεσβί, και κινήθηκε αναλόγως. :102:
Με το χέρι στην καρδιά: Πιστεύεις ότι στην περίπτωση που πρόκειται για πλεκτάνη αποτελεί σχέδιο ενός και μόνο ατόμου;
Όχι φυσικά. Στη Θεσσαλονίκη λειτουργούν εδώ και χρόνια ισχυρά κυκλώματα με βίζιτες και λοιπές ''χαλαρών ηθών'' κυρίες (και κυρίους), δεν είναι τίποτα καινούργιο. Για το πόπολο βέβαια, που μεγάλωσε με Φώσκολο, μεξικάνικα, τούρκικα και εσχάτως MeToo, είναι πολύ πιο δραματική η ιστορία της νεαρής, τίμιας, λαϊκής κορασίδας που βιάστηκε από τον ισχυρό, πλούσιο άντρα και με όλο το σύστημα εναντίον της προσπαθεί απεγνωσμένα να βρει το δίκιο της. Δυστυχώς, η πραγματικότητα είναι πάντα πολύ πιο πεζή. :102:
Τι λες ρε δικέ μου; Εσύ πρέπει να είσαι πολύ ψαγμένος.

Για πες λεπτομέρειες;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Scouser
Δημοσιεύσεις: 11691
Εγγραφή: 13 Αύγ 2020, 23:18

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Scouser » 19 Μαρ 2023, 18:43

Feindflug έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:38
Scouser έγραψε:
19 Μαρ 2023, 17:35
AlienWay έγραψε:
19 Μαρ 2023, 17:24


Με το χέρι στην καρδιά: Πιστεύεις ότι στην περίπτωση που πρόκειται για πλεκτάνη αποτελεί σχέδιο ενός και μόνο ατόμου;
Όχι φυσικά. Στη Θεσσαλονίκη λειτουργούν εδώ και χρόνια ισχυρά κυκλώματα με βίζιτες και λοιπές ''χαλαρών ηθών'' κυρίες (και κυρίους), δεν είναι τίποτα καινούργιο. Για το πόπολο βέβαια, που μεγάλωσε με Φώσκολο, μεξικάνικα, τούρκικα και εσχάτως MeToo, είναι πολύ πιο δραματική η ιστορία της νεαρής, τίμιας, λαϊκής κορασίδας που βιάστηκε από τον ισχυρό, πλούσιο άντρα και με όλο το σύστημα εναντίον της προσπαθεί απεγνωσμένα να βρει το δίκιο της. Δυστυχώς, η πραγματικότητα είναι πάντα πολύ πιο πεζή. :102:
Τι λες ρε δικέ μου; Εσύ πρέπει να είσαι πολύ ψαγμένος.

Για πες λεπτομέρειες;
Τράβα στην Πλατεία Κολιάτσου και βρες κανά πακιστανό να κάνεις τη δουλειά σου με 10 ευρώ ρε τύπε, για παραπάνω δε σε κόβω. :-?
''That's not what your fucking job is. You are bullshiting people, you are acting as a propagandist. It's not 'mostly peaceful' when a car is on fire''. Joe Rogan

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Μαρ 2023, 18:44

AlienWay έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:33
Naida έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:31
AlienWay έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:28


Δεν είπε ότι βιάστηκε.

Στην περίπτωση που δεν υπήρξε πλεκτάνη από πλευράς της, ο μόνος τρόπος για να μάθει τι έγινε ήταν να καταγγείλει βιασμό και να γίνουν οι εξετάσεις στην ώρα τους, ώστε να μάθει και η ίδια τι παίχτηκε.
Ε πως δεν βιάστηκε; αφού δεν είχαν καν συναίνεση.
Αυτό θέλει να μάθει και η ίδια. Η κατάθεσή της δείχνει άνθρωπο που επιθυμεί να μάθει τι έγινε. Αυτά στην περίπτωση της μη πλεκτάνης.
Πήγε στο τμήμα και κατήγγειλε τον βιασμό της. Τι φαντασιώσεις καινούριες είναι αυτές ότι δεν ξέρει τι έγινε κτλ;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37816
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 19 Μαρ 2023, 18:51

:popc:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 19 Μαρ 2023, 18:52

Scouser έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:43
Feindflug έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:38
Scouser έγραψε:
19 Μαρ 2023, 17:35

Όχι φυσικά. Στη Θεσσαλονίκη λειτουργούν εδώ και χρόνια ισχυρά κυκλώματα με βίζιτες και λοιπές ''χαλαρών ηθών'' κυρίες (και κυρίους), δεν είναι τίποτα καινούργιο. Για το πόπολο βέβαια, που μεγάλωσε με Φώσκολο, μεξικάνικα, τούρκικα και εσχάτως MeToo, είναι πολύ πιο δραματική η ιστορία της νεαρής, τίμιας, λαϊκής κορασίδας που βιάστηκε από τον ισχυρό, πλούσιο άντρα και με όλο το σύστημα εναντίον της προσπαθεί απεγνωσμένα να βρει το δίκιο της. Δυστυχώς, η πραγματικότητα είναι πάντα πολύ πιο πεζή. :102:
Τι λες ρε δικέ μου; Εσύ πρέπει να είσαι πολύ ψαγμένος.

Για πες λεπτομέρειες;
Τράβα στην Πλατεία Κολιάτσου και βρες κανά πακιστανό να κάνεις τη δουλειά σου με 10 ευρώ ρε τύπε, για παραπάνω δε σε κόβω. :-?
Δεν είναι η δουλειά μου να προσλαμβάνω Πακιστανούς, τύπε.

Εσύ που παριστάνεις τον Πίκο Απίκο όμως, γιατί δεν μας λες λεπτομέρειες για αυτήν την συνταρακτική αποκάλυψη για την πόλη μας;

Μήπως κυκλοφορούν και ναρκωτικά; Μήπως ξέρεις κάποιους που διπλοπαρκάρουν; Έχεις ακούσει τίποτα για επιχειρήσεις που δεν κόβουν όλες τις αποδείξεις;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
AlienWay
Δημοσιεύσεις: 23236
Εγγραφή: 08 Οκτ 2019, 13:15
Phorum.gr user: AlienWay

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από AlienWay » 19 Μαρ 2023, 19:02

Naida έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:44
AlienWay έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:33
Naida έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:31


Ε πως δεν βιάστηκε; αφού δεν είχαν καν συναίνεση.
Αυτό θέλει να μάθει και η ίδια. Η κατάθεσή της δείχνει άνθρωπο που επιθυμεί να μάθει τι έγινε. Αυτά στην περίπτωση της μη πλεκτάνης.
Πήγε στο τμήμα και κατήγγειλε τον βιασμό της. Τι φαντασιώσεις καινούριες είναι αυτές ότι δεν ξέρει τι έγινε κτλ;
Εννοείς ότι ανέφερε ότι είχε πλήρη αντίληψη την ώρα που βιαζότανε;
Ζούμε σε μια οικονομία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Μαρ 2023, 19:09

AlienWay έγραψε:
19 Μαρ 2023, 19:02
Naida έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:44
AlienWay έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:33


Αυτό θέλει να μάθει και η ίδια. Η κατάθεσή της δείχνει άνθρωπο που επιθυμεί να μάθει τι έγινε. Αυτά στην περίπτωση της μη πλεκτάνης.
Πήγε στο τμήμα και κατήγγειλε τον βιασμό της. Τι φαντασιώσεις καινούριες είναι αυτές ότι δεν ξέρει τι έγινε κτλ;
Εννοείς ότι ανέφερε ότι είχε πλήρη αντίληψη την ώρα που βιαζότανε;
Δεν ανέφερε ότι είχε πλήρη αντίληψη.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37816
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 19 Μαρ 2023, 19:18

Feindflug έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:52
Scouser έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:43
Feindflug έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:38

Τι λες ρε δικέ μου; Εσύ πρέπει να είσαι πολύ ψαγμένος.

Για πες λεπτομέρειες;
Τράβα στην Πλατεία Κολιάτσου και βρες κανά πακιστανό να κάνεις τη δουλειά σου με 10 ευρώ ρε τύπε, για παραπάνω δε σε κόβω. :-?
Δεν είναι η δουλειά μου να προσλαμβάνω Πακιστανούς, τύπε.

Εσύ που παριστάνεις τον Πίκο Απίκο όμως, γιατί δεν μας λες λεπτομέρειες για αυτήν την συνταρακτική αποκάλυψη για την πόλη μας;

Μήπως κυκλοφορούν και ναρκωτικά; Μήπως ξέρεις κάποιους που διπλοπαρκάρουν; Έχεις ακούσει τίποτα για επιχειρήσεις που δεν κόβουν όλες τις αποδείξεις;
Νομίζω ότι σου πρότεινε να πας προς ροτόντα ή στο παρκάκι αρχές Αγίου Δημητρίου να σκάσεις δεκάευρω για να σε $αμήσει κανένα πάκι δικέ μου. Μπορεί να κάνω και λάθος, να εννοούσε να του πάρεις μια πίπα ή κάτι τέτοιο. Μπορεί και να εννοούσε να του δώσεις εσύ, άντε βγάλε άκρη.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 19 Μαρ 2023, 19:22

sys3x έγραψε:
19 Μαρ 2023, 19:18
Feindflug έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:52
Scouser έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:43

Τράβα στην Πλατεία Κολιάτσου και βρες κανά πακιστανό να κάνεις τη δουλειά σου με 10 ευρώ ρε τύπε, για παραπάνω δε σε κόβω. :-?
Δεν είναι η δουλειά μου να προσλαμβάνω Πακιστανούς, τύπε.

Εσύ που παριστάνεις τον Πίκο Απίκο όμως, γιατί δεν μας λες λεπτομέρειες για αυτήν την συνταρακτική αποκάλυψη για την πόλη μας;

Μήπως κυκλοφορούν και ναρκωτικά; Μήπως ξέρεις κάποιους που διπλοπαρκάρουν; Έχεις ακούσει τίποτα για επιχειρήσεις που δεν κόβουν όλες τις αποδείξεις;
Νομίζω ότι σου πρότεινε να πας προς ροτόντα ή στο παρκάκι αρχές Αγίου Δημητρίου να σκάσεις δεκάευρω για να σε $αμήσει κανένα πάκι δικέ μου. Μπορεί να κάνω και λάθος, να εννοούσε να του πάρεις μια πίπα ή κάτι τέτοιο. Μπορεί και να εννοούσε να του δώσεις εσύ, άντε βγάλε άκρη.
Και γω ξαναλέω ρε δικέ μου, ότι δεν είναι δουλειά μου να προσλαμβάνω Πακιστανούς, για καμμία εργασία. Ούτε για ευχαρίστηση το κάνω. Πώς βγήκε αυτό το συμπέρασμα;

Μήπως ο δαιμόνιος ρεπόρτερ έχει λάθος πηγές;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37816
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 19 Μαρ 2023, 19:25

Feindflug έγραψε:
19 Μαρ 2023, 19:22
sys3x έγραψε:
19 Μαρ 2023, 19:18
Feindflug έγραψε:
19 Μαρ 2023, 18:52

Δεν είναι η δουλειά μου να προσλαμβάνω Πακιστανούς, τύπε.

Εσύ που παριστάνεις τον Πίκο Απίκο όμως, γιατί δεν μας λες λεπτομέρειες για αυτήν την συνταρακτική αποκάλυψη για την πόλη μας;

Μήπως κυκλοφορούν και ναρκωτικά; Μήπως ξέρεις κάποιους που διπλοπαρκάρουν; Έχεις ακούσει τίποτα για επιχειρήσεις που δεν κόβουν όλες τις αποδείξεις;
Νομίζω ότι σου πρότεινε να πας προς ροτόντα ή στο παρκάκι αρχές Αγίου Δημητρίου να σκάσεις δεκάευρω για να σε $αμήσει κανένα πάκι δικέ μου. Μπορεί να κάνω και λάθος, να εννοούσε να του πάρεις μια πίπα ή κάτι τέτοιο. Μπορεί και να εννοούσε να του δώσεις εσύ, άντε βγάλε άκρη.
Και γω ξαναλέω ρε δικέ μου, ότι δεν είναι δουλειά μου να προσλαμβάνω Πακιστανούς, για καμμία εργασία. Ούτε για ευχαρίστηση το κάνω. Πώς βγήκε αυτό το συμπέρασμα;

Μήπως ο δαιμόνιος ρεπόρτερ έχει λάθος πηγές;
Δε ξέρω ρε δικέ μου αλλά στην τελευταία σου πρόταση διάβασα "μήπως ο δαιμόνιος ρεπόρτερ είναι μπινές;"
:102:
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
John Dear
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 01:21

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Dear » 19 Μαρ 2023, 19:58

Scouser έγραψε:
17 Μαρ 2023, 10:23
Υδράργυρος έγραψε:
17 Μαρ 2023, 09:13
Scouser έγραψε:
17 Μαρ 2023, 09:10
Το θράσος της συγκεκριμένης είναι πραγματικά απύθμενο.
Μας δουλεύεις τώρα; Το θράσος της εξουσίας είναι απύθμενο.
Η συγκεκριμένη έχει πολύ θάρρος.
Τελικά οι γυνάικες είναι η τελευταία ελπίδα αυτής της χώρας. Αυτές που ο κούλης έλεγε οτι δεν υπάρχουν πολλές ικανές στην Ελλάδα για να γίνουν υπουργοί
336352463_841334397410739_3390321184565171193_n.jpg
Αυτό ήταν το επιχείρημά σου για το θράσος της κοπέλας;

Άβαταρ μέλους
John Dear
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 01:21

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Dear » 19 Μαρ 2023, 20:01

Green Dragon έγραψε:
17 Μαρ 2023, 11:03
Scouser έγραψε:
17 Μαρ 2023, 09:43
Ναύτης έγραψε:
17 Μαρ 2023, 09:12

Είναι απύθμενο θράσος να ασκεί κάποιος/α τα νόμιμα δικαιώματά του; :smt017
Tυχαίνει να γνωρίζω τι συνέβη στη συγκεκριμένη υπόθεση, όπως και κάποια άλλα (εμετικά) πράγματα για το ποιον της συγκεκριμένης. Τίποτα που μπορεί να γραφτεί εδώ και φυσικά δεν έχω την απαίτηση να με πιστέψει κάποιος, αλλά σε ό,τι αφορά εμένα, ελπίζω το παλικάρι που κατηγόρησε να την πάει στα δικαστήρια και να την αφήσει κυριολεκτικά στο δρόμο.
:+1:

Τα ξέρω και εγώ από ανθρώπους στην Θεσσαλονίκη που την γνωρίζουν.

Παπάρια ξέρεις. Αργοσχολίαση και μιζέρια.

Άβαταρ μέλους
John Dear
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 01:21

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Dear » 19 Μαρ 2023, 20:06

Πτολεμαίος έγραψε:
17 Μαρ 2023, 11:44
Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης έγραψε:
17 Μαρ 2023, 09:46
Scouser έγραψε:
17 Μαρ 2023, 09:43

Tυχαίνει να γνωρίζω τι συνέβη στη συγκεκριμένη υπόθεση, όπως και κάποια άλλα (εμετικά) πράγματα για το ποιον της συγκεκριμένης. Τίποτα που μπορεί να γραφτεί εδώ και φυσικά δεν έχω την απαίτηση να με πιστέψει κάποιος, αλλά σε ό,τι αφορά εμένα, ελπίζω το παλικάρι που κατηγόρησε να την πάει στα δικαστήρια και να την αφήσει κυριολεκτικά στο δρόμο.
έπαιρνες μάτι από την κλειδαρότρυπα και έχεις ιδία άποψη;
Δεν ξέρω αν έπαιρνε μάτι αλλά είναι κάτι που το λένε σχεδόν όλοι.
Από την άλλη εσείς συνεχίστε να υποστηρίζετε τέτοιες σαπίλες μόνο και μόνο για των μητου το γαμωτο. Ότι εξυπηρετεί την ατζέντα σας και ας είναι και κουραδες.
Δεν μου κάνει εντύπωση

Κι εσείς μην τυχόν και δεν είστε ψωλογλείφτες των πλουσίων για μία στιγμή. θα αρρωστήσετε.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 19 Μαρ 2023, 20:12

Εν τω μεταξύ όσοι έχουν "πληροφορίες εκ των έσω" τυγχάνει να είναι δεξιοί και ενάντια στο μιτου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14691
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Η Γεωργία Μπίκα στο Ευρωπαϊκό Δικαστήριο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 19 Μαρ 2023, 21:26

sys3x έγραψε:
19 Μαρ 2023, 19:25
Feindflug έγραψε:
19 Μαρ 2023, 19:22
sys3x έγραψε:
19 Μαρ 2023, 19:18


Νομίζω ότι σου πρότεινε να πας προς ροτόντα ή στο παρκάκι αρχές Αγίου Δημητρίου να σκάσεις δεκάευρω για να σε $αμήσει κανένα πάκι δικέ μου. Μπορεί να κάνω και λάθος, να εννοούσε να του πάρεις μια πίπα ή κάτι τέτοιο. Μπορεί και να εννοούσε να του δώσεις εσύ, άντε βγάλε άκρη.
Και γω ξαναλέω ρε δικέ μου, ότι δεν είναι δουλειά μου να προσλαμβάνω Πακιστανούς, για καμμία εργασία. Ούτε για ευχαρίστηση το κάνω. Πώς βγήκε αυτό το συμπέρασμα;

Μήπως ο δαιμόνιος ρεπόρτερ έχει λάθος πηγές;
Δε ξέρω ρε δικέ μου αλλά στην τελευταία σου πρόταση διάβασα "μήπως ο δαιμόνιος ρεπόρτερ είναι μπινές;"
:102:
Εικόνα
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών